"Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania cz.IV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 13:18   #1321
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
ja też mam nadzieję że najgorsze już minęło...

Ty to masz spanie a jaki peeling używasz? ja używam z soraya w takich saszetkach gruboziarnisty ale robię tylko raz na tydzień bo jest naprawdę porządny
następna co sprzątanie jej dzisiaj w głowie, ale w końcu sobota
no tak, jakbyś była w oleju to nie bardzo jest jak wyjść
ooo w końcu masz termin do gina, super, czekam na wieści w takim razie

ja umyłam okno w kuchni
wstawiłam obiad i zaraz będziemy jedli, dzisiaj na szybko cycki z kury, ziemniaki i surówka z kapuchy kiszonej
ogarnęłam Tż stolik do kompa bo było tam pełno popiołu i monitor był zasyfiony także teraz lśni, pewnie nie długo
jak zjemy obiad ogarnę jeszcze kurze, potem odkurzę i umyję podłogi
spanie jak spanie,wczoraj późno poszłam spać,bo jeszcze z G gadałam,więc musiałam odespać
ja kupiłam sobie 2 syrenkę do twarzy i tym robie peeling nakładam żel myjący a avonu na tą mniej szorstką stronę i delikatnie myje tylko musze zaczac regularnie myc bo nie chce mi sie robic peelingu regularnie,ale teraz juz bede! troszke mi sie cera poprawiła odkąd smaruję niveą buzię,mam jednego ropnego syfka,ale schodzi i troszeczke zaskórników takich małych wokół ust,ale są ni widoczne,tylko w dotyku je czuć,wieć chce je speelingowac ale o wiele lepiej już buzia wyglada,jeszcze ten podkład,jestem baaaaaaaardzo z niego zadowolona,to jest chyba ten idealny

no sobota,cos trzeba zrobić,a syf jest konkretny,tzn u mnie w pokoju nie,bo nawet nie mam kiedy nabałaganić,jak mnie wiecznie nie ma

no w koncu,poszłam sobie jak miałam okienko do pzychodni i się zarejestrowałam,dopiero sroda mi pasowała,bo tak to byłam na uczelni i nie miałabym jak wyjść,a w środe ide po zajeciach

no to sie nasprzatałaś ładnie

kurcze ale mialas dobry obiad uwielbiam takie rzeczy
__________________
oj tam,oj tam...

Edytowane przez Nowa_Nadzieja
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:19
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:38   #1322
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
spanie jak spanie,wczoraj późno poszłam spać,bo jeszcze z G gadałam,więc musiałam odespać
ja kupiłam sobie 2 syrenkę do twarzy i tym robie peeling nakładam żel myjący a avonu na tą mniej szorstką stronę i delikatnie myje tylko musze zaczac regularnie myc bo nie chce mi sie robic peelingu regularnie,ale teraz juz bede! troszke mi sie cera poprawiła odkąd smaruję niveą buzię,mam jednego ropnego syfka,ale schodzi i troszeczke zaskórników takich małych wokół ust,ale są ni widoczne,tylko w dotyku je czuć,wieć chce je speelingowac ale o wiele lepiej już buzia wyglada,jeszcze ten podkład,jestem baaaaaaaardzo z niego zadowolona,to jest chyba ten idealny

no sobota,cos trzeba zrobić,a syf jest konkretny,tzn u mnie w pokoju nie,bo nawet nie mam kiedy nabałaganić,jak mnie wiecznie nie ma

no w koncu,poszłam sobie jak miałam okienko do pzychodni i się zarejestrowałam,dopiero sroda mi pasowała,bo tak to byłam na uczelni i nie miałabym jak wyjść,a w środe ide po zajeciach

no to sie nasprzatałaś ładnie

kurcze ale mialas dobry obiad uwielbiam takie rzeczy
o kurde, Ty cwaniaro o drugiej syrence nie pomyślałam żeby ją do twarzy używać ale mam jeszcze te peelingi to je wykończę
ja też mam jednego syfa ropnego z boku na policzku, boli jak cholera
ja nivea smaruję zawsze na noc a na dzień mam nivea matujący i sprawdził się u mnie
podkładu teraz nie używam bo nigdzie nie wychodzę więc po co
super że znalazłaś podkład dla siebie

u mnie też syf, oczywiście przez psa no i kurze muszę wycierać codzienne bo mam ciemne, matowe meble i wszystko na nich widać;/

i dobrze że się zapisałaś w końcu no i jak dostaniesz tabsy będziesz mogła się miziać do woli

obiad był pyszny, dawno cycków nie jadłam więc bardzo smakował

my po obiedzie, napiję się herbatki i dokończę sprzątanie
zaraz będziemy oglądać Małysza bo skoki będą
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:55   #1323
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
o kurde, Ty cwaniaro o drugiej syrence nie pomyślałam żeby ją do twarzy używać ale mam jeszcze te peelingi to je wykończę
ja też mam jednego syfa ropnego z boku na policzku, boli jak cholera
ja nivea smaruję zawsze na noc a na dzień mam nivea matujący i sprawdził się u mnie
podkładu teraz nie używam bo nigdzie nie wychodzę więc po co
super że znalazłaś podkład dla siebie

u mnie też syf, oczywiście przez psa no i kurze muszę wycierać codzienne bo mam ciemne, matowe meble i wszystko na nich widać;/

i dobrze że się zapisałaś w końcu no i jak dostaniesz tabsy będziesz mogła się miziać do woli

obiad był pyszny, dawno cycków nie jadłam więc bardzo smakował

my po obiedzie, napiję się herbatki i dokończę sprzątanie
zaraz będziemy oglądać Małysza bo skoki będą
noo tak jakoś sobie wymysliłam i stwierdziłam ze spróbuję na poczatku sie meczylam bo byla za duża jak na twarz,ale przeciełam ją na pół i jest gitesik
no dokladnie;/ ja mam na zmarszczce przy ustach,tej mimicznej i jak sie usmiecham to boli jak cholera;/
ja ta zwykła smauje i na dzien i na noc i jest cacy myslalam ze bedzie za ciezki ale jest idealny,wszystkie inne robia mi masakre z buzia

ja odkąd spotykam się z G buźkę muszę miec idealnie zrobioną włosy mogą być rozczochrane,ciuchy niepasujące do siebie,ale twaz musi być idealna

no tak Ty masz psa caly czas w domu u mnie Czarli był ostatnio co noc w domu i wczoraj mi majtki zjadł w nocy sku*wiel zdjął z suszarki stringolasy i je wpieprzył
w ogóle wczoraj nażarł się karmy i puszczał tajniaki i poszedł do mamy pokoju i zapuścił jej takiego tajniaka,że się porzygała

bez tabletek tez mozna sie miziac nigdy jakos nie mialam tego starchu ze zajde w ciaze zawsze ufałam w tych sprawach facetowi i na razie sie nie zawiodłam

kurcze narobiłaś mi chętki ja zjadłam przed chwilką bułkę pizzową bo nie miałam na nic innego ochoty
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:11   #1324
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
noo tak jakoś sobie wymysliłam i stwierdziłam ze spróbuję na poczatku sie meczylam bo byla za duża jak na twarz,ale przeciełam ją na pół i jest gitesik
no dokladnie;/ ja mam na zmarszczce przy ustach,tej mimicznej i jak sie usmiecham to boli jak cholera;/
ja ta zwykła smauje i na dzien i na noc i jest cacy myslalam ze bedzie za ciezki ale jest idealny,wszystkie inne robia mi masakre z buzia

