Mam problem i nie wiem co zrobić!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 15:32   #1
KamMor22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Unhappy

Mam problem i nie wiem co zrobić!!!!!


Witam!!!!!!
Mam problem.Od trzech lat staram się z mężem o dziecko ale w dalszym ciągu nam się nie udaje.Mam regularne miesiączki.Nie wiem już co mam robić i jak sobie z tym wszystkim poradzić!!!!Jestem w strasznym dołku psychicznym.Za każdym razem kiedy robię test ciążowy i okazuje się że jest tylko jedna kreska to stwierdzam że te staranie nie mają sensu.Prosze was pomóżcie mi!!!!!!!!
KamMor22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:35   #2
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Mam problem i nie wiem co zrobić!!!!!

Cytat:
Napisane przez KamMor22 Pokaż wiadomość
Witam!!!!!!
Mam problem.Od trzech lat staram się z mężem o dziecko ale w dalszym ciągu nam się nie udaje.Mam regularne miesiączki.Nie wiem już co mam robić i jak sobie z tym wszystkim poradzić!!!!Jestem w strasznym dołku psychicznym.Za każdym razem kiedy robię test ciążowy i okazuje się że jest tylko jedna kreska to stwierdzam że te staranie nie mają sensu.Prosze was pomóżcie mi!!!!!!!!

A byłaś u lekarza? U specjalisty uzyskasz kompetentną pomoc, warto poszukać dobrego ginekologa.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:39   #3
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Mam problem i nie wiem co zrobić!!!!!

ale powiedz mi jak ci mamy pomoc w takiej chwili ?jedynie lekarz ci moze pomoc ustalic dlaczego nie mozesz zajsc w ciaze,moze za ardzo pragniesz tego i ze stresu nie zachodzisz w ciaze wiele razy tak bylo u koboet.nie mysl o tym tylko korzystaj z przyjemnosci z mezem a jesli nadal nic to wybierz sie poprpstu do lekarza i porzadnie zbadaj czy wszystko z toba wporzadku aaa i zazywaj kwas foliowy i to koniecznie bo to bardzo potrzebne dla przyszlych matek zycze powodzenia
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.