Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 14:48   #241
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Tak, to ta Madzia blondynka
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:05   #242
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Serio? Pracuję i mieszkam w Wawie już ponad 2 lata i z kobiet które tu poznałam tylko jedna ma torbę MK. Jest to właścicielka mieszkania, które wynajmuję i za które płace miesięcznie trochę więcej niż ta torba jest warta;D
Może mam takie szczęście i same takie napotykam, ale tego naprawdę jest sporo, nie oszukuję Czasem widziałam Mohito i Kazar.
Dziwiło mnie to bardzo, bo pomyślałam, że chyba te wszystkie dziewczyny są zapalonymi fankami filmików i że korsomania nie jest mitem i przenosi się na ulice.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:30   #243
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Chcialam kiedys miec Korsa.. ale mi obrzydzilyście.. :p
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:59   #244
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Chcialam kiedys miec Korsa.. ale mi obrzydzilyście.. :p
tez kiedys chcialam po czym pojechalam na wakacje do Turcji i zobaczylam mase jego podrobek :P

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:06   #245
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Może mam takie szczęście i same takie napotykam, ale tego naprawdę jest sporo, nie oszukuję Czasem widziałam Mohito i Kazar.
Dziwiło mnie to bardzo, bo pomyślałam, że chyba te wszystkie dziewczyny są zapalonymi fankami filmików i że korsomania nie jest mitem i przenosi się na ulice.
Z drugiej strony na mieście widzę sporo nastolatek z takimi i zastanawiam sie skąd majana to kase
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:21   #246
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Tak sobie oglądam instagrama katosu i jakoś wykonania wielu makijaży jest słaba, gdyby nie sztuczne rzęsy wyglądałyby bieeeednie. W porówianiu do np. Natalii z ilovemyaddiction, u której wszystko jest mega estetyczne, katosu wypada jak jakaś początkująca.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-01-28 o 16:22
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:31   #247
FoolproofMakeup
Przyczajenie
 
Avatar FoolproofMakeup
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

O, znowu temat zszedł na torebki
Chciałam mieć kiedyś Korsa (tę czarną klasyczną Jet Set dobrą na co dzień), ale teraz co trzecia laska którą widzę na uczelni ma Korsa (torebkę albo zegarek), w autobusach i na ulicach tez pełno dziewczyn z tymi torebkami i stwierdziłam, ze szkoda 1000zł na torebkę, którą nosi tyle osób odkładając na nią jedząc parówki z bułką przez miesiąc Myślę, że straciła całą swoją wyjątkowość w tym momencie.
__________________
Mój blog na temat urody i kosmetyków
http://lipsticksanddreams.wordpress.com
FoolproofMakeup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:36   #248
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez bzimbziam Pokaż wiadomość

właśnie ja dostałam do tego żelu próbkę kremu








ten żel był/jest dla was tak samo wydajny jak niby tonik jest?
nie mam żelu, ale tonik wydajny jest, a u mnie byłby bardziej wydajny gdyby nie beznadziejne opakowanie przez które wylawam 1/3 tego co chcę zeby było na płatku
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:38   #249
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

ja zamiast Korsa wolałabym już torebki Parfois
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:53   #250
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

dziewczyny, a pamiętacie MAŁĄ CZARNĄ?
co się z nią ostatecznie stało??
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:56   #251
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja zamiast Korsa wolałabym już torebki Parfois
Mam Parfois, jakość bez szału.
Jak uzbieram, to sobie jakąś wysokopółkową torebkę kupię, głównie chyba żeby zobaczyć, czy faktycznie warto wydać taką kasę Nie wiem czy Korsa, bo bardzo mnie Dziki Józef kusi Ostatnio mam okazję macać te wysokopółkowe torby i ten, no...magia działa

Mnie się wiele korsowych akcesoriów podoba i nie przeszkadza mi jakoś specjalnie, że są takie popularne Ciekawi mnie tylko, czy faktycznie są warte swojej ceny.

