Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 19:12   #2191
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Kucyk no nie chcę experymentować z tym mlekiem....
rozumiem. z drugiej strony.. może to o czym piszesz to jakiś skutek tego mm? hippa też mogę polecić, nawet zwykłe podobno dobrze działa na układ pokarmowy. przynajmniej J. dopiero na hippie zaczął normalnie funkcjonować pod tym względem.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:13   #2192
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejny test przeszłam pozytywnie - tym razem ciążowy. Jestem w lekkim szoku
aaaaa

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:14   #2193
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

raczej baba będzie
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:16   #2194
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
właśnie mnie to trochę zastanowiło, ale nie byłam pewna. Jak u mnie był nie delikatny to w nocy mi wody odeszły wiec trzymam kciuki!


Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
Jojla wiem, że na finiszu się najbardziej dłuży, ale uwierz mi kiedyś w końcu wyjdzie ta córa
a standardowe metody z TŻ przerabialiście???może ojca posłuch się bardziej
wypróbowałam już chyba prawie wszystko , śpiewanie kolęd przez TŻ to chyba będzie ostateczność (moja siostra twierdzi, że to zadziała)

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Du.pa!!! Taka ze mnie du.pa! Źle policzyłam, przybrała 50g nie 150!!! wiedziałam, że za pięknie by było
Kochana a po co Ty aż tak to analizujesz - masz szczęśliwą, pogodną córeczkę i to jest wyznacznik tego, że niczego jej nie brakuje - nie dokładaj sobie niepotrzebnych zmartwień

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Co ty masz powiedzieć? Nawet nie mogę sobie teraz wyobrazić co czujesz!
Czekamy!!!! Madziu wyłaź ...

mam teorię, że młoda czeka aż tatuś będzie miał wolne, czyli do jutra

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
my po prenatalnych - wszystko dobrze
nie mogło być inaczej wspaniale!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:16   #2195
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejny test przeszłam pozytywnie - tym razem ciążowy. Jestem w lekkim szoku
aaaaaaaa!!:ju pi::jup i:


Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
my po prenatalnych - wszystko dobrze


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie
czekałam na Ciebie
J. będzie miał swoją Ewę
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:19   #2196
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
jojla czekamy na Pchełkę, niech w końcu wychodzi z brzucha!!


pamiętamy, pamiętamy - zaglądaj częściej

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie
super
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:43   #2197
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Renia super, ze wszystko dobrze z kruszynką.
Waderka ja bym zaczęła martwić się dopiero jakby Ania była marudna, płaczliwa i źle spała. Ważyłaś, wiesz, że przybiera, a że mało, w następnym tygodniu może przybrać więcej. Głowa do góry i cieszcie się sobą.
Kucyk za pierwszym i jedynym. Wszystkie moje ciąże takie były.
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 20:05   #2198
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
my po prenatalnych - wszystko dobrze
I tak spokojnie o tym piszesz? Suuuuuuper! Jaka przezierność?
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość


mam teorię, że młoda czeka aż tatuś będzie miał wolne, czyli do jutra
:
Do jutra mówisz. Hmmm ciekawa teoria. Oby się sprawdziła!
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 20:16   #2199
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

J. w ciągu dnia sporo kichał, teraz spać nie może, w nosie coś mu siedzi, budzi się, jęczy. na noc miał psiknięte wodą morską i ściągnięte katarkiem, ale nie pomogło. akurat na święta
chyba jednak czeka nas zakup inhalatora, a ja jak zwykle nie w temacie. wiem, że było 1000 razy o tym, ale poratujcie, kolejny raz. na co zwrócić uwagę
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 20:27   #2200
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejny test przeszłam pozytywnie - tym razem ciążowy. Jestem w lekkim szoku
gratulacje:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

rena cieszę się że wszystko dobrze

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 20:40   #2201
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejny test przeszłam pozytywnie - tym razem ciążowy. Jestem w lekkim szoku
Gratulacje piękny prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
może faktycznie ja mam wodę zamiast mleka
Jezzzuuuuuuuuuuu.. opanuj się kobieto
Ania to nie zaden tucznik żeby ją tuczuć, ona jest dzidziusiem i rośnie sobie swoim tempem.


Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość

my po prenatalnych - wszystko dobrze



Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie
a chciałaś faceta, chyba? tż zadowolony?


Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
wypróbowałam już chyba prawie wszystko , śpiewanie kolęd przez TŻ to chyba będzie ostateczność (moja siostra twierdzi, że to zadziała)
To niech śpiewa
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 20:47   #2202
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Pikaso gratuluję
Monia fajnie, będzie parka
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 20:51   #2203
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
a chciałaś faceta, chyba? tż zadowolony?
chciałam tż zadowolony, jemu było bardziej obojętne.

