Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 09:49   #1531
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę fajerwerków. Pierwsze wrażenie zachwycające, a potem wraz ze zdarciem pazłotki trochę mi zapał ostygł. Na twarzy tez nie widzę jakiegoś specjalnego efektu a na domiar złego puder po kilku aplikacjach zaczyna wyglądać, no powiedzmy, mało estetycznie - bąble się wycierają i stały się takie nieapetyczne. Martwi mnie to bo jestem wzrokowcem, uwielbiam używać ładnych gadzetów, a tu co - jakieś powycierane wykwity
Także póki co do poprawek wolę trójkolorowca Shiseido, przynajmniej ma wygodną puderniczkę.

Dziewczyny piszą , żeby nabierać nacresy twardym pędzlem, dziś tak zrobiłam i faktycznie dość ładnie ujednoliciły skórę. Chyba trzeba im dać szansę, będę się w każdym razie obserwować, mam nadzieje że zmienię zdanie.
Jak nakładałam moje beżyki prasowane pędzlem EDM to też prawie zero efektu. w końcu nakładałam twardym pędzlem, a na końcu puszkiem, ale on mazania po nich puszkiem zrobiły się takie brzydale - te wypustki dostały takiej dziwnej, ciemniejszej wartstewki i musiałam prawie je dzisiaj poszorować pędzelkiem, żeby znikła. brawo
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 11:54   #1532
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale zdjęcie z Ebaya, nie wiadomo czy sprzedawca rzeczywiście posiada ten róż
Skoro go wystawił i nie napisłam o opóźnionym czasie realizacji transakcji, to nalezy założyć, ze go ma. I tak już po sprawie, bo został kupiony.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 15:57   #1533
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

jestem wściekła wiem,że dziewczyny dostały już smsa z Sephory ze zniżką -20% a ja nie!! zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się że to KOMPUTER losowo wybiera numery , które mają dostać zniżkę.Tego smsa nie można przesyłać dalej!! Niech się wypchają. Może wiecie czy w dutyfree na lotnisku kosmetyki są dużo tansze?
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:01   #1534
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Na truskawie pojawiły się jesienne czwóreczki Tsarina i paleta Volga Princess

Chciałam czwórki zimowe, ale chyba poczekam, aż się pojawią na tru bo cena super. Teraz strasznie kusi Volga, bo pamiętam,że cienie w tej paletce były super. Cudne, chłodne odcienie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
jestem wściekła wiem,że dziewczyny dostały już smsa z Sephory ze zniżką -20% a ja nie!! zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się że to KOMPUTER losowo wybiera numery , które mają dostać zniżkę.Tego smsa nie można przesyłać dalej!! Niech się wypchają. Może wiecie czy w dutyfree na lotnisku kosmetyki są dużo tansze?

Spokojnie. Z tego co wiem, to promocja sylwestrowa jest dla wszystkich No i wtedy jest -30% a nie "tylko"20 %. Jak się mylę, proszę o poprawkę...

Na dutyfree różnie bywa, zależy gdzie się wybierasz.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:14   #1535
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

jak się dowiedzieć kiedy będzie to -30? wysyłają wtedy wszystkim smsa czy w sklepach jest reklama ,ze -30? nie mam pojęcia.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:20   #1536
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
jak się dowiedzieć kiedy będzie to -30? wysyłają wtedy wszystkim smsa czy w sklepach jest reklama ,ze -30? nie mam pojęcia.
Z tego co pamiętam to dostałam smsa, ale chyba były też wystawione informacje o tej promocji.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:22   #1537
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Do prasowańca używam różnych pędzli z Sephory, ale i tak efekt jest bardzo przeciętny.
Chyba zacznę notować, kiedy są zniżki i w jakiej wysokości, bo nie wiem, czy czekać z zakupem zapasowych Imperiali na 30% obniżkę po świętach (ale czy na pewno będzie), czy kupić z 20%
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 16:26   #1538
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
jak się dowiedzieć kiedy będzie to -30? wysyłają wtedy wszystkim smsa czy w sklepach jest reklama ,ze -30? nie mam pojęcia.
zaczyna się w pierwszy roboczy dzień po świętach, wywieszają w sklepach informację i jest to promocja dla wszystkich. Kiedyś paniusia próbowała mi wmówić, ze to zniżka dla klubowiczów i tylko na smsa ale to wierutna bzdura.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Do prasowańca używam różnych pędzli z Sephory, ale i tak efekt jest bardzo przeciętny.
zgadzam się; taki sobie puder do poprawek, nic szczególnego


