Pewien problem, proszę o opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 13:15   #1
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13

Pewien problem, proszę o opinie.


Witam. Postaram się krótko streścić sytuację. Jesteśmy z A od sześciu lat, oboje po nieudanych małżeństwach i chociaż na co dzień nie mieszkamy razem, wydaję mi się że tworzymy dość udany i kochający się związek. Ponieważ oboje jesteśmy po przejściach z płcią przeciwną obiecaliśmy sobie na początku bycia razem, że nie będziemy się oszukiwać i o wszystkim sobie mówić. I tak też było, czasem nawet z przesadą, ale ja byłem szczęśliwy, że spotkałem kobietę, która jest godna zaufania (w pewnym momencie swego życia sądziłem, że takie nie istnieją).

Byliśmy ostatnio na wczasach. W pewnym momencie zobaczyłem, że A odbiera/odpisuje na smsy (wyraźnie w tajemnicy, w torbie). Nic nie mówiłem ale podświadomie zacząłem się dokładniej przyglądać i wydaje mi się, że powtarzało się to codziennie. Jej telefon cały czas leżał na wierzchu, nie chowała go przede mną, ale nie sprawdzałem (może trzeba było). Bardzo mi było przykro i A musiała zauważyć, że coś jest nie tak, raz coś wspomniałem luźno o smsach ale nie podjęła wątku.

Zaraz po powrocie mieliśmy dość poważne problemy rodzinne najpierw Ona, później ja więc nie było klimatu na rozmowy w omawianym temacie.
Po pewnym czasie dostałem od niej smsa „kocham Cię”. Odpisałem, że to tylko słowa a jej czyny o tym nie świadczą. Zadzwoniła i z rozmowy wynikło, że pisał do niej kolega z pracy (za którym specjalnie nie przepadam, bo zadzwonił kiedyś do A, że może wpadnie jej wysmarować plecy przed opalaniem), ona dostała od niego tylko dwa smsy a nie powiedziała mi nic, żebym się nie denerwował i Ona nie ma sobie nic do zarzucenia. Wtedy mnie coś we mnie pękło. Przyszła jeszcze do mnie wieczorem niby piec placka, ale z próby rozmowy niewiele wynikło. Pytała tylko dlaczego nic nie mówiłem jak mnie to dręczyło i dlaczego dopiero po miesiącu mam pretensje.
Na następny dzień zaprosiła mnie na obiad, ale odmówiłem i od tego czasu (trzeci dzień) nie odzywamy się do siebie.

Nie chcę Wam nic sugerować, więc na razie nie piszę o swoich odczuciach i oczekiwaniach w stosunku do A. Ale chciałbym abyście wyraziły swoje zdanie, czy jej zachowanie w trakcie wczasów i już po ujawnieniu całej sprawy jest w porządku? Jak Wy byście się zachowały w podobnej sytuacji? Ja mam wyrobione zdanie, ale jeżeli z odpowiedzi postronnych osób wyjdzie, że przesadzam, to je zmienię. A jak będzie po mojemu, to dam jej ten wątek do przeczytania może opinia obcych ludzi ją przekona, że nie wszystko jest OK.
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:32   #2
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Witam. Postaram się krótko streścić sytuację. Jesteśmy z A od sześciu lat, oboje po nieudanych małżeństwach i chociaż na co dzień nie mieszkamy razem, wydaję mi się że tworzymy dość udany i kochający się związek. Ponieważ oboje jesteśmy po przejściach z płcią przeciwną obiecaliśmy sobie na początku bycia razem, że nie będziemy się oszukiwać i o wszystkim sobie mówić. I tak też było, czasem nawet z przesadą, ale ja byłem szczęśliwy, że spotkałem kobietę, która jest godna zaufania (w pewnym momencie swego życia sądziłem, że takie nie istnieją).

