Pielęgnacja i problemy skórne okolic oczu- WĄTEK GŁÓWNY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 15:55   #31
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

Bez przesady ja mam takie cos bardzo czesto. Nawet teraz Jak czasem sie dotkne brudna reka to takie cos mi wychodzi-uczucie jakbym miala rzese na oku. Samo znika po ok 4 dniach.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:39   #32
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

No dokładnie to takie uczucie jakbym miala rzęsę w oku Wczoraj tego nie widziałam i już majstrowalam z rzęsami bo myślalam że jedna tam się zagubiła ale ja tak uważam żeby miec czyste łapki dam temu czemuś jeszcze dwa dni na opuszczenie mojej powieki a jak nie to lekarz
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:20   #33
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

Watpie zeby cale po 2 dniach zginelo mi sie troszke dluzej trzyma jak mowilam ok 4 ale jak chcesz, moze przepisze ci cos na przyszlosc
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:37   #34
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

Cytat:
Napisane przez lilii87 Pokaż wiadomość
Witam
Od wczoraj wieczorem mam małą krostkę, w kolorze ciała, zaraz pod rzęsami. Dotyka mi oka i to mnie strasznie drażni. Miałyscie może coś takiego? To moze byc od kosmetyków?

to napewno nie jest jęczmień, miałm coś takiego od kosmetyków, to reakcj alergiczna moze np. niedokłdnie wykonałaś demakijaz i resztki np. tuszu zostały... mi okulistka tą krostkę przebiła i przypisała masc... więc marsz do okulisty....
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:35   #35
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

przebiła? dzis juz jest lepiej juz tego nie czuje, ale chyba przejde sie do przychodni. Ale za to nałozyłam sobie maseczkę Ziaja kozie mleko, zmyłam po jakoś piekło... i mam bordową twarz
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:16   #36
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

też często miewam takiego "bubka" :P babcia mi poradziła (choć to pewnie nie najbezpieczniejszy sposób) przekłuwanie bąbelka sterylną igłą. w zasadzie wystarczy lekko dotknąć i po problemie, bezboleśnie, żadnych skutków ubocznych nie ma, a znika od razu.
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:06   #37
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

dziekuje wam bardzo za odpowiedzi. Systematycznie sprawdzam i jakos wchlania się choc powoli
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 10:37   #38
ashley808
Raczkowanie
 
Avatar ashley808
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 63
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

Zrobiło mi się dzisiaj rano dokładnie to samo...i nie wiem co mam robić...myślicie, żeby przebić to igłą czy czekać aż samo zniknie? ((
ashley808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:17   #39
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: krostka na gornej powiece pod rzęsami

W zadnym wypadku nie igla! Wyzej pisalysmy co trzeba zrobic w takiej sytuacji...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:56   #40
haiiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 63
Dot.: sucha skóra na powiekach

podnoszę stary temat -- jakieś 2-3 tygodnie temu na lewej powiece pojawiła się sucha łuszcząca się skóra. Ogólnie mam tendencję do wysuszonej skóry, ale nie w takim stopniu od 2 miesięcy używam nowego cienia w kolorze fioletowym, ale z tej samej firmy, co poprzednie... czy to może być uczulenie? i jak sobie z tym poradzić?
haiiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:34   #41
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: sucha skóra na powiekach

Cytat:
Napisane przez haiiro Pokaż wiadomość
podnoszę stary temat -- jakieś 2-3 tygodnie temu na lewej powiece pojawiła się sucha łuszcząca się skóra. Ogólnie mam tendencję do wysuszonej skóry, ale nie w takim stopniu od 2 miesięcy używam nowego cienia w kolorze fioletowym, ale z tej samej firmy, co poprzednie... czy to może być uczulenie? i jak sobie z tym poradzić?
maść vitA pos, czasem tak jest, moze uzywasz czegoś do demakijażu podrazniającego
Ja nie mogę np za długo używać mleczka z Garniera, bo podrażnia mi się skóra na powiekach.
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:57   #42
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: sucha skóra na powiekach

mam podobny problem tylko na jednej powiecie juz trwa to kilka miesiecy. Stosuje cienie z revlona, tusz max factor 200 calorie ale uzywalam ich wczesniej i nic sie nie działo. Masc ze sterydami pomaga na kilka dni i suchosc i zaczerwienie, swiad wracaja. Uczulily was kiedys te kosmetyki?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 23:03   #43
Lady_inHeaven
Raczkowanie
 
Avatar Lady_inHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 84
Dot.: sucha skóra na powiekach

