Ćwiczenia Cardio + a6w - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 09:19   #1
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32

Ćwiczenia Cardio + a6w


Witam, moje pytanie brzmi czy jeśli bedę codziennie ćwiczyła wstępnie 15 min cardio i potem około 20 minut a6w + 20-30 minut biegania i stosujac diete , uda mi się zgubić zbedne kilogramy z parti brzucha w ciagu miesiaca ?
Jeśli nie to jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać?

Edytowane przez maluuszekk
Czas edycji: 2013-01-14 o 09:22
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:04   #2
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie brzmi czy jeśli bedę codziennie ćwiczyła wstępnie 15 min cardio i potem około 20 minut a6w + 20-30 minut biegania i stosujac diete , uda mi się zgubić zbedne kilogramy z parti brzucha w ciagu miesiaca ?
Jeśli nie to jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać?
zależy masz tych zbędnych kilogramów w jakimś stopniu pewnie udało by Ci się poprawić sylwetkę ale na jakieś spektakularne efekty w ciągu miesiąca bym nie liczyła. A6W robiłam tylko przez kilka dni i według mnie bardzo nudne są te ćwiczenia a poza tym z większości opinii wynika że nie zbyt skuteczne więc raczej poleciłabym Ci wybranie jakiegoś domowego programu treningowego typu ćwiczenia z Jillian Michaels, Tamilee Webb. Nie zajmują dużo czasu a filimiki możesz znaleźć youtube

Chce Ci się biegać po śniegu w taki mróz?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:38   #3
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
zależy masz tych zbędnych kilogramów w jakimś stopniu pewnie udało by Ci się poprawić sylwetkę ale na jakieś spektakularne efekty w ciągu miesiąca bym nie liczyła. A6W robiłam tylko przez kilka dni i według mnie bardzo nudne są te ćwiczenia a poza tym z większości opinii wynika że nie zbyt skuteczne więc raczej poleciłabym Ci wybranie jakiegoś domowego programu treningowego typu ćwiczenia z Jillian Michaels, Tamilee Webb. Nie zajmują dużo czasu a filimiki możesz znaleźć youtube

Chce Ci się biegać po śniegu w taki mróz?

Chodzi mi wsumie głównie o zgubienie tzw. oponki,ja a6w robię narazie 4-dzień ,zobaczymy co z tego wyjdzie )
p.s - Mieszkam w Angli , a tu sniegu niema
+Słyszałam też o ćwiczeniach z Ewą chodakowską, one faktycznie daja takie szybkie efekty czy to tez jakis pic na wode ?
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:44   #4
nonessential
Zadomowienie
 
Avatar nonessential
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 101
GG do nonessential
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Ja osobiście ćwiczę z Ewą i efekty są i w miesiąc codziennego ćwiczenia na prawde je widać. Jednak widać je bardziej na całym ciele. Jeśli chcesz zająć się tylko brzuchem to polecam ćwiczenia na brzuch, abs. cardio też się przyda przed ćwiczeniami na brzuch bo rozruszasz ciało. Ćwiczeń na brzuch jest pełno na yt np mell b, tiffany, blogilates.
nonessential jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:45   #5
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

hej ja się chciałam zapytać ciebie o te 20 minut A6W
to jak ty byś to robiła od połowy ? bo na początku w pierwszych tygodniach a6w trening twa bardzo krótko po parę minut dopiero gdzies w 3 tygodniu gdzie powtórzeń masz dużo to będzie ok 20 minut
ja a6w polecam pięknie modeluje brzuch i zrzuca boczki wiem z doświadczenia-robiłam 2 razy
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:03   #6
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
hej ja się chciałam zapytać ciebie o te 20 minut A6W
to jak ty byś to robiła od połowy ? bo na początku w pierwszych tygodniach a6w trening twa bardzo krótko po parę minut dopiero gdzies w 3 tygodniu gdzie powtórzeń masz dużo to będzie ok 20 minut
ja a6w polecam pięknie modeluje brzuch i zrzuca boczki wiem z doświadczenia-robiłam 2 razy


Pierwsze dni a6w sa zbyt banalne i po nich wogole nie czuje sie jakbym cwiczyla, dlatego zaczelam od wiekszych seri.
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:53   #7
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Nie radzę a6w, można sobie rozwalić kręgosłup
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:18   #8
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie brzmi czy jeśli bedę codziennie ćwiczyła wstępnie 15 min cardio i potem około 20 minut a6w + 20-30 minut biegania i stosujac diete , uda mi się zgubić zbedne kilogramy z parti brzucha w ciagu miesiaca ?
Jeśli nie to jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać?
A6W odpada, brzuszkami się tłuszczu nie zrzuca.
Nie można zrzucić kg z jednej wybranej partii to tak nie działa. Poczytaj sobie mity fitnesowe w podwieszonych wątkach.

