lasery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 20:50   #1
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel

lasery


zaczne od tego ze nie wiedzialam czy ten watek zamiescic tu czy na forum dermatologicznym wiec nie bic jesli zle zastanawiam sie nad laserowym usuwaniem przebarwien potradzikowych. Nie jest ich duzo ale są dosyc spore. próbowałam juz skinorenu i acne dermu ale przyniosły niewiele. jesli to sie do czegos przyda to kolor plamek jest dosc jasny (ale i tak mocno kontrastuje z b jasna cerą). kolejne pytanko odnosi sie do wlasciwosci laserów w walce z naczynkami. Mam małą siateczke kolo platkow nosa i na policzkach. Niestety czesto sie rumienie. Ile kosztują takie zabiegi i mniej wiecej ile nalezy ich wykonac dla osiagniecia dobrego efektu?? czy znacie jakis dobry salon kosmetyczny w okolicach poznania ktory ma w swojej ofercie laserowe zabiegi?? a i jeszcze jedno mam 15 lat czy to nie jest hmmm "za wczesnie"? próbowalam juz wielu kremow na oba mankamenty ale z mizernymi skutkami a wyglada to niespecjalnie
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:35   #2
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: lasery

Myślę ze powinnaś jeszcze z tym poczekać aż skończysz się rozwijać (tzn. chodzi mi o dojrzewanie) - wtedy problemy skórne powinny zniknąć, a jeżeli się to nie stanie to wtedy pomyśl o lasetach itp.
Pzdr
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.