DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 10:34   #931
Carnimirie
Raczkowanie
 
Avatar Carnimirie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - olsztyn

W Krakowie polecam dr n. med. Małgorzatę Lis. Wizyta 100 zł, ale warto. Podoba mi się holistyczne podejście pani doktor do kwestii zdrowia np. wpływu żywienia na skórę (na naprawdę bardzo ważne!), stresu itp. Wywiad z pacjentem jest pogłębiony, a nie tylko recepta i do widzenia. Bardzo polecam.
Carnimirie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 14:13   #932
Tommaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - olsztyn

Cytat:
Napisane przez Carnimirie Pokaż wiadomość
W Krakowie polecam dr n. med. Małgorzatę Lis. Wizyta 100 zł, ale warto. Podoba mi się holistyczne podejście pani doktor do kwestii zdrowia np. wpływu żywienia na skórę (na naprawdę bardzo ważne!), stresu itp. Wywiad z pacjentem jest pogłębiony, a nie tylko recepta i do widzenia. Bardzo polecam.
Oczywiście nie przyjmuje gdzieś publicznie, na NFZ?
Czasem nie mogę ogarnąć czemu tak ciężko o dobrego, przyzwoitego chociaż dermatologa. Wszędzie ci sami leszcze wciskający te same antybiotyki, sterydy przyjmujący upominki (spa, prezenty, zaproszenia etc.) od przedstawicieli koncernów farmaceutycznych.
Dzięki Boże, że po długich zmaganiach metodą prób i błędów ale znalazłem sposób na trądzik. Choć długo trwała ta nierówna walka.
Tommaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:03   #933
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - olsztyn

Cytat:
Napisane przez Carnimirie Pokaż wiadomość
W Krakowie polecam dr n. med. Małgorzatę Lis. Wizyta 100 zł, ale warto. Podoba mi się holistyczne podejście pani doktor do kwestii zdrowia np. wpływu żywienia na skórę (na naprawdę bardzo ważne!), stresu itp. Wywiad z pacjentem jest pogłębiony, a nie tylko recepta i do widzenia. Bardzo polecam.
Mogłabym prosić o jakieś namiary na panią doktor? Masz może numer telefonu do rejestracji? Z góry dziękuję
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 23:31   #934
charlize14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do charlize14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Victoria2012 Pokaż wiadomość
cześć przynajmniej mogę uśmiechniętą minkę wysłać bo w realu uśmiechnąć za bardzo się nie mogę ponieważ mam tak wysuszoną twarz że się rozrywam ... !!! tragedia, potrzebuje szybkiej pomocy ! powiedzcie mi czy naprawdę Pani dr. Markiewicz z Krakowa jest dobra? . mam zmiany trądzikowe, podskórniki, zaskórniki, pełno wągrów na twarzy, dekoldzie i plecach, wypadające włosy --> takie są moje objawy ( jestem załamana tym . byłam u Pani Markiewicz powiedziała mi że dopóki ta skóra nie będzie nawilżona nic z tym nie zrobimy dostała żel i krem Hyseac, powiem szczerze że od 19 września stosowałam to rano i wieczorem natomiast słuchajcie jest tragedia z moją twarza !! jest sucha, napięta, łuszcze się cała nie mogę mówić, mrugać oczami bo sie rozrywwam, wszystko mnie swędzi... masakra. powiedzcie mi czy któraś z Was coś takiego miała. czy chodzić nadal do doktor Markiewicz? czy umówić się na kolejną wizytę i poinformować ją o tym co się dzieje ? czy po prostu zmienić dermatologa. błagam pomóżcie !
Cześć! Serdecznie odradzam dr Markiewicz! Chodziłam do niej przez ponad rok. Przepędziła mnie przez kurację prowitaminą A. Szkoda tylko, że po kuracji wyglądałam tak samo jak i przed. Potem antybiotyki, hormony i propozycja kolejnej kuracji prowitaminą, bo może tym razem pomoże... <żenada> i przy każdej wizycie obiecanki jaką to będę miała gładką cerę....
__________________
walczę o idealna cerę - Axotret: od 20 IX 2010
studia: zacznę uczyć się systematycznie!
zakupy...czas wprowadzić małe ograniczenia