Odpowiednia zdrowa dieta+porządny trening i owszem można zrzucić zbędne kg. Ale czy w miesiąc tego nikt Tobie nie obieca. I na pewno nie będzie lecieć tylko z brzucha.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ja a6w polecam pięknie modeluje brzuch i zrzuca boczki
Ale my w tym dziale nie polecamy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:39   #9
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Nie radzę a6w, można sobie rozwalić kręgosłup
a rozwaliłaś sobie kręgosłup przez a6w że tak uważasz? czy piszesz to bo tak przeczytałaś w innym wątku? można sobie rozwalić jeśli ktoś nie wie jak wykonywać te ćwiczenia a większość osób które się za to zabiera nie ma o tym pojęcia. Właściwie jeśli w zły sposób robi się jakiekolwiek ćwiczenia to można sobie jak nie rozwalić kręgosłup to skręcić kostkę albo nawet nos złamać
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:52   #10
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
a rozwaliłaś sobie kręgosłup przez a6w że tak uważasz? czy piszesz to bo tak przeczytałaś w innym wątku? można sobie rozwalić jeśli ktoś nie wie jak wykonywać te ćwiczenia a większość osób które się za to zabiera nie ma o tym pojęcia. Właściwie jeśli w zły sposób robi się jakiekolwiek ćwiczenia to można sobie jak nie rozwalić kręgosłup to skręcić kostkę albo nawet nos złamać
Trixx, można wiedzieć, jak to robić i i tak nadwyrężyć kręgosłup. Poza tym tu nie chodzi tylko o to:
- jest to traktowane jako sposób na schudnięcie, a brzuszki nie odchudzają. - robienie takich ilości brzuszków dzień w dzień jest nieefektywne i niewskazane.
- mięśnie brzucha to mięśnie, które też potrzebują odpoczynku, regeneracji.
- mięśnie brzucha wraz z mięśniami pleców tworzą tak jakby gorset w ciele człowieka, który pozwala mu utrzymywać właściwą postawę. Zatem osłabianie, którejś z tych partii mięśniowych takimi nierozsądnymi ćwiczeniami jest błędem.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:03   #11
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Trixx, można wiedzieć, jak to robić i i tak nadwyrężyć kręgosłup. Poza tym tu nie chodzi tylko o to:
- jest to traktowane jako sposób na schudnięcie, a brzuszki nie odchudzają. - robienie takich ilości brzuszków dzień w dzień jest nieefektywne i niewskazane.
- mięśnie brzucha to mięśnie, które też potrzebują odpoczynku, regeneracji.
- mięśnie brzucha wraz z mięśniami pleców tworzą tak jakby gorset w ciele człowieka, który pozwala mu utrzymywać właściwą postawę. Zatem osłabianie, którejś z tych partii mięśniowych takimi nierozsądnymi ćwiczeniami jest błędem.
ale ja wcale nie chwalę a6w i na pewno nie twierdzę że odchudza bo to bzdura i też uważam że jest mnóstwo lepszych i efektywniejszych ćwiczeń na brzuch, ale wiele osób które nawet nie widziały tego planu mówią że rozwala kręgosłup bo gdzieś się spotkały z taką opinią ja osobiście nie znam nikogo kto dotrwał do końca i miał później problemy z kręgosłupem a jakiś tam zarys mięśni pozostał. Być może i w przyszłości się to odbije ale jeśli ktoś robił je prawidłowo to nie sądzę tak szczerze mówiąc...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:27   #12
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
Pierwsze dni a6w sa zbyt banalne i po nich wogole nie czuje sie jakbym cwiczyla, dlatego zaczelam od wiekszych seri.

aha no to spoko masz kondyche ja po pierwszych dniach miałam takie zakwasy że masakra,nie mogłam się śmiać czułam wszystkie mięsnie
powodzenia
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:51   #13
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Ćwiczenia Cardio + a6w

A6W rewelacyjnie wyrabia mięśnie brzucha. Jedno z najlepszych ćwiczeń!

A6w, a potem rowerek lub bieżnia= trening idealny!
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.