Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 22:16   #661
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jak to trudno zauważyc oczywiste ... Dopiero teraz zauważyłam Właśnie "odkryta" przeze mnie, a blada od zawsze (no, może nie od zawsze, ale w większości przypadków)Pani Pitt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_14.jpg (32,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_16.jpg (37,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_18.jpg (31,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_24.jpg (10,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_27.jpg (31,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina_jolie_gallery_28.jpg (60,5 KB, 60 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 22:27   #662
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angie016.jpg (49,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina-jolie-0043.jpg (13,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie019b2.jpg (57,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie019c.jpg (57,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie034.jpg (102,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie048.jpg (30,8 KB, 50 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 22:52   #663
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angie068b.jpg (24,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie070b.jpg (119,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie071b.jpg (28,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie078.jpg (81,9 KB, 61 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 07:47   #664
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Wiecie co? A ja tak patrze na te zdjęcia i patrze i czuje się coraz bardziej jakaś taka przyżółcona i szarawa i na pewno nie tak cudownie biała jak te kobiety Może to photoshop???? Szukam właśnie cudownego sposobu na rozjaśnienie skóry na całym ciele.......ale teraz to wszędzie tylko o opalaniu Zobacze jak się spisze Acne Derm ale to na twarzy,a co by zrobić z resztą ciała????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 15:29   #665
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

photoshop? W niektórych przypadkach tak, ale nie w każdym Zauważyłam, że każda piękna sławna kobieta musi by robiona photoshopem i z pomocą armii specjalistów, a to smutne... Nie popadajmy w paranoję wejdz na MM i do wątków, gdzie dziewczyny wklają swoje zdjięcia i przyjrzyj się im, popatrz wokół siebie: brzydkich ludzi jest naprawdę niewielu A tymczasem hollywood uważa się za "fabrykę brzydali". W brukowcach i niecie na każdym kroku spotyka się koszmarnie brzydkich ludzi, którzy to rzekomo są sławami bez makijażu... Trzeba trochę przystopowac. To, że ktoś jest bogaty i sławny nie oznacza od razu, że jest tak brzydki, że nie można na niego spokojnie patrzec.

Ty niv_ należysz poprostu do osób z żółtą tonacją cery i nic na to nie poradzisz. Ja mam różową tonację, czasami wydaje mi się, że zbyt różową ale też nic na to nie poradzę. Mogę Cię tylko pocieszyc, że taka żółta tonacja jest dużo żadziej spotykana niż inne (różowa i neutralna), no i tym, że tylko Ty widzisz to, że ona jest żółta, dla otoczenia w większości jest to niezauważalne, chyba, że ktoś się z Tobą porównuje, czy długo Ci się przygląda

A do rozjaśniania: kwasy, nieważne, że na opakowaniu pisze, że są do twarzy, z tego co wiek kwasów stricte do ciała nie ma (ale może jestem niedoinformawana ).