ja odkąd spotykam się z G buźkę muszę miec idealnie zrobioną włosy mogą być rozczochrane,ciuchy niepasujące do siebie,ale twaz musi być idealna

no tak Ty masz psa caly czas w domu u mnie Czarli był ostatnio co noc w domu i wczoraj mi majtki zjadł w nocy sku*wiel zdjął z suszarki stringolasy i je wpieprzył
w ogóle wczoraj nażarł się karmy i puszczał tajniaki i poszedł do mamy pokoju i zapuścił jej takiego tajniaka,że się porzygała

bez tabletek tez mozna sie miziac nigdy jakos nie mialam tego starchu ze zajde w ciaze zawsze ufałam w tych sprawach facetowi i na razie sie nie zawiodłam

kurcze narobiłaś mi chętki ja zjadłam przed chwilką bułkę pizzową bo nie miałam na nic innego ochoty
może też spróbuję z tą syrenką
ja mam tak na dole bardziej ale też ku.wa boli;/ a nie chcę wyciskać żeby nie roznieść tego dalej na twarz
o nie, dla mnie nivea na dzień jest za tłusty, ja mam cerę mieszaną i jak bym się nim posmarowała w dzień to bym się świeciła jak psu jajca

ja jak się spotykałam z facetami to też zawsze zrobiona byłam, teraz to już mam gdzieś tzn nie chodzi o to że o siebie nie dbam czy coś ale nie przywiązuję do swojego wyglądu takiej wagi jak kiedyś i nie podoba mi się to, muszę to zmienić

to mamę szarpnęło nieźle
nasza też puszcza tajniaki, najczęściej w nocy ale że śpi w łóżku od strony Tż to ja nie czuję bo on odpiera atak

no tak, ale z tabsami można się pieścić do końca a to jest duży komfort

kurcze wieki nie jadłam bułki pizzowej ale u mnie są nie dobre, w Szczecinie w jednym sklepie są pyszne ale jak jestem to nigdy nie mam ochoty

ja siedzę i piję herbę pościerałam kurze i nie chce mi się odkurzać zjadłam jeszcze grześka na deser
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:30   #1325
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
może też spróbuję z tą syrenką
ja mam tak na dole bardziej ale też ku.wa boli;/ a nie chcę wyciskać żeby nie roznieść tego dalej na twarz
o nie, dla mnie nivea na dzień jest za tłusty, ja mam cerę mieszaną i jak bym się nim posmarowała w dzień to bym się świeciła jak psu jajca

ja jak się spotykałam z facetami to też zawsze zrobiona byłam, teraz to już mam gdzieś tzn nie chodzi o to że o siebie nie dbam czy coś ale nie przywiązuję do swojego wyglądu takiej wagi jak kiedyś i nie podoba mi się to, muszę to zmienić

to mamę szarpnęło nieźle
nasza też puszcza tajniaki, najczęściej w nocy ale że śpi w łóżku od strony Tż to ja nie czuję bo on odpiera atak

no tak, ale z tabsami można się pieścić do końca a to jest duży komfort

kurcze wieki nie jadłam bułki pizzowej ale u mnie są nie dobre, w Szczecinie w jednym sklepie są pyszne ale jak jestem to nigdy nie mam ochoty

ja siedzę i piję herbę pościerałam kurze i nie chce mi się odkurzać zjadłam jeszcze grześka na deser
no nie ma co wyciskac,bo ja wycisnelam,pozniej nieswiadomie rozdrapalam w nocy i mam teraz okropną blizne;/ nie mowiac o tym ze nie moglam tego zaleczyc
tez mam mieszaną,ale nie swiece sie odziwo po nim przypudruje sie i jest cacy

tez ja lubie byc zrobiona,ale z G to juz w ogole,musi byc wszystko cacy bo inaczej sie zle czuje ale jak sie nie widzimy to kij tam

n to masz zaslone dymna jednak tz sie di czegos przydaje

no dokladnie zobaczymy co mi przepisze,te ostatnie co mialam bvyly okropne;/ mam nadziejze ze teraz dobrze mi ten doberze ale tez nie chce bog wie jakich drogich bo sie zaplacze przy kupowaniu

u mnie tata jezdzi rano na zakupy i na sniadanie mi wlasnie pizzowki przywiozi

oo gzesiek ale sobie dogadzasz
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:51   #1326
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
no nie ma co wyciskac,bo ja wycisnelam,pozniej nieswiadomie rozdrapalam w nocy i mam teraz okropną blizne;/ nie mowiac o tym ze nie moglam tego zaleczyc
tez mam mieszaną,ale nie swiece sie odziwo po nim przypudruje sie i jest cacy

tez ja lubie byc zrobiona,ale z G to juz w ogole,musi byc wszystko cacy bo inaczej sie zle czuje ale jak sie nie widzimy to kij tam

n to masz zaslone dymna jednak tz sie di czegos przydaje

no dokladnie zobaczymy co mi przepisze,te ostatnie co mialam bvyly okropne;/ mam nadziejze ze teraz dobrze mi ten doberze ale tez nie chce bog wie jakich drogich bo sie zaplacze przy kupowaniu

u mnie tata jezdzi rano na zakupy i na sniadanie mi wlasnie pizzowki przywiozi

oo gzesiek ale sobie dogadzasz
te blizny są straszne, ja byłam dwa razy na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki i teraz mam straszne blizny na czole;/ nigdy więcej nie pójdę na żadne oczyszczanie
to fajnie masz bo ja się świecę nawet rano po nivea jak myję twarz

no tak bo z G to w końcu randki są jak ja chodziłam na randki to też zawsze zrobiona byłam

dokładnie w końcu jest z Tż pożytek

to musi Ci dać skierowanie na badania hormonalne, bez tego nie dobierze Ci dobrze tabsów chyba że akurat trafi, a może byś chciała nuva ring?? ja to nosiłam, to jest taki krążek co się nosi 3 tygodnie, nie trzeba pamiętać o tabsach codziennie

ale masz dobrze z tatą, u nas ja rano chodzę do sklepu a wybieram najbliższy sklep
uwielbiam grześki

tata dzwonił że już jedzie także wstawiłam mu ziemniaki i teraz lecę odkrzyć
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:12   #1327
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Zostawić Was na chwile same Ale nadrukowałyście

Nadziejko widzę, że jednak zdecydowałaś się iść na kasę chorych do gina ? Bardzo się cieszę, że stan buźki lepszy A co do syrenki to ja zaczęłam nią szorować przedramiona bo mi wyskakują jakie krostki :/

Anastazja daj znać jakie nowości tata przywiezie ze szpitala

Ja dzisiejsze przedpołudnie spędziłam bardzo pożytecznie Wysprzątałam łazienkę na błysk, powiesiłam pranie i pościągałam stare, wysprzątałam przedpokój, odkurzyłam całą chatę i jeszcze umyłam podłogi Potem poszłam się wykąpać, wyszorowałam się syrenką i wypeelingowałam, nałożyłam brązujący i jestem dzidzia
Tylko włosy mam do dupy, wczoraj rano myłam a były takie tłuste, że musiałam spiąć :/
Wzięłam jeszcze pieska na spacer i zasiadłam do dyżurku, od początku atakują
W ogóle to nie wiem jak ja dzisiaj się malowałam, ale oko mi wyszło tak zaje*iście, jak nigdy Nie mogę się napatrzeć


Nałożyłam sobie nail tek na pazurki, dzisiaj zmyłam te wszystkie warstwy i nałożyłam od nowa. Niby pisali, żeby zmywać po tygodniu, ale po tym sprzątaniu z końcówek niektórych paznokci mi odszedł, więc zmyłam i nałożyłam jeszcze raz Ogólnie to zmienił mi kolor płytki, mam taką ładną mleczną Nie wiem czy to złudzenie, ale mam wrażenie, że szybciej mi rosną i płytka jest taka bardziej wygładzona Jak na kilka dni użytkowania to jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie dalej

