"Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania cz.IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 08:18   #1741
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Co Ty, oni tam zarabiają bardzo duże pieniądze. Jak rozmawialiśmy raz na temat rynku pracy itd to powiedział mi, że przez tą robotę on ma trochę spaczone podejście do zarobków i jak ktoś mu mówi, że wypłata w kwocie 1200 zł to jest dobra kasa to jemu się to nie mieści w głowie, bo tyle to on się dokłada do domu co miesiąc.
Trzyma trzyma i nie zamierza puszczać i w sumie to mu się nie dziwię. Do tego ma perspektywy awansu, bo wraz z rozwojem firmy ma objąć inne stanowisko

Czas najwyższy, mam nadzieję że nareszcie przejrzałaś na oczy

Ee co Ty , ludzie w popłochu zbierali swój dobytek z trawników, także pewnie nikt się nie wzbogacił

Nie wiem, zobaczę jak będzie Myślę że mniej więcej tydzień,czyli tak jak mówiłam do połowy miesiąca, bo muszę się sprężać z pisaniem tej pracy a jak zostawię na ostatnią chwilę ,to oczywiście nic nie zrobię jak zawsze.

Kurde ja to samo mam z włosami. Myłam popołudniu i teoretycznie to mogłabym umyć znowu bo mnie przewiało na wszystkie strony.

Ja niedawno wróciłam do domu Film całkiem fajny i był moment, że powiedziałam koleżance, że idę do niej spać, bo sama się boję Ale teraz stwierdzam, że nic nie przebije Egzorcyzmów Emily Rose, żaden film mnie tak nie przestraszył i chyba już nie przestraszy Ale tak czy owak było fajnie i warto było jechać.
Z powrotem wracałyśmy niezbyt szybko, bo straszliwa ulewa nas złapała i trzeba było uważać, bo wycieraczki nie nadążały tego deszczu zbierać. Przed wyjazdem też przeszła straszliwa burza z gradem, witaj wiosno
Niestety moje plany weekendowe spełzły na niczym, koleżanka wraca z Krakowa do domu także nigdzie nie pojadę Niestety sprawy osobiste ją zmusiły i mimo, że się umówiłyśmy, to musi wracać i ja to rozumiem, ale troszkę mi szkoda. Ugadałyśmy się, że się spotkamy w ten weekend, a ja mam wolne od szkoły , także na pewno będzie fajnie Ale są i plusy sytuacji - mogę więcej kasy wydać na ubrania skoro nigdzie nie jadę Pierwszym ku temu krokiem jest jutrzejszy lump

Teraz piję sobie chłodnego Desperadoska i jak skończę to położę się spać
no bo czaty, jakby nie patrzyć to bardzo dochodowy interes nie dziwię się że trzyma się tej roboty, bo faktycznie płace w normalnej robocie są żenujące a jak ma mieć awans to już w ogóle rewelacja

u mnie wieczorem też zbierali jak wyszłam z psem to się nieźle uśmiałam

no tak, trzeba napisać pracę i mieć spokój później

ja nie wiem po co ja się w ogóle czeszę przed wyjściem z domu

rozwalasz mnie z tymi horrorami
szkoda że nie jedziesz ale faktycznie plus tej sytuacji jest ogromny

witam
ja wczoraj zaległam wcześnie w łóżku bo nieźle lało w nocy, miałam iść z koleżankami na piwko ale nie chciało mi się wychodzić w taką ulewę

rano byłam już w sklepie i z psem na spacerze, znowu wichura jest niesamowita gdzie to słońce

siedzę w robocie od godziny i tak się sprężyłam że już praktycznie mam wszystko zrobione i mam nadzieję że mnie szefowa puści do domu to będę miała dłuższy weekend i jeszcze muszę mamie zupę ugotować
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:51   #1742
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Anastazja no to mega szybko wyrobiłaś się dzisiaj z pracą, tak to można pracować Mam nadzieję, że udało Ci się wyjść wcześniej
Co do piwka to faktycznie nie było sensu iść skoro padał deszcz, ja na Twoim miejscu pewnie też zostałabym w domku
A co do wichury to u mnie jest to samo, wieje tak że łeb chce urwać dosłownie ... porażka

W ogóle to witam Ja zgodnie z planem wstałam dzisiaj po ósmej i wyruszyłam na szmatki wydałam 95 zł Ale przyniosłam całą torbę ubrań, w tym moją perełkę czyli włochatą kamizelkę Oprócz tego kilka sweterków i bluzek, nową piżamkę tzn taką haleczkę ze stringami, nowy biustonosz i majtasy, jedną sukienkę i takie tam pierdółki.
Większość aktualnie się pierze, więc jak wyschną to chętnie się pochwalę
Byłam w poszukiwaniu butów i tradycyjnie nic nie znalazłam. Zaszłam do Dojcza i mierzyłam takie butki, które kiedyś Nadziejka tutaj pokazywała, niewysokie czarne szpilki na platformie. Niestety u mnie były same 40stki i mają mi sprowadzić na przyszły tydzień 39 i 38. 39 będą na pewno a 38 nie wiadomo bo jest tylko jedna para w regionie, oby się udało je załatwić 39 pewnie będą za duże... Mają dzwonić w przyszłym tygodniu, oby były te butki bo normalnie nic nie mogę znaleźć, wszystkie buty są bez palców a na takie jeszcze za wcześnie...
Teraz pewnie wezmę się za sprzątanie, bo mam pokój zasyfiony na amen. Ściągam sobie ASOTa żeby lepiej się sprzątało
Wieczorem nie wiem co będę robić, pewnie gdzieś z koleżankami wyruszę
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:04   #1743
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania


Anastazja-to szybciutko sie uwinęłaś z praca,teraz tylko czekać az Cię wypuszcza wczesniej

Sunset-boze kobito! Ty to masz normalnie krecioła pokazuj koniecznie! tez dzisiaj bylam w dojczu i tez ogladalaqm te szpilki,ale stwierdziłam,że kupie sobie bezowe jakieś niewysokie,bo te moje czarne to jednak 11 cm i ciezko w nich chodzic codziennie ale mam beżowe i czarne koturny na lato jakby co

wrocilam z uczelni bo musialam pojechac chociaz jestem chora wygladam jak swinka pigi nienawidze sie taka kupilam sobie masc majerankowa i mam nadzieje ze troche pomoze

musze teraz ogarnac troche chalupke,bo G przyjdzie wieczorkiem poza tym mam kartki do klejenia umre!
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:08   #1744
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Sunset-boze kobito! Ty to masz normalnie krecioła pokazuj koniecznie! tez dzisiaj bylam w dojczu i tez ogladalaqm te szpilki,ale stwierdziłam,że kupie sobie bezowe jakieś niewysokie,bo te moje czarne to jednak 11 cm i ciezko w nich chodzic codziennie ale mam beżowe i czarne koturny na lato jakby co

wrocilam z uczelni bo musialam pojechac chociaz jestem chora wygladam jak swinka pigi nienawidze sie taka kupilam sobie masc majerankowa i mam nadzieje ze troche pomoze

musze teraz ogarnac troche chalupke,bo G przyjdzie wieczorkiem poza tym mam kartki do klejenia umre!
Ojj tam krecioła Wolę być uzależniona od szmat niż od denaturatu na przykład
Kurde mówisz , że cięzko się w nich chodzi? Ja je właśnie chcę sobie kupić na co dzień, nie wydawały się takie strasznie wysokie. No najwyżej ich nie wezmę jak uznam że są za wysokie, albo wezmę i jakoś będe w nich kaleczyć, bo innych nie ma

Maść majerankową ? Pierwsze słyszę, na co jest to cudo ?

