Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 09:42   #3451
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

najbezpieczniejsze jest najnizsze stezenie, ale tez wtedy na efekt trzeb dluzej poczekac

a bylas u dentysty na usuwaniu kamienia i piaskowaniu i przegladzie?
mozesz tez sie przejsc po sklepach stomatologicznych, tam jest duzy wybro srodkow do wybielania
wg mnie wartyo wybrac to, co bedzie tez dla Ciebie wygodne - jesi lubia paski - wlasnie za wygode, inni zel
ja stosowalam Biala Perle, paski Crest i Opalescence Tres White - te ostatnie uwazama za bardzo dobre, ale sa dosc drogie
w penie tez mialam zel Opalescence ale za krotko stosowalam i efekt nie byl taki, jak oczekiwalam
poszukaj sobie tez na allegro i poprobuj - ale pamietaj, ze wlasnie najpierw dentysta powinin Ci zrobic przeglad, bo nie powinno sie wybielac zebow z prochnica
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:56   #3452
Matylda27x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej,
tak byłam miałam piaskowanie, scaling itd. Generalnie lekarz powiedział że jak chce utrzymać biel to za jakis msc lub 2 musze użyć jakiegoś preparatu. moja siostra używa czegoś jak WHIte&go kupuje poprzez FB. Hm ja kiedyś używałam Białej perły. Słyszałam tyle że najbezpieczniejsze są te na nadtlenku wodoru. I się zastanawiam.
A Ty czego używałaś??
Matylda27x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:14   #3453
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej
czy któraś z was testowała smile4you?? Właśnie dostałam paczkę i nie wiem czy powinnam te nakładki dłużej trzymac dla lepszego efektu?? help
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:13   #3454
emma56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Zamoczyć szczoteczkę w wodzie,potem zanużyć w zwykłej sodzie w takiej kupionej w sklepie,a potem polać wodą utlenioną.Efekt? Białe ząbki,zmienione ph w jamie ustnej,nie ma bakteri,nie masz zniszczonego szkliwa,bo soda nie rysuje.Wszystkie" cudowne" pasty wybielające posiadają w swoim składzie sodę.Po co przepłacać,skoro za tanie pieniążki masz błysk podczas uśmiechu.A przy okazji,jeśli śmierdzą komuś nogi,to wystarczy nalać wody do miski,wsypać troszkę sody i nóżki wymoczyć.Eefekt sprawdzicie sami..No i jedzcie mandarynki.Są dla naszego zdrowia nieodzowne,a czysty sok wyciśnięty z cytryny zastopuje twój wiek,bo cytryna tak jak jabłko to owoc młodości.
emma56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:26   #3455
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kto Ci nagadał takich głupot, że soda nie rysuje?
Odkaża owszem, ale rysuje. Dlatego własnie pasty do zębów z sodą nie można często używać.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:19   #3456
emma56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Stosuję to od lat i nie widzę żadnych zmian na szkliwie moich zębów.A o takiej paście i takiej higienie jamy ustnej powiedział mi oczywiście dentysta/dziś emerytowany/.
Przysłowie mówi nie czyń nikomu dobrze, to ci źle nie będzie.Pobyłam parę godzin na tym forum,poczytałam kilkanaście watków i jedno mi się nasuwa.Chamski wydźwięk niektórych komentarzy jest powalający.Co się z wami ludzie robi.Przecież nie musisz tego stosować jeśli twierdzisz,że soda rysuje,bo ja wiem,że nie rysuje.No ale widocznie miałaś z nią jakieś przykre doświadczenie skoro tak twierdzisz.
Mam już wiele latek i jak na swój wiek wszystkie zęby.No ale sklepowe pasty są dla niedowiarków w sam raz.A ilu zadowolonych producentówprzeróżnych wybielaczy,nakładek i tym podobnym gadżetom.Poczytaj sobie skład takiej pasty.A o tych głupotach może lepiej najpierw pomyśl,a potem podważaj czyjeś dobre sprawdzone rady.
emma56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:46   #3457
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma56 Pokaż wiadomość
Stosuję to od lat i nie widzę żadnych zmian na szkliwie moich zębów.A o takiej paście i takiej higienie jamy ustnej powiedział mi oczywiście dentysta/dziś emerytowany/.
Przysłowie mówi nie czyń nikomu dobrze, to ci źle nie będzie.Pobyłam parę godzin na tym forum,poczytałam kilkanaście watków i jedno mi się nasuwa.Chamski wydźwięk niektórych komentarzy jest powalający.Co się z wami ludzie robi.Przecież nie musisz tego stosować jeśli twierdzisz,że soda rysuje,bo ja wiem,że nie rysuje.No ale widocznie miałaś z nią jakieś przykre doświadczenie skoro tak twierdzisz.
Mam już wiele latek i jak na swój wiek wszystkie zęby.No ale sklepowe pasty są dla niedowiarków w sam raz.A ilu zadowolonych producentówprzeróżnych wybielaczy,nakładek i tym podobnym gadżetom.Poczytaj sobie skład takiej pasty.A o tych głupotach może lepiej najpierw pomyśl,a potem podważaj czyjeś dobre sprawdzone rady.
Zastanawia mnie dlaczego zakładasz od razu, że inni tu piszący są z pewnością młodsi od Ciebie pisząc 'mam już wiele latek'...