Po dyżurku pojadę na chwilę do koleżanki do galerii bo dostali nowy towar, a w ogóle to cały tydzień nigdzie nie wychodziłam Kupię sobie Desperadoska i resztę wieczoru spędzę w domku
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 15:18   #1328
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
te blizny są straszne, ja byłam dwa razy na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki i teraz mam straszne blizny na czole;/ nigdy więcej nie pójdę na żadne oczyszczanie
to fajnie masz bo ja się świecę nawet rano po nivea jak myję twarz

no tak bo z G to w końcu randki są jak ja chodziłam na randki to też zawsze zrobiona byłam

dokładnie w końcu jest z Tż pożytek

to musi Ci dać skierowanie na badania hormonalne, bez tego nie dobierze Ci dobrze tabsów chyba że akurat trafi, a może byś chciała nuva ring?? ja to nosiłam, to jest taki krążek co się nosi 3 tygodnie, nie trzeba pamiętać o tabsach codziennie

ale masz dobrze z tatą, u nas ja rano chodzę do sklepu a wybieram najbliższy sklep
uwielbiam grześki

tata dzwonił że już jedzie także wstawiłam mu ziemniaki i teraz lecę odkrzyć
no to masz spory problem ze skóra ja mam mieszaną,ale na policzkach sucha,na czole tłustą a nos i broda jest normalna i ciezko dobrac mi krem

czy ja wiem czy randki jedno przychodzi do drugiego i lezymy w lozku i nic wiecej

chciałabym zeby byy dobrane idealnie,wole poczekac nawet na badania,byle bym sie pozniej nie meczyla a czytalam o tym wczoraj i co spisywało się? bo wiele ndziewczyn sie skarży ze jest niewygodne i ze zle znosiły

jeszcze nie posprzatalm czekam az tata wyjdzie z kuchni bo przy nim nie da sie sprzatac
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:24   #1329
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Zostawić Was na chwile same Ale nadrukowałyście

Nadziejko widzę, że jednak zdecydowałaś się iść na kasę chorych do gina ? Bardzo się cieszę, że stan buźki lepszy A co do syrenki to ja zaczęłam nią szorować przedramiona bo mi wyskakują jakie krostki :/

Anastazja daj znać jakie nowości tata przywiezie ze szpitala

Ja dzisiejsze przedpołudnie spędziłam bardzo pożytecznie Wysprzątałam łazienkę na błysk, powiesiłam pranie i pościągałam stare, wysprzątałam przedpokój, odkurzyłam całą chatę i jeszcze umyłam podłogi Potem poszłam się wykąpać, wyszorowałam się syrenką i wypeelingowałam, nałożyłam brązujący i jestem dzidzia
Tylko włosy mam do dupy, wczoraj rano myłam a były takie tłuste, że musiałam spiąć :/
Wzięłam jeszcze pieska na spacer i zasiadłam do dyżurku, od początku atakują
W ogóle to nie wiem jak ja dzisiaj się malowałam, ale oko mi wyszło tak zaje*iście, jak nigdy Nie mogę się napatrzeć


Nałożyłam sobie nail tek na pazurki, dzisiaj zmyłam te wszystkie warstwy i nałożyłam od nowa. Niby pisali, żeby zmywać po tygodniu, ale po tym sprzątaniu z końcówek niektórych paznokci mi odszedł, więc zmyłam i nałożyłam jeszcze raz Ogólnie to zmienił mi kolor płytki, mam taką ładną mleczną Nie wiem czy to złudzenie, ale mam wrażenie, że szybciej mi rosną i płytka jest taka bardziej wygładzona Jak na kilka dni użytkowania to jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie dalej

Po dyżurku pojadę na chwilę do koleżanki do galerii bo dostali nowy towar, a w ogóle to cały tydzień nigdzie nie wychodziłam Kupię sobie Desperadoska i resztę wieczoru spędzę w domku
noo tak wyszło,mam nadzieje ze nie bede załowała a mi tez czasami na ramionach cos wyjdzie,ale pojedyncze i zaraz znika jak posmaruje pasta do zebów teraz czesciej mi na cyckach wyskakuja i mnie to znerwia

to sie naspzatalas eee tam Ty zawsze jestes dzidzia a jak pomalowałaś to oko?

ooo mowisz ze dziala? to moze i ja zainwestuje w to mama pewnie tez by chciala wiec by dala kase

desperados tez chcem!
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:36   #1330
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
noo tak wyszło,mam nadzieje ze nie bede załowała a mi tez czasami na ramionach cos wyjdzie,ale pojedyncze i zaraz znika jak posmaruje pasta do zebów teraz czesciej mi na cyckach wyskakuja i mnie to znerwia

to sie naspzatalas eee tam Ty zawsze jestes dzidzia a jak pomalowałaś to oko?

ooo mowisz ze dziala? to moze i ja zainwestuje w to mama pewnie tez by chciala wiec by dala kase

desperados tez chcem!
Może nie będzie tak źle ,mówiłaś że ktoś od Ciebie był u niego na kasę i zachowywał się normalnie, także Ciebie też na pewno potraktuje w porządku
A co Ci wyskakuje na cyckach? Syfki czy takie normalne krostki? To co ja mam na ramionach to jest takie jakby uczuleniowe, nie są to żadne syfki tylko takie krostki malutkie :/

Prawie zawsze A oko wymalowałam tak, że najpierw nałożyłam sobie taki rozświetlający cielisty cień, a później zrobiłam kredką u góry krechę i rozmazałam ją specjalnym pędzelkiem i wyjechałam poza powiekę, zazwyczaj tak się maluję ale dzisiaj wyszło mi zaje*iście Sama nie wiem jak to zrobiłam

Wiesz na razie ciężko powiedzieć bo używam od wtorku, ale jak na razie jestem zadowolona Co najważniejsze, to od wtorku żaden paznokieć mi się nie rozdwoił ani nie złamał, co przy moich słabiznach, które rozdwajały się do połowy, jest nie lada wyczynem Jakbyś chciała zamówić to daj znać, dam Ci namiar na sprzedającego, bo wyczytałam, że niektórzy sprzedają podróby , albo przeterminowane, także szkoda się naciąć bo nie jest to tanie

No to jaki problem? Goń do sklepu

Szukam sobie właśnie jakiegoś kremu do stóp na KWC
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:49   #1331
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle ,mówiłaś że ktoś od Ciebie był u niego na kasę i zachowywał się normalnie, także Ciebie też na pewno potraktuje w porządku
A co Ci wyskakuje na cyckach? Syfki czy takie normalne krostki? To co ja mam na ramionach to jest takie jakby uczuleniowe, nie są to żadne syfki tylko takie krostki malutkie :/

Prawie zawsze A oko wymalowałam tak, że najpierw nałożyłam sobie taki rozświetlający cielisty cień, a później zrobiłam kredką u góry krechę i rozmazałam ją specjalnym pędzelkiem i wyjechałam poza powiekę, zazwyczaj tak się maluję ale dzisiaj wyszło mi zaje*iście Sama nie wiem jak to zrobiłam

Wiesz na razie ciężko powiedzieć bo używam od wtorku, ale jak na razie jestem zadowolona Co najważniejsze, to od wtorku żaden paznokieć mi się nie rozdwoił ani nie złamał, co przy moich słabiznach, które rozdwajały się do połowy, jest nie lada wyczynem Jakbyś chciała zamówić to daj znać, dam Ci namiar na sprzedającego, bo wyczytałam, że niektórzy sprzedają podróby , albo przeterminowane, także szkoda się naciąć bo nie jest to tanie

