Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 17:08   #451
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: ..Cieliste usta..

Ostatnio również stałam się fanką cielistych szminek.
Poszłam do Sephory w celu zakupu jakiegoś cacka i wyszłam z Bourjois Docteur Glamour kolor 10 beige fievreux. Cudo!
Bajecznie wygląda na ustach! Delikatnie perłowy odcień, pięknie mieni się w słońcu. Szminka faktycznie nawilża usta, więc nie ma obaw o widoczne suche skórki.
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:42   #452
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Podczytywałam sobie dzisiaj pierwszy raz wątek - też kocham cieliste usta - i okazało się, że mam sporo z wymienionych specyfików. Więc tak :
Eveline Hydra Colour 310 ma bardzo fajną kremową i zupełnie pozbawioną drobinek konsystencję,dość mocne krycie, taki bardzo stonowany naturalny blask, ale nie jest zbyt cielisty. Wpada w pomarańcz. 309 jest jak dla mnie zbyt różowy.Oba kolory ewentualnie do bardzo jasnej czerwieni wargowej, przy ciemniejszej nie wypadają zbyt dobrze. Widziałam 305, wydawał mi się najlepszy - jutro idę zakupić i będę testować Ustka do nich muszą być bardzo zadbane - nawilżone albo wypilingowane, bo barwnik trochę lubi gromadzić się w zagłębieniach.
Ines-ka, najbardziej cielisty jest Lucid (Read my lips Avon-u), kompletnie bez drobinek, połysk jak na błyszczyk łagodny, do ciemniejszej naturalnej barwy ustek super, zupełnie nie odznacza mi się od ust. Niestety, nie znoszę rzeczy z Avon-u, konsystencja nieciekawa i szybko się ściera, wzięłam tylko ze względu na ten odcień.
Water shine diamonds Maybelline 103 (czyli ten ciepły beż) i 111 (bardzo jasny rozbielony naturalny róż) były moimi ulubionymi na lato, stosowałam zależnie od tonacji całego makijażu (zimnej albo ciepłej) i humoru Rzeczywiście jeśli ktoś nie cierpi drobinek to te pomadki odpadają - mają ich mnóstwo, ale są diamentowe a nie perłowe. Dla mnie fajne i trochę powiększają usta jeśli ktoś tego potrzebuje. Wypadały lepiej niż błyszczyki jeśli chodzi o blask i trwałość, lekko kryją, kilka warstw albo na jakiś podkład pod szminkę może dać nawet mocne krycie. W świetle słonecznym - super, w zimie nie wiem, bo nie stosowałam jeszcze, ale w światełku sztucznym gorzej się prezentują.
Moja przyjaciółka, która zawodowo zajmuje się makijażem cieliste usta robi tak, że nakłada trochę podkładu, na to błyszczyk bezbarwny, następnie wklepuje odrobinę cienia do powiek w kolorze kości słoniowej, szampana, coś z tych klimatów, może być nawet z perłą. Naprawdę fajnie to wygląda, minusem jest, że przy poprawkach nie jest zbyt wygodnie bo znowu trzeba te czynności powtarzać.Dobry efekt daje użycie jakiegoś niesuchego korektora (przed pomalowaniem j.w.)zamiast podkładu, kładę Sephor-ę w grubym ołówku (jest to korektor pod oczy).
Sorki za przydługi post, może komuś coś się przyda, a ja zaraz przesledzę sobie wątek od początku, może też coś wyłapię.

Edytowane przez elisek
Czas edycji: 2006-10-23 o 18:34 Powód: pomieszałam "linijki":)
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 09:07   #453
jazz86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: ..Cieliste usta..

tak, jest taka pomadka Este Lauder, kolor: cośtam Truffle i kosztuje az 90zl. Widzialam ja w Sephorze. Matowa, idealnie cielista, ale na moje usta jednak troszke za jasna (mam ciemna karnacje).
jazz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 09:42   #454
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: ..Cieliste usta..

mi też się tak podoba . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 10:27   #455
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: ..Cieliste usta..

