kanebo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-21, 17:03   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

kanebo


drogie wizazanki. zastanawiam sie wlasnie nad zakupem zelu wrinkless firmy kanebo , ktory optycznie maskuje zmarszczki. czy ktoras z was wie ile on kosztuje i czy naprawde dziala. mam 24 laa i zmarszczki mimiczne wokol oczu. poza tym czy ktoras z was uzywala moze maski do wlosow kanebo i czy wie ile ona moze kosztowac. z gory dzieki za pomoc i wesolych swiat
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 20:35   #2
anioleczeqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
GG do anioleczeqq
Re: kanebo

nie uzywalam(
za mloda jestem... ale jak bede starsza i sprobuje tego zelu od razu dam znac
pozdrawiam
i rowniez wesolych swiat choc juz po swietach
anioleczeqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 10:29   #3
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
kanebo - czy ktos uzywal????

witam po swietach kolezanki -wizazanki!!! czy ktoras z was uzywala maski do wlosow z kanebo? i czy moze ktoras z was wie ile ona moze kosztowc? poza tym chodze wokolo gabeczki do zmywania twarzy tej firmy - czy ktos juz ja ma i co o niej sadzicie? pozdrawiam wszytskich i jak zwykle szczegolne pozdrowienia dla mlodych mam ode mnie i mojej 2 miesiecznej coreczki Krysi
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 11:42   #4
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: kanebo - czy ktos uzywal????

Beliczku, chodzi Ci o tą maseczkę w białym okrągłym pudełeczku? Jeśli tak, to 190 zł. Przynajmniej taki piszą w najnowszym numerze Shape'a.
Niestety nie używałam jej, więc nie wiem czy jest taka dobra jak sugeruje cena. Miałam tylko próbkę szamponu nawilżającego do włosów i był naprawdę fajny (90zł)
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 16:06   #5
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: kanebo

http://kanebo-international.com/news/wrinkless.html

Koszt zelu wrinkless to ok 30-35 Euro, pojemność tylko 15ml.
Opinie uzytkowniczek sa bardzo pozytywne, rzeczywiscie spelnia swe obietnice, przy czym nalezy pamietac, ze jest to efekt tylko tymczasowy, nie jest to preparat typowo pielegnacyjny, ktory ma wplywac na poprawę stanu skory, lecz bardziej kosmetyk korygujacy na kilka godzin zmarszczki powierzchniowe. Należy go nakładać przed wykonaniem makijażu, dobrze wygładza skórę, ułatwia aplikację makijażu, jeśli cena nie jest dla ciebie przeszkodą, powinnaś być zadowolona.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 22:30   #6
sylwia500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 52
GG do sylwia500
kanebo

chcialabym sie trocche dowiedziec o japonskiej firmie kosmetycznej Kanebo. Ceny kosmetykow pprzechodza ludzkie wyobrazenia Czy warto w nie inwestowac ?
sylwia500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 07:55   #7
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: kanebo

Hej ! Sama nie używałam nigdy tego cuda, ale moja bratowa używa serii Sensai - to jest taka emulsja i tonik - i jest zachwycona. Nie może się nachwalić i nadziwić efektom. Mówi, że jescze nigdy nic tak spektakularnie nie działało jak te produkty. Uzywa też podkładu i określa go jako najlepszy na świecie. I powiem Ci, że od kiedy tego używa, jej buzia wygląda na prawdę super. Działa. Tylko, że drogie to jak diabli. No ale jeśli kogoś stać, to myślę, że powinien spróbować. Gdybym miała tyle kasy, to po jej opiniach i zmianie wyglądu na pewno byk kupiła. Ale nie mam.
Pa
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-26, 12:57   #8
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: kanebo

Moim skromnym zdaniem te kosmetyki to rewelacja, drogie, to fakt ale warte swojej ceny.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 09:34   #9
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo

Cześć. Od dobrego miesiąca jestem posiadaczką kosmetyków KANEBO. To takie japońskie cudeńka!!!Stosuję regularnie, rano i wieczorem (brak filtrów) emulsję i lotion IB II (cera normalna i mieszana). To taka seria dla osób młodych, mieszkajacych w miastach, wsród zanieczyszczeń, chcacych zapobiegać zmarszczkom, ale nie szukajacych jeszcze silnie działających preparatów przeciwzmarszczkowych (tym zajmuje się seria Sensai). Kosmetyki przepięknie pachną, sama przyjemność i relaks podczas stosowania. Jedyny mankament to wyczuwalny alkohol w lotionie, podczas zetknięcia ze skórą, bardzo szybko się jednak ulatnia. z kosmetyków kolorowych używam fluidu nawilżającego do cery normalnej i mieszanej z filtrami SPF 10 i on rekompensuje mi brak filtrów w emulsji. Buźka po nim jest super nawlżona, rozświetlona, kolorek nadaje bardzo subtelny, przyjemny i cieszący oko efekt. Ogólnie rzecz ujmując, kosmetyki i te pielęgnujace i kolorowe są świetne, drogie, ale wydajne i warte swojej ceny. Stosowałam naprawdę różne rzeczy i te bardziej i mniej markowe i nigdy dotąd nie uzyskałam takich efektów, zauważalnych dla mnie i mojego otoczenia. Więcej informacji znajdziesz w katalogu kosmetyków KANEBO w wizażu. Jeśli jesteś zainteresowana znam osobę (ogłaszała sie na wizażu: just777@wp.pl), która sprzedaje oryginalne markowe kosmetyki o 30-60% taniej niz w perfumeriach. Ja tak właśnie kupiłam moje KANEBO.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 10:09   #10
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: kanebo

Ja bym była ewentualnie zainteresowana zakupem, ale powiedz mi, może to głupio zabrzmi, jakim cudem można TO kupić 30 -60 % taniej ? I jak się to odbywa ?
buziak
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 10:30   #11
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: kanebo/ do Doroty:)

Dorotko dostałam próbkę maseczki Kanebo Sensai Mask. Nie mam jednak pojęcia jak jej używać ani jakie ma działanie Może coś wiesz na jej temat
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 10:38   #12
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: kanebo/ do Doroty:)

wtrącę się do wątku bo akurat uzywam pisze tu tak : Luksusowa kremowa a zarazem odświeżająca maseczka zapewnia młodzieńczy pełen blasku wygląd. Może być uzywana jako napinająca maeseczka ,, budząca''rano lub jako intensywana pielęgnacja nocna.Dla cery z oznakami zmęczenia , stresu. Dostarcza cennych składników odżywczych , dodaje witalności . Chodzi o Kanebo - Sensai cellular performance mask (?) - biała , kremowa , delikatnie pachnie - zostawiasz 3-5 minut ( ja zostawiam na 15 lub na cały dzień jak krem ) minut na twarzy i zmywasz tonikiem albo możesz pozostawić na noc
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 10:46   #13
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo

Proponuję, żebyś w wolnej chwili odwiedziła targowisko w wizażu pod hasłem "meteoryty Guerlain i inne tańsze kosmetyki" z dnia 20.11.03 znajdziesz wątek rozpoczęty przez Justynę i tam znajdziesz informację dlaczego jest tak tanio (sklepy to przecież cholernie wysokie marże, muszą przecież zarobić) i inne opinie dziewczyn. Ja ze swojej strony mogę cię zapewnić, że dostałam juz przesyłki od Justyny. Były kompletne wraz z różnymi fajnymi próbkami kremów, perfum, czy maskar. Kiedyś wspomniałam, ze mam problem ze znalezieniem maskary dla siebie, Justyna wysłała mi chyba z 5 próbek maskar (koperta z próbkami bez jakichkolwiek kosztów)!!! Jeśli chcesz prześlę Ci cennik z najczęściej kupowanymi kosmetykami i perfumami jaki kiedyś Justyna mi przesłała, podaj tylko swój adresik, mój to dorotabat@interia.pl. Ja byłam w szoku np. za maskarę Lancoma musisz zapłacić 115 zł, Justyna ma za 65 zł. Mozesz tez sama napisać do Justyny (just777@wp.pl) , tylko musisz się uzbroić w cierpliwość, bo wiem że jest zawalona zamówieniami. Aha, kontakt z Justyną jest przesympatyczny. Pozdrawiam
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 10:46   #14
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: kanebo/ do Mauricel:)