Dalej karteluszki męczysz biedaku
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:16   #1745
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ojj tam krecioła Wolę być uzależniona od szmat niż od denaturatu na przykład
Kurde mówisz , że cięzko się w nich chodzi? Ja je właśnie chcę sobie kupić na co dzień, nie wydawały się takie strasznie wysokie. No najwyżej ich nie wezmę jak uznam że są za wysokie, albo wezmę i jakoś będe w nich kaleczyć, bo innych nie ma

Maść majerankową ? Pierwsze słyszę, na co jest to cudo ?

Dalej karteluszki męczysz biedaku
moje? moje sa wysokie,bo sa o 1 cm tylko nizsze od tych Twoich z dojcza,bo pamietam jak mierzylam i jak na wysokie buty sa wygodne,ale nie do latania caly dzien to tez zalezy jakie kto ma stopy,ale ja nie wytrzymalabym calego dnia

to jest na katar,smaruje sie to pod nosem i to udroznia drogi oddechowe,a kosztuje 2 zl

no mecze mecze,musze sie wziac bo mam 100 ,a jeszcze nic nie zrobilam przez to chorobsko
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:19   #1746
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Anastazja no to mega szybko wyrobiłaś się dzisiaj z pracą, tak to można pracować Mam nadzieję, że udało Ci się wyjść wcześniej
Co do piwka to faktycznie nie było sensu iść skoro padał deszcz, ja na Twoim miejscu pewnie też zostałabym w domku
A co do wichury to u mnie jest to samo, wieje tak że łeb chce urwać dosłownie ... porażka

W ogóle to witam Ja zgodnie z planem wstałam dzisiaj po ósmej i wyruszyłam na szmatki wydałam 95 zł Ale przyniosłam całą torbę ubrań, w tym moją perełkę czyli włochatą kamizelkę Oprócz tego kilka sweterków i bluzek, nową piżamkę tzn taką haleczkę ze stringami, nowy biustonosz i majtasy, jedną sukienkę i takie tam pierdółki.
Większość aktualnie się pierze, więc jak wyschną to chętnie się pochwalę
Byłam w poszukiwaniu butów i tradycyjnie nic nie znalazłam. Zaszłam do Dojcza i mierzyłam takie butki, które kiedyś Nadziejka tutaj pokazywała, niewysokie czarne szpilki na platformie. Niestety u mnie były same 40stki i mają mi sprowadzić na przyszły tydzień 39 i 38. 39 będą na pewno a 38 nie wiadomo bo jest tylko jedna para w regionie, oby się udało je załatwić 39 pewnie będą za duże... Mają dzwonić w przyszłym tygodniu, oby były te butki bo normalnie nic nie mogę znaleźć, wszystkie buty są bez palców a na takie jeszcze za wcześnie...
Teraz pewnie wezmę się za sprzątanie, bo mam pokój zasyfiony na amen. Ściągam sobie ASOTa żeby lepiej się sprzątało
Wieczorem nie wiem co będę robić, pewnie gdzieś z koleżankami wyruszę
szybko skończyłam o 10.30 ale to dzisiaj wyjątkowo mnie puścili bo było zebranie zarządu jak co piątek
nawet nie miałam ochoty iść na to piwo, jestem codziennie taka zmęczona że masakra
u mnie tak wieje że mój pies nie może iść

czekamy na fotorelację szkoda że u mnie nie ma takich lumpów
co do butów to jest ciężko z nimi niestety, ja też szukam takich ale na nie wielkim obcasie żeby były na codzień a wszędzie zaje.iste szpile

zapraszam do mnie na sprzatanie
Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Anastazja-to szybciutko sie uwinęłaś z praca,teraz tylko czekać az Cię wypuszcza wczesniej

Sunset-boze kobito! Ty to masz normalnie krecioła pokazuj koniecznie! tez dzisiaj bylam w dojczu i tez ogladalaqm te szpilki,ale stwierdziłam,że kupie sobie bezowe jakieś niewysokie,bo te moje czarne to jednak 11 cm i ciezko w nich chodzic codziennieale mam beżowe i czarne koturny na lato jakby co

wrocilam z uczelni bo musialam pojechac chociaz jestem chora wygladam jak swinka pigi nienawidze sie takakupilam sobie masc majerankowa i mam nadzieje ze troche pomoze

musze teraz ogarnac troche chalupke,bo G przyjdzie wieczorkiempoza tym mam kartki do klejenia umre!
o beżowe też bym chciała podobaja mi się takie nude
a co to za maść majerankowa? na opuchnięcia czy co?
dalej te kartki męczysz?? współczuję

ja wróciłam z 15 min temu od mamy
zjedliśmy pizzę z Tż na obiad
zaraz muszę się kawy napić bo zasypiam a muszę chatę ogarnąć i odpalić czata
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:45   #1747
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
szybko skończyłam o 10.30 ale to dzisiaj wyjątkowo mnie puścili bo było zebranie zarządu jak co piątek
nawet nie miałam ochoty iść na to piwo, jestem codziennie taka zmęczona że masakra
u mnie tak wieje że mój pies nie może iść

czekamy na fotorelację szkoda że u mnie nie ma takich lumpów
co do butów to jest ciężko z nimi niestety, ja też szukam takich ale na nie wielkim obcasie żeby były na codzień a wszędzie zaje.iste szpile

zapraszam do mnie na sprzatanie

o beżowe też bym chciała podobaja mi się takie nude
a co to za maść majerankowa? na opuchnięcia czy co?
dalej te kartki męczysz?? współczuję

ja wróciłam z 15 min temu od mamy
zjedliśmy pizzę z Tż na obiad
zaraz muszę się kawy napić bo zasypiam a muszę chatę ogarnąć i odpalić czata
no nude to juz w ogole dzisiaj widzialam takie wlalasnie nude,ale na niskim takim slupkowym obcasie,tak z 7 cm,akurat do biegania na uczelnie,ale nie mialam sily przymierzac

nie nie,tak jak mowilam to jest na katar

mecze mecze

ale wam dobrze z ta pizza

ja ogranelam chalupke,odpoczne chwile i ide kartki lepic
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 15:07   #1748
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
no nude to juz w ogole dzisiaj widzialam takie wlalasnie nude,ale na niskim takim slupkowym obcasie,tak z 7 cm,akurat do biegania na uczelnie,ale nie mialam sily przymierzac

nie nie,tak jak mowilam to jest na katar

mecze mecze

ale wam dobrze z ta pizza

ja ogranelam chalupke,odpoczne chwile i ide kartki lepic
o to właśnie takie byłyby idealne że też Ci się mierzyć nie chciało

aa rozumiem, nigdy nie stosowałam

a nie mogłabyś iść do pracy? nawet na weekendy albo chociaż jako kelnerka w jakimś klubie czy pubie?? często w tygodniu jest robota po parę godzin
ja tam za pizzą nie przepadam ale trzeba było coś zjeść

ja położyłam się na godzinę, ale nie spałam, byłam przed chwilą z psem i w sklepie, kupiłam rzodkiewkę, szczypiorek, cytrynę i herbatę
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:58   #1749
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Nadziejko no to mnie zmartwiłaś troszkę. Ja tak jak mówiłam mierzyłam je, ale zmierzyć to można wszystko i przez kilka sekund na nogach wydaje się okej, a inaczej jest jak przyjdzie chodzić w takich butach przez cały dzień. No ale ja chyba całymi dniami nie będę w nich biegać, co najwyżej na kilka godzin na miasto albo gdzieś do baru i tylo Co do beżowych to mnie też bardzo się podobają, ale na razie czarne to priorytet bo nie mam ani jednych, a czarny to jednak najbardziej praktyczny kolor
Owocnego klejenia kartek, oby poszło jak najszybciej
Co do maści to nawet nie miałam pojęcia że coś takiego istnieje

