Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 22:29   #1621
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Bardzo dziekuje za odpowiedz W sumie to wczesniej nie mialam pojecia, ze istnieje taka mozliwosc - wymiana kolczyka i mozna go nadal miec przez okres ciazy.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 00:44   #1622
asiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Teraz to ma sens,bo przedtem wygladalo na to ze dezynfekowac (bo o to przede wszystkim chodzi) mozna za pomoca soli fizjologicznej ktorej na szczescie sie nie dostanie w zadnej aptece bez recepty wedlug nowego rozporzadzenia i to pod zadna postacia a robic jej samemu nikt sie chyba nie odwazy..
Wiec chcialam temat wyprostowac by sobie ktos nie doprowadzil do infekcji szczegolnie wlasnie pepka,skonsultowalam telefonicznie temat z piercerem ktoremu ufam i nigdy nic sie nie przydarzylo do tej pory zlego,stad moja poprzednia wypowiedz dla dobra (czytaj zdrowia) forumowiczek.Z tribioticu jednak nie zrezygnuje,podtrzymuje ze warto go uzywac gdyz octanisept,czy tez nowy polski octenisept skoro juz jest o czym nie wiedzialam i moze ten polski jest tanszy rzeczywiscie.. dziala tylko czasowo w momencie gdy sie nim "psiuknie"-powiedzmy ze dezynfekuje natomiast w chwile juz po jego wyschnieciu splywajacy do pepuszka pot wraz z bakteriami ma raj i otwarta droge do rany jaka jest kanal przeklucia a antybiotyki nalozone miejscowo zabezpieczaja wedlug mnie na dluzej ranke,szczegolnie przed braniem prysznica gdzie brud (czytaj bakterie) z wlosow i gornych czesci ciala ma niczym nieograniczony dostep do rany,tribiotic zarazem nie jest tlusta mascia ktorych to uzywac w tym celu nie wolno, a ma postac zelu no i oczywiscie jak kazdy antybiotyk mozemy go stosowac do 7 dni.Jest przeznaczony do pielegnacji ran itp i ma zastosowanie do skory,czemu wiec nie mozna go stosowac zgodnie z jego przeznaczeniem i przeciez musi miec polski atest bedac w aptekach?Prosze o jakies rozsadne wytlumaczenie dlaczego bo moze rzeczywiscie jest cos co zabezpiecza lepiej a forum jest po to by wlasnie dyskutowac na rozne tematy i moze ktos masowo zalecajac je swoim klientom popelnia blad?Moze jest jakas doktorka na forum co moglaby to skomentowac?I ewentualnie doradzic czym zabezpieczac na dluzej rane w pepku?
Jeszcze takie pytanko do pani miss venflon jaki kolczyk pani stosuje do przeklucia pepka?
Nie neguje pani doswiadczenia w tym co pani robi i pisze,chodzi o zdrowie i dobro naszych forumowiczek,nie chce sie drapac..
asiabasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 01:02   #1623
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez asiabasia Pokaż wiadomość
Teraz to ma sens,bo przedtem wygladalo na to ze dezynfekowac (bo o to przede wszystkim chodzi) mozna za pomoca soli fizjologicznej ktorej na szczescie sie nie dostanie w zadnej aptece bez recepty wedlug nowego rozporzadzenia i to pod zadna postacia a robic jej samemu nikt sie chyba nie odwazy..
Wiec chcialam temat wyprostowac by sobie ktos nie doprowadzil do infekcji szczegolnie wlasnie pepka,skonsultowalam telefonicznie temat z piercerem ktoremu ufam i nigdy nic sie nie przydarzylo do tej pory zlego,stad moja poprzednia wypowiedz dla dobra (czytaj zdrowia) forumowiczek.Z tribioticu jednak nie zrezygnuje,podtrzymuje ze warto go uzywac gdyz octanisept,czy tez nowy polski octenisept skoro juz jest o czym nie wiedzialam i moze ten polski jest tanszy rzeczywiscie.. dziala tylko czasowo w momencie gdy sie nim "psiuknie"-powiedzmy ze dezynfekuje natomiast w chwile juz po jego wyschnieciu splywajacy do pepuszka pot wraz z bakteriami ma raj i otwarta droge do rany jaka jest kanal przeklucia a antybiotyki nalozone miejscowo zabezpieczaja wedlug mnie na dluzej ranke,szczegolnie przed braniem prysznica gdzie brud (czytaj bakterie) z wlosow i gornych czesci ciala ma niczym nieograniczony dostep do rany,tribiotic zarazem nie jest tlusta mascia ktorych to uzywac w tym celu nie wolno, a ma postac zelu no i oczywiscie jak kazdy antybiotyk mozemy go stosowac do 7 dni.Jest przeznaczony do pielegnacji ran itp i ma zastosowanie do skory,czemu wiec nie mozna go stosowac zgodnie z jego przeznaczeniem i przeciez musi miec polski atest bedac w aptekach?Prosze o jakies rozsadne wytlumaczenie dlaczego bo moze rzeczywiscie jest cos co zabezpiecza lepiej a forum jest po to by wlasnie dyskutowac na rozne tematy i moze ktos masowo zalecajac je swoim klientom popelnia blad?Moze jest jakas doktorka na forum co moglaby to skomentowac?I ewentualnie doradzic czym zabezpieczac na dluzej rane w pepku?
Jeszcze takie pytanko do pani miss venflon jaki kolczyk pani stosuje do przeklucia pepka?
Nie neguje pani doswiadczenia w tym co pani robi i pisze,chodzi o zdrowie i dobro naszych forumowiczek,nie chce sie drapac..
Tribiotic powoduje,że do przekłucia nie dostaje się tlen-rana nie oddycha-żeby nie dopuścić do infekcji wystarczy właśnie regularnie stosowac środek odkażający i już--jestem ciekawa co Twój piercer poleciłby w przypadku alergii na neomecynę czy bacytracynę-pozatym nadużywany nie spełnia swojej roli
a co do kolczyków- w przypadku standard navel zakładam tylko i wyłącznie bananabellsy(tytan g23,bądź bioplast + tytanowe kulki) lub przy głębokich pępkach J-curved bananabellsy-rozmiarowo dopasowane indywidualnie do anatomii klienta z delikatnym luzem na opuchliznę pozabiegową-wymianę zalecam dopiero po pełnym zagojeniu
w przypadku poprawek po samodzielnych kłuciach bądź paniach kosmetyczkach zdecydowanie preferuję bioplast, który pozwala mi w odpowiedni sposób umieścic kolczyk pod bliznami z poprzednich zabiegów