No nie mogę jaka expresowa porada Ślicznie Ci dziękuję Za to właśnie kocham Wizaż
Tak to ta maseczka dostałam jej próbkę i tu nic nie pisze o stosowaniu.w takim razie zacznę jej używać Mam cerę mieszaną naczynkową więc myślę że zostawię ją sobie na noc A widzisz po niej jakieś efekty Używasz może jeszcze czegoś z tej firmy, szukam jakiegoś dobrego peelingu raczej enzymatycznego. Wyłudziłam próbkę YSL ale mam mieszane odczucia co do niego. W trakcie peelingu moja buzia robi się bardzo ciepła i tak się zastanawiam czy to normalna reakcja czy podrażnienie

Pozdrawiam cieplutko
Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 11:01   #15
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo/ do Doroty:)

Widzę, że ktoś mnie ubiegł z odpowiedzią. Ja tez podpisuję sie pod tym co napisała Mauricel. Buziaki.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 11:04   #16
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: kanebo/ do Doroty:)

Dorotko a czy używasz może peelingu z tej firmy
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 11:18   #17
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo/ do Gołąbka:)

Jak będziesz w perfumerii to poproś o próbkę peelingu KANEBO Silk peeling powder. Przeżyjesz szok, bo on w niczym nie przypomina tradycyjnego peelingu. W opakowaniu jest biały proszek, który w zetknięciu z wodą tworzy pianę (najlepiej wsypać troszkę do miseczki, dodać trochę wody, wymieszać pędzelkiem, ja osobiście mieszam proszek na dłoni) i takie coś należy nałożyć na twarz, wystarczy minuta(twarz po nim jest taka gładziutka i oczyszczona). Zmywasz, przecierasz twarz tonikiem, nakładasz krem i bużka ci dziękuje. Wracając do próbki peelingu YSL, to myślę że nie powinnaś czuć pieczenia, chociaż w ten sposób działa na pierwszym etapie oczyszcza najnowszy peeling Estee Lauder - najpierw rozgrzewa. Może ten tez tak działa. Ale skoro czujesz dyskomfort, to chyba nie o to chodzi w używaniu kosmetyków. To ma być przyjemność, a nie męczarnia.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 11:19   #18
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo/ do Gołąbka:)

Jak będziesz w perfumerii to poproś o próbkę peelingu KANEBO Silk peeling powder. Przeżyjesz szok, bo on w niczym nie przypomina tradycyjnego peelingu. W opakowaniu jest biały proszek, który w zetknięciu z wodą tworzy pianę (najlepiej wsypać troszkę do miseczki, dodać trochę wody, wymieszać pędzelkiem, ja osobiście mieszam proszek na dłoni) i takie coś należy nałożyć na twarz, wystarczy minuta(twarz po nim jest taka gładziutka i oczyszczona). Zmywasz, przecierasz twarz tonikiem, nakładasz krem i bużka ci dziękuje. Wracając do próbki peelingu YSL, to myślę że nie powinnaś czuć pieczenia, chociaż w ten sposób działa na pierwszym etapie oczyszcza najnowszy peeling Estee Lauder - najpierw rozgrzewa. Może ten tez tak działa. Ale skoro czujesz dyskomfort, to chyba nie o to chodzi w używaniu kosmetyków. To ma być przyjemność, a nie męczarnia.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 11:20   #19
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo/ do Gołąbka:)

Właśnie przed chwilką dałam Ci odpowiedź. Buziaki.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 12:04   #20
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: kanebo

jestem wielkąfanką kanebo. emulsia IB I ,której uzywam jest doskonała - nawilża i "odstresowuje " skóre. uzywam jej razem z lotionem i preparamtem oczyszczajacym, który w zaleznosci od uzycia słuzy jako pianka czyszcząca alobo jako maseczka oczyszczajaca, nazywa sie "oil conrol wash and mask". to zadziwijacy produkt -jezeli zostawi sie go na twarzy na ok. 1 godz. to likwiduje wszelkie zaczerwienienia i rozszerzone pory, ma sie po nim cere jak na reklamach kremów. poza tym polecam serie do pielęgnacji włosów szczególnie "hair intensive mask". kosztuje 200zł ale jest warta jeszcze więcej. najbardziej matowe wosy lśnia po niej gwiazda!!! super jest tez emulsja na dzień z filtrem SPF 20 z linii sensai, uzywam jej latem i jestem zachwycona. Kanebo jest naprawdę warte swojej ceny i wart w nie zainwestować
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 13:23   #21
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kanebo