Byliśmy ostatnio na wczasach. W pewnym momencie zobaczyłem, że A odbiera/odpisuje na smsy (wyraźnie w tajemnicy, w torbie). Nic nie mówiłem ale podświadomie zacząłem się dokładniej przyglądać i wydaje mi się, że powtarzało się to codziennie. Jej telefon cały czas leżał na wierzchu, nie chowała go przede mną, ale nie sprawdzałem (może trzeba było). Bardzo mi było przykro i A musiała zauważyć, że coś jest nie tak, raz coś wspomniałem luźno o smsach ale nie podjęła wątku.

Zaraz po powrocie mieliśmy dość poważne problemy rodzinne najpierw Ona, później ja więc nie było klimatu na rozmowy w omawianym temacie.
Po pewnym czasie dostałem od niej smsa „kocham Cię”. Odpisałem, że to tylko słowa a jej czyny o tym nie świadczą. Zadzwoniła i z rozmowy wynikło, że pisał do niej kolega z pracy (za którym specjalnie nie przepadam, bo zadzwonił kiedyś do A, że może wpadnie jej wysmarować plecy przed opalaniem), ona dostała od niego tylko dwa smsy a nie powiedziała mi nic, żebym się nie denerwował i Ona nie ma sobie nic do zarzucenia. Wtedy mnie coś we mnie pękło. Przyszła jeszcze do mnie wieczorem niby piec placka, ale z próby rozmowy niewiele wynikło. Pytała tylko dlaczego nic nie mówiłem jak mnie to dręczyło i dlaczego dopiero po miesiącu mam pretensje.
Na następny dzień zaprosiła mnie na obiad, ale odmówiłem i od tego czasu (trzeci dzień) nie odzywamy się do siebie.

Nie chcę Wam nic sugerować, więc na razie nie piszę o swoich odczuciach i oczekiwaniach w stosunku do A. Ale chciałbym abyście wyraziły swoje zdanie, czy jej zachowanie w trakcie wczasów i już po ujawnieniu całej sprawy jest w porządku? Jak Wy byście się zachowały w podobnej sytuacji? Ja mam wyrobione zdanie, ale jeżeli z odpowiedzi postronnych osób wyjdzie, że przesadzam, to je zmienię. A jak będzie po mojemu, to dam jej ten wątek do przeczytania może opinia obcych ludzi ją przekona, że nie wszystko jest OK.
Zachowujesz się jak dzieciak. Jakieś sugestie o smsach, ale rozumiem, że trudno było Ci zapytać czemu tak się kryje z pisaniem smsów? Dziewczyna ma rację, bo wypominanie czegoś po miesiącu jest raczej nie w porządku. Fochasz się jak jakaś piętnastolatka.
Chyba masz problem z komunikacją, skoro sam nie potrafisz wprost powiedzieć swojej kobiecie co myślisz, tylko masz zamiar podsuwać jej wątek (i to tylko wtedy, kiedy odpowiedzi pokryją się z Twoim myśleniem)...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:35   #3
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Czasem by nie ranic partnera nie mówi mu się o wszystkim.Kolega czegoś chciał, nie wiesz czego i nie wiesz co odpisała A. Może napisałą Mu "Spadaj".
Po co ma streszczać to Tobie? Żeby podnieść Ci ciśnienie?
Rozumiem, że macie ukłąd "Mówimy sobie wszystko" i mogło Cię zaboleć, że to ukryła, ale fochowanie się i nie odzywanie mi osobiście śmierdzi nie dojrzałym facetem, a przedszkolem.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:48   #4
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Przesadzasz. Przecież nie wiesz, co odpisała na smsa. Skoro trzymala telefon na wierzchu to widocznie nie ma sobie nic do zarzucenia. Czy ona ma Ci się spowiadac z każdego smsa, jakiego dostała, nawet od operatora sieci? Niedługo nie będzie mogła oddychać bez Twojego pozwolenia. Niepotrzebnie robisz taki problem z niczego.