__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-12-11 o 16:44
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 17:31   #1539
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja też nakładałam edmowym LHK (jest fantastyczny) i o ile do kulek jest świetny to rzeczywście z Nacresów chyba jakoś niewiele wydobył. Dziś nałożyłam pędzlem Klinika i było dużo lepiej Niemniej na ocenę ostateczną jeszcze poczekam, będę męczyć Nacresy w różnych konfiguracjach i może któraś mnie zachwyci
pomazałam się dzisiaj twradszym pędzlem i - o zgrozo - wyglądałam jak kiepskiej klasy ozdoba choinkowa
szkoda, że zobaczyłam dopiero w pracy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 17:45   #1540
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

[QUOTE=majade;15800345]zaczyna się w pierwszy roboczy dzień po świętach, wywieszają w sklepach informację i jest to promocja dla wszystkich. Kiedyś paniusia próbowała mi wmówić, ze to zniżka dla klubowiczów i tylko na smsa ale to wierutna bzdura.


dzięki majadepocieszyłaś mnie i humorek mi się poprawił.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

[QUOTE=kosmetocholiczka4ev er;15801707]
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
zaczyna się w pierwszy roboczy dzień po świętach, wywieszają w sklepach informację i jest to promocja dla wszystkich. Kiedyś paniusia próbowała mi wmówić, ze to zniżka dla klubowiczów i tylko na smsa ale to wierutna bzdura.


dzięki majadepocieszyłaś mnie i humorek mi się poprawił.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 18:40   #1541
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
pomazałam się dzisiaj twradszym pędzlem i - o zgrozo - wyglądałam jak kiepskiej klasy ozdoba choinkowa
szkoda, że zobaczyłam dopiero w pracy
ale co Króliczku konkretnie- drobinki? Jak to wygląda? Napisz cos więcej
Ja nie wiem dla mnie to jest calkiem płaski efekt, co ja źle robię?



Cytat:
dzięki majadepocieszyłaś mnie i humorek mi się poprawił.


bedzie dobrze


__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 18:44   #1542
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale co Króliczku konkretnie- drobinki? Jak to wygląda? Napisz cos więcej
Ja nie wiem dla mnie to jest calkiem płaski efekt, co ja źle robię?

zazwyczaj daje taki ładny satynowo-połyskowy efekt, a dzisiaj było w sumie bez efektu, za to z milionem drobinek, które się uparły, żeby się przemiescić na środek mojej twarzy. ogólnie zazwyczaj nakładam go jako poprawkę, a dzisiaj nałożyłam zamiast meteorków i wyszedł klops.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 19:59   #1543
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
zazwyczaj daje taki ładny satynowo-połyskowy efekt, a dzisiaj było w sumie bez efektu, za to z milionem drobinek, które się uparły, żeby się przemiescić na środek mojej twarzy. ogólnie zazwyczaj nakładam go jako poprawkę, a dzisiaj nałożyłam zamiast meteorków i wyszedł klops.
dziękuję,
no to ja chyba ślepa jestem, żadnej satyny ani drobinek nie widzę u siebie, bu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:02   #1544
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziękuję,
no to ja chyba ślepa jestem, żadnej satyny ani drobinek nie widzę u siebie, bu
a ja odkrywam, że mnie ten przeklęty nacre zapycha zła jestem, bo nie mam dobrego prasowańca do poprawek.
a Tobie co nie pasuje w nacre?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:20   #1545
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Po kolejnym dniu stosowania Nacre stwierdzam,ze nie jest wcale taki swietny jak myslalam ... po pierwszym i drugim zastosowaniu bylam zadowolona poki nie starla sie ta pierwsza warstwa.Teraz nie widze zadnego fajnego efektu,poprostu zwykly puder
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:31   #1546
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja odkrywam, że mnie ten przeklęty nacre zapycha zła jestem, bo nie mam dobrego prasowańca do poprawek.
a Tobie co nie pasuje w nacre?
no własnie spodziewłałam się szlachetnej satynki lub tego meteorytowego - cudnego ale niedopowiedzianego efektu. A tymczasem on jest taki...zwykły i nijaki
Przybijam piątkę z Blueanią
a miałam juz nie ulegać szałowi wizażowemu


