*** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)*** - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 01:07   #1
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082

*** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***


Ech..

zainspirowana makijażem Daisy23 postanowiłam stworzyć coś podobnego,efekt wyszedł na zdjęciach mocno średni, w rzeczywistości było troszkę lepiej, ale i tak wielki pokłon dla Daisy23, bo to cholernie TRUDNY MAKIJAŻ!

przede wszystkim miałam ogromny problem z uzyskaniem na czarno-białym zdjęciu ciemnych ust, chociaż pomalowane były na czerwono na fotkach wyszły blado

na pierwszym zdjęciu efekt po zwykłym pomalowaniu ust czerwoną szminka, obok zdjęcie kolorowe te różowe usta w rzeczywistości były czerwone!!! następnie przyciemnienie ust bardziej bordową pomadką i wreszcie brązowa pomadka.

Sama widzę tutaj mnóstwo niedociągnięć i błędów jak choćby nierowne usta, ale nie mam konturówkiwięc jestem przygotowana na krytykę, ale to tylko bedzie świadczyło co potrafi Daisy23 i jak trudno laikowi dotrzymać jej kroku.

Użyłam:
dermacol 217
tusz maxfactor 2000 calorie
czarna kredka
bronzer sephora
3 pomadki nieznanej mi firmy kolory:czerwień,bordo,brą z

i przepraszam za jakość zdjęć, ale pora jest późna, do dyspozycji tylko łazienka (stąd ręczniki i kafelki w tle) i kiepski aparat

patrzę na ostatnie zjęcie i mam jakąś dziamdzie na ustach eee :O nie wiem co to jest, gładkie były

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm 4_small.JPG (51,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm 3_small.JPG (85,6 KB, 470 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm 10_small.JPG (98,1 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm_small.JPG (80,5 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm 2_small.JPG (103,2 KB, 210 załadowań)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 07:28   #2
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Fajnie wyszły te czarno-białe zdjęcia Na kolorowym nie podoba mi się kolor pomadki- na miniaturce zdjęcia jest ok ale jak powiększę to jakos ta pomaka za różowa się wydaje - nie wiem dlaczego
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:01   #3
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

uaaa druga w nocy chyba ktos nie mogl spac jesli chodzi o makijaz to jesli dobrze widze te czarne kreski po wewnetrznej stronie dolnej powieki sa czarne i nieroztarte widzialam ze u daisy sa one biale i to chyba bardziej pasuje do tego makijazu, tak sadze heh ale ogolnie fajnie z ta ciemniejsza szminka lepiej
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:07   #4
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

podoba mi się sliczna jestes
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:14   #5
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Fajnie wyszly te fotki czrno-biale, bardzo ladnie wygladasz, ale jak juz wspomialas ustom przydalaby sie poprawka
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:16   #6
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Fajnie wyszły te czarno-białe zdjęcia Na kolorowym nie podoba mi się kolor pomadki- na miniaturce zdjęcia jest ok ale jak powiększę to jakos ta pomaka za różowa się wydaje - nie wiem dlaczego
to zdjęcie kolorowe było z flashem i chyba on zjadł jej prawdziwy kolor, bo były czerwone

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
uaaa druga w nocy chyba ktos nie mogl spac jesli chodzi o makijaz to jesli dobrze widze te czarne kreski po wewnetrznej stronie dolnej powieki sa czarne i nieroztarte widzialam ze u daisy sa one biale i to chyba bardziej pasuje do tego makijazu, tak sadze heh ale ogolnie fajnie z ta ciemniejsza szminka lepiej
uwziełam się na ten makijaż i nie chciałam czekać do rana ale poprawię go jeszcze bo jestem niezadowolona i z tą białą kreseczka rzeczywiście jest lepiej

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
podoba mi się sliczna jestes
heh dziękuję

eweska - na potrzeby tego makijażu,kupuję dziś konturówkę
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:28   #7
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Mi się podoba. Choć nie dokońca (szczególnie na kolorowym) się zgadza z tematem. Gdyby uta były dokładniej obrysowane było by git. Mi osobiście najbardziej podoba się pierwsze zdjęcie, choć masz na nim jaśniejsze usta, to ma super klimat. No i jesteś śliczna!
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 09:34   #8
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

podoba mi sie
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:34   #9
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Mi się podoba. Choć nie dokońca (szczególnie na kolorowym) się zgadza z tematem. Gdyby uta były dokładniej obrysowane było by git. Mi osobiście najbardziej podoba się pierwsze zdjęcie, choć masz na nim jaśniejsze usta, to ma super klimat. No i jesteś śliczna!
mnie też sie podoba pierwsze zdjęcie sama nie wiem jak udało mi się taki artyzm wydobyć z siebie a kolorowe zdjęcie wkleiłam po to, żeby pokazać wszystkim, że jak się człowiek pomaluję czerwoną szminką,(która na zdj wyszła różówa) to na b&w usta sa blade i ja musiałam zastosować wręcz brązową pomadkę.