Kobitki jak fajnie ze tu weszlam , bardzo mnie zaciekawilyscie ta firma. Wiem juz ze w drogeri ja mozna kupic ale pewnie takiej z drogimi kosmetykami, bo jak sobie przypominam drogeria w mojej miescinie to pewnie nie mam na co liczyc? Acha a tak wogole to jakie ceny macie na mysli(ze ona taka droga), juz wiem ze maska do wlosow kosztuje 200zl, a jaka wielka jest, jesli to duze pudlo i wydajne to sie oplaca. A moze macie jakies stronki internetowe to bym sobie poczytala i popatrzyla jak to wogole wyglada zwby wiedziec czego na polkach sklepowych szukac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 13:47   #22
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: kanebo - jak wysokie ceny?

Witam!

Mnie również bardzo zainteresowała ta firma. Szczególnie preparat "Oil control wash and mask", o którym pisała Beliczek. Równiez chciałabym wiedzieć, jakie w przybliżeniu są ceny tych specyfików i chętnie skorzystam z adresu strony internetowej, jeśli firma taką posiada.
Z góry dziękuję

Pozdrowionka!
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 14:17   #23
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: kanebo/ do Dorotki:)

Dziękuję Dorotko za poradę Muszę koniecznie wypróbować ten peeling A wiesz może ile to cudo kosztuje?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 14:30   #24
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo

Witam ponownie. To drogie kosmetyki, ale wydajne. Emulsje mają 100 ml, lotiony 125 ml. Ceny wysokie np. emulsja IB II 240 zł, lotion 185 zł w perfumeriach, ja skorzystałam z mozliwości i kupiłam za połowe ceny. Jedyna znana mi strona to anglojęzyczna www.kanebo.com Trochę informacji znajdziesz w katalogu kosmetyków w wizażu.
Całuski.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 14:39   #25
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo/ do Dorotki:)

Ten produkt akurat dostałam, ale musisz sie liczyć z ceną powyżej 100 zł, może nawet bliżej 200 zł.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 16:35   #26
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: kanebo - jak wysokie ceny?

za "oil control wash and mask" zapłaciłam 180 zł za 150mL. maska jest wydajna
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:16   #27
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: kanebo/ do Mauricel:)

Ze stresem sobie nie radzi kosztuje grubo ponad 250 zł za 100 ml i dość dobrze nawilża - /chociaż nawilża tak samo jak większość maseczek z wyższej półki np. Clarins Anti-Soif /. Kiedy zostawiam na noc - maseczka spisuje się jak lekko odżywczy , dość dobrze nawilżający krem i w miły sposób zmiękcza skórę . Po zmyciu maseczki - nadal widzę w lustrze tę samą twarz i nic się nie dzieje

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:27   #28
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: kanebo/ do Mauricel:)

chciałam jeszcze dodać Gołąbku że maseczki nie zakupiłam tylko zostałam nią obdarowana w prezencie dlatego nie znam jej dokładnej ceny - kiedyś w perfumerii obiła mi się o oczy właśnie jakaś zbyt wysoka cena tej maseczki


[chyba złapały mnie korzonki ](?)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 07:50   #29
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: kanebo

Dorotko, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to strasznie Cię poproszę o te cenniczki. Mój adres kasiakaczmarska1@wp.pl
Będę czekać. Interesuje mnie również ta cudowna maseczka, mam zaczerwienienia na pysiu z którymi od dawna nie mogę sobie poradzić. Fajnie, że jest ktoś kto się zna i nie ukrywa tej wiedzy...
Buziaki i pozdrowienia
Kasia
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:28   #30
asika7
Raczkowanie
 
Avatar asika7
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 46
GG do asika7
kanebo

Witam! czy moze mi ktos powiedziec cos ciekawego na temat kosmetyku firmy kanebo a dokladnie chodzi o enhancing emulsion super rich. Pozdrawiam i dziekuje!
__________________
asika7
asika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.