Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 12:48   #1591
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny,
bo Ty to masz kręcone włosy, falowane to ja mam

ale juz kryzys zażegnany. teraz przyzwyczajam sie do rozpuszconych włosków tak, jak radzi enchanted. niewazne jak sie ułoza, bede nosic rozpuszczone, bo dbam jak głupia, a nawet nie pokazuje ich światu

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

a garnier zmienił składy swoich farb. mnie wychdoza burozielonkawoszare teraz, te numery który były boskie w ciemno. osobiscie nie polecam
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:51   #1592
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

adzio to ja mam tak samo nic mi sie nie chce nawet do glupiego sklepu po chleb to sie ociagam kiedys bylam bardziej oblatana a teraz mam lenia
po sklepach to lubie chodzic sama bez tz bez sis i bez kumpelek jak kupuje to musi byc cisza zero doradzania i musze sie skupic no tak mam i potrafie godzine stac nad jedna bluzka i myslec czy sie przyda gdzie w tym wyjde???
tez mysle nad jakims "rozruszaniem sie" basen odpada czasem cwicze sama w domu ale to nie to samo chetnie bym pobiegala ale co to za przyjemnosc biegac miedzy samochodami i budynkami
myslalam sobie nad kupnem stepera rzezbi ladnie pupe i nogi a nie kosztuje majatku..

z kosmetykami juz lepiej wszystko zalezy od skladu i kupuje jak mi sie podoba
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:51   #1593
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny zle mnie zrozumialyscie.....

Ja mam :
1) komplet wlosow clip in- wygrany na aukcji za 30 zł, nowy, nie bylam pewna czy to naturalne czy syntetyczne . Zrobilam probe na pasemku, wlosy zrobily sie cale fioletowe.
2) teraz mam wlosy przedluzone na zgrzewy z tej aukcji,ktora wklejalam. Wtedy jak przyciemnilam wlosy,mialam przedluzane tymi samymi. i byly ok, wczoraj nawet zalozylam te same wlosy kolezance (te ciemne,ktore ja sciagnelam) i one sa ok.
Na tych wlosach zrobilam probe i zrobily sie takie szarawe,
Bunny nie robilam ze swoimi,bo moje po szamponie fioletoeym są fioletowe,to wiem

mam jeszcze jeden pomysl, mam farbę "Rubin" Garniera więc zaraz sproboje je pofarbowac

a oni maja salon przedluzania wlosow i wogole wiec nie sadze,zeby mieli sztuczne wlosy i na dodatek brak negatywnych komentarzy

i nie zgodze się,że za male pieniadze nie mozna kupic naturalnych wlosow.
Kobieta,ktora ma u nas salon (uczy mnie w szkole) kupuje za 350 zł tasme, z której wychodzi 300 pasemek. I sama sobie tymi wlosami przedluza- wygladaja cudownie i trzymaja sie jej pol roku

Zamawialam tez wlosy z 4 great hair, maja super opinie,super wlosy,a pasemka kosztuja 19,95 za 20 pasm. Chcialam zamowic,ale nie bylo koloru.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:57   #1594
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, mnie jest wygodnie w takiej pełnej, bo nic na twarz nie leci, a przy takiej na bok ciagle musze cos poprawiac, czego nie cierpię.
Warto podcinac samej, bo ma sie nad tym kontrolę i nic nie kosztuje a ewentualne poprawki do do siebie. Mnie się tak ostatnio za bardzo ciachnęło, cieniowałam degażowkami spodnia warstwe, tzn uczyłam się i troche za krótko mi sie obcięło i za rzadko. dlatego musiałam wrócic do nozyczek, skócic miejca degazowane i troche z akrótko wyszło. natomiast dzis dopiero zorientowałam sie, ze mam za waski trójkąt wydzielony, co mi bardzo zweza i tak wąska buzię.

