Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 08:56   #31
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Pamplelune, jeden z pierwszych zapachów w linii Aqua Allegoria, uniseks hehe )
Piękny, jeden z moich najukubieńszych zapachów na upały - a nie przepadam za wodami cytrusowymi. Nie zgadzam się z tym, że brzydk pachnie - to naprawdę zależy od skóry. Bardzo silny grejpfrut - i duża trwałość, podszyty paczulą. To ta paczula nadaje mu trwałość i różnie rozwija się na skórze u różnych osob... na naszym forum o perfumach ktoś kiedyś napisał, że czuje nutkę kociego moczu w Pamplelune
Nie wątpię - dużo zalezy od skóry. Na mnie, mojej siostrze pachnie pieknie, mam kolejną butelkę
Nie wiedziałam ze Pamplelune to unisex - jakos nie wyobrażam sobie żeby facet tym pachniał .... No w każdym razie na mnie też pachnie cudnie, uwielbiam go szczególnie latem, kocich siuśków nie wyczuwam .
Ponoc jest jakas nowa AA pomarańczowa - ciekawa jestem czy też mnie zauroczy... do naszych perfumerii w każdym razie jeszcze nie trafila ale juz ostrzę na nią pazury
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:37   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Nie wiedziałam ze Pamplelune to unisex - jakos nie wyobrażam sobie żeby facet tym pachniał .... No w każdym razie na mnie też pachnie cudnie, uwielbiam go szczególnie latem, kocich siuśków nie wyczuwam .
Ponoc jest jakas nowa AA pomarańczowa - ciekawa jestem czy też mnie zauroczy... do naszych perfumerii w każdym razie jeszcze nie trafila ale juz ostrzę na nią pazury
Kasiulka są dwie nowe Allegorie - Pivoine Magnifica oraz Orange Magnifica. Są już chyba wszedzie - najpierw były tylko w Douglasach, które miały wyłączność na "preview" Bardzo mnie rozczarowały. Piwonia jest mdła i płaska - zupełnie nijaka. Sztuczna do bólu. Organge Magnifica - miałam wcześniej Florę Nerolię - jaśmin w niej zagłuszał wszystkie inne nuty i był tak silny że rozbijał głowę niczym młotkiem. Orange Magnifica jest już innym zapachem ale dość podobnym - ciągle gdzieś tam wyczuwam tę nutę jaśminu. Nie dla mnie.
Za to wycofuje się z serii AA Foliflorę (pachnący groszek jak dla mnie).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:47   #33
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Hm, ja też nie potrafię dobrać perfum na stałe, ale... mam jednak swoich faworytów, włąsnie dzięki ich nim usłyszałam kilka miłych słów...
Podobnie jak Smoczyca mam skórę, na której silnie, acz cudnie rozwijają się zapachy szyprowe..
/ Smoczuś, kochanie, w zasadzie to dzięki Tobie nauczyłam się kojarzyć szypr, wcześniej myślałam, że to po prostu kropla silnej magii dodana do pefum , szkoda, że Panie w perfumerii kompletnie nie wiedzą, które to zapachy szyprowe, a swojemu nosowi-laikowi nie mogę zaufać po kilku niuchach próbki /
Ale moja skóra ogólnie lubi silne zapachy... najlepiej mocno kwiatowe bądź orientalne... Słyszę wtedy, że pachnę zmysłowo i tajemniczo...
Natomiast koplement w stylu " ale żrącego mydła używasz", lub 'to zapach nivei?" usłyszałam po 212 herrery i po Manifesto / choć w sumie się dziwie, bo dla mnie zapach I.Rosselini jest ziołowy, nawet intensywny, choć nie z gatunku ulubionych/

Mariqa, szypry są dziś już mało popularne, większosc nie lubi, wyczuwa w nich ostre nutki i coś co nazywa się nutą retro. Faktycznie - do tego trzeba dorosnąć, mało która nastolatka lubi i nie wszystkie szypry się lubią z każdą skórą. Teraz pojawiają się zapachy z rodziny "modern chypre" - właścnie wspomniany przeze mnie Narciso Rodriguez - byłam zszokowana, że to szypry pachnie zupelnie inaczej, to moje wielkie odkrycie.

Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:55   #34
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja miałam jeden taki komplement ostatnio- to tak dokładnie do autorki wątku- hehe Ty wiesz dokładnie jaki zapach (Gap). Dostałam komplement od mojego faceta z ćwiczeń na studiach
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:33   #35
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Cool Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja duzo komplementow slysze odnosnie Gucci Rush2 i Light Blue D&G (to moje ulubione ostatnio), a w tamtym roku bylam w Stanach i wzielam ze soba Chanson d'Eau Coty (lubie je wiosna i latem) i uslyszalam tekst, ze to tak wlasnie powinna pachniec kobieta..
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:41   #36
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

ja w swoim zyciu 2 razy uslyszalam, zebym zmienila perfumy i to od moich kolegow nie byly to coprawda perfumy ktorych uzywam regularnie, raczej sama ich nie lubie ale zdarzylo mi sie mamie podebrac tak dla odmiany bylo to kenzo flower (o jak ja ich teraz niecierpie, az mi sie niedobrze robi jak wyczuwam w otoczeniu, a kiedys je lubilam) no i cerutti 1881 (tez mamy, ona je uwielbia a na niej mi nie przeszkadzaja). A przypomnialo mi sie niektorzy byli zdegustowani zapachem yves rocher ode au reve (takie intensywnie niebieskie w przezroczystej buteleczce w ksztalcie listka). Mnie sie spodobaly w momencie kupowania a pozniej juz ani razu mi nie przypadly i leza brzydalki. Pachna strasznie intensywnie cedrem, to chyba jest ta nieprzyjemna dla otoczenia nuta.

Tymi 3 zapachami wszystkich zadziwilam, bo jestem prawdziwa maniaczka perfumowa i mam zwykle bardzo dobrze dobrany zapach perfum (przynajmniej tak mi sie wydaje a komplementy tez stale slysze) i do tego bardzo czesto je zmieniam i bardzo zadko zdarza mi sie jakas porazka zapachowa. A tu nagle takie "kwiatki" ze az trzeba mi zwrocic uwage ale na szczescie byly to tylko jednorazowe wybryki ktore nigdy wiecej sie nie powtorzyly
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:46   #37
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez kielk
Narzeczona uzywa Naomi Campbell (ode mnie i zawsze ja komplementuje - zapach jest cudowny
oooo!!!!!!!!!! Mój TŻ na wizażu

Lubię Naomi i z miłą chęcią się nim psikam. A najbardziej lubię, kiedy mój TŻ to zauważa, jak się wtula w mój kark i mówi, jak ładnie pachnę. Wiem, że lubi, jak nim pachnę, ale chyba największą radość sprawia mu fakt, że pachnę tak spesjalnie dla niego.
Kielku- wizażowe buziaczki

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2005-06-11 o 10:47 Powód: dopisek
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 11:20   #38
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

A ja uwielbiam Cacharel Amor Amor - brat mojego lubego powiedział, że pachnę seksem - to chyba jedyny taki komantarz
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 19:58   #39
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Dziewczyny jesteście niesamowite!!! Wczoraj założyłam wątek, a dziś przychodzę i tyle wspaniałych, wyczerpujących wypowiedzi. Zaczytałam się
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 23:48   #40
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

kiedyś używałam Lolity Lempickiej kilka osób pytało czym pachnę bo sie podobało,kosmetyczka do której chodzę zapisała sobie nazwe i chyba sama zainwestowała.Lolite bardzo lubi mój TŻ,często pyta kiedy znów bede pachnieć "poziomką" używam jej tylko zimą do golfów na lato jest za cieżka.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 11:17   #41
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

.
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)

Edytowane przez martiene
Czas edycji: 2008-12-25 o 17:16 Powód: .
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 11:27   #42
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja uwielbiam Lolite Lempicką to bardzo zauwazalny zapach (byle nie w nadmiarze bo mocny) zazwyczaj mężczyżni zwracają na niego uwagę bardzo się podoba bo podobno pachnie tak......... namiętnie, tajemniczo, i sexownie
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 11:30   #43
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Mój TŻ zawsze sie we mnie wwąchuje, chociaz teraz bardziej dyskretnie Czasem pachnę Pleasure-E, Lauder, czasem Gucci Rush 2, balsamem różanym lub bambusowym (wg niego to ogórkowy , mgiełką melonową a ostatnio In love again YSL. Zawsze mówi, że ładnie pachnę, chociaż jest dość zdezorientowany tą mnogością woni
Koleżanki są zachwycone In love again.

Za to mój eks zawsze jak pachniałam kokosem lub wanilią, przytulał sie do mnie i zapadał w sen Ponoć ten zapach go usypiał
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:11   #44
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez martiene
chociaż jak już jesteśmy przy takich tematach, to raz w życiu użyłam starej Manii Armaniego i dzieci w przedszkolu były tym zapachem załamane - jeden z chłopców, jak do niego podeszłam,

skrzywił się z obrzydzeniem, pociągnął nosem i zapytał kolegę oskarżycielskim tonem "Artur, pierłeś???!!!"
przewróciłam się ze śmiechu...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:29   #45
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez martiene
raz w życiu użyłam starej Manii Armaniego i dzieci w przedszkolu były tym zapachem załamane - jeden z chłopców, jak do niego podeszłam, skrzywił się z obrzydzeniem, pociągnął nosem i zapytał kolegę oskarżycielskim tonem "Artur, pierłeś???!!!"