A ja zawsze rano jak sie maluje, oczywiscie najpierw podklad na cala twarz, przy okazji tez usta i zaraz na usta nakladam warstwe kremu Nivea zwyklego tlustego...powiem wam ze uzaleznilam sie i w trakcie dnia mam go caly czas przy sobie i kremuje usteczka. Sa super wygladzone, cieliste nic wiecej nie potrzeba Pzdr

Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2007-01-28 o 14:42
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 12:08   #456
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny znalazłam najbardziej cielistą pomadkę, jaką do tej pory widziałam, niestety ma jedną wadę - CENA około 90zł.
To Lancome Juicy Rouge nr 231 Caramel
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 12:22   #457
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam najbardziej cielistą pomadkę, jaką do tej pory widziałam, niestety ma jedną wadę - CENA około 90zł.
To Lancome Juicy Rouge nr 231 Caramel
Madziunia, a sprawdzałaś może na ustkach?, nie znam tego odcienia, ale nazwa rzeczywiście wskazuje na cielistość.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 16:10   #458
magda.p
Raczkowanie
 
Avatar magda.p
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 381
Dot.: ..Cieliste usta..

Nuitarii,
a masz moze fotke tej pomadki Bourjois Docteur Glamour? Lub nawet swoich ust pomalowanych owa pomadka Bo ja nie moge znalezc palety z odcieniami tejze pomadki w necie. Watpie nawet zeby byla juz w sklepach w moim miescie, a Sephory u mnie nie ma
__________________
Uśmiechnij się...mimo wszystko!
magda.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 09:57   #459
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Madziunia, a sprawdzałaś może na ustkach?, nie znam tego odcienia, ale nazwa rzeczywiście wskazuje na cielistość.
Niestety nie sprawdzałam, ale pomadka w kolorze wygląda dosłownie jak podkład, jest najbardziej cielistą pomadką, jaką do tej pory widziałam. Szczerze mówiąc to wygląda jak podkład w sztyfcie. Poszukaj w googlach tego odcienia, na pewno cos znajdziesz.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 10:20   #460
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Niestety nie sprawdzałam, ale pomadka w kolorze wygląda dosłownie jak podkład, jest najbardziej cielistą pomadką, jaką do tej pory widziałam. Szczerze mówiąc to wygląda jak podkład w sztyfcie. Poszukaj w googlach tego odcienia, na pewno cos znajdziesz.
Jeśli ma kolor podkładu to może być WŁAŚNIE TO Widziałam ją na stronie lancome, ale na żywo to zupełnie co innego, nawet jasność czerwieni wargowej ma znaczenie, no i cera, wiadomo. U każdego inaczej może wypaść. No nic, trzeba się będzie wybrać do perfumerii na sprawdzenie.
Sprawdziłam już następną pomadkę Eveline Hydra Colour 305, o której pisałam wcześniej. Odcień ma śliczny, bardzo naturalny, dobrze wychodzi z konturówką Shiseido nr 11, ale to jeszcze nie ta oczekiwana "cielistość".
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 10:28   #461
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
szminka z serii Ultra Moisture Rich - odcień Cherub wydaje sie nawet nawet
Mi w uzyskaniu efektu cielistych ust ta pomadka barrdzo pomaga
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 09:16   #462
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: ..Cieliste usta..

a może cos takiego:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=318&page=1
Kolor 405 Silver City Pink Pearl; jaśniutki, ciepły, morelowy róż

lub

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=318&page=1
kolor 405; Nude Velvet; matowa kawa z mlekiem

...też poszukuje takiej szminki...
Chcialabym uzyskac dokladnie taki efekt jak po posmarowaniu ust podkladem i bezbarwnym blyszczykiem albo lepiej: podklad+szminka ochronna bebe. Ale poza domem nie chce mi sie wyciagac podkladu i sie nim smarowac... zupelnie bez sensu...

podobno pomadka Avon - brzoskwinia & mleczko miglalowe daje efekt takich bladych ust...
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:24   #463
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Mhmm.. a co ze szminkami Inglota? Widziałam, że w palecie kolorów ma ze 4 bardzo jasne beże. Cena nie jest porażająca, chyba się skuszę.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:31   #464
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: ..Cieliste usta..