Z juciuberek w kwestii torebkowej lubię słuchać Szusz i CMB - wydaje mi się, że jedna i druga wie co chce kupić, podejmują przemyślane decyzje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 17:00   #252
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, a pamiętacie MAŁĄ CZARNĄ?
co się z nią ostatecznie stało??
Skonczyła z nagrywaniem
jest aktywna na insta
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:04   #253
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja zamiast Korsa wolałabym już torebki Parfois
Mam już 2 z parfois piękne mają modele, i w dobrych cenach

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Może mam takie szczęście i same takie napotykam, ale tego naprawdę jest sporo, nie oszukuję Czasem widziałam Mohito i Kazar.
Dziwiło mnie to bardzo, bo pomyślałam, że chyba te wszystkie dziewczyny są zapalonymi fankami filmików i że korsomania nie jest mitem i przenosi się na ulice.
Ja na mieście nie widze masy tych torebek ale w G.Mokotów bardzo dużo osób je ma. Mam wrażenie, że Wwa jest bardzo różnorodna

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Co do filmiku Doncze o studniówce to nie ogarniam jak można nie pamiętać gdzie się miało studniówkę po 3 latach Zwłaszcza, że nie była to jakaś metropolia. ;D Cała D. :P
Bardzo fajnie wyglądała i najważniejsze, że była ubrana tak, że nadal się sobie podoba jak ogląda zdjęcia z tamtego dnia. Mnie też się bardzo podoba, zwłaszcza włosy (nienawidzę studniówkowych koków z toną brokatowego lakieru).
No i bardzo fajnie, że te zdjęcia dodała, bo ostatnio trafiłam na filmik z wrażeniami ze studniówki po latach bez ani jednego zdjęcia, co dla mnie kompletnie mija się z celem.
Może nie chciała mówić o konkretnym miejscu? Albo nie przywiązuje uwagi do miejsc. Uwielbiam ten tag, ale bez zdjęć faktycznie traci sens. Mi u DOncze się spodobała sukienka inspirowana Beyonce Fajnie, ze o tym opowiedziała. Ciekawa jestem jaki był finalny jej koszt, nigdy nie szyłam nic u krawcowej.
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Skoro vlogeki tak bardzo narzekają na chamstwo i HEJT na wizażu, to chyba nigdy nie zajrzały, co ludzie o nich piszą w innych miejscach w internecie, jakich słów wobec nich używają, jak je rozliczają, poniżają i obrażają.
A ten zły, najgorszy, obrzydliwy wątek napędza część wyświetleń i popularności. Wcale nie pisze się tutaj tylko źle o wszystkich.
Mam wrażenie, że krąży jakaś legenda o tym wątku i nikt sam nie sprawdzi o co chodzi tylko powtarzają że tu jest syf itp. Ja uwielbiam was podczytywać, ale komentuje niezbyt często Czasem ktoś moim zdaniem przesadzi(słowo klucz:moim zdaniem) ale w większości pokazujecie po prostu inny punkt widzenia. Dopóki wszystko jest napisane w fajny sposób i nikt nie zagląda nikomu do portfela albo majtek to jestem na tak. Chociaż rozumiem też drugą stronę, dziwnie czytać o sobie negatywnie, szczególnie gdy się z tym nie zgadzamy. Łatwiej wyprzeć to mówiąc "bo te hejtery to są zazdrosne" niż zastanowić się nad sobą i przyjąć krytykę, może coś poprawić albo zmienić.

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Makijaż dzienny rozświetlający u MagdaLaPerle. .
Bardzo prosty makijaż, ale miło mi się oglądało
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:05   #254
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Skonczyła z nagrywaniem
jest aktywna na insta
A ostatnio jak pytałam o nią to odpisano mi, że chyba już się nigdzie nie udziela ale byłam uparta i w końcu ją znalazłam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:11   #255
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja zamiast Korsa wolałabym już torebki Parfois
podobają mi się torebki Parfois, mam 3 ale niestety jakość nie powala.