Anastazja to mówiłam wpadaj do mnie na łowy, oprowadzę Cię po wszystkich lumpach i codziennie będziemy śmigać na inne dostawy
Co do butów to u mnie jest podobnie, albo na zaje*istym obcasie, albo bez palców 90 % butów jest bez palców, oni chyba ochu*eli
A jeśli chodzi o sprzątanie to dzisiaj nie ma bata, wysprzątałam swój pokój i będzie dość na dzisiaj

Właśnie skońcyzłam sprzątanie Została mi jeszcze łazienka na jutro i u siebie w pokoju szafka z piżamami bo straszny bajzel mi się tam zrobił, a doszły 3 nowe więc musi być porządeczek
Nareszcie mój pokój wygląda jak pokój
Teraz idę pościągać pranie i się wykąpać Koło 7 jadę do siostry a później pewnie do koleżanek
A na jutro ugadałam się z koleżanką na picie

Słucham sobie seta Armina z Miami i normalnie odpływam, ja chcę Asot jeszcze raz w Polsce
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:47   #1750
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Nadziejko no to mnie zmartwiłaś troszkę. Ja tak jak mówiłam mierzyłam je, ale zmierzyć to można wszystko i przez kilka sekund na nogach wydaje się okej, a inaczej jest jak przyjdzie chodzić w takich butach przez cały dzień. No ale ja chyba całymi dniami nie będę w nich biegać, co najwyżej na kilka godzin na miasto albo gdzieś do baru i tylo Co do beżowych to mnie też bardzo się podobają, ale na razie czarne to priorytet bo nie mam ani jednych, a czarny to jednak najbardziej praktyczny kolor
Owocnego klejenia kartek, oby poszło jak najszybciej
Co do maści to nawet nie miałam pojęcia że coś takiego istnieje

Anastazja to mówiłam wpadaj do mnie na łowy, oprowadzę Cię po wszystkich lumpach i codziennie będziemy śmigać na inne dostawy
Co do butów to u mnie jest podobnie, albo na zaje*istym obcasie, albo bez palców 90 % butów jest bez palców, oni chyba ochu*eli
A jeśli chodzi o sprzątanie to dzisiaj nie ma bata, wysprzątałam swój pokój i będzie dość na dzisiaj

Właśnie skońcyzłam sprzątanie Została mi jeszcze łazienka na jutro i u siebie w pokoju szafka z piżamami bo straszny bajzel mi się tam zrobił, a doszły 3 nowe więc musi być porządeczek
Nareszcie mój pokój wygląda jak pokój
Teraz idę pościągać pranie i się wykąpać Koło 7 jadę do siostry a później pewnie do koleżanek
A na jutro ugadałam się z koleżanką na picie

Słucham sobie seta Armina z Miami i normalnie odpływam, ja chcę Asot jeszcze raz w Polsce
gdybyś mieszkała bliżej to już bym u Ciebie była a tak mam całą Polskę do przejechania
u mnie też jest dużo butów bez palców w sumie nawet bym to przeżyła gdyby nie ten wielki obcas
proszę jak się wzięłaś za porządki
Armina w Miami też słuchałam, wypas
wiedziałam że nie zmarnujesz weekendu, czyli niedziela standardowo na kacu

u mnie był tata na kolacji i właśnie poszedł do domu
zjedliśmy mega wypasione bułki z twarogiem, polędwicą, rzodkiewką, ogórkiem, pomidorem i szczypiorkiem pyszności
teraz robię sobie herbatkę i chyba czaty załączę
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:16   #1751
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
gdybyś mieszkała bliżej to już bym u Ciebie była a tak mam całą Polskę do przejechania
u mnie też jest dużo butów bez palców w sumie nawet bym to przeżyła gdyby nie ten wielki obcas
proszę jak się wzięłaś za porządki
Armina w Miami też słuchałam, wypas
wiedziałam że nie zmarnujesz weekendu, czyli niedziela standardowo na kacu

u mnie był tata na kolacji i właśnie poszedł do domu
zjedliśmy mega wypasione bułki z twarogiem, polędwicą, rzodkiewką, ogórkiem, pomidorem i szczypiorkiem pyszności
teraz robię sobie herbatkę i chyba czaty załączę
Ojj tam, dla takich łaszków warto się poświęcić

No a ja bym wlaśnie nie przeżyła, bo wiadomo że do butów bez palców nie ubierze się żadnej rajstopki, a jeszcze nie ma takiej pogody aby chodzić bez palców. Poza tym w razie deszczu itd też znacznie bardziej praktyczne są zwykłe półbutki i dlatego takie chcę

Ee tam standardowo, ostatnio w sobotę miałam kaca
Dawno się nie widziałyśmy i musimy nadrobić, a wiadomo że znacznie lepiej się dyskutuje po procentach Nie mówiąc już o tym, że muszę odreagować wszystkie nerwy i mała popijawka mi w tym pomoże )

Ale kolacja oł maj Gad Zaszalałaś jak zawsze
I jak tam, czatowałaś cosik ? Mam nadzieję, że przyszedł kolega

Ja dopiero wróciłam do domu Byłam u siory a później u koleżanki i trochę się zagadałyśmy standardowo.
Pogoda u mnie masakryczna, jest zimno, wieje normalnie wicher i pada deszcz:/
Teraz pójdę się troszkę ogarnąć i pewnie pójdę lulać jutro od rana trzeba się wziąć za sprzątanie.
Myślałam, że na tym wolnym umyję sobie okna przed świętami a tu dupa, taka pogoda że nie ma szans na żadne mycie, nie wiem kiedy ja to zrobię. Już nie mówiąc o tym, że całkowicie inaczej miały te wolne dni wyglądać, no ale to już oddzielny temat
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 09:30   #1752
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ojj tam, dla takich łaszków warto się poświęcić

No a ja bym wlaśnie nie przeżyła, bo wiadomo że do butów bez palców nie ubierze się żadnej rajstopki, a jeszcze nie ma takiej pogody aby chodzić bez palców. Poza tym w razie deszczu itd też znacznie bardziej praktyczne są zwykłe półbutki i dlatego takie chcę

Ee tam standardowo, ostatnio w sobotę miałam kaca
Dawno się nie widziałyśmy i musimy nadrobić, a wiadomo że znacznie lepiej się dyskutuje po procentach Nie mówiąc już o tym, że muszę odreagować wszystkie nerwy i mała popijawka mi w tym pomoże )

Ale kolacja oł maj Gad Zaszalałaś jak zawsze
I jak tam, czatowałaś cosik ? Mam nadzieję, że przyszedł kolega

