Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 21:00   #2851
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak w Sylwestra
jego siostra miała wesele w sierpniu teraz
ale wtedy mieliśmy taki fajny ośrodek,domki wynajęte i było mega
ja też nie byłam nigdy w Sylwestra na weselu,ale zobaczymy
tylko będę miała problem co ubrać

A co do wlosków to nie ma co się dziwić,śliczne masz
hmm w co się ubrać w Sylwestra można zaszaleć, ale z drugiej strony to wesele, więc wypada ubrać się jakoś elegancko... sama bym nie wiedziała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:24   #2852
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Asia

zastanawiam się nad kolestonem poważnie. Liczę na jaśniejsze i perłowe włosy. 12/89
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:25   #2853
Lalciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A! Usiadłam w kinie i babka obok (taka na oko 40 lat) przygląda mi się i przygląda, a w końcu się mnie zapytała co robię z włosami, że się tak pięknie błyszczą więc z pamięci wyrecytowałam jej to co zawsze piszę tu na wizażu jakim szamponem myję, jaką maskę i odżywkę stosuję i taka zadowolona do kolegi się odwracam i mówię: "widzisz, pani mi powiedziała, że mam ładne włosy "
a mogłabyś dla mnie wyrecytować tutaj, albo na prv, bo też się jaram Twoimi włosami, a szukałam jakiegoś wpisu z opisem, ale nie znalazłam nic takiego
__________________
http://swiatpingu.pinger.pl
Zapraszam
Lalciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:40   #2854
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o biedaku mój brat z bratową też siedzą chorzy w domu
a jak podobała Ci się jedynka i dwójka to trójka też Ci się spodoba tylko ten film najlepiej oglądać w domu, bo kurde poszliśmy do tego kina, sala pełna, a mnóstwo takiej dzieciarni było 18 lat i zachowywali się strasznie, śmiali się i klimat psuli

to ja w piątek też może się farbnę jakimś wellatonem jedna farbka + malaks mi wystarczy?

robią wesele w Sylwestra? nie wiem czy tak fajnie nigdy nie byłam byłam tylko na weselu w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia i to trochę kiepski pomysł, w ogóle nie czułam atmosfery świąt przez to

ooo muszę sprawdzić czy u mnie już otworzyli lodowisko, dobrze że przypomniałaś


A! Usiadłam w kinie i babka obok (taka na oko 40 lat) przygląda mi się i przygląda, a w końcu się mnie zapytała co robię z włosami, że się tak pięknie błyszczą więc z pamięci wyrecytowałam jej to co zawsze piszę tu na wizażu jakim szamponem myję, jaką maskę i odżywkę stosuję i taka zadowolona do kolegi się odwracam i mówię: "widzisz, pani mi powiedziała, że mam ładne włosy "


Właśnie wróciłam z łyżew jakoś cudem ani razu sie nie wywaliłam <dumna> w tym roku mam plan chodzić co dwa tygodnie na lodowisko
I jak film się podobał Kitkulka?
no co do włosów to kobitka ma rację i wszystkie na wizażu to potwierdzamy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:45   #2855
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Laaaviaaa spać mi się chce x(
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:54   #2856
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Laaaviaaa spać mi się chce x(

Wiem co masz na myśli Dj Lavia zaraz ci coś zapoda

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wyx6J...eature=related Proszę
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:58   #2857
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hUEHUE mądra dziewuszka dobre!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:59   #2858
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hUEHUE mądra dziewuszka dobre!

tańcujemy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:20   #2859
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
ok, to jutro skocze po te farbe ostatnio robilas tez kolestonem, prawda? a jaka farbe teraz zamierzasz farbowac?

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

aha i zmieszalas z takim oxy jaki jest dodany do tej farbki?
tak robiłam kolestonem i u mnie wyszedł żółto jak już wspomniałam
teraz mam w planach garnier nutrisse 111(ale podmienie oks na 12%) ten którym kotka robi
tą naturię nałożyłam z tym oks ,który był w opakowaniu czyli 9% bo się bałam że i tak mi nie pokryje tego żółtego odcienia
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A! Usiadłam w kinie i babka obok (taka na oko 40 lat) przygląda mi się i przygląda, a w końcu się mnie zapytała co robię z włosami, że się tak pięknie błyszczą więc z pamięci wyrecytowałam jej to co zawsze piszę tu na wizażu jakim szamponem myję, jaką maskę i odżywkę stosuję i taka zadowolona do kolegi się odwracam i mówię: "widzisz, pani mi powiedziała, że mam ładne włosy "
bo piękne masz włoski to fakt
ja miałam wczoraj podobną sytuacje w sklepie _babka mnie zaczepiłam i spytała co ma wziąść trzymała w rękach dwa rozjaśniacze i mówi tak : pani to ma łądny kolorek ale to pewnie u fryzjera robione prawda? a ja jej na to że nie że sama robię i pyta mnie którą farbą zaciągła mnie pod regał i kazała pokazać a ja mówię że teraz to mi nie wyszło tak jak należy ale wcześniej robiłam palette C12 i byłam zadowolona a że akurat była w promo za 9,99 + odżywka gratis to kobitka sobie wzięła
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia

zastanawiam się nad kolestonem poważnie. Liczę na jaśniejsze i perłowe włosy. 12/89
o ciekawe jakby Ci wyszedł ja już się zraziłam do kolestona
mam nadzieje że ten garnierek mi wyjdzie ładnie bo jak nie to ...to chyba wrócę do C12 albo jeszcze wypróbuję mojego avoniaka z 12% oks bo w sumie nie jest zły i chyba najłagodniejszy ze wszystkich farb które dotychczas używałam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:30   #2860
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Chyba wybiorę się w tym tygodniu do dermatologa, bo już nie wiem co mam zrobić z tymi podskórnymi kulkami na twarzy
wyczytałam tutaj na wizażu, że może to być czyrak ;/

Już wszystkiego próbowałam i nie chce mi przejść. Jeszcze takiej masakry na twarzy nie miałam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:43   #2861
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Chyba wybiorę się w tym tygodniu do dermatologa, bo już nie wiem co mam zrobić z tymi podskórnymi kulkami na twarzy
wyczytałam tutaj na wizażu, że może to być czyrak ;/

Już wszystkiego próbowałam i nie chce mi przejść. Jeszcze takiej masakry na twarzy nie miałam
tez mi nie raz wylezie takie cuś ale nic z tym nie robię nie gniote i nie wyciskam i po paru dniach samo znika a może masz pozatykane pory i od tego jakieś stany zapalne się robią
ja zapisałam się do dermatologa na listopad bo mi znów jakaś wysypka wyszła koło nosa jakby takie małe pęcherzyki z wodą co strasznie swędzą i nawet lekarka rodzinna przepisała mi maść ale nic mi nie pomaga nawet bym powiedziała że zrobiło się tego jeszcze więcej smaruje to acnefarem może wysuszy i zniknie

spadam do wyrka dobranoc
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 06:27   #2862
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hmm w co się ubrać w Sylwestra można zaszaleć, ale z drugiej strony to wesele, więc wypada ubrać się jakoś elegancko... sama bym nie wiedziała
no właśnie
i jeszcze będzie piździć
zawsze na wesela chodziłam w lato

spadam do szkoły
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:32   #2863
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
kurde chyba nie wyszlo ;/ tzn kolor ladny odswiezony ale odrost troche zolty troche rudawy ;/ jeszcze nie wysuszylam ale jest roznica;/ co teraz? czym to stonowac?
na mokro ma prawo być żółto, u mnie wellaton 12/1 na mokro własnie taki jest jejeczny a na sucho chłodniutki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hhhaaaa !!! no widzisz u mnie też wyszedł żółty i to jak
swoje włosy wyrównałam farbką z joanny naturii srebrny pył kosztuje ok.5zł polecam bo u mnie wyrównała kolor i ugasiła to zółte COŚ na mojej głowie
i się nawet nie pochwaliłaś!? czy przegapiłam foty

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak w Sylwestra
jego siostra miała wesele w sierpniu teraz
ale wtedy mieliśmy taki fajny ośrodek,domki wynajęte i było mega
ja też nie byłam nigdy w Sylwestra na weselu,ale zobaczymy
tylko będę miała problem co ubrać

A co do wlosków to nie ma co się dziwić,śliczne masz
ja raz byłam na weselu 2 dni przed Sylwestrem i miałam normalnie kiecke, rajstopki cienkie i bolerko futrzane na wejscie ale wiadomo, że na sali odrazu zdjęłam a w kościele zamiast bolerka miałam sweter bo było zimnooo
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:36   #2864
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o biedaku mój brat z bratową też siedzą chorzy w domu
a jak podobała Ci się jedynka i dwójka to trójka też Ci się spodoba tylko ten film najlepiej oglądać w domu, bo kurde poszliśmy do tego kina, sala pełna, a mnóstwo takiej dzieciarni było 18 lat i zachowywali się strasznie, śmiali się i klimat psuli

to ja w piątek też może się farbnę jakimś wellatonem jedna farbka + malaks mi wystarczy?