Chciałabym porządną skórzaną torebkę. Co fajnego można kupić w rozsądnej cenie (powiedzmy do 700 zł) ?

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
chyba chodzi Wam o te dziewczyne



ktos ja pamieta?
tak, pamiętam jak powiedziała że Euphoria CK (jedne z moich ulubionych perfum) śmierdzą trupem
__________________
"Love it, change it or leave it "

Edytowane przez whip
Czas edycji: 2015-01-28 o 17:20
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:14   #256
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
nie mam żelu, ale tonik wydajny jest, a u mnie byłby bardziej wydajny gdyby nie beznadziejne opakowanie przez które wylawam 1/3 tego co chcę zeby było na płatku
ja zdecydowanie polecam nakładanie dłońmi, naprawdę kropelka wystarczy na całą twarz ale tez nieraz przez to opakowanie nalało mi się za dużo
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:15   #257
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Skonczyła z nagrywaniem
jest aktywna na insta
Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
A ostatnio jak pytałam o nią to odpisano mi, że chyba już się nigdzie nie udziela ale byłam uparta i w końcu ją znalazłam
a pamietacie ta koncowa afere? bo ja sobie nie moge przypomniec
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:19   #258
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
a pamietacie ta koncowa afere? bo ja sobie nie moge przypomniec
chyba nie było, po prostu skonczyła nagrywac, tak mi się zdaje.

Było to z lajwem i chyba jakas spina z szusz ale to chyba nie miało nic z tym wspólnego. nic innego sobie nie przypominam
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:21   #259
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
chyba nie było, po prostu skonczyła nagrywac, tak mi się zdaje.

Było to z lajwem i chyba jakas spina z szusz ale to chyba nie miało nic z tym wspólnego. nic innego sobie nie przypominam
to moze cos pokrecilam, bo mnie sie wydawalo ze byla jakas afera z kompromitujacym filmikiem, ktory ktos dodal, jakis ziomek.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 17:24   #260
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...50,156070.html Maciek zdupy współrealizuje ekranizację powieści Leopolda Tyrmanda! Super

No i przy okazji - tak w temacie dzisiejszej wymiany zdań - cała prawda o lewakach według Maćka https://www.youtube.com/watch?v=HtrNFpbidPs
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:27   #261
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
tak, pamiętam jak powiedziała że Euphoria CK (jedne z moich ulubionych perfum) śmierdzą trupem
Aż powąchałam swój flakonik Jeżeli tak pachnie trup to cóż, musimy mieć specyficzny gust
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:31   #262
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mam już 2 z parfois piękne mają modele, i w dobrych cenach

Mi u DOncze się spodobała sukienka inspirowana Beyonce Fajnie, ze o tym opowiedziała. Ciekawa jestem jaki był finalny jej koszt, nigdy nie szyłam nic u krawcowej.
Torebki z Parfois są piękne, nie mam żadnej, ale kupię kiedyś na pewno, bo co jestem tam po jakieś kolczyki, to się gapię na te torebki

Oj tak, śliczna sukienka, choć z reguły długie mi się nie podobają. Sama miałam kieckę z Orsaya za 8 dych, piękny krój miała, ale jakość dramat. Nie zależało mi jakoś, bo traktowałam studniówkę po prostu jak elegancką imprezę, a nie 'wyjątkowy dzień' Ale jak najbardziej rozumiem drugie podejście.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:34   #263
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
On jest neutralny-żółty. Trochę żółci ma, ale nie za wiele. Zobacz swatche maca studio fix fluid nc15. Mają bardzo podobną ilość żółci. No i ostrzegam, utlenia się dosyć mocno na tłustej skórze.



