Jak pozbyć się wąsika? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 15:16   #31
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

mnie te plastry nie tylko podrażniają, ale i nie usuwają całego wąsika. w miejscach, gdzie wyrwane włoski zaczynają odrastać, pojawiają się takie białe krostki, coś jak pryszcze. macie na to jakiś sposób?
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:38   #32
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Ja używałam tych specjalnie do wąsika jak i tych do depilacji nóg czy pach i wg. mnie się nie różnią. Teraz używam tych: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...depilacji.html są najtańsze z Veetowych.

Początkowo plastry też nie usuwały mi całego wąsika, ale wyrobiłam sobie na nie sposób. Wycinam pasek plastra z tych do nóg. Potem przecinam go na pół i wychodzą takie +/- 2,5 cm plasterki (4 sztuki). Zaczynając od środka, przyklejam jeden z prawej strony, potem zimnym, metalowym nożykiem, nożyczkami, czymkolwiek chłodnym dociskam, aby wosk trochę zastygł i tuż przy skórze zrywam pod włos. Potem przyklejam kolejny po drugiej stronie i powtarzam czynność. Następnie trzeci, tak pod kątem już i czwarty.
http://i.imgur.com/92W8u9q.png tutaj na rysunku po kolei jak ja to robię.

Od roku nie zerwałam sobie skóry, nie miałam żadnych podrażnień, zaczerwienienie znikało po kilku godzinach. Na moim przykładzie widać, że wąsik nie odrasta słabszy, ani jaśniejszy po plastrach. Rwę go tak od 2-3 lat co tydzień i nadal jest
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 08:29   #33
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mnie te plastry nie tylko podrażniają, ale i nie usuwają całego wąsika. w miejscach, gdzie wyrwane włoski zaczynają odrastać, pojawiają się takie białe krostki, coś jak pryszcze. macie na to jakiś sposób?

..no to fakt..robią się takie krostki..ja ich nie ruszam..są pod skórą..nie wychodzą.....przemywam twarz tonikiem aspirynowym...no plastry nie są mega precyzyjne ale na tyle delikatne, że nie podrażniają, ja mam mega wrażliwą skórę także boję sie mocniejszego wosku
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:17   #34
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

ja traktuję je depilatorem (mam taki mniejszy i węższy, który nadaje się idealnie). Kiedyś stosowałam ten wosk z Joanny, ale bym okropny, nie wyrywał wszystkich włosków. Teraz przejadę depilatorem kilka razy (z początku boli, ale idzie się przyzwyczaić ) i jest spokój na jakieś 3-4 tygodnie. Nie mam podrażnień (po wosku niestety miałam dosyć spore).
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:12   #35
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Andrzejek Pokaż wiadomość
A moze laser? Ja chodze do salonu kosmetycznego i nie raz mi dziewczyny mowily ze maja laser ptf sie nazywa i podobno fajnie cos takiego dziala. Najwazniejsze ze nie ma krostek i innych podraznien po tym i wlosow coraz mniej za kazdym razem odrasta. Nie orientowalas sie?

..laser tak ale do ciemnych włosków...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:06   #36
flavour_flower
Przyczajenie
 
Avatar flavour_flower
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: stąd skąd nie chce.
Wiadomości: 7
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Tak jak tu dziewczyny mówiły, kosmetyczka, depilator lub plastry z woskiem, choć te z Joanny jak najbardziej odradzam! Raz się skusiłam na taką depilacje owymi plastrami, i do tej pory zostały mi dwie, różowe blizny. Być może to efekt mojego braku umiejętności, nie wiem, choć jedno jest pewne że już na pewno ich nie zakupie
__________________
,,If your dream is alive, then one day it will come true.’’
flavour_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:06   #37
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

hej, osobiście jestem uczulona na plastry z Joanny, mam po nich (albo po tym dolaczonym olejku do nich) skórę czerwoną przez kolejny dzień i lekką opuchliznę.