hahahahahhaha, boskieeeee!
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:08   #46
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez martiene
jak już jesteśmy przy takich tematach, to raz w życiu użyłam starej Manii Armaniego i dzieci w przedszkolu były tym zapachem załamane - jeden z chłopców, jak do niego podeszłam, skrzywił się z obrzydzeniem, pociągnął nosem i zapytał kolegę oskarżycielskim tonem "Artur, pierłeś???!!!"
dzieci sa niesamowite, szczere do bolu malo sie nie zsikalam ze smiechu
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 19:37   #47
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Oj jak czytam wasze posty to aż mnie ściska... Przecież takie prfumy Avpnu musza duużo kosztować.... np. z tej serii today, tomorrow, always, ile to kosztuje? Ja używam ostatnio Christine, mało znane nie mam kasy (
seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:10   #48
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Seemore kochana...nie martw się. Myślę, że każda z nas ma górki i dołki finansowe. Powiem Ci, że pierwsze perfumy takie droższe kupiłam dopiero jakieś dwa lata temu. Zbierałam na nie pół roku, a i tak połowę kwoty dała mi mama Poza tym najczęściej kupuję perfumki taniej (czyli A******), często używane żeby sobie wypróbować, zdążę się wtedy nacieszyć zapachem, a przeważnie i znudzić. I tak kombinuję Czasem nie kupię bluzki, spodni, bo wolę perfumy. Niektórzy patrzą na mnie jak na nienormalną, a ja jestem po prostu pochłonięta perfumiarską manią Dwa razy tylko kupiłam perfumy w perfumerii, gdy pracowałam sobie w Mc'Kwaku. Może w przyszłości gdy będę miała stałą, dobrze płatną pracę (hihi pomarzyć dobra rzecz) będzie mnie stać, żeby kupować w autoryzowanych perfumeriach, teraz cieszę się tym co mam, co uda mi się zdobyć i wierzę, że perfumki które dopadnę są oryginalne
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:13   #49
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja usłyszałam komplement od koleżanki, bo przez całe liceum psikalam się Roses and more Priscilli Presley, do której dzisiaj mam sentyment

Oprócz tego chłopak uwielbia Nature Millenaire i Neonatura Cocoon
Z droższych zauważyłam że większość na mnie śmierdiz i co ja mam zrobić ?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 07:24   #50
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Przeprowadziłam wczoraj rozmowę nt. perfum z moim chłopakiem. Stwierdził, że moje ukochane Sexy Graffiti Escady to perfumy raczej dla starszych kobiet. Mi za to wydają się wyjątkowo dziewczęce. Zawsze wiedziałam, że zapachy mogą budzić skrajne skojarzenia, ale że aż tak?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:51   #51
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

[QUOTE=Kasiulka22]Seemore kochana...nie martw się. Myślę, że każda z nas ma górki i dołki finansowe. Powiem Ci, że pierwsze perfumy takie droższe kupiłam dopiero jakieś dwa lata temu. Zbierałam na nie pół roku, a i tak połowę kwoty dała mi mama Poza tym najczęściej kupuję perfumki taniej (czyli A******)QUOTE]

Kasiulko, allegro nie jest już 'zakazanym słowem' , mozesz pisać normalnie
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:55   #52
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Rzastin dziękuję za informację Wiesz, ja po prostu gdzieś na Wizażu zobaczyłam jak ktoś pisał "Allegro" z gwiazdkami i tak mi się utrwaliło Pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:05   #53
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

pierwsze zdarzenie wprawiało mnie w zażenowanie ,uzyłam moje ukochane obsession CK kolega niuchal mnie jak szalony ,kupil żonie i okazało sie ,że zonie sie nie podobał to na niej nie pachniał tak jak na mnie.
normalnie bałam sie spotkan z nim bo przesadzał wszytskich żeby siedziec obok mnie nawet zone

drugi przypadek ,mój codzienny zapach bruno banani ,not for everybody ,normalny zapach a wąchał mnei mój brat

natomiast TŻ owszem lubi ale nei wydaje okrzyków zachwytu bo boi sie ,że przybędzie kolejny flakon (chociaz mam ich tylko kilka).

najpiękniej komplementuje mnei moja 5 letnia córka,skubana ma tak wyczulony wech ,czuje wzytsko ,każdą zmiane ,wyczuwa nawet główne nuty-oczywiscie nie potrafi ich dokładnie nazwac ale potafi kojarzyc jakies miejsca,przedmioty z dana nuta zapachowa
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 00:01   #54
sylwwiad00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 26
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja usłyszałam ostatnio coś takiego (pd kumpla): od całego wieczoru biegam za tym zapachem i nie mogłem dojść kogo stać na takie za....ste perfumy.
sylwwiad00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 09:12   #55
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Talking Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja nie pamiętam treści komplementów , ale przypominam sobie zapachy , które wzudzały najwieksze zainteresowanie nie tylko znajomych ale i obcych ludzi .

