Keratynowe prostowanie -część II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 11:08   #901
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
zagadaj z fryzjerką, i przesuń wizytę za rok ;p
No właśnie z ginem uzgodniłam już że sobie lepiej odpuścić. Z salonu mają zadzwonić jak się dodzwonią do przedstawiciela ale już im mówiłam co czytałam i co mówił lekarz i że wolałabym przełożyć. Jeśli się zgodzą to super a jeśli nie to może chociaż trochę przesunę termin i komuś upchnę lub podaruję....
Dzięki dziewczyny..... dobrze że mnie natknęło i mimo że w ostatniej chwili to zaczęłam szukać czegoś na ten temat...ładna mi naturalność

Powiem wam że mimo tego że już w ciąży byłam to teraz ciągle się o wszystko boję-czym się smaruję, co jem, co piję....a przy małym dziecku już nie ma czasu na to żeby czytać sprawdzać i w ogóle.
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:28   #902
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

w global keratin nie ma formaldehyd, przynajmniej w tym nowym co ja mialam robione, w ogole nic nie smierdzialo, zobaczcie sobie na ich stonie jest duzo informacji http://keratinpolska.com/globalkeratin.html co do ciazy to nie wiem bo moze miec jakies inne skladniki niebezpieczne dla dziecka

ja opakowania nie widzialam ale to myslicie ze na polskiej stronie tez by tak oszukiwali? bo ja widzialam w internecie jeszcze jakies inne wersje global keratin starsze
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:38   #903
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
w global keratin nie ma formaldehyd, przynajmniej w tym nowym co ja mialam robione, w ogole nic nie smierdzialo, zobaczcie sobie na ich stonie jest duzo informacji http://keratinpolska.com/globalkeratin.html co do ciazy to nie wiem bo moze miec jakies inne skladniki niebezpieczne dla dziecka

ja opakowania nie widzialam ale to myslicie ze na polskiej stronie tez by tak oszukiwali? bo ja widzialam w internecie jeszcze jakies inne wersje global keratin starsze
w Polsce na chwilę obecną jest tylko 1 wersja z formaldehydem, i wcześniej jak z poczatkiem przyszlego roku nie wejdzie nowa wersja bez formaldehydu na nasz rynek. Ja GK od Pana Jacka nigdy nie zrobię choćby nie wiem jaki był wspaniały właśnie przez to, że z premedytacją nas oszukuje. Nie dam mu zarobić chobym miała GK ze stanów sprowadzać i za przesyłkę płacić więcej jak za samą keratynę. Skoro nie szanuje nas jako klientek, to niby czemu mamy mu na chleb dawać.
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:40   #904
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no to ja juz nie wiem... a te specjalne szampony maja jakies skladniki szkodliwe?

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-07-12 o 11:46
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:44   #905
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Kurcze bądź tu człowieku mądrym.... Bonita a to był juvexin? Taki jak na stronie keratin polska? Bo jeżeli tak to na stronach anglojęzycznych wyczytałam że on jednak ma ten formaldehyd.... Strona piękna-informacja że nie ma tego świństwa w składzie....czyżby możliwe że na opakowaniu nie było info o składzie? Powinno prawda? W salonie pani szukała i nie widziała;/ Albo jakaś niekumata albo faktycznie nie ma.... Ja w necie nigdzie nie mogę znaleźć składu....
Justyna rozumiem że ty również cały czas mówiąc o GK piszesz o Juvexinie tak?
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:54   #906
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tak juvenix mialam robiony alle skladu nie znam... mialam dokladnie ten co na stronie jest opisany


mi mowila ta fryzjerka ze ten moj jest z brazylii moze w brazylii robia jeszcze inny..

albo chodzi o to ze ma tego skladnika tak malo ze w prawie dozwolone jest pisac ze go nie zawiera (bo slyszalam ze tak mozna) no i przedewszystkim nie ma drazniacego zapachy nic nie szczypie nic nie smierdzi itp itd

