Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-16, 08:47   #4021
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Myślałam, że widziałam już wszystko, ale filmik Lucy w którym szpanuje malinkami mnie przerósł
o ja cie... wyglada to strasznie... po za tym no to wiesz, dziewczynka ma dopiero 15 lat, wybaczmy jej

btw to 15 latka i make-up routine ? czuje sie jak skamielina... w tym wieku to ja nakladalam jakis dwa tony za ciemny podklad, kredka i tusz gora a i tak w gimnazjum sie nauczyciele czepiali... ale coz, to bylo troche lat temu, wtedy nawet wakacyjne pasemka obnizaly ocene z zachowania

Edytowane przez kiziamizia91
Czas edycji: 2015-02-16 o 08:51
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:57   #4022
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
o ja cie... wyglada to strasznie... po za tym no to wiesz, dziewczynka ma dopiero 15 lat, wybaczmy jej

btw to 15 latka i make-up routine ? czuje sie jak skamielina... w tym wieku to ja nakladalam jakis dwa tony za ciemny podklad, kredka i tusz gora a i tak w gimnazjum sie nauczyciele czepiali... ale coz, to bylo troche lat temu, wtedy nawet wakacyjne pasemka obnizaly ocene z zachowania
Mnie osobiście trochę to przeraża - te jej krótkie kiecki, makijaże, doczepy, malinki. Ja chyba też jestem skamielina, ale jakby moja 15-letnia córka przyszła do mnie z takimi malinkami, to dorobiłaby się siniaków na dupie Szczerze to myślałam, że ona ma z siedemnaście lat
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:10   #4023
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny, obejrzyjcie sobie matura to bzdura : lektury. Jestem ba tekfonie i nie umiem skopiowac. Tam to jest dopiero dramat... Kiedys pokazalam ten filmik mojej polonistce, prawie zeszla na zawal.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:17   #4024
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość

ja jak juz gole lydki to uda tez pociagne:P a tak w ogole to zima rzadko gole nogi, przyznaje sie moj facet ma duza wade wzroku


---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

xbebe wrocila

Zostawię sobie na koniec dnia, na dobranoc
Zawsze zostawiam to co najlepsze na koniec
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:18   #4025
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obejrzyjcie sobie matura to bzdura : lektury. Jestem ba tekfonie i nie umiem skopiowac. Tam to jest dopiero dramat... Kiedys pokazalam ten filmik mojej polonistce, prawie zeszla na zawal.
Tam jest morze kwiatków w kazdym odcinku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:21   #4026
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście trochę to przeraża - te jej krótkie kiecki, makijaże, doczepy, malinki. Ja chyba też jestem skamielina, ale jakby moja 15-letnia córka przyszła do mnie z takimi malinkami, to dorobiłaby się siniaków na dupie Szczerze to myślałam, że ona ma z siedemnaście lat
moze ma 17, nie sledze jej w ogole, weszlam na jej kanal zeby zobaczyc co to za malinki
w info na youtube napisala, ze jest 15 latka mieszkajaca w Norwegii, moze to juz jest nieaktualne.

A jak juz ktos jej narobil malinek to moglaby albo wtedy nie nagrywac, albo jakos je zaslonic :P no chyba ze sama odkurzaczem sobie machnela czego sie nie zrobi dla zwiekszonej ogladalnosci w koncu....
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:35   #4027
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
A mnie zadziwia ilość subów PannyJoanny znowu, już grubo ponad 100 000...
ale Asia ma kanał już ponad 4 lata, a to dziecko wrzuciło pierwszy film rok temu... Zresztą, Asia jest po prostu sympatyczna. Może teraz nie nagrywa porywających filmów, ale długo, długo oglądało się ją bardzo przyjemnie (tym bardziej, że było dużo mniej juciuberek a i jakość filmów mogła być słabsza) - ot, dziewczyna z sąsiedztwa Często pokazywała dobre, tanie kosmetyki, prosty make up czy stylizacje. Za to na kanale tej dziewczynki widnieją same haule i tagi
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Wiem, że taaaaaakie stare, wszyscy znają i w ogóle, ale usiadłam i zapłakałam nad miłą studentką drugiego roku. Też mnie czasem złapie jakieś zaćmienie, ale aż być aż taką kretynką to jest wstyd. Zgodziła się na publikację materiału, też to o czymś świadczy. A jaka zadowolona z siebie cały czas. I dla mnie to już nie są heheszki, bo ktoś strzelił głupotę, że człowiek ma 3 przegrody nosowe.

