Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 22:09   #541
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A dla zainteresowanych właśnie zrobili nowy program na tvn "sekrety chirurgii" gdzie pokazują operacje Dr Szczyta i nie tylko
Bardzo ciekawe, na pewno bede oglądać
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 07:24   #542
kasiek8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

DR PIOTR ZAWODNY - SZCZECIN, czy ktos był u tego lekarza????
kasiek8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:21   #543
blondi2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
szukam dobrego chirurga plastycznego

hej dziewczyny!jestem tutaj nowa i szukam lekarza plastycznego w Poznani.Chciałabym powiększyć sobie biust ale nie wiem u kogo?czy możecie mi kogoś polecic w poznaniu?no i jeszcze chciałabym wiedzieć jak ta operacja wygląda ,ile kosztuje?odpowiedzi proszę na priv.Dziękuję bardzo
blondi2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 14:44   #544
AOP
a.oplatek@gmail.com
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Henryk Knakiewicz

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Jestem kilka dni po operacji nosa. Wszystko wyszło super! Bardzo szybko się goi. Uważam, że chirurdzy w klinice są bardzo profesjonalni, cechują się ogromnym doświadczeniem. Zabieg i dni po zabiegu przebiegają zgodnie z tym, o czym zostałam poinformowana podczas konsultacji. Ze strony lekarzy zostałam otoczona fachowością, troską i opieką jakiej każdy pacjent potrzebuje. Z pewnością klinika dr Knakiewicza jest kliniką godną polecenia do tak ważnych operacji jak poczwórna osteotomia. Szczególnie polecam dr Michała Knakiewicza - cudowny lekarz i człowiek. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o przeprowadzeniu całościowej korekty nosa, bez wahania odpowiedziałabym tak. Życzę wszystkim takiego zadowolenia jak moje, z pewnością znajdziecie je w klinice dr Knakiewicza.
AOP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:12   #545
PETRA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

A ja miałam przyjemność spotkać panią dr Małgorzatę Kuźlan jeden z najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej , teraz jestem już rok po zabiegu i od tamtej pory ma wyłączność na moje ciało. Dzięki niej czuje się atrakcyjniejsza. Pani doktor operuje w Poznaniu i w Polanicy Zdroju. Pozdrawiam
PETRA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:13   #546
Czarna_Jagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

po operacji nosa bol jak cholerka...
ale jak ktos ma kompleksy to warto...
mi wstretnego garba na nosie zlikwidowal dr Szymanski, tazke jego moge polecic z czystym sumieniem
Czarna_Jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:35   #547
rybkaminimini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

mój nos operował doktor Kratochwil we Wocławiu.
Efekt bardzo ładny więc polecam wszystkim niezdecydowanym
rybkaminimini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 19:14   #548
niesia1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Cool Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Cytat:
Napisane przez rybkaminimini Pokaż wiadomość
mój nos operował doktor Kratochwil we Wocławiu.
Efekt bardzo ładny więc polecam wszystkim niezdecydowanym
tylko pozazdrościć tyle udanych operacji, aż miło poczytać.
niesia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:58   #549
Marika0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking chirurgów plastyków

Cześć,nie mam doświadczenia w pisaniu na forum,ale szykuję się do operacji piersi u dr Lembasa to taki chirirg z Warszawy i próbuję znaleźć o nim jakieś opinie,ale tutaj jest tyle tego,że nie wiem gdzie szukać,słyszałam ,że to super chirurg od piersi
Marika0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:11   #550
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Ranking chirurgów plastyków

Cytat:
Napisane przez Marika0509 Pokaż wiadomość
Cześć,nie mam doświadczenia w pisaniu na forum,ale szykuję się do operacji piersi u dr Lembasa to taki chirirg z Warszawy i próbuję znaleźć o nim jakieś opinie,ale tutaj jest tyle tego,że nie wiem gdzie szukać,słyszałam ,że to super chirurg od piersi
Tu proszę piersi które wyszły spod skalpela tego lekarza:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1297008391