pozatym nic nie kręce bynajmniej bo chyba dośc wyraźnie napisałam:
SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ I OCTENISEPTEM
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 03:09   #1624
asiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Spytalam o te kolczyki bo istnieje opinia ze nie powinno sie zakladac na przeklucie na pepek banana a kolko,ze niby jest wiecej miejsca na wlasnie oddychanie,lepszy dostep do kanalu i oczyszczanie samego preta kolczyka,a pozniej po wygojeniu dopiero banane,czy masz jakies zdanie na ten temat?
I jeszcze jedno kolezanka gdzie tam sobie przeklula pepek i taki zwykly banan niby ma dobrze zalozony ale ta wieksza kulka czyli dolna w tym przypadku jakos dziwnie wchodzi do pepka ze prawie jej nie widac ,czy ma zle przekluty i powinna jeszcze raz przekluc czy mozna cos z tym zrobic,nie wiem wyginajac bardziej banana czy cos innego?
Tak to wyglada ze prawie nie widac tej dolnej kulki bo jest wewnatrz pepka...
Dzieki z gory za odpowiedz.
asiabasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 21:04   #1625
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzisiaj u kosmetyczki przekłułam sobie pępek (65 zł z kolczykiem z dwoma brylancikami- na dole i górze).

Bolało troszke, ale da się wytrzymać. Lubię ból


Powiedziała że mam przemywać wodą utlenioną/spirytysem salicylowym, szarym mydłem. I po jakimś czasie kupić spray (nazwa podobna do Tribiotica, ale to nie Tribiotic- ponoc on zapycha dziurkę i w ogole jest be ).


ale się cieszę
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 04:37   #1626
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

spirytusem nie wolno najlpiej sola fizjologiczna
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:40   #1627
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ok dzieki za info
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 15:07   #1628
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Moj kolczyk

(sory za posta pod postem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 054 (Small).jpg (24,0 KB, 94 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:57   #1629
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczyny wiem, że na pewno była juz o tym mowa, ale jak klikam na "szukaj" to mi error wyskakuje wiec zapytam: jakiej długości kolczyk jest zakladany przy przekłuciu ?
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 09:32   #1630
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A po przekłuciu na jaki wymieniamy? Mam dylemat na Wildcat.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:30   #1631
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Moj kolczyk

(sory za posta pod postem)
Kolczyk bardzo ladny
Ale te rady kosmetyczki co do przemywania Zadnej wody utlenionej ani spirytusu!!! W watku juz nie raz pisano czym nalezy przemywac - sol fizjologiczna, octenisept.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 11:33   #1632
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

sama asie domyslilam. JAk przemylam spirytusem salicylowym to myslalam ze padne tak szczypało! .


