Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 10:12   #2551
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Jamestown, wyluzuj dziewczyno. Co nie wejdę na jakiś wątek to muszę się przebijać przez twoje warczące posty. Odpuść trochę, to forum publiczne, każdy ma prawo do własnego zdania, nie musisz naskakiwać na każdego z kim się nie zgadzasz, czujesz wewnętrzny przymus "prostowania" każdego w zasięgu wzroku? To zaczyna być naprawdę męczące, logując się czuję jakbym codziennie wchodziła na pole minowe pt. "permanentne PMS". Jesteś na Wizażu od dawna, wiemy, że potrafisz być pomocna ale musisz "kwasić" atmosferę w prawie każdym wątku, w którym się udzielasz?
Nie jesteś tu sama, większośc z nas jest tu dla relaksu, zbierania informacji i dla ludzi, którzy tworzą to miejsce, nie potrzebujemy ostrych fluidów na każdym kroku. Jak ktoś przekroczy zasady regulaminu, moderator zwróci mu uwagę, sami użytkownicy też często sie poprawiają ale robią to raz, drugi i gra, a ty się zachowujesz jakbyś miała na czole napisane "jedyna sprawiedliwa" i udowadniała to na każdym kroku, daj spokój.
Nie jesteśmy w pracy, nie tworzymy procedur operacji na otwartym sercu, to publiczne spotkania Polek "po godzinach", nie ma potrzeby czepiania się każdego słowa.
Tak, zawsze byłam za opcją załatwiania takich spraw poprzez PW ale twoje zachowanie odbija sie rykoszetem na wszystkich obecnyh, dlatego piszę wprost na forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:19   #2552
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Reducie widziałam zielone zestawy,ale to przedwczoraj Także teraz już nie wiadomo...
Wczoraj na Wileńskim były 2, i jakieś resztki Mineral Flowers też...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:20   #2553
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
w Lublinie w Plazie widzialam domki jimmy choo , przegladajac ostatnie strony watku zauwazylam ze to chyba towar poszukiwany witam, bo pisze tu po raz pierwszy
to sa domki po 429 zl, nie sa przecenione widzialam wczoraj
poza tym to nie jimmy przeciez...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o - a to dziwne, bo mi się właśnie kilka razy zdarzyła zaskakująco miła chwila szczerości - Pani pytana o produkt powiedziała po prostu szczerze - "wie Pani co, tego akurat nie testowałam/używałam, więc nie chcę sie wypowiadać ale może koleżanka coś będzie wiedziała...?" - ja to doceniam - wolę tak, niż by miała mi wciskać kity...
mialam podobnie... uwazam ze nie powinno sie sciemniac klientek mowiąc ze ktos uzywa czegos, czego tak naprawde nie uzywa i o czym nie ma pojecia
albo np jedna dziewczyna w S uzywa DW i ma CUDOWNA cere dzieki temu.. rzeczywiscie wyglada super, gladziutka i bez zadnych syfków czy innego dziadostwa.. ale... to zasluga raczej jej cery a nie DW. ma bezproblemowa cere i wszystko by ja swietnie pokrylo.. a te biedne klientki wierza ze jak kupia DW to tak samo gladka skore bedą mialy.. a to przeciez sprawa indywidualna..
tak wiec, ja nie slucham nigdy pan konsultantek, poniewaz nie interesuje mnie czego one uzywaja... na kazdym kosmetyk wyglada inaczej, a skoro one dostaly sie do pracy w S to maja obowiazek obslugiwac mnie tak jak to sie robi w sklepie kosmetycznym, a nie np w mięsnym. Ich obowiązkiem podstawowym jest sie znac, byc milym i kompetentym, a nie kity wciskac.
koniec kropka

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
a udałoby Ci się kupić zestaw Jimmiego dla mnie? oczywiście przeleję pieniążki na konto...
patrz wyzej, to nie domki jimmiego.. poza tym 429 kosztuja;p
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:24   #2554
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja sobie kupiłam ta bazę diora do rzęs i mam takie rzęsy, że aż za dużo
dzisiaj jeszcze jadę pooglądać resztki
James boski tekst
mówisz o tej białej bazie? Maximizer?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:40   #2555
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja sobie kupiłam ta bazę diora do rzęs i mam takie rzęsy, że aż za dużo
dzisiaj jeszcze jadę pooglądać resztki
James boski tekst
Mnie od jakiegos czasu wypadaja rzesy a Mavala za slaba i nie pomaga .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
U mnie świąteczne obżarstwo przeciągnęłam do Sylwka Toć bym tego wszystkiego w dwa dni nie zjadła. A czuję się z tym rewelacyjnie

Ja tez. Dopoki siedze w dresiku i mnie gumka w brzuch nie cisnie . Ubranie czegos niedresowego nie konczy sie juz tak dobrze .