robią wesele w Sylwestra? nie wiem czy tak fajnie nigdy nie byłam byłam tylko na weselu w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia i to trochę kiepski pomysł, w ogóle nie czułam atmosfery świąt przez to

ooo muszę sprawdzić czy u mnie już otworzyli lodowisko, dobrze że przypomniałaś


A! Usiadłam w kinie i babka obok (taka na oko 40 lat) przygląda mi się i przygląda, a w końcu się mnie zapytała co robię z włosami, że się tak pięknie błyszczą więc z pamięci wyrecytowałam jej to co zawsze piszę tu na wizażu jakim szamponem myję, jaką maskę i odżywkę stosuję i taka zadowolona do kolegi się odwracam i mówię: "widzisz, pani mi powiedziała, że mam ładne włosy "
taak jedna farbka na pewno Ci starczy, mieszanki jest bardzo dużo

I miała kobitka 100000% racji miło słyszeć takie słowa, od obcych osob prawda?
mnie raz zaczepiła dziewczyna na roku co robię z włosami, czy używam "jakiś profesjonalnych szamponów i masek" się zdziwiłam jak powiedziałam, że stosuje obecnie odżywkę nivei i timotei

tak o Sylwestrze mówicie no to ja się dowiedziałam kilka dni temu, że spędze go w Paryżu kolega T. nas zaprosił i jeszcze paru przyjaciół, zatem zapowiada się miły wypad
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:56   #2865
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czesc
ale sie wczoraj wychodzilam jeszcze nogi mnie bola jak wyjechalismy o 15 to o 21 dopiero w domu bylismy musielismy obkupic troche naszego smyka jakie korki byly mowie wam OMG ciesze sie jednak z tych spokojnych niedziel
dzis znow mamy plany pojdziemy cos zjesc pozniej znow jedziemy do sklepu z psiakami mamy tez grac w pilke w parku
no i musialam dzis umyc wlosy bo wczoraj mi cos oklapnely moje lokiprzesadzilam chyba z olejkiem
zaraz zobaczymy co bedzie dzis
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:59   #2866
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Chyba wybiorę się w tym tygodniu do dermatologa, bo już nie wiem co mam zrobić z tymi podskórnymi kulkami na twarzy
wyczytałam tutaj na wizażu, że może to być czyrak ;/

Już wszystkiego próbowałam i nie chce mi przejść. Jeszcze takiej masakry na twarzy nie miałam
Wybierz sie Czyraki spodowowane sa przez gronkowce i paciorkowce, musialabys sie gdzies zakazic. Poza tym czyraki sa czerwone na skorze. Ja bym rozwazala takie grudki zapalne podskórne i leczenie retinoidami-bardzo skuteczne, ale lekarz musi bardzo powaznie to potraktowac-retinoidy to poważne leki ale efekty przynoszą swietne.
A po leczeniu przyda sie na pewno jakis Jet Peel z kwasem migdalowym 30%, nie więcej! Zeby oczyścic porzadnie skore. No ale jak retinodiy to kilka mcy.
Wybacz ze tak sie wcinam, chcialam tylko doradzic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:35   #2867
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

cześć
Cytat:
Napisane przez Lalciak Pokaż wiadomość
a mogłabyś dla mnie wyrecytować tutaj, albo na prv, bo też się jaram Twoimi włosami, a szukałam jakiegoś wpisu z opisem, ale nie znalazłam nic takiego
pewnie nie szukałaś dobrze, bo pisałam nie raz
ale myję włosy szamponem Loreala czerwonym, który chroni kolor, a czasem jakimś delikatnym dla dzieci. Co jakiś czas olejuję włosy, stosuję maskę Herbala niebieską - nawilżanie po brzegi, i co każde mycie odżywka i tutaj używam: Nivea long hair repair albo intense repair, a i jeszcze niebieskiego Herbala
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z łyżew jakoś cudem ani razu sie nie wywaliłam <dumna> w tym roku mam plan chodzić co dwa tygodnie na lodowisko
I jak film się podobał Kitkulka?
no co do włosów to kobitka ma rację i wszystkie na wizażu to potwierdzamy
też zawsze mam taki plan, żeby chodzić regularnie, ale nigdy nie wychodzi nie chce mi się po prostu a mam dwie pary łyżew i tak stoją w kartonach
film mi się podobał
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bo piękne masz włoski to fakt
ja miałam wczoraj podobną sytuacje w sklepie _babka mnie zaczepiłam i spytała co ma wziąść trzymała w rękach dwa rozjaśniacze i mówi tak : pani to ma łądny kolorek ale to pewnie u fryzjera robione prawda? a ja jej na to że nie że sama robię i pyta mnie którą farbą zaciągła mnie pod regał i kazała pokazać a ja mówię że teraz to mi nie wyszło tak jak należy ale wcześniej robiłam palette C12 i byłam zadowolona a że akurat była w promo za 9,99 + odżywka gratis to kobitka sobie wzięła
ciekawe jak tej babce wyjdzie c12, mogłaś podać jej linka do wątku
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Chyba wybiorę się w tym tygodniu do dermatologa, bo już nie wiem co mam zrobić z tymi podskórnymi kulkami na twarzy
wyczytałam tutaj na wizażu, że może to być czyrak ;/

