Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 11:01   #3331
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez zanettt2010 Pokaż wiadomość
Hej laski,jestem żeby się pochwalić że byłam dzisiaj u mojego dr na konsultacjach bo jak pisałam 2 miesiace temu wysłał mnie na ultradzwieki grzecznie jezdziłam przez połtora miesiaca codziennie na zabiegi choć i tak wiedziałam ze nic to nie da bo jak byłam na usg to gosciu powiedział że tkanka jest zbyt gruba ok 4 mm.
A wiec wziełam dzisiaj pod pache mojego męża żeby dr nie był taki kozak jak zawsze,zaskoczył mnie bo na dzień dobry podał nam rekę i z kultura rozmawia, nie tak jak zawsze 3 minuty i po konsultacjach ani dzień dobry ani do widzenia.Wstępnie ustaliliśmy że w połowi listopada będzie mieć usuwaną torebkę obkurczającą z lewej piersi i implant będzie usunięty z gruczoły po mięsień wiec tak jak mam w prawej piersi (bo na usg wyszło że w lewej implant jest pod gruczołem a w prawej częściowo pod mięśniem),Koszty jakie poniosę to ok 1000zł za wynajem sali,anestezjologa i takie tam.Więc chyba oki laski co mówicie??
oh to całe szczęście
jednak dr stanął na wysokości zadania
teraz to już tylko dobrze będzie


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zgłosiłabym dzielnicowemu, jak nic
a jesli następnym razem trafią w głowę? to się w pale nie miesci..najgorzej że czują sie bezkarne i bawi ich wyrządzanie krzywdy..
chyba ze masz jakiś zaprzyjaźnionych "groźniej " wyglądających osobników, którzy bez problemu nastraszą waleczne nastolatki
w pierwszej kolejności tez o tym pomyślałam, ale..
gówniary trochę mają rację
kto im udowodni że to one...
chyba że więcej dzieciaków to widziało...
masakra
tyle że nawyzywać je czy potrząsnąć.. to już można mieć nieprzyjemności niestety, taka prawda
nie no, w szoku jestem
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:14   #3332
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cześć Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość

w pierwszej kolejności tez o tym pomyślałam, ale..
gówniary trochę mają rację
kto im udowodni że to one...
chyba że więcej dzieciaków to widziało...
masakra
tyle że nawyzywać je czy potrząsnąć.. to już można mieć nieprzyjemności niestety, taka prawda
nie no, w szoku jestem
No właśnie - udowodnić tym dwóm mendom nic nie mogłam, wtedy na tym małym placyku było tylko moje dziecko i one. Z tego względu nie mogłam wezwać ani policji, ani straży miejskiej - no bo cóż - brak świadków (czyli słowo przeciwko słowu) i brak 'dowodu zbrodni'. A siniak - mogliby uznać, że dziecko się samo uderzyło/przewróciło...
Zwyzywać czy potrząsnąć tymi dziewuchami nie mogłam z tego samego powodu. Jedynie ostrzejsza rozmowa - choć i tak sądzę, że do niczego nie doprowadziła. Gówniary (wyrośnięte - większe ode mnie) totalnie mnie olały. W sumie miały szczęśliwy dzień - gdyby trafiły na mojego męża to on chyba by im nogi z powyrywał.
Niemniej jednak będę mieć je teraz 'na oku' - kolejnej sytuacji nie popuszczę i nie ważne czy będzie chodziło o moje czy inne dziecko (o czym je poinformowałam).
Chętnie oczywiście porozmawiałabym z ich rodzicami, niestety na tym osiedlu mieszkam od niedawna, zatem nie wiem gdzie te dziewuchy mieszkają, nie znam ich rodziców

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..

Żaneta - super wieści przyniosłaś. Mam nadzieję, że dr wszystko poprawi i w końcu będzie
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:13   #3333
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
dziekuje sloneczko
mam taka nadzieje tylko,ze szybko zleci ten czas
ale jakos mi sie oststnio przeciagaja dni

a dzis mam jakiegos dola troche i nic mi sie nie chce

witam wszystkie fioletowe panie
Cytat:
Napisane przez agawa32 Pokaż wiadomość
Pink star to dzisiaj nie jesteś sama z takim humorkiem do.... , ja do tego złapalam lenia i się obijam ...ehhhh.....pewnie dlatego że słoneczka nie ma
no to ja ogłaszam dziś dzień lenia
ale bez smutania i bez żadnych dołków
piwko z sokiem malinowym
muzyczka i rożowy lakier do paznokci