Macie może jakieś wskazówki jak pomalować usta konturówką?Ja niby wiem, ale ręka trzęsie mi się bardziej niż przy malowaniu kresek na powiecie i mam niestety nie symetryczne usta, które korekty potrzebują

olivia7- cieszę się

aha i jeszcze jedno, co do kolorowego zdjęcia, widać na nim modelowanie buzi o którym wspominała Daisy23, na innych prawie go nie ma
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:37   #10
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Podoba mi się Najbardziej na pierwszym i ostatnim zdjęciu, pomimo, że oba różnią się od siebie kolorem ust. Ładne modelowanie twarzy (kolorowe), gdyby jeszcze tak wyraźnie było widać je na pozostałych to byłoby naprawdę super
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:19   #11
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

a mnie sie bardzo podoba makijaz i nie wiem dlaczego jestes az taka krytyczna jest naprawde ladnie ja czegos takiego nigdy nie wyczaruje
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 11:34   #12
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Jaka słodka buźka
babydoll po prostu
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:38   #13
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Po pierwsze to przeslicznie wygladasz ...Pierwsze zdjecie jest absolutnie fenomenalne -wygladasz dziewczeco ,ale bardzo zmyslowo ! Ja juz sie nie moge doczekac kiedy przyjade do Polski i bede mogla malowac polskie pieknosci Kasiek - jestes bardzo kochana , dziekuje za uznanie To faktycznie nie jest latwy makijaz !

Ja chcialam zrobic sobie kolorowe zdjecie ,ale zapomnialam ! Wlasnie po to ,zeby wam pokazac jak duza jest roznica miedzy makijazem do zdjecia czarno- bialego a kolorowego ...I kasiek nie zadreczaj sie tak , bo mi o tym powiedziano w szkole , a Ty sama probowalas bez zadnej pomocy i wielkie dla ciebie brawa !!!

Jesli tak bardzo Ci sie ten makijaz podoba ...a jest idealny do takich zdjec to ja Ci powiem teraz , co robic

-pomadka musi byc jak najciemniejsza - ja uzylam pomadki w kolorze wina - czyli az czerwono czarnej - wlasnie po to,zeby nie zniknela na ustach
-czarna kredka jest ok ,ale trzeba jej uzywac oszczednie i tylko na linii rzes ,ale nie jest to konieczne, bo oni wtedy w zasadzie nie uzywali eyelinera .To raczej tylko ,zeby podkreslic subtelnie kontur oka komus ...Ja uzylam czarnej kredki tylko w linii gornych rzes ,zeby wygladalo to naturalnie
-konturowka jest bardzo wazna , w ogole przy ciemnych szminkach -bo ona sprawia,ze szminka sie lepiej trzyma i sie nie "rozlewa " .Przy czarno bialych zdjeciach definiuje ksztalt ust .
- wszystkie uzyte kolory musza byc matowe - jesli mowimy o latach 40-tych i ja osobiscie mysle ,ze lepiej zostac przy macie -zwlaszcza na oczach .
- oczy to tylko sredni braz na cal powieke i zalamanie, w tym mocniej podkreslone zalamanie tym samym brazem.No i dobrze wytuszowane rzesy - ja ostatnio polowe rzes zgubilam
- modelowanie buzi - ja uzylam takiego szarego cienia i naprawde bylo to bardzo przesadzone ,obejrzyj zdjecia veroniki , ktore dodalam .Tam pieknie widac , jak rozkladaja sie cienie ...Przede wszystkim trzeba podkreslic mocno miejsce pod koscia policzkowa ,ale nie moze to byc po prostu ciemna kreska -trzeba to wycieniowac .I nie schodzic z tym za nisko , bo cie postarzy .Ja zaznaczylam jeszcze skronie, linie wlosow, i wymodelowalam ksztalt buzi - ja mam prostokatny , wiec w moim wypadku sa to boki szczeki i boki czola .A rozswietlilam buzie pudrem rewlona - na cala srodkowa czesc buzi , z mocnym uwzglednieniem kosci policzkowych i szczytu kosci policzkowych .W tym makijazu nie uzywa sie rozu - bo z tego zrobi sie ciemna plama ,ktora " cofnie " kosci do srodka buzi , a chcemy ,zeby kosci policzkowe byly bardziej wyrazne ...
lekko tez przyciemnilam i wydluzylam brwi - bo sama mam za krotkie .
W zaleznosci czym bedziesz modelowac buzie zasada jest puder na puder , krem na krem ...


