Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 14:14   #2281
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość

niestety, udar Z białaczką zaczęła walczyć, ostatnie wyniki miała coraz lepsze co za życie...
Jeju. Człowieki choruje na białaczke i umiera na udar. Jakie to życie jest kruche
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 14:25   #2282
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;48281454]Pewnie, że mało. Czytam wątek o karmieniu, to dziewczynka 3,5-letnia jest w stanie zjeść 7 pierogów (czyli dorosłą porcję).[/QUOTE]
No mój K. jak niegłodny to wsuwa min. 4

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wy nie kupujecie skojarzonych?
nasz Krzyś to niezły kloc, czuć w rękach, że chłop rośnie.
u nas Krzyś dopiero rączki odkrył, najpierw prawą, później lewą. jak sie budzi to patrzy na nie w zachwycie. a później szybko do buźki
a jak tam wasze spacery? u nas kalpa. ostatnio koleżanka poradziła mi żebym spróbowała z rozłożoną na płasko spacerówka nie wiem co o tym myśleć. co wy myślicie?
na mamusiowym u niektórych dziewczyn działało
tylko ważne żeby było naprawdę płasko. nie zaszkodzi, spróbuj i najwyżej wrócisz do gondoli

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wiem, ja o tym myślę od dłuższego czasu... jeszcze przed Krzysiem 100 razy poruszałam ten temat z tż. niestety dla niego to nie wchodzi w rachubę a tej bariery nie przeskoczę. tutaj dwóje musi być na 100% pewne, że tego chce.

proszę nie wkręcaj sobie żadnych objawów itp. nie nastawiaj się. lepiej się mile zaskoczyć.
Dla mnie adopcja była czymś normalnym i nie miałabym problemu z pokochaniem cudzego dziecka, ale odkąd urodziłam Kamila i poznałam matczyną miłość to już jakoś nie potrafiłabym, nawet na siostrzenice już jakoś inaczej patrze bo są takie nie moje, a w Kamilu wszystko obłędnie kocham

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
niestety, udar Z białaczką zaczęła walczyć, ostatnie wyniki miała coraz lepsze co za życie...
o matko. czyli tak musiało być...
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 15:02   #2283
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

w jaki sposób mają dostęp do wody?
nie wiem. ale jak prosiłam o rozcieńczenie, to nie z kuchni a z pokoju zabaw przynoszono wodę.
stoi jak wół w "zasadach" żłoba

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość

A dużo dają takim żłobiaczkom? Pytam, bo nasz Artur w przedszkolu dostaje chyba mało, na obiad np. miseczka zupy i 1 (słownie: jeden) pieróg z serem. To dla 4-latka chyba za mało czy tak wszędzie jest
nie wiem, bo nie mam doświadczenia
u nas talerz zupy + taki sam talerz drugiego. jak są pierogi to są dwa, jak naleśnik to jeden.
to jest chyba strasznie relatywne. ile. (tak jak smak, także Mleb, spoko ) bo dla mnie jeden pieróg to mało (a czasem i 10 ), ale mam koleżankę, która tyle je
Michał w domu jeszcze nigdy nie zjadł I+II dania. zupę mu daję w większej filiżance lub średniej miseczce.
jak w żłobie jest drugie na słodko, to zjada całą zupę + dziubaczka w drugim.
ale dziś krupnik i potrawkę z kurczaka, z ziemniaczkami i fasolką ponoć całe wciągnął.

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
równo co 21 dni....
króciuchne

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Pani mój tata dziś wyjechał na lotnisko. Heh pewnie się mijają samolotami


Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość

Pani ja się do Ciebie kiedyś zgłoszę na namiary na to przedszkole - tak zachwalasz to jedzenie, a dla mnie to najważniejsze
hehe, myślę, że prywatnych jest wypas. w tym naszym jest na bank świeżo. i nie wyczuwam polepszaczy i innych dopalaczy (hehe moje doświadczenie to trzy razy dojadka po synu ).