Pink-zleci zobaczysz I potem będziesz się już tylko radować
A na razie kilku ślicznotkom pomachamy na szczęście przywitamy ich panienki nie damy marudzić i przytulimy jak już dupsko zlejemy I nim się zorientujesz i z Tobie walizkę będziemy pakować

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny


No właśnie - udowodnić tym dwóm mendom nic nie mogłam, wtedy na tym małym placyku było tylko moje dziecko i one. Z tego względu nie mogłam wezwać ani policji, ani straży miejskiej - no bo cóż - brak świadków (czyli słowo przeciwko słowu) i brak 'dowodu zbrodni'. A siniak - mogliby uznać, że dziecko się samo uderzyło/przewróciło...
Zwyzywać czy potrząsnąć tymi dziewuchami nie mogłam z tego samego powodu. Jedynie ostrzejsza rozmowa - choć i tak sądzę, że do niczego nie doprowadziła. Gówniary (wyrośnięte - większe ode mnie) totalnie mnie olały. W sumie miały szczęśliwy dzień - gdyby trafiły na mojego męża to on chyba by im nogi z powyrywał.
Niemniej jednak będę mieć je teraz 'na oku' - kolejnej sytuacji nie popuszczę i nie ważne czy będzie chodziło o moje czy inne dziecko (o czym je poinformowałam).
Chętnie oczywiście porozmawiałabym z ich rodzicami, niestety na tym osiedlu mieszkam od niedawna, zatem nie wiem gdzie te dziewuchy mieszkają, nie znam ich rodziców

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..

Żaneta - super wieści przyniosłaś. Mam nadzieję, że dr wszystko poprawi i w końcu będzie
witam, witam
A te dziewuchy miej na oku tak jak mówisz. No masakra, żeby strach było na ZAMKNIĘTYM osiedlu dziecko na placyk wysłać. Słuchaj a Wy tam macie przecież kamery- może warto iść do ochrony i pogadać. Jak mają nagranie to by Ci to wiele pomogło.
Wiesz już nawetr nie chodzi o te pannice ale o to że skoro ochrona ma kamery to powinna do licha reagować jak coś takiego ma miejsce. Myślę, że warto ochronie zwrocić uwagę żeby zwracali uwagę na placyk zabaw.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Maceratko no ładnie to tak znikać
Pewnie imprezkę szykujesz
To pozdrawiam w takim razie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:36   #3334
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez agawa32 Pokaż wiadomość
Pink star to dzisiaj nie jesteś sama z takim humorkiem do.... , ja do tego złapalam lenia i się obijam ...ehhhh.....pewnie dlatego że słoneczka nie ma
masz chyba racje,ze to przez ta straszna pogode.. ja pol nocy nie spalam i rano obudzilam sie z okropnym bolem glowy.. i trwa do tej pory czasem cos przejdzie ale powraca.. ide zaraz lulac i mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej...buziam mocno i zycze lepszego czwartku

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
no to ja ogłaszam dziś dzień lenia
ale bez smutania i bez żadnych dołków
piwko z sokiem malinowym
muzyczka i rożowy lakier do paznokci

Pink-zleci zobaczysz I potem będziesz się już tylko radować
A na razie kilku ślicznotkom pomachamy na szczęście przywitamy ich panienki nie damy marudzić i przytulimy jak już dupsko zlejemy I nim się zorientujesz i z Tobie walizkę będziemy pakowac
Ty moje sloneczko... potrafisz rozswietlic i ogrzac atmosfere... az mi lepiej na serduszku sie zrobilo kochana..
A oczywiscie ,ze z wami bede caly czas nie moge ominac tak wspanialej przyjemnosci...czytania,p isania i patrzenia hihihi
Wiem ,wiem ,ze zleci ale czasem sa takie pomure dni... ja pol nocy nie spalam i z rana obudzialm sie z bolem glowy ide zaraz spac moze jutro bedzie lepiej....
Buziam Cie Sloneczko na dobranoc...