No to jaki problem? Goń do sklepu

Szukam sobie właśnie jakiegoś kremu do stóp na KWC
zobaczymy,przekonam się jak pójdę
nie,właśnie takie czerwone kropeczki mi wyskakują nie wiem co z tym robic a Ty smaruszjesz te ramiona czyms?

to musi to pieknie wygladac

no to znaczy ze działają pogadam z mama i zobaczymy na razie mam króciutkie bo je ściełam,ale warto je podleczyc

ooo i co znalazłaś coś sensownego?

ja przepiełam głośniki do laptopa i słucham DEV i się jaam basem
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 16:11   #1332
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
zobaczymy,przekonam się jak pójdę
nie,właśnie takie czerwone kropeczki mi wyskakują nie wiem co z tym robic a Ty smaruszjesz te ramiona czyms?

to musi to pieknie wygladac

no to znaczy ze działają pogadam z mama i zobaczymy na razie mam króciutkie bo je ściełam,ale warto je podleczyc

ooo i co znalazłaś coś sensownego?

ja przepiełam głośniki do laptopa i słucham DEV i się jaam basem
Nie smaruję, na razie tylko tą syrenką będę szorować i zobaczymy. W ogóle to zastanawiam się nad wizytą u dermatologa, bo z tego co czytałam na necie, to to może być zrogowacenie przymieszkowe skóry ;/

No ładnie wygląda nie powiem , udało mi sie dzisiaj wyjątkowo

Jasne, jeśli masz jakieś problemy to spróbuj sobie, może akurat Ci pomoże

Tak średnio powiem Ci Z Neutrogeny miał dość dobre opinie, z Avonu i jeszcze z Schoola czy jak to się tam pisze Coś pewnie wybiorę , bo nie mam żadnego, a idzie sezon więc trzeba zadbać o stópki

A co to jest? To czegosłuchasz? Pierwsze słyszę
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:18   #1333
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Nie smaruję, na razie tylko tą syrenką będę szorować i zobaczymy. W ogóle to zastanawiam się nad wizytą u dermatologa, bo z tego co czytałam na necie, to to może być zrogowacenie przymieszkowe skóry ;/

No ładnie wygląda nie powiem , udało mi sie dzisiaj wyjątkowo

Jasne, jeśli masz jakieś problemy to spróbuj sobie, może akurat Ci pomoże

Tak średnio powiem Ci Z Neutrogeny miał dość dobre opinie, z Avonu i jeszcze z Schoola czy jak to się tam pisze Coś pewnie wybiorę , bo nie mam żadnego, a idzie sezon więc trzeba zadbać o stópki

A co to jest? To czegosłuchasz? Pierwsze słyszę

o kurcze;/to moze rzeczywiscie lec do deramtologa na pewno nie zaszkodzi

ee etam co dziennie na pewno ładnie wygląda

no dokladnie czas zaczac ostro pielengnowac stópki ja chyba zraz sie wezme za swoje

http://www.youtube.com/watch?v=OOAMfUJ3tsc
http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H...eature=related
ostatnio cały czas u mnie leca a na glosnikach jest mega
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:02   #1334
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Nadziejka to masz cerę normalną chyba a nie mieszaną
co do tego nuva ring to jest to najlepsza antykoncepcja jaką kiedykolwiek miałam w ogóle tego nie czuć jak jest w środku, facet też tego nie wyczuwa no i komfort bo zmienia się raz w miesiącu

Sunset- mi też kiedyś wyskakiwały takie krostki na ramionach i mnie to swędziało, ale jakoś samo zeszło
co do nail teka to jest super, miałam kiedyś i jak mi się skończy odżywka z joko to znowu sobie kupię bo ta jest niby dobra ale cholera szybko schodzi przy tym jak często myję naczynia i sprzątam
co do oka to masz talent
jak tam dyżur?

był u nas tata, zjadł obiad, wypił herbatę i poszedł..żadnych nowości nie mówił, tylko tyle że na szczęście nie ma gorączki
jutro pojadę i w końcu zobaczę mamusię
byłam z psem przed chwilą na dworzu, znowu zimno się robi
zaraz chyba zjem kolację bo głodna się robię albo najpierw zjem Danio a za godzinę kolację
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:39   #1335
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
o kurcze;/to moze rzeczywiscie lec do deramtologa na pewno nie zaszkodzi

ee etam co dziennie na pewno ładnie wygląda

no dokladnie czas zaczac ostro pielengnowac stópki ja chyba zraz sie wezme za swoje

http://www.youtube.com/watch?v=OOAMfUJ3tsc
http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H...eature=related
ostatnio cały czas u mnie leca a na glosnikach jest mega
Muszę się najpierw zarejestrować do bezrobocia, bo nadal bez ubezpieczenia śmigam

Ooo to chodź od razu do moich , udostępnię Ci je i zrobisz co trzeba
A tak poważnie to jasięchyba jutro za swoje wezmę, zrobię peeling i wymaluję pazurki

Pierwsze słyszę W moim laptopie nie ma to żadnego brzmienia, bo głośniki przy laptopach są upośledzone w większości


Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
Sunset- mi też kiedyś wyskakiwały takie krostki na ramionach i mnie to swędziało, ale jakoś samo zeszło
co do nail teka to jest super, miałam kiedyś i jak mi się skończy odżywka z joko to znowu sobie kupię bo ta jest niby dobra ale cholera szybko schodzi przy tym jak często myję naczynia i sprzątam
co do oka to masz talent
jak tam dyżur?

był u nas tata, zjadł obiad, wypił herbatę i poszedł..żadnych nowości nie mówił, tylko tyle że na szczęście nie ma gorączki
jutro pojadę i w końcu zobaczę mamusię
byłam z psem przed chwilą na dworzu, znowu zimno się robi
zaraz chyba zjem kolację bo głodna się robię albo najpierw zjem Danio a za godzinę kolację
Anastazja a jak to wygląda z tą antykoncepcją, to się zakłada u lekarza czy jak , w ogóle na jakiej zasadzie to działa ? Rozumiem, że nie chroni przed chorobami , tylko przed ciążą ?

A Ty jak stosowałaś nail tek to razem z tą odżywką podkładową, czy samą tą intensive therapy?

Mój talent jest dziełem przypadku

Dyżur super Tzn ruch jak w ulu, 10 minut temu wyszedł jakiś kolo i na razie cisza, ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze napisze O właśnie napisał :P Pewnie znowu nie będzie przerwy

Już choróbsko przeszło zupełnie, czujesz się na siłach aby jechać? Jeśli tak , to cieszę się razem z TObą Nareszcie mamęzobaczysz, pewnie bardzo się stęskniłaś

Daj trochę tego danio
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:55   #1336
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Sunsett-to jeszcze nie zarejestrowałas sie?! ja juz myslalam ze bylas dawno
Anastazja-a ile placilas za krazek? prownywalny z tabletkami?

ja wzielam sie za paznokcie ,zadzwonil G ze wychodzimy i dupa musze wtyjsc mialam nosa i dobrze ze nie zalozylam tego oleju i maseczek
zaraz soe ubieram i uciekam,wiec do jutra
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:08   #1337
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Muszę się najpierw zarejestrować do bezrobocia, bo nadal bez ubezpieczenia śmigam

Ooo to chodź od razu do moich , udostępnię Ci je i zrobisz co trzeba
A tak poważnie to jasięchyba jutro za swoje wezmę, zrobię peeling i wymaluję pazurki

Pierwsze słyszę W moim laptopie nie ma to żadnego brzmienia, bo głośniki przy laptopach są upośledzone w większości



Anastazja a jak to wygląda z tą antykoncepcją, to się zakłada u lekarza czy jak , w ogóle na jakiej zasadzie to działa ? Rozumiem, że nie chroni przed chorobami , tylko przed ciążą ?