__________

zaliczyliśmy już nocne użycie katarka, teraz płacz..
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:02   #2204
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

a gdzie dostanę to mleko hipp?? w sumie już bebiko się kończy więc mogłabym zmienić mu na hippa tylko w sumie to u siebie nigdzie nie widziałam ;/

Rena bardzo się cieszę TY wiesz!!

Monika gratulacje Kochana, no to będzie parka i dobrze

Waderka nie analizuj tak tej wagi, nie ma co sprawdzać co chwilę!! daj jej czas!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:07   #2205
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Du.pa!!! Taka ze mnie du.pa! Źle policzyłam, przybrała 50g nie 150!!! wiedziałam, że za pięknie by było
i po cholerę byłą Ci ta waga! przybiera? Przybiera! jedna kupa i siku robi już różnicę

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
my po prenatalnych - wszystko dobrze
nie mogło być inaczej! pokaż małą renuśkę!
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Berbie kooopy nie ma 3ci dzień...wydaje mi się że zaparcia bo jak zaczyna płakać to się pręży i jak zaczynam masować brzuszek to jest spokój...
podobno dzieci cycowe mogą robić koopy raz na 4 dni, ale Igorek mieszany i się pręży więc pewnie coś nie za bardzo. koleżanka mi mówiła, że stosuje kawałek mydełka. nie wiem o chodzi, ale może znajdziesz coś na ten temat w google
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
o matko, ile tu się u Was dzieje!! Przepraszam, zaglądam czasem, ale mam tyle pracy..z resztą pewnie już o mnie nie pamiętacie
bez takich mi tutaj prosimy zaglądać częściej
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie

jak tak wczoraj pisałyśmy o ubrankach to tak sobie pomyślałam, że pewnie będziesz miała dziewczynkę i zonka z ubrankami
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:17   #2206
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie
super gratuluje córeczki

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 22:20   #2207
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a gdzie dostanę to mleko hipp?? w sumie już bebiko się kończy więc mogłabym zmienić mu na hippa tylko w sumie to u siebie nigdzie nie widziałam ;/
najtańsze w rossmannie i lidlu, ale dostępne w wielu marketach, tesco (znośna cena), leclerc, stokrotka (bardzo drogo)

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
jak tak wczoraj pisałyśmy o ubrankach to tak sobie pomyślałam, że pewnie będziesz miała dziewczynkę i zonka z ubrankami
hehe, ale co zrobić. J. teraz już tylko takie "męskie" ciuchy nosi, dżinsy, sweterki, bluzy, wszystko zostanie a młodej będzie trzeba nowe kupować.. ale trochę od siostry będę miała pewnie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

J. leży w foteliku i wpatruje się w choinkę, spać nie zamierza. w ubiegłym roku jak marudny był to tak go sadzaliśmy przed choinką, lampkami i bujaliśmy w tym foteliku..

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

http://allegro.pl/inhalator-omnibus-...762894137.html

co myślicie?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:37   #2208
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
moja bohaterka
jak ty o tej godzinie funkcjonujesz? ja ostatnio kładę się spać z Krzysiem

nawilżasz powietrze?
a ja z Tosią tylko potem wstaję w środku nocy
nie mam nawilżacza- jaki polecasz?

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość


Maksiu miał to samo. Chlupocze gdzieś tam z tyłu a odciągać się nie chce. Pomimo to zaszczepiony. Dla lekarki nie było to przeciwwskazanie. I po szczepieniu przestało furczeć
u nas było dzisiaj dokładnie tak samo ze szczepieniem chociaż ja byłam wystraszona tą sytuacją
Tosia zaważyła bez pampa w body 6390
gdybym najpierw miała Tosię a potem Kasię to chyba bym oszalała ze zmartwienia...a tak to wiem, że dzieci różne są

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
i po cholerę byłą Ci ta waga! przybiera? Przybiera! jedna kupa i siku robi już różnicę
kochana wederko- Ania- to taka jak moja Kasia, łatwo nie będzie- mamie trudno pogodzić się z tym, że dziecko szczupłe i niejadek a dziecko problemu nie widzi i rośnie zdrowe choć szczupłe

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
podobno dzieci cycowe mogą robić koopy raz na 4 dni, ale Igorek mieszany i się pręży więc pewnie coś nie za bardzo. koleżanka mi mówiła, że stosuje kawałek mydełka. nie wiem o chodzi, ale może znajdziesz coś na ten temat w google
mogą raz na 4 dni, ale mogą też 8 na dzień jak u nas...
z mydłem to chyba żart- metoda babć- chyba bym się nie odważyła- polega na zapodaniu dziecku mydła zamiast czopka