Do jutra fioletowe damy!!!!!!!!!!!!!
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:40   #3335
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
ja pol nocy nie spalam i z rana obudzialm sie z bolem glowy ide zaraz spac moze jutro bedzie lepiej....
Buziam Cie Sloneczko na dobranoc...
tak tak Mya jest takim kochanym serduszkiem co zawsze humorek poprawi i tak cieplutko potrafi do kogos pisac az sie serduszko raduje

a co spania, oj nie bylas sama tej nocy, do 4:30 nad ranem wiercilam sie w lozku i nie moglam spac
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:16   #3336
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Pink to do juterka , kolorowych snów Dziś będziesz spać jak suseł po nieprzespanej nocy
To dobrze że będziesz wyspana- bo jutro imprezka do bialego rana paznokcie po dzisiejszym lenistwie już mamy wymalowane Maceratka już tort stroi szampan w lodówce

Sweet no kto jak kto- ale Ty to dopiero potrafisz pocieszyć każdego Oj pamiętam jak mnie wspierałaś Skarbie Ty mój

Ja dziś tylko na chwilkę - trzeba jutro w końcu popracowaćwięc mykam zaraz do łózia

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziś wszystkie chyba na prawdę się wzięły za te pazurki- i pisać nie mogły potem

Do jutra KOCHANE

Ale jutro super dzień będzie
Tylko zostawcie mi kawałek tortu - bo ja jutro dopiero po pracy wpadnę
pa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-07-28 o 22:18
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:25   #3337
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hejjjjka
wszystkim późną porą

Pisałam wczoraj, ale żadna nie odpisała...
Co się dzialo wczoraj, że nie mozna było się zalogować?? Miała któraś z Was taki problem??
O matko, ale się naklęłam wczoraj...


Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny Witam korinke No właśnie ja mam op na poczatku września i jak to jest z tym smarowaniem biustu? Trzeba smarować oliwką żeby rozstępów nie było? ile razy dziennie? jakąś zwykłą oliwką? np Bambino?
Hejka Natasha
na kiedy dokładnie masz termin??
No bo trzeba odliczać....

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Moja Mama jest bardzo przeciwna. Uważa, że mam ładne piersi, i że op mi niepotrzebna. Jestem wegetarianką, mam bzika na punkcie segregowania śmieci, mam poglądy bardzo pro-zwierzęce i takie tam, a Mama cały czas mi powtarza: "taka ekologiczna jesteś a cycki sztuczne chcesz!" Wiem, że najbardziej martwi się narkozą, i tym że coś pójdzie nie tak. Mam do tego wrodzoną wadę serca, nie jakąś poważną, nie leczę się, mam poprostu sie nie męczyć (w podstawówce byłam zwolniona z biegania) i kontolować serducho u kardiologa raz w roku- czego nie pilnuje skrupulatnie, jednak w sierpniu umówiłam się na USG serca i konsultację ze swoim kardiologiem, chcę być pewna, że nie ma przeciwskazań. Czytałam, że dziewczyny z arymią, krótkim oddechem robią op i nic się nie dzieje, trzeba poprostu powiedzieć o wszystkim chirurgowi. Próbuję uspokoić Mamę, że nie zrobię niczego bezmyślnie, ale powiedziała, żebym nie zaczynała z nią tego durnego tematu, bo się denerwuje, i że mam zrobić to co uważam za słuszne....

Jestem w ogóle taką jej nie spełnioną ambicją, Ona ze względu na czasy, nie skończyła studiów, mi zawsze pakowała do głowy, że są najważniejsze za co jej teraz dziękuje (choć ciężko było skończyć) Mam mgr, skończyłam podyplomówke, pracuje w administarcji z czego Mama jest bardzo dumna. Zawsze liczę się z jej zdaniem i przykro mi teraz, że nawet nie chce ze mną rozmawiać na temat operacji - w tym temacie jest surowa i tyle. Moich argumentów słuchać nie chce....

A ja uważam, że w końcu coś mi się w życiu należy wyremotnowałam sobie poddasze w rodzinnym domu (żeby zostać z Mamą), dołożyłam Mamie do auta i teraz czas na przyjemności dla mnie
Fergilka, Ty siostro moja potepiona

Nie martw się i trzymaj się, a jak będzie Ci ciężko, to wpadaj tu do nas zaraz nabierzesz pewności "ABSOLUTNIE ROBIĆ"
Moja też szaleje, ale na taka odległość jest niegroźna

No i buziaczki dla naszych Mam



Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
Fergilka, moja Mama też była absolutnie przeciw, jeszcze w dniu op próbowała mnie przekonać żebym nie jechała
to mija, z czasem się ludzie oswajają
teraz to ona mnie wypuytuje o różne zabiegi itp
Aaaaaaaleeeeee miłooooooo
Pozazdrościć
Buziaki za to dla Mamci