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ostatnio koleżanka poradziła mi żebym spróbowała z rozłożoną na płasko spacerówka nie wiem co o tym myśleć. co wy myślicie?
wcześnie. mnie krytykowali jak Michał miał 5,5 miesiąca
gadałam z sąsiadką ona swoją kwietniówkę (nie znoszącą gondoli) od 3 tygodni wozi na płasko z podkładką niemowlęcą.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
w dodatku dowiedzialam sie ze maja zwalniac bo nie ma roboty
ale bezsens. albo Was ostro straszą, albo coś dziwnego praktykują - przyjąć, by za chwilę zwolnić?!

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
niestety, udar
fu&k.........:m ur:



a Michaś w żłobie spał 2 godziny. te kobiety to czarodziejki
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 15:19   #2284
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

A ja woziłam czerwcowego Artka w gondoli do marca Jak dla mnie to było super, bo jednak w gondoli zimą jest cieplej. No ale Artek zawsze był grzeczny na spacerach, więc nie wiem, co bym zrobiła w innym wypadku.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 16:18   #2285
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilę - nie nadrobię wątku. Dziś nad ranem zmarła nasz Mama. Ufam, ze razem z Tatą opiekują się już naszym Jasiem - swoim jedynym wnukiem
bardzo mi przykro

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48276185]Mleb zaczynam się mocno nakręcać... Dzisiejsza temp. 36.83 [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
rena pisałaś jakiś czas temu że macie zamiar sprzedać dom, kupić mieszkanie i wtedy się powoli budować? czemu tak? ten dom wam nie odpowiada?
za duży - ponad 200m2 - i o wiele za duże koszty utrzymania ... póki co pójdziemy do bloku na jakieś nieduże (ok. 50m2) mieszkanko a kiedyś może je sprzedamy i wybudujemy domek taki do 100m2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48282344] mam nawalone w głowie [/QUOTE]
po prostu bardzo chcesz mieć dziecko...

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Michaś w żłobie spał 2 godziny. te kobiety to czarodziejki
suuuuper
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 16:25   #2286
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Iza ale co Ci nie idzie?? Nie kumam tego to po co zatrudniają osoby jak nie ma roboty i zwalniać będą??
Ja też tego nie rozumiemWygląda to na taką polityke firmy zatrudnić na 1-2 może bedzie robota a jak nie to do widzenia.


Nie idzie mi pravca manualna na tych zagłówkach do samochodu,jeszcze współpracowniczki trafiły mi się takie co by chciały żebym po 2 dniach norme robiła


Ni nic, na razie bede pracować ale bede szukać czegoś innego.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:27   #2287
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dla mnie adopcja była czymś normalnym i nie miałabym problemu z pokochaniem cudzego dziecka, ale odkąd urodziłam Kamila i poznałam matczyną miłość to już jakoś nie potrafiłabym, nawet na siostrzenice już jakoś inaczej patrze bo są takie nie moje, a w Kamilu wszystko obłędnie kocham
chyba jest coś w tym co piszesz...
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Michaś w żłobie spał 2 godziny. te kobiety to czarodziejki
Michaś się szybko odnajduje w nowej sytuacji, chyba szybciej niż mama

zeberka napisała "niestety my nadal w szpitalu i chyba w tym tygodniu nie wyjdziemy. na jutro mam zlecony rezonans a konsultacje z rehabilitantem najszybciej w poniedziałek. moja kondycja psychiczna coraz gorsza. jutro mamy 5 rocznicę ślubu i chciałam być w domu razem z moimi dziewczynkami i mężem. Tosia pęknie przybiera ale jak mi podadzą jutro kontrast przy badaniu to nie będę mogła karmić kilka dni a mała jest tylko na piersi. Ściskam mocno"
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 18:33   #2288
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
super schudłaś, nie przesadzaj. ważne żeby zdrowo.
nie przesadzam, jak zaszłam w ciążę nie byłam jakimś chudzielcem teraz jedyne co robię, to jem 5 posiłków dziennie, nie jem słodyczy i staram się jeść w miarę zdrowo

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Dlatego uważam, że mężczyźni też mogliby rodzić dzieci
też jestem tego zdania

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Królewna taki fald to chyba po cc zostaje... Ja tez mam taką skórę podwiniętą jakby..
ehh.....