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
jak tak wczoraj pisałyśmy o ubrankach to tak sobie pomyślałam, że pewnie będziesz miała dziewczynkę i zonka z ubrankami
mam dwie córki i obawiam się, że sukienek czy spodni w których chodzi Kasia na Tosię nie założę (chyba, że kliny wstawię)

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

monika- fajnie, córcia- widzisz różnice w przebiegu tej ciąży a Jakubowej?

pikaso-

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

chciałam podpytać pediatrę o rozszerzanie diety i nowe schematy żywieniowe- trochę poczułam się wyśmiana, usłyszałam, że najpierw zupka, potem owoc a potem jakaś kaszka z glutenem
dopytywałam czy nie podawać najpierw kaszki manny z moim mlekiem lub z mm ale mnie zbeształa, że dawniej nikt nie słyszał o glutenie, wszystko co roku się zmienia w sprawach żywienia i trzeba zachować zdrowy rozsądek....
dziewczyny - jak to jest - co mówią Wasi pediatrzy? radzicie się czy jedziecie same po schemacie z rozszerzaniem?
wiem, że mamy czas, zakładam, że od początku lutego będziemy na mm(początkowo naprzemiennie z (.)) , 19 lutego Tosia skończy 5 miesięcy- co powinna dostać jeżeli będzie już wtedy tylko na mm?

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

popakowałam wszystkie prezenty/dzisiaj dokupiłam brakujące
tylko dla siebie nic nie mam
nigdy nie miałam tak niestarannie popakowanych prezentów ale co zrobić gdy Aniołek (u nas pod choinkę przynosi prezenty aniołek) gdy Aniołek pracuje gdy dzieci śpią, a że dzieci (zwłaszcza chodzi o starsze) moga się obudzić w każdej chwili i zepsuć sobie magię świąt na dziecięce lata to trzeba było działać szybko
teraz drukuję jeszcze dodatkowy prezent dla Taty
jak byłam mała uczył mnie wierszyków, które znał z elementarza swojej Babci, zawsze powtarzał, że chciałby ten elementarz odnaleźć ale spalony już
wzięłam się kiedyś za szukanie tych wierszy i znalazłam zeskanowany cały elementarz z roku 1929
pokazałam go niedawno Tacie- to ten, żałuję bo miałby większa niespodziankę gdybym nie zdradzała, że znalazłam i od razu wydrukowała

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

agatko- a próbowałaś pić np rumianek, melisę? przy Kasi po rumianku (pitym przeze mnie kupy szły)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:45   #2209
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Zeberka - podstawowa roznica taka ze teraz latam i nie zawsze wiem w ktorym tygodniu jestem. Wtedy odpoczywalam, siadalam, kladlam sie kiedy chcialam, wysypialam. Teraz ciagle zmeczona bo Jakub, praca, dom. Wtedy tez musialam lezec, teraz nie. Roznice takie raczej uwarunkowane sytuacyjnie/odgornie. Teraz na pewno mniej sie stresuje, mniej przejmuje i zastanawiam nad tym co mozna a co nie w ciazy. Ale zachcianki mam podobne, do podobnych produktow mnie ciagnie. Mniej tyje ale i ruchu duzo wiecej niz przy J.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 23:50   #2210
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

zajechałam właśnie drukarkę- wykończyłam oba tusze- a miałam nówkę drukarkę- dzisiaj uruchomioną- chłop mi na imieniny kupił na otwarciu biedrony- kartridże były jakieś dziwnie lekkie;(

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

monia- jednak jak ma się już dziecko to kolejną ciążę się lepiej przechodzi bo nie ma innego wyjścia- skupiasz się na sobie i brzuchu o wiele mniej niż przy poprzedniej ciąży
podobnie z cc- znajoma przed porodem Tosi- mówiła mi, że ponoć drugie cc jest gorsze ale szybciej się do siebie dochodzi bo ma się świadomość, że trzeba się zaopiekować dwójką
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:51   #2211
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejny test przeszłam pozytywnie - tym razem ciążowy. Jestem w lekkim szoku


Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
może faktycznie ja mam wodę zamiast mleka


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
raczej baba będzie


Rena i jeszcze dla Ciebie

U Artka ciut lepiej, oby tak dalej...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:53   #2212
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

jaja- książka ma 208 stron a tusz skończył się zaraz jak wydrukowała się strona z wierszykiem o krasnoludkach, który Tata mi od dziecka recytował- czary jakiesik
krasnoludki się wydrukowały i koniec tuszu