Cytat:
Napisane przez milusia84 Pokaż wiadomość
och fergilka współczuje. U mnie odwrotnie. myślałam że mama bedzie próbowała wybić mi to z głowy. ile się napociłam jak chcialam jej to powiedzieć... i nie musiałam... ona powiedziała to za mnie i zapytała czy to chcę jej powiedzieć. nie wiem skąd wiedziała. mówi że się domysliła i wiedziała że prędzej czy później się zdecyduję na taką operację. Zapytała tylko czy jestem już zdecydowana i czy się nie boję. Potem cierpliwie wysłuchała moich obaw, dylematów co do wyboru dr i opowieści po kinsultacji. Oczywiście zaoferowała pomoc przy pilnowaniu maluszka w tym czasie. Pomaga wymyślać wymówki np jak potrzebowałam skierowanie na szczepienie WZW B. Ciekwi ją co Wy piszecie... Nie spodziewałam się takiej reakcji z jej strony. jestem zaskoczona ale bardzo pozytywnie. I za to Ją kocham.
Myslę że jak na spokojnie porozmawiasz z mamą to Cię wyslucha i zrozumie. Powiedz że to bardzo ważne dla Ciebie. Ze nie musi tego popierać i nawet akceptować ale niech chociaż wysłucha co masz jej do powiedzenia. Ze przykro Ci że tak ważna dla Ciebie osoba zostawia Cię w tak ważnym dla Ciebie momencie życia, że myslałaś ze chociaż ona będzie Cię wspierać...
To Twoja mama po prostu martwi się o Ciebie bo to przecież jest poważna sprawa, ingerencja w Twój organizm.
Milusia, też pozazdrościć
Buziaki dla Mamci.... a jak....
Jesli chodzi o jakiekolwiek rozmowy, to wyobraź sobie sytuację, ze chcesz (wybaczcie proszę to porównanie ) rozmawiać z głuchym o muzyce... Nie da rady. Grochem o ścianę... po prostu sie odbija od ściany i nic...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
hm, ja mam klatke 81 na scisku, a wlozone mam anatomki 355 i powiedzialabym, ze dorodny mam biust, problem z koszulami i dopieciem niestety, irytujace

ogolnie widze, ze z objetosciami sie rozszalaly dziewczyny
Witaj Hands
Powiedz mi moja droga, bo tak dumam nad tym od wczoraj, a nie miałam mozliwości zapytać przez to cholerne logowanie
Powiedz mi jak bardzo urosły Ci piersi od zabiegu do teraz? Może dziwne pytanie, ale wiesz co zauważylam? Juz tłumaczę...
Nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia, ale wydaje mi się, że po zabiegu piersi miałaś sporo mniejsze, a po ciązy i karmieniach urosły i to powiedzialabym nawet bardzo.
teraz jak piszesz 65G... Fiu fiu.... A po operacji do ciązy jaki rozmiarek nosilaś?? No i jak długo piersi sie układaly?? Tak na mega swoje... no wiesz... Czy mozna powiedzieć, że po jakimś czasie one dopiero nabieraja rozmiaru takiego jak powinny?? czy jak..??
Pamiętam, że pisałas cos o roku, ale wiesz.... odrobinkę zaciekawiła mnie różnica na zdjęciach, bo nawet te na początku ciązy nie są tak duże, aby wygladały na rozmiar G, a teraz to co innego.
Są mniamuśne

Jestem pewna, że tu dziewczyny jeszcze przed ciążą będą niezmiernie zainteresowane jak to się ma w praktyce
Przy okazji może pomogę

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

cisza, cisza...
Kochane od dziś Naszej Magerce zostało
50 dni
dzielnie czeka już tyle
a tu dzień za dniem
karteczka za karteczką
i tylko patrzeć jak nam swoje świeżynki przedstawi
Magerko- to już na prawdę bliziutko

Kochana moja Mya
Dziękuję Ci bardzo Słonko za odliczanko za wczoraj

Co ja bym bez was zrobiła ?????

Za to dzisiaj ja...



Yo yo yo......

49 dzionków....



Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
magera - no jeci dzien za dniem... fajoskoooo....ja jeszcze 130 dni...oooooo dalekooooo..hihihiii
Pink kochana
mignie, nawet nie zauważysz kiedy !!!
ja dopiero byłam na konsultacji (tej pierwszej - końcem kwietnia), a juz jest koniec lipca !!!! Kiedy tak machnęło??? Nie mam pojęcia, ale u Ciebie też będzie szybciochem
Bedziemy odliczać


Cytat:
Napisane przez agawa32 Pokaż wiadomość
Milusia ja mam Mentory 390 , co prawda wielkie bardzo nie są
No ja tam widziałam Twoje "niewielkie bardzo" piękności 5 tygodniowe
Milusia, nie słuchaj... są spore i śliczne
Agawa tak ze skromności