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48282344]
Ja już sama nie wiem co mam myśleć. Doszukuję się na siłę bolących piersi, tego, że jest mi niedobrze, jakiegoś kłucia w brzuchu i innych mam nawalone w głowie [/QUOTE]

bardzo tego pragniesz, dlatego tak jest.. ale doczekasz się już niedługo!!! wiem, że nie jest łatwo odpuścić, ale warto.. my się mocno staraliśmy przez 2 miesiące, potem stwierdziliśmy, że jak się uda to się uda i od razu w 1 cyklu zaszliśmy ale wiem, że jak zaczniemy starania jak tylko będę mogła, to będę się spinać jak Ty - takie baby z nas
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:43   #2289
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
chyba jest coś w tym co piszesz...

Michaś się szybko odnajduje w nowej sytuacji, chyba szybciej niż mama

zeberka napisała "niestety my nadal w szpitalu i chyba w tym tygodniu nie wyjdziemy. na jutro mam zlecony rezonans a konsultacje z rehabilitantem najszybciej w poniedziałek. moja kondycja psychiczna coraz gorsza. jutro mamy 5 rocznicę ślubu i chciałam być w domu razem z moimi dziewczynkami i mężem. Tosia pęknie przybiera ale jak mi podadzą jutro kontrast przy badaniu to nie będę mogła karmić kilka dni a mała jest tylko na piersi. Ściskam mocno"
Biedne Zeberki,obyście szybko wyszły
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:55   #2290
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

To wygląda na to, że nieźle sobie lecą w tym przedszkolu
A, i jeszcze moja bratowa słyszała kiedyś rozmowę dwóch przedszkolanek. Rozmawiały o przeziębieniach i o tym, że dużo dzieciaków choruje. Jedna mówi, że ciężko ma, bo chodzi cała grupa, a na to ta druga:
- Otwórz okna, będziesz miała mniej dzieci
Coś w tym jest, bo ostatnio moja mama poszła po Artura, a tam okna na oścież pootwierane


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "niestety my nadal w szpitalu i chyba w tym tygodniu nie wyjdziemy. na jutro mam zlecony rezonans a konsultacje z rehabilitantem najszybciej w poniedziałek. moja kondycja psychiczna coraz gorsza. jutro mamy 5 rocznicę ślubu i chciałam być w domu razem z moimi dziewczynkami i mężem. Tosia pęknie przybiera ale jak mi podadzą jutro kontrast przy badaniu to nie będę mogła karmić kilka dni a mała jest tylko na piersi. Ściskam mocno"
Biedne zeberki. Oby później łatwo było wrócić do cycusia


Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
jem 5 posiłków dziennie, nie jem słodyczy i staram się jeść w miarę zdrowo



[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48282344]
Ja już sama nie wiem co mam myśleć. Doszukuję się na siłę bolących piersi, tego, że jest mi niedobrze, jakiegoś kłucia w brzuchu i innych mam nawalone w głowie
[/QUOTE]

to normalne głuptasku
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 20:03   #2291
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Berbie - tz tak troche nijak zareagowal, on niezbyt chcial drugie dziecko.. ale jak zobaczyl test pytal co w instrukcji o takiej sytuacji napisali bo blada ta kreska ja.. w sumie nie nierpliwie sie, nie dociera do mnie. Wczoraj jeszcze test robilam, krecha mocniejsza. Ja czuje sie normalnie, tylko cos mnie czasem kuje ale... zupelnie inaczej niz przy J. moze jeszcze sie zmieni. Nikomu nie mowilismy jeszcze.