Już wszystkiego próbowałam i nie chce mi przejść. Jeszcze takiej masakry na twarzy nie miałam
moje krościaki znikają już czuję, że mam gładszą buźkę
a Ty rzeczywiście wybierz się do derma
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
i jeszcze będzie piździć
zawsze na wesela chodziłam w lato
jak ja chodziłam latem na wesela to zawsze trafiałam na deszczową pogodę ale za to pod koniec kwietnia jak mój brat brał ślub było pięknie i ciepło
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
taak jedna farbka na pewno Ci starczy, mieszanki jest bardzo dużo

I miała kobitka 100000% racji miło słyszeć takie słowa, od obcych osob prawda?
mnie raz zaczepiła dziewczyna na roku co robię z włosami, czy używam "jakiś profesjonalnych szamponów i masek" się zdziwiłam jak powiedziałam, że stosuje obecnie odżywkę nivei i timotei

tak o Sylwestrze mówicie no to ja się dowiedziałam kilka dni temu, że spędze go w Paryżu kolega T. nas zaprosił i jeszcze paru przyjaciół, zatem zapowiada się miły wypad
pewnie, że miło jak się słyszy takie rzeczy od obcych osób
Sylwester w Paryżu czad ja miałam wczoraj pisać, że Pietrek zaprasza na Ukrainę i jeszcze jedna koleżanka do Portugalii, ale raczej nie pojadę ani w jedno miejsce ani w drugie i tutaj spędzę... jeszcze się zobaczy
a z koleżanką to jest taka historia, że pojechała w te wakacje na 2 tygodnie do Portugalii, poznała Portugalczyka i miłość od pierwszego wejrzenia wróciła do Pl i on po miesiącu tutaj do niej przyleciał, a teraz ona poleciała do niego, ale już na dłużej, mieszkają już razem nawet

a to którym Wellatonem w końcu farbować?
Ty i Snow robiłyście tym samym? zaraz przejrzę jeszcze fotki
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ale sie wczoraj wychodzilam jeszcze nogi mnie bola jak wyjechalismy o 15 to o 21 dopiero w domu bylismy musielismy obkupic troche naszego smyka jakie korki byly mowie wam OMG ciesze sie jednak z tych spokojnych niedziel
dzis znow mamy plany pojdziemy cos zjesc pozniej znow jedziemy do sklepu z psiakami mamy tez grac w pilke w parku
no i musialam dzis umyc wlosy bo wczoraj mi cos oklapnely moje lokiprzesadzilam chyba z olejkiem
zaraz zobaczymy co bedzie dzis
miłego dnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:39   #2868
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

witam
Teraz jestem w kropce. Kupiłam Koleston 12/0 a tyle tu czytam o żółtku po 12/1 i teraz sie po prostu boje nim robic. Robiłam ostatnio Wellatonem tez 12/0 i Koleston kupiłam dlatego,ze to farbka profesjonalna to moze nie bedzie sie tak wypłykiwac szybko,a tu takie nieprzychylne opinie.
Wellaton mi wyszedl ok to chyba Koleston tez powinien.Chyba nie roznia sie bardzo?Chyba tylko Agatka zadowolona bo widziałam na innym watku pieknie wyszło po Kolestonie. No i Snowhite tez
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:40   #2869
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

no widzisz kitka mowilam ze cos w tym jest jak w tej historii twojej kolezankinasz kolega o ktorm pisalam w klubie swoja zone poznal wlasnie tutaj w BE a w pl jak pisalam mial ich dziesiatki i ciagle nie byl zdecydowany a tu pierwsza laska i zostala jego zona
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 09:42   #2870
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no widzisz kitka mowilam ze cos w tym jest jak w tej historii twojej kolezankinasz kolega o ktorm pisalam w klubie swoja zone poznal wlasnie tutaj w BE a w pl jak pisalam mial ich dziesiatki i ciagle nie byl zdecydowany a tu pierwsza laska i zostala jego zona
no nic to się chyba pakuję i jadę do tych Niemiec!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:44   #2871
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no nic to się chyba pakuję i jadę do tych Niemiec!
raz sie zyje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:45   #2872
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

