Laura Vandini? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-23, 07:02   #1
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68

Laura Vandini?


W piatek zaproponowałam zgłoszenie do KW balsamów Laury Vandini, bez rezultatu do dnia dzisiejszego- czy coś jest nie tak z moim zgłoszeniem? Zwykle sugerowane kosmetyki pojawiają się szybciutko, więc chyba są jakieś zastrzeżenia do mojej Laury, nie otrzymałam jednak żadnej informacji WIĘC... ?

Miłego dnia.
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 08:55   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Laura Vandini?

Witam

Twoje zgloszenie:

>Laura Vandini- balsamy do ciała. Mann & Schroeder
>Zgłaszająca Recenzentka: madllen
>Opis kosmetyku:
>Fantastyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała w szerokiej gamie zapachowej. Na tę przebogatą serię składają się:
>MANDARINA- zawiera naturalne lipidy, witaminę B5 i przyjazną dla skóry witaminę PP. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zachowując jej naturalne funkcje i zapobiegając wysuszeniu.
>PISTACJA z mleczkiem z prawdziwej pistacji- łączy efekt nawilżenia i uspokojenia skóry z fascynującym zapachem dającym poczucie elegancji i luksusu. Odpręża i uspokaja.
>VANILIA- zawiera wyciąg z prawdziwej wanilii o ciepłym i zmysłowym zapachu, zapewnia intensywną pielęgnację i nawilżenie dla suchej i wrażliwej skóry, działa odprężające i uspokajająco.
>MUSK- zmysłowa i niezwykle interesująca nuta zapachowa pochodząca z wyciągu z kwiatów zachodnioindyjskiego drzewa Frangipani (Uroczyn Czerwony).
>OCEANIA- charakteryzuje się świeżym, ożywczym zapachem dającym poczucie sportowej elegancji. Zawiera minerały morskie, ekstrakt z alg i korali o działaniu nawilżającym.
>cena ok. 35zł - 400ml

W swietle ostatnich ustalen powinno byc rozbite na poszczegolne produkty, poniewaz oceny kazdego produktu moga sie roznic zasadniczo.

Jesli wiec zglosisz je osobno, beda one zatwierdzone jak zwykle ekspresowo

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 10:26   #3
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68
Re: Laura Vandini?

Zgłosiłam balsamy do ciała, czy mam je rozbić na poszczególne linie zapachowe, czy tak?
Przy okazji, chciałam zgłosić,iż część Wizażanek (w tym jedna z 3miasta), od ok.7,30 nie może się tutaj dostać!!!

Pozdrawiam.
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 10:30   #4
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68
Re: Laura Vandini?

PS. Może niechaj zostanie "fantastyczne balsamy do pielęgnacji ciała" itd. Mnie odpowiada
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 16:36   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Laura Vandini?

madllen napisał(a):
> PS. Może niechaj zostanie "fantastyczne balsamy do pielęgnacji ciała" itd. Mnie odpowiada

Nie o to chodzi, madllen

Do Kosmetyku Wszech Czasów z zasady zgłaszamy produkty POJEDYNCZO - nie przyjmujemy zgłoszeń całych serii; wyjątkiem są serie jednakowych produktów różniących sie wyłącznie zapachem i kolorem.
W Twoim zgłoszeniu wyraźnie jest mowa, że poszczególne kosmetyki różnią sie składem (zawierają różne składniki aktywne) i działaniem na skórę obiecywanym przez producenta. Powinny więc być zgłoszone OSOBNO
Wobec tego prośba, żebyś zgłosiła tylko ten (te), ktorych używałaś, lub każdy osobno
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 17:16   #6
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68
Re: Laura Vandini?

Maga, wreszcie wiem w czym rzecz- dziękuję za wyjaśnienia Ok. zmienię zgłoszenie, nie ma problemu

Pozdrawiam.
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.