do dzieła!
charlize14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:32   #935
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Havfrue Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałabym prosić was o radę i pomoc. Szukam dermatologa z Rzeszowa lub okolic, który pomoże, nie zlekceważy pacjentki z łysieniem ... Czy któraś z was walczyła z przerzedzającymi się włosami i leczyła się u kompetentnego lekarza na Podkarpaciu?
Wiem, że w tym wątku wymieniałyście już dermatologów z mojego regionu, sama jestem pacjentką pewnej pani z Rzeszowa (borykam się też z inną chorobą) i jestem bardzo zadowolona z kuracji, ale do mojego problemu ze skórą głowy pani doktor nie podeszła już z takim zaangażowaniem)
Bardzo mi zależy, żeby trafić na dobrego specjalistę, bo jestem bezradna...
Pozdrawiam ciepło
chodze do dr. Maria Szuber z innym problemem, ale na wypadane włosów poleciła mi kupno saszetek do rozpuszczania w wodze "GELACET", są drogie ale zahamowały troche ich wypadnie.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 08:33   #936
malami44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Jak byś mogła to napisz nowe spostrzeżenia z ostatniej wizyty

Mam 24 lata i coraz większy trądzik.. Nie jest to ogromny problem, bo to kwestia za każdym razem 5/6 zmian.. ale w tym wieku każdy pryszcz to obniżenie samooceny.. Przestałam wierzyć w dermatologów więc udałam się do kosmetyczki mając nadzieję, że po kwasach i oczyszczaniu będzie dobrze. Niestety po 5 wizytach nie widzę rezultatów. Cera wygląda ładniej, ale pryszcze pojawiają się dalej.. Straciłam nadzieję, że ta Pani mi pomoże... Bo myślę, że to kwestia może hormonów, może czegoś innego. Sama jednak nie zgadnę. Teraz szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu, który obejrzy skórę pod lupą , wysłucha i zaleci odpowiednie leczenie.
Ma ktoś jakieś opinie na temat Pani dr Marii Barancewicz-Łosek?
Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Benihime_chan Pokaż wiadomość
Od 3 lat chodzę po dermatologach we Wrocławiu. Ostatnio leczyłam się u jednej pani doktor (nazwiska niestety nie pamiętam, musiałabym szukać starych recept), która z wizyty na wizytę tylko zmieniała leki po otrzymywaniu informacji, że bardzo mnie podrażniają. Dwa tygodnie temu stan mojej twarzy był tragiczny, bo miałam rumień. Niestety do mojej dermatolożki musiałabym czekać ponad miesiąc na wizytę, a nie mogłam sobie na to pozwolić. Poszłam do Przychodni przy ul. Dobrzyńskiej do pani dr Ewy Hołowatej-Siwoń i zostałam nią oczarowana. Najpierw zajęła się rumieniem i skupiła się tylko na nim, trądzik zostawiając "na później", ale na "dzień dobry" zauważyła, że mam bardzo jasną karnację i wszystkie nowoczesne leki (które przepisywał mi poprzedni dermatolog) muszą iść w odstawkę. To mnie zaskoczyło. Od razu stwierdziła, że te leki tylko będą podrażniać twarz, wysuszać i zamiast pomóc - zaszkodzą. Jutro po południu idę do pani doktor, więc jeśli będziesz zainteresowana, mogę uaktualnić opinię o niej, jednak sądzę, że wciąż będzie pozytywna Mam naprawdę ogromne problemy z cerą i żaden lekarz nie pomógł mi o tej pory. Nie wiem, czy nie widzieli tego problemu z wysuszającymi skórę lekami, czy był jakiś inny powód, ale pierwszy raz wyszłam od dermatologa w 100% zadowolona. Zastanawiam się tylko, dlaczego wcześniej nie trafiłam do tej przychodni. Może oszczędziłoby mi to wielu blizn i zażenowania z powodu cery, bo wiadomo, że to obniża samoocenę... ^^"
malami44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:01   #937
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez kicorynka Pokaż wiadomość
8malina 8- czy możesz podać mi namiar gdzie dokladnie w Stalowej Woli przyjmuje pani Partyka? Bede wdzieczna.
Przepraszam , że dopiero odpisuje ale nie w czasie świąt nie miałam czasu. Pani Partyka przyjmuje w przychodni koło szpitala (na przeciwko psychiatryka) tylko w środy w godz.12.30 - 14.30.
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 17:10   #938
heidi1988
Przyczajenie
 