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jamestown, wyluzuj dziewczyno. Co nie wejdę na jakiś wątek to muszę się przebijać przez twoje warczące posty. Odpuść trochę, to forum publiczne, każdy ma prawo do własnego zdania, nie musisz naskakiwać na każdego z kim się nie zgadzasz, czujesz wewnętrzny przymus "prostowania" każdego w zasięgu wzroku? To zaczyna być naprawdę męczące, logując się czuję jakbym codziennie wchodziła na pole minowe pt. "permanentne PMS". Jesteś na Wizażu od dawna, wiemy, że potrafisz być pomocna ale musisz "kwasić" atmosferę w prawie każdym wątku, w którym się udzielasz?
Nie jesteś tu sama, większośc z nas jest tu dla relaksu, zbierania informacji i dla ludzi, którzy tworzą to miejsce, nie potrzebujemy ostrych fluidów na każdym kroku. Jak ktoś przekroczy zasady regulaminu, moderator zwróci mu uwagę, sami użytkownicy też często sie poprawiają ale robią to raz, drugi i gra, a ty się zachowujesz jakbyś miała na czole napisane "jedyna sprawiedliwa" i udowadniała to na każdym kroku, daj spokój.
Nie jesteśmy w pracy, nie tworzymy procedur operacji na otwartym sercu, to publiczne spotkania Polek "po godzinach", nie ma potrzeby czepiania się każdego słowa.
Tak, zawsze byłam za opcją załatwiania takich spraw poprzez PW ale twoje zachowanie odbija sie rykoszetem na wszystkich obecnyh, dlatego piszę wprost na forum.
A Ty masz ciezki dzien czy problemy z interpretacja/nadinterpretacja? Jesli widze zdanie z ktorym sie nie zgadzam nie moge wyrazic swojego? Odpowiedz musi byc " , masz racje Kochanienka", aby wbic sie w ogolny trend?
Polecam przeczytac swoj post jeszcze raz, potem kilka innych i zastanowic sie czy w ogole mialas racje.


btw: wyrazam gleboka nadzieje, ze ten post nie jest "warczacy". Jak cos to cmokasnych emotek pod dostatkiem mam.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-31 o 10:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:48   #2556
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jamestown, wyluzuj dziewczyno. Co nie wejdę na jakiś wątek to muszę się przebijać przez twoje warczące posty. Odpuść trochę, to forum publiczne, każdy ma prawo do własnego zdania, nie musisz naskakiwać na każdego z kim się nie zgadzasz, czujesz wewnętrzny przymus "prostowania" każdego w zasięgu wzroku? To zaczyna być naprawdę męczące, logując się czuję jakbym codziennie wchodziła na pole minowe pt. "permanentne PMS". Jesteś na Wizażu od dawna, wiemy, że potrafisz być pomocna ale musisz "kwasić" atmosferę w prawie każdym wątku, w którym się udzielasz?
Nie jesteś tu sama, większośc z nas jest tu dla relaksu, zbierania informacji i dla ludzi, którzy tworzą to miejsce, nie potrzebujemy ostrych fluidów na każdym kroku. Jak ktoś przekroczy zasady regulaminu, moderator zwróci mu uwagę, sami użytkownicy też często sie poprawiają ale robią to raz, drugi i gra, a ty się zachowujesz jakbyś miała na czole napisane "jedyna sprawiedliwa" i udowadniała to na każdym kroku, daj spokój.
Nie jesteśmy w pracy, nie tworzymy procedur operacji na otwartym sercu, to publiczne spotkania Polek "po godzinach", nie ma potrzeby czepiania się każdego słowa.
Tak, zawsze byłam za opcją załatwiania takich spraw poprzez PW ale twoje zachowanie odbija sie rykoszetem na wszystkich obecnyh, dlatego piszę wprost na forum.
vril. you make my day
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:57   #2557
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ale ja też uważam, ze panie w S bardzo nierówno traktują klientów. Jednym włażą w tyłek (potem przy kasie widziałam, że są to osoby z kartą Gold ;]) innych trochę mało przyjemnie (jak grupkę 3 młodych dziewczyn) bla bla.
Ja osobiście czuję się czasem traktowana hmmm... z przymrużeniem oka, niby miło, ale trochę tak... nie wiem jak to określić. Trochę na odczepnego. Szczególnie jeśli zadaję jakieś pytania, to wtedy sie czuję jakbym pytała o rzeczy z kosmosu. Może to przez fakt, że wyglądam młodziej...? :niewiem:
Ale póki co w S krzywda mnie nie spotkała. Za to mam w pamięci 2 nieprzyjemne sytuacje z Douglasa i naprawdę po nich przestałam tam chodzić.
Raz jak słyszałam jak mnie mocno wytapetowana koleżanka obgaduje ze swoim kolegą konsultantem, a oboje wyglądali na jakieś 19 lat, a drugi, gdy pani w obcesowy sposób odmówiła zrobienia próbek. W ramach protestu kupiłam to w innych sklepach wiem, że ich to nie obchodzi, ale dla samej siebie
Teraz Douglas tylko okazyjnie z internetu. W końcu mają baze Lancome za 50 zł
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 11:07   #2558
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31326722]
Oczywiscie, ze robia probki . Moga Ci "odpsikac" do fiolki dowolny zapach.