A piankę wypróbuj koniecnzie i pochwal się
a gdzie kupowałaś degażówki na allegro? bo grzywkę bym mogła nimi ciąć,a mi ładniej w takiej cieniowanej,ale na skos, i ona jest tak zrobiona ze jest tylko na czole, bo ja nosze okulary... cos takiego
ta 3 grzywka najbardziej podobna do mojej (ale dziewczyna okropnie zrobiona)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d793c13000230e034c57eb02.jpg (36,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.items.68408.jpg (29,1 KB, 22 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:05   #1595
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzieki BUNNY
,ale jeszcze jedno pytanie

Ostatnio odkryłam ,ze moje wlosy nie sa farbowane
tzn.rozjasnialam kiedys je rozjasniaczem z woda 12 i odrosty tez 12.
Potem ,gdy zaczełam uzywac farby z 12% to tylko na odrosty nigdy nie przeciagnełam na całosc
Wiec nie wiem jak sadzisz co powinnam zrobic?
Jak moje wlosy zolkna to nakladam odzywke joanny (fioletowa)

I zauwazylam ,ze wszyscy przeciagaja farbe z 12% to nie pokruszy wlosow?
Moje byly nieraz katowane rozjasniaczem z 12%
sa zniszczone i pokruszone.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:07   #1596
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hejka dziewczynki kochane. Nie wiem czy pamiętacie, ja ostatnio przed sylwkiem robiłam rozjaśniacz i toner i teraz przeżywam traumę blondową

otóż toner się już wypłukuje i wyłazi mi żółty kolor po rozjaśniaczu, wogóle to fryzjerka chyba przeliczyła się z kondycją i strukturą moich włosów, bo widzę, że się łamią także załamka. myłam fioletowym szamponem, ale to tylko podkreśliło żółty odrost, bo reszta zrobiła się biała

WNIOSEK: moje włosy mają zbyt sianowatą strukturę do tak jasnego blondu, pozatym po każdej farbie czy rozjaśniaczu odrost żółknie, a tego niecierpię, decyzja zapadła => PRZYCIEMNIAM, oczywiście nie do brązu

upatrzyłam sobie szmpon z palette narazie, widziałam efekty u dziewczyn na białych włosach i fajnie wychodził, więc czekam jeszcze z dwa miesiące i kładę

blond bunny Ty znasz się na pallete co myślisz o tym szamponie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b29d4b785e8fb3afb20100d8dd4a6454.jpg (39,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1282204281.jpg (43,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06-08-09_1412.jpg (37,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpghgvhgcv.jpg (30,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0186.jpgdfgdt.jpg (33,5 KB, 31 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:08   #1597
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska pokażę Ci moje klipy, nie nosze ich, doczepiłam 1 pasemko żeby Ci kolor pokazac. To są synettyki, dlatego tak brzydko skręcone, też walały się w opakowaniu to i się pomechaciły.
Kolor to wlasnie chyba 613 i 22.
Nie patrz na moje włosy, są jeszcze wilgotne i mechate bo dziś myłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8406.jpg (26,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8407.jpg (13,0 KB, 69 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:12   #1598
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jeeeeeeeeejciu dziewczyny ile czytania

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny włosy o których mówicie za takie śmieszne ceny to na pewno nie naturalki
Ja byłam świadoma, że kupuję syntetyk - jak pisałam nie interesował mnie nawet kolor chciałam po prostu zobaczyć jak to "leży"

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jejku, dziewczyny, napadła mnie taka chęc obcięcia włosów, że juz myslałam, że nic nie da się z tym zrobić, ale jakos dotrwałam do dzisiaj i zaczyna mi przechodzic..
Ja właśnie mam odwrotnie Jak miałam długie to zawsze same ładni emi się układały i chodziłam tylko w rozpuszczonych no chyba, że na dworze +40 st C no to wtedy kita Za to teraz jak mam krótkie jak ich nie ułożę to wyglądam jakbym wpadła pod kosiarkę - chociaż to to akurat wina cieniowania na maksa.