Ja dopiero wróciłam do domu Byłam u siory a później u koleżanki i trochę się zagadałyśmy standardowo.
Pogoda u mnie masakryczna, jest zimno, wieje normalnie wicher i pada deszcz:/
Teraz pójdę się troszkę ogarnąć i pewnie pójdę lulać jutro od rana trzeba się wziąć za sprzątanie.
Myślałam, że na tym wolnym umyję sobie okna przed świętami a tu dupa, taka pogoda że nie ma szans na żadne mycie, nie wiem kiedy ja to zrobię. Już nie mówiąc o tym, że całkowicie inaczej miały te wolne dni wyglądać, no ale to już oddzielny temat
gdyby moja mama nie była chora to może i bym się poświęciła

ja na razie chodzę w adidasach, mam czarne i nawet nie widać że to adidasy mam jeszcze botki no ale nawet nie mam gdzie w nich chodzić ale takie półbuty z chęcią bym sobie kupiła, ale jak znajdę to kupię nie będę codziennie chodzić i szukać pewnie przypadkiem jakieś trafię

oj tak popijawa zawsze wyluzuje

uwielbiam wiosnę i warzywka
czatowałam do 2.30 z moim kolegą zostawił mi 250€ wczoraj plus jeszcze inni

u mnie też taka pogoda;/
też miałam dzisiaj myć okna no ale nie da rady

witam

ja wczoraj siedziałam do 2.30 a przzed 6 musiałam wstać
byłam w szkole, miałam jedne ćwiczenia i zaliczenie na dzień dobry ale wszystko napisałam bo robię to w pracy więc wiem o co chodzi

byłam na zakupach, kupiłam pierwszy raz psince żołądki drobiowe, mam nadzieję że zje bo kupiłam kilogram poza tym kupiłam jej jeszcze kaszę z warzywami i w zoologicznym takie kostki do czyszczenia zębów
zrobiłam też dla nas zakupy, wyszedł po mnie Tż bo bym za ch.ja tego nie doniosła i wydałam 100zł no ale trudno coś jeść trzeba

teraz piję kawkę i zaraz biorę się za sprzątanie

moja mama od wczoraj gorączkuje ma ponad 38 stopni zbili jej na noc temp a dzisiaj od rana znowu gorączka, mam nadzieję że nie zbliża się najgorsze już mi takie myśli zaprzątają głowę że wolę nie mówić
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:28   #1753
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
gdyby moja mama nie była chora to może i bym się poświęciła

ja na razie chodzę w adidasach, mam czarne i nawet nie widać że to adidasy mam jeszcze botki no ale nawet nie mam gdzie w nich chodzić ale takie półbuty z chęcią bym sobie kupiła, ale jak znajdę to kupię nie będę codziennie chodzić i szukać pewnie przypadkiem jakieś trafię

oj tak popijawa zawsze wyluzuje

uwielbiam wiosnę i warzywka
czatowałam do 2.30 z moim kolegą zostawił mi 250€ wczoraj plus jeszcze inni

u mnie też taka pogoda;/
też miałam dzisiaj myć okna no ale nie da rady

witam

ja wczoraj siedziałam do 2.30 a przzed 6 musiałam wstać
byłam w szkole, miałam jedne ćwiczenia i zaliczenie na dzień dobry ale wszystko napisałam bo robię to w pracy więc wiem o co chodzi

byłam na zakupach, kupiłam pierwszy raz psince żołądki drobiowe, mam nadzieję że zje bo kupiłam kilogram poza tym kupiłam jej jeszcze kaszę z warzywami i w zoologicznym takie kostki do czyszczenia zębów
zrobiłam też dla nas zakupy, wyszedł po mnie Tż bo bym za ch.ja tego nie doniosła i wydałam 100zł no ale trudno coś jeść trzeba

teraz piję kawkę i zaraz biorę się za sprzątanie

moja mama od wczoraj gorączkuje ma ponad 38 stopni zbili jej na noc temp a dzisiaj od rana znowu gorączka, mam nadzieję że nie zbliża się najgorsze już mi takie myśli zaprzątają głowę że wolę nie mówić
Ja też poluję na jakieś adidaski, mam co prawda chyba z 8 par ale wszystkie są takie "większe" , a ja chcę jakieś zgrabne małe , takie "przy nodze" widziałam ostatnio w Tarnowie pięknie, 215 zł kosztowały więc jeszcze nie tragedia, może je kupię

O jaa no to bogata jesteś Gratuluję

Jak ja bym chciała mieć w trakcie zjazdów jedne ćwiczenia i do domu Zazdraszczam

Moja je żołądki drobiowe, nie za często ale raz na jakiś czas lubi Mam nadzieję, że Twoja też się złapie, bo szkoda byłoby wyrzucić Porządne zakupy zrobiłaś

No co Ty nawet nie myśl w ten sposób ! Na pewno wszystko będzie dobrze, nie dziwię się że jesteś zmartwiona ale musisz się trzymać jakoś i nawet nie dopuszczaj takich myśli do siebie, że może stać się coś niedobrego... Jak będziesz miała jakieś wieści ze szpitala to daj znać, kiedy idziesz do mamy ?

W ogóle to witam Sobotnie południe, a na dworze ciemno jak w dupie :/ Popaduje gradem i deszczem na zmianę, zaje*ista pogoda mi się udała na tyle dni wolnego, słów mi brak.
Wstałam przed 11, byłam z psem na spacerku i zjadłam kanapki na śniadanie. Teraz idę pościągać pranie i pewnie wezmę się za sprzątanie łazienki żeby później już mieć spokój ze wszystkim
Jak patrzę za okno to normalnie odechciewa mi się wszelakich wieczornych wyjść, ale kurde wyjdę mimo pogody, nie będę wolnego weekenedu marnować w domu tylko ze względu na deszcz...
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:47   #1754
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Mam troszkę czasu,więc wstawiam fotki moich łowów
Chustka i szaliczek ze srebrną nitką
"sukienka" Tally Weijl, bluzka jest wykonana z koronki czego na fotce nie widać
Marynarski sweterek
Malinowy sweterek Atmo, aparat przejaskrawił kolor
Kurtka Miss Selfridge
Futrzany bezrękawnik Atmosphere
Kwiecista bluzeczka Atmo
Bluzka z falbanką Denim CO
Sweterek z falbankami przy guzikach
Tshirt z cyrkoniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05745.jpg (66,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05748.jpg (45,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05809.jpg (36,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05751.jpg (45,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05754.jpg (60,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05807.jpg (58,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05810.jpg (37,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05811.jpg (37,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05812.jpg (48,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05746.jpg (58,1 KB, 4 załadowań)
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:52   #1755
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

I jeszcze
Zwykły szary sweterek Benetton którego długo szukałam
Kamizelka Stradivarius
Sweterek z bufkami Topshop
Różowa bluzka na guziki Denim CO
Haleczki , czarna ze złotą nitką H&M , a druga Primark, obydwie były nowe z papierowymi metkami
Sweterek z koronkową wstawką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05747.jpg (42,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05749.jpg (39,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05750.jpg (41,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05756.jpg (38,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05808.jpg (52,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05813.jpg (34,9 KB, 4 załadowań)
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:48   #1756
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ja też poluję na jakieś adidaski, mam co prawda chyba z 8 par ale wszystkie są takie "większe" , a ja chcę jakieś zgrabne małe , takie "przy nodze" widziałam ostatnio w Tarnowie pięknie, 215 zł kosztowały więc jeszcze nie tragedia, może je kupię

O jaa no to bogata jesteś Gratuluję

Jak ja bym chciała mieć w trakcie zjazdów jedne ćwiczenia i do domu Zazdraszczam

Moja je żołądki drobiowe, nie za często ale raz na jakiś czas lubi Mam nadzieję, że Twoja też się złapie, bo szkoda byłoby wyrzucić Porządne zakupy zrobiłaś

No co Ty nawet nie myśl w ten sposób ! Na pewno wszystko będzie dobrze, nie dziwię się że jesteś zmartwiona ale musisz się trzymać jakoś i nawet nie dopuszczaj takich myśli do siebie, że może stać się coś niedobrego... Jak będziesz miała jakieś wieści ze szpitala to daj znać, kiedy idziesz do mamy ?