Dziubam Was bardzo mocno
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 23:32   #3338
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A te dziewuchy miej na oku tak jak mówisz. No masakra, żeby strach było na ZAMKNIĘTYM osiedlu dziecko na placyk wysłać. Słuchaj a Wy tam macie przecież kamery- może warto iść do ochrony i pogadać. Jak mają nagranie to by Ci to wiele pomogło.
Wiesz już nawet nie chodzi o te pannice ale o to że skoro ochrona ma kamery to powinna do licha reagować jak coś takiego ma miejsce. Myślę, że warto ochronie zwrócić uwagę żeby zwracali uwagę na placyk zabaw.

Słonko - problem w tym, że ten mały placyk jest placem ogólnodostępnym i nie należy do zamkniętego osiedla (mimo iż mam go prawie pod oknami). Są owszem kamery - ale one ustawione są na bramę wjazdową i drogę na osiedlu zamkniętym (niestety nie obejmują placu zabaw)...
A panowie ochroniarze - ich zadaniem jest kontrola osób wchodzących/wjeżdżających na teren osiedla zamkniętego i kontrola tego co się dzieje na tym osiedlu... Monitorowanie wspomnianego placu nie należy do ich obowiązków

To tak na tyle

Ja też już przesyłam buziaki na dobranoc
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 23:34   #3339
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Yo Yo Yo Yo Yo Yo..........

:win ko:

Kochana nasza Maceratko

Z okazji urodzinek życze Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.....

Buuuuuuuuziaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaam Cię bardzo mocno

Wszystkiego cudownego z okazji 18-tki
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:44   #3340
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
Pisałam wczoraj, ale żadna nie odpisała...
Co się dzialo wczoraj, że nie mozna było się zalogować?? Miała któraś z Was taki problem??
O matko, ale się naklęłam wczoraj...
to juz zaawansowany nalog....
ja nie mialam problemow, ale jak nie moge wejsc na wizaz to mnie szlag trafia i adrenalina odrazu podskakuje:hahaha :

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość

Kochana nasza Maceratko


Z okazji urodzinek życze Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.....

Buuuuuuuuziaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaam Cię bardzo mocno

Wszystkiego cudownego z okazji 18-tki
zwariowala nam kobieta !!
hehe po takich zyczeniach to ja Ci Maceratko zycze juz tylk 100 lat i spelnienia wszystkiego powyzszego
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 08:34   #3341
agawa32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 60
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

........Magery nie przebiję z życzeniami ale ode mnie też Maceratko każdy dzień niech przynosi Ci same cudowne chwile i wszystkiego naj naj ...( tzn kopiuję całe życzenia od Magery )



Milusia- magera poniekąd ma rację... choć nie zamierzałam być skoromna dzisiaj wydaje mi się, że moje cycuszki są bardzo duże........buuuu..... normalnie każdego dnia spostrzegam je inaczej

dzisiaj świeci słońce i będzie cuuuudowny dzień (ja się wreszcie pozbędę zapuszczanego do depilacji owłosienia )

Gorący buziaczek dla wszystkich
__________________
dr Jarliński Mentor 332CPG-390
agawa32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 08:53   #3342
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Witam Was dziewczynki z rana

Listopadowa...pilnuj swojego malucha, a jak następnym razem te panny wywiną numer to po prostu za rączkę i do rodziców a co, niech poczują, że ktoś takie zachowanie nie może ujść płazem

Hmmm ... tak czytam forum i się zastanawiam..czy po operacji rośnie jeszcze biust? to znaczy ze jak zdecydowałam się na 325 HP to on może jeszcze się powiększyć?

Fergilka współczuję Ci, na pewno musi być ciężko. Może pogadaj jeszcze z mamą. Wydaje mi się po pewnym czasie zrozumie ze taka operacja po prostu Cię uszczęśliwi Poza tym na pewno będzie Cię wspierać po operacji jak będziesz dochodzić do siebie

Maceratka - Sto lat, sto lat niech żyjesz żyjesz nam!!!!!!!!!!!!!:p ijemy:
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:18   #3343
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Kochana nasza Maceratko

Z okazji urodzinek życze Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.....

Buuuuuuuuziaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaam Cię bardzo mocno

Wszystkiego cudownego z okazji 18-tki [/QUOTE]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------



Tez dotarlam i spiewam:


STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM
JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJE ZYJE NAAAAAAM
NIECH ZYJE NAM.