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

co do trwalosci to po 6 myciach jest nadal dobrze czyli narazie okolo 3 tyg
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-07-12 o 11:52
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:54   #907
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Justus a ty pracujesz w salonie? I w sumie spojrzałam teraz na maila do przedstawiciela-jk czyli pewno ten jacek wciskający kity... Kurcze a wszystko wygląda tak wiarygodnie. Jeśli możesz to napisz skąd masz info o tym formaldehydzie...
Bonita w "moim" salonie pani też zapewniała że zabieg jest bezpieczny, ze nie śmierdzi... Nie bedąc w ciąży nie miałabym w ogóle dylematu-poszłabym i tyle....gdyby udało mi się umówić przed Bożym Ciałem tak jak chciałam to nie byłoby sprawy....
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 11:59   #908
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja bym nie ryzykowala bo chodzac z tym na glowie przez 2 dni jednak wdychasz te skladniki a nie wiadomo co to tak naprawde jest...
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:10   #909
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Rano wysłałam zapytanie do wszystkich (3) salonów oferujących GK na allegro i własnie jeden uczciwy pan mi napisał że nie jest zalecane.
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:25   #910
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny powiem krótko. W zeszłym roku zaczęłam sie interesować keratynowym prostowaniem. Chciałam go wprowadzic do oferty. Pan Jacek byl pierwszym ( najdroższym i nieuczciwym ) z ktorym miałam przyjemność. Aby wykonywać zabieg GK trzeba wydać fortunę, bo poza zamówieniem szamponu oczyszczającego i keratyny zmusza sie przedsiebiorcow do zakupu 5 bulli szamponu i odżywek "po", koszt to kilka dobrych tysięcy. Pan zachwalał, że to bardzo bezpieczna metoda. W między czasie skontaktowałam sie z przedstawicielami innych kuracji tego typu. Kiedy wybrałam Encanto sugerując sie składem inci, zdrowym rozsądkiem i ceną, myślałam, że Pan Jacek kociokwiku dostanie. Wydzwaniał jak szalony, odradzał inne preparaty, nawet cene nieco spuścił " z dobrego serca". I wszystko fajnie, ale w trakcie rozmowy Pan przyznal się, że "jeszcze jest formaldehyd ale prosze pani już za niedługo wejdzie wersja bez". Po takiej informacji doszłam do wniosku, ze ja z tym Panem nie mam ani o czym rozmawiać ani tym bardziej robić jakichkolwiek interesów. Oszukuje sie przedsiebiorcę i klienta, wcale bym sie nie zdziwiła, gdyby etykiety na preparatach trafiających do PL były retuszowane... rozmawiałam z dziewczyną, ktora na GK pracuje w stanach i od niej wiem, że formaldehyd u nas jest w składzie i to aż 14%, zajmuje wyższą pozycję w inci niż hydrolizowana keratyna. Tyle w tym temacie.

Edytowane przez JustusLand
Czas edycji: 2011-07-12 o 12:57
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:28   #911
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Justus dzięki za odpowiedź.... mądry Polak po szkodzie....
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 12:32   #912
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

to jest fb Encanto i tam na tablicy nie raz przwijało się że zawiera 1,7% formaldehydu, albo 1,4% juz nie pamiętam

http://www.facebook.com/update_security_info.php? wizard=1#!/pages/Encanto-Brazilian-Keratin-Treatment/143636418411
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:35   #913
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to jest fb encanto i tam na tablicy nie raz przwijało się że zawiera 1,7% formaldehydu, albo 1,4% juz nie pamiętam

http://www.facebook.com/update_security_info.php? wizard=1#!/pages/encanto-brazilian-keratin-treatment/143636418411
1,7%
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:49   #914
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