Żeby była jasność -to jest oczywiście zdjęcie już po operacji powiększania u tego lekarza. Pan dr. nie widział konieczności poprawki, uważał piersi za udane, równiutkie a efekt jaki uzyskał za bardzo bobry.
Robiłam poprawkę na własny koszt u innego lekarza.
Więcej zdjęć znajdziesz w linku w moim podpisie.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2012-11-18 o 16:14
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:56   #551
fiory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Wiadomości: 3
Dot.: szukam dobrego chirurga plastycznego

czesc!
z moge polecic Dr Łątkowskiego, który ma klinike w Polanicy Zdroju. Powiększałam u niego piersi. Teraz mam wkoncu ładne, upragnione D
fiory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 23:12   #552
Kwiatuszekldn
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatuszekldn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Dot.: Ranking chirurgów plastyków

Hey Dziewczyny Jestem tutaj nowa . Moze zaczne od tego , iz planuje powiekszyc biust poprzez wstawienie implantow .Staralam sie znalesc jakies informacje na temat kliniki Lasermed w Warszawie.Szukalam , szukalam i nic ! Przewertowałam (prawie)wszystkie fora, jedyna informacje jaka znalazlam byla pozytywna opinia na temat tego lekarza . Dr Piotr Osuch przyjmuje wlasnie w Lasermed .Ciekawi mnie czy ktoras z Was miala stycznosc z ta klinika ? albo Chirurgiem ?Nie moglam znalesc zadnych zdjec tylko 4 opinie o tym miejscu. Dziekuje slicznie ! PS Jezeli znacie dobrego chirurga plastyka ( Warszawa lub Wroclaw) i chcialybyscie podzielic sie tym - piszcie prosze na priv
Kwiatuszekldn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:44   #553
clockaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: szukam dobrego chirurga plastycznego

Niestety nikt nie podejmie za Ciebie decyzji o wyborze lekarza. To sprawa indywidualna.
Kiedy ja byłam na etapie wyboru lekarza, siedziałam przed monitorem i godzinami czytałam, oglądałam ich "pracę",znów czytałam ......aż wytypowałam kilku, z którymi umówiłam się na konsultację. Bezpośrednia rozmowa z lekarzem jest bardzo ważna, dużo powie o człowieku. Jeden z lekarzy wydał mi się typowym bisnesmanem, inny potraktował mnie jak worek kartofli, w kolejmym było coś nieokreślonego czym mnie odpychał......
Aż w końcu znalazłam tego, który wzbudził we mnie zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu.....
Nie idź na łatwiznę. Szukaj w sieci informacji.....Poznań ma kilku lekarzy, do których możesz się osobiście wybrać( bo rozumię, że szukasz kliniki blisko miejsca zamieszkania).
__________________
08.10.2011 Dr Łątkowski
3 w 1 (nos+broda+piersi)
clockaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:51   #554
ela10077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Bardzo polecam !!! Profesjonalny w 100 %. Miałam u niego korektę nosa. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z efektów. Polecam .
ela10077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:11   #555
kasiula__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Ela też wybieram się na korektę nosa do dr Noszczyka. Czy możesz napisać coś więcej jak wygląda cały ten proces przed samą operacją i po operacji? bo dzień operacji zbliża się wielkimi krokami i stres coraz większy.
kasiula__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:09   #556
ela10077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

To poważny zabieg ale Noszczyk to profesjonalista. Nie robi nic na siłę. Nie namawia tylko po to żeby zrobic kolejny zabieg , a tak czasami bywa. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wazne jest aby pacjentka na pewno wiedziała czego chce. Samej operacji nie bedziesz pamiętać narkoza to super wynalazek potem może byc różnie, ja miałam silne wymioty po narkozie i przez to miałam siniaki w okolicy nosa i popekane naczynka w oczach ale widziałam pacjętki które wyglądały jakby były tylko napuchniete w operowanej okolicy. Wszystko goi się dość szybko , tylko trzeba zastosowac się do zaleceń pooperacyjnych. Jakbym miała coś radzić to najlepiej zmieniać jak najmniej. Ja tak zrobiłam , mała korektę i jestem bardzo zadowolona. wyszło chyba lepiej niz się spodziewałam . acha, po operacji nic mnie nie bolało
ela10077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:57   #557
evella25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