Maceratko

tak do tych powyzszych "skromnych" zyczen dodam
jeszcze :
cycusiowego uwielbienia ,
utrzymania plaskiego brzusia
malego kaca po dzsiejszej imprezce
mocnych kostek ulatwiajacych stabilna postawe


Badz szczesliwa



To pijemy od rana



:winko ::bounce ::pi jemy::bou nce:20999588] Yo Yo Yo Yo Yo Yo..........

:win ko:

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-07-29 o 10:38
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:30   #3344
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

MACERATKO
i ja życze ci wszystkiego naj naj naj
Tego co sobie wymarzysz oby sie spełniło: pijemy::d ziekuje-kwiatek:

HAPPY buziole

dziewczyny pozdrawiam was wszystkie ja mam goraczke przeprowadzki wiec nie udzielam sie ale podczytuje;-)
Kurcze przez te cycki podejmuje decyzje ktorych kiedys sie tak balam jestem 100 razy pewniejsza siebie
__________________
MURASZKO 450CC
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:02   #3345
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Maceratko !!!! wszystkiego naj naj najlepszego kochana !!! spełnienia marzeń !
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:06   #3346
romaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Maceratko, ja takze zycze Ci w tym szczegolnym dla Ciebie dniu, by to o czym marzysz szybciutko sie spelnilo, a to za Twoje zdrowko Kochana



pozdrawiam wszystkie dziewczynki, te bardziej i mniej znane
__________________
mentor 400cc, dr Krajewski
09. 2010
romaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:13   #3347
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Maceratko

Życzę Tobie wszystkiego naj, naj, najlepszego z Okazji Twojego Święta
Dużo radości, wszelkiej pomyślności i samych sukcesów - w każdej płaszczyźnie życia
Dużo zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń


A więc Sto lat!

listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:40   #3348
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
MACERATKO
i ja życze ci wszystkiego naj naj naj
Tego co sobie wymarzysz oby sie spełniło: pijemy::d ziekuje-kwiatek:

HAPPY buziole

dziewczyny pozdrawiam was wszystkie ja mam goraczke przeprowadzki wiec nie udzielam sie ale podczytuje;-)
Kurcze przez te cycki podejmuje decyzje ktorych kiedys sie tak balam jestem 100 razy pewniejsza siebie

Aga,
mama dotarla, gazety tez. Slicznie dziekuje.:cmo k:
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:07   #3349
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

To ciesze sie kochana ze dotarlo;-)
powinno ci starczyc lektory na tydzien;-)fajne triki tam sa
Buziam
__________________
MURASZKO 450CC
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 11:39   #3350
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
To ciesze sie kochana ze dotarlo;-)
powinno ci starczyc lektory na tydzien;-)fajne triki tam sa
Buziam

Na tydzien ?
Raczej na pol roku.
Jeszcze raz bardzo dziekuje.
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:42   #3351
natasha293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez agawa32 Pokaż wiadomość
natasha293 koniecznie smaruj skóra musi być dobrze nawilżona wtedy jest elastyczna

Dobrze obiecuję będę nawilżać i dziękuję za rady dziewczynki
__________________
Spełniajmy swoje marzenia
natasha293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:59   #3352
Laloona9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

maceratko kochana,cóż tu jeszcze można dodać do tylu pięknych życzeń jakie tu padły z ust (klawiatur) naszych pozostałych cycatek....

wszystkiego naj i przede wszystkim zadowolenia z cycuchów
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :


natashko wysłałam Ci pw,ale wywaliło mnie akurat z sieci i nie wiem czy ją otrzymałaś...
Laloona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:45   #3353
natasha293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Laloona9 Pokaż wiadomość
maceratko kochana,cóż tu jeszcze można dodać do tylu pięknych życzeń jakie tu padły z ust (klawiatur) naszych pozostałych cycatek....

wszystkiego naj i przede wszystkim zadowolenia z cycuchów
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :


natashko wysłałam Ci pw,ale wywaliło mnie akurat z sieci i nie wiem czy ją otrzymałaś...
Laloonko kochana otrzymałam i dziękuję za rady Masz śliczny ten swój biuścik...a masz Mentory??? słyszałam że eurosilicone są mniejsze od mentorów... chyba to wszystko zależy od anatomii kto wie jak będzie u mnie przy 350ml...biuścik masz bądź co bądź śliczny, a ten rowek to już wogóle bomba Rozumiem, że masz poprawkę za kilka miesięcy i będziesz miala je większe i napewno będo śliczniusie już teraz są a co dopiero będzie p0