A Ty jak stosowałaś nail tek to razem z tą odżywką podkładową, czy samą tą intensive therapy?

Mój talent jest dziełem przypadku

Dyżur super Tzn ruch jak w ulu, 10 minut temu wyszedł jakiś kolo i na razie cisza, ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze napisze O właśnie napisał :P Pewnie znowu nie będzie przerwy

Już choróbsko przeszło zupełnie, czujesz się na siłach aby jechać? Jeśli tak , to cieszę się razem z TObą Nareszcie mamęzobaczysz, pewnie bardzo się stęskniłaś

Daj trochę tego danio
kurcze, zarejestruj się w końcu w tym PUPie

krążek zakłada się samemu na 3 tygodnie, po 21 dniach wyjmuje się na tydzień na okres i potem następny zakłada, chroni przed ciążą, chorobami nie, przed chorobami tylko chroni prezerwatywa

nie używałam odżywki podkładowej

no to super że tak świetnie idzie na dyżurze żeby tak było zawsze

tzn ja nie będę siedzieć cały czas przy mamie, bo jutro ostatni dzień antybiotyku więc jeszcze się wstrzymam z siedzeniem non stop przy niej, ale ją zobaczę w końcu, bardzo się stęskniłam, nie widziałam jej już 22 dni

mam jeszcze 3 danio więc zapraszam:
Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Sunsett-to jeszcze nie zarejestrowałas sie?! ja juz myslalam ze bylas dawno
Anastazja-a ile placilas za krazek? prownywalny z tabletkami?

ja wzielam sie za paznokcie ,zadzwonil G ze wychodzimy i dupa musze wtyjsc mialam nosa i dobrze ze nie zalozylam tego oleju i maseczek
zaraz soe ubieram i uciekam,wiec do jutra
tzn koszt jest większy niż tabletek chociaż nie wszystkich, ja kupowałam zawsze w zestawie po 3 sztuki i to wychodziło ok 45 zł/sztukę, tyle też mniej więcej kosztują plastry

miłej randki

ja zjadłam Danio, a godzinę później grahamkę i jestem pełna
zaraz zrobię sobie herbatki
oglądamy z Tż mecz Borussi i Bayernu, ale mecz zaje.isty, cały czas akcja
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:25   #1338
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Sunsett-to jeszcze nie zarejestrowałas sie?! ja juz myslalam ze bylas dawno
Anastazja-a ile placilas za krazek? prownywalny z tabletkami?

ja wzielam sie za paznokcie ,zadzwonil G ze wychodzimy i dupa musze wtyjsc mialam nosa i dobrze ze nie zalozylam tego oleju i maseczek
zaraz soe ubieram i uciekam,wiec do jutra
Miłej randki, bądź stosunkowo grzeczna
Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
kurcze, zarejestruj się w końcu w tym PUPie

krążek zakłada się samemu na 3 tygodnie, po 21 dniach wyjmuje się na tydzień na okres i potem następny zakłada, chroni przed ciążą, chorobami nie, przed chorobami tylko chroni prezerwatywa

nie używałam odżywki podkładowej

no to super że tak świetnie idzie na dyżurze żeby tak było zawsze

tzn ja nie będę siedzieć cały czas przy mamie, bo jutro ostatni dzień antybiotyku więc jeszcze się wstrzymam z siedzeniem non stop przy niej, ale ją zobaczę w końcu, bardzo się stęskniłam, nie widziałam jej już 22 dni

mam jeszcze 3 danio więc zapraszam:

tzn koszt jest większy niż tabletek chociaż nie wszystkich, ja kupowałam zawsze w zestawie po 3 sztuki i to wychodziło ok 45 zł/sztukę, tyle też mniej więcej kosztują plastry

miłej randki

ja zjadłam Danio, a godzinę później grahamkę i jestem pełna
zaraz zrobię sobie herbatki
oglądamy z Tż mecz Borussi i Bayernu, ale mecz zaje.isty, cały czas akcja
No zarejestruję się zarejestruję

Kurcze to ciekawa sprawa, nie słyszałam jeszcze o tym Rozumiem, że to jest dostępne na receptę ?

Ostatnio nie zapeszając cały czas tak zaje*iście idzie Oby tak dalej

Wcale się nie dziwię, że się stęskniłaś Już do jutra wytrzymasz

Nie zapraszaj bo jakbym wpadła to zeżarłabym CI wszystkie

Ty to masz z tymi meczami

Mnie już dupinka boli od siedzenia i mogłaby być już 19:50
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 19:17   #1339
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Miłej randki, bądź stosunkowo grzeczna

No zarejestruję się zarejestruję

Kurcze to ciekawa sprawa, nie słyszałam jeszcze o tym Rozumiem, że to jest dostępne na receptę ?

Ostatnio nie zapeszając cały czas tak zaje*iście idzie Oby tak dalej

Wcale się nie dziwię, że się stęskniłaś Już do jutra wytrzymasz

Nie zapraszaj bo jakbym wpadła to zeżarłabym CI wszystkie

Ty to masz z tymi meczami

Mnie już dupinka boli od siedzenia i mogłaby być już 19:50
zarejestruj się bo to duży komfort być ubezpieczoną

oczywiście że na receptę, jak każda antykoncepcja hormonalna

no to oby tak szło non stop

w końcu dobrze że to już jutro

przecież nie będę Ci żałować jedzenia wpadaj jak masz ochotę

lubię mecze, ale tylko jak się coś dzieje tak jak dzisiaj

ja pogadałam chwilę z tatą i zaraz idę się kąpać Dortmund wygrywa 3:1 także spokojnie mogę iść
muszę głowę umyć
w ogóle dzisiaj robię obiad i Tż do mnie że nie mam chyba pofarbowanych włosów z tyłu, ja podbiegłam do lustra i faktycznie mam takie jedno pasemko z tyłu głowy z 5 centymetrowym odrostem: tzn to jest pod spodem nie na wierzchu włosów no ale jednak masakra ale nie będę specjalnie kupować farby żeby tylko to przykryć
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 21:42   #1340
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
zarejestruj się bo to duży komfort być ubezpieczoną

oczywiście że na receptę, jak każda antykoncepcja hormonalna

no to oby tak szło non stop

w końcu dobrze że to już jutro

przecież nie będę Ci żałować jedzenia wpadaj jak masz ochotę

lubię mecze, ale tylko jak się coś dzieje tak jak dzisiaj

ja pogadałam chwilę z tatą i zaraz idę się kąpać Dortmund wygrywa 3:1 także spokojnie mogę iść
muszę głowę umyć
w ogóle dzisiaj robię obiad i Tż do mnie że nie mam chyba pofarbowanych włosów z tyłu, ja podbiegłam do lustra i faktycznie mam takie jedno pasemko z tyłu głowy z 5 centymetrowym odrostem: tzn to jest pod spodem nie na wierzchu włosów no ale jednak masakra ale nie będę specjalnie kupować farby żeby tylko to przykryć
To jak to działa ? Wytłumacz mi bo nie rozumiem Wydziela jakieś hormony czy jak ?