-Kto powiedział "Jest to mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości."?
-Jakaś podpowieeeeedź?
-Chodzi o pierwszego człowieka na księżycu. Neil....
-Newton?

-Co to jest "blok komunistyczny".
-Jest to jakaś zbiorowość ludzi, którzy walczą o swoje zasady? Nie?

-W którym roku miały miejsce obrady okrągłego stołu?
-Podpowiedź jakaś może?
-Obalono wtedy w Polsce komunizm.
-Tysiąc dziewięćset... osiemdziesiąty... szósty? siódmy?

-Z jakim krajem kojarzysz osobę tę osobę - Dallai Lama.
-Ja mam pytanie: skąd Wy te nazwiska wymyślacie, bo tego nie było na historii... Na pewnoooo...
-
Mu’ammar al-Kaddafi?
-To tak bardziej z Azją mi się kojarzy... Azja albo Afryka...
-Kraj na literę L.
-L?! <mruganie oczkami>
-L. Li...
-Liiiii....ban?

https://www.youtube.com/watch?v=6PnZHFaWce4




Spojrzałam na komentarze:
"Myślę, że ta seria jest monotematyczna . Bardziej dla osób, którzy chcą się masturbować mentalnie i poczuć lepiej bo znają parę dat historycznych. Cała seria to znaleźć parę osób i ocenić ich całą inteligencje na podstawie paru dat. Nikt nie jest Alfą i Omegą"
"Jak ktoś poszedł na AWF (Akademia Wychowania Fizycznego, nazwa mówi za siebie) to pewnie poszedł by się uczyć w tych tematach związanych z wychowaniem fizycznym, trenowaniem ludzi, sportem, a nie zajmowaniem się historią, która jej się tej dziewczynie nawet nie przyda ."


Naprawdę trzeba być historykiem, alfą i omegą lub nie wiem jakim mózgiem, żeby wiedzieć, ze Newton nie był pierwszą osobą na księżycu? Jakieś pojęcie o upadku komunizmu w Polsce to też nie są puste cyferki, głupie daty, które nigdy do niczego się nie przydadzą.
Jajajamajka, nie obraź się, ale jaki to ma związek z filmami urodowymi?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:37   #4028
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ciekawy post u Ewalucji na blogu:
http://ewalucja.blogspot.com/2015/02...eramiczne.html

Chciałabym, żeby u youtuberek pojawiały się częściej takie przydatne tematy. Rozumiem, że to może być dla kogoś wstyd, kompleks i tak dalej, że pewnie łatwiej pokazać dziesiąty skończony szampon niż na przykład usta "przed i po", opowiedzieć jak zachowują się i wyglądają implanty piersi po kilku latach od zabiegu czy cokolwiek podobnego.
Bloga śledzę naprawdę od bardzo dawna, na zdjęciach faktycznie pełny uśmiech nigdy się nie pojawił. Na filmach widziałam, że coś tam z tą jedynką jest, ale nie zagłębiałam się, pomyślałam, że to po prostu wada zgryzu, krzywe zęby i już. Ewalucja, naprawdę ładnie Ci ten ząbek zrobili!
Ooo nie spodziewałam się przeczytać tu o sobie
Uśmiech miałam już od dawna wyuczony, taka moja strefa komfortu I dziękuję też mi się podoba A temat no cóż, trudny - bo muszę głośno opowiedzieć o kompleksie, którego już nie ma ale był całe życie. Do tego sama przez kawał czasu nie wiedziałam, ze można zadziałać tą drogą i zamartwiałam się, że nie ma dla mnie ratunku. A tu proszę jest

Btw miałam o tym nakręcić film na yt ale nagrywałam go przed zabiegiem w trakcie itp ale wyszedł taki smuuutny i melancholijny ze nie chciałam go wstawiać

Ciekawostka z jutuba robiłam zęby w tym samym miejscu gdzie Oleska chodzi do ortodonty, dostałam od niej kontakt bo sprawdzałąm inne miejsca i nie budziły mojego zaufania i ostatecznie jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to ciskanie się dziewczyn w komentarzach pod galerią konkursową, żenujące to jest. Nie widzę nic strasznego w tym, żeby się przyznać, że było wiele lepszych prac i trzeba jeszcze sporo popracować, żeby coś osiągnąć - czy to jakaś straszna ujma? Mam wrażenie, że sporo osób zbyt serio do tego podeszło i ilość nagród rzuciła im się za bardzo na mózg
Nagrdy były mega, też myślałam o udziale ale w końcu doszłam do wniosku, ze będzie mega dużo chętnych i nie miałam motywacji Ale nie rozumiem tych dziewczyn tak jak ty. Nie każdy ma w sobie dość pokory żeby przyzać, że był słabszy. Można się wkurzać tylko na siebie, że możnabyło pokazać coś więcej a co do tego mają te wygrane dziewczyny? Odwaliły kawał dobrej roboty i już. Swoją drogą 3 makijaż będę próbować odtworzyć Magiczny jest. Pierwszy nie w moim guście ale widać dużo włożonej pracy, 3 też bardzo fajny - tak jak maxi pisała fajny detal z tym wisiorem