Ja z kolei mam tak tłuste powieki, że jak tylko pomaluję się eye-linerem, to po pięciu minutach on się cały rozmazuje i wyglądam jak Panda ;(
Jakieś sposoby?
__________________
22.10.10 - prawko kat.B
13.08.11- pierwszy berneńczyk w domu -Moli
02.03.12- drugi berneńczyk w domu-Amanda


,, "szalona tle rudych fasolek nad migdałowymi ślepkami, białych jak śnieg skarpetek chociaż nie zawsze białych i pędzelka na ogonku.":love :
Lady_inHeaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 23:41   #44
haiiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 63
Dot.: sucha skóra na powiekach

@ anulka: U mnie tak samo, sterydy pomagają, a po kilku dniach znów jest to samo. Po wizycie u dermatologa dostałam maść Elidel i tabletki Telfexo 180 i widać poprawę. U mnie raczej jest to alergia pokarmowa, bo pomimo tego, że się nie malowałam prawie miesiąc obiawy wracały, natomiast zauważyłam, że ma to związek z czekoladą. Więc albo nie jeść czekolady albo mieć suche i spuchnięte powieki
haiiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 00:15   #45
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: sucha skóra na powiekach

Anulka, tak jak ktoś już pisał: spróbuj protopicu (on jest na receptę, ale to lek niesterydowy i bezpieczny). 2000 kcal nie uczula - mam AZS i jestem alergiczką, a ten tusz w życiu mnie nie uczulił. Tusz i cienie masz nowe, czy już otwarte od jakiegoś czasu? Na wszelki wypadek może je wyrzuć i kup nowe. Może to nieświeżość kosmetyków jest przyczyną? Czasem trafiają się takie, które leżały dużo czasu, chociaż tego po nich nie widać.

A do codziennego smarowania polecam też krem Lipobase - straszny tłuścioch, ale absolutnie obojętny dla organizmu, więc nie uczuli, a dobrze natłuszcza.
__________________
!Me encanta espanol!

Edytowane przez ama
Czas edycji: 2012-12-27 o 00:17
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:18   #46
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: sucha skóra na powiekach

mam nowe, tez wydaje mi sie ze to nie kosmetyki, bo nie maluje sie kilka dni i nie pomaga, jesli to pokarmowa to nie wiem jak do tego dojde....chyba musze zrobic te testy, umowilam sie do dermatologa
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 20:32   #47
karolaHH
Zadomowienie
 
Avatar karolaHH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 051
pomocy schodząca skóra z powiek !

Witam.

Mam nietypowy problem, który zaskoczyl juz niejedną dermatolog.

A wiec tak, maluje sie od 14 roku zycia, teraz mam lat 20. Od ponad miesiąca zaczęła mi schodzic skóra z powiek, mam tam bardzo skórę spuchnięta i piekącą.

Bylam 3 tyg temu u okulistki myslac, ze jest to cos zwiaze z oczami, bo one tez zaczely mi lzawic (chyba od tego bolu wokol).
Przepisala mi masc do oka mowiac, ze powinno pomoc w przeciagu 3 dni, lecz nie pomoglo.

Nastepnie bylam u dermatolog, przepisala trzy mascie ktore nie mozna uzywac na powiek dluzej niz 5 dni, jednak i to nie poskutkowalo. Nie pozwolila mi sie przez ten czas malowac- jasna sprawa.

Juz minelo 3 tygodnia a ja dalej chodze jakbym nic nie spala, a skora mi schodzi płatami, po ktorej zostaje nastepna czerwona, mokra i piekąca.

Czy jest ktokolwiek, kto podjąłby się pomocy na forum ?

Pozdrawiam, Karolina
karolaHH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 21:31   #48
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: pomocy schodząca skóra z powiek !

Miałam coś takiego w zeszłym roku. Dwa razy. Pod spodem powieki mi też pękały. Za pierwszym razem na pewno perfumy mnie uczuliły (z cynamonem w składzie i po dłuższym używaniu). Za drugim nie wiem. Samo przeszło, stosowałam krem do skóry z azs. Nie wiem nadal, co pomogło, ale kilka tygodni to miałam.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:29   #49
Tawima
Przyczajenie
 
Avatar Tawima
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: sucha skóra na powiekach

Ja się od 20 lat zmagam z tymi puchnącymi, wysychającymi i łuszczącymi sie powiekami. Robiłam testy na alergeny kosmetyczne i nic mi nie wyszło. Rezygnowałam z kosmetyków i pojedynczo wprowadzałam nowe. Robiłam wszelkie mozliwe eksperymenty z kosmetykami, aby stwierdzić który mnie uczula... I po 20 latach bezowocnych poszukiwań, (kiedy to okazywało sie, że kosmetyk który do tej pory nie uczulał - nagle zaczął).
Otóż po 20 latach - doszłam do wniosku, że szukałam nie tam gdzie nalezało i to jest uczulenie na czekoladę!!!
Wszystkie dziewczyny od puchnących powiek namawiam do wykluczenia tego tropu.