Z zapychaniem fatalnie
Masz może trójkolorowy Shiseido ? ja wciąż go zachwalam do torebki

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Po kolejnym dniu stosowania Nacre stwierdzam,ze nie jest wcale taki swietny jak myslalam ... po pierwszym i drugim zastosowaniu bylam zadowolona poki nie starla sie ta pierwsza warstwa.Teraz nie widze zadnego fajnego efektu,poprostu zwykly puder
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-12-11 o 20:33
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:33   #1547
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Tak sobie myślę, po co oni te prasowańce robili w tymi wypukłymi kuleczkami, to się strasznie nierównomiernie ściera, juz pomijajac to ze jasne kolory schodzą szybciej. Moje prasowańce mam już 2 miesiąc i intensywnie ich używam i teraz wylądają jak take pryszcze.....Mogli po prostu zrobić płaski, kolorowy puder, z jakimś ładnym wytłoczonym logo a tak to niewiadomo co to a te drobinki tylko dali na górną wartstwe i z człowieka durnia robią...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:36   #1548
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, po co oni te prasowańce robili w tymi wypukłymi kuleczkami, to się strasznie nierównomiernie ściera, juz pomijajac to ze jasne kolory schodzą szybciej. Moje prasowańce mam już 2 miesiąc i intensywnie ich używam i teraz wylądają jak take pryszcze.....Mogli po prostu zrobić płaski, kolorowy puder, z jakimś ładnym wytłoczonym logo a tak to niewiadomo co to a te drobinki tylko dali na górną wartstwe i z człowieka durnia robią...
to fakt
Można było to przewidzieć, widziałam testery w obrzydliwym stanie w Sephorze, ech...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:54   #1549
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Coz mowi sie trudno...mamy mala nauczke ciagle sie ludze,ze moze jeszcze cos z niego bedzie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 21:12   #1550
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja celowo ściągnełam pierwszą warstwe z prasowańców. I bardzo się cieszę, że dają dykretne rozświetlenie. W końcu to puder, nie rozswietlacz

A że tracą na uroku jak się ścierają? Nie tylko one, to samo z diorem Flower Blossom, tłoczonymi pudrami Estee itp
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:17   #1551
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja celowo ściągnełam pierwszą warstwe z prasowańców. I bardzo się cieszę, że dają dykretne rozświetlenie. W końcu to puder, nie rozswietlacz

A że tracą na uroku jak się ścierają? Nie tylko one, to samo z diorem Flower Blossom, tłoczonymi pudrami Estee itp
to oczywiste i naturalne, że sie ścierają, ale od widoku tych półkul wyjątkowo mnie bolą zęby
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:18   #1552
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No to ładnie. A tak się cieszyłam jak dzisiaj zobaczyłam awizo z dopiskiem "HK", bo to oznacza, że nacresy już dotarły.
Zawsze tak jest. Najpierw szał i hurra optymizm, a potem narzekanko I często daję się temu porwać. Fenomen
Ale spoko loko, sama se obejrze i ocenie, o ! Jutro z rańca pędzę na pocztę. Ale już się tak nie cieszę jak wcześniej