A tak btw, to czemu nie mieszkacie razem?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:48   #5
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

przesadzasz...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:54   #6
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Berser - ja też bym była zaniepokojona, ale z drugiej strony nie mówiłabym o takich smsach swojemu facetowi, żeby go nie wkurzyć. Może ma jeszcze zachowane te wiadomości i jest w stanie Ci udowodnić, że nie flirtowała z nim? Wiem, że nie powinna Ci się tłumaczyć z każdej wiadomości, ale skoro to ma rozwiać Twoje wątpliwości... ja bym sama wyszła z inicjatywą udowodnienia, że nie mam nic na sumieniu, bo nie lubię z głupiego powodu tracić czyjegoś zaufania (taaa, jakby leciały do mnie tłumy chętnych samców...). W billingu u operatora możesz sprawdzić, ile połączeń było wykonywanych na numer tego kolegi i w ten sposób się okaże, czy pisali do siebie tylko na wczasach, czy też przed i po.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:59   #7
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Może macie racje, moje zachowanie wygląda na irracjonalne ale chciałem (i nadal chce) żeby rozmowa wyszła od niej

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Czasem by nie ranic partnera nie mówi mu się o wszystkim..
I to ma być dobry sposób? Przecież to idealna metoda by wytłumaczyć przed sobą każde świństwo.

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Kolega czegoś chciał, nie wiesz czego i nie wiesz co odpisała A. Może napisałą Mu "Spadaj".
Po co ma streszczać to Tobie?
Gdyby mi tak powiedziała, nie było by tematu. I to nawet nie wtedy na wczasach, ale po powrocie, podczas rozmowy.

Czy naprawdę za dużo wymagam gdy oczekuje, że mi powie: przykro mi, zawaliłam powinnam była Ci powiedzieć, taka była umowa, więcej się to nie powtórzy. Ja bym tak zrobił i na dodatek pokazał jej całą korespondencje, żeby ją do końca uspokoić. Ale wynika, że ukrywanie smsów od kolegów jest sprawą naturalną.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Berser - ja też bym była zaniepokojona, ale z drugiej strony nie mówiłabym o takich smsach swojemu facetowi, żeby go nie wkurzyć. Może ma jeszcze zachowane te wiadomości i jest w stanie Ci udowodnić, że nie flirtowała z nim? Wiem, że nie powinna Ci się tłumaczyć z każdej wiadomości, ale skoro to ma rozwiać Twoje wątpliwości... ja bym sama wyszła z inicjatywą udowodnienia, że nie mam nic na sumieniu, bo nie lubię z głupiego powodu tracić czyjegoś zaufania (taaa, jakby leciały do mnie tłumy chętnych samców...). W billingu u operatora możesz sprawdzić, ile połączeń było wykonywanych na numer tego kolegi i w ten sposób się okaże, czy pisali do siebie tylko na wczasach, czy też przed i po.
O widzisz, wyłącznie o to mi chodzi. Dzięki bo po poprzednich wpisach myślałem, że nadaję się do leczenia.
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 15:01   #8
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Czy naprawdę za dużo wymagam gdy oczekuje, że mi powie: przykro mi, zawaliłam powinnam była Ci powiedzieć, taka była umowa, więcej się to nie powtórzy. Ja bym tak zrobił i na dodatek pokazał jej całą korespondencje, żeby ją do końca uspokoić. Ale wynika, że ukrywanie smsów od kolegów jest sprawą naturalną.
Czy ona jest Twoich oczekiwań świadoma?
Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
O widzisz, wyłącznie o to mi chodzi. Dzięki bo po poprzednich wpisach myślałem, że nadaję się do leczenia.
Ale to nie zmienia faktu, że nie możesz od niej żądać okazania billingu...

Ciekawe pytanie padło, czemu nie zdecydowaliście się na zamieszkanie razem?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:22   #9
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Przesadzasz. Przecież nie wiesz, co odpisała na smsa.
No właśnie nie wiem a skoro mi na tym zależy to chyba powinienem się od niej dowiedzieć? Chyba, że jest to coś o czym jednak nie powinienem wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy ona jest Twoich oczekiwań świadoma?

Ale to nie zmienia faktu, że nie możesz od niej żądać okazania billingu...

Ciekawe pytanie padło, czemu nie zdecydowaliście się na zamieszkanie razem?
Ja na razie jej nie wyartykułowam swoich oczekiwań. Czekam aż sama to zrobi, zawsze w krytycznych sytuacjach to ja musiałem się wysilać. Tym razem nie będę się prosił o przeprosiny czy tłumaczenia. Oczywiście do czasu.

