Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 06:37   #61
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
oni te ilosc blysków podają chyba dla najniższej mocy, wiec sie szybciej wyczerpują, Dobrze, ze ja sie wstrzymalam z zakupem starszego modelu i mam stałą lampę
tylko, ze ta stala lampa nie jest niesmiertelna
ja przed zakupem pisalam do R. i odpowiedzieli mi, ze ona na 65.000 blyskow jest
a wiecznosc to oznacza, ze w okresie gwarancyjnym sie nie skonczy

Podobnie ma philips lumea - pisalam do nich i pan mi napisal, ze to starcza na 4-5 lat uzywania przez jedna osobe, a potem nowe urzadzenie.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:02   #62
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tylko, ze ta stala lampa nie jest niesmiertelna
ja przed zakupem pisalam do R. i odpowiedzieli mi, ze ona na 65.000 blyskow jest
a wiecznosc to oznacza, ze w okresie gwarancyjnym sie nie skonczy

Podobnie ma philips lumea - pisalam do nich i pan mi napisal, ze to starcza na 4-5 lat uzywania przez jedna osobe, a potem nowe urzadzenie.
Ooo fajnie, że Ci odpisali, bo pisałam do remingtona w tej samej sprawie i nie dostałam odpowiedzi w takim razie chyba najlepszą wersją będzie ta z wymienną lampą.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 10:08   #63
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tylko, ze ta stala lampa nie jest niesmiertelna
ja przed zakupem pisalam do R. i odpowiedzieli mi, ze ona na 65.000 blyskow jest
O jaki model pytałas? Bo są te na 65tys błysków modele i jest wyraznie napisane ,ze to nie jest wieczna żarówka
To są inne lampy
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:30   #64
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
O jaki model pytałas? Bo są te na 65tys błysków modele i jest wyraznie napisane ,ze to nie jest wieczna żarówka
To są inne lampy
wiem, pytałam o ten z wieczna lampa bo z ta na 65 tys błysków nie musiałabym pytać

Pytałam o modele te nowe iLight 6250, 6500 oraz 6750.
Spytałam na czym w takim razie polega różnica miedzy tymi lampami a tymi które są zadeklarowane na 65.000 - ale tu już niczym Roksi - nie dostałam odpowiedzi.

Pani napisała mi ze to powinno starczyć na 12 lat - nie wiem skąd wzięła taka liczbę (zwłaszcza ze przy philipsie z zadeklarowanym 100.000 błysków pan mi napisał ze to 4-5 lat).

Przewaga nad tymi starymi jest np większe pole świecenia wiec teoretycznie mniej błysków potrzeba (nowe maja powierzchnie świecenia 3 cm kwadratowe, stare 2 cm).
Do tego ten z wymienna lampa kosztuje ok 1.200 zł, żarówka ta lepsza ok 400 zł.
Mój model (6250) kosztował niecałe 700 zł, wiec uznałam ze starszy model plus wymiana jednej lampy kosztowałaby mnie więcej niż zakup nowego urządzenia po 3 latach - najpierw zobaczę jak na mnie działa a za 3 lata (po okresie gwar) jak sie zepsuje to może bedą już tańsze i lepsze rozwiązania

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Tu mail z odpowiedzią od pani z Remingtona

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08...892170a393.jpg

I od pana z philipsa

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08...28029661df.jpg

Może komuś to pomoże w podjęciu decyzji


Sent from my iPhone using Tapatalk
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:33   #65
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ilios jak wrażenia?
Po Twoim wpisie tez zdecydowałam się na Remington 6250. Wczoraj robiłam testy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:43   #66
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja tez Od tygodnia jestem posiadaczką remington a ipl6250 . Efektów jeszcze nie widać. Mam nadzieję że wkrótce zauważe jakaś różnice w dorastaniu włosków.
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:49   #67
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ilios jak wrażenia?
Po Twoim wpisie tez zdecydowałam się na Remington 6250. Wczoraj robiłam testy
Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
Ja tez Od tygodnia jestem posiadaczką remington a ipl6250 . Efektów jeszcze nie widać. Mam nadzieję że wkrótce zauważe jakaś różnice w dorastaniu włosków.
ja użyłam na razie 2x.
Wydaje mi się, że na nogach w paru miejscach wlosy zwolnily jakos? jak goliłam to zauważyłam łyse placki.