Jak na Ciebie dziwacznie spojrzy to usmiechnij sie, powiedz, ze pochlebia Ci jej zainteresowanie, ale nie kreca Cie kobiety .[/QUOTE]

Dzięęęki za odpowiedz uśmiałam sie do łez Pojde do Sephorki a co..
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:15   #2559
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W warszawskim Klifie bombki z domkiem widzałam przecenione na ok. 290 zł (nie pamiętam dokładnie), a w Arkadii Jimmy Bucior 60ml plus lotion na 139 zł (kupiłam).
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:17   #2560
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

co do "ja tez tego uzywam" to najlepsze bylo jak poszlam z moja mega jasna kumpela kupic jej korektor helenkowy 01, a pani probowala wcisnac jej 03, bo ona go uzywa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:20   #2561
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny a w Douglasie tez jest -30% ? do dzis? na co ? cos mi sie obilo o uszy ale nie jestem pewna
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 11:22   #2562
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w Douglasie tez jest -30% ? do dzis? na co ? cos mi sie obilo o uszy ale nie jestem pewna
Nie ma nawet -5% :P
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:25   #2563
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Nie ma nawet -5% :P
Tak myslalam .. wierzyc mi sie nie chcialo ze w Dougim takie cus` by zrobili. A szkoda..
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:25   #2564
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Nie wytrzymałam i skoczyłam dziś do S, niestety wszystkie zestawy wyprzedane , nie było ani Korresa, ani Yes To Carrots, zestaw Jimmy Choo sprzedał się już przed Świętami, nie było żadnych ciekawych zestwów zapachowych.
Kupiłam więc:
- 2 cienie w kremie Chanel
- bazę Smashboxa Photo Finish
- korektor HR
- balsam do ust Clarinsa (pani policzyła mi na niego 10% zniżki )
Dostałam 3 próbki zapachów, miniaturę kremu Clarinsa i 4 próbki kremu pod oczy Guerlain Abeille Royale , czyli prawie połowę kremu
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:30   #2565
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i skoczyłam dziś do S, niestety wszystkie zestawy wyprzedane , nie było ani Korresa, ani Yes To Carrots, zestaw Jimmy Choo sprzedał się już przed Świętami, nie było żadnych ciekawych zestwów zapachowych.
Kupiłam więc:
- 2 cienie w kremie Chanel
- bazę Smashboxa Photo Finish
- korektor HR
- balsam do ust Clarinsa (pani policzyła mi na niego 10% zniżki )
Dostałam 3 próbki zapachów, miniaturę kremu Clarinsa i 4 próbki kremu pod oczy Guerlain Abeille Royale , czyli prawie połowę kremu
Które cienie, które?
też je kolekcjonujesz?
Gratuluję udanych łowów!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:31   #2566
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W warszawskim Klifie bombki z domkiem widzałam przecenione na ok. 290 zł (nie pamiętam dokładnie), a w Arkadii Jimmy Bucior 60ml plus lotion na 139 zł (kupiłam).
A ja dziś szukałam Jimmiego i nie było .
Pomógł by ktoś w zakupie
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:34   #2567
sheshe1
Rozeznanie
 