To encanto ma 1,7% a GK aż 14%??????????? Omg...
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:55   #915
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karolinamat Pokaż wiadomość
To encanto ma 1,7% a GK aż 14%??????????? Omg...
jest wersja GK z 4% i z 2%, ale nie u nas Jak w stanach wyjdzie teraz 0% to do PL zaczną trafiać 4 i 2 pewnie i pewnie dalej będą twierdzić, że aldehydu w nich nie ma przy tej dystrybucji nic mnie juz nie zdziwi
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:32   #916
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no i jestem po włosy błyszczące mieciutkie, tylko jest ich o połowę mniej . Opowiem Wam od poczatku, najpierw pani mi umyła włosy jakimś specjalnym oczyszczającym szamponem, włosy było ciężko rozczesać, były sztywne i okropnie szorstkie brrrr masakra jakaś, potem zaczęła mi nakładać ten specjalny preparat, posiedziałam z nim chwilkę i potem mi wysuszyła włosy suszarką i trochę na okrągłej szczotce, następnie pasmo po paśmie po 10 razy mi prostowała prostownicą, wszystko trwało jakieś 3 godziny. Teraz włosy są super, może ciut przyklapnięte, ale miękkie jak u dziecka no i proste, mi sie troszkę rozjasniły, z czego nawet się cieszę. W salonie mam się pokazać za 2 dni, chyba na mycie i podcięcie i wtedy będzie tak naprawdę chwila prawdy, bo sie okaże jak moje włosy zareagowały na keratynowe prostowanie. Ale mam dziewczyny do Was pytanie, nie chciałam pytac pani w salonie bo wiadomo co mi odpowie jakieś miesiąc temu zainwestowałam w duży szampon, odżywkę, regenerator i maskę z joico k-pack i teraz nie wiem czy mogę tym myć włosy po global keratin, bo pani w salonie mi proponuje szampon i odżywke po 80 zł , czyli razem 160 no i za bardzo nie mam już tylu pieniędzy, a poza tym tyle zainwestowałam w joico że chciała bym to tez zużyć, przeciez to też ma keratynę w składzie. Doradzcie mi prosze czy mam znowu wydawać na nowy szampon i odzywkę czy mogę pozostac przy joico ale tak żeby nie popsuć efektów prostowania?
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:17   #917
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anag78 Pokaż wiadomość
no i jestem po włosy błyszczące mieciutkie, tylko jest ich o połowę mniej . Opowiem Wam od poczatku, najpierw pani mi umyła włosy jakimś specjalnym oczyszczającym szamponem, włosy było ciężko rozczesać, były sztywne i okropnie szorstkie brrrr masakra jakaś, potem zaczęła mi nakładać ten specjalny preparat, posiedziałam z nim chwilkę i potem mi wysuszyła włosy suszarką i trochę na okrągłej szczotce, następnie pasmo po paśmie po 10 razy mi prostowała prostownicą, wszystko trwało jakieś 3 godziny. Teraz włosy są super, może ciut przyklapnięte, ale miękkie jak u dziecka no i proste, mi sie troszkę rozjasniły, z czego nawet się cieszę. W salonie mam się pokazać za 2 dni, chyba na mycie i podcięcie i wtedy będzie tak naprawdę chwila prawdy, bo sie okaże jak moje włosy zareagowały na keratynowe prostowanie. Ale mam dziewczyny do Was pytanie, nie chciałam pytac pani w salonie bo wiadomo co mi odpowie jakieś miesiąc temu zainwestowałam w duży szampon, odżywkę, regenerator i maskę z joico k-pack i teraz nie wiem czy mogę tym myć włosy po global keratin, bo pani w salonie mi proponuje szampon i odżywke po 80 zł , czyli razem 160 no i za bardzo nie mam już tylu pieniędzy, a poza tym tyle zainwestowałam w joico że chciała bym to tez zużyć, przeciez to też ma keratynę w składzie. Doradzcie mi prosze czy mam znowu wydawać na nowy szampon i odzywkę czy mogę pozostac przy joico ale tak żeby nie popsuć efektów prostowania?
może najpierw powiedz jakim produktem robiono Ci ten zabieg ?
co do stosowania tych produktów do włosów, które sobie kupiłaś: sprawdź ich składy i poszukaj w nich składników, których nie można używać po zabiegu, jeżeli takowe będą to musisz kupić coś innego, jeżeli nie ma to stosuj to. a to jakich składników w kosmetykach unikać powinnaś wiedzieć po przeczytaniu wątku..
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:41   #918
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

z tego co zauwazyłam to robiłam produktami Juvexin, wiem że powinnam unikać soli w produktach ale za bardzo nie wiem jak ona jest nazwana, mi chodzi konkretnie o odpowiedź na pytanie czy ktoś zna skład joico i czy można go używać po keratynowym prostowaniu
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:53   #919
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anag78 Pokaż wiadomość
z tego co zauwazyłam to robiłam produktami Juvexin, wiem że powinnam unikać soli w produktach ale za bardzo nie wiem jak ona jest nazwana, mi chodzi konkretnie o odpowiedź na pytanie czy ktoś zna skład joico i czy można go używać po keratynowym prostowaniu
znalazłaś dobry wątek, poczytaj sobie, tu wszystko zostało juz powiedziane
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 22:37   #920
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