Broń Cie panie żebyś ścinała bo będzie lanie
I znów mi się zrymowało

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny no dajcie spokoj od wczorajszego wieczora 5 stron napisaliscie ale mialam czytania
jak wy to robicie ze siedzicie noca na kompie a tz spi ? mi by sie to raczej nie udalo
Nie śpi, nie śpi, tylko co chwila "no długo jeszcze ".
No cóż - przegięłam wczoraj trochę Także w weekend muszę się odwizażować i poświęcę czas tylko jemu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka dzis dostalam odpowiedz w sprawie skladu mojego mleczka do demkijazu z nowej serii nivea"pure&natural" i faktycznie jest ono naturalne i dobre dla skory nie zapycha posiada wit e oraz cenne olejki do twarzy araganowy i z aloesu.(zero chemii)...pewnie z kremami z tej serii bedzie podobnie..chyba sobie kupie krem do kompletu..
U nas nie ma tego a Przynajmniej nie widziałam jeszcze :/ U nas to jak zwykle trzeba poczekać.
Muszę znaleźć ten Twój wątek z kremami i poczytać - doedukować się

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje
Jak mówicie że nie tak źle to w takim razie spokojnie poczekam do lutego i wtedy dopiero bede kombinowac
Ale jak to różnie ludzie widzą, samemu sie bardzo krytycznie jednak patrzy

Yattamanka Ja nie mam długich włosów też Do tego mam bardzo wycieniowane, koncowki takie wystrzepione Ale na wiosne bede podcinac koncowki i powiem fryzjerce zeby mi podciela koncowki na kazdej warstwie to moze juz bedzie lepiej to wygladac bez tego wystrzepienia. Bo włoski to ja mam z natury troche cienkie. Dobrze ze nie rzadkie a takie normalne A takie do ramion mam teraz wiec wcale nie długie I tez mam ochote momentami na peruke
Na pewno są dużo dłuższe od moich a to dla mnie wystarczająco by nazwać je mianem długich i godnych pozazdroszczenia

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatko,
nosimy tej samej rasy kucyka poplątaniec obwisaniec
wydaje mi się, ze na dłuższa metę to jest całkiem bez sensu, ale moze tak jak radzi enchanted, trzeba się przemóc?

Takie cos mi sie podoba.
Ta babeczka 1 troche jak laleczka wygląda, ale w taki delikatny sposób, że nawet mi to nie przeszkadza Fajna fryzurka - miałam podobną jakiś czas temu

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zrobiłam wizualizacje swojej buzi z tymi fryzurkami i fatal error no nic. pomecze się dalej.
A wiesz , z tymi wizualizacjami - u Ciebie inne światło i na zdjęciu inne światło i od razu człowiek inaczej wygląda Może jakbyś miała okazję przymierzyć perukę z taką fryzurą i zrobić sobie zdjęcie - w domu się na nią patrzeć - w końcu byś doszła do tego czy taką chcesz. Nie mniej - nie obcinaj
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
No tak jak bym siebie slyszala. Najpierw scinam bo masakra a teraz placze ze chce dlugie. A swoja droga to przed scieciem nie mialam az takiej tragedi i pewnie bym je wyprowadzila ale wtedy jeszcze nie znalam ati age. Dlatego jak by mnie kiedys kusilo sciecie to prosze o sprowadzenienie na ziemie i lanie dziewuszki
Na pewno Ci przypomnę jak Ci jakiś pomysł genialny ze ścinaniem wpadnie do główki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem jak oni tą farbe robią ze taki wieloton mi wychodzi Ale jest ładnie tylko mnie to zastanawia czy tylko ja tak mam czy inni też?
Ja tez jak patrze to z każdej storny mam inny kolor - farba nierówno się wypłukuje
Ale co tam, ja się nie przejmuję - Ty też się nie przejmuj
Najważniejsze, że jesteśmy piękne i młode