Avatar sheshe1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 873
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Hej kupiłam kilka dni temu podkład clinique redness solutions, do którego gorąco namawiała mnie pani konsultantka i niestety mimo ze ma pielęgnować i redukować zaczerwienienia to nie przypominam sobie żeby wczesniej jakikolwiek podkład tak zmasakrował mi twarz ja ten właśnie (czerwone plamy, które musiałam „leczyć” przez 2 dni). Straszliwie żałuje tego zakupu i stówki wyrzuconej w błoto, ale tak się zastanawiam czy jest możliwość reklamacji mimo, że nie jest on przeterminowany, zepsuty?
sheshe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:37   #2568
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31325533]a ja mam takie pytanie czy po zeskanowaniu mojej sephorowej karty konsultantka widzi mój wiek? nie zależy mi jakoś specjalnie na próbkach, ale jak po raz setny dostaję serum na zmarszczki, to nie za fajnie a mam 20lat[/QUOTE]

Ja muszę bardzo pochwalić Sephorę w Zabrzu. Mimo swojego i tak młodego wieku, bez makijażu i w spiętych włosach wyglądam na maksymalnie 14 lat. Kupowałam jakieś drobiazgi, kępki rzęs, pędzle i inne maleństwa i mimo tego że rachunek wynosił ok. 100zł zostałam obdarowana całą garścią próbek, w większości marek selektywnych a nie kolejnej tony próbek Sephorowsiej bazy i 3 kroków. Do tego konsultantka była przesympatyczna, miło ze mną porozmawiała.

Jednak jeszcze przed -30% musiałam zrobić zakupy w znienawidzonych 3 stawach, i robiłam naprawdę spore zakupy bo kupowałam kilkanaście produktów z MUFE, trochę Smashboxa i pielęgnacji, to nie dość że panie patrzyły na mnie jak na UFO, to jeszcze nie dostałam ANI JEDNEJ próbki.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:38   #2569
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Które cienie, które?
też je kolekcjonujesz?
Gratuluję udanych łowów!
Dzięki
Nie, nie kolekcjonuję . Byłam na nie obojętna, aż dostałam próbkę od Holi () no i wpadłam jak sliwka w kompot .
Udało mi się upolować Epatant (zielono-szary) i Mirifique (czarny z drobinkami), chciałam jeszcze fiolet ale nie było .

I jak wyszłam z S, zdałam sobie sprawę że za wydaną kasę mogłabym sobie kupić skórzaną torbę (akurat w Mexxie była piekna przeceniona, w koło której chodziłam sporo czasu), a przecież obiecałam sobie wydawać mniej na kosmetyki, w zamian inwestować w porządne ubrania
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 11:44   #2570
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja muszę bardzo pochwalić Sephorę w Zabrzu. Mimo swojego i tak młodego wieku, bez makijażu i w spiętych włosach wyglądam na maksymalnie 14 lat. Kupowałam jakieś drobiazgi, kępki rzęs, pędzle i inne maleństwa i mimo tego że rachunek wynosił ok. 100zł zostałam obdarowana całą garścią próbek, w większości marek selektywnych a nie kolejnej tony próbek Sephorowsiej bazy i 3 kroków. Do tego konsultantka była przesympatyczna, miło ze mną porozmawiała.

Jednak jeszcze przed -30% musiałam zrobić zakupy w znienawidzonych 3 stawach, i robiłam naprawdę spore zakupy bo kupowałam kilkanaście produktów z MUFE, trochę Smashboxa i pielęgnacji, to nie dość że panie patrzyły na mnie jak na UFO, to jeszcze nie dostałam ANI JEDNEJ próbki.
Bo Sephora zabrzańska fajna jest, a szczególnie Weronika, udzielająca się na sephorowym blogu szczerze doradzi co fajne, odradzi co się dubluje, i zawsze z uśmiechem wita klienta.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:44   #2571
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A ja dziś szukałam Jimmiego i nie było .
Pomógł by ktoś w zakupie
W klifie nie było, na bemowie też nie, w arkadii były ukryte pod stertą tych większych (100 ml)- jak jesteś z W-wy to szukaj tam. A jak nie, to nie wiem ... Podzwoń może po sephorach. Anes119 pisała, że u niej we Wrocławiu były. Będę na mieście, ale dopiero w poniedziałek. Rozejrzę się za tym zestawem dla Ciebie.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:45   #2572
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie, nie kolekcjonuję . Byłam na nie obojętna, aż dostałam próbkę od Holi () no i wpadłam jak sliwka w kompot .
Udało mi się upolować Epatant (zielono-szary) i Mirifique (czarny z drobinkami), chciałam jeszcze fiolet ale nie było .