Sent from my LG-P700 using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez moni_ka.g
Czas edycji: 2014-09-25 o 20:04
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 20:07   #2292
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Biedne Zeberki. Ja też się męczyłam tydzień w szpitalu, w dodatku z zakazem odwiedzin. Okropne to jest
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 20:10   #2293
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48282344]Ja już sama nie wiem co mam myśleć. Doszukuję się na siłę bolących piersi, tego, że jest mi niedobrze, jakiegoś kłucia w brzuchu i innych mam nawalone w głowie

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Nie posiadam takich objawow.. no poza kluciem... w ogole nie mam objawow.

Sent from my LG-P700 using Wizaz Forum mobile app
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 20:34   #2294
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
to już zawsze będzie trudne. a gorzej będzie jak urodzi...
miałam nadzieję, że wtedy będzie łatwiej, że minie więcej czasu, że przestanę tak często myśleć...
teraz sobie tłumaczę, że moja córeczka (nie wiem skąd to przekonanie,bo nie było badań) postanowiła się urodzić później... dlatego chyba chciałabym, żeby mieli synka..

jutro jadę na spotkanie w sprawie komisji wyborczej, może się uda troszkę dorobić... bo nam też marzy się budowa, tylko czekamy aż się sprawa z działką rozwiąże bo obecnie na środku mamy drogę, która od ponad 30 lat nie istnieje...i czekamy na zgodę na wykup lub będziemy sądownie starali się o jej zasiedzenie.
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 21:23   #2295
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
To wygląda na to, że nieźle sobie lecą w tym przedszkolu
A, i jeszcze moja bratowa słyszała kiedyś rozmowę dwóch przedszkolanek. Rozmawiały o przeziębieniach i o tym, że dużo dzieciaków choruje. Jedna mówi, że ciężko ma, bo chodzi cała grupa, a na to ta druga:
- Otwórz okna, będziesz miała mniej dzieci
Coś w tym jest, bo ostatnio moja mama poszła po Artura, a tam okna na oścież pootwierane
Słyszałam kiedyś coś podobnego, tyle, że działo się to w żłobku - otwórz okno, jak będziesz przewijać, na drugi dzień od razu mniej dzieci Ja bym wywaliła na zbity pysk z dyscyplinarką.

No Zeberce nie zazdroszczę Mogliby się chociaż z tymi konsultacjami sprężyć...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 03:38   #2296
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Witam

Masakra to co piszecie o otwieraniu okien w żłobkach i przedszkolach

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 05:10   #2297
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
n
Michał w domu jeszcze nigdy nie zjadł I+II dania. zupę mu daję w większej filiżance lub średniej miseczce.
jak w żłobie jest drugie na słodko, to zjada całą zupę + dziubaczka w drugim.
ale dziś krupnik i potrawkę z kurczaka, z ziemniaczkami i fasolką ponoć całe wciągnął.

a Michaś w żłobie spał 2 godziny. te kobiety to czarodziejki
ja chce tam na obiady chodzić

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość

Nie idzie mi pravca manualna na tych zagłówkach do samochodu,jeszcze współpracowniczki trafiły mi się takie co by chciały żebym po 2 dniach norme robiła


Ni nic, na razie bede pracować ale bede szukać czegoś innego.
Iza pochodź trochę i zawsze możesz po jakimś czasie zrezygnować

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "niestety my nadal w szpitalu i chyba w tym tygodniu nie wyjdziemy. na jutro mam zlecony rezonans a konsultacje z rehabilitantem najszybciej w poniedziałek. moja kondycja psychiczna coraz gorsza. jutro mamy 5 rocznicę ślubu i chciałam być w domu razem z moimi dziewczynkami i mężem. Tosia pęknie przybiera ale jak mi podadzą jutro kontrast przy badaniu to nie będę mogła karmić kilka dni a mała jest tylko na piersi. Ściskam mocno"
Zeberko wracaj do zdrowia kochana
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:14   #2298
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;48290211]Słyszałam kiedyś coś podobnego, tyle, że działo się to w żłobku - otwórz okno, jak będziesz przewijać, na drugi dzień od razu mniej dzieci Ja bym wywaliła na zbity pysk z dyscyplinarką.