Aaaaaa mi też się tak często zdarzało jak farbowałam włosy, wiadomo, że samej jest ciężko dokładnie zafarbować tył i jak mi raz fryzjerka pokazała jak mam zafarbowane, to mało nie padłam


Ja właśnie wróciłam do domu Wypatrzyłam sobie u koleżanki w sklepie pasek i zegarek i kurna kierowniczka im się zburzyła i nie można już odkładać :/ Na razie nie wzięłam no bo nie mam za co , zegarek kosztuje trzy dychy a pasek cztery... Może jakoś doczekają do mojej wypłaty i sobie wezmę wtedy, oby nikt nie kupił

Potem byłyśmy w Mc donalds na małym co nieco, ale nie byłam prawie miesiąc więc raz można sobie pozwolić Teraz chyba pójdę pokręcić hula hop bo taka pełna jestem że koniec.
Jak wracałyśmy z Mc to zatrzymała mnie policja do rutynowej kontroli Chyba opatrzność nade mną czuwała, bo miałam zapięte pasy, a ostatnio nie zapinam Nawet dmuchałam w alkomat, wyszło mi 0.00 oczywiście , wszystko mi wysprawdzał, ale nie miał się do czego doczepić i puścił mnie wolno A ten jego kolega to nawet przystojny był

Kupiłam sobie Desperadoska , a nawet dwa i chyba czas się za to zabrać
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 07:51   #1341
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
To jak to działa ? Wytłumacz mi bo nie rozumiem Wydziela jakieś hormony czy jak ?

Aaaaaa mi też się tak często zdarzało jak farbowałam włosy, wiadomo, że samej jest ciężko dokładnie zafarbować tył i jak mi raz fryzjerka pokazała jak mam zafarbowane, to mało nie padłam


Ja właśnie wróciłam do domu Wypatrzyłam sobie u koleżanki w sklepie pasek i zegarek i kurna kierowniczka im się zburzyła i nie można już odkładać :/ Na razie nie wzięłam no bo nie mam za co , zegarek kosztuje trzy dychy a pasek cztery... Może jakoś doczekają do mojej wypłaty i sobie wezmę wtedy, oby nikt nie kupił

Potem byłyśmy w Mc donalds na małym co nieco, ale nie byłam prawie miesiąc więc raz można sobie pozwolić Teraz chyba pójdę pokręcić hula hop bo taka pełna jestem że koniec.
Jak wracałyśmy z Mc to zatrzymała mnie policja do rutynowej kontroli Chyba opatrzność nade mną czuwała, bo miałam zapięte pasy, a ostatnio nie zapinam Nawet dmuchałam w alkomat, wyszło mi 0.00 oczywiście , wszystko mi wysprawdzał, ale nie miał się do czego doczepić i puścił mnie wolno A ten jego kolega to nawet przystojny był

Kupiłam sobie Desperadoska , a nawet dwa i chyba czas się za to zabrać
tak. wydziela hormony to jest na prawdę idealna wg mnie metoda antykoncepcji

jak to zobaczyłam to nie mogłam ze śmiechu masakrycznie to wygląda ale pocieszyłaś mnie że nie tylko ja jestem takim przypadkiem w przyrodzie

może kierowniczka chce żeby od razu si,ę sprzedało a co do za pasek taki drogi?

wiedziałam że w końcu odwiedzisz Mca a co dobrego jadłas?
te kontrole mnie rozwalają, zamiast łapać pijaków to oni sobie przegląd robią ooo jak przystojny to trzeba było się brać za niego albo nie, bo policjanci mało zarabiają

witam
ja wczoraj szybko położyłam sie do łóżka bo o 22.30
wstałam nie dawno i zjadłam śniadanie
teraz idę z psem, potem wypiję kawkę, ogarnę się i jadę do mamy
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:03   #1342
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
tak. wydziela hormony to jest na prawdę idealna wg mnie metoda antykoncepcji

jak to zobaczyłam to nie mogłam ze śmiechu masakrycznie to wygląda ale pocieszyłaś mnie że nie tylko ja jestem takim przypadkiem w przyrodzie

może kierowniczka chce żeby od razu si,ę sprzedało a co do za pasek taki drogi?

wiedziałam że w końcu odwiedzisz Mca a co dobrego jadłas?
te kontrole mnie rozwalają, zamiast łapać pijaków to oni sobie przegląd robią ooo jak przystojny to trzeba było się brać za niego albo nie, bo policjanci mało zarabiają

witam
ja wczoraj szybko położyłam sie do łóżka bo o 22.30
wstałam nie dawno i zjadłam śniadanie
teraz idę z psem, potem wypiję kawkę, ogarnę się i jadę do mamy
No fajne rozwiązanie, bo nie trzeba pamiętać jak o tabletkach i stresować się w trakcie Jeśli ma się stałego, zaufanego partnera, to jest jak najbardziej ok

Mnie się to często zdarzało także nie jesteś sama

Pasek taki beżowy na talię, śliczny Obszyty beżową koronką z kokardką na środku , mega uroczy... Znając życie szybko się sprzeda. Może jakoś ustukam wcześniej jakieś grosiki i sobie go kupię, jest mega śliczny

Miałyśmy kupony zniżkowe więc zaszalałam Zamówiłam sobie Happy Meal bo były zabawki hello kitty i jeszcze big maca Frytek z happy meala już nie zjadłam bo nie dałam rady
Ee tam brać, ja jestem zbyt przypałowa żeby się brać za policjanta , ja muszę mieć łobuza

No to szybciutko się położyłaś, faktycznie Życzę miłej wizyty u mamusi , wyściskaj ją porządnie i czekamy na relację


A w ogóle to witam
Ja położyłam się spać koło 1, taka byłam pełna po tym Mc że masakra, ani nawet nie wypiłam Desperadoska bo nie miałam gdzie zmieścić :/ Uff ...

Byłam z psinką na spacerze, ale dzisiaj przyjemnie Śniegu kupa i lekki mrozik, do tego świeci słonko i aż mi się nie chciało do domu wracać, tak było fajnie
Teraz pewnie pościelę łóżko i ogarnę troszkę pokój, chociaż najchętniej to zrobiłabym sobie taki leniwy dzień, żeby w całości go przeleżeć Ale nie da się, na 16 dyżurek

W ogóle moja mama od rana szaleje w kuchni, robi devolay'e z serem , pieczarkami i ogórkami, normalne kotlety, jaakieś inne mięsa jeszcze, sałatki, do tego upiekła sernik i drożdżówki z serem Nie wiem czy jakieś wesele się szykuje czy co, ciekawe kto to wszystko zje
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:15   #1343
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania



Sunsett-to rzeczywsicie duzo wytrzymalas bez mc pewnie raz na jakis czas mozna ooo to moze uda sie upolowac ten pasek bo brzmi ciekawie

Anastazja-koniecznie napisz jak tam u mamy!