pzdr. Pogoda
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 15:49   #666
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczynki, a znacie moze jakies dobre i tanie kremy rozswietlajace? Albo rozswietlajace korektory pod oczy? Mam jasna cere i przy okazji dosc widoczne cienie pod oczami.. i chcialabym dodac twarzy odrobine blasku
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:17   #667
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No,ale ja wcale nie napisałam,że to musi być photoshop.Też nie podoba mi się "pocieszanie się",że każda gwiazda jest zrobiona przez sztab stylistów,poprawiona photoshopem,a bez tego to po prostu wygląda jak maszkaron.Tak samo jak nigdy nie podobało mi się,wklejanie zdjęć na ktorych to aktorki,piosenkarki itd. wyglądają niezby dobrze i od razu stwierdzanie,że są beznadziejne,brzydkie itd.W końcu każda kobieta może mieć gorszy dzień i nie musi 24h na dobe olśniewać wszystkich blaskiem.Ja tam sie do gwiazd zbyt często,a raczej prawie w ogóle nie porównuje,toteź nie widzę powodu,żeby rozcząsać czy są zrobione czy naturalnie piękne.Jakoś to,że ktoś żle wygląda nie poprawia mi humoru .topytanie było zadane tak luźno,nie całkiem na serio,no ale przez neta trudno wyczuć intencje Ja twarz mam w tonacji ewidentnie różowej,a reszta ciała w żółtowej i dlatego to mnie tak denerwuje....A co do kwasów,to mam ogromne obawy,bo kilka lat termu stosowałam je na trądzik pod opieką )podobno) jednego z najlepszych dermatologów w Krakowie i skończyło się na tym,że kompletnie mi skóre na brodzie,w okół ust i nosa wyżarło ,tak,że miałam jedną wielką ranę,praktycznie do mięsa,a lekarz twierdził,że to tak ma być...potem przez kilka miesięcy miałam czerwone plamy w tych miejscach,nie wspominając o bólu i o tym ,że wyglądałam jakby mi ktoś po prostu wylał kwas na twarz Przepraszam za ten off-topic
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 16:17   #668
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogodo, chętnie bym Cię macnęła za zdjęcia, które wklejasz, jednak nie mam czym czasem jednak tej karmy brakuje.
W tym wizerunku Christiny jestem wprost zakochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03m.jpg (52,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jki.jpg (27,2 KB, 104 załadowań)
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:24   #669
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Acne Derm ma działanie rozjaśniające ,ale zawiera kwas azelinowy (jak się mylę to poprawcie,od niedawna się dokrztałcam na biochemii i jak na razie wszystko mi się miesza) no i NO-SCAR,jest to krem z masy perłowej przeciwko bliznom,ma podobno fajne działanie rozjaśniające,może być stosowany na blizny po trądziku,a więc na twarz także,ale pewności czy zapycha nie mam ,bo nie używałam.Nie jestem na 100%,ale wydaje mi się,że może mieć w składzie kwasy BHA i dużo alkoholu,więc ostrożnie .W każdym bądż razie mojej siostrze bardzo dobrze rozjasnił blizny.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:45   #670
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zdjęcia
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:48   #671
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dalej
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 16:54   #672
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dałam też opaloną Christinę dla porównania brrrrrrrr..........
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:11   #673
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

jeszcze trochę
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:31   #674
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
No,ale ja wcale nie napisałam,że to musi być photoshop.
Trochę mnie poniosło, gdy odpowiadałam na Twój post, przyznaję. Ale byłam po przeczytaniu wątku "Makijaże gwiazd", tam jest dożo o gwiazdach i photoshopie i dlatego po przeczytaniu Twojej wypowiedzi tak zareagowałam. Dobrze, że myślisz tak jak ja

A co do różnej tonacji na różnych częściach skóry to też tak mam (już pisałam o tym w tym wątku) twarz mam różową a szyję już żółtą i to naprawdę jest

Zmieniając temat polecam Wam tonik z octu jabłkowego (mieszamy ocet jabłkowy z wodą destylowaną/ mineralną w proporcjach mniejszych niż pół na pół) ładnie rożświetla i lekko rozjaśnia Stosuję od niedawna i już widzę efekty. A co do limonek to jeszcze nie wiem, narazie zastosowałam tylko raz.

Dziewczyny umówiłam się na jutro na farbowanie i... pierwszy raz w życiu boję się fryzjera. Czy wiśniowe włosy nie sprawią przypadkiem, że moja cera będzie się wydawała jeszcze bardziej różowa? Bo jeśli tak, to daję sobie spokój z tą wiśnią i farbuję od razu na wymarzoną czerń

Guia dzięki Ale nie mogę już wkjejac, załączniki mi się nie ładują Mam nadzieję, że to chwilowe.