Mam tylko jedno zastrzeżenie - to ma jakiś MEGA pobór prądu chyba.. nie wiem czy też tak macie?
w mieszkaniu w jednym pokoju mam bezpieczniki 10 i przy próbie uruchomienia lasera nawet na najniższej mocy - wyskakiwały to samo miała moja kumpela - najniższe bezpieczniki na których remington pójdzie to 16
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 08:56   #68
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja użyłam na razie 2x.
Wydaje mi się, że na nogach w paru miejscach wlosy zwolnily jakos? jak goliłam to zauważyłam łyse placki.

Mam tylko jedno zastrzeżenie - to ma jakiś MEGA pobór prądu chyba.. nie wiem czy też tak macie?
w mieszkaniu w jednym pokoju mam bezpieczniki 10 i przy próbie uruchomienia lasera nawet na najniższej mocy - wyskakiwały to samo miała moja kumpela - najniższe bezpieczniki na których remington pójdzie to 16

A masz stary system czy nowy? U mnie przy trójfazowej różnicówce nic się nie dzieje Nawet ipad się ładował w tym samym kontakcie


Cieszę się, że już widzisz jakieś efekty


Ja się nie spodziewam cudów jak po light sheer, ale mam nadzieję, że zadziała.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 10:15   #69
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

nie jakiś super nowy, ale mieszkanie ma 8 lat, wiec tez nie stara kamienica

a kumpela mieszka w domku jednorodzinnym, ok 10 letnim.

A jakie masz bezpieczniki? bo może wlasnie masz wyższą moc niż 10
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 10:26   #70
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ilios nie jestem elektrykiem Wiem, że to układ trójfazowy, indukcje można podpiąć i jest różnicówka. Na tym się kończy moja wiedza. Jak widać system daje radę
Nie używałam jeszcze na wyższej mocy. Na 1 mnie boli A jak sama sobie mam zadać ból to czuje go jeszcze mocniej. U kosmetyczki robię dobrą minę...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:03   #71
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

tez nie jestem elektrykiem
tez mam indukcje, ale to nie ma nic do rzeczy bo inne limity napięcia są np na kuchnie, inne na oswietlenie, a inne na gniazdka [przynajmniej u mnie]

Mnie za 1 razem bolalo, np bikini ledwo dalam rade, za 2 juz spoko i zdecydowanie mniej niz depilator wyrywajacy wlosy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:33   #72
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Depilatora nigdy nie używałam. Za duży hardcore
Mam miejsca gdzie boli i takie, że nie czuję. Na łydkach: przy kostce bardzo boli, wyżej wcale, przy kolanie trochę. W salonie było podobnie. Pod pachami nie jest źle, bo szybko: 3 strzały i po krzyku Nie mam żadnych podrażnień, zaczerwienienia, zero śladu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:06   #73
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


Może komuś to pomoże w podjęciu decyzji
Hej, dzięki za wiadomość. Bardzo pomogłaś mi w podjęciu decyzji. Kupiłam Remingtona 6250 i zrobiłam narazie tylko nogi. Muszę przyznać, że trochę boli. Robiłam na poziomie 2-3.
Mam do Was 3 pytania?
1. Czy używacie okularów ochronnych? Trochę te błyski dają po oczach.
2. Czy u Was też się tak szybko nagrzewa ta rączka? Ja robiłam przerwy co jakiś czas.
3. Czy zaznaczacie sobie jakoś te miejsca gdzie robiłyście wcześniej błysk, tak żeby nie nagrzewać kilka razy tych samych miejsc i żeby było w miarę dokładnie?
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:36   #74
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Pierwszy raz zakladalam słoneczne okulary, teraz robie bez na czuja, po prostu nie patrzę. Jak przytrzymasz guzik cały czas, to masz tryb błysków samoczynnych. Nie zaznaczam tych miejsc, po prostu na oko przesuwam kapkę głowicę. Po kilku razach widac ktore miejsca byly bardziej ominięte, gdzie włosy bardziej odrastają. Ja od poczatku robiłam na 5 poziomie i po 3 razach juz widzialam efekt
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 21:25   #75
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie jakiś super nowy, ale mieszkanie ma 8 lat, wiec tez nie stara kamienica

a kumpela mieszka w domku jednorodzinnym, ok 10 letnim.