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, ze te zapatrzone w nia jak sroka w gnat kobitki maja tak malo klepek, ze po tym tekscie nie maja czegos w stylu "Zaraz, zaraz... (ew. TY masz mi mowic, co mam robic?)". Ale niektorych myslenie meczy.
Ja mam bardzo ugodowy charakter i zawsze staram się każdego wytłumaczyć ale tym razem no nie widzę opcji. RGP jak nie chce wyrażana opinii przez innych to niech zablokuje komentarze, bo po coś one w końcu są prawda?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:38   #4029
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
ale Asia ma kanał już ponad 4 lata, a to dziecko wrzuciło pierwszy film rok temu... Zresztą, Asia jest po prostu sympatyczna. Może teraz nie nagrywa porywających filmów, ale długo, długo oglądało się ją bardzo przyjemnie (tym bardziej, że było dużo mniej juciuberek a i jakość filmów mogła być słabsza) - ot, dziewczyna z sąsiedztwa Często pokazywała dobre, tanie kosmetyki, prosty make up czy stylizacje. Za to na kanale tej dziewczynki widnieją same haule i tagi

Jajajamajka, nie obraź się, ale jaki to ma związek z filmami urodowymi?
Wątek nosi nazwę "Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT...."
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:40   #4030
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Jajajamajka, nie obraź się, ale jaki to ma związek z filmami urodowymi?
Tytul wątku: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Wątek nosi nazwę "Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT...."
Byłaś pierwsza Oddaję ci laur strażnika wątku
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:43   #4031
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Tytul wątku: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



Byłaś pierwsza Oddaję ci laur strażnika wątku

właśnie obczajam na blogu Twoje piękne paznokcie w kurczaki

to chyba jednak nie są kurczaki :P co nie zmienia faktu, że mnie zachwyciły

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-02-16 o 09:45
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:52   #4032
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość

właśnie obczajam na blogu Twoje piękne paznokcie w kurczaki

to chyba jednak nie są kurczaki :P co nie zmienia faktu, że mnie zachwyciły
Dzięki mogą być kurczaki, na pewno są z ptasiej rodziny
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:57   #4033
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście trochę to przeraża - te jej krótkie kiecki, makijaże, doczepy, malinki. Ja chyba też jestem skamielina, ale jakby moja 15-letnia córka przyszła do mnie z takimi malinkami, to dorobiłaby się siniaków na dupie Szczerze to myślałam, że ona ma z siedemnaście lat
Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
moze ma 17, nie sledze jej w ogole, weszlam na jej kanal zeby zobaczyc co to za malinki
w info na youtube napisala, ze jest 15 latka mieszkajaca w Norwegii, moze to juz jest nieaktualne.

A jak juz ktos jej narobil malinek to moglaby albo wtedy nie nagrywac, albo jakos je zaslonic :P no chyba ze sama odkurzaczem sobie machnela czego sie nie zrobi dla zwiekszonej ogladalnosci w koncu....
Na 17 lat według mnie nie wygląda, już prędzej te 15, ale wcale nie muszę mieć racji i może po prostu tak młodo wyglądać Cóż, nawet gorzej, jeśli ma 17 lat, bo powinna mieć więcej oleju w głowie. Nie ogarniam, po co dziewczyny, szczególnie takie młode (przyjmijmy te 15 lat? serio?) dają sobie robić malinki i świecą nimi jak tylko się da Ani to fajne, ani ładne
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:02   #4034
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

co to jest Wewnętrzna Bogini? To z Greya, czy tekst Laury, czy jeszcze coś innego?
To z Greya. Głowna bohaterka wyobraża sobie postać, którą nazywa inner goddess. Coś podobnego do motywu diabełka i aniołka, które mówią Ci zrób to, nie rób tego.