A dlaczego nie mogę, nie takie rzeczy żądałem żeby mi pokazywała

Ze względu na dzieci, ale to nic nie wnosi do tematu.

W każdym razie nie zamierzam prowadzić żadnego śledztwa, szpiegować itp. Do tego się nie zniże.

Edytowane przez berser
Czas edycji: 2011-10-07 o 15:24
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:26   #10
Agentka o 100 twarzach
Raczkowanie
 
Avatar Agentka o 100 twarzach
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 195
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Niepotrzebnie się denerwujesz i psujesz atmosferę w tak długoletnim związku. Zważywszy na fakt, że obydwoje macie już za sobą nieudane małżeństwa, podejrzewam, że każde z Was wiele się przez to nauczyło. Kolega z pracy zasugerował, że "pasmaruje jej plecy"? - To głupi żart. Przecież wie, że ona ma Ciebie, a koleżeńskie dowcipy to nic złego. Smsy... - następnym razem, gdy Cię coś poruszy, czy zaboli, daj jej to do zrozumienia w jaśniejszy sposób - poproś o rozmowę, powiedz co Ci leży na sercu, opowiedz o swoich obawach. Powiem tylko, że zazdrość (niekiedy chorobliwa i nieuzasadniona) może jedynie przyczynić się do zakończenia związku. Staraj się trzymać nerwy na wodzy. Wymieni jednego, dwa czy więcej smsów - to nic! Zauważ sam, że nie chowała nigdzie telefonu, tylko zostawiała go na wierzchu = nie ma nic do ukrycia, a poza tym Ci ufa. Grunt to rozmowy na wszystkie tematy- również na niezbyt przyjemne. Myślę, że szczera pogawędka Wam pomoże. Szkoda byłoby się kłócić o takie coś.
Agentka o 100 twarzach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:31   #11
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem a skoro mi na tym zależy to chyba powinienem się od niej dowiedzieć? Chyba, że jest to coś o czym jednak nie powinienem wiedzieć.



Ja na razie jej nie wyartykułowam swoich oczekiwań. Czekam aż sama to zrobi, zawsze w krytycznych sytuacjach to ja musiałem się wysilać. Tym razem nie będę się prosił o przeprosiny czy tłumaczenia. Oczywiście do czasu.

A dlaczego nie mogę, nie takie rzeczy żądałem żeby mi pokazywała

Ze względu na dzieci, ale to nic nie wnosi do tematu.

W każdym razie nie zamierzam prowadzić żadnego śledztwa, szpiegować itp. Do tego się nie zniże.
Dalej z Ciebie dzieciak wychodzi. Nie takie rzeczy żądałeś? Więc co to za twierdzenie, ze nie zniżysz się do szpiegowania, skoro już to robisz. Nie będziesz się prosił... Najlepiej, rzucić fochem, i jest super. Jeżeli tak według Ciebie wygląda dojrzały związek, to współczuje dziewczynie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 15:43   #12
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Agentka o 100 twarzach Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie się denerwujesz i psujesz atmosferę w tak długoletnim związku. Zważywszy na fakt, że obydwoje macie już za sobą nieudane małżeństwa, podejrzewam, że każde z Was wiele się przez to nauczyło. Kolega z pracy zasugerował, że "pasmaruje jej plecy"? - To głupi żart. Przecież wie, że ona ma Ciebie, a koleżeńskie dowcipy to nic złego. Smsy... - następnym razem, gdy Cię coś poruszy, czy zaboli, daj jej to do zrozumienia w jaśniejszy sposób - poproś o rozmowę, powiedz co Ci leży na sercu, opowiedz o swoich obawach. Powiem tylko, że zazdrość (niekiedy chorobliwa i nieuzasadniona) może jedynie przyczynić się do zakończenia związku. Staraj się trzymać nerwy na wodzy. Wymieni jednego, dwa czy więcej smsów - to nic! Zauważ sam, że nie chowała nigdzie telefonu, tylko zostawiała go na wierzchu = nie ma nic do ukrycia, a poza tym Ci ufa. Grunt to rozmowy na wszystkie tematy- również na niezbyt przyjemne. Myślę, że szczera pogawędka Wam pomoże. Szkoda byłoby się kłócić o takie coś.
Nie! To nie jest zazdrość! Ja jej o żaden poważny romans nie podejrzewam. Chodzi mi wyłącznie o przyznanie się ze wszelkimi konsekwencjami do złamania zasad.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dalej z Ciebie dzieciak wychodzi. Nie takie rzeczy żądałeś? Więc co to za twierdzenie, ze nie zniżysz się do szpiegowania, skoro już to robisz. Nie będziesz się prosił... Najlepiej, rzucić fochem, i jest super. Jeżeli tak według Ciebie wygląda dojrzały związek, to współczuje dziewczynie.
Przecież to miał być żart z tym pokazywaniem, nie zauważyłaś tam --->. Ja szpieguję? W jaki sposób?
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:54   #13
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Nie! To nie jest zazdrość! Ja jej o żaden poważny romans nie podejrzewam. Chodzi mi wyłącznie o przyznanie się ze wszelkimi konsekwencjami do złamania zasad.