Avatar heidi1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: dermatolog - kraków

hej
mam pytanie: gdzie teraz przyjmuje pani dr Trątnowiecka? nadal na Galla 24 w Poradni Dermatologicznej Galla Derm??
czy tam wystarczy telefonicznie się zarejestrować? czy można mailowo? dziś dzwoniłam kilka razy w ciągu kilu godzin bezskutecznie;/
ostatecznie napisałam maila (do tej poradni), ale nie mam pewności, że ktoś mi łaskawie odpisze, toteż liczę na pomoc jakiegoś wielkodusznego ludka z forum
z góry dziękuje za odp
pozdrawiam
heidi1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:25   #939
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: dermatolog - kraków

z tego co wiem, to dalej na Galla, własnie muszę się zarejestrować

telefonicznie na pewno, osobiście też, mailowo chyba nie. Terminy długie, ale warto.

fakt- dodzwonić się ciężko, jak tam siedzę w poczekalni to ciągle telefon dzwoni..pewnie dlatego ciągle zajęte jak nie masz bardzo daleko, to przejdź się osobiście i już.
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:47   #940
heidi1988
Przyczajenie
 
Avatar heidi1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: dermatolog - kraków

dzięki wielkie za odp
aj no chyba będę musiała się tam pofatygować, skoro nikt nie odbiera tel... na maila też póki co nikt nie odpisał;/
ciekawi mnie jeszcze tylko ile tak orientacyjnie się czeka na wizytę??
nie ukrywam, że mam pilną potrzebę konsultacji i chciałabym wiedzieć na co się nastawiać i kiedy rezerwować sobie czas... a wie może ktoś jacy inni lekarze przyjmują w tej poradni? może spróbowałabym u kogoś innego oczywiście po uprzednim sprawdzeniu opinii na jego temat:P
pozdrawiam
heidi1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 16:01   #941
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: dermatolog - kraków

ja rejestrowalam sie u dr trątnowieckiej pod koniec grudnia, a termin mam na koniec marca
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 09:24   #942
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: dermatolog - kraków

jeśli potrzebujesz pilnie, to zawsze jest 5 numerków na bieżący dzień- tylko nie wiem, o której trzeba przyjść, żeby się załapać, chyba o 4 rano..
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 02:07   #943
Ayeshka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY DERMATOLOG w Szczecinie

Czy ktoras z was moze polecic naprawde dobrego dermatologa ze SZCZECINA ?
Ayeshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:46   #944
tasma21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy POZNAŃ lub okolice

Witam, proszę o podanie dermatologa którego polecacie z Poznania lub okolic! bardzo Pilnę! proszę was o pomoć ponieważ doczytałem że doktor zaba jest najlepszy z tym że on nie przyjmuje już nowych pacjentów(
tasma21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:51   #945
Martynn23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

z wileeeelu dermatologów z czystym sumieniem polecam Dr. dr Kaczanowską!
__________________
Świetne wycieraczki
Martynn23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 13:22   #946
chrapusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Górny Śląsk, Katowice, czasem Warszawa ;-)
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do chrapusia GG do chrapusia Send a message via Skype™ to chrapusia
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A ja polecam dr Filipowską z Zabrza, wiem też ,ze przyjmuje w Częstochowie i chyba Krakowie ,ale tam dokladnych adresów nie znam . Dermatologiem jest już z ponad 30 letnim stażem i co tydzien jezdzi na szkolenia, gdzie spotyka się z najlepszymi dermatologami w Polsce i nie tylko i wymieniaja sie opniami na temat leczenia trądziku ,nowych metod itd naprawdę interesuje ją problem człowieka ze skóra. Nie leczy na oślep zleca badania poza tym jest ordynatorem w szpitalu na oddziale dermatologii i alergologii w Zabrzu.
chrapusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:00   #947
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Martynn23 Pokaż wiadomość
z wileeeelu dermatologów z czystym sumieniem polecam Dr. dr Kaczanowską!
Czy my mówimy o tej samej osobie? Na trądzik zaleciła mi chodzenie w białych podkoszulkach, mycie twarzy wodą gotowaną, brak makijażu.Wszystko ok,ale takie rzeczy to na pierwszym lepszym forum można wyczytac.Nie mówiąc już o tym że jest wyniosła ,nieprzyjemna,nie robi w ogóle wywiadu.Ja byłam na NFZ, moze prywatne jest inna.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 21:06   #948
q3sebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