Czegos takiego szukam! (ktoras z Was juz wklejala ten link

http://www.estyl.pl/sklep/zdjecia/ma...n2005_full.jpg

i to jest pomadka Isa Dory nr 117 glossy Nude...
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 10:11   #465
vanilla_blossom
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_blossom
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 214
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja planuje zakupić najnowszą bourjois docteur glamour, bardzo fajna i mają właśnie beżową.Testowałam ostatnio w sephorze. Super się trzyma, kosztuje jakieś 40zł i chyba warto...
__________________

vanilla_blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 11:48   #466
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnego beżu - znacie? :) Czekam na opinie...

Hej!!! Jeśli nie uda się tobie znależć takiej pomadki to zaproponuję ci mój wypróbowany sposób na naturalne usteczka: Nałóż na usta podkład, delikatnie przypudruj i nałóż na to bezbarwny błyszczyk! Efekt jest super ale pamiętaj żeby zanim to zrobisz usta były gładkie i nawilżone! Pozdrawiam.
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 13:04   #467
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
Czegos takiego szukam! (ktoras z Was juz wklejala ten link

http://www.estyl.pl/sklep/zdjecia/ma...n2005_full.jpg

i to jest pomadka Isa Dory nr 117 glossy Nude...
Julia, ta pomadka ma super kolor! - dzisiaj sprawdziłam w perfumerii i musiałam kupić (41 zł). U mnie naprawdę daje efekt naturalnie cielistych ust, odcień jest idealnym beżem, nie wpada w brąz, róż czy pomarańcz. Ma maleńkie lśniące drobinki w mikroskopijnej ilości, przez co osiąga się naturalny blask. Jest super.
Ślicznie ci dziękuję
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 13:48   #468
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: ..Cieliste usta..

A na moich ustach tego koloru wcale nie widac Kupiłam tez, bo sprawdzałam ten kolor na ręku i wydawał się być idealny. Niestety na ustach nie widac kompletnie nic, u mnie oczywiście. No i jestem niezadowolona, 40 zł do tyłu. Kupiłam ją dwa tygodnie temu, chyba wystawię na targowisku)
Tomy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:00   #469
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: ..Cieliste usta..

elisek a miałabys mozliwość wstawienia fotki Twoich ust w Isa Dorce?
plose
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 14:29   #470
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Smerfi Pokaż wiadomość
elisek a miałabys mozliwość wstawienia fotki Twoich ust w Isa Dorce?
plose
Szkoda mi strasznie, bo chętnie wkleiłabym dla ciebie fotkę, ale aparat dostanę dopiero za 2 tygodnie , do tego czasu pewnie już zdążysz przetestować w perfumerii. Ta pomadka rzeczywiście daje bardzo subtelny, cielisty efekt,nie jest też zbyt jasna (ale to pewnie zależy od nasycenia czerwieni wargowej, ja mam chyba średni kolor ust), "boję się" za dużej ilości bieli w pomadce, bo wtedy makijaż wcale nie wychodzi cielisty. Właśnie o coś takiego mi chodziło, mam furę różnych niby-cielistych specyfików,o których zresztą wcześniej coś tam pisałam, ale żaden nie jest tak naturalny jak u Isadory.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:59   #471
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
podobno pomadka Avon - brzoskwinia & mleczko miglalowe daje efekt takich bladych ust...

nie prawda może lekko rozjaśnia usta i nadaje im bardziej beżowawy odcień niż różowy, ale nie jest kryjąca ani tym bardziej cielista


Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
Czegos takiego szukam! (ktoras z Was juz wklejala ten link

http://www.estyl.pl/sklep/zdjecia/ma...n2005_full.jpg

i to jest pomadka Isa Dory nr 117 glossy Nude...
już tyyle razy o niej pisałyśmy, a co chwilę ktoś ją od nowa odkrywa
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 15:42   #472
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: ..Cieliste usta..

elisek szkoda, ale przy najbliższej okazji ją oblukam w jakiejś drogeriimam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątke bo jestem już nieco zmęczona szukaniem tej wymarzonej cielistej
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:04   #473
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Talking Dot.: ..Cieliste usta..