Przecież to miał być żart z tym pokazywaniem, nie zauważyłaś tam --->. Ja szpieguję? W jaki sposób?
Ja widzę, że zaprzeczasz sam sobie. Z jednej strony nie szpiegujesz, ale z drugiej masz focha bo dziewczyna powiedziała Ci z kim pisała, i ile. Dziecinada jakaś... Skoro jesteś taki pro-szczery, to dlaczego nie zapytałeś jej wprost od razu z kim pisze?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:08   #14
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Ja widzę, że zaprzeczasz sam sobie. Z jednej strony nie szpiegujesz, ale z drugiej masz focha bo dziewczyna powiedziała Ci z kim pisała, i ile. Dziecinada jakaś... Skoro jesteś taki pro-szczery, to dlaczego nie zapytałeś jej wprost od razu z kim pisze?
A co ma wspólnego foch (jak to wdzięcznie nazwałaś) ze
szpiegowaniem?

Bo czekałem aż sama mi to powie, bo nie chciałem sobie i jej psuć reszty wczasów gdyby odpowiedź okazała się niesatysfakcjonująca, bo byłem w takim szoku, że zapomniałem języka w gębie, bo uważałem, że to Ona powinna się tłumaczyć nie ja. A tak na dobrą sprawę, to sam do końca nie wiem gdyby nie starała się tak tego ukryć, to pewnie normalnie bym zapytał.
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:11   #15
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Przyszła jeszcze do mnie wieczorem niby piec placka, ale z próby rozmowy niewiele wynikło.
przyszła piec PLACEK

weź normalnie z nią pogadaj a nie coś wymyślasz:/
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:20   #16
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
A co ma wspólnego foch (jak to wdzięcznie nazwałaś) ze
szpiegowaniem?

Bo czekałem aż sama mi to powie, bo nie chciałem sobie i jej psuć reszty wczasów gdyby odpowiedź okazała się niesatysfakcjonująca, bo byłem w takim szoku, że zapomniałem języka w gębie, bo uważałem, że to Ona powinna się tłumaczyć nie ja. A tak na dobrą sprawę, to sam do końca nie wiem gdyby nie starała się tak tego ukryć, to pewnie normalnie bym zapytał.
Ma dużo, bo to, że tak zadziwił Cię fakt, że dziewczyna pisała smsy, raczej nie jest normalne, i zakrawa na iwigilację...