A szare mydło jest ok ??
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:33   #1633
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A po przekłuciu na jaki wymieniamy? Mam dylemat na Wildcat.
Kolczyk powinien byc takiej dlugosci, aby caly jego precik byl schowany w ciele. Na wildcat jest opisane jak mierzyc dlugosc kolczyka
Pod warunkiem, ze pytalas o dl. kolczyka...
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:36   #1634
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
sama asie domyslilam. JAk przemylam spirytusem salicylowym to myslalam ze padne tak szczypało! .


A szare mydło jest ok ??
no widze ze kosmetyczka ci niezle doradzila.
dobra jest tylko sol fizjlogiczna/ octanisept.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:50   #1635
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
sama asie domyslilam. JAk przemylam spirytusem salicylowym to myslalam ze padne tak szczypało! .


A szare mydło jest ok ??
Co do mydla to nie wiem - kiedys szare mydlo bylo dobre na wszystko
ja tam radzilabym jednak trzymac sie tych 2 rzeczy, ktore tu byly podane
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:14   #1636
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

szare mydlo NIE kiedys o tym mowione bylo
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:43   #1637
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8636468]szare mydlo NIE kiedys o tym mowione bylo[/quote]

Ano jak bylo mowione, ze nie to NIE ja na temat szarego mydla nie slyszalam/nie czytalam
Poza tym przekluwaniu u kosmetyczki tez bylo stanowcze NIE, a i tak jak widac nadal sie u kosmetyczki przekluwaja... A te rady pani kosmetyczki co do pielegnacji - zaszokowaly mnie to chyba dowod, ze pojecie o piercingu miala niewielkie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:03   #1638
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Kolczyk powinien byc takiej dlugosci, aby caly jego precik byl schowany w ciele. Na wildcat jest opisane jak mierzyc dlugosc kolczyka
Pod warunkiem, ze pytalas o dl. kolczyka...
Mój kolczyk ma 1,2 mm czy 1,3 nie pamiętam:P, ale wychodzi dużo tego pręcika dość z ciała (nie jest schowany) i łatwo zahaczyć mi nim.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:00   #1639
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Mój kolczyk ma 1,2 mm czy 1,3 nie pamiętam:P, ale wychodzi dużo tego pręcika dość z ciała (nie jest schowany) i łatwo zahaczyć mi nim.
Zapewne 12 mm - taka dl. najczesciej zaklada sie po przekluciu. Zmierz ten odcinek precika, ktory jest w ciele i mniej wiecej bedziesz wiedziala jaki kolczyk kupic. Przypuszczam, ze 10mm lub 8mm, chociaz ja mam kolczyk 6mm, ale to dlatego, ze mam pepek przekluty za plytko
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 15:40   #1640
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki za wskazówki.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:04   #1641
Tollis
Przyczajenie
 
Avatar Tollis
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z Domku ^^ !
Wiadomości: 1
GG do Tollis Send a message via Skype™ to Tollis
Arrow Kolczyk w pępku

Zamierzam zrobić sobie kolczyk w pępku. Znajomi mówili mi że lepiej po sezonie letnim bo kiedy jest ciepło kolczyk nagrzewa się i robi nie przyjemne rany. Jedni mówią że to nie boli, a inni że bardzo i dlugo sie zrasta. Nie jestem dorosła, więc jak to mówi moja mama "jeszcze urosne" i co będzie z kolczykiem? będzie się dziurka powiększała razem ze mna, czy po prostu pęknie? Proszę o odpowiedź!!!! Nawet na maila tollis@vp.pl
Tollis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:09   #1642
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez Tollis Pokaż wiadomość
Zamierzam zrobić sobie kolczyk w pępku. Znajomi mówili mi że lepiej po sezonie letnim bo kiedy jest ciepło kolczyk nagrzewa się i robi nie przyjemne rany. Jedni mówią że to nie boli, a inni że bardzo i dlugo sie zrasta. Nie jestem dorosła, więc jak to mówi moja mama "jeszcze urosne" i co będzie z kolczykiem? będzie się dziurka powiększała razem ze mna, czy po prostu pęknie? Proszę o odpowiedź!!!! Nawet na maila tollis@vp.pl
użyj wyszukiwarki bo jest o tym wątek.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:49   #1643
PatrycjaP20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam. mam do sprzedania sliczny kolczyk ze srebra , nigdy nie noszony dostałam go na urodziny a nie mam przekłutego pępka. W razie pytań pisz: gg 6032930
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kol.JPG (17,1 KB, 42 załadowań)
PatrycjaP20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:39   #1644
DIlay
Przyczajenie
 