A jakie masz bezpieczniki? bo może wlasnie masz wyższą moc niż 10
U mnie jest napisane B16 - cokolwiek to znaczy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 21:47   #76
k4siula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

ilios Twój model też posiada tą "wieczną żarówkę".

Czytam i czytam o tych poszczególnych modelach i natrafiłam na bloga kobitki która testowała niższy model i taki jej wpis:

"PS Od kwietnia Remington wprowadził na rynek trzy nowe modele swoich urządzeń IPL – dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pierwszy z nich i-Light Prestige 6750 ma dwie nakładki: do depilacji twarzy oraz do depilacji bikini. Posiada też bardzo eleganckie i poręczne pudełko, przydatne w przechowywaniu oraz w podróży. Drugi - i-Light Pro 6500 jest nowszą wersją urządzenia, które testowałam i posiada nakładkę do depilacji twarzy. Trzeci z nich - i-Light Essential 6250 przeznaczony jest do depilacji ciała i nie posiada dodatkowych nakładek. Wszystkie nowe modele mają niezużywalne żarówki kwarcowe oraz większą moc, przez co trwałe efekty widoczne są dużo szybciej (już po 3 zabiegach)."

Więc wychodzi na to, że modele od 6250 wzwyż różnią się tylko wyposażeniem, jednocześnie opłaca się kupić właśnie model 6250 gdyż wychodzi najtaniej. Chyba, że komuś bardzo zależy na ładnym pudełeczku lub dodatkowymi nakładkami, które nie są niezbędne.
k4siula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 07:25   #77
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez k4siula Pokaż wiadomość
ilios Twój model też posiada tą "wieczną żarówkę".

Czytam i czytam o tych poszczególnych modelach i natrafiłam na bloga kobitki która testowała niższy model i taki jej wpis:

"PS Od kwietnia Remington wprowadził na rynek trzy nowe modele swoich urządzeń IPL – dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pierwszy z nich i-Light Prestige 6750 ma dwie nakładki: do depilacji twarzy oraz do depilacji bikini. Posiada też bardzo eleganckie i poręczne pudełko, przydatne w przechowywaniu oraz w podróży. Drugi - i-Light Pro 6500 jest nowszą wersją urządzenia, które testowałam i posiada nakładkę do depilacji twarzy. Trzeci z nich - i-Light Essential 6250 przeznaczony jest do depilacji ciała i nie posiada dodatkowych nakładek. Wszystkie nowe modele mają niezużywalne żarówki kwarcowe oraz większą moc, przez co trwałe efekty widoczne są dużo szybciej (już po 3 zabiegach)."

Więc wychodzi na to, że modele od 6250 wzwyż różnią się tylko wyposażeniem, jednocześnie opłaca się kupić właśnie model 6250 gdyż wychodzi najtaniej. Chyba, że komuś bardzo zależy na ładnym pudełeczku lub dodatkowymi nakładkami, które nie są niezbędne.
ale ja wiem, że mój model posiada "wieczną żarówkę"
tylko chciałam tu uprzedzić dziewczyny, że nic nie jest wieczne i, że dla producenta wieczność to czas do końca gwarancji

pudełeczko ładne, ale nie kupiłabym dla niego najdroższego modelu, jednocześnie nie mam problemu z włoskami na twarzy, więc dodatkowe nakładki były mi zbędne - stąd mój wybór najtańszego modelu.