WARSZAWA - Anna Giderewicz-Baran. Medicover i chyba jeszcze kilka innych można sprawdzić w googlach.
q3sebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:16   #949
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy my mówimy o tej samej osobie? Na trądzik zaleciła mi chodzenie w białych podkoszulkach, mycie twarzy wodą gotowaną, brak makijażu.Wszystko ok,ale takie rzeczy to na pierwszym lepszym forum można wyczytac.Nie mówiąc już o tym że jest wyniosła ,nieprzyjemna,nie robi w ogóle wywiadu.Ja byłam na NFZ, moze prywatne jest inna.
Ja mam podobną opinię do Ciebie, nigdy wcześniej nie poczułam się u lekarza tak pobłażliwie i lekceważąco traktowana jak u tej doktor. W ogóle nie dała mi dojść do słowa, zero wywiadu lekarskiego, bardzo wyniosłe podejście do pacjenta. Przepisała mi jeden lek, a ja na szczęście przed zakupem zapoznałam się z jego składem i dobrze, że nie kupiłam, bo zawierał składnik, którego nie mogę przyjmować. Gdyby nie moje samozaparcie i rozwaga, ta pani mogła mi jeszcze bardziej zaszkodzić Oczywiście, gdy próbowałam zareagować, pani doktor nie chciała słuchać. Poza tym rady tak jak mówisz bardzo ogólne, niektóre wręcz śmieszne, tak jakby na każdego miało zadziałać to samo
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 18:48   #950
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
Ja mam podobną opinię do Ciebie, nigdy wcześniej nie poczułam się u lekarza tak pobłażliwie i lekceważąco traktowana jak u tej doktor. W ogóle nie dała mi dojść do słowa, zero wywiadu lekarskiego, bardzo wyniosłe podejście do pacjenta. Przepisała mi jeden lek, a ja na szczęście przed zakupem zapoznałam się z jego składem i dobrze, że nie kupiłam, bo zawierał składnik, którego nie mogę przyjmować. Gdyby nie moje samozaparcie i rozwaga, ta pani mogła mi jeszcze bardziej zaszkodzić Oczywiście, gdy próbowałam zareagować, pani doktor nie chciała słuchać. Poza tym rady tak jak mówisz bardzo ogólne, niektóre wręcz śmieszne, tak jakby na każdego miało zadziałać to samo
A też byłaś na NFZ? bo może te pochlebne opinie piszą ci chodzący prywatnie, bo dla nich bardziej się przykłada,albo nie wiem, sama ''doktor''Kaczanowska
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:47   #951
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
A też byłaś na NFZ? bo może te pochlebne opinie piszą ci chodzący prywatnie, bo dla nich bardziej się przykłada,albo nie wiem, sama ''doktor''Kaczanowska
Tak, byłam na NFZ, ale nie doszukiwałabym się akurat w tym przyczyny Moja przychodnia w zasadzie jest prywatna, w ramach NFZ oferuje jedynie podstawowe usługi (internista, okulista, dermatolog).
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:32   #952
edzia_xdd
Raczkowanie
 
Avatar edzia_xdd
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

witam, kogo polecacie w Krakowie na NFZ?
edzia_xdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:10   #953
karolaq85
Raczkowanie
 
Avatar karolaq85
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 33
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

POszukuję dobrego demratologa w Zielonej Górze dla kuzynki, biedna jest zrozpaczona pajączkami na nogach.
karolaq85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:19   #954
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A znacie może dr.Marka Tomaszyńskiego z Krakowa? Byłam ostatnio u niego na wizycie z powodu ciągle pękających naczynek. Dysponuje on niesamowitą wiedzą i rewelacyjnym podejściem. Bardzo szybko zdiagnozował problem i przepisał odpowiednie specyfiki. Dodatkowo zaproponował, żebym przebadała się za darmo dermatoskopem. Polecam wszystkim usługi Pana Marka.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:06   #955
Megan07
Przyczajenie
 
Avatar Megan07
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A chodziłyście/ słyszałyście może o dermatolożce z Krakowa ; Zofii Teodorowicz ?
Megan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:01   #956
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ktoras byla moze w poradni skorno-wenerologicznej przy szpitalu kniaziewicza w lodzi? jak wrazenia? polecacie jakiegos konkretnego lekarza? ile czeka sie na wizyte?
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:49   #957
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Megan07 Pokaż wiadomość
A chodziłyście/ słyszałyście może o dermatolożce z Krakowa ; Zofii Teodorowicz ?
Nie leczyłam się u niej, ale dzwoniłam umówić się na wizytę.Była dla mnie złośliwa i rzuciła słuchawką, jak zapytałam się czy przyjmuje prywatnie na armii krajowej ( a taki adres m wpisany w internecie). Nie wiem w ogóle o co jej chodziło, ale jeszcze nikt tak po chamsku się nie zachował.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 21:26   #958
Victoria2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