I jak wyszłam z S, zdałam sobie sprawę że za wydaną kasę mogłabym sobie kupić skórzaną torbę (akurat w Mexxie była piekna przeceniona, w koło której chodziłam sporo czasu), a przecież obiecałam sobie wydawać mniej na kosmetyki, w zamian inwestować w porządne ubrania
a miaalm pytac jak Ci sie spodobał chanelek bo zadnych ochow i achow nie slyszalam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:48   #2573
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie, nie kolekcjonuję . Byłam na nie obojętna, aż dostałam próbkę od Holi () no i wpadłam jak sliwka w kompot .
Udało mi się upolować Epatant (zielono-szary) i Mirifique (czarny z drobinkami), chciałam jeszcze fiolet ale nie było .
Obydwa kolory fajne są, choć Mirifique używam rzadziej, niż planowałam. Mi właśnie fioletu dokolekcji brakuje, ale go wymiotło. Może to i lepiej? w zamian capnęłam brzoskwinkę
Też myślałam, że się im oprę, ale tekstura, komfort aplikacji i trwałość mnie powaliły wprost.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a miaalm pytac jak Ci sie spodobał chanelek bo zadnych ochow i achow nie slyszalam
A który odcień tak zauroczył Esterr, po Twojej próbce?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:51   #2574
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A który odcień tak zauroczył Esterr, po Twojej próbce?
z tego co wiem Olcia miała fiolecik
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:53   #2575
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A który odcień tak zauroczył Esterr, po Twojej próbce?
Illusoire
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:55   #2576
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Bo Sephora zabrzańska fajna jest, a szczególnie Weronika, udzielająca się na sephorowym blogu szczerze doradzi co fajne, odradzi co się dubluje, i zawsze z uśmiechem wita klienta.
A która to? Bo moja ulubiona ma dłuższe (takie do łopatek?) czarne włosy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:04   #2577
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a miaalm pytac jak Ci sie spodobał chanelek bo zadnych ochow i achow nie slyszalam
A to Ty widzę nie tylko mnie molestujesz i próbujesz wciągnąć w tą chanelowo-cieniową sektę wielbicielek ??
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:05   #2578
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W klifie nie było, na bemowie też nie, w arkadii były ukryte pod stertą tych większych (100 ml)- jak jesteś z W-wy to szukaj tam. A jak nie, to nie wiem ... Podzwoń może po sephorach. Anes119 pisała, że u niej we Wrocławiu były. Będę na mieście, ale dopiero w poniedziałek. Rozejrzę się za tym zestawem dla Ciebie.
Dziekuję Kasiu ślicznie
W poniedziałek też poszukam, może gdzieś trafię

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a miaalm pytac jak Ci sie spodobał chanelek bo zadnych ochow i achow nie slyszalam
Ojj Oluś zapomniałam napisać, noo cudo, ten fiolecik booski , do kreski idealny i tak szybko makijaż oka robi . Dziękuję Ci Kochana

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Obydwa kolory fajne są, choć Mirifique używam rzadziej, niż planowałam. Mi właśnie fioletu dokolekcji brakuje, ale go wymiotło. Może to i lepiej? w zamian capnęłam brzoskwinkę
Też myślałam, że się im oprę, ale tekstura, komfort aplikacji i trwałość mnie powaliły wprost.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------


A który odcień tak zauroczył Esterr, po Twojej próbce?
A brzoskwinka fajna jest ?
A Ola podesłała mi fiolecik własnie, którego nie mogę nigdzie upolować
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:06   #2579
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Kilka razy przewinely sie tu rozmowy o kosmetykach Laury Mercier.
Zainteresowala mnie jedna rzecz z jej oferty. Gdzie kupujecie jej produkty?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-31 o 12:07
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:10   #2580
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A to Ty widzę nie tylko mnie molestujesz i próbujesz wciągnąć w tą chanelowo-cieniową sektę wielbicielek ??
Ciebie Moniq też wciągnęła w sektę ?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31330889]Kilka razy przewinely sie tu rozmowy o kosmetykach Laury Mercier.
Zainteresowala mnie jedna rzecz z jej oferty. Gdzie kupujecie jej produkty?[/QUOTE]

Ja niestety kupowałam na truskawie .
Uwielbiam jej puder sypki , mam też korektor pod oczy i też sobie bardzo chwalę .

A Ciebie James co zainteresowało?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.