No Zeberce nie zazdroszczę Mogliby się chociaż z tymi konsultacjami sprężyć...[/QUOTE]
Jak ja leżałam i był długi weekend czterodniowy to nie zrobili w tym czasie NIC. Potem sie pytałam dlaczego nawet morfologii małemu nie zrobili. To z fochem że przecież długi weekend był... Heh.. Lekarzom się wydaje ze dla pacjenta czy poleży parę dni krócej czy dłużej to bez różnicy...
Biedna Zebra! ciekawe czy ma laktator?

A te przedszkolanki to bym...
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:01   #2299
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Olek w nocy miał prawie 39 stopni gorączki. Idziemy do lekarza. Zalamka :/ dzisiaj trzeci tydzień jak się zaczęła choroba
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 09:25   #2300
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wy nie kupujecie skojarzonych?
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Anita aż trzy wkłucia? Na co szczepicie?
Nie zdecydowaliśmy się na te 5w1. Nie byłam przekonana. Wybrałam opcje 3w1+reszta refundowane, dlatego teraz były trzy wkłucia.
Szczepicie na pneumokoki?


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
a jak tam wasze spacery? u nas kalpa. ostatnio koleżanka poradziła mi żebym spróbowała z rozłożoną na płasko spacerówka nie wiem co o tym myśleć. co wy myślicie?
W kwestii spacerów, jak juz kiedys pisałam jest lepiej
Co do spacerówki to my jeszcze nie uzywamy, mimo ze E juz pieknie trzymie główke i praktycznie siedzi. Moze spróbuj jesli masz w gondoli opcje regulacji wysokosci to ja podniesc + np. poduszeczka - wtedy bedzie wyzej, czyli ciekawsze widoki, ale pozycja lezaca. Ja czasami tak E. do gondoli układam.
Co do ryku w samochodzie to na to nie mam sposobu, moja E. płacze okropnie nie wyobrażam sobie dalszej podrózy a czeka nas taka chyba w listopadzie..




Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Michaś w żłobie spał 2 godziny. te kobiety to czarodziejki
chyba coraz lepiej mu tam?


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;48284658]
A ja woziłam czerwcowego Artka w gondoli do marca Jak dla mnie to było super, bo jednak w gondoli zimą jest cieplej. No ale Artek zawsze był grzeczny na spacerach, więc nie wiem, co bym zrobiła w innym wypadku.
[/QUOTE]
tylko ze Artur to raz ze mega grzeczny chłopczyk, a dwa ze drobinka. Emilce juz w gondoli robi sie ciasnawo, wiec to tez zalezy od postury dzieciaczka jak długo mozna go w gondoli wozic.


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "niestety my nadal w szpitalu i chyba w tym tygodniu nie wyjdziemy. na jutro mam zlecony rezonans a konsultacje z rehabilitantem najszybciej w poniedziałek. moja kondycja psychiczna coraz gorsza. jutro mamy 5 rocznicę ślubu i chciałam być w domu razem z moimi dziewczynkami i mężem. Tosia pęknie przybiera ale jak mi podadzą jutro kontrast przy badaniu to nie będę mogła karmić kilka dni a mała jest tylko na piersi. Ściskam mocno"
Biedne Zeberki.. mam nadzieje, ze badania wyjda dobrze i ze juz wkrótce wróca do domu. Bardzo jej współczuje tak długiegoi pobytu w szpitalu. Mi po tygodniu tez juz psycha siadała.. ehh..
pozdrów ja od nas! no i co z kp jak nie bedzie mogła Tosi przystawiac, chyba musi laktatorem odciagac, zeby utrzymac laktacje

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
A, i jeszcze moja bratowa słyszała kiedyś rozmowę dwóch przedszkolanek. Rozmawiały o przeziębieniach i o tym, że dużo dzieciaków choruje. Jedna mówi, że ciężko ma, bo chodzi cała grupa, a na to ta druga:
- Otwórz okna, będziesz miała mniej dzieci


Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Olek w nocy miał prawie 39 stopni gorączki. Idziemy do lekarza. Zalamka :/ dzisiaj trzeci tydzień jak się zaczęła choroba
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:08   #2301
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Olek w nocy miał prawie 39 stopni gorączki. Idziemy do lekarza. Zalamka :/ dzisiaj trzeci tydzień jak się zaczęła choroba
O matko bardzo mi przykro daj znać co dr powiedział.