Avatar DIlay
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 5
GG do DIlay
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Mam taką małą prośbę. Czy ktoś mógłby mi opisać jak wygląda profesjonalne wykonanie tragusa w salonie piercingu ? Chciałabym być psychicznie przygotowana na to, co mnie czeka
__________________
Nic nie trwa wiecznie.
Niebezpiecznie
jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.
DIlay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:52   #1645
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

nikt Ci tu tego dokladnie nie opisze ..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:45   #1646
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez DIlay Pokaż wiadomość
Mam taką małą prośbę. Czy ktoś mógłby mi opisać jak wygląda profesjonalne wykonanie tragusa w salonie piercingu ? Chciałabym być psychicznie przygotowana na to, co mnie czeka
wpisz sobie na youtube tragus
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 06:34   #1647
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

problem w tym,ze na youtubie 90% filmów pokazuje nieparwidłowo wykonane zabiegi
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:57   #1648
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Hmmm... Jeśli pójdziesz do dobrego studia, nie masz się czego obawiać Piercer z takiego studia ma duże doświadczenie i możesz być pewna że nie będzie to pierwszy Tragus wykonany prze niego. Przekłucie wykonywane jest sterylną otwieraną przy Tobie igłą( w wypadku Tragusa wenflonem), podobnie jest z kolczykiem, piercer posługuje się sterylnymi narzędziami. Jeśli chodzi o samo przekłucie jest ono wykonane bardzo sprawnie i szybciutko
Nie masz się czym stresować, na prawdę
Powodzenia i jak już się przekłujesz, pokaż fotki
Pozdrawiam
__________________
Vicinity of obescenity in your eyes.















swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:52   #1649
BLAZEJ0700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez xxzxcz:eek::eek::eek::eek ::eek::eek::-p:-p:-p:-p:-p:mad: me Pokaż wiadomość
U mnie przebijanie troszkę bolało, ale to było nic w porównaniu z gojeniem. Na następny dzień miałam spuchniętą nie tylko chrząstkę, ale i kawałek twarzy zaraz przy uchu i naprawdę długo musiałam czekać, aż wszystko wróci do normy. Momentami bardzo żałowałam, ale warto było jednak pocierpieć
BLAZEJ0700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:05   #1650
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczyny mam pytanie. Ponad rok temu robiłam sobie kolczyk w pępku. Najpierw sama (wiem byłam głupia - nie krytykujcie mnie) - oczywiście źle przebiłam - kolczyk nie chciał się goić i po jakimś czasie sam odpadł została mi blizna. Jakieś 2 miesiące później zachciało mi się znowu kolczyka. Poszłam do koleżanki, która robiła kolczyki już wieelu osobom. Oczywiście u siebie w domu. I tu moja następna moja głupia decyzja Zrobiłam ten kolczyk. Tym razem był już przebity dobrze. Przemywałam go codziennie wodą utlenioną i jeszcze jakimś spirytusem salicylowym chyba (yyy nie wiem czy dobrze robiłam) no i jeszcze jakimś płynem nie pamiętam jak się nazywał. Kolczyk miałam prawie 2 miesiące ale w ogóle znowu nie chciał się goić. Cały czas dziurka mi ropiała i bolało, no i w końcu go wyciągnęłam.
I tu moje pytanie. Niedawno znowu naszła mnie ochota żeby zrobić sobie kolczyk Oczywiście teraz zmądrzałam - poszłabym do profesjonalnego salonu. Tylko stąd moje pytanie. Jeżeli 2 razy miałam kolczyk i nie chciał się goić, to może jestem uczulona na coś i nie mogę mieć kolczyka? Dodam, że mam kolczyk w języku i nie było żadnych problemółw z gojeniem. Tak samo kolczyki w uszach. A może to było wynikiem tego, że przebijałam w warunkach domowych? Powiedzcie jak myślicie bo nie chcę żeby była taka sytuacja, że pójdę, przebiję i znowu nie będzie chciał mi się zagoić.
Z góry wam dziękuję
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.