prostownice odpowiednią już mam więc teraz odkładam do skarbonki na zabieg, mam nadzieję, że się uda bo ja już psychicznie nie wyrabiam z tymi włosami
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:07   #921
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anag78 Pokaż wiadomość
z tego co zauwazyłam to robiłam produktami Juvexin, wiem że powinnam unikać soli w produktach ale za bardzo nie wiem jak ona jest nazwana, mi chodzi konkretnie o odpowiedź na pytanie czy ktoś zna skład joico i czy można go używać po keratynowym prostowaniu
hahah
wiesz, sory, ale nie widzę większego sensu odpowiadania na pytanie, na które odpowiedź możesz uzyskać sama czytając ten wątek a jeżeli myślałaś, że zaraz wszystkie dziewczyny stąd zaczną przeszukiwać internet tylko po to, żeby znaleźć skład tych kosmetyków i konkretnie odpowiedzieć Ci na pytanie czy możesz je stosować, to się mylisz. wątek jest założony po to żeby z niego korzystać a nie żeby korzystać z dziewczyn, które się w nim udzielają.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

i sory, że już któryś raz się o coś czepiam, ale niektóre zachowania mnie na serio denerwują.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
prostownice odpowiednią już mam więc teraz odkładam do skarbonki na zabieg, mam nadzieję, że się uda bo ja już psychicznie nie wyrabiam z tymi włosami
a jakie masz naturalnie włosy ? mocno kręcone? puszą się ? są zniszczone ?
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:21   #922
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

każda odżywka będzie dobra. Jednak staraj się używać takiej co nie ma w składzie alkoholu <pochodne : denat>
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:11   #923
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=kosmetykoholiczka;2 8130409]hahah
wiesz, sory, ale nie widzę większego sensu odpowiadania na pytanie, na które odpowiedź możesz uzyskać sama czytając ten wątek a jeżeli myślałaś, że zaraz wszystkie dziewczyny stąd zaczną przeszukiwać internet tylko po to, żeby znaleźć skład tych kosmetyków i konkretnie odpowiedzieć Ci na pytanie czy możesz je stosować, to się mylisz. wątek jest założony po to żeby z niego korzystać a nie żeby korzystać z dziewczyn, które się w nim udzielają.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

i sory, że już któryś raz się o coś czepiam, ale niektóre zachowania mnie na serio denerwują.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------
wiesz, wobraź sobie że przejrzałam pierwszą część tego wątku , a drugą przeczytałam w całości i nie dojrzałam żadnej wzmianki na temat stosowania kosmetyków firmy joico po global keratin, więc myslałam że może spytam, bo znajdzie sie ktoś kto zna te kosmetyki i mi poprostu odpowie, a jeżeli nie to poprostu nikt sie nie odezwie, przecież nie zadaję tego pytania po 5 razy na każdym wątku. Wiec nie wiem co się tak rzucasz, znam zasady, wiem że nalezy najpierw samemu się rozejrzeć, czytać a potem dopiero pytać. Myślę że każdy ma prawo pytać, tak samo jak ktoś kto zna odpowiedź ma prawo odpowiedzieć, a kto nie zna ma prawo milczeć. Pozdrawiam i życze mniej agresji w dniu dzisiejszym i następnym.
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 14:20   #924
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka Pokaż wiadomość
i sory, że już któryś raz się o coś czepiam, ale niektóre zachowania mnie na serio denerwują.
No właśnie i nie tylko na tym wątku, z tego co widzę czytałaś [przeglądałaś] część pierwszą? Znasz odpowiedzi na pytania podstawowe? była w pierwszej części dziewczyna, która podobnie reagowała. Dostała stałego bana [akurat za coś innego], ale wszystkim tutaj przyniosło to ulgę, bo wprowadzała nerwową atmosferę ]
Wiem, że powtarzające się pytania irytują, zwłaszcza gdy odpowiedź na nie była stronę wcześniej czy dwie. Dziewczyna zapytała raz i grzecznie, więc o co chodzi Do tego wyszukiwarka wizażowa pozostawia wieeele do życzenia, nie zawsze się sprawdza, niestety.
Pamiętaj, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...uspokój się, melisy napij albo pobiegaj PS: nie 'wskakuj' na mnie niepotrzebnie