fajnie wczoraj było spotkalismy sie ze znajomymi,najpierw lekko popilismy,tzn ja lekko oni troche bardziej i poszlismy do klubu na salse wytanczylam się,wymeczyłam,wymacałam ,wycałowałam i w ogole wczoaj zaliczyłam pierwszego focha bo wyszedl sobie i zostawil mnie sama na parkiecie tzn tanczylam z chlopakami,ale wszyscy sie pytali gdzie G a ja waliłam głupa pozniej zje*al mnie kolega G,ze tanczylam z kolega z Lo a tamten mial banie i sie przytulal do mnie,ale ja sie odsuwalam ,nic złego nie zrobiłam a ten z papa do mnie ze mam tak nie robic wkurzylam sie konkretnie,niedosc ze zostalam sama jak te palce na parkiecie to jeszcze dostalam z***ke ze ytancze z kims innym wkurzylam sie ostro i mialam wyjsc ale nie wiedzialam gdzie mam plasz usiadłam na boku,pozniej przyszedl G i zaczął mnie przepraszac,a ja przyjelam do wiadomosci i przy nim poszlam tanczyc z kolega ale zespuli mni humor pod koniec,ale pozniej bylo juz ok ogolnie mowiac bylo fajnie

teraz siedze z kremem na papie,jak wsiaknie to sie troszke ogarne
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:03   #1344
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Nadziejko przestań z tą papą Nie mogę jak to słyszę , na buzi a nie na papie !!
Gratuluję pierwszego focha Mam nadzieję, że jest to jeden z nielicznych, jakie macie przed sobą I cieszę się, że wieczór udany, na pewno spaliłaś mnóstwo kalorii

Ja sobie właśnie zasiadłam do pracki Mama uraczyła mnie takim obiadem, że myślałam, że pęknę Przyszła jeszcze siora na obiad i trochę pogadałyśmy, teraz siedzi w drugim pokoju i zamawia sobie kosmetyki na allegro Obiecałam ją wziąć do lumpa na zakupy, bo narzeka , że nie ma ubrań, więc dobra siostra jej pokaże, jak się w Polsce ubiera
Wieczorem chyba nigdzie się nie ruszę, bo ściągnęłam sobie fajną książkę i mam ochotę na leniwy wieczór z książką i Desperadosem u boku
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:06   #1345
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Nadziejka- zawsze musi być ten pierwszy foch najważniejsze że się pobawiłaś, też bym sobie na salsę poszła

Sunset- pokaż koniecznie siostrze jak to się w Polsce ubiera
a co to za książkę sobie ściągnęłaś?
z opisu pasek brzmi pięknie
ale mamę wzięło na gotowanie

wróciłam ze szpitala, zjedliśmy pizzę na obiad i tata przed chwilą poszedł, jeszcze skoki obejrzeliśmy

w szpitalu masakra, dwa razy wchodziłam do mamy, ryczałam jak bóbr Boże jaka ona jest biedna moja mała mamusia
jeszcze nas dziadek wku.wił na początku, już nie będę nawet pisać o co chodzi ale mądrzy się jakby wszystkie rozumy zjadł;/ mój tata jest taki przez niego rozku.wiony że szkoda gadać...
jutro nie jadę do mamy bo dziadek znowu będzie o tej godzinie, pojadę sobie z tatą po jego pracy spokojnie po 14 i wtedy będzie spokój
cieszę się że mamusię zobaczyłam ale jest to bardzo smutny widok

teraz siedzę i piję herbatę i za niedługo chyba wezmę ogarnę mieszkanie bo Tż dzisiaj tylko łóżko zaścielił i nic więcej
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:17   #1346
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
Sunset- pokaż koniecznie siostrze jak to się w Polsce ubiera
a co to za książkę sobie ściągnęłaś?
z opisu pasek brzmi pięknie
ale mamę wzięło na gotowanie

wróciłam ze szpitala, zjedliśmy pizzę na obiad i tata przed chwilą poszedł, jeszcze skoki obejrzeliśmy

w szpitalu masakra, dwa razy wchodziłam do mamy, ryczałam jak bóbr Boże jaka ona jest biedna moja mała mamusia
jeszcze nas dziadek wku.wił na początku, już nie będę nawet pisać o co chodzi ale mądrzy się jakby wszystkie rozumy zjadł;/ mój tata jest taki przez niego rozku.wiony że szkoda gadać...
jutro nie jadę do mamy bo dziadek znowu będzie o tej godzinie, pojadę sobie z tatą po jego pracy spokojnie po 14 i wtedy będzie spokój
cieszę się że mamusię zobaczyłam ale jest to bardzo smutny widok

teraz siedzę i piję herbatę i za niedługo chyba wezmę ogarnę mieszkanie bo Tż dzisiaj tylko łóżko zaścielił i nic więcej
O pozytywnym myśleniu tradycyjnie, tytuł "Proś a będzie Ci dane" Dziewczyny na wątku o PM pisały o tej książce i postanowiłam i ja wypróbować, bo dawno nic nie czytałam.

Wcale Ci się nie dziwię i w sumie to spodziewałam się, że zareagujesz płaczem na widok mamy w takim stanie...

Rozumiem, że chodzi o tatę Twojej mamy ? Mam nadzieję, że nie macie z nim jakichś poważnych problemów ...

To się narobił, mógł przynajmniej raz Cię wyręczyć skoro wie jaka jest sytuacja...
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:35   #1347
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
O pozytywnym myśleniu tradycyjnie, tytuł "Proś a będzie Ci dane" Dziewczyny na wątku o PM pisały o tej książce i postanowiłam i ja wypróbować, bo dawno nic nie czytałam.

Wcale Ci się nie dziwię i w sumie to spodziewałam się, że zareagujesz płaczem na widok mamy w takim stanie...

Rozumiem, że chodzi o tatę Twojej mamy ? Mam nadzieję, że nie macie z nim jakichś poważnych problemów ...

To się narobił, mógł przynajmniej raz Cię wyręczyć skoro wie jaka jest sytuacja...
oo mi by się bardzo przydała taka książka, z tym że ja nie cierpię czytać wolę oglądać filmy i już się wystarczająco naczytałam poczas mojej edukacji

ja też wiedziałam że będę płakać ale musiałam ją zobaczyć, bardzo mi jej brakuje

tak chodzi o tatę mojej mamy, przesadza i nie szanuje nas, udaje kogoś kim nie jest, zachowuje się jakby był wszechwiedzący i krytykuje cały czas mojego tatę..szkoda gadać, naprawdę to jest temat rzeka a mi się nie chce tego wszystkiego pisać żeby się dodatkowo nie wku,wiać

wkurzył mnie strasznie, jeszcze ma do mnie pretensje czemu ja wczoraj nie czatowałam ku.wa niech on się weźmie do roboty, ja wiem co mam robić i nikt nie musi mi o pracy przypominać

w ogóle dzwoniła siostra Tż, bo ona ma w sobotę urodziny i pytała czy wpadniemy, ja powiedziałam prosto z mostu że nie mam ochoty na imprezy i tyle, Tż jak chce to niech idzie, jego siostra powiedziała że rozumie więc jest ok

byłam z psem na dworzu i znowu się zimno zrobiło dzisiaj strasznie wiało jak byłam w Szczecinie

ja zaraz ogarnę to mieszkanie, tzn tylko trzeba umyć gary, zetrzeć kurze i odkurzyć także to moment
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:43   #1348
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
oo mi by się bardzo przydała taka książka, z tym że ja nie cierpię czytać wolę oglądać filmy i już się wystarczająco naczytałam poczas mojej edukacji

ja też wiedziałam że będę płakać ale musiałam ją zobaczyć, bardzo mi jej brakuje

tak chodzi o tatę mojej mamy, przesadza i nie szanuje nas, udaje kogoś kim nie jest, zachowuje się jakby był wszechwiedzący i krytykuje cały czas mojego tatę..szkoda gadać, naprawdę to jest temat rzeka a mi się nie chce tego wszystkiego pisać żeby się dodatkowo nie wku,wiać

wkurzył mnie strasznie, jeszcze ma do mnie pretensje czemu ja wczoraj nie czatowałam ku.wa niech on się weźmie do roboty, ja wiem co mam robić i nikt nie musi mi o pracy przypominać

w ogóle dzwoniła siostra Tż, bo ona ma w sobotę urodziny i pytała czy wpadniemy, ja powiedziałam prosto z mostu że nie mam ochoty na imprezy i tyle, Tż jak chce to niech idzie, jego siostra powiedziała że rozumie więc jest ok

byłam z psem na dworzu i znowu się zimno zrobiło dzisiaj strasznie wiało jak byłam w Szczecinie

ja zaraz ogarnę to mieszkanie, tzn tylko trzeba umyć gary, zetrzeć kurze i odkurzyć także to moment
Jakbyś jednak miała ochotę poczytać, to daj znać i chętnie podeślę jakąś fajną literaturę na maila, w moim życiu takie książki zmieniły naprawdę bardzo dużo

Ehh biedulko Teraz jesteś już zdrowa, więc będziesz w miarę regularnie ją odwiedzać na szczęście

To jakiś dziwny ten dziadek, w takiej sytuacji gdy z mamą tak ciężko, powinniście wszyscy siebie wzajemnie wspierać, a nie ...