Acha Maju, pędzel też dzisiaj doleciał - właśnie się suszy. Faktycznie fajny, mięciutki Zobaczymy jak się sprawdzi w używaniu. Jako, że sztuczny to pozostaje poza zainteresowaniem mojego kiciucha, bo mu żadnym zwierzem nie pachnie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-12-11 o 21:22
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:22   #1553
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Fakt- puder, nie rozświetlacz
Tylko po co mu w takim razie taka długa nazwa: illuminating, perfecting bla bla bla
Puder jak puder, lekko wygładza, matuje, podoba mi się w nim czysty chłodny beż, ale podejrzewam że za tą cenę wiele innych by się też spisało..
Nie miałam więcej tłoczonych pudrów, mam shimmerka który już samo z siebie widać, że bedzie równomiernie sie scierał i jako tako wyglądał. Mozaika Guerlaina też nierównomiernie się ściera, niektóre kolory schodziły szybciej a inne zostawały... A czekoladka polskiej firmy joko schodziła równomiernie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:29   #1554
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest. Najpierw szał i hurra optymizm, a potem narzekanko I często daję się temu porwać. Fenomen
haha, a miało byc tak pięknie.
Testuj i głaski dla zwierza
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:33   #1555
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Novotna, chyba wiem o czym piszesz, ja też lubię kiedy kosmetyki ładnie wyglądają Dbam o to, żeby były czyste i estetyczne.

Prasowańce z czasem się "brudza", to fakt ale wybaczam im to, ponieważ efekt jak dla mnie jest super.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 22:05   #1556
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

a ja chciałam poinformować, że wymieniam moje NdM, jeśli są tu jakieś zainteresowane.

poza tym - wymazałam się wreszcie Bal de Minuit i muszę stwierdzić, że to moje ulubione czwórki Guarlaina. są naprawdę fajne, miękkie, dobrze się cieniują i mają piękne kolory. I tu pytanie do użytkowniczek - czy Wasz różowaty cień jest u Was też dużo bardziej miękki niż cała reszta?

wymiziałam się też 406 Tsariną i niestety zupełnie nie dla mnie - po pierwsze, kolory dla mnie nie trafione, za ciepłe. Cienie są twarde i słabo się cieniują, też chętnie oddam

ah i RedShine, nie wiem gdzie jesteś - ale Ci napiszę i tak - Bal de Minuit oglądam na mojej łapce od prawie 20 minut i dochodzę do wniosku, że są dosyć chłodne. boskie. strasznie się cieszę, że je pomazałam na sobie jeszcze raz. Są to najlepsze czwórki Guerlaina jakie do tej pory miałam.

Edytowane przez króliczek
Czas edycji: 2009-12-11 o 22:18
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 07:42   #1557
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

hej Słoneczka, pozbywam się meteorytków różowych - no nic totalnie nie widzę na buzi


a z dyskusji o Idylle (nie lubie) daje sygnał, że u domwerka jest setka za fajną cenę.
ma tez pastele, ale podpowiedzcie mi proszę czy cena 176 zł jest przyzwoita?

201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 09:04   #1558
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja chciałam poinformować, że wymieniam moje NdM, jeśli są tu jakieś zainteresowane.

poza tym - wymazałam się wreszcie Bal de Minuit i muszę stwierdzić, że to moje ulubione czwórki Guarlaina. są naprawdę fajne, miękkie, dobrze się cieniują i mają piękne kolory. I tu pytanie do użytkowniczek - czy Wasz różowaty cień jest u Was też dużo bardziej miękki niż cała reszta?

wymiziałam się też 406 Tsariną i niestety zupełnie nie dla mnie - po pierwsze, kolory dla mnie nie trafione, za ciepłe. Cienie są twarde i słabo się cieniują, też chętnie oddam

ah i RedShine, nie wiem gdzie jesteś - ale Ci napiszę i tak - Bal de Minuit oglądam na mojej łapce od prawie 20 minut i dochodzę do wniosku, że są dosyć chłodne. boskie. strasznie się cieszę, że je pomazałam na sobie jeszcze raz. Są to najlepsze czwórki Guerlaina jakie do tej pory miałam.
Króliczku tak sie ciesze z tej wypowiedzi!
Ja czekam na moje bale i doczkać się nie mogę mam nadzieje, że pod choinkę zdążą dolecieć...
I skoro piszesz, że są chłodne i boskie tym większa moja radość