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Aha jeszcze nie zdecydowałam czy 350ml czy 375ml oba rozmiarki będa przed zabiegiem jeszcze więc zobaczę i zdecyduję przed op
__________________
Spełniajmy swoje marzenia
natasha293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:46   #3354
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

jak wy fajnie zwariowane jestescie ciesze sie, ze zajrzalam, bo sie w koncu usmiechnelam od wczoraj

wczoraj moja corka, niedlugo 3 latka, miala badania na ktore dlugo czekalismy, niestety moje najgorsze obawy sie potwierdzily i ma niedosluch duzego stopnia, do konca zycia bedzie nosic aparaty sluchowe
wiem, sa gorsze problemy, ale potrzebuje chwile, zeby sie z tym oswoic
troche kolowata chodze, nie wiem za co sie wziac w domu, bo bladze myslami wokolo aparatow, jak idiotka sie ciesze, ze jej wlosow nie obcinalam, to bedzie mogla je zaslonic pozniej (jakby to mialo wielkie znaczenie)
pewnie ochlone za pare dni, wtedy wroce do pisania o bimbałkach, teraz mi sie to troche blahe wydaje, wybaczcie

maceratko, przylaczam sie do wszystkich cieplych slow od dziewczyn, gorace zyczenia
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:56   #3355
Danni
Raczkowanie
 
Avatar Danni
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 414
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej Kobietki a raczej powinnam pisać moje gwiazdy filmu i estrady


Własnie wróciłam z Gryfic z kontroli .
Wszystko gites i badanie histopatologiczne wykazało łagodnego włókniaczka .
Doktor jak zwykle rewelka i uśmiechnięty od ucha do ucha .

Jak się dowiedziałam nie tak dawno obchodził urodzinki zatem
: cmok:

albowiem odpowiednich słów nie znajduje na te z głębi serduszka płynące życzenia dla mojego cudotwórcy .
Co bym nie powiedziała to będzie mało
No uwielbiam człeka i tyle
I to nie tyle za te cuda które mi wyczarował , ale najbardziej za to jak się zachwowywał gdy się im różnie wiodło


Dziekuję wszystkim które o mnie pamiętały gdy mnie nie było .Szczególne cmokasy dla Samancika
Miałam cięcie na otoczce .Jest tak ładne i mało widoczne ,że teraz żaluję ,że tak nie robiłam implancików ,bo nie podobają mi sie moje cięcia pod piersiami .Na otoczce juz wygląda b ładnie .No ale cóż ... nie płacze się nad rozlanym łaciatym

Powstawiam zaraz jakieś nowe foty do alubumiku i zapraszam miłe Pani na przedstawienie
__________________
24 września 2009
Dr A.Krajewski loviam go prawie tak mocno jak moje melonki-anatomki ( 345 )

Edytowane przez Danni
Czas edycji: 2010-07-29 o 17:05
Danni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:27   #3356
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej dziewczyny,czy któraś z as Was robila operacje u Dr Krajewskiego w Szczecinie jesli tak to prosze o wasze opinie ,jesli cos slyszalyscie to z przyjemnoscią poczytam waszych za i przeciw pozdrawiam .

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ale ze mnie gapa nie zauwazylam ze Danni robila u Dr krajewskiego poprostu nie przeczytalam odrazu zabralam sie do pisania z tego co piszesz, wnioskuje ze jestes zadowolona to dobrze odrazu lepiej sie poczulam ile wyniosla
Ciebie operacja?
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:29   #3357
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
jak wy fajnie zwariowane jestescie ciesze sie, ze zajrzalam, bo sie w koncu usmiechnelam od wczoraj

wczoraj moja corka, niedlugo 3 latka, miala badania na ktore dlugo czekalismy, niestety moje najgorsze obawy sie potwierdzily i ma niedosluch duzego stopnia, do konca zycia bedzie nosic aparaty sluchowe
wiem, sa gorsze problemy, ale potrzebuje chwile, zeby sie z tym oswoic
troche kolowata chodze, nie wiem za co sie wziac w domu, bo bladze myslami wokolo aparatow, jak idiotka sie ciesze, ze jej wlosow nie obcinalam, to bedzie mogla je zaslonic pozniej (jakby to mialo wielkie znaczenie)
Hands,
bardzo mi przykro z powodu córuni

