Ćwiczenia - metamorfozy - motywacje. Fit mamy i nie tylko. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 19:06   #1
plucky
Raczkowanie
 
Avatar plucky
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40

Ćwiczenia - metamorfozy - motywacje. Fit mamy i nie tylko.


Czesc dziewczyny. Zastanawia mnie jak często cwiczycie i co ? Jakie są efekty ? Czy stosujecie diety ? Pochwalcie sie efektami ! Jakie zdjęcia Was motywują ? Prowadzicie blogi ? A może są tu jakies mamy które pochwalą się swoją metamorfozą ? Ja sama jestem mamą i pasjonatka cwiczen ! Mysle, ze tutaj mozemy sobie doradzac, pomagac rozwiazywac problemy innym i wymieniac się poglądami !
__________________
plucky
plucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 22:35   #2
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Ćwiczenia - metamorfozy - motywacje. Fit mamy i nie tylko.

Hej, też jestem mama dwójki dzieci. Ćwiczę od 1 lutego 2014 do teraz i nie przestane ćwiczyć bardzo mnie to wciągnęło a 20minut każdego dnia warto poświęcić dla siebie. Przez 5 miesięcy ćwiczyłam z Ewka skalpel 1 codziennie , a od dwóch miesięcy robię boczki tiff i Mel B pośladki brzuch. Nic więcej trzy , cztery razy w tygodniu. Schudłam 13kg a w pasie jest 69cm a Ty ?? aaaaa jezeli chodzi o diets zero diety. Nie jem wieczorami. Nie obzeram się słodyczami i jest lepiej.
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:51   #3
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Ćwiczenia - metamorfozy - motywacje. Fit mamy i nie tylko.

Ja co prawda mamą nie jestem, ale ćwiczę 4-5 razy w tygodniu, głównie są to treningi siłowe, raz w tygodniu tabatta i czasem bieganie. Jeśli chodzi o dietę to odżywiam się zdrowo, jadam 5 posiłków dziennie, około 1700 kcal, prowadzę też bloga Schudłam około 10 kg, ale moje życie wywróciło się do góry nogami, bo wcześniej nie miałam nic wspólnego ze sportem
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:16   #4
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Ćwiczenia - metamorfozy - motywacje. Fit mamy i nie tylko.

Po dwutygodniowej przerwie wróciłam do ćwiczeń. Codziennie, rano i wieczorem wykonuję: Mel B brzuch, abs, pośladki, rozgrzewka bądź killer abs z Jill. Niestety przez te dwa tygodnie zaniedbałam się i waga znów poszła w górę. Postanowiłam więc motywować się wstawiając na instagram swoje zdjęcia z codziennych treningów. Wierzę, że mimo moich przygód z niedoczynnością, dam radę powrócić do swojej 'starej' wagi
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 15:16:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.