W ogóle to witam Sobotnie południe, a na dworze ciemno jak w dupie :/ Popaduje gradem i deszczem na zmianę, zaje*ista pogoda mi się udała na tyle dni wolnego, słów mi brak.
Wstałam przed 11, byłam z psem na spacerku i zjadłam kanapki na śniadanie. Teraz idę pościągać pranie i pewnie wezmę się za sprzątanie łazienki żeby później już mieć spokój ze wszystkim
Jak patrzę za okno to normalnie odechciewa mi się wszelakich wieczornych wyjść, ale kurde wyjdę mimo pogody, nie będę wolnego weekenedu marnować w domu tylko ze względu na deszcz...
ja miałam kiedyś zaje.iste adidasy puma ferrari czarne wyglądały zaje.iście przylegały do nogi jak skarpetki dosłownie, dałam za nie 450 zł i wytrzymały mi 4 lata mam je jeszcze ale tylko na siłkę w nich chodzę bo są zajechane te co teraz mam to adidasa ze srebnymi paskami ale są zgrabne

bogata to bym była gdybym codziennie tyle zarabiała

bo reszta to wykłady a ja na nie nie chodzę

mam nadzieję źe zje, jeszcze nigdy jej nie robiłam, ona kocha wątróbkę drobiową ale nie było już w mięsnym więc wzięłam żołądki

dla mnie każde pogorszenie stanu mamy jest bolesne i wtedy wyobrażam sobie najgorsze

u mnie taka sama pogoda, miałam dzisiaj iść na piwo ale chyba sobie odpuszczę bo pogoda jest paskudna;/

łowy boskie chyba będę Ci kasę wysyłać żebyś robiła mi zakupy i później wysyłała

ja byłam u mamy i właśnie wróciłam, temperatura trochę spadła ale coś ją chyba boli bo ma taką minę jakby ją coś bolało lekarz ma być ok 16 dopiero może coś poradzi
teraz odgrzeję sobie obiad i posprzątam trochę chatę bo jest straszny burdel;/ tzn najpierw zjem i wypiję herbatę
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:06   #1757
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś zaje.iste adidasy puma ferrari czarne wyglądały zaje.iście przylegały do nogi jak skarpetki dosłownie, dałam za nie 450 zł i wytrzymały mi 4 lata mam je jeszcze ale tylko na siłkę w nich chodzę bo są zajechane te co teraz mam to adidasa ze srebnymi paskami ale są zgrabne

bogata to bym była gdybym codziennie tyle zarabiała

bo reszta to wykłady a ja na nie nie chodzę

mam nadzieję źe zje, jeszcze nigdy jej nie robiłam, ona kocha wątróbkę drobiową ale nie było już w mięsnym więc wzięłam żołądki

dla mnie każde pogorszenie stanu mamy jest bolesne i wtedy wyobrażam sobie najgorsze

u mnie taka sama pogoda, miałam dzisiaj iść na piwo ale chyba sobie odpuszczę bo pogoda jest paskudna;/

łowy boskie chyba będę Ci kasę wysyłać żebyś robiła mi zakupy i później wysyłała

ja byłam u mamy i właśnie wróciłam, temperatura trochę spadła ale coś ją chyba boli bo ma taką minę jakby ją coś bolało lekarz ma być ok 16 dopiero może coś poradzi
teraz odgrzeję sobie obiad i posprzątam trochę chatę bo jest straszny burdel;/ tzn najpierw zjem i wypiję herbatę
Puma to jest konkretna firma, ja też miałam czarne pumki i chodziłam w nich chyba ze trzy lata, uwielbiałam je Niestety się rozleciały a ja zamiast zanieść je do szewca to zaczełam je sama naprawiać super glue i w ten sposób zakończyłam ich żywot
Te które mi się podobają też są z adidasa, całe bielusieńkie, takie trochę trampko - balerinki , prze zgrabne Muszę pochodzić jeszcze trochę po sklepach i jak nic innego nie wpadnie mi w oko, to pewnie kupię tamte

No to trza siedzieć codziennie

Moja też lubi wątróbkę ale nie w za dużych ilościach, musi mieć zróżnicowane menu bo dwa dni pod rząd nie zje tego samego

To prawda u mnie tez jest paskudnie. Mam nadzieję, że moja koleżanka się nie rozmyśli z wyjścia bo chyba bym się załamała jakby mi przyszło dzisiaj gnić w domu :/Nie ma szans, dzisiaj się bawię

Hihi dziękuję nie ma sprawy

To dobrze że temperatura spadła Zobaczymy co powie lekarz, na pewno nic złego się nie dzieje więc głowa do góry

A ja już sprzątanie mam za soba Zrobiłam pranko, wysprzatałam łazienkę, umyłam podłowi i byłam z psem na spacerze TEraz sobie siedzę i słucham muzyczki Chyba wezmę się za pazurki bo przez ostatnie dwa dni nie nakładałam odżywki bo zapomniałam , w ogóle muszę skórki osunąć
Pisała do mnie koleżanka czy może się zabrać ze mną w poniedziałek do pracy i mi o tym przypomniała niepotrzebnie, buu aż mi słabo na samą myśl :/
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:37   #1758
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Puma to jest konkretna firma, ja też miałam czarne pumki i chodziłam w nich chyba ze trzy lata, uwielbiałam je Niestety się rozleciały a ja zamiast zanieść je do szewca to zaczełam je sama naprawiać super glue i w ten sposób zakończyłam ich żywot
Te które mi się podobają też są z adidasa, całe bielusieńkie, takie trochę trampko - balerinki , prze zgrabne Muszę pochodzić jeszcze trochę po sklepach i jak nic innego nie wpadnie mi w oko, to pewnie kupię tamte

No to trza siedzieć codziennie

Moja też lubi wątróbkę ale nie w za dużych ilościach, musi mieć zróżnicowane menu bo dwa dni pod rząd nie zje tego samego

To prawda u mnie tez jest paskudnie. Mam nadzieję, że moja koleżanka się nie rozmyśli z wyjścia bo chyba bym się załamała jakby mi przyszło dzisiaj gnić w domu :/Nie ma szans, dzisiaj się bawię

Hihi dziękuję nie ma sprawy

To dobrze że temperatura spadła Zobaczymy co powie lekarz, na pewno nic złego się nie dzieje więc głowa do góry