Akurat tak się składa, że ktoś w mojej rodzinie stosował Twoją metodę. Niestety ma teraz problem z zębami. Zęby owszem ma ale martwe i często dochodzi do ich pęknięć czasem w taki sposób że już nic nie da się zrobić.
Niestety przy takiej metodzie trzeba wiedzieć jak te zęby zabezpieczyć. Co jest niestety bardzo drogie. Ta osoba tego nie wiedziała. A metodę tą również polecił jej dentysta (wiekowy) dodając, iż to ryzyko stosować to przez dłuższy czas.

Sama może lepiej najpierw pomyśl i poczytaj o składach i historii wybielania zębów. Kiedyś zęby wybielano moczem młodych hiszpanek. Tak tak moczem, a nie sodą.

Życzę więc powodzenia w stosowaniu 'sprawdzonych rad'.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 10:43   #3458
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

zgadzam sie - soda to na pewno nie jest dobry i bezpieczny sposob - nawet na krotsza mete bym tego nie stosowala - czyszcze nia piekarnik i kafelki ale zeby to nie jest cos martwego dlatego potrzbuja odpowiedniej pielegnacji...
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:41   #3459
Matylda27x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja tak jak pisałam wcześniej dziękuję za porady. Za namową siostry będe korzystać z WHITE & GO. Poinformuje Was o oefektach ..
Matylda27x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:15   #3460
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Odświeżam Właśnie zastanawiam się nad samodzielnym zakupem Opalescence, widzę, że taka metoda ma swoich zwolenników
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:40   #3461
slonio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czy ktoś może mi polecić herbatę o jasnym zabarwieniu? Po wybieleniu raczej nie wypada naparzyć sobie earl grey.... Wykluczam napoje i soki - śniadanie to taki posiłek gdzie bez ciepłej "cieczy" się nie obędzie
slonio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 19:02   #3462
marikaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Tyle lat już stosuje różne pasty do wybielania zębów z hipermarketów i moim zdaniem ich działanie równa się placebo bądź też działają tak samo jak pasty bez formuły wybielającej.. No chyba że któraś z was jest mi w stanie polecić pastę z apteki bądź z supermarketu, która działa naprawdę i nie powoduje niszczenia zębów ?
marikaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:38   #3463
motylekh
Przyczajenie
 
Avatar motylekh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu;))
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to motylekh
Wink Dot.: Najlepsza pasta wybielająca

Witam pasty wybielające działają jedynie dobrze jak ktoś ma problem dotyczący kamienia nazębnego, ale tak to macie może i racje nic nie wybielają. Niedawno byłam u dentystki na usunięciu kamienia i w rozmowie ze mną powiedziała mi że jak zauważę że kamień zaczyna się pojawiać mam raz dziennie używać pasty wybielającej.
motylekh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:16   #3464
juk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czy ktoś może mi polecić sprzedwcę, sklep internetowy, rzetelny! gdzie mogłabym kupić paski sheer white 20%
Z całego wątku wywnioskowałam, że są najlepsze
Miała białą perłę, co prawda efekt był bardzo zadowalający, ale podrażniało mi żeby i dziąsła, poza tym jest okropnie niewygodna, ślina, nie można oddychać przez usta, praktycznie trzeba siedzieć cicho przez bite pół godziny dziennie, a ja gadułą jestem
juk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:17   #3465
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja wolałam nie ryzykować z tym pastami i domowymi sposobami, bo bardzo łatwo można narobić sobie problemów. Ja zdecydowałam się pójść do zaufanego stomatologa, który dokładnie mi objaśnił jakich efektów mogę się spodziewać i jakich zaleceń mam przestrzegać. Przy okazji jeśli która z Was jest ze śląska to polecam zakład Dental Complex z Rudy Śląskiej, bardzo fachowo zajęli się moim ząbkami
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:10   #3466
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czu która z Was używała żelu SMILE4YOU ?? Ja kupiłam na gruponie ale jeszcze nie wytestowalam
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:03   #3467
Matylda27x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja jak wspominałam za namową siostry zakupiłam WHITE&GO produkt dość tani. Siostra wypróbowała i jest zadowolona. Ja korzystam drugi dzień i zobaczymy. Aha jezeli mogę polecić to produkt jest sprzedawany przez Facebook.
Matylda27x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:52   #3468
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsza pasta wybielająca