Cmoksiu musialam o niej napisac(ale zaznaczylam ze juz byla o niej mowa :-D ) na zdjeciu jest piekna... ale ta modelka Isa Dory jest mocno "upiekszona" Photoshopem... i balam sie ze w rzeczywistosci jak zwykle wyjdzie ze kolor jest calkiem inny, ale Elisek mnie pocieszyla
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:12   #474
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
Cmoksiu musialam o niej napisac(ale zaznaczylam ze juz byla o niej mowa :-D ) na zdjeciu jest piekna... ale ta modelka Isa Dory jest mocno "upiekszona" Photoshopem... i balam sie ze w rzeczywistosci jak zwykle wyjdzie ze kolor jest calkiem inny, ale Elisek mnie pocieszyla
wiem, wiem, ale jednak co chwilę jest traktowana jako wielkie odkrycie a ta modelka to jest tak przerabiana, że za każdym razem wygląda zupełnie inaczej, najnowszy jej makijaż jest fioletowy i ciężko ją poznać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:17   #475
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: ..Cieliste usta..

ja nie wiem czy tu wolno takie rzeczy robic...ale zaryzykuje...to dlatego czasem czujemy sie brzydkie :-(...
http://www.smog.pl/wideo/4857/prawdziwa_pi%EAkno%B6%E6/
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:19   #476
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
Cmoksiu musialam o niej napisac(ale zaznaczylam ze juz byla o niej mowa :-D ) na zdjeciu jest piekna... ale ta modelka Isa Dory jest mocno "upiekszona" Photoshopem... i balam sie ze w rzeczywistosci jak zwykle wyjdzie ze kolor jest calkiem inny, ale Elisek mnie pocieszyla
Pomadka jest ekstra, ale moim zdaniem wygląda nieco inaczej niż na zdjęciu. Trudno to tak naprawdę porównać i ocenić, bo rzeczywiście na zdjęciu photoshop dominuje, cera modelki jest nienaturalnie rozjaśniona i rozświetlona, to samo usta, które w rzeczywistości nie są tak jasne po pomalowaniu. Do tego jest zrobione złudzenie padającego na nie z boku światła, które powoduje, że w tym miejscu usta są prawie białe(!). Pomadka nie zawiera też żadnych perłowych drobinek, jakie widzę na zdjęciu. Każda kobietka musi sama sprawdzić czy przy jej cerze i kolorze oraz kształcie ustek pomadka będzie idealnie cielista.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:20   #477
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy tu wolno takie rzeczy robic...ale zaryzykuje...to dlatego czasem czujemy sie brzydkie :-(...
http://www.smog.pl/wideo/4857/prawdziwa_pi%EAkno%B6%E6/
ten filmik już się kilka razy pojawiał na forum.. w odpowiednich miejscach
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 21:11   #478
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość

podobno pomadka Avon - brzoskwinia & mleczko miglalowe daje efekt takich bladych ust...
Nie, to zwykła pomadka ochronna, bezbarwna.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 22:56   #479
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: ..Cieliste usta..

ja kupiłam dziś pomadke Inglota odcień 133,jest to taki jasny beżyk,bardzo fajny,naturalny efekt na ustach cena 19zł
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 23:39   #480
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: ..Cieliste usta..

http://uma.chanel.com/product.php?la...s&re=chanelcom

Pomadka Chanel Rouge Hydrabase, w palecie sporo jasnych odcieni. Sama nie testowałam.

Na filmie modelka ma ładne jasne usta. Może nie do końca jest to beż, ale warto zobaczyć. Może komuś się spodoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (6,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (5,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (7,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (10,4 KB, 60 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.