z rudej na blondynkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 18:19   #1
Reni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6

z rudej na blondynkę


Witam, z natury jestem blondynką, ale kilka miesięcy temu postanowiłam zmienić kolor włosów. Fryzjer zaproponował bardzo fajny rudy. No i było fajnie dopóki nie pojawiły się odrosty i zamiast pójśc do fachowca sama wzięłam sie za farbowanie. Niestety zupełnie bez głowy dobrałam kolor i teraz mój rudy jest po prostu okropny. Chcę więc wrócić do blondu, najlepiej jakiegoś ciemnego, capuccino jakieś czy coś. Ale boję się, że gdy nałoże farbę na moje "rude" włosy to w końcu wyjdą mi różowe. Pomyślałam, żeby potraktowac je najpierw rozjaśniaczem, ale moje włosy są cienkie i delikatne. Boję się więc, że po rozjaśniaczu w końcu łysa zostanę Co robić?
Reni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:03   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: z rudej na blondynkę

iśc do fryzjera i nie kombinować

ja teraz jestem ruda, jutro będe blond dzięki fryzjerowi i jego wiedzy o koloryzacji, poszłam najpierw, wytłumaczyłam jaki odcień blondu chcę miec, fryzjer obejrzął mi włosy, sprawdził odrost, powiedział w jaki sposób zamierza wybrany kolor osiągnąc i jutro będe go miała - przynajm,niej taka mam nadzieję
sama bym sie nie odwazyła, nie lubie niepotrzebnie ryzykować, zwłaszcza gdy chodzi o sprawy, na których sie nie znam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:25   #3
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: z rudej na blondynkę

chciałam wam tylko powiedziec ze bardzoooo ciezko bedzie wam zejsc z rudosci na blond nawet u fryzjera
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:43   #4
Reni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: z rudej na blondynkę

Madlaine piszesz, że fryzjer powiedział co ma zamiar zrobić, czy możesz mniej więcej powiedzieć co będzie robił (odbarwiał, balejaż czy coś innego....)?
Ma-li-na - no właśnie tego się boję, że łatwo nie jest.... ale kurna felek coś trzeba działać, bo z tym co mam teraz na głowie to ja długo nie wytrzymam
Reni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:57   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: z rudej na blondynkę

nie jest trudno, ja juz 3 razy tak zmieniałam kolor włosów, raz nawet z czerwieni granatu przeszłam na balejaż w 3 odcieniach blondu - trwało to 2,5 godziny z tonowaniem i efekt był idealny
wszystko zalezy od fryzjera i preparatów jakich używa, opisze Ci wszytsko jutro po powrocie i ewentualnie wkleję fotkę, jesli chcesz, teraz juz lece do łóżka
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:01   #6
Reni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: z rudej na blondynkę

OCZYWIŚCIE, ŻE CHCĘ!! czekam jutro na relację i fotkę
Reni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:57   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: z rudej na blondynkę

no i już mam zmienioną fryzukę, jestem BARDO zadowolona, fryzjer jak z marzeń, dokładnie słuchający tego co ma być, ale jednoczesnie doradzający, żeby było jak najlepiej, no i jest idealnie

Nie przeszłam całkiem na blond, fruzjerka doradziła mi pasemka w 2 odcieniach blondu (rozjasniacz z 3% i z 6%) oraz położenia na resztę bazy w odcieniu zblizonym do mojego, ale bardziej w brąż - zmieszano jasny odcień rudego i jasny brąz, przez co odcienie się nie gryzą, tylko ładnie dopasowują i przechodzą.

Pasemka zrobiono mi bardzo cieniutkie, ale dużo i kładzione pod skosem, a nie na prosto, przez co włosy przy każdym ruchu głowa pracują a kolory się ładnie przenikają i optycznie moich cienkich włosó jest więcej

zrobiłam fotkę, niestety sztuczne oświetlenie przekłamuje kolor, bo całośc mam zminiejszę a na zdjęciu włosy wyszły w złotawym odcieniu, dlatego jutro zrobie nowe zdjęcie w świetle dziennym, wtedy będzie widać rzeczywisty odcień.
Na koniec na sucho ścięto mi włosy i nadano taki kształ, jak chciałam.
Dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u fryzjera
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 21:06   #8
maligosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: z rudej na blondynkę

hej reni
ja do dzisiaj byłam "ruda blondynka" a trwalo to od poczatku listopada 2005, kiedy postanowilam zaszalec z plomiennym rudym, ktory oczywiscie idealnie chwycilale ostatnio zatesknilam za slodkim blond i juz bez kombinowania na wlasna reke udalam sie do fryzjerki, ktora najpierw zrobila pomyslna probe rozjasnienia, a potem na calej glowie zrobila mi blond-ciemnobrazowy balejaz.ruda juz nie jestem, ale zmiana troche mnie boli, bo jakos srednio mi sie na siebie patrzy-na taka ciemna. no coz....rudego sie pozbylam
maligosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:51   #9
Reni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: z rudej na blondynkę

Madlaine, trzymaj kciuki, żeby i mój fryzjer był taki super jak Twój
Maligosia, ja ruda jestem od października ubiegłego roku. Pamiętam, że na początku gdy wstawałam rano i spoglądałam w lustro to się niesamowicie zaskakiwałam, dopiero po kilku dniach się przyzwyczaiłam. Teraz chcę znów byc blondyną, może być nawet ciemny blond, ale ma być blond i już!
Reni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.