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście trochę to przeraża - te jej krótkie kiecki, makijaże, doczepy, malinki. Ja chyba też jestem skamielina, ale jakby moja 15-letnia córka przyszła do mnie z takimi malinkami, to dorobiłaby się siniaków na dupie Szczerze to myślałam, że ona ma z siedemnaście lat
Mnie za to przeraża Twoje podejście. Uderzyłabyś swoje dziecko bo nie zachowuje się tak jak sobie życzysz?
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:06   #4035
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
Na 17 lat według mnie nie wygląda, już prędzej te 15, ale wcale nie muszę mieć racji i może po prostu tak młodo wyglądać Cóż, nawet gorzej, jeśli ma 17 lat, bo powinna mieć więcej oleju w głowie. Nie ogarniam, po co dziewczyny, szczególnie takie młode (przyjmijmy te 15 lat? serio?) dają sobie robić malinki i świecą nimi jak tylko się da Ani to fajne, ani ładne
mysle ze to zdjecie wyraza wiecej niz tysiac slow :
http://instagram.com/p/kexFGbpCX8/?modal=true

amen.
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:15   #4036
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości drogie kobietki depilujecie całe nogi czy uda czasem zostają potraktowane nieco po macoszemu?

Ja depiluję, bo mam raczej ciemne włoski. Co prawda rosną duuuuuużo wolniej niż na łydkach i nie są tak gęste, więc zimą nie muszę tam wjeżdżać maszynką za każdym razem, ale skoro już depiluję, to i tak to robię, chyba że mam dosłownie dwie minuty na to. Latem to już w ogóle standard.


Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Myślałam, że widziałam już wszystko, ale filmik Lucy w którym szpanuje malinkami mnie przerósł
WTF. Jedną, delikatną, jeszcze bym zrozumiała, ale ona ma całą szyję w ciemnych plamach. Przecież to da się zakryć. Ech... dzieci bawią się w seks.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:25   #4037
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
To z Greya. Głowna bohaterka wyobraża sobie postać, którą nazywa inner goddess. Coś podobnego do motywu diabełka i aniołka, które mówią Ci zrób to, nie rób tego.



Mnie za to przeraża Twoje podejście. Uderzyłabyś swoje dziecko bo nie zachowuje się tak jak sobie życzysz?
Ja jeszcze zamknęłabym w komórce i płakała nad tym,że mam takie głupie dziecko Ps. Trollowanie odrobinę,ale nie da się ukryć,że to dziecko jest głupiutkie.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:26   #4038
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Mnie za to przeraża Twoje podejście. Uderzyłabyś swoje dziecko bo nie zachowuje się tak jak sobie życzysz?
Pewka, wysłałabym córkę na OIOM Oczywiście, że bym jej fizycznie nie ukarała, zakładam, że moja hipotetyczna córka miałaby lepsze zajawki niż robienie sobie malinek żeby pochwalić się na yt. Gdybym jednak doczekała takiego zaszczytu, pewnie zrobiłabym jej z tyłka jesień średniowiecza - metaforycznie rzecz ujmując, żeby nie było.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:27   #4039
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny, dzięki za rady odnośnie mojego bólu... paznokci :P
Zmienię zmywacz i zobaczę czy to jego wina


Ale się napaliłam na te Muniopulpeciki - jak zawsze mniej więcej wiedziałam, jaki smak osiągnę, tak tutaj wielka zagadka - tym bardziej muszę je zrobić
Munia, ale Twoja Babcia jest postępowa w kuchni - moja od lat jest wierna zestawowi sól i pieprz, w porywach czosnek i majeranek.

Gdyby ktoś pytał - oto Muniopulpeciki i w gratisie piękne oko
http://munka-blog.blogspot.com/2015/...kosowym-z.html

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:28
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 10:40   #4040
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
a tak z ciekawości drogie kobietki depilujecie całe nogi czy uda czasem zostają potraktowane nieco po macoszemu?
depiluję zewsząd. Nie ma macoszenia

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=uZWmFpSkUEE
ktoś tu kiedyś wklejał Mamiko
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:41   #4041
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Pewka, wysłałabym córkę na OIOM Oczywiście, że bym jej fizycznie nie ukarała, zakładam, że moja hipotetyczna córka miałaby lepsze zajawki niż robienie sobie malinek żeby pochwalić się na yt. Gdybym jednak doczekała takiego zaszczytu, pewnie zrobiłabym jej z tyłka jesień średniowiecza - metaforycznie rzecz ujmując, żeby nie było.
Jestem trochę przeczulona na tym punkcie. Ci, którzy biją odbierają tego typu teksty (ale by