Ona nie musi Ci się tłumaczyć. Każdy człowiek potrzebuje minimalnej prywatności, i to powinieneś szanować, tymbardziej, że nic takiego nie zrobiła. Tak się nie da żyć. Dziewczyna nie jest Twoją własnością, tylko człowiekiem, w tym momencie to wygląda tak, że jaśnie pan się obraził, a dziewczyna powinna błagać Cię o wybaczenie.
Cóż Cię tak zszokowało?
Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
przyszła piec PLACEK

weź normalnie z nią pogadaj a nie coś wymyślasz:/
To zła kobieta była.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:21   #17
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Z takiego tłumaczenia nigdy nie ma nic dobrego...
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:27   #18
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Ja widzę, że zaprzeczasz sam sobie. Z jednej strony nie szpiegujesz, ale z drugiej masz focha bo dziewczyna powiedziała Ci z kim pisała, i ile. Dziecinada jakaś... Skoro jesteś taki pro-szczery, to dlaczego nie zapytałeś jej wprost od razu z kim pisze?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:42   #19
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

a Ty jesteś czysty i święty? mówisz jej o każdej rozmowie z koleżanką,każdej myśli na widok fajnej dziewczyny na ulicy? no proszę Cię...Co z tego,że pisała smsy? To JEJ telefon,JEJ sms i JEJ życie i może robić co chce,a skoro Ci nic nie powiedziala to widocznie nie miała najmniejszego powodu,żeby to robić. Widać,że nie zrobiła nic złego,bo zapytałeś( po miesiącu ) i odpowiedziała bez wymigiwania się,więc o co chodzi? ma błagać na kolanach,bo Tobie się przypomniało,że akurat o to się nie pofochałeś więc trzeba nadrobić stracony powód do tego? Przepraszam,ale tak to wygląda z boku. Era panów i władców już dawno się skończyła
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 16:44   #20
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Bo czekałem aż sama mi to powie, bo nie chciałem sobie i jej psuć reszty wczasów gdyby odpowiedź okazała się niesatysfakcjonująca, bo byłem w takim szoku, że zapomniałem języka w gębie, bo uważałem, że to Ona powinna się tłumaczyć nie ja. A tak na dobrą sprawę, to sam do końca nie wiem gdyby nie starała się tak tego ukryć, to pewnie normalnie bym zapytał.
po pierwsze jesteś strasznie dziecinny
a wracając do tematu może uznała, że to nic ważnego i o pierdołach się nie gada i nie chciała wam tymi pierdołami psuć wczasów? Każdy ma prawo do odrobiny prywatności, z czego nie musi się tłumaczyć.
Trzeba było normalnie zapytac od razu bo teraz to wygląda jakbys pytał czemu przesoliła zupę, którą gotowała pół roku temu...no sory....
Dorosłym człowiekiem jesteś to powinieneś (oboje powinniście) nauczyć się rozmawiać o problemach a nie strzelać jakieś durne fochy. Inaczej nigdy z nikim nie stworzysz poważnego związku.
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:53   #21
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez berser Pokaż wiadomość
Chodzi mi wyłącznie o przyznanie się ze wszelkimi konsekwencjami do złamania zasad.
Zaraz, zaraz, jakich zasad? Ustaliliście, że mówicie sobie absolutnie wszystko? Tak się nie da...

Jak do mnie się ktoś przystawia, to nie lecę chwalić się swojemu facetowi i jak dostaję smsa przy nim, to nie mówię, kto pisał. Uważam, że wymagasz od niej za dużo. Jeśli powiedziała prawdę, to nic złego nie zrobiła, co by mogło zaszkodzić Waszej relacji. Parę smsów i już kilkudniowy foch z Twojej strony? A jakbyście razem mieszkali, to kazałbyś jej stać w kącie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:05   #22
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Berser, ta Twoja histeryczna jazda na szczerość to zakrawa juz na formę ubezwłasnowolnienia a to juz jest przemoc.
Zdajesz sobie z tego sprawę że zachowania jakie teraz odstawiasz- karanie milczeniem za zachowania które uznajesz za niewłasciwe to przemoc psychiczna?
Weź się chłopie lepiej zastanó nad sobą bo to z Toba jest problem nie z Twoja partnerką.

Ona Ci wyjasniłą kto pisał i dlaczego zachowała się jak zachowała.
Czego nie rozumiesz?
Jesli tkwią w Tobie problemy z byłego związku to idz do psychologa je rozwiązać a nie zatruwasz zycie sobie, partnerce i niszczysz fajny związek bo coś Ci się uroiło i bedziesz teraz karał i wyciagał konsekwencje, bo miesiąc temu kolega którego _ty_ nie lubisz napisała smsa do niej.