A ja już sprzątanie mam za soba Zrobiłam pranko, wysprzatałam łazienkę, umyłam podłowi i byłam z psem na spacerze TEraz sobie siedzę i słucham muzyczki Chyba wezmę się za pazurki bo przez ostatnie dwa dni nie nakładałam odżywki bo zapomniałam , w ogóle muszę skórki osunąć
Pisała do mnie koleżanka czy może się zabrać ze mną w poniedziałek do pracy i mi o tym przypomniała niepotrzebnie, buu aż mi słabo na samą myśl :/
pumy są fajne ale drogie niestety;/
to z Ciebie niezły szewc jest
no ja też mam takie trampkowate

dzisiaj znowu posiedzę dłużej

a moja mogłaby jeść cały czas to samo tylko ja jej zmieniam żeby miała różne smaki
a jak robi się te żołądki?? bo ja nigdy nie robiłam i nie mam pojęcia

ja nie mam ochoty na zabawę;/ gdyby mama nie miała gorączki to bym poszła a tak to cały czas o niej myślę

o kurde, to czekam na Ciebie aż u mnie posprzątasz

ja posiedziałam z herbatą i teraz robię tacie obiad bo zaraz przyjdzie
jak pójdzie to muszę w końcu sprzątnąć
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:27   #1759
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
pumy są fajne ale drogie niestety;/
to z Ciebie niezły szewc jest
no ja też mam takie trampkowate

dzisiaj znowu posiedzę dłużej

a moja mogłaby jeść cały czas to samo tylko ja jej zmieniam żeby miała różne smaki
a jak robi się te żołądki?? bo ja nigdy nie robiłam i nie mam pojęcia

ja nie mam ochoty na zabawę;/ gdyby mama nie miała gorączki to bym poszła a tak to cały czas o niej myślę

o kurde, to czekam na Ciebie aż u mnie posprzątasz

ja posiedziałam z herbatą i teraz robię tacie obiad bo zaraz przyjdzie
jak pójdzie to muszę w końcu sprzątnąć
No drogie, ale przynajmniej konkretne pieniądze płaci się za konkretną rzecz
Oj tak, szewc ze mnie pierwsza klasa, już nie jedne buty sobie tak spieprzyłam ale teraz już się nauczyłam że super glue butów się nie klei

Ja jej normalnie gotuję w wodzie bez żadnych przypraw, one się trochę długo gotują niestety.

Oj to dzisiaj lepiej posprzątaj sobie sama, bo na mnie się nie doczekasz;p

Ale się wku*wiłam Byłam w Rossmanie z koleżanką po farbę do włosów i dostałam w międzyczasie smsa od tej koleżanki z Krk że jednak zostaje tam , bo zjechało się jej rodzeństwo a że rzadko mają okazję posiedzieć razem to zostaje... I zostałam na lodzie, wolny weekend na który tyle czekałam w całosci spędzę w domu jak ostatnia ciota
Moje dziewcyzny już sobie zaplanowały wieczór, idą do takiej laski za którą ja nie przepadam i przez to ja z nimi nie idę, gdybym wcześniej to przewidziała to one by się z nią nie ugadywały, a tak to zostałam sama Jestem taka wściekła, chyba się z żalu opiję do lusterka normalnie Zaje*isty weekend , nie dość że pogoda się nie udała to jeszcze tyle planów było i ch*j strzelił wszystko
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 17:51   #1760
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No drogie, ale przynajmniej konkretne pieniądze płaci się za konkretną rzecz
Oj tak, szewc ze mnie pierwsza klasa, już nie jedne buty sobie tak spieprzyłam ale teraz już się nauczyłam że super glue butów się nie klei

Ja jej normalnie gotuję w wodzie bez żadnych przypraw, one się trochę długo gotują niestety.

Oj to dzisiaj lepiej posprzątaj sobie sama, bo na mnie się nie doczekasz;p

Ale się wku*wiłam Byłam w Rossmanie z koleżanką po farbę do włosów i dostałam w międzyczasie smsa od tej koleżanki z Krk że jednak zostaje tam , bo zjechało się jej rodzeństwo a że rzadko mają okazję posiedzieć razem to zostaje... I zostałam na lodzie, wolny weekend na który tyle czekałam w całosci spędzę w domu jak ostatnia ciota
Moje dziewcyzny już sobie zaplanowały wieczór, idą do takiej laski za którą ja nie przepadam i przez to ja z nimi nie idę, gdybym wcześniej to przewidziała to one by się z nią nie ugadywały, a tak to zostałam sama Jestem taka wściekła, chyba się z żalu opiję do lusterka normalnie Zaje*isty weekend , nie dość że pogoda się nie udała to jeszcze tyle planów było i ch*j strzelił wszystko
to prawda, raz na 3 lata można wydać taką kwotę

ku.wa masakra z tymi żołądkami, gotowały się dwie godziny, zostawiłam u sąsiadki na gazie i poszłam do mamy i wróciłam i dopiero były miękkie ale psina wpie.dalała aż jej się uszy trzęsły

no to zostawię dla Ciebie sprzątanie na jutro

o kurde;/ no to lipa straszna;/ to kup sobie jakieś piwko czy coś

ja wróciłam po 18 od mamy, wzięłam ten garnek z żołądkami od sąsiadki i ugotowałam jeszcze kaszę do tego tej mojej psinie

zjadłam kolację i zaraz muszę gary umyć po tej naszej kolacji

chciałam biegać ale znowu zaczęło wiać;/ dlatego zadzwoniłam do taty i ma przynieść do siebie orbitreka z piwnicy i od jutra będę chodzić do niego i ćwiczyć
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:03   #1761
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
to prawda, raz na 3 lata można wydać taką kwotę

ku.wa masakra z tymi żołądkami, gotowały się dwie godziny, zostawiłam u sąsiadki na gazie i poszłam do mamy i wróciłam i dopiero były miękkie ale psina wpie.dalała aż jej się uszy trzęsły

no to zostawię dla Ciebie sprzątanie na jutro

o kurde;/ no to lipa straszna;/ to kup sobie jakieś piwko czy coś

ja wróciłam po 18 od mamy, wzięłam ten garnek z żołądkami od sąsiadki i ugotowałam jeszcze kaszę do tego tej mojej psinie

zjadłam kolację i zaraz muszę gary umyć po tej naszej kolacji

chciałam biegać ale znowu zaczęło wiać;/ dlatego zadzwoniłam do taty i ma przynieść do siebie orbitreka z piwnicy i od jutra będę chodzić do niego i ćwiczyć
No mówiłam że to dziadostwo się długo gotuje. Ale jak psina zadowolona to czyli warto było

Haha może lepiej nie

Piwko jak piwko, chciałam wyjść do ludzi i z kimś sobie pogadać, odprężyć się, trochę oderwać myśli i w ogóle, a tu tak mi się plany zje*ały, normalnie nie do wiary :/ Tak to chyba jeszcze nigdy nie było żebym miała tyle pomysłów na weekend i zaden nie wypalił...

Ee jak tata ma orbitreka to ja na Twoim miejscu już dawno bym sobie u niego ćwiczyła Mi też chodził po głowie pomysł kupna ale niestety nie mam tego gdzie postawić :/
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:26   #1762
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No mówiłam że to dziadostwo się długo gotuje. Ale jak psina zadowolona to czyli warto było

Haha może lepiej nie

Piwko jak piwko, chciałam wyjść do ludzi i z kimś sobie pogadać, odprężyć się, trochę oderwać myśli i w ogóle, a tu tak mi się plany zje*ały, normalnie nie do wiary :/ Tak to chyba jeszcze nigdy nie było żebym miała tyle pomysłów na weekend i zaden nie wypalił...