Stosuję już od kilku lat plastry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...normalnej.html i jestem bardzo zadowolona. Aktualnie jestem w fazie testowania plastrów z Veet https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...depilacji.html i po pierwszym użyciu też wydaja się być ok

Depiluję co 2 tygodnie, zastanawiam się nad laserową, ale słyszałam ze mogą zostać plamy na twarzy.... Pewnie składa sie na to wiele czynników.
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 15:02   #38
SabinaActive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez green3en Pokaż wiadomość
hej, osobiście jestem uczulona na plastry z Joanny, mam po nich (albo po tym dolaczonym olejku do nich) skórę czerwoną przez kolejny dzień i lekką opuchliznę.

Stosuję już od kilku lat plastry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...normalnej.html i jestem bardzo zadowolona. Aktualnie jestem w fazie testowania plastrów z Veet https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...depilacji.html i po pierwszym użyciu też wydaja się być ok

Depiluję co 2 tygodnie, zastanawiam się nad laserową, ale słyszałam ze mogą zostać plamy na twarzy.... Pewnie składa sie na to wiele czynników.
Hej, miałam ten sam problem. Przez kilka lat usuwałam wąsik woskiem u kosmetyczki, ale po zabiegu moja skóra była podrażniona, zaczerwieniona i wyskakiwały mi białe krostki. Co gorsza wąsik za każdym razem wracał :/ Aż w końcu zdecydowałam się na depilację laserową. Jestem po dwóch zabiegach, praktycznie nie boli, nie miałam żadnych podrażnień, a włosków jest coraz mniej. Mam nadzieję że jeszcze jeden, góra dwa zabiegi i będzie idealnie

co do plam na twarzy po laserze - mogą się pojawić jeśli wykonasz zabieg na opalonej skórze, zażywasz jakieś tabletki lub zioła które zawierają substancje światłouwrażliwiające, bądź kosmetyczka źle dobierze parametry lasera do Twojej skóry. Ja najpierw byłam na próbie laserowej - pani "strzeliła" w mój wąsik raz, i po dwóch dniach jak wszystko było ok mogłam przyjść na zabieg. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę podać namiary na super studio w Krakowie gdzie robią depilację laserową
SabinaActive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:09   #39
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Brzmi ciekawie. A jak ksztaltują się ceny mniej więcej za taki zabieg?

Ciekawe ile takich trzeba by wykonać i po jakim czasie problem może wrócić.

Btw po zastosowaniu Veet https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...depilacji.html muszę stwierdzić, że Soraya wygrywa i powracam od razu do nich. Po plastrach Veet skóra swędziała mnie przez 2 dni. Oczywiście każdy może reagować inaczej.

Edytowane przez green3en
Czas edycji: 2013-07-11 o 21:13
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 16:45   #40
SabinaActive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez green3en Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie. A jak ksztaltują się ceny mniej więcej za taki zabieg?

Ciekawe ile takich trzeba by wykonać i po jakim czasie problem może wrócić.

Btw po zastosowaniu Veet https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...depilacji.html muszę stwierdzić, że Soraya wygrywa i powracam od razu do nich. Po plastrach Veet skóra swędziała mnie przez 2 dni. Oczywiście każdy może reagować inaczej.

Ja zapłaciłam 400 zł (w ratach po 200) i mam w tym pakiet 5 zabiegów na dwa lata. Więc uważam że całkiem spoko opcja
SabinaActive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:12   #41
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

jeśli chodzi o pastę cukrową to powiedziałabym nawet, że ona osłabia włosy. Ale też ze wszystkich znanych mi sposobów na pozbycie się włosów najlepszym jest depilacja laserowa, żaden inny sposób nie pomaga pozbyć się włosów na tak długo
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 09:14   #42
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

no właśnie na wąsik myślę najlepszym sposobem jest laser. Bo możesz usunąć na bardzo długo poza tym jeden zabieg wcale nie jest taki drogi i myślę, że spokojnie da się te pieniądze uzbierać
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.