Anita my 6w1 i rota. I przeżyłam mały szok gdy się dowiedziałam że dostał rotateq a nie rotarix. W sumie przy pierwszej wizycie powiedziałam że chcemy rota i to wszystko i dr sama zadecydowała. Powiedziała teraz że z jego historią lepiej rotateq.
A na pneumokoki zaszczepie ale czekam aż skończy 6 miesiący. Wtedy dostanie o jedną dawkę mniej. No i kardiolog jak nam wystawi zaświadczenie o PFO to może będzie miał refundacje. Bo wypis ze szpitala że ma pfo się nie liczy...

A i w ogóle nie ma pleśniawek... Na 100% nalot.

Berbie robienie na drutach to takie przebieranie paluszkami jeden do drugiego.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
a jak tam na ćwiczeniach? nie płacze już? ćwiczycie w domu?
ja to robi na drutach?
Na ćwiczeniach ok jeżeli jest wyspany i nie dostanie w trakcie czkawki ustaliłam sobie takie godziny że idziemy tam prosto ze spaceru. Nagrałam filmik z jego ćwiczeniami i wg niego ćwicze w domu i są postępy jednak kilka rzeczy robiłam nie tak.


Luna mnie nikt po pleckach nie smyra wiec nie wiem

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:27   #2302
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość

Luna mnie nikt po pleckach nie smyra wiec nie wiem

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka


U nas dziś ospały piątek. Pogoda za oknem bura, spać mi się chce. Moje dziecko ma dzis święto szkoły więc nie będzie lekcji zadanych . Cieszę sie bardziej niż on. Mąż się na mnie zezłościł bo zrobiłam błąd w ofercie i odrzucili nas w przetargu . Mam straszne wyrzuty sumienia, nigdy mi się to nie zdarzyło. No ale cóż, stało się.
Mój mini remoncik dobiega końca- nowy prysznic zamontowany, kibelek też, korytarz odmalowany, kafle pod altanką i na schodach wejściowych położone. Jeszcze tylko mebelki i zlew zostało zamontowć, ale to może dziś mi fachowiec zrobi. Bałagan mam w domu jakby tornado przeszło. Trzeba w wekend wszystko ogarnąć. A w niedzielę jadę z koleżanką do Szczecina na zakupki ciuszkowe na poprawę nastroju.
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:15   #2303
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Kucyku, chciałam to pisać - mnie też nie :P

Maga zdrówka dla Olka.

Dziewczyny, Perse-matka roku - Artek sam nie wiem kiedy włączył piecyk (taki olejowy mamy do dogrzewania) i chwilę po tym położył na nim rączkę i się oparzył (oczywiście byłam 20 cm obok) Popłakał chwilę, dałam pod zimną wodę natychmiast, potem normalnie zjadł II śniadanko, bawił się, dotykał wszystkiego tą rączką. Ma leciutki czerwony ślad, ale boję się, że mu wyskoczy bąbel. Co wtedy? Iść do lekarza? Teraz śpi, a ja już przeczytałam wszystkie strony na necie o oparzeniach...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:00   #2304
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Olek w nocy miał prawie 39 stopni gorączki. Idziemy do lekarza. Zalamka :/ dzisiaj trzeci tydzień jak się zaczęła choroba
bidulek daj znać co powie lekarz
Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Szczepicie na pneumokoki?
będę ale chyba jak najpóźniej się da.
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Luna mnie nikt po pleckach nie smyra wiec nie wiem
mnie też
Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
A w niedzielę jadę z koleżanką do Szczecina na zakupki ciuszkowe na poprawę nastroju.
sorki ale pytanie się samo nasuwa: a tż nie ma nic przeciwko?