Pff a to teraz nagle zaczął dostrzegać profity jakie płyną z nadmiaru ku*asów na monitorze, gdy ma świadomość, że może iść pod most ? Nie mam słów, nie znam tego człowieka ale strasznie go nie lubię ...

Nie dziwię Ci się, że w takich okolicznościach nie masz chęci na imprezowanie i fajnie, że siostra tż to rozumie
Kurde w ogóle to za tydzień są ostatki, a ja mam szkołę Jeszcze nigdy nie było tak, żebym w ostatki miała wolny weekend, zawsze mam zjazd i zawsze nie jechałam na zajęcia z powodu kaca Ale tym razem będzie inaczej, bo mam pracę do północy i bankowo nigdzie nie pójdę

A u mnie cały dzień było na plusie Gdyby nie ten śnieg przeklęty, to byłoby bardzo wiosennie Ale znając życie, to te wiatry przyjdą do nas

Moja siora właśnie poszła do domu, jutro rano mam z nią pojechać do nich na mieszkanie, bo sobie remontują i chcę jej tam pomóc troszkę

Na dyżurze niby coś się kręci, moderator mnie trochę wku*wia bo cały czas pyta czy pokażę to czy tamto :/
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '

Edytowane przez Sunsett
Czas edycji: 2011-02-27 o 16:46
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:06   #1349
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Jakbyś jednak miała ochotę poczytać, to daj znać i chętnie podeślę jakąś fajną literaturę na maila, w moim życiu takie książki zmieniły naprawdę bardzo dużo

Ehh biedulko Teraz jesteś już zdrowa, więc będziesz w miarę regularnie ją odwiedzać na szczęście

To jakiś dziwny ten dziadek, w takiej sytuacji gdy z mamą tak ciężko, powinniście wszyscy siebie wzajemnie wspierać, a nie ...

Pff a to teraz nagle zaczął dostrzegać profity jakie płyną z nadmiaru ku*asów na monitorze, gdy ma świadomość, że może iść pod most ? Nie mam słów, nie znam tego człowieka ale strasznie go nie lubię ...

Nie dziwię Ci się, że w takich okolicznościach nie masz chęci na imprezowanie i fajnie, że siostra tż to rozumie
Kurde w ogóle to za tydzień są ostatki, a ja mam szkołę Jeszcze nigdy nie było tak, żebym w ostatki miała wolny weekend, zawsze mam zjazd i zawsze nie jechałam na zajęcia z powodu kaca Ale tym razem będzie inaczej, bo mam pracę do północy i bankowo nigdzie nie pójdę

A u mnie cały dzień było na plusie Gdyby nie ten śnieg przeklęty, to byłoby bardzo wiosennie Ale znając życie, to te wiatry przyjdą do nas

Moja siora właśnie poszła do domu, jutro rano mam z nią pojechać do nich na mieszkanie, bo sobie remontują i chcę jej tam pomóc troszkę

Na dyżurze niby coś się kręci, moderator mnie trochę wku*wia bo cały czas pyta czy pokażę to czy tamto :/
teraz to aktualnie nawet nie mam czasu na czytanie ale jak będę miała chwilę wolnego to zgłoszę się do Ciebie

w końcu mogę ją zobaczyć, teraz tylko marzę o tym żeby się obudziła

właśnie chodzi o to że ja się wspieram z tatą, a moi dziadkowie z ciocią ;/ a z nami się kłócą i dopieprzają się;/

tak, nagle zaczął mówić dlaczego nie pracuję ! czyli jednak uważa to za moją pracę a nie oglądanie schwanzów na monitorze

po prostu jest mi cały czas smutno i nie chcę tworzyć zje.anej atmosfery
ja też mam szkołę za tydzień, teraz też miałam ale nie pojechałam bo mama jest dla mnie ważniejsza
co Ty masz dyżury D? ja mam cały marzec dyżury jak zwykle na zmianę A bez weekendów

u mnie też było na plusie, ale wiatr był paskudny

a ile siostra kupiła pokoi? ona nie ma dzieci prawda?

a który moderator? pewnie ten Piotrek
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:19   #1350
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
teraz to aktualnie nawet nie mam czasu na czytanie ale jak będę miała chwilę wolnego to zgłoszę się do Ciebie

w końcu mogę ją zobaczyć, teraz tylko marzę o tym żeby się obudziła

właśnie chodzi o to że ja się wspieram z tatą, a moi dziadkowie z ciocią ;/ a z nami się kłócą i dopieprzają się;/

tak, nagle zaczął mówić dlaczego nie pracuję ! czyli jednak uważa to za moją pracę a nie oglądanie schwanzów na monitorze

po prostu jest mi cały czas smutno i nie chcę tworzyć zje.anej atmosfery
ja też mam szkołę za tydzień, teraz też miałam ale nie pojechałam bo mama jest dla mnie ważniejsza
co Ty masz dyżury D? ja mam cały marzec dyżury jak zwykle na zmianę A bez weekendów

u mnie też było na plusie, ale wiatr był paskudny

a ile siostra kupiła pokoi? ona nie ma dzieci prawda?

a który moderator? pewnie ten Piotrek
Proszę bardzo

A rozmawialiście z jakimś lekarzem? Jest taka możliwość, że w ogóle się nie obudzi... ?

To nieciekawą atmosferę macie, bo w końcu jakby nie było, to wszyscy jesteście rodziną i w takiej ciężkiej sytuacji powinniście się trzymać razem.

Bo czuje jak mu grunt spod nóg ucieka i dlatego uważa to za pracę. Ciekawe co by zrobił jakbyś się teraz na niego wypięła, utonąłby w długach, z resztą już dawno by do tego doszło jakby nie Ty.

Nie ma jeszcze grafiku na marzec Także nie wiem czy mam na D, ale zaznaczyłam sobie w te dni kiedy mam szkołę właśnie zmianę D , bo 8 trzeba mieć w weekendy obowiązkowo, a nie miałam gdzie indziej tego upchnąć . A w pozostałe standardowo C Mam nadzieję, że od kwietnia będę miała ten parawan i też będę mogła normalnie od rana pracować.

Mają dość małe mieszkanie, jest dwa pokoje. Kupili je ze względu na to, że sprzedawała je ciotka męża mojej siostry i zrobiła im naprawdę dobrą cenę i w dodatku mogli sobie spłacać po trochu, a nie od razu całą kwotę. Do tego te bloki w których mają mieszkanie są bezczynszowe, także żyć nie umierać

Adam... Ja mam z nim rzadko i rozumiem, że może nie pamiętać, ale jak w jednej chwili pyta, czy pokażę bieliznę, a za chwilę znowu pyta o to samo, to jest to trochę irytujące...
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.