kurde już się pogubiłam

która farbowała wellatonem i jakim?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:59   #2873
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja i Snow farbowałysmy wellatonem 12/1 i obie jestesmy zadowolone u mnie zero żółtka, naprawdę super farbka, włosy miękkie i delikatne Snow na pewno uważa tak samo, zresztą pisała

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-10-23 o 10:05
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:02   #2874
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow dużo zdrówka dla Ciebie

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

buahhot kupujesz? bo jeszcze jest 20% taniej
juz nie ma 38... poszukam u siebie w sklepach butow, bo jednak troche sie boje zamawiac przez internet- raz zamowilam botki na obcasach z allegro od jacenty czy cos takiego i musialam odeslac, bo byly niewygodne
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
taak jedna farbka na pewno Ci starczy, mieszanki jest bardzo dużo

I miała kobitka 100000% racji miło słyszeć takie słowa, od obcych osob prawda?
mnie raz zaczepiła dziewczyna na roku co robię z włosami, czy używam "jakiś profesjonalnych szamponów i masek" się zdziwiłam jak powiedziałam, że stosuje obecnie odżywkę nivei i timotei

tak o Sylwestrze mówicie no to ja się dowiedziałam kilka dni temu, że spędze go w Paryżu kolega T. nas zaprosił i jeszcze paru przyjaciół, zatem zapowiada się miły wypad
wow, super
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurde już się pogubiłam

która farbowała wellatonem i jakim?
Wellatonem 12/1 Snow i Infa na pewno
ja farbuję jednak jutro, dziś zrobię sobie test alergiczny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:04   #2875
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
juz nie ma 38... poszukam u siebie w sklepach butow, bo jednak troche sie boje zamawiac przez internet- raz zamowilam botki na obcasach z allegro od jacenty czy cos takiego i musialam odeslac, bo byly niewygodne

wow, super

Wellatonem 12/1 Snow i Infa na pewno
ja farbuję jednak jutro, dziś zrobię sobie test alergiczny
po tym artykule, że dziewczyna zmarła? ona robiła garnierem chyba??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:09   #2876
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja i Snow farbowałysmy wellatonem 12/1 i obie jestesmy zadowolone u mnie zero żółtka, naprawdę super farbka, włosy miękkie i delikatne Snow na pewno uważa tak samo, zresztą pisała
ale to nie jest żaden odcień perłowy?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:10   #2877
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja uciekam do tego rossmana coś czuje, że spędze tam troche czasu i potem po sklepach polatamy

Caskada
-dziękuje za miłe komentarze dzien dobroci dziś?

do wieczorka Gwiazdy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:10   #2878
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
po tym artykule, że dziewczyna zmarła? ona robiła garnierem chyba??
zmarla? czytalam o uczuleniu-opuchniecie, lecialo jej osocze z glowy
tak, zrobię co prawda, juz robilam kiedys wellatonem 5/0
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:12   #2879
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale to nie jest żaden odcień perłowy?
nie nie super jasny blond popielaty chyba się nazywa z serii special blond
bardzo dobrze rozjasnia, aż byłam zaskoczona, że na 9% taki jasny kolor mi dał choc w realu u mnie nie ma popielu czy szarości a raczej perłowy kolorek

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zmarla? czytalam o uczuleniu-opuchniecie, lecialo jej osocze z glowy
tak, zrobię co prawda, juz robilam kiedys wellatonem 5/0
taak niedawno coś słyszałam, może to inna..;/
jak dla mnie wellaton to bardzo łagodna farbka, lekko tylko szczypało przy karku ale nie tak jak po palette
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:14   #2880
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie nie super jasny blond popielaty chyba się nazywa z serii special blond
bardzo dobrze rozjasnia, aż byłam zaskoczona, że na 9% taki jasny kolor mi dał choc w realu u mnie nie ma popielu czy szarości a raczej perłowy kolorek

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



taak niedawno coś słyszałam, może to inna..;/
jak dla mnie wellaton to bardzo łagodna farbka, lekko tylko szczypało przy karku ale nie tak jak po palette
mnie tez wellaton nie szczypał ale jutro na 100% farbuję, już nie mogę się doczekać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.