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
I zauwazylam ,ze wszyscy przeciagaja farbe z 12% to nie pokruszy wlosow?
Moje byly nieraz katowane rozjasniaczem z 12%
sa zniszczone i pokruszone.
Jakie wszyscy? Pierwsze słyszę ..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:15   #1599
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
WNIOSEK: moje włosy mają zbyt sianowatą strukturę do tak jasnego blondu, pozatym po każdej farbie czy rozjaśniaczu odrost żółknie, a tego niecierpię, decyzja zapadła => PRZYCIEMNIAM, oczywiście nie do brązu

upatrzyłam sobie szmpon z palette narazie, widziałam efekty u dziewczyn na białych włosach i fajnie wychodził, więc czekam jeszcze z dwa miesiące i kładę

blond bunny Ty znasz się na pallete co myślisz o tym szamponie?
Zdjęcie nr 4 fajny kolorek
Nie wiem czy szampon da sobie radę z tak jasnymi włosami - pamiętasz jakie u mnie jaja były z farbami ?
W końcu nałożyłam poziom 8 Kopenhagę Loreala i mam wrażenie, że jeszcze za 2 mycia i wrócę do stanu sprzed farbowania..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska pokażę Ci moje klipy, nie nosze ich, doczepiłam 1 pasemko żeby Ci kolor pokazac. To są synettyki, dlatego tak brzydko skręcone, też walały się w opakowaniu to i się pomechaciły.
Kolor to wlasnie chyba 613 i 22.
Nie patrz na moje włosy, są jeszcze wilgotne i mechate bo dziś myłam
Ale kolor idealny z Twoim
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:15   #1600
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ten watek z kremami to chyba analizy po prostu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:15   #1601
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no agata i calkiem ci pasuja dluzsze wlosy i do tego falowane lekko

yattamanka tak to sa analizy skladow kosmetykow wrzucam tam jakis kosmetyk do twarzy ciala kolorowy i kolezanka ladnie mi go rozszyfrowuje...i tyle
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-14 o 13:17
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:16   #1602
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale kolor idealny z Twoim
Ale dopiero od farbowania u fryzjerki, wczesniej był inny, ja mialam za chłodne włosy, jak Princeska.
Nie jest idealny, ale aż tak bardzo sie nie rozni.
Tylko strukturą-te gładkie, a moje konce poszarpane
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:18   #1603
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
dzieki BUNNY
,ale jeszcze jedno pytanie

Ostatnio odkryłam ,ze moje wlosy nie sa farbowane
tzn.rozjasnialam kiedys je rozjasniaczem z woda 12 i odrosty tez 12.
Potem ,gdy zaczełam uzywac farby z 12% to tylko na odrosty nigdy nie przeciagnełam na całosc
Wiec nie wiem jak sadzisz co powinnam zrobic?
Jak moje wlosy zolkna to nakladam odzywke joanny (fioletowa)

I zauwazylam ,ze wszyscy przeciagaja farbe z 12% to nie pokruszy wlosow?
Moje byly nieraz katowane rozjasniaczem z 12%
sa zniszczone i pokruszone.
ja tylko zapieniam farbe z wodą 12% na dosłownie 5min żeby nie niszczyć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:18   #1604
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka no te fotki to jest ten szampon nakładany na takie jasne włosy, ja na całość wolęszampon, bo farba i tak się przecież tak samo wypłucze, więc lepiej nakładać co jakiś czas szampon a nie farbę
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:18   #1605
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no agata i calkiem ci pasuja dluzsze wlosy i do tego falowane lekko
One se tak falowane jak nie powiem co-syntetyki ciezko sie kreci, kuszą mnie klipy naturalki i zaiswetsowalabym, jakbym wiedziala że bede nosiła.
Te są dla mnie chyba za długie, ale jakby były 10cm krótsze to super.
I niestety ja nie umiem ich dobrze przyczepic
Dziekuje


Sa takie wlosy od foxy naturalne, geste, ale bardzo drogie i nie wiem jak zamówić, bo z Anglii
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:18   #1606
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

YATTAMANKA
no nie spotkalam sie na forum z wpisem ,zeby ktos uzyl na przyklad z 9%

,ale ok napewno nie wszyscy...
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:19   #1607
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a gdzie kupowałaś degażówki na allegro? bo grzywkę bym mogła nimi ciąć,a mi ładniej w takiej cieniowanej,ale na skos, i ona jest tak zrobiona ze jest tylko na czole, bo ja nosze okulary... cos takiego
ta 3 grzywka najbardziej podobna do mojej (ale dziewczyna okropnie zrobiona)
mnie sie taka grzywka robi z ciętej w półokrag, jak jest dłuzsza, jak ją zaczeszę na bok i utrwale lakierem. Taka się super nosi, no i mozna miec raz prosta a raz na bok.