Ja absolutnie nie żałuje zakupu, zrobiłam w weekend trzeci raz
chodziło mi po prostu o to, że producent udzielił mi informacji co do żywotności żarówki, a widziałam tu, że raczej kiepsko u nich z odpowiadaniem, więc chciałam przekazać informację, żeby nie było zaskoczenia, że po kilku latach "wieczna" żarówka jednak umrze

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez molly83 Pokaż wiadomość
Hej, dzięki za wiadomość. Bardzo pomogłaś mi w podjęciu decyzji. Kupiłam Remingtona 6250 i zrobiłam narazie tylko nogi. Muszę przyznać, że trochę boli. Robiłam na poziomie 2-3.
Mam do Was 3 pytania?
1. Czy używacie okularów ochronnych? Trochę te błyski dają po oczach.
2. Czy u Was też się tak szybko nagrzewa ta rączka? Ja robiłam przerwy co jakiś czas.
3. Czy zaznaczacie sobie jakoś te miejsca gdzie robiłyście wcześniej błysk, tak żeby nie nagrzewać kilka razy tych samych miejsc i żeby było w miarę dokładnie?
cieszę się

okularów nie używam, czytalam, ze nie trzeba, bo dzieki czujnikowi dotyku cale swiatlo idzie na depilowane miejsce, a odblask nie jest tak mocny i szkodliwy

rączka nagrzewa sie dosc szybko, ja zwracam uwage, zeby nie zaslaniac otworow wentylacyjnych i wtedy bez problemu moge bez przerwy zrobic caly zabieg

nie zaznaczam nic, robie raz przy razie i wydaje mi sie, ze w miare dokladnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 10:34   #78
k4siula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Kurcze więc i u mnie również decyzja pada na model 6250 Dziewczyny a gdzie polecacie zakup ??
k4siula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 10:51   #79
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez k4siula Pokaż wiadomość
Kurcze więc i u mnie również decyzja pada na model 6250 Dziewczyny a gdzie polecacie zakup ??
ja kupilam tu -> http://www.morele.net/

chcialam miec mozliwosc odbioru osobistego, cena byla jedna z nizszych jakie znalazlam, zalezalo mi na depilatorze z polskiej dystrybucji [bez przejsciowek itp], sprzedawca jest polecany jako oficjalny dystrybutor na stronie remingtona [bez problemu zarejestrowalam urządzenie na podstawie paragonu na rok dodatkowej gwarancji].

jak nie od nich to polecam http://pl.remington-europe.com/where_to_buy.html i kupić z polecanego miejsca, przy urządzeniach za kilkaset zł i na kilka lat zawsze wolę jakieś sprawdzone miejsce niż np kupić kilka zł taniej od kogoś i potem w razie czego mieć problemy z gwarancją

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

[co ciekawe polecam kupić w sklepie ich a nie przez allegro - w sklepie cena 669, a na allegro - u tego samego sprzedawcy - 697 ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:23   #80
k4siula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

ilios dzięki i czekam na dalsze relacje
k4siula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:25   #81
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kupilam tu -> http://www.morele.net/

chcialam miec mozliwosc odbioru osobistego, cena byla jedna z nizszych jakie znalazlam, zalezalo mi na depilatorze z polskiej dystrybucji [bez przejsciowek itp], sprzedawca jest polecany jako oficjalny dystrybutor na stronie remingtona [bez problemu zarejestrowalam urządzenie na podstawie paragonu na rok dodatkowej gwarancji].
Ja również kupiłam na morele.net bo wychodziło najtaniej.
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:56   #82
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja kupiłam w komputroniku za 699
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 07:43   #83
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

I jak efekty u Was ?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 08:49   #84
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