ja jestem po operacji 2 lata i powiem szczerze ze nie bardzo jestem zadowolona nos mam przekrzywiony koniuszek tez nie jest super wiec za niedlugo wybieram sie na konsultacje do innego lekarza czeka mnie kolejny zabieg . nie twierdze ze to zly lekarz ale mi sie nie poszczescilo ;/niestety!!!
evella25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:29   #558
sylwia_luiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Klinikę oceniam pozytywnie, wszystko przebiegło poprawnie. Polecam z czystym sumieniem.
sylwia_luiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:31   #559
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Henryk Knakiewicz

Jestem po operacji nosa wykonanej w klinice Henryka Knakiewicza. Jestem super zadowolona z jej wyników.Zabieg i okres rekonwalescencji przebiegły bez problemów. Cały czas byłam nie biężąco informowana o kolejnych etapach zabiegu. Po za tym pracują tam świetni ludzie nastawieni na pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Edytowane przez Patrycja_Jas
Czas edycji: 2013-02-13 o 12:35
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:55   #560
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

U mnie właśnie minęło pół roku od operacji jestem bardzoooooo zadowolona i z wykonania, i z kompetencji lekarza. Na każde pytanie odpowiadał bez żadnego problemu i obszernie, wszystkim wszystkim bardzo go polecam!
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:41   #561
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Dr Henryk Knakiewicz

hej, ja też słyszałam o nim wiele dobrego. przede wszystkim od zadowolonych pacjentek. dziwne, że tak niewiele wokół niego szumu... cóż, bywa i tak
pozdrowienia dla wszystkich, którzy chcą pomóc matce naturze!
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 16:23   #562
Majka321
Przyczajenie
 
Avatar Majka321
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

A jakiego lekarza z Łodzi byście poleciły jeśli chodzi o powiększanie piersi ?
Majka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:05   #563
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Dr Henryk Knakiewicz

Ja miałam robioną u doktora Knakiewicza operację plastyczną nosa. Operacje miałam robioną 2,5 roku temu i nie mogę na nic narzekać. Doktor zrobił mi piękny nos. Podczas operacji skrócił go i usuną szpecący garb. Myślę, że jest to najlepszy specjalista we Wrocławiu.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 16:19   #564
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

.

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2013-07-19 o 18:00
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:10   #565
buddyspokoj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja polecam doktora Ciesińskiego z Krakowa - byłam , przetestowałam - korekcja uszu - z czystym sumieniem mogę polecić.
buddyspokoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:19   #566
elizabeth387
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth387
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
GG do elizabeth387
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

witam serdecznie.28.05 mam konsultacje u dr.G.chce powiekszyc piersi.mam male a.przy tak malym biuscie jakie najlepiej wybrac wkladki POLITECH czy MENTOR.jak jest po operacji?jesli mozna bardzo prosze o zdjecia,troche sie boje po opiniach na forum

Edytowane przez elizabeth387
Czas edycji: 2013-06-04 o 21:20
elizabeth387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 20:43   #567
MARTA_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

elizabeth387 ja jestem po operacji u dr Grzesiak. Ja mam wkładki Mentor - ale to najlepiej doradzi Ci sama pani dr, które wybrac. Ogólnie nie masz się czego obawiać, fajna babka z niej - co najwazniejsze ma fach w ręku. Mam śliczne piersi - po operacji czułam się dobrze - wiadomo siniaki wokoło piersi utrzymywały mi się do dwóch tygodni, tydzień czasu trzeba brać antybiotyk. Jak będziesz na wizycie konsultacyjnej poproś żeby pokazała Ci zdjęcia swoich operacji i to będzie najrozsądniejsze, żebyś się upewniła, że nie ma się o co bać i jesteś w dobrych rękach. Sama jak czytam niektóre komentarze to się zastanawiam, czy ktoś złośliwie jej nie oczernia, bo serio kobieta doskonale wie co komu potrzeba i z czym się będzie dobrze czuł. Mnie doradziła jesli chodzi o rozmiar i rodzaj no i psychicznie mnie dobrze przygotowała na to wszystko bo wiadomo nie jest to latwa decyzja. A teraz nie tylko ja jestem szczęśliwa ale i mąż zachwycony bo różnica jest ogromna.


