Przytyć w określony sposób... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 16:16   #1
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563

Przytyć w określony sposób...


Zastanawiałam się, czy lepiej założyć ten wątek tutaj, czy na Dietetyce, ale jednak padlo na to forum.
Od czasu kiedy schudłam, mam olbrzymi problem - bardzo chude nogi, prawie zero pupy...Trudno jest mi na siebie dostać obcisłe spodnie - w udzie mam 45 cm, w biodrach(najszerszym miejscu) 83 cm, a na kościach biodrowych 80 cm... Wszystkie spodnie na mnie wiszą...
Pewnie sobie myślicie, by mi napisać, że mam przytyć. Ok, zgodzę się. Tyle tylko, że próbowałam. I przytyłam. Jednak poszło mi nie tam gdzie miało. Przytyłam w łydkach, które i tak sa duże(35 cm - przy wzroscie 166 i udzie 45 cm wyglądają bardzo grubo) i w talii(63 cm), która też nie jest idealna i nie chciałabym więcej tyć w tych miejscach...łydkę to jeszcze chciałabym pomniejszyć(choć wiem że to raczej niemożliwe), a talia chociaż niech zostanie taka jaka jest...

Co mam więc zrobić, aby przytyć na pupie i udach? Bo już tracę siły, naprawdę. Wiem, że każdy jest inaczej zbudowany, ale mi to przeszkadza w codziennym życiu(kupno spodni, o czym pisałam)...

Ja wpadłam na pomysł, by jeść trochę więcej i stopniowo przytyć, ale jednocześnie wykonywać ćwiczenia na talię i kręcić hula-hopem, aby właśnie nie poszły mi te kg w talię. No ale niesety skonczyło się tak jak się skończyło - poszlo mi właśnie w talię i łydki...


Pomóżcie, proszę...
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:29   #2
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Przytyć w określony sposób...

nie ma czegos takiego jak przytyc w odpowienim miejscu
mozesz jedynie wykonywac wiecej cwiczen na uda i pupe wzmacniajacych z obciazeniem by rozwinac sobie miesnie
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:24   #3
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Mam prawie takie same wymiary jak ty. Biodra 84 i ze spokojem kupuje spodnie i wcale na mnie nie wisza.

Mam takie pytania. Chcialabym przytyc, ale nie od samego jedzenia. Mimo tego ze kiedys sie staralam nabrac wiecej kg i jadlam wiecej nic mi to nie pomoglo. Mam nawet tluszczyk i celulitis (niewielki).

Jakie wykonywac cwiczenia, na chociazby ujedrnienie swojego ciala ale tak zeby nie schudnac...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 20:01   #4
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego jak przytyc w odpowienim miejscu
mozesz jedynie wykonywac wiecej cwiczen na uda i pupe wzmacniajacych z obciazeniem by rozwinac sobie miesnie
Zgadzam się.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:43   #5
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Mam prawie takie same wymiary jak ty. Biodra 84 i ze spokojem kupuje spodnie i wcale na mnie nie wisza.

Mam takie pytania. Chcialabym przytyc, ale nie od samego jedzenia. Mimo tego ze kiedys sie staralam nabrac wiecej kg i jadlam wiecej nic mi to nie pomoglo. Mam nawet tluszczyk i celulitis (niewielki).

Jakie wykonywac cwiczenia, na chociazby ujedrnienie swojego ciala ale tak zeby nie schudnac...
Hm...sugerujesz mi, że zmyślam? Może zależy od firmy, nie wiem. Rozmiar 34 Vero Mody jest mi troszkę za duży, a mniejszych nie ma. Gdy chciałam kupić spodnie w Big Starze ostatnio, to ekspedientka dała mi najmniejszy z możliwych jakie miała w sklepie, i to jeszcze wąski krój...i co? W pasie dobre, nawet przyciasnawe, ale na tyłku i udach wisiały...

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego jak przytyc w odpowienim miejscu
mozesz jedynie wykonywac wiecej cwiczen na uda i pupe wzmacniajacych z obciazeniem by rozwinac sobie miesnie
No tak, ale jeżeli zacznę ćwiczyć a nie zacznę więcej jeść, to prawdopodobnie trochę schudnę, a to przy mojej wadze raczej niedopuszczalne...A z kolei jeżeli zacznę wiecej jesć, to pójdzie mi to w brzuch, znając mój organizm
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 08:36   #6
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Nika też mam ten wymiar i spodnie spokojnie kupisz, w wielu sklepach jest teraz rozmiar 32 a w lee, wranglerze itp. przymierz 25 =)

Ale skoro chcesz przytyć w tych miejscach to ćwicz na silowni, duże cięzary na nogi i do tego malo powtórzeń w seriach. np. przysiady ze sztangą, suwnica
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 13:47   #7
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Hm...sugerujesz mi, że zmyślam? Może zależy od firmy, nie wiem. Rozmiar 34 Vero Mody jest mi troszkę za duży, a mniejszych nie ma. Gdy chciałam kupić spodnie w Big Starze ostatnio, to ekspedientka dała mi najmniejszy z możliwych jakie miała w sklepie, i to jeszcze wąski krój...i co? W pasie dobre, nawet przyciasnawe, ale na tyłku i udach wisiały...


No tak, ale jeżeli zacznę ćwiczyć a nie zacznę więcej jeść, to prawdopodobnie trochę schudnę, a to przy mojej wadze raczej niedopuszczalne...A z kolei jeżeli zacznę wiecej jesć, to pójdzie mi to w brzuch, znając mój organizm
Nie mowie, ze zmyslasz, ale moze powinnas pojsc do innych skelpow. Ja tam kupuje tanie spodnie. Najwiecej ile dalam to 100 zl. W zwyklych slepikach ze spodniami znajduja sie takie rozmiary jak 24, 25, 26.
A ja tez tak mam ze jak w biodrach dobre to w udach szerookie, dlatego kupuje takie ktore sie rozciagaja.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 19:31   #8
shantiah
Przyczajenie
 
Avatar shantiah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Przytyć w określony sposób...

Przed momentem się zmierzyłam i mam podobne wymiary do twoich:
Łydka 34 cm
Udo 47 cm
Wzrost 164 cm
A talia 67 cm muszę nad nią popracować heh
Też czasami mam problem z dobraniem spodni ale już w większości sklepów są małe rozmiarki. Ostatnio nawet udało mi sie kupić za małe spodnie rozmiar 25 (34). Są super ale leżą sobie w szafie bo po praniu nie mogę w nie wbić nogi , to dopiero trzeba mieć talent . Wczoraj przymierzałam w sklepie spodnie w rozmiarze 26 i były idealne, czasami nawet 27 pasują. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mam też podobny problem jak Ty, a mianowicie wszystko co zjem wchodzi mi w brzuszek, a więc przy naszych wymiarach masz super talię, zazdroszczę i pozdrawiam.
shantiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.