A ja uważam ,że są pasty które wybielają zęby.Przetestowałam niemal wszystkie pasty zwane "wybielającymi".Więks zość faktycznie nie spełniała oczekiwań ,prawdziwym zaskoczeniem była amerykańska pasta crest (wyczytałam o niej na jakimś forum) zawartość sody i nadtlenku wodoru czynią cuda.
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:06   #3469
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny a wybielałyście zęby lampą beyond? kurcze zastanawiam się czy się nie skusić bo na gouponie jest promocja .. można wybielić ząbki za 169 zł w http://white-beauty.pl/ i chyba się skuszę.
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 16:50   #3470
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja właśnie wykupiłam coś podobnego i zaryzykuję
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 15:00   #3471
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja również wykupiłam groupon ale najpierw chce skoczyć wyleczyć wszystko i dopiero iść wybielić do tego kupiłam pastę pearl white beyond i muszę przyznać że widzę na zębach różnicę a myję nią dopiero od wtorku
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:25   #3472
Katarynka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Beyond średnio mi pomogło. Efektu nie widziałam (no może minimalny). Za to była ostatnio na targach kosmetycznych i wybieliłam sobie ząbki na stanowisku Paris Smile. Rewelacja! Zęby jaśniejsze o 5 tonów, nie bolało, teraz nie mam skutków ubocznych...ogólnie jestem naprawdę zadowolona.
Ja za zabieg zapłaciłam 150 zł, ale to była cena propocyjna na targi tylko, normalnie kosztuje ok 200zł, wiec tez tragedii nie ma, a mysle, ze jesli juz ktos chce wybielac zeby, to tam. Ja jestem bardzo zadowolona
Katarynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 14:10   #3473
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katarynka1989 Pokaż wiadomość
Beyond średnio mi pomogło. Efektu nie widziałam (no może minimalny). Za to była ostatnio na targach kosmetycznych i wybieliłam sobie ząbki na stanowisku Paris Smile. Rewelacja! Zęby jaśniejsze o 5 tonów, nie bolało, teraz nie mam skutków ubocznych...ogólnie jestem naprawdę zadowolona.
Ja za zabieg zapłaciłam 150 zł, ale to była cena propocyjna na targi tylko, normalnie kosztuje ok 200zł, wiec tez tragedii nie ma, a mysle, ze jesli juz ktos chce wybielac zeby, to tam. Ja jestem bardzo zadowolona
A w jaki sposób miałaś wybielane zęby?

Za znalazłam na gruponie ofertę laserowego wybielania zębów za 120 zł zamiast 400, podczas 1 wizyty w gabinecie 3x10min (na ich stronie jest napisane że zabieg trwa 3x20min). Jest też napisane że wybielanie bez nadtlenku wodoru, gdy na stronie jest napisane że wybielanie oparte jest na działaniu nadtlenku wodoru... Co myślicie o takiej ofercie? Zwykłe pomyłki czy to specjalnie i w gabinecie okaże się że trzeba dopłacić jeśli chce się mieć pełnowymiarowy zabieg?

Edytowane przez Ofca w Wielkim Miescie
Czas edycji: 2013-03-12 o 14:12
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:04   #3474
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
A w jaki sposób miałaś wybielane zęby?