Ja cieniuje zawsze nozyczkami kupionymi w jean louis david czy jak to się tam pisze- kupiłam chyba z 10 lat temu i nigdy jeszcze ich nie ostrzyłam, a ciełam siebie i rodzinę.

degażowki tez mam stamtad, lezały sobie do tej pory nietkniete, bo mam uraz do degazowek, ale chciałąm spróbowac, czy sama tez tak kiepsko się nimi posłuze.. no niestety nie dokonca dobrze posłżo, bo przesadziłam, ale s abardzo wygodne-raz ciach i juz, tylko musisz pamietac ze tnie sie tylko spodnia warstwe.

Nie pamietam ceny, ale słono kosztowały, kilkaset złotych. Nozyczki i degazowki razem.

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczynki kochane. Nie wiem czy pamiętacie, ja ostatnio przed sylwkiem robiłam rozjaśniacz i toner i teraz przeżywam traumę blondową

otóż toner się już wypłukuje i wyłazi mi żółty kolor po rozjaśniaczu, wogóle to fryzjerka chyba przeliczyła się z kondycją i strukturą moich włosów, bo widzę, że się łamią także załamka. myłam fioletowym szamponem, ale to tylko podkreśliło żółty odrost, bo reszta zrobiła się biała

WNIOSEK: moje włosy mają zbyt sianowatą strukturę do tak jasnego blondu, pozatym po każdej farbie czy rozjaśniaczu odrost żółknie, a tego niecierpię, decyzja zapadła => PRZYCIEMNIAM, oczywiście nie do brązu

upatrzyłam sobie szmpon z palette narazie, widziałam efekty u dziewczyn na białych włosach i fajnie wychodził, więc czekam jeszcze z dwa miesiące i kładę

blond bunny Ty znasz się na pallete co myślisz o tym szamponie?
wiesz co, palette bardzo ciemno wychodzi, przyciemni Ci do ciemnego blondu albo bardziej. Lepiej zrób próbe na pasemku, nim nałozysz na cała głowke.
a co do koloru, to mi się podoba, nie widze ani zołtego ani białego tylko taki jasny chłodny blond.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska pokażę Ci moje klipy, nie nosze ich, doczepiłam 1 pasemko żeby Ci kolor pokazac. To są synettyki, dlatego tak brzydko skręcone, też walały się w opakowaniu to i się pomechaciły.
Kolor to wlasnie chyba 613 i 22.
Nie patrz na moje włosy, są jeszcze wilgotne i mechate bo dziś myłam
oo.. jak dobrze dobrane! czemu nie nosisz?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:22   #1608
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

znam jedna laske na YT ktora ma takie wlosy foxy doczepiane i robi z nimi cuda tez blondyna oto filmik przykladowy swoja droga ma ladne wlosy
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:22   #1609
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oo.. jak dobrze dobrane! czemu nie nosisz?
Wiesz mysiu, wcześniej kolor mi nie pasował, dopiero od fryzjera mi pasuje.
Wczesniej miałam swoje za chłodne jak Princeska.
Nie noszę bo po 1 dziwnie się czuje w klipach, sztucznie, nie wiem jak to wytłumaczyć tak solidnie.
Ciezko mi je załozyc, moje jednak odznaczają się od tych, bo konce mam mechate, musialabym je zakręcać.
I jak nosiłabym rozpuszczone to jakby mi je rozwiało to spinki byłoby widać
Chciałabym się przemóc i założyc je
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:24   #1610
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yatta, dzieki za wsparcie
nie obetne na pewno, jak sobie jeszcze poogladałam fotki moje w krotkich włosach to mi cos ochota przeszła.. bo to juz było nuuuda.

a fryzurka dobra do zapuszczania, grzywe sie podcina a reszta hulaj dusz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

agatko, a moze podkrec i załóz, bo kolor jest idealny. Ale rozumiem to uczucie, że sztucznie, ze cos moze byc widac. Dlatego ja mimo wielkiej pokusy zakupu, w koncu nie kupiłam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:24   #1611
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
znam jedna laske na YT ktora ma takie wlosy foxy doczepiane i robi z nimi cuda tez blondyna oto filmik przykladowy swoja droga ma ladne wlosy
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI
O te włosy od niej, ma tam strone internetowa ze mozna zamowic, ale nie wiem czy to trzeba mieć kartę kredytową czy jak?