Cytat:
Napisane przez anag78 Pokaż wiadomość
wiesz, wobraź sobie że przejrzałam pierwszą część tego wątku , a drugą przeczytałam w całości i nie dojrzałam żadnej wzmianki na temat stosowania kosmetyków firmy joico po global keratin, więc myslałam że może spytam, bo znajdzie sie ktoś kto zna te kosmetyki i mi poprostu odpowie, a jeżeli nie to poprostu nikt sie nie odezwie, przecież nie zadaję tego pytania po 5 razy na każdym wątku. Wiec nie wiem co się tak rzucasz, znam zasady, wiem że nalezy najpierw samemu się rozejrzeć, czytać a potem dopiero pytać. Myślę że każdy ma prawo pytać, tak samo jak ktoś kto zna odpowiedź ma prawo odpowiedzieć, a kto nie zna ma prawo milczeć. Pozdrawiam i życze mniej agresji w dniu dzisiejszym i następnym.
Dokładnie i odpowiedzi udzielił teken020. Sprawdź skład INCI na etykietach produktów, które masz. Sól to Sodium Chloride...teoretycznie powinno się unikać. Chociaż moja znajoma robiła włosy Encanto w zeszłym roku, używała normalnych szamponów, odżywek i nic się jej nie wypłukało [widziałam jej proste włosy długi czas po zabiegu, więc potwierdzam]. Nie wiem jak w przypadku Twojego prostowania, ale chyba nie skusiłabym się na ofertę fryzjerki
Duży PS: nie robiłam zabiegu prostowania włosów, chociaż bardzo mnie kusiło i niewiele brakowało. Postawiłam jednak na naturę i pielęgnację 'z głową'. Dziś cieszę się swoimi lokami, nie puchem
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:24   #925
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

odżywki raczenie nie zawierają sls, gdyż jest to środek myjący/pieniący jeśli się nie mylę. Z resztą po dobrze zrobionym zabiegu odżywki są zbędne, ponieważ włosy sa otoczone keratyną i ich łuski się nie otwierają.
stosuj tylko jak bedziesz miała kłopoty z rozczesaniem włosów. A te szampony, odżywki za 80zł które proponują producenci do używania po zabiegu, to raczej żeby sobie kieszenie napchać .
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:24   #926
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

przeanalizowałam składniki szamponu i odżywki joico, na tyle ile umiałam i powiem tyle, że szampon napewno zawiera sól i napewno sls, a wiem że tego powinnam unikać, natomiast odzywki są czyste tzn bez sls, bez alkoholu i bez soli, więc aby przyoszczędzic trochę nie będę kupowała tego szamponu i odżywki którą polecają mi w salonie tylko kupię któryś szampon polecany przez Was i w razie potrzeby zastosuję tą odżywkę którą posiadam. Nie mogę się już doczekać soboty, kiedy umyją mi głowę i wysuszą suszarką, jestem ciekawa jak zachowają się moje włosy, przede wszystkim czy zniknie to okropne puszenie się bo póki co moje włosy są cudowne, miękkie i błyszczące ale myślę że to by było zbyt duże szczęście gdyby tak zostały
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:51   #927
ChudaMaruda
Raczkowanie
 
Avatar ChudaMaruda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 74
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Bardzo, bardzo przepraszam, ale mógłby ktoś podać linka do zamówień zbiorowych keratyny i powiedzieć czy one są jeszcze w ogóle organizowane?

Lub gdyby któraś z Was miała odsprzedać 1/4 zestawu to proszę o kontakt na pw.
__________________
30-31-32-33-34-35 -37-38-39-40 cm
włoosy...

Mesz bkim chcesz
ChudaMaruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:39   #928
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka Pokaż wiadomość


a jakie masz naturalnie włosy ? mocno kręcone? puszą się ? są zniszczone ?
nie są jakoś mocno kręcone, ale pusza się gdy je wyprostuję i złapią wilgoci, średnio zniszczone

strasznie się meczę, bo najlepiej wyglądam w rozpuszczonych prostych włosach a niestety impreza z taką fryzurą odpada bo zaraz będzie szopa:/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:43   #929
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy po keratynie włosy robią się cięższe i bardziej śliskie,lejące?
Końcówki lepiej podciąć przed czy po zabiegu?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 08:52   #930
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Pytanie do tych którzy mieli encanto z ebuy, jak i z allego.

właśnie mam zamiar zrobić sobie prostowanie. Wlewam keratyne do miski <bez wstrząsania butelki> no i keratyna wyglądała jakby rozcieńczona z wodą. tzn. różowe smugi pływające w jaśniejszym roztworze. Pamiętam że jak miałem encanto z ebuy nic takiego nie było, jestem prawie pewien że było gęstsze. Z odżywką też coś mi nie pasowało. na pewno ma bardziej wyblakły kolor niż ta z ebuy, i też jakby rzadsza.
jedynie szampon wydaje się być ok. ale jeśli mam rację z co do powyższego, to i on tez jest rozcieńczany..

Czy ktoś zauważył podobne różnice w zestawach z allegro ??
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.