Za znalazłam na gruponie ofertę laserowego wybielania zębów za 120 zł zamiast 400, podczas 1 wizyty w gabinecie 3x10min (na ich stronie jest napisane że zabieg trwa 3x20min). Jest też napisane że wybielanie bez nadtlenku wodoru, gdy na stronie jest napisane że wybielanie oparte jest na działaniu nadtlenku wodoru... Co myślicie o takiej ofercie? Zwykłe pomyłki czy to specjalnie i w gabinecie okaże się że trzeba dopłacić jeśli chce się mieć pełnowymiarowy zabieg?
każdy kto wie cos w tym temacie odradzi ci wybielanie z grouponu.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:49   #3475
aandzela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katarynka1989 Pokaż wiadomość
Beyond średnio mi pomogło. Efektu nie widziałam (no może minimalny). Za to była ostatnio na targach kosmetycznych i wybieliłam sobie ząbki na stanowisku Paris Smile. Rewelacja! Zęby jaśniejsze o 5 tonów, nie bolało, teraz nie mam skutków ubocznych...ogólnie jestem naprawdę zadowolona.
Ja za zabieg zapłaciłam 150 zł, ale to była cena propocyjna na targi tylko, normalnie kosztuje ok 200zł, wiec tez tragedii nie ma, a mysle, ze jesli juz ktos chce wybielac zeby, to tam. Ja jestem bardzo zadowolona
\

wybielałaś teraz na targach kosmetycznych w Warszawie, teraz w marcu? bo widziałam coś takiego tam i zastanawiałam sie jaki będzie efekt
aandzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 17:10   #3476
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

czy jak wybielalyscie zeby nakładkami , to przed wybielaniem pobolewały was jakies zeby i podczas wybielania nasiliło się to i musiałyscie wybielanie przerwać?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 17:20   #3477
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

tak, moze pomoze Ci elmex zielony albo sensodyne, ale lepiej przerwij wybielanie dopoki bol nie ustapi
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:41   #3478
0la_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: wybielanie zebów ale u dentysty!

Cytat:
Napisane przez Martiiit Pokaż wiadomość
Witam,

Od września walczę z wybielaniem. Początkowo stomatolog dał mi 3 opakowania po 4 strzykawki oraz jak wiadomo zrobiono odcisk i dostałam przeźroczysta szynę na którą aplikuję się preparat i nakłada na zęby. Co noc miałam założoną a efekt hmm... nie zadowolił mnie. Wydałam za całość 700 zł! Fakt faktem nie miałam bardzo żółtych zębów przed wybielaniem, jednak oczekiwałam że zniknie żółte zabarwienia ( od połowy zęba do dziąseł ). Dlatego też zapytałam dentystę i ten powiedział mi że mogę kupić kolejne opakowania ( 4 strzykawki ) za 60 zł- też tak zrobiłam i kupiłam. Jednak różnicy nadal nie widzę... Po całej historii stomatolog powiedział że właściwie mogę kupić kolejna ale on widzi że to nie bardzo pomaga... Zdenerwowałam się bo w końcu z myślą o białym uśmiechu wydałam tyle pieniędzy!
Czy to może być prawda że moje zęby nie da się już bardziej wybielić, czy może próbować do skutku i zapłacić za kolejne strzykawki... Co zrobić?!

co to za dentysta ? bo po czymś takim warto powiedzieć, żeby nikt więcej nie trafił tam. Współczuje Ci Martiiit, ale zawsze zanim podejdziesz do jakiejkolwiek sprawy, i nie chodzi mi tylko w tym momencie o to że straciłaś 700 zł, ale też sporo fatygi, myślenia, martwienia się, nerwów polecam dowiedzieć się troszkę lub iść do kompetentnego człowieka, który potraktuje Cie jak człowieka a nie jak portmonetkę. Ja wybielałam sobie ząbki w DENmedzie w Toruniu i jak czytam posty, bo obiecałam, że zdam relację z efektu, to współczuję. Zanim poszłam to wydawało mi się, że wiem jaką metodą będę robiła, jednak okazało się, że moje przebarwienie jest troszkę inną sprawą i sytuacja się zmieniła, dlatego polecam i Wam najpierw solidnie pogadać z dentystą, a potem dopiero podjąć decyzję.
0la_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:59   #3479
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja dziś byłam na tej lapmie .. w sumie koszt 200 zł a efekt.. hmm spodziewałam się lepszego ale ogólnie miałam w miarę jasne zęby .. ale drugi raz bym na to nie poszła bo za taki efekt to i tak drogo
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 15:55   #3480
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: wybielanie zebów ale u dentysty!

pomyłka...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-03-26 o 15:56
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.