Może ktoras z Was pomogłaby mi i powiedziala jak te wlosy mozna zamowić, moze kiedys mi sie to przyda

http://www.foxylocksextensions.com./

Nie zebym nie znala angielskiego, oczywiscie, ale srednio sie w tych płatnościach kartami rozezneję

Tu chyba szczegoly, maja ten system Nochex i nie wiem jak ja bym mogła to zamowic

http://foxylocksextensions.com/pages/paymentmethods.htm
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:28   #1612
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka tak to sa analizy skladow kosmetykow wrzucam tam jakis kosmetyk do twarzy ciala kolorowy i kolezanka ladnie mi go rozszyfrowuje...i tyle
Aż tyle, pewnie bym padła jakbym pzreczytała skład mojego kremu

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Yattamanka no te fotki to jest ten szampon nakładany na takie jasne włosy, ja na całość wolęszampon, bo farba i tak się przecież tak samo wypłucze, więc lepiej nakładać co jakiś czas szampon a nie farbę
Niby tak, ja teraz i tak na razie nie mam pomysłów na te moje włosięta

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
YATTAMANKA
no nie spotkalam sie na forum z wpisem ,zeby ktos uzyl na przyklad z 9%

,ale ok napewno nie wszyscy...
No na odrościaki kładziemy i 9% i nawet 12%, ale żadna z nas nie przeciągała po długości. Ja np jak robiłam stockholmem z 12% wodą - to na odrost kładłam 12%, ale resztę wody rozcieńczyłam na 4,5% i dopiero wtedy nałożyłam Kotka to samo - ona tylko zmalaksowała dla wyrównania koloru.
Gdybyśmy tak robiły to już by nam dawno włosy powypadały

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
znam jedna laske na YT ktora ma takie wlosy foxy doczepiane i robi z nimi cuda tez blondyna oto filmik przykladowy swoja droga ma ladne wlosy
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI
Chętnie bym obejrzała no ale.. nie będę się dobijać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:29   #1613
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
dzieki BUNNY
,ale jeszcze jedno pytanie

Ostatnio odkryłam ,ze moje wlosy nie sa farbowane
tzn.rozjasnialam kiedys je rozjasniaczem z woda 12 i odrosty tez 12.
Potem ,gdy zaczełam uzywac farby z 12% to tylko na odrosty nigdy nie przeciagnełam na całosc
Wiec nie wiem jak sadzisz co powinnam zrobic?
Jak moje wlosy zolkna to nakladam odzywke joanny (fioletowa)

I zauwazylam ,ze wszyscy przeciagaja farbe z 12% to nie pokruszy wlosow?
Moje byly nieraz katowane rozjasniaczem z 12%
sa zniszczone i pokruszone.
Nikt z nas nie przeciąga farby z wodą 12%. Nie powinno sie tego robić, bo wysuszy wlosy. Można pomasowac z wodą- wiadomo wtedy stężenie się obniża i jest ok. I trzymać 5-10 minut po calości.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:31   #1614
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, dzieki za wsparcie
nie obetne na pewno, jak sobie jeszcze poogladałam fotki moje w krotkich włosach to mi cos ochota przeszła.. bo to juz było nuuuda.

a fryzurka dobra do zapuszczania, grzywe sie podcina a reszta hulaj dusz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

agatko, a moze podkrec i załóz, bo kolor jest idealny. Ale rozumiem to uczucie, że sztucznie, ze cos moze byc widac. Dlatego ja mimo wielkiej pokusy zakupu, w koncu nie kupiłam.
No ja jak zakładam - to tez czasem tak mam, że ręką jak dotykam to czuję pod palcami, że chyba widać - po czym zerkam na lusterko a tam ani śladu klipów - a jednak to czuję i to takie niekomfortowe - bo nigdy nie wiadomo czy widać czy nie :/