Mam nadzieje ,ze teraz Ci bedzie latwiej ...Naprawde zaluje ,ze nie zrobilam zdjecia w kolorze No i jeszcze raz - ogromnie mi milo ,ze tak spodobal Ci sie ten makijaz , az nie moglas czekac do rana
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:40   #14
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Mi też się makijaż podoba prócz ust a konkretniej koloru szminki. Masz śliczną, delikatną urodę, piękne oczyska i te włosy A pierwsze zdjęcie jest po prostu świetne
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:20   #15
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Ale piękne włosy! W ogóle urodziwa jesteś Niby delikatna, eteryczna blondynka, ale te ciemne usta wydobyły z Ciebie coś jeszcze Coś ostrzejszego, ale w wydaniu z klasą Kobieco...
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:27   #16
Wrona6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Moim zdaniem bardzo ładnie A aparat mógł zmienić kolory - zależy od aparatu, trybu i oświetlenia - mogłaś użyć jakiegoś photoshopa żeby przywrócić "oryginalne" kolory
Wrona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:17   #17
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Bardzo mi się podoba efekt na zdjeciach b&w, jak sama zauważyłaś przyadałby sie jedynie konturówka. Wyglądasz pieknie.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:26   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Pierwsze zdjęcie świetne, takie nastojowe A na zdjeciu kolorowym ten makijaż podchodzi mi pod styl "baby doll" - widze mocno rożowe usta i wyglądasz jak laleczka Ale widzę kilka niedociągnięć - oprócz ust (co sama powiedziałaś) troszke splatane rzęsy, brak mocniejszego wymodelowania twarzy rożem albo brązerem (na zdjeciach czarno-białych, bo w kolorze już coś widać) - chyba ze to efekt zamierzony albo aparat zjadł kolory
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:05   #19
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Dziękuję przez całe życie nie słyszałam tylu komplementów ile dostaję od WAS Strasznie dziękuję, za słowa uznania i że raczej jesteście na tak - to dla mnie bardzo ważne

a co do włosów właśnie jestem na etapie zapuszczania i mam bzika na ich punkcie

Daisy23 jesteś niezastąpiona bardzo dziękuję za rady, bardzo mi się przydadzą, nie pomyślałam że buzię powinno się modelować do takich zdjęć szarym cieniem ale to wyjaśnia sprawę dlaczego mojego cieniowania na zdj b&w nie widać
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 22:30   #20
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

kasiek nie wiem czy powinno ,ale ja tak zrobilam i bylo latwiej jesli robisz to brazerem to naprawde musisz mocno przekroczyc tradycyjne modelowanie , to musza byc prawie plamy ...Dobrze ,ze do czegos sie moge przydac
A propos konturowki chyba kazdy musi znalezc swoj sposob ...Nie radzilabym tylko "leciec " od jednego kacika do drugiego linia , bo to chyba nikomu nie wychodzi .Ja robie tak ,ze najpier zaznaczam dziubek ladnie i pozniej lece na dol z jedej strony dziubka a pozniej z drugiej ,a dol z jedego kacika do srodka a pozniej z drugiego kacika do srodka .Moze tez Ci bedzie pasowac

Ps. Widze ,ze masz makijaz M.A.C -a w avatarku -cudo
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:47   #21
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
kasiek nie wiem czy powinno ,ale ja tak zrobilam i bylo latwiej jesli robisz to brazerem to naprawde musisz mocno przekroczyc tradycyjne modelowanie , to musza byc prawie plamy ...Dobrze ,ze do czegos sie moge przydac
A propos konturowki chyba kazdy musi znalezc swoj sposob ...Nie radzilabym tylko "leciec " od jednego kacika do drugiego linia , bo to chyba nikomu nie wychodzi .Ja robie tak ,ze najpier zaznaczam dziubek ladnie i pozniej lece na dol z jedej strony dziubka a pozniej z drugiej ,a dol z jedego kacika do srodka a pozniej z drugiego kacika do srodka .Moze tez Ci bedzie pasowac

Ps. Widze ,ze masz makijaz M.A.C -a w avatarku -cudo
tak to makijaż M.A.C'a barrrdzo mi się podoba, choruje na jego pigmenty ale to jest takie drogie

dziś zamierzam pobawić się w coś na wzór tego makijażu

a co do konturówki to spróbuję to zrobić tak jak piszesz, może bedzie lepiej
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:05   #22
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Makijaz podoba mi się średnio - ta czarna kreska bardzo wybija się na pierwszy plan, brakuje mi mocniejzego cieniowania oka.

Ale....jak Ty jesteśfotogeniczna i piękna!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:24   #23
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Makijaz podoba mi się średnio - ta czarna kreska bardzo wybija się na pierwszy plan, brakuje mi mocniejzego cieniowania oka.

Ale....jak Ty jesteśfotogeniczna i piękna!
dziękuję miło usłyszeć coś takiego od pięknej kobiety

a co do cieniowania oka,nie użyłam zadnych cieni dlatego nic nie widać, kreska czarna jest tylko na dole na górze też jej nie ma

ale już wiem, że powinnam była użyć białej kredki.

ps.
zrobiłam makijaż podobny do tego, który mam w avatarze

na razie wkleję tylko jedno niewyraźne oko, ale coś będzie widać, ale to w nowym watku.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:02   #24
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

jesteś śliczna makijaż bardzo mi sie podoba jest taki subtelny a zarazem bardzo kobiecy
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:22   #25
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: *** lata 40ste - średnio udana próba, ale zobaczcie:)***

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Mi się podoba. Choć nie dokońca (szczególnie na kolorowym) się zgadza z tematem. Gdyby uta były dokładniej obrysowane było by git. Mi osobiście najbardziej podoba się pierwsze zdjęcie, choć masz na nim jaśniejsze usta, to ma super klimat. No i jesteś śliczna!
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.