dziś cięższa noc. Krzyś się w nocy cyckował ponad godzinę, później godzinę gadał z karuzelą az zasnął. pierwszy raz sam w łóżeczku. ale te jego rozmówki tak mnie wybiły ze snu, że zasnęłam po 4
teraz czekamy na gości, którzy przyjeżdżają na weekend, więc pewnie znikniemy na jakiś czas.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:01   #2305
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;48295674]Kucyku, chciałam to pisać - mnie też nie :P

Maga zdrówka dla Olka.

Dziewczyny, Perse-matka roku - Artek sam nie wiem kiedy włączył piecyk (taki olejowy mamy do dogrzewania) i chwilę po tym położył na nim rączkę i się oparzył (oczywiście byłam 20 cm obok) Popłakał chwilę, dałam pod zimną wodę natychmiast, potem normalnie zjadł II śniadanko, bawił się, dotykał wszystkiego tą rączką. Ma leciutki czerwony ślad, ale boję się, że mu wyskoczy bąbel. Co wtedy? Iść do lekarza? Teraz śpi, a ja już przeczytałam wszystkie strony na necie o oparzeniach...[/QUOTE]
mnie sie kochana wydaje ze juz teraz mozesz mu zasmarować panthenolem jesli masz czy czymś, co działa na oparzenia. może wtedy nie wyskoczy

dwa kolory mam nadzieję, że tż przełknie bez boczenia się tym razem twój wypad
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:04   #2306
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Perse na oparzenie dobrze jest posypać soda oczyszczona. Nie powinno być śladu. Tylko musisz pilnować żeby nie zjadł. Chociaż nie wiem czy po tak długim czasem zadziała

Olek cały czas ma zawalone gardło i szmery na oskrzelach. Nie może wyjść z tego przeziębienia. Mamy antybiotyk. We wtorek kontrola, jak się nie poprawi to nie wiem co wtedy. Wzięłam opiekę bo strasznie mi go szkoda
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:25   #2307
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
sorki ale pytanie się samo nasuwa: a tż nie ma nic przeciwko?
Nie wiem. Nie pytałam o zgodę Jade i już!
Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość

dwa kolory mam nadzieję, że tż przełknie bez boczenia się tym razem twój wypad
No ja też mam taką nadzieję. Zrobiłam błąd, nie chciałam. Każdemu się może zdarzyc. Przeprosiłam. Wiem że jest zły, ale to nic nie zmieni już a niech on popatrzy na swoje wpadki. Albo niech sprawdza po mnie oferty...
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:38   #2308
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Dwakolory i tak ma być. Przecież nie jesteś jego dzieckiem, żeby on Ci miał udzielać pozwolenia.

Jezu ale paskudne uczucie, oglądać tę maleńką rączkę z czerwonym śladem :/ Mam nadzieję, że nic więcej się z tego nie wykluje.
Dzięki za rady
Po schłodzeniu wodą przemyłam mu to wacikiem nasączonym moim mlekiem, może też coś pomoże...

Maga, biedny Oluś Sezon choroby w pełni, a najbardziej cierpią dzieciaki :/ (piszę to z czerwonym, zatkanym nosem...)
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:00   #2309
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Olek w nocy miał prawie 39 stopni gorączki. Idziemy do lekarza. Zalamka :/ dzisiaj trzeci tydzień jak się zaczęła choroba
ojej, zdrowia dla Olka!

_________

byłam dziś u gin, mam kartę ciąży, zwolnienia nie chciałam.

J. znowu ma coś na czole, tym razem 4 czerwone otarcia, bardzo symetryczne. idealnie odbite lego duplo...

Edytowane przez moni_ka.g
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:03
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:06   #2310
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Monia a USG miałaś?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 22:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.