Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 13:50   #1
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499

Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa


hej nosze aparat juz ponad rok i mysle ze niedlugo mi go sciagna tylko ze potem bede napewno musiala nosic aparat retencyjny a te moje zeby to zbyt pieknego koloru nie maja i juz zbieram kase zeby je wybielic tylko czy bedzie mozna pogodzic noszenie aparatu retencyjnego a nakladek? bo i to i to jest na noc moze tak na zmiane nosic?? nie cofnie mi sie zgryz? no bo czekac tak dlugo az 2 lata zeby wybielic! nie wytrzymam normalnie i jeszcze jedno pytanie ile trzeba miec lat zeby moc wybilic zeby? jest jakas granica?ja mam 16 dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi tak mnie nurtuje to pytanie a wy mi napewno pomozecie
gogela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:17   #2
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

Z tego co wiem musisz miec 18 lat na wybielanie to takie minimum (tak mi dentystka mowila ) Ja jak zdejme aparat to jak tylko bede mogla ide wybielic choc mam biale w miare^^
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:23   #3
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

ale trzeba odczekac z 6 miechów od sciagniecia aparatu, bo szkliwo jest osłabione i zeby, i nawet dentysta ci to powie
co do retencyjnego to po sciagnieciu kochana retencyjny nosi sie cały czas, tylko sciaga sie na posiłki i wycie zabków, dopiero z czasem orto zaleca zmniejszenia czasu noszenia do kilku godzin dziennie i na noc, a zczasem tylko na noc.
i tu wadoma sprawa- jeśli nie nosisz sumiennie retencyjnego to wada sie nawraca.
więc od ściaganiecia aparatu odczekaj z pół roku aż twoje zebki sie dobrze zagnieżdzą i jak orto zaleci mniejszenie czasu noszenia retencyjnego
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:44   #4
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ale trzeba odczekac z 6 miechów od sciagniecia aparatu, bo szkliwo jest osłabione i zeby, i nawet dentysta ci to powie
co do retencyjnego to po sciagnieciu kochana retencyjny nosi sie cały czas, tylko sciaga sie na posiłki i wycie zabków, dopiero z czasem orto zaleca zmniejszenia czasu noszenia do kilku godzin dziennie i na noc, a zczasem tylko na noc.
i tu wadoma sprawa- jeśli nie nosisz sumiennie retencyjnego to wada sie nawraca.
więc od ściaganiecia aparatu odczekaj z pół roku aż twoje zebki sie dobrze zagnieżdzą i jak orto zaleci mniejszenie czasu noszenia retencyjnego
Zgadzam się z Twoją radą, ale chciałam tylko sprostować, że retencyjny nie zawsze trzeba nosić cały czas. Mnie orto kazała tylko na noc. Na początku przez kilka/kilkanaście dni nosiłam też w ciągu dnia, ale to bardziej przez swoją nadgorliwość
Na dole mam klejony, to mam cały czas, górę zakładam tylko na noc.

Co do wybielania-trzeba zapytać dentysty
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:46   #5
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi wlasnie wydawalo mi sie ze artodontka mowila mi ze bede nosic tylko na noc ale to pewnie sie okaze no coz troszke poczekam jeszcze na to wybielanie za ten czas moze kaske nazbieram hehe
gogela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:36   #6
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

Wszystko zalezy od zalecienia ortodonty i od powazności wady, że tak powiem. ja musze nosić non toper druciki i szynki na noc, bo inaczej bedzie powtórka z rozrywki, co nie znaczy ze np. wybielic nie moge sobie w dzien czy cos
wiec słuchaj zalecen orto
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:58   #7
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

A ile kosztuje to wybielanie,które planujecie?Zauważyłam,że to bardzo popularne u aparatek, ja też chcę mieć hollywoodzki uśmiech

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2009-08-06 o 22:01
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 22:10   #8
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

to zalezy na jakie sie zdecydujesz i gdzie ja chce wybielic zeby metoda nakladkowa moja mama tak wlasnie wybielala ale jej sie odechcialo nosic nakladek na noc( glupota hehe) ale wydala kolo 500 zl jak by teraz chciala jeszcze powybielac to by mogla dokupic strzykawke z tym plynem za 15 zl i znow zaczac wybielanie wiec wydaje mi sie ze ta metoda jest najlepsza
gogela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:02   #9
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

Ja zapłaciłam 600 zł za wybielanie nakładkowe ( szyny plus 4 strzykawki żelu opalescence 15%). Teraz mogę dobielać za pół roku, żel można kupić sobie na allegro nawet. Efekt wybielania zależy od indywidualnych predyspozycji, ale hoollywodzki uśmiech to tylko za pomocą licówek. Mój efekt wybielania średnio mi się podoba, ale coż zrobić takie zęby najwidoczniej. Gogela a twoja mama jaki efekt uzyskała? To spanie jest tak średnio wygodne w tych nakładkach, żel czasami wypływa i parzy dziąsło, ale to tylko na początku, potem człowiek się już przyzwyczaja. Poza tym trzeba pamietać że zęby przy korzeniach pozostają zóltsze niż przy wierzchołkach.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 09:48   #10
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

widac roznice ma teraz zeby duzo bielsze bo wczesniej na zdjeciach np nie wygladaly na biale( tylko mialy taki kolor jakby zgaszony bialy nie wiem jak to nazwac ja tez mam jakas taka kosc zadne pasty nie pomagaja ani nic) a traz ladnie wygladaja na zdjeciach ale wiadomo ze kawa cherbata robia swoje a jej sie juz nie chce spac w tych nakladkach a na pewno by miala bielsze spala w nich chyba 2 tygodnie chyba ale olsniewajacego usmiechu to niestety nie ma
gogela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:30   #11
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Aparat retencyjny a wybielanie metoda nakladkowa

a czy można wybielać zęby białą perłą (nakładki) mając aparat retencyjny stały?
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.