Nieee!!!
Edytuję.
Nareszcie wykryłąam - to nie czekolada, ale brak żelaza. Okazało sie że mam silna anemię, która sie własnie tak u mnie m. in. objawiała. Teraz juz wim to napewno, bo zażywam żelazo i problemy skórne juz nie powracają.
Dziewczyny - zbadajcie sobie żelazo! Anemia jest bardziej rozpowszechniona niż myślicie!

Edytowane przez Tawima
Czas edycji: 2014-05-16 o 16:38
Tawima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 14:06   #50
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: sucha skóra na powiekach

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie smarujcie twarzy, zwłaszcza powiek sterydami - zniszczycie sobie skórę!!! ja mam AZS i w jego 'atakach' zmiany umiejscowione sa właśniie na powiekach oraz policzkach i szyi. moja dermatolożka przepisała mi maść Protopic i ona naprawdę pomaga!. zawarty w niej składnik można stosować właśnie na twarz i jest to alternatywa dla sterydów (one doprowadzają do ścieniania się skóry i tworzenia rozstepów) chociaż nie jest bez wad ale staram się używać tej maści tylko wtedy, gdy naprawdę muszę i stosuję nie dłużej niż kilka dni, ale to wystarcza, by skóra się zaleczyła. korah - mnie uczulił cień do powiek w sztyfcie, którego używałam ponad rok i w efekcie teraz w ogóle nie mogę się malować w okolicy oczu...
BWWT - radzę aby twoja mama spróbowała protopicu, myślę, że pomoże
Sama stosowałam protopic...ale czytając ulotkę, to włosy stają dęba chyba jeszcze "lepsza" niż przy sterydach

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aga298 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam taki sam problem, a raczej mialam, uzywalam masc PROTOPIC 0.03%. Moja dermatolog nie jest za przepisywaniem sterydow i antybiotykow,bo twierdzi,ze to pomaga na chwile i szkodzi skorze. Powiedziala tez, zeby uzywac ta masc az skora bedzie calkowicie wyleczona,bo w innym razie problem wroci i to szybko.Ryzyko jaskry moze wystapic u osob ktore maja historie jaskry w rodzinie. Mi pomoglo i polecam Protopic.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

zapomnialam dodac,ze moja dermatolog powiedziala,ze jak Protopic nie pomoze to trzeba bedzie zrobic testy ,polegajace na przyklejeniu plsstrow na 3 tygodnie ,ktore wykarza od czego jest to wstretne uczulenie. Na szczescie mi pomoglo
Na trzy tygodnie?Chyba na trzy dni ))
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:30   #51
adka2600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
GG do adka2600
Dot.: sucha skóra na powiekach

Hej
To jest jakaś masakra , ja mam problem z powiekami od 3 lat .
W 90 % to alergia niestety pokarmowa i skórna . Od 3 lat wyglądam jak potwór , ciągle czerwone , opuchnięte , łuszczące , piekące i obolałe powieki . Mój alergolog nic mi z tym nie zrobił męczę się z tym sama . Nie wiem co mam robić . Jestem pod kartową dermatologa , alergologa . Smarowałam tymi kremami z Flos lek czy jakoś tam , nie pamiętam nazwy bo dawno to było . Chyba jedno było z zielona herbata a drugie ze świetlikiem . Było jeszcze gorzej ,a teraz używam Ziaja Med. kuracja łagodząca po oczy jest lepiej ale jeszcze fatalnie . Chyba muszę nauczyć się z tym żyć .
adka2600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:26   #52
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: sucha skóra na powiekach

Cytat:
Napisane przez adka2600 Pokaż wiadomość
Hej
To jest jakaś masakra , ja mam problem z powiekami od 3 lat .
W 90 % to alergia niestety pokarmowa i skórna . Od 3 lat wyglądam jak potwór , ciągle czerwone , opuchnięte , łuszczące , piekące i obolałe powieki . Mój alergolog nic mi z tym nie zrobił męczę się z tym sama . Nie wiem co mam robić . Jestem pod kartową dermatologa , alergologa . Smarowałam tymi kremami z Flos lek czy jakoś tam , nie pamiętam nazwy bo dawno to było . Chyba jedno było z zielona herbata a drugie ze świetlikiem . Było jeszcze gorzej ,a teraz używam Ziaja Med. kuracja łagodząca po oczy jest lepiej ale jeszcze fatalnie . Chyba muszę nauczyć się z tym żyć .
A diety nie próbowałaś zmienić? Bo jesli to alergia pokarmowa to sporo alergenów da się wykluczyc?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 09:40   #53
newelx4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 31
Dolna powieka - ratunku