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,czy któraś z as Was robila operacje u Dr Krajewskiego w Szczecinie jesli tak to prosze o wasze opinie ,jesli cos slyszalyscie to z przyjemnoscią poczytam waszych za i przeciw pozdrawiam .
O tak - i to kilka: np. Horo, Danni, Polili
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:30   #3358
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Ale ze mnie gapa zamiast poczytac to odrazu zabralam sie do pisania ,widze ze Danni robila u Dr krajewskiego i wnioskuje ze jestes zadowolona to fajne ,odrazu lepiej sie czuje ,ile kosztowala Ciebie operacja?
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:13   #3359
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

maceratko również ode mnie wszystkiego naj

Hands czasem się tak w życiu układa, przykro mi

Dziewczyny a ja mam takie pytanie: jak to jest z ruchliwością piersi z implantem pod mięśniem. Czy jak idziecie, biegniecie to hmmm "falują" jak naturalne czy raczej są nieruchome... Czy da się jej normalnie zbliżać do siebie itp.
I czy jak leżycie to one dalej sterczą w tym jednym miejscu?


Za dużo chyba już myślę o tych cyckach i tak każde będą lepsze od tych które mam teraz...
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić

Edytowane przez kwianna
Czas edycji: 2010-07-29 o 18:17
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:33   #3360
romaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Danni Pokaż wiadomość
Hej Kobietki a raczej powinnam pisać moje gwiazdy filmu i estrady


Własnie wróciłam z Gryfic z kontroli .
Wszystko gites i badanie histopatologiczne wykazało łagodnego włókniaczka .
Doktor jak zwykle rewelka i uśmiechnięty od ucha do ucha .

Jak się dowiedziałam nie tak dawno obchodził urodzinki zatem
: cmok:

albowiem odpowiednich słów nie znajduje na te z głębi serduszka płynące życzenia dla mojego cudotwórcy .
Co bym nie powiedziała to będzie mało
No uwielbiam człeka i tyle
I to nie tyle za te cuda które mi wyczarował , ale najbardziej za to jak się zachwowywał gdy się im różnie wiodło


Dziekuję wszystkim które o mnie pamiętały gdy mnie nie było .Szczególne cmokasy dla Samancika
Miałam cięcie na otoczce .Jest tak ładne i mało widoczne ,że teraz żaluję ,że tak nie robiłam implancików ,bo nie podobają mi sie moje cięcia pod piersiami .Na otoczce juz wygląda b ładnie .No ale cóż ... nie płacze się nad rozlanym łaciatym

Powstawiam zaraz jakieś nowe foty do alubumiku i zapraszam miłe Pani na przedstawienie
Hej Danni, jaki masz rozmiar zelka?

przyjmij prosze moje zaproszenie, ja zaimplantuje sie we wrzesniu tez u Dr Krajewskiego i do tej pory nie wiem czy okragle, czy moze anatomy, gigo ma takie sliczne anatomy

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość


Ale ze mnie gapa nie zauwazylam ze Danni robila u Dr krajewskiego poprostu nie przeczytalam odrazu zabralam sie do pisania z tego co piszesz, wnioskuje ze jestes zadowolona to dobrze odrazu lepiej sie poczulam ile wyniosla
Ciebie operacja?
witaj Ania, no wlasnie Danni robila, horo,Marczilada, ktora sie urlopuje, WRACAJ JUZ MARCZILADKO, robila bedzie Milusia, juz za chwilke w sumie no i ja we wrzesniu, nie wiem jak Danni, ale Horo i Marczilada maja super cyce i sa zadowolone

teraz w Gryficach 10200 kosztuje

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
jak wy fajnie zwariowane jestescie ciesze sie, ze zajrzalam, bo sie w koncu usmiechnelam od wczoraj

wczoraj moja corka, niedlugo 3 latka, miala badania na ktore dlugo czekalismy, niestety moje najgorsze obawy sie potwierdzily i ma niedosluch duzego stopnia, do konca zycia bedzie nosic aparaty sluchowe
wiem, sa gorsze problemy, ale potrzebuje chwile, zeby sie z tym oswoic
troche kolowata chodze, nie wiem za co sie wziac w domu, bo bladze myslami wokolo aparatow, jak idiotka sie ciesze, ze jej wlosow nie obcinalam, to bedzie mogla je zaslonic pozniej (jakby to mialo wielkie znaczenie)
pewnie ochlone za pare dni, wtedy wroce do pisania o bimbałkach, teraz mi sie to troche blahe wydaje, wybaczcie

maceratko, przylaczam sie do wszystkich cieplych slow od dziewczyn, gorace zyczenia
Witaj hands and feet, bardzo wspolczuje Tobie w tej chwili.........
__________________
mentor 400cc, dr Krajewski
09. 2010
romaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.