Ordendo pastele widziałąm na ebayu za 109zł z Singapuru. Chyba od tego samego faceta od moich cieni i motyli
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:10   #1559
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie ma co myśleć, tylko trzeba klikać A Nacre to faktycznie cudo. Obowiązkowy puder w tym wątku

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



Ja też mam 02, ale mam wrażenie, że on mi jakoś żółknie na twarzy Teraz leci do mnie 03 (kupiłam w ciemno) bo chyba jest chłodniejszy. Coś mi się wydaje, że będzie jednak za ciemny i chyba kupię na truskawie jeszcze 01 i będę mieszać

Nie chcę innego podkładu

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



No jak jesteś świr tak jak ja, to wypada sobie zakupić i jedno i drugie. Ja już mam Kolejne cacuszka dopracowane pod każdym względem

A zbiór cudny
Cieniowo mamy podobny gust Dobrze widzę, że masz pojedynczego Diorka #066?
W przyszłym tygodniu może w końcu wkleję swoje zabawki
03 parure jest jeszcze bardziej zolta od 02. mialam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:36   #1560
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja chciałam poinformować, że wymieniam moje NdM, jeśli są tu jakieś zainteresowane.

poza tym - wymazałam się wreszcie Bal de Minuit i muszę stwierdzić, że to moje ulubione czwórki Guarlaina. są naprawdę fajne, miękkie, dobrze się cieniują i mają piękne kolory. I tu pytanie do użytkowniczek - czy Wasz różowaty cień jest u Was też dużo bardziej miękki niż cała reszta?

wymiziałam się też 406 Tsariną i niestety zupełnie nie dla mnie - po pierwsze, kolory dla mnie nie trafione, za ciepłe. Cienie są twarde i słabo się cieniują, też chętnie oddam

ah i RedShine, nie wiem gdzie jesteś - ale Ci napiszę i tak - Bal de Minuit oglądam na mojej łapce od prawie 20 minut i dochodzę do wniosku, że są dosyć chłodne. boskie. strasznie się cieszę, że je pomazałam na sobie jeszcze raz. Są to najlepsze czwórki Guerlaina jakie do tej pory miałam.
Króliczku bardzo dziękuję Ci za informację Czyli jednak są chłodne Wersję Tsarina od razu skreśliłam właśnie za to ciepło... Ale w sumie dziwne - jedna firma, a taka różnica w jakości cienia... Tym bardziej się cieszę, że to jednak bale są te lepsze

Co do Nacre - poczytałam o tej możliwości zapychania i od kilku dni ich nie używam i obserwuję cerę. Na razie ładnie się wszystko goi, tylko jedna nowa niepsodzianka się pojawiła. Jeżeli Nacre jednak zapycha to chyba się załamię...
Efekt u mnie jest taki jaki chciałam, nie ma dużego rozświetlenia, ale tego nie chciałam. Większe daje 01 Mythic.
W zeszłą niedzielę nałożyłam Nacre (ostatni raz) na twarz bez podkładu i powiem Wam, że o wiele bardziej się błyszczał, widoczne były drobinki w zaskakująco dużej ilości.
Czy Ty króliczku miałaś efekt tej bombki na podkładzie?
I faktycznie brzydkie zrobiły się strasznie - czy u Was też najszybciej zużywa się to pierwsze kółeczko po niebieskim, z najjaśniejszym pudrem? U mnie jest już wklęsłe prawie.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
03 parure jest jeszcze bardziej zolta od 02. mialam.
No to ładnie... Przekonam się koło środy pewnie, jak dojdzie paczka. Ciekawe jaką będę miała minę Tak to jest, jak do perfumerii z Guerlain ma się 50 km
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.