Nelfik sprawdz poprzednie strony wątku, dużo tego było
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 20:49   #675
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Podobno wszelkie odcienie rudości podkreślają zaczerwienia na twarzy,ale wydaje mi się,że przy różowym odcieniu skóry nie powinno być żle o ile nie ma zbyt dużych problemów z cerą ,ja mam gorzej,bo na razie mi się skóra zapchała na maksa i cały czas wyskakuja mi jakieś duże,czerwone niespodzianki i dopóki tego nie wylecze moge zapomnieć o moich wymarzonych rudościach Teraz mam czerwone pasemka na ciemnych włosach i nawet nie jest tak źle,ale to nie to co bym chciała mieć na głowie
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:23   #676
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogoda: wydaje mi sie, ze czern bardziej niz wisnia wydobywa porcelanowy odcien skory (i przy okazji ladnie "wychładza" karnacje). Jak ja mialam czarne wlosy, wydawalo mi sie, ze ginie moj lekko zlotawy odcien skory, a staje sie bielszy
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 00:09   #677
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Moim zdaniem jezeli chcesz zminimalizowac rozowa tonacje cery to tylko popielate odcienie-raczej nie rudosci i czerwienie.Ja tez mam lekko rozowawa cere i niedawno sie farbnelam na popielaty braz(w sumie to moj naturalny kolor wlosow taki jest-ale ostanio eksperymentowalam z rozjasnianiem henna i chcialam sie pozbyc rudego odcienia)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 20:38   #678
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogoda jakie w końcu zrobiłaś włoski??Może jakieś zdjęcie?? Mam nadzieję,że jesteś zadowolona
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 21:56   #679
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
Pogoda jakie w końcu zrobiłaś włoski??Może jakieś zdjęcie?? Mam nadzieję,że jesteś zadowolona
Jestem bardzo zadowolona! Całe rano owijałam głowę raz wiśniowym, a raz czarnym szalikiem i pomyślałam, że zrobię sobie tę wiśnię jak już w 100% wyleczę cerę No i z wiśniowymi włosami musiałabym zmianiac niemal całą szafę, musiałabym zrezygnowac z różowego koloru do paznokci, który dobrze robi mi na samopoczucie i musiałabym przestac malowac usta na czekoladowo. Przeważyło chyba to ostatnie

Miałam trochę przepraw z fryzjerką i panią o której pisze niżej, bo "ciemne włosy mi nie będą do karnacji pasowały" i podobne, poprostu chciały mi delikatnie powiedziec, że blada jestem, może myślały, że byłoby mi przykro, gdyby mówiły wprost Pewnie tak Ale efekt końcowy nawet im się podobał. Od dziecka marzyłam o ciemnych lokach i jak widac uważając, że w takich mi dobrze nie myliłam się Tylko loki już sobie darowuję i robię je tylko na szczególne okazje - sama nie umiem zawijac na wałki, a nad trwałą myślę już długo i jakoś się boję, jestem w trakcie zapuszczania włosów i nie chciałabym ich stracic

Mam włoski ogólnie rzecz biorąc ciemno brązowe. "Normalnie" patrząc jest to kolor gorzkiej czekolady, ale pod światło nabierają pomarańczowego połysku Piękne są Muszę jeszcze tylko zrobic hennę, bo jako naturalna blondynka brwi i rzęsy mam bardzo jasne, zawsze wyglądało to tak, jakbym ich prawie wcale nie miała, a teraz to już wcale Będę się tylko musiała nauczy regulowac brwi, do tej pory nie musiałam tego robic, bo są w miarę reguralne, no i jasne więc tego "co wystawało" nie było widac, z ciemnymi będzie inaczej

Fotki wrzucę po niedzieli, bo póki co nie mam aparatu, a w niedzielę mam imprezę, więc fotki będą Mam tylko nadzieję, że będę mogła je wkleic, załączniki dalej nie chcą się ładowac, a ja mam duuużo zdjięc w kolejce do wklejenia tutaj

Humor psuje mi tylko to, że u fryzjera spotkałam pewną Panią Ze Spaloną Na Słoneczku Twarzą, a nóżki miała jakby w białych rajstopach , takie białe i bez pieprzyków (bo ja to pieprzyków mam mnóstwo, jeden na drugim ) więc ona nieopaoną twarz też musi mie taką i żeby tak to spie*rzyc

Na koniec miły akcent: wszystkie kobiety na plakatach u owej fryzjerki były białe, aż się na nie nie mogłam napatrzec
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes

Edytowane przez Pogoda
Czas edycji: 2006-07-05 o 22:46
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 07:08   #680
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Miałam trochę przepraw z fryzjerką i panią o której pisze niżej, bo "ciemne włosy mi nie będą do karnacji pasowały" i podobne, poprostu chciały mi delikatnie powiedziec, że blada jestem, może myślały, że byłoby mi przykro, gdyby mówiły wprost Pewnie tak
Hehe,ja mam naturalne włosy średni brąz i też cały czas słyszałam od wszystkich,żeby nie przyciemniać,bo już całkiem "niezdrowi",blado itd. będę wyglądać,ale i tak przyciemniłam A jak fryzjerki słyszały,że chce jeszcze koniecznie zimny odcień to już bya w ogóle masakra Ja załączałam jedno zdjęcie ,które będzie mi się chyba śniło po nocach.........ach,mieć taką cerę....
Pogoda czekamy na zdjęcia
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 21:40   #681
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja mam niestety ciepły odcień, wczoraj tego nie zauważałam, przy farbowaniu odrostów zrobię sobie ciemniejszy, taki jaki mają moje włosy, gdy są mokre Bo mi jest stanowczo lepiej w chłodnych odcieniach

Byłam dziś u kosmetyczki robic hennę, nie mogła nachwalic się mojej cery (jak się poprawiła, musiałam dokładnie opowiedzie, co z nią zrobiłam), a gdy już je zafarbiła to i rzęs (Stałam się chodzącom reklamą olejku rycynowego - mam rzęsy jak u lalki, piękne) Teraz dopiero widac, że farbowałam włosy, bo wcześnij mało kto to zauważał, a dla mnie było jak z tej reklamy: "ufarbowany hełm", - twarz moja, tylko włosy jakieś dziwne Teraz wyglądam jak urodzona brunetka

Różowy odcień cery znikł, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki Wcześniej bladoróżowe usta stały się pomarańczowawe i teraz już sama widzę, że blada jestem

Jestem PIĘKNA

Teraz o limonkach: na skórze szczypią bardziej niż cytryna, ale za to jak pachną Tzn na mojej skórze, bo ona ma tendencje do wyróżniania kwiatowych zapachów. Nawet jak się psiknę czymś męskim, a w składzie jest "jakiś kwiatek" u mnie właśnie go najmocniej czuc, robi się z niego całkiem inny zapach i przestaje byc zapachem męskim Za to sztuczne zapachy pachną na mnie zupełnie jak na zakrętce Wcześniej preferowałam właśnie te 100% sztuczne zapachy, ale te limoki... Pisałam już, że mam problem z ciemnymi rękami, więc teraz smaruję je sokiem tych limonek. Ręce pachną mi limonkami i... nie wiem skąd wziętym kokosem i migdałami boski zapach Muszę skoczy na perfumeryjny poszukac czegoś olimonkowych zapachach

Tak więc teraz siedzę przed lustrem z ubóstwieniem patrząc na swoje piękne rzęsy i brwi i wąchając się... Czy to już narcyzm

Dziś dowiedziałam się, że nie jestem jedyną filtromaniaczką w swojej dziórze

Mogę załączac fotki Niv_ mnie się te strasznie zapisały w pamięci (i jeszcze "kilka" innych )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cher_04_2005.jpg (115,0 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cher_04a.jpg (114,2 KB, 122 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 22:15   #682
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

To z radości jeszcze Angelina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angie129c.jpg (115,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie148.jpg (115,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angie223.jpg (104,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gq0027.jpg (33,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jolie1b.jpg (51,0 KB, 32 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 14:39   #683
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zdjęcia
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 14:53   #684
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dalej.......
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 15:02   #685
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze.....
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 15:05   #686
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

I ostatnia porcja Na wszystkich zdjęciach znajduje się Ziyi Zhang .
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 20:30   #687
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

The best of SM, czyli moje ulubione fatki Shirley
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shirl007.jpg (34,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl029.jpg (117,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl055.jpg (74,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl063.jpg (60,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl079.jpg (55,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl093.jpg (87,3 KB, 36 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 20:36   #688
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

cdn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shirl095.jpg (81,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl096.jpg (93,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl111.jpg (96,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl114.jpg (66,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl118.jpg (120,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl105.jpg (116,2 KB, 9 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 20:40   #689
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

cdn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shirl140.jpg (68,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl143.jpg (34,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl164.jpg (57,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl168.jpg (51,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl181.jpg (61,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl188.jpg (15,4 KB, 21 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 20:44   #690
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shirl127.jpg (72,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl194.jpg (75,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl196.jpg (71,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl202.jpg (60,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl203.jpg (58,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirl208.jpg (37,1 KB, 19 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.