Pozdrawiam,
Marta.
MARTA_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:14   #568
icegirl1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

Witam serdecznie, nie czeka sie dlugo ja zalatwilam bardzo szybko, napisalam moze poltora miesiaca przed operacja, i napisalam ze nie mam czasu siedziec tam dlugo bo mieszkam w Stockholmie i bylam moze 5 dni, lacznie z doba w klinice. Powiem szczerze ze jest swietnym lekarzem, z poczuciem humoru, i kazda kobieta bedzie sie czuc naprawde dopieszczona. Jego zona rowniez bardzo fajna i opieka takze. Doswiadczenie zdobywal rowniez w Akademi Kliniken W Stockholmie, a to najlepsza klinika, takze dziewczyny nie zastanawiajcie sie tylko walcie do niego jak w dym. Ja jestem bardzo zadowolona z operacji, nie mialam zadnych powiklan ani trudno gojacych sie blizn. Nie powiem ze nie bolalo po operacji bo bolalo jak sam sku....syn ale trzeba sie nastawic na taki bol to bedzie duzo latwiej, po 4 dobie polowa bolu jakby zniknela. Urodzilam dziecko wiec zaden bol mnie nie przestraszy.... wielki buziak dla Pana doktora za kawal dobrej roboty....
icegirl1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:32   #569
elizabeth387
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth387
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
GG do elizabeth387
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???



---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MARTA_34 Pokaż wiadomość
elizabeth387 ja jestem po operacji u dr Grzesiak. Ja mam wkładki Mentor - ale to najlepiej doradzi Ci sama pani dr, które wybrac. Ogólnie nie masz się czego obawiać, fajna babka z niej - co najwazniejsze ma fach w ręku. Mam śliczne piersi - po operacji czułam się dobrze - wiadomo siniaki wokoło piersi utrzymywały mi się do dwóch tygodni, tydzień czasu trzeba brać antybiotyk. Jak będziesz na wizycie konsultacyjnej poproś żeby pokazała Ci zdjęcia swoich operacji i to będzie najrozsądniejsze, żebyś się upewniła, że nie ma się o co bać i jesteś w dobrych rękach. Sama jak czytam niektóre komentarze to się zastanawiam, czy ktoś złośliwie jej nie oczernia, bo serio kobieta doskonale wie co komu potrzeba i z czym się będzie dobrze czuł. Mnie doradziła jesli chodzi o rozmiar i rodzaj no i psychicznie mnie dobrze przygotowała na to wszystko bo wiadomo nie jest to latwa decyzja. A teraz nie tylko ja jestem szczęśliwa ale i mąż zachwycony bo różnica jest ogromna.


Pozdrawiam,
Marta.
[QUOTE=elizabeth387;411580 46]ja tez czekam na operacje piersi.czytajac te opinie troche sie wacham czy podjac to ryzyko.Dr.pokazywala mi zdjecia i ogolnie bylam zadowolona z konsultacji,ktora trwala 50 min.bardzo dokladnie wypytywala sie czy mam jakies pytania i na kazde z nich odpowiadala.Mam jeszcze pytanie.Czy implanty mialas z POLITECH czy MENTOR.Mi polecila POLITECH ale na forum nikt takich implantow tej firmy nie ma.Prosze odpisz

Edytowane przez elizabeth387
Czas edycji: 2013-06-04 o 21:34
elizabeth387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 13:58   #570
zanet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

dziewczyny ratujcie, nie moge nigdzie znalesc kliniki opinie na temat doktora Tomasza kasprzyka sa bardzo dobre ale po tym jak zobaczylam na virtualu klinike troszke sie przerazilam jaka jest wasza oinia prosze o odpowiedz.
zanet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.