Dlaczego? Jesteś przeciwna niskotłuszczowemu weganizmowi, diecie 80-10-10?
Jestem przeciwna propagowania go jako zdrowego sposobu zrzucenia więcej niż kilku kilogramów (czyli u ludzi z nadwagą), jakichkolwiek problemów hormonalnych ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy i pcos.

Ale najbardziej jestem przeciwna przekłamywaniu faktów i ogromnej ilości błędnych informacji. Bo czym innym jest nagrywać filmiki na zasadzie "spójrz, jem tak i tak, czuję dobrze, można jeść smacznie na diecie wegańskiej 80 10 10, nie jedząc zwierząt, bo są źle traktowane i to okropne, można inaczej" (takiego podejścia, choć go nie podzielam będę bronić zawsze), a czym innym wypowiadanie się na temat wpływu takiej diety na układ hormonalny (mayathebee), nadwagę (chyba wszystkie wymienione kanały).

Taka F&F wprowadza w ostatnim filmiku rozróżnienie pomiędzy ładunkiem, a indeksem glikemicznym (arbuz IG ma wysoki, ale w stu gramach ma niski ładunek, bo mało cukru). I zgoda, gdyby na tym poprzestała przyczyniłaby się do odkłamania IG. Tyle, że po prostu nie da się ułożyć diety 80 10 10 inaczej niż ładując do niej wysoko ładunkowe posiłki. To jest naprawdę prosta matematyka. Zwyczajnie bilansując dietę tak, aby miała chociaż mniej więcej wystarczające ilości witamin i minerałów ładuje się albo duże ilości zbóż, albo banany i ziemniaki.

Nat Stan z kolei tłumaczyła jak to ataki bulimiczne (czy kompulsy) aktywują ośrodek w mózgu i jak to wpływa na hipokamp. Recepta? Weganizm wysoko węglowodanowy. Tylko, że na jej diecie taka osoba aktywuje uwaga! te same ośrodki. Czy to jest lepsze? Z punktu widzenia fizjologii człowieka zawsze lepsze będzie najeść się owoców niż fastfoodów, ale ani to, ani powtarzanie sobie "zachowaj świadomość jeśli masz atak" nie jest na Boga rozsądnym wyjściem przy zaburzeniach odżywiania.

Każdy fakt, aby został czymś naprawdę potwierdzonym i uznanym za godny wejścia do obiegu musi być oglądany z różnych perspektyw. I tak to, że jakieś dwa zdarzenia współistnieją nie czyni pomiędzy nimi od razu korelacji. To, że weganie to czy tamto nie należy bez pomyślunku tłumaczyć stuprocentowym wykluczeniem produktów odzwierzęcych. Problemem nie jest obecność produktów odzwierzęcych, a ich ilość, jakość (i wcale nie rozumiana jako żywność eko, w zwykłym supermarkecie można wybrać różnie) i mity żywieniowe.

Weganizmy wysoko węglowodanowe też mogą być różne. Zapewniam Cię, że każdy inżynier zajmujący się kontrolą jakości wyśmieje Nat Stan, która uważa, że jedzenie w środku zimy kilogramami ziemniaków i jabłek z biedronki (to z jej filmików, pokazywała ile kg je miesięcznie jabłek i ziemniaków, mówiła, że kupuje w supermarkecie) jest zdrowsze niż dieta bardziej różnorodna. Bo to nie jest do końca tak, że to żywieniowcy szaleją i ciągle zmieniają zalecenia. Jasne, co 10-15 lat ulega to modyfikacjom, ale nie na taką skalę jak w polskim instytucie żywności i żywienia (który jest zawsze 10 lat wstecz) czy jakby wskazywały na to artykuły w Internecie (bo to nie jest tak, że za cudowny wynalazek nie płacimy ceny; płacimy natłokiem informacji).

Osoba ważąca 50kg/167cm, młoda i zdrowa jedząca na 80 10 10 aż 3500kcal nie stosuje jakiejś mega nisko tłuszczowej diety. Osoba na 10% jedząca 2300 kcal i ważąca 80kg to inna para kaloszy. Jak jeszcze ma problemy z gospodarka cukrową (a większość ludzi, która ma problemy z jedzeniem dłużej niż "od jakiegoś czasu") to robi sobie nie tylko hormonalne kuku.

