Prosba do angielskich emigrantek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 10:57   #1
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46

Prosba do angielskich emigrantek.


Witam serdecznieTu Wasza wizazanka z PolskiMam ogromna prosbe do wizazanek,ktore maja dostep do internetu.Zaczne od tego,ze moj TŻ wyjechal do Anglii i szukamy rozwiazan tanich polaczen.Niestety on ma do dyspozycji tylko komorke o2 na karte.Ja znalazlam w internecie swietna strone-z ktorej dzwonie do niego za 0.58gr ze stacjonarnego mojego na jego komorke.Jednakze gdyby on byl zalogowany rozmowy bylyby jeszcze tansze.Tam wpisuje sie e-meila,numer telefonow itp.Niestety chcac zalogowac go z Polski nie osiagnelam tego,gdyz nie moge zaznaczyc innego kierunku niz Polska.Myslalam,ze jest cos zepsute,ale znajomy informatyk powiedzial mi,ze oni po prostu wykrywaja numer ID komputera i wiedza,ze jest w Polsce.W zwiazku z tym jesli ktoras z Was bylaby tak mila i moglaby go zalogowac,podalabym dane meila,haslo i numerek angielski mojego skarba(tylko grzecznie mia tam:P ).Oczywiscie rejestracja jest darmowa,nikogo z Was nie obciazy kosztami tylko chwilka czasu...czekam na odpowiedzi tutaj badz moj meil:atomowa_sila@wp.pl
POZDRAWIAM i 3majcie sie dzielnie na obczyznie
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 08:36   #2
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

Buuu...chlip chlip,zadna mi nie pomoze?Czekam...licze na to!Pozdrawiam
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 18:45   #3
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

napisz mi po kolei co mam robic
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 18:09   #4
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

jesli ma darmowe minuty w o2 moze dzwonic za 2pensy za minutę wykorzystujac dodatkowo darmowe minuty - na stacjonarny numer w Polsce. Jest to w tej chwili najtansze polaczenie
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 18:34   #5
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

Cytat:
Napisane przez piekna24 Pokaż wiadomość
napisz mi po kolei co mam robic
Piekna przepraszam,ze tak pozno odpisuje...ale szczerze powiedziaawszy juz zwatpilam w fakt,ze ktos mi pomozeA moglabys podac mi swojego meila?Napisze wszysciutko.Moj to atomowa_sila@wp.pl Po prostu wolalabym w takiej formie,a jesli to problem to n apisze tutaj.pozdrawiam
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:24   #6
kasik.j
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 12
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

Cytat:
Napisane przez quizzz Pokaż wiadomość
Witam serdecznieTu Wasza wizazanka z PolskiMam ogromna prosbe do wizazanek,ktore maja dostep do internetu.Zaczne od tego,ze moj TŻ wyjechal do Anglii i szukamy rozwiazan tanich polaczen.Niestety on ma do dyspozycji tylko komorke o2 na karte.Ja znalazlam w internecie swietna strone-z ktorej dzwonie do niego za 0.58gr ze stacjonarnego mojego na jego komorke.Jednakze gdyby on byl zalogowany rozmowy bylyby jeszcze tansze.Tam wpisuje sie e-meila,numer telefonow itp.Niestety chcac zalogowac go z Polski nie osiagnelam tego,gdyz nie moge zaznaczyc innego kierunku niz Polska.Myslalam,ze jest cos zepsute,ale znajomy informatyk powiedzial mi,ze oni po prostu wykrywaja numer ID komputera i wiedza,ze jest w Polsce.W zwiazku z tym jesli ktoras z Was bylaby tak mila i moglaby go zalogowac,podalabym dane meila,haslo i numerek angielski mojego skarba(tylko grzecznie mia tam:P ).Oczywiscie rejestracja jest darmowa,nikogo z Was nie obciazy kosztami tylko chwilka czasu...czekam na odpowiedzi tutaj badz moj meil:atomowa_sila@wp.pl
POZDRAWIAM i 3majcie sie dzielnie na obczyznie
Ja niestety juz wrocialam z Londka wiec Ci nie pomoge ale mam za to pyt co to za stronka za 58gr? Moj kochany TŻ jest tam i jak do tej pory dzwonil z karty Eastern Call(takiej niebieskiej) za 5funt minutki nabijalo mu z darmowych z komorki.
A propo 2p/min w o2 to juz to zlikwidowali,wiem bo sama sie nacielam

pozdrawiam
kasik.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:38   #7
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Prosba do angielskich emigrantek.

tanie rozmowy są z karty sim mobile word (7p za min) jak się zakłada konto w banku hsbc.
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.