Ale tak bym chciała dłuższe t włoski.. chociaż odrobinkę za ramię
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:31   #1615
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka no ja ostatnio padlam jak wrzucilammswoje mleczko de demkijazu zjaja kozie mleko do analizy a tam sama chemia i zapycha po jakims czasie uzywania no i od 2 dni mam dwa syfki
teraz juz bardziej sie przygladam na sklad a nie na napis producenta...jak widze ze ma duzo parabenow parafine i oleje mineralne to nie kupuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:31   #1616
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mnie sie taka grzywka robi z ciętej w półokrag, jak jest dłuzsza, jak ją zaczeszę na bok i utrwale lakierem. Taka się super nosi, no i mozna miec raz prosta a raz na bok.

Ja cieniuje zawsze nozyczkami kupionymi w jean louis david czy jak to się tam pisze- kupiłam chyba z 10 lat temu i nigdy jeszcze ich nie ostrzyłam, a ciełam siebie i rodzinę.

degażowki tez mam stamtad, lezały sobie do tej pory nietkniete, bo mam uraz do degazowek, ale chciałąm spróbowac, czy sama tez tak kiepsko się nimi posłuze.. no niestety nie dokonca dobrze posłżo, bo przesadziłam, ale s abardzo wygodne-raz ciach i juz, tylko musisz pamietac ze tnie sie tylko spodnia warstwe.

Nie pamietam ceny, ale słono kosztowały, kilkaset złotych. Nozyczki i degazowki razem.
no to nieźle ... ja to kupilam jakieś zwykle w drogerii za 20 zł
ale grzywkę sobie będę nimi podcinać :P właśnie chce wybrać sie do fryzjera żeby podciąć końcówki,ale tak sie boje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:33   #1617
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska pokażę Ci moje klipy, nie nosze ich, doczepiłam 1 pasemko żeby Ci kolor pokazac. To są synettyki, dlatego tak brzydko skręcone, też walały się w opakowaniu to i się pomechaciły.
Kolor to wlasnie chyba 613 i 22.
Nie patrz na moje włosy, są jeszcze wilgotne i mechate bo dziś myłam
Wygladaja identycznie jak Twoje,tylko chyba tez sie blyszcza

Dziewczyny pofarbowalam pasemko na ten rubin i po 15 min zmylam.... pofarbowalo sie,jest bordowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:36   #1618
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka no ja ostatnio padlam jak wrzucilammswoje mleczko de demkijazu zjaja kozie mleko do analizy a tam sama chemia i zapycha po jakims czasie uzywania no i od 2 dni mam dwa syfki
teraz juz bardziej sie przygladam na sklad a nie na napis producenta...jak widze ze ma duzo parabenow parafine i oleje mineralne to nie kupuje
No tak :/ a my zachęcone tymi pięknymi kolorowymi reklamami - co to niby takie cuda kosmetyk ma zdziałać kupujemy - nie patrząc na skład bo mało kto się na tym zna A oni wciskają kolejne kłamstwa.. Ehh

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wygladaja identycznie jak Twoje,tylko chyba tez sie blyszcza

Dziewczyny pofarbowalam pasemko na ten rubin i po 15 min zmylam.... pofarbowalo sie,jest bordowe
Cieszymy się razem z Tobą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:40   #1619
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki pomogłybyście jak umiecie z tym linkiem co wkleiłam odnośnie tych płatnosci moze sie przyda kiedys

Princeska
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:43   #1620
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak :/ a my zachęcone tymi pięknymi kolorowymi reklamami - co to niby takie cuda kosmetyk ma zdziałać kupujemy - nie patrząc na skład bo mało kto się na tym zna A oni wciskają kolejne kłamstwa.. Ehh



Cieszymy się razem z Tobą
Czyli teraz już wiemy,że są naturalne,tak?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.