W szkole średniej - Champs Elysses - nie było tygodnia ( używałam tego zapachu namiętnie ) żeby ktoś nie zapytał mnie czym tak pachnę .

Najwięcej otrzymałam od mężczyzn komplementów za zapaszki :

Eau de Soir Sisleya
Chanel No. 19

Od kobiet najczęściej komplementy zbierałam za :

Cartier So Pretty
Boucheron Initial
Chanel Chance

Niestety , na temat Angela - otoczenie w większości przypadków - milczy
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 12:46   #56
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ach, kobiety drogie, ja też jestem maniaczką perfum, ale jakoś nigdy nikt mnie szczególnie nie komplementował, nie wiedzieć czemu. Za to bardzo często kobiety pytają mnie o jeden zapach: Chique, zaklasyfikowany ostatnio na innym wątku jako straszliwy śmierdziel. W ogóle to jeżeli już ktoś mnie pyta czym pachnę, to to zazwyczaj nie jest nic górnopółkowego. A że rzadko używam czegoś średniopółkowego - rzadko pytają. Eh, bredzę, migrenę mam...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:31   #57
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

a moj kochany kolega miał kiedys obsesja na punkcie... (moim ) nieskromnie powiem.. uwielbiał Kenzo Jungle-słonika... do dziś dnia ma moja apaszke... i za kazdym razem wypytuje czy nadal go uzywam...

A i jeszcze jeden facet na imprezce kiedys podszedl do mnie ( a bylam z moim ukochanym ) i zapytal czy moze ze mna zatanczyc, bo mu sie tak milo kojarze z jego byla dziewczyna... heh ohh te kenzo
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 14:21   #58
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Heh, i ja podobnie jak Nan, będąc posiadaczką niezgorszej kolekcji mniejszych i większych flakonów, którymi żongluję w zależności od humoru, pory roku, dnia czy dnia cyklu ,nie doczekałam się na razie podobnej kolekcji komplementów... Niewiele osób komentuje mój wybór zapachu, może dlatego że używam perfum raczej oszczędnie i naprawdę trzeba by mi wetknąć nos tu i ówdzie , żeby zapach prawdziwie poczuć.

Kilka razy jednak usłyszałam "o, jak ładnie pachniesz", przeważnie kiedy mam na sobie "Hypnotic Poison", albo... "Youth Dew" EL, zapachy tyleż intensywne, co wieczorowo-zimowe. Łączy je też pewna spożywcza słodycz (w pierwszych czuć głównie wanilię, drugie pachną czekoladą z pieprzem ), może dlatego się podobają? I to obu płciom, choć "Youth Dew" bardziej facetom, jednak, kobiety rzadziej "dostrzegają" w nim "to coś".

Facetom bardzo podobał się też na mnie "Pleasures" EL, który to zapach nosiłam namiętnie latami, a teraz boli mnie od niego głowa. Podobnie "Tresor". Czyli kwiatki, kwiatki, kwiatki.

Dość skrajne reakcje wzbudza jeden z moich ulubieńców: "Sun Moon Stars" Lagerfelda - kobiety się nań krzywią, mężczyznom się podoba. Za to koleżanki komplementują mnie (jeśli już się zdarzy ) za "Oui" Lancome i "Hot Couture" Givenchy, na które dotychczas żaden facet nie zwrócił najmniejszej uwagi.

Mój Tato najbardziej lubi mnie w klasycznym "Poison" (mówi, że to taki elegancki zapach, na co krzywię się z kolei ja, bo nie chcę imidżu "pańci" ), czasem mieszam też "Poison" z "Hypnotic Poison" - to połączenie faktycznie spotyka się z żywym zachwytem.
Mama natomiast uwielbia, kiedy pachnę "Chloe Narcisse", może dlatego, że zapach zbliżony jest do "Poeme", jej absolutnego faworyta.

Komplementy zbierałam też swego czasu za -niestety- "Coco Mademoiselle", które zużyte w połowie zbierają kurz, bo choć zapach niebrzydki, zbrzydł mi przez swoją szaloną ekspansję na środki komunikacji miejskiej o poranku.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 16:43   #59
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

niezmiennie D$G light blue czasem Dune Sun Diora ale to zalezy jaki mam humorek
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:36   #60
Łasiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 56
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja też wzbudzałam największe kontrowersje gdy używałam Kenzo Jungle, ale potem gdy zrobiło się zbyt popularne zrezygnowałam
Łasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 21:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.