+ otyły 20 lat temu był otyły na trochę innej zasadzie niż teraz, jabłko kupione 15 lat temu w sklepie było trochę innej jakości, wybór dostępnych produktów był inny. Na zalecenia wpływają nie tylko "naukowcy odkryli, że", ale zmieniające się realia.

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-01-29 o 01:17
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:38   #264
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez FoolproofMakeup Pokaż wiadomość
O, znowu temat zszedł na torebki
Chciałam mieć kiedyś Korsa (tę czarną klasyczną Jet Set dobrą na co dzień), ale teraz co trzecia laska którą widzę na uczelni ma Korsa (torebkę albo zegarek), w autobusach i na ulicach tez pełno dziewczyn z tymi torebkami i stwierdziłam, ze szkoda 1000zł na torebkę, którą nosi tyle osób odkładając na nią jedząc parówki z bułką przez miesiąc Myślę, że straciła całą swoją wyjątkowość w tym momencie.
Muszę Ci powiedzieć - mam nadzieję że odbierzesz to jako komplement - że bardzo młodo wyglądasz, gdybym nie widziała jakie kosmetyki pokazujesz w filmikach, dałabym Ci 14-15 lat.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:47   #265
bzimbziam
Rozeznanie
 
Avatar bzimbziam
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 508
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Muszę Ci powiedzieć - mam nadzieję że odbierzesz to jako komplement - że bardzo młodo wyglądasz, gdybym nie widziała jakie kosmetyki pokazujesz w filmikach, dałabym Ci 14-15 lat.
Zgadzam się!
bzimbziam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:48   #266
1987Beata
Raczkowanie
 
Avatar 1987Beata
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Najfajniej tag "wspomnienia ze studniówki" nagrały dziewczyny loveandgreatshoes https://www.youtube.com/watch?v=Q81pcYJ_0Us (polecam na poprawę humoru )
1987Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:51   #267
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Na koniec dnia pozwolę sobie jeszcze przekopiować komentarz Kasi D.:
"Kasia D1 godzinę temu
Lolu! Niejako na pocieszenie powiem Ci że najnowsze badania naukowe pokazują że plotkowanie jako zajęcie towarzyskie ma u ludzi dwie podstawowe funkcje - wzmacnianie więzi społecznych (nie inaczej jak iskanie u małp )oraz, choć może trudno w to uwierzyć czasami, nauki. Ludzie plotkuja o tych którym zazdroszczą chcąc 'nauczyć' się jak zdobyć to co oni mają. Jest to ewolucyjnie bardzo ważną częścią naszej natury - podobnie jak klamanie. Szkoda tylko ze plotkujac o innych ludzie często dochodza do mylnych wnioskow. W kwestii pieniędzy to myślę że ludzie często wolą myśleć że pieniądze innym łatwo przyszły niż zmierzyć się z prawdą, że jak na wiele innych ważnych rzeczy w życiu, i na nie trzeba najczęściej ciężko zapracować i ci bogaci inni tak właśnie zrobili. Jednocześnie myślę że warto podkreślić iz ludziom ogólnie bardzo często trudno pogodzić sie z faktem ze równie ciężka praca w różnych zawodach nie zawsze wiąże się z tak samo wysokim wynagrodzeniem - np. ceniony neurochirurg zarabia nieporównywalnie mniej niż gwiazda koszykówki NBA mimo ze oboje mają wyjątkowe zdolności i ciężko pracują. Najwięcej zgorzknienia i zawiści z powodu wysokich zarobków innych jest naturalnie w krajach gdzie sa najwieksze rozbieżności w zarobkach obywateli (m.in. w PL). Ludzi boli, co łatwo zrozumieć, ze za tak samo ciężką pracę są mniej wynagradzani niz inni a niestety tak często jest gdyż to koniunktura zawodów czy rynek w dużym stopniu wyznacza poziom zarobków w kapitalizmie a nie tylko to ile i jak ciężko pracujemy. Z drugiej strony, wiele zawodów w których nie ma gornej granicy zarobków jest otwarta dla wszystkich i każdy może spróbować swoich sił (np . pisarstwo czy aktorstwo) jeśli mu zależy na wysokich zarobkach. Niemniej warto zaznaczyc ze w krajach w których sa małe rozbieżności w zarobkach (np. w Szwajcarii a chyba również w Danii na przykład ) wszyscy obywatele czują się i funkcjonują psychicznie lepiej, i ci bogatsi i ci biedniejsi. Kapitalizm - z racji pewnej wpisanej w niego niesprawiedliwości dziejowej - niespecjalnie służy ludzkiej psychice. Ściskam Cię mocno! "