odzywam się po długiej przerwie, ale przez ten czas przetestowałam trzech innych dermatologów w Krakowie i stwierdzam że była to strata czasu i pieniędzy, jestem zrozpaczona... najlepsze rezultaty miałam po wizytach u DR. DREXLERA , owszem wiele osób mówi że jesteś beznadziejny itd , ale ja nie mogę tego powiedzieć po tym jak zobaczyłam co dzieje się z moja twarzą po lekach od innych dermatologów :/ była to tragedia ... przestałam brać wszystko i buzia w miarę wróciłą do normy, wiadomo są podskórniki ale jak się podmaluje to nie ma tragedii ale i tak wracam do Drexlera tylko muszę odbić się od finansowego dna. Mam zamiar również wziąć ze sobą narzeczonego mojej siostry który ma okropne problemy z twarzą (wielkie, ropne, nabrzmiałe pryszcze z którymi nic nie da się zrobić a facet się nie pomaluje) chodził do dermatologa nie znanego mi ale jest On trzecią osobą u której widzę tą samą maść co ja dostałam od P. Markiewicz punktową na wypryski, która pogarsza sprawę a nie polepsza. Moją koleżankę kiedyś też zabrałam do Drexlera i była bardzo zadowolona, ale tak samo nie wyrabiała finansowo bo jednak wizyta 120 zł mimo że leki tanie to jednak wizyta robi spustoszenie w portfelu, ale jest dobry i ceni się. I tak samo jak byłam u niego to odrazu napisał mi na karteczce czego nie mogę jeść, czego unikać itd, więc jednak ma pojęcie, nie leczyl mnie tylko zewnętrznie ale wewnętrznie także, żałuje trochę że posłuchałam ludzi którzy mówili nie chodz już do niego, On zdziera tylko pieniądze i faszeruje hormonami, owszem może innym osobom nie pomógł, ale inne nie mogą żyć bez jego rad i leków (bo większość leków które zapisuje są robione w aptece na miejscu). Uważam że każda z nas powinna próbować różnych metod i rfad dermatolog i wybrać tego jedynego "na całe życie" bo trudno jest powiedzieć który jest najlepszy dla mnie Dr. Drexler okazał się najlepszy natomiast innej osobie jego metody mogą zaszkodzić, albo pogorszyć sprawę, każdy z nas jest inny, ma inne przyzwyczajenia, na inne rzeczy i specyfiki jest uczulony. A jedna rada ode mnie samej to spróbujcie czyścić organizm od środka i starajcie się nie spożywać produktów właśnie z hormonami , teraz większość zwierząt które dają nam mięsko (pyszne mięsko) jest faszerowanych właśnie hormonami żeby mieśo nam smakowało, większość warzyw i owoców też żeby były dorodne, smaczne i piękne. Pozdrawiam
Victoria2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:14   #959
Madame_eL
Przyczajenie
 
Avatar Madame_eL
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: dermatolog - kraków

Byłam ostatnio w Falku na Mazowieckiej, przyjęła mnie pani Bernat - Marczyńska, jednak nie jestem pewna, czy mogę jej zaufać (upierała się, że jeśli mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych Zoely, z naturalnymi składnikami itd. mam problemy z cerą, to mam zmienić tabletki na mniej naturalne...).
Czy ktoś coś o niej wie, i czy macie może sprawdzonych lekarzy specjalistów od przewlekłego trądziku itd. (mam problemy od 10 lat).
Madame_eL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 16:45   #960
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: dermatolog - kraków

Cytat:
Napisane przez Madame_eL Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Falku na Mazowieckiej, przyjęła mnie pani Bernat - Marczyńska, jednak nie jestem pewna, czy mogę jej zaufać (upierała się, że jeśli mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych Zoely, z naturalnymi składnikami itd. mam problemy z cerą, to mam zmienić tabletki na mniej naturalne...).
Czy ktoś coś o niej wie, i czy macie może sprawdzonych lekarzy specjalistów od przewlekłego trądziku itd. (mam problemy od 10 lat).
W Falku całkiem fajna jest dr Mąka. Tylko nie licz na cuda od pierwszej wizyty - ona najpierw leczy dość sztampowo, jak nie pomaga to potrafi bardzo fajne środki wynaleźć. Ja u niej lubiłam to, że mówi też czym myć twarz, jakim kremem nawilżać. No i miała cierpliwość do tysiąca moich pytań.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.