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Perse- do świąt będzie zdrowy- ale katar u malucha niefajna rzecz
w szoku byłam jak napisałaś, że to pierwszy katar Artka
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:56   #2213
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Zebra jak książkę drukowałaś? hehh biedronkowe promocje kup tusz i działaj
__________________
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
Krystyna Siesicka
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 00:10   #2214
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Zebra jak książkę drukowałaś? hehh biedronkowe promocje kup tusz i działaj
znalazłam ten elementarz zeskanowany
na początku elementarz jak do pierwszej kl potem coraz dłuższe teksty
na str 123 wiersz mojego dzieciństwa, który moje córeczki będą znały na pamięć
http://www.sbc.org.pl/Content/75873/ii1178523.pdf

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Tata często przed snem recytował mi też ten (to już chyba z poza elementarza)- dla mnie była to bajka- horror
http://www.agaludka.republika.pl/bajki/dziad.html

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

izotropia- drukarki były za 50 zł( takie same na allegro kosztują 170zł) - bardziej opłacałoby się drugą na promocji kupić niż kartridż ale cóż- muszę zamówić albo zostawię to Tz-etowi, niech znajdzie jaki to mają być;
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 00:17   #2215
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

O dziękuję może też trochę z tego wydrukuję u nas w domu się zachował elementarz Falskiego o taki http://www.spodlady.com/zasoby/grafi...rz-falski2.jpg
ale z tego co dałaś też pewnie coś dodrukuję lubię te wierszyki z dzieciństwa sobie przypomnieć i jeszcze jak moje dziecko je powtarza to jestem wzruszona
__________________
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
Krystyna Siesicka
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 00:18   #2216
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
[/COLOR]Perse- do świąt będzie zdrowy- ale katar u malucha niefajna rzecz
w szoku byłam jak napisałaś, że to pierwszy katar Artka
Tak. I ja jestem zdania, że to zasługa kp. Bo przecież nie zbilansowanej diety obfitującej w witaminy i minerały
I dlatego jestem taką "terrorystką laktacyjną"
Choć prawdę mówiąc do prawdziwej terrorystki jeszcze mi daleko; to, jaki hejt (w stronę karmiących mm) się wylewa na różnych stronach o kp - się w głowie nie mieści. Tu na wątku jest mega wsparcie i mega kop w tyłek, jeśli chodzi o kp. Nikt nie pisze przecież, że mm to trucizna, jak na prawdziwie terrorystycznych stronach bywa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 00:25   #2217
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

u nas był w takim wydaniu
http://magnolienrinde.blogspot.com/2...lementarz.html
egzemplarz po mojej Mamie- ale dostałam go we wczesnym dzieciństwie w swoje ręce...i

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49413176]Tak. I ja jestem zdania, że to zasługa kp. Bo przecież nie zbilansowanej diety obfitującej w witaminy i minerały
[/QUOTE]
syn znajomych był karmiony (.) jeszcze po drugich urodzinach...
teraz ma trzy lata i jest w żłobku - a właściwie go nie ma w żłobku bo ciągle chory
mimo to jak karmię to też myślę o tym, że to m.in po to aby Tośka była odporna na to co przynosić będzie Kasia
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 01:58   #2218
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
co polecacie na zaparcia u dziecka??
U S. pomagała letnia przegotowana woda, podawana przed pierwszym rannym posiłkiem.. Potem się wszystko ustabilizowało
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 03:58   #2219
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Dzieki dziewczynki za rady!

Zebrea bo w nowych drukarkach sa tylko startery z tuszami dlatego braklo szybko
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 07:21   #2220
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny - jak to jest - co mówią Wasi pediatrzy?
dostałam tabelkę z rozpiską. powiesiłam na lodówce i się stresowałam. never ever.


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
znalazłam ten elementarz zeskanowany
też wydrukuję (kiedyś). piękny

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49413176]Tak. I ja jestem zdania, że to zasługa kp. Bo przecież nie zbilansowanej diety obfitującej w witaminy i minerały [/QUOTE]u nas niestety tak to nie działa (choć wciąż wierzę we wzmacnianie odporności poprzez kp i kąśliwe uwagi t. komentuję na ostro).
zanim T. poszedł do żłoba poważnie chory był raz (po bawialni w Ikei), kilka razy miał mały katar (który wydawał mi się armagedonem)...
a i karmiłam, i wsuwa witaminy i minerały, i suplementujemy, i nie przegrzewany.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 21:24:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.