Odsysanie tłuszczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-03, 14:45   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Odsysanie tłuszczu


Witam.
Chciałabym się dowiedzieć w jakich granicach cenowych plasuje się zabieg odsysania tłuszczu z ud.Może dodam że uda noszą "piętno" cellulitu pierwszego stopnia. Czy taki zabieg jest wskazany dla dziewczyny/kobiety, która nie urodziła jeszcze dziecka?. Ile czasu schodzi opuchlizna po takim zabiego (bo chyba taka występuje).
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 08:13   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Odsysanie tłuszczu

Z tego co pamietam to to kosztuje ok 5 tysiecy złotych (nie, nie poddawalam się nigdy temu zabiegowi, ale pytałam o cenę). Jeśli trafisz na dobrego lekarza, to nie zrobi Ci odsysania tłuszczu, bo jesteś szczupła http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 08:20   #3
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Odsysanie tłuszczu

Po pierwsze:
- Czy ma pani cellulit czy lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej, to podstawowe pytanie. Tak na prawdę liposukcja nie słuzy tyle odchudzaniu ciała, co modelowaniu ciała. Jesli ma pani jedynie cellulit bez lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, to mozna zacząc od bardziej naturalnych metod: drenaż limfatyczny, mezoterapia. Najpierw jednak od diagnostyki.

Ot, tyle uwag, mam na codzień do czynienia z pacjentami po liposukcji podczas rewitalizacji po zabiegach, dlatego to uwaga.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 15:02   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Odsysanie tłuszczu

Panie Piotrze jestem z Poznania, chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje seria masaży drenażu limfatycznego czy mezoterapi? Jeśli nie chce pan napisać na forum tego to prosiłabym o przesłanie informacji na maila.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 07:59   #5
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Odsysanie tłuszczu

Manualny drenaż limfatyczny wykonywany w celu terapii cellulite jest w cenie 60-70 zł, sesja trwa około godziny. Wykonujemy też inny masaż Dynamiczny Masaż Antycellulite w podobnej cenie.
Jeśli chodzi o mezoterapię to cena zależna jest od powierzchni oraz preparatów stosowanych w trakcie terapii.
To oczywiście ustala wykonujacy lekarz, w naszym przypadku dr Waldemar Jankowiak.

Pozdrawiam.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 09:35   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Odsysanie tłuszczu

Dziękuję za odpowiedź.
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć ile takich masaży powinno być wykonanych, żeby zobaczyć efekty?
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:51   #7
martynka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Odsysanie tłuszczu

Chciałabym się jeszcze dowiedzieć ile takich masaży powinno być wykonanych, żeby zobaczyć efekty?

ja tez sie bym chciala dowiedziec . a jeszcze jedno:to kosztuje 60 -70 zł??
martynka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 11:20   #8
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Odsysanie tłuszczu

Kiedyś chodziłam na takie masaże które niby miały wymodelować sylwetkę, w warszawie w model med, niestety efekty były tak sałbo widoczne, może trochę skóra była bardziej napięta, ale to widziałam chyba ot tak, żeby coś zobaczyć....bo głupio się czułam że zostawiłam tam sporo kaski a tu nic.

Teraz mam w planach liposukcję i jak Piotr piszę nie jest to zabieg odchudzający, tylko modelujący.
Jest to zabieg chirurgiczny, przeprowadza go chirurg plastyk. Nie ma znaczenia czy rodziłas czy jeszcze nie, podobno nawet im jest się młodszym tym lepiej, po 35 roku zycia lipo jest coraz bardziej ryzykowne ze względu na zatory.

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam to to kosztuje ok 5 tysiecy złotych (nie, nie poddawalam się nigdy temu zabiegowi, ale pytałam o cenę). Jeśli trafisz na dobrego lekarza, to nie zrobi Ci odsysania tłuszczu, bo jesteś szczupła http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Jesli trafisz na dobrego, to przed zabiegiem każe schudnąc do optymalnej wagi przed zabiegiem.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:43   #9
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Odsysanie tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Young Mum Pokaż wiadomość
witam,

moja koleżanka miała zabieg. Może i brzuch wyglądał dobrze już po... ale to była masakra przez kilka dni! Ja osobiscie bym się nie zdecydowała, tym bardziej, że są inne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzuszka! Słyszałam osattnio o rozbijaniu komórek tłuszczcowych przy pomocy ultradźwięków. Coś też znalazłam na ten temat w sieci. Mam pytanie, czy któraś z Pań stosowała ultradźwięki? Jedno jest pewne przy tego typu zabiegach, nie ma okresu dochodzenia do siebie. Ja urodziłam dziecko 2 miesiące temu i może w ten sposób przywróciłabym swój brzuch do stanu ładnego i lubianego przeze mnie? Bardzo proszę o opinie
Dołączam się do pytania
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.