Ty nie czujesz że to nie jest normalne?
Nie musisz lubić jej kolegów. Od lubienia przez Ciebie to są Twoi koledzy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:23   #23
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Napisałabym kilka zdań o tym, co sądzę o Twoim zachowaniu, ale tego nie zrobię, bo dostanę bana.
Więc powiem tylko: zastanów się nad SOBĄ, człowieku.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:42   #24
berser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

OK. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
berser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:55   #25
RozczochranyJerzyk
Przyczajenie
 
Avatar RozczochranyJerzyk
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Sprawa jest szemrana. Jeżeli te smsy były nic nieznaczące to dlaczego ich Tobie nie pokazała? I to chowanie w torbie..
Skoro Ty zawsze wyciągałeś pierwszy rękę na zgodę może teraz jej kolej (to trochę wskazuje na jej niedojrzałość)?
RozczochranyJerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:02   #26
Lufia
Raczkowanie
 
Avatar Lufia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 109
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez RozczochranyJerzyk Pokaż wiadomość
Sprawa jest szemrana. Jeżeli te smsy były nic nieznaczące to dlaczego ich Tobie nie pokazała? I to chowanie w torbie..
Skoro Ty zawsze wyciągałeś pierwszy rękę na zgodę może teraz jej kolej (to trochę wskazuje na jej niedojrzałość)?
No tak, pewnie zawsze jak odpisujesz na sms to kładziesz nogi na stole, włączasz dźwięk tak aby słychać było klawisze, a na koniec KOCHANIE CHODŹ SPRAWDZISZ CO NAPISAŁAM DO KOLEGI Z PRACY
Lufia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:25   #27
Agentka o 100 twarzach
Raczkowanie
 
Avatar Agentka o 100 twarzach
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 195
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

O jakich Ty zasadach mówisz? Żyjemy w XXI wieku i opieramy się obecnie na związkach PARTNERSKICH! Nie komplikuj niczego, przerwij ciszę i zapomnij (bo wydaje mi się, że tylko Ty w tym duecie masz problem) o tym co było, a ciesz się z tego jak fajną, szczerą i dobrą kobietę masz u swego boku!
Agentka o 100 twarzach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:37   #28
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

trzeba było spytać wprost w tamtym momencie do kogo pisze skoro cię to interesowało, a nie wyciągać jakieś sprawy sprzed miesiąca... najlepiej wyjaśniać sprawy od razu, a nie teraz strzelać fochami.
A gdyby facet mnie w takim momencie poprosił o biling to chyba bym padła ze śmiechu...
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 21:23   #29
pelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 135
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

.

Edytowane przez pelnia
Czas edycji: 2015-02-28 o 15:59
pelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:07   #30
NeedToFeelLoved
Raczkowanie
 
Avatar NeedToFeelLoved
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Pewien problem, proszę o opinie.

Rozumiem że nie chodzi ci o same smsy tylko o brak zaufania i zerwanie tego czystego układu o mówieniu sobie całej prawdy. Tym bardziej że jak wspominałeś jesteś człowiekiem z doświadczeniem i wolisz mieć rękę na pulsie. Ale wg mnie nie istnieją związki zupełnie pozbawione kłamstw i niedomówień. Nie unikniesz takich sytuacji. I nie usprawiedliwiam tu jej w żadnym wypadku. Uważam że mogło być tak że dostała parę "miłych" smsów, uwierz kobiety zakochane czy nie zakochane uwielbiają być adorowane ( chodzi mi o uczucie że wciąż się komuś podobają), mogło jej się to spodobać i automatycznie poczuła sie z tym źle mogło wkraść się poczucie winy i ukryć przed tobą fakt o smsach. Z reszta nie masz pewności czy było ich 2 czy 12. Pomysł z bilingami jest abstrakcyjny. Zaczniecie się śledzić? Obłęd. Ja radze wyluzować. Sam fakt że się przyznała jest bardzo dobrze prognozujący. Uwierz jakby coś było na rzeczy szła by w zaparte.
__________________

NeedToFeelLoved jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.