Blabla bla, jeden bełkot, typowe dla kogoś kto wklepuje kwasy w skórę pod okiem
tak wiem hejtuję i nie lubię ale absolutnie nie zazdroszczę zwłaszcza zmarszczek rówieśniczce.

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Szkoda, że KasiaD nie poczytała również nawet nie takich najnowszych badań naukowych z dziedziny socjoekonomiki i nie wie, że to nie "ciężką pracą ludzie się bogacą" (kupna torebki za 2000 czy tam ile nie uważam za bogactwo), to raz. Dwa, psychologia wiele mogłaby powiedzieć o tonie głosu i gestykulacji Kasi, mam nadzieję, że tego też jest tak świadoma.
Trzy, ja też sobie dyskusji o torebce Loli nie przypominam, widocznie Lola nie jest dla nas tak ciekawym tematem, jakim najwyraźniej chciałaby być też Cię mocno ściskam, Lola!
No nie doczytała bo była zajęta machaniem łapkami do kamery i fhhhhrancuskimi gazetami, kosmetykami i innymi bzdetkami, ale fhrrranccccuuuskimi.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 1987Beata Pokaż wiadomość
Najfajniej tag "wspomnienia ze studniówki" nagrały dziewczyny loveandgreatshoes https://www.youtube.com/watch?v=Q81pcYJ_0Us (polecam na poprawę humoru )

dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:52   #268
FoolproofMakeup
Przyczajenie
 
Avatar FoolproofMakeup
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Muszę Ci powiedzieć - mam nadzieję że odbierzesz to jako komplement - że bardzo młodo wyglądasz, gdybym nie widziała jakie kosmetyki pokazujesz w filmikach, dałabym Ci 14-15 lat.
Hahaha dziekuje Teraz chciałabym wyglądać na swój wiek bardziej, wiadomo, ale potem będę się tylko cieszyć jak moja mama, która wygląda na co najmniej 10lat mniej niż ma
PS Mam 22 lata
__________________
Mój blog na temat urody i kosmetyków
http://lipsticksanddreams.wordpress.com
FoolproofMakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 18:01   #269
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Torebki z Parfois są godne uwagi, mam kilka i nic im się nie stało przez 2-3 lata. Inna sprawa,że ja nie niszczę torebek. Po prostu po 2-3 latach chowam pod łóżko,bo mi się znudziły
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 18:04   #270
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Czy ta dziewczyna nagrywała kiedyś pod innym nickiem? Maaaaaaaaaadzia - chyba. Jeszcze z czasów IzabellD25 i Iwetto. Ktoś to pamięta?
Ja pamiętam i to nie ta Madzia
Cytat:
Napisane przez nephilim1 Pokaż wiadomość
Hej Ja też ją pamiętam i bardzo lubiłam, ale nie wydaje mi się żeby to była ona. Nie ten styl zupełnie.
MagdaLaPerle kiedyś na YT udzielała się jako MadziaMakeUp

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.