Hej dziewczyny,
Potrzebuje pomocy. Moja mama od jakiegos tygodnia ma problemy z dolna powieka. Obie sa bardzo spuchniete, czerwone. Nie swedza jej, ale wiadomo jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Myslalysmy nad wieloma rzeczami, co moglo spowodowac ten stan lecz pomyslow bral. Mama jest typem osoby, ktora nie pojdzie do lekarza za zadne skarby... Temu prosze was dziewczyny, czy znacie moze jakeis sprawdzone masci/kremy, ktore moga zniwelowac teg o typu obrzek? na gornej powiece jest wszystko ok. Zastanawiam sie nad SVR Topialyse Sensitive Palpebral... Chodzi o cos wlasnie kojace, co na pewno jej bardziej nie podrazni.. Z gory dziekuje za odp
newelx4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:07   #54
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Dolna powieka - ratunku

Cytat:
Napisane przez newelx4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Potrzebuje pomocy. Moja mama od jakiegos tygodnia ma problemy z dolna powieka. Obie sa bardzo spuchniete, czerwone. Nie swedza jej, ale wiadomo jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Myslalysmy nad wieloma rzeczami, co moglo spowodowac ten stan lecz pomyslow bral. Mama jest typem osoby, ktora nie pojdzie do lekarza za zadne skarby... Temu prosze was dziewczyny, czy znacie moze jakeis sprawdzone masci/kremy, ktore moga zniwelowac teg o typu obrzek? na gornej powiece jest wszystko ok. Zastanawiam sie nad SVR Topialyse Sensitive Palpebral... Chodzi o cos wlasnie kojace, co na pewno jej bardziej nie podrazni.. Z gory dziekuje za odp
Warto zacząć od diagnozy u okulisty.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 13:47   #55
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dolna powieka - ratunku

Bez wizyty u lekarza chyba się nie obędzie - to może być wszystko od alegrii po różne infekcje... Postaraj się przekonać mamę, takich problemów lepiej nie bagatelizować.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 21:46   #56
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dolna powieka - ratunku

Jesli chodzi o oczy to lepiej zaciagnij ja do lekarza, oko jest bardzo delikatne i lepiej w ich okolicy nie stosowac jakis masci na takie rzeczy, bo moze sie pogorszyc.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:34   #57
melileli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: pomocy schodząca skóra z powiek !

mam to samo od 2 lat nasila mi sie zimową porą, używam maści PROTOPIC. nawilża powieki i po kilku dniach wszystko wraca do nrmy, Ta maśc jest na recepte (dlatego zapytaj sie o niaj dermatooga) i kosztuje cos 50 zł ale starcza mi na rok.

przy pierwszym stosowaniu na skórę bardzo ona piecze ale po godz-2 to ustaje także polecam na powieki,
melileli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 11:25   #58
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Pielęgnacja i problemy skórne okolic oczu- WĄTEK GŁÓWNY

Wątek o pielęgnacji i problemach skórnych okolic oczu.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 20:24   #59
mikka21600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Unhappy Problem ;(

Hej dziewczyny, pisze tutaj z prosbą o pomoc. Przeszukałam juz caly internet ale postanowiłam ze zadam pytanie sama tutaj i mam nadzieje ze ktoras doradzi mi co robić, możę ktoras z Was tez cos takiego spotkało. A mianowicie od paru tygodni zmagam sie z bardzo suchą skórą na powiece gornej ale takze dolnej. Początkowo łuszczyło sie delikatnie ale potem coraz bardziej, dodatkowo pojawiło sie mocne zaczerwienienie wyglądała to tak jakby ktoś mnie pobił ( znajomi pytali od kogo dostałam) Najgorzej to wygląda rano i poznym wieczorem, nawilzam to caly czas ( ciagle nosze krem przy sobie) ale to nic nie pomaga. Szukając powodow na internecie natknęłam sie na Atopowe zapalenie skory jednak nie jestem pewna czy to na pewno to objawy w zasadzie podobne ale mnie to az tak bardzo nie swedzi, owszem delikatnie szczypie a swedzi ale tylko delikatnie. Dodaje kilka zdjęc choc na nich tak dobrze tego problemu nie widac gdyz slaba jakosc aparatu

Edytowane przez mikka21600
Czas edycji: 2014-02-22 o 20:40
mikka21600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 20:44   #60
mikka21600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem ;(

zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo9308.jpg (102,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo9309.jpg (140,6 KB, 32 załadowań)
mikka21600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 10:36:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.