u mnie widac - na nogach lyse placki, linia bikini to samo, a te co jeszcze sa rosna wolniej, pod pachami na razie bez plackow, ale wolniej rosnie.
A to dopiero 3 x robiłam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 21:28   #85
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cześć dziewczyny ja również kupiłam remingtona model 6250. Dopiero dzisiaj mi przyszedł, więc o efektach za wcześnie mówić, ale mam problem z poborem prądu - mieszkam w bloku spółdzielczym i mam bezpieczniki B10, wywala mi je od razu po 1-2 błyskach. Jedynie w kuchni mam B16 i tam kilka razy strzeliłam na poziomie 2 i nie wywaliło. Więc pewnie będę depilować się w kuchni Powiem Wam szczerze, że gdybym wiedziała że będzie z tym zasilaniem taki problem to bym sobie darowała zakup - obawiam się, że na wyższych poziomach i w kuchni będą lecieć korki. Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, wtedy wybaczę wszystko
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 21:47   #86
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja dzisiaj robilam trzeci raz. Na drugim poziomie. Bolalo jak cholera. Co bedzie dalej? Czy cebulki sie jakos uodparniaja i trzeba robic na wyzszych poziomach? Na najwyzszym nie wytrzymam
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 07:06   #87
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Goosiaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja również kupiłam remingtona model 6250. Dopiero dzisiaj mi przyszedł, więc o efektach za wcześnie mówić, ale mam problem z poborem prądu - mieszkam w bloku spółdzielczym i mam bezpieczniki B10, wywala mi je od razu po 1-2 błyskach. Jedynie w kuchni mam B16 i tam kilka razy strzeliłam na poziomie 2 i nie wywaliło. Więc pewnie będę depilować się w kuchni Powiem Wam szczerze, że gdybym wiedziała że będzie z tym zasilaniem taki problem to bym sobie darowała zakup - obawiam się, że na wyższych poziomach i w kuchni będą lecieć korki. Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, wtedy wybaczę wszystko
o, w koncu ktos kto rozumie moje problemy zyciowe
ja szczerze to jakbym wiedziala o tych problemach z korkami to chyba bym zainwestowala w lumea jednak, bo bezprzewodowo ładuje sie to tysiac lat na godzine uzywania, ale przynajmniej powoli sie laduje, wiec nie ma problemu z korkami

ale mam juz umowionego pana elektryka na wymiane B10->B16

B16 spokojnie daja rade, probowalam do 4 poziomu na razie wiec przy 16 spokojnie wytrzyma
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj robilam trzeci raz. Na drugim poziomie. Bolalo jak cholera. Co bedzie dalej? Czy cebulki sie jakos uodparniaja i trzeba robic na wyzszych poziomach? Na najwyzszym nie wytrzymam
nie, one sie nie uodparniaja, podobno po prostu im wyszy poziom tym szybsze i lepsze efekty.
Ja mam chyba jakies pancerne nogi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:06   #88
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Wow Ilios... to ja jestem jakaś mało odporna na ból. Depilatora nie mogłam używać. Narzędzie tortur
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 12:16   #89
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj robilam trzeci raz. Na drugim poziomie. Bolalo jak cholera. Co bedzie dalej? Czy cebulki sie jakos uodparniaja i trzeba robic na wyzszych poziomach? Na najwyzszym nie wytrzymam
To jeszcze nie musi przesądzać, że zawsze będzie bolało na dwójce i wyższych. Ja robiłam wcześniej na drugim poziomie, czasem bolało, raz nawet na pierwszym tak bolało, że dałam sobie spokój. Ostatnio przez kilka dni nie goliłam nóg. Jak ogoliłam, to odczekałam ok. 6-7 h. Wrzuciłam odważnie trójkę i ku mojemu zdziwieniu spokojnie zrobiłam całe nogi, nie bolało. Coś tam oczywiście czasem poczułam, ale nie można tego w ogóle nazwać bólem. Wydaje mi się, że wcześniej miałam podrażnioną skórę, bo goliłam nogi codziennie, a do tego okrutnie wrastają mi włoski. Zauważyłam też, że lepiej nie działać od razu po goleniu. Z kolei kiedy ogoliłam nogi rano, a depilować próbowałam wieczorem, to też już nie bardzo, choć włosów niby jeszcze nie widać.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 12:26   #90
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Nasza odporność na ból zmienia się wraz z cyklem Akurat teraz jest na końcówce cyklu i pewnie stąd taka wrażliwość. Przy depilacji pachy aż podskoczyłam wczoraj.
Nie wiem jak to jest u kobiet, które biorą tabletki?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-09-18 o 12:27 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.