Ee jak tata ma orbitreka to ja na Twoim miejscu już dawno bym sobie u niego ćwiczyła Mi też chodził po głowie pomysł kupna ale niestety nie mam tego gdzie postawić :/
bardzo zadowolona wiedziałam że mięso jej posmakuje ale nie sądziłam że kasza też tymbardziej gryczana miałam jej zrobić taki a'la gulasz z tych żołądków ale nie chciałam ani doprawiać ani zaprawiać mąką więc zjadła "na sucho"

rozumiem Cię no ale tak niestety bywa że wszystko szlag trafi pamiętam że kiedyś w wakacje miałam trzy opcje jechania nad morze w weekend i w końcu nic z tego nie wyszło też byłam mega wku.wiona no ale to przecież nie koniec świata jutro przynajniej kaca nie będziesz miała

no właśnie chodzi o to miejsce mojemu tacie, dlatego orbitrek jest w piwnicy, ale przekonałam go że przecież mamy nie ma i może wstawić do jednego pokoju
Tż właśnie chciał tego orbitreka do nas przewieźć no ale nie miałabym gdzie go postawić, tylko w kuchni

ja właśnie wyszłam z wanny umyłam sobie włosy, zrobiłam peeling, wyszorowałam się syrenką i tyle aha jeszcze balsam

zrobiłam sobie herbatkę i chwilę muszę odpocząć
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:11   #1763
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
bardzo zadowolona wiedziałam że mięso jej posmakuje ale nie sądziłam że kasza też tymbardziej gryczana miałam jej zrobić taki a'la gulasz z tych żołądków ale nie chciałam ani doprawiać ani zaprawiać mąką więc zjadła "na sucho"

rozumiem Cię no ale tak niestety bywa że wszystko szlag trafi pamiętam że kiedyś w wakacje miałam trzy opcje jechania nad morze w weekend i w końcu nic z tego nie wyszło też byłam mega wku.wiona no ale to przecież nie koniec świata jutro przynajniej kaca nie będziesz miała

no właśnie chodzi o to miejsce mojemu tacie, dlatego orbitrek jest w piwnicy, ale przekonałam go że przecież mamy nie ma i może wstawić do jednego pokoju
Tż właśnie chciał tego orbitreka do nas przewieźć no ale nie miałabym gdzie go postawić, tylko w kuchni

ja właśnie wyszłam z wanny umyłam sobie włosy, zrobiłam peeling, wyszorowałam się syrenką i tyle aha jeszcze balsam

zrobiłam sobie herbatkę i chwilę muszę odpocząć
Moja mama zawsze mojej daje samo mięcho bo jej się nie chce niczego dogotowywać

Wiadomo że nie koniec świata, ale już tak dawno nigdzie nie byłam, w dodatku w ostatnim czasie mam troszkę stresów i chciałam to odreagować, wygadać się, a tu taka lipa:/ Zapraszał mnie kolega na imprezę ale bez koleżanek nigdzie nie pójdę i już mu odmówiłam, to nie jest moje towarzystwo i źle bym się tam czuła.
Cały czas mam nadzieję, że ktoś jednak się odezwie i gdzieś wyruszę, ale szczerze mówiąc to wątpliwa sprawa. A kaca właśnie chciałam mieć :P

Widzę, że też cierpisz na brak metrażu , ja mam tą samą bolączkę

A ja sobie piję Desperadoska i zaraz pewnie pójdę do sklepu po dostawę bo coś mi za dobrze smakuje dzisiaj ;p
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:33   #1764
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Moja mama zawsze mojej daje samo mięcho bo jej się nie chce niczego dogotowywać

Wiadomo że nie koniec świata, ale już tak dawno nigdzie nie byłam, w dodatku w ostatnim czasie mam troszkę stresów i chciałam to odreagować, wygadać się, a tu taka lipa:/ Zapraszał mnie kolega na imprezę ale bez koleżanek nigdzie nie pójdę i już mu odmówiłam, to nie jest moje towarzystwo i źle bym się tam czuła.
Cały czas mam nadzieję, że ktoś jednak się odezwie i gdzieś wyruszę, ale szczerze mówiąc to wątpliwa sprawa. A kaca właśnie chciałam mieć :P

Widzę, że też cierpisz na brak metrażu , ja mam tą samą bolączkę

A ja sobie piję Desperadoska i zaraz pewnie pójdę do sklepu po dostawę bo coś mi za dobrze smakuje dzisiaj ;p
ja jej zawsze daję mięso z czymś, zazwyczaj z ryżem

jak towarzystwo Ci nie odpowiada to ja też bym nie poszła
może jednak ktoś da znać
o nie, jeszcze nigdy nie powiedziałam że chciałabym mieć kaca

gdyby był jeszcze jeden pokój to byłoby gdzie wstawić a tak to lipa bo przy każdej ścianie coś stoi a przecież nie postawię go na środku

to zdrówko

byłam u sąsiadki na chwilę wypiłyśmy sobie dwa piwka mówiła żebym została u niej bo znajomi przychodzą pić ale ja ich nie lubię no więc przyszłam do domku i włączyłam tv
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:01   #1765
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
ja jej zawsze daję mięso z czymś, zazwyczaj z ryżem

jak towarzystwo Ci nie odpowiada to ja też bym nie poszła
może jednak ktoś da znać
o nie, jeszcze nigdy nie powiedziałam że chciałabym mieć kaca

gdyby był jeszcze jeden pokój to byłoby gdzie wstawić a tak to lipa bo przy każdej ścianie coś stoi a przecież nie postawię go na środku

to zdrówko

byłam u sąsiadki na chwilę wypiłyśmy sobie dwa piwka mówiła żebym została u niej bo znajomi przychodzą pić ale ja ich nie lubię no więc przyszłam do domku i włączyłam tv
My z początku też tak dawałyśmy , a później mamie nie chciało się paprać z ryżem i dawała samo mięcho i tak się już nauczyła

Wątpię, taka godzina i nikt się nie odzywa więc pewnie nic z tego dzisiaj nie będzie.
Dzwoniły do mnie koleżanki i pytały czy na pewno nie mam ochoty iść do tej laski ale powiedziąłam ze nie, nie ma sensu tam isc skoro jej nie lubie. Masakra , nie wierzę normalnie ze w wolna sobote gnije w domu :/
A ja jeszcze nigdy po piciu nie obudziłam się w normalnym stanie tylko zawsze po piciu miałam kaca, a ze chciałam się opic dziisaj, to kaca też chciałam mieć ;p

No to masz tak samo jak ja ;p

To może ja pójdę do tej sąsiadki Twojej, ja dzisiaj jestem głodna towarzystwa
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:11   #1766
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
My z początku też tak dawałyśmy , a później mamie nie chciało się paprać z ryżem i dawała samo mięcho i tak się już nauczyła

Wątpię, taka godzina i nikt się nie odzywa więc pewnie nic z tego dzisiaj nie będzie.
Dzwoniły do mnie koleżanki i pytały czy na pewno nie mam ochoty iść do tej laski ale powiedziąłam ze nie, nie ma sensu tam isc skoro jej nie lubie. Masakra , nie wierzę normalnie ze w wolna sobote gnije w domu :/
A ja jeszcze nigdy po piciu nie obudziłam się w normalnym stanie tylko zawsze po piciu miałam kaca, a ze chciałam się opic dziisaj, to kaca też chciałam mieć ;p

No to masz tak samo jak ja ;p

To może ja pójdę do tej sąsiadki Twojej, ja dzisiaj jestem głodna towarzystwa
moja nie ma aż tak dobrze, nie będzie samego mięsa jeść

no tak skoro jej nie lubisz to bez sensu jechać
to już rozumiem, chcesz się napić to chcesz mieć kaca

to wpadaj do mnie, pójdziemy do niej razem

ja oglądam tv i zaległam właśnie w łóżku dzisiaj robię sobie wolne
suszy mnie po tym piwie niesamowicie herbatę sobie zrobiłam
za godzinę będzie Tż, on idzie jeszcze jutro do pracy i później 5 dni wolnego
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:11   #1767
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
moja nie ma aż tak dobrze, nie będzie samego mięsa jeść

no tak skoro jej nie lubisz to bez sensu jechać
to już rozumiem, chcesz się napić to chcesz mieć kaca

to wpadaj do mnie, pójdziemy do niej razem

ja oglądam tv i zaległam właśnie w łóżku dzisiaj robię sobie wolne
suszy mnie po tym piwie niesamowicie herbatę sobie, Ty ibiłam
za godzinę będzie Tż, on idzie jeszcze jutro do pracy i później 5 dni wolnego
Na moją psinę mama mówi "bogini" więc jej można wszystko

zanim bym dojechała to sąsiadka by musiała iść do roboty i Ty jak podejrzewam także, no i ja też na 6 rano

Ooo to się nacieszyssz jego towarzystwem

A ja piję kolejnego desperadosa i lipa

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Już mi dobrze
Pożyczyłam od brata porządne słuchawki, on kupił je niedawno i dał za nie około 600 zł , dźwięk jest tak czysty i piękny że aż bass czuć w płucach Słucham sobie ASOTa live z den Bosh , popijam chłodnego Desperadosa i nic mi więcej nie trzeba do szczęścia
I przy okazji wymysliłam sobie kolejny cel , muszę urobić konkretną wypłatę bo chcę sobie na urodziny kupić głośniki studyjne
słyszałam kilka razy dźwięk z takiego sprzętu u kolegów i się zakochałam, każdy jeden dźwięk słychać, więc ja jako meloman muszę posiadać taki sprzęt
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 07:46   #1768
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Na moją psinę mama mówi "bogini" więc jej można wszystko

zanim bym dojechała to sąsiadka by musiała iść do roboty i Ty jak podejrzewam także, no i ja też na 6 rano

Ooo to się nacieszyssz jego towarzystwem

A ja piję kolejnego desperadosa i lipa

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Już mi dobrze
Pożyczyłam od brata porządne słuchawki, on kupił je niedawno i dał za nie około 600 zł , dźwięk jest tak czysty i piękny że aż bass czuć w płucach Słucham sobie ASOTa live z den Bosh , popijam chłodnego Desperadosa i nic mi więcej nie trzeba do szczęścia
I przy okazji wymysliłam sobie kolejny cel , muszę urobić konkretną wypłatę bo chcę sobie na urodziny kupić głośniki studyjne
słyszałam kilka razy dźwięk z takiego sprzętu u kolegów i się zakochałam, każdy jeden dźwięk słychać, więc ja jako meloman muszę posiadać taki sprzęt
bogini moja ma ksywę "orzech" bo jak mieszkali jeszcze w domu to wpierdzielała surowe orzechy które spadały z drzewa

no tak szkoda że tak daleko siebie mieszkamy

albo zwariuję

ja miałam takie zaje.iste słuchawki, dostałam kiedyś od kolegi który jest dj ale mój brat mi zaje,.ał
ja nie muszę mieć takich głośników bo my zazwyczaj tv oglądamy a jak chcemy muzy posłuchać to Tż puszcza ze swoich

witam
ja wczoraj jednak poszłam do sąsiadki jak Tż wrócił z pracy trochę popiliśmy ale o 1 byłam już w domu
Tż wybył na ryby
ja sobie siedzę teraz i kawę piję, odpocznę trochę i chyba wezmę się za sprzątanie a ok 10 ruszę do mamy
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:01   #1769
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
bogini moja ma ksywę "orzech" bo jak mieszkali jeszcze w domu to wpierdzielała surowe orzechy które spadały z drzewa

no tak szkoda że tak daleko siebie mieszkamy

albo zwariuję

ja miałam takie zaje.iste słuchawki, dostałam kiedyś od kolegi który jest dj ale mój brat mi zaje,.ał
ja nie muszę mieć takich głośników bo my zazwyczaj tv oglądamy a jak chcemy muzy posłuchać to Tż puszcza ze swoich

witam
ja wczoraj jednak poszłam do sąsiadki jak Tż wrócił z pracy trochę popiliśmy ale o 1 byłam już w domu
Tż wybył na ryby
ja sobie siedzę teraz i kawę piję, odpocznę trochę i chyba wezmę się za sprzątanie a ok 10 ruszę do mamy
Twój pies jest hardcorem

Ja mam głośniki do kompa, ale jakość dźwięku z głośników studyjnych jest nieporównywalnie lepsza i dlatego chciałabym takie mieć

Daj znać co tam u mamy, mam nadzieję że gorączka już spadła

W ogóle to dzień dobry
Mnie dzisiaj psina obudziła po 9 Zjadłam śniadanie i wypiłam herbatkę i położyłam się do łóżka jeszcze bo boli mnie głowa. Zjadłam dwie tabletki i mam nadzieję, że przejdzie mi nareszcie.
Ściągam sobie sety z wczorajszej imprezy i mam w planie leżeć i słuchać W domu mam wszystko zrobione więc spokojnie mogę się trochę polenić Później tylko mam w planie zafarbować włoski, kupiłam farbę z l'oreala kolor popielaty blond Mam nadzieję, że wyjdą ładne

Od jutra powrót do szarej rzeczywistości
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:10   #1770
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Twój pies jest hardcorem

Ja mam głośniki do kompa, ale jakość dźwięku z głośników studyjnych jest nieporównywalnie lepsza i dlatego chciałabym takie mieć

Daj znać co tam u mamy, mam nadzieję że gorączka już spadła

W ogóle to dzień dobry
Mnie dzisiaj psina obudziła po 9 Zjadłam śniadanie i wypiłam herbatkę i położyłam się do łóżka jeszcze bo boli mnie głowa. Zjadłam dwie tabletki i mam nadzieję, że przejdzie mi nareszcie.
Ściągam sobie sety z wczorajszej imprezy i mam w planie leżeć i słuchać W domu mam wszystko zrobione więc spokojnie mogę się trochę polenić Później tylko mam w planie zafarbować włoski, kupiłam farbę z l'oreala kolor popielaty blond Mam nadzieję, że wyjdą ładne

Od jutra powrót do szarej rzeczywistości
to prawda ona jest hardcorowa

ja to najbardziej lubię słuchać na imprezach, na co dzień nie słucham muzy no chyba że przy sprzątaniu

a mnie dzisiaj pierwszy raz od paru dni właśnie głowa rano nie bolała
daj znać jak włoski wyszły

ja właśnie wróciłam od mamy, gorączka spadła, tętno w porządku, także jest wszystko ok
dzisiaj już dwa razy ryczałam oczywiście nie przy mamie, jak wychodziłam na papierosa..

właśnie odgrzewam sobie obiad i piję kawę
tata teraz poszedł do mamy bo przyjechali dziadkowie

pogoda u mnie dziwna, gdyby nie było tego wiatru to byłoby cudownie, bo słońce mocno grzeje no ale niestety

byłam w netto bo miały być satynowe baleriny ale nie przyszły babka mówiła że może jutro przywiozą ale żeby się nie nastawiać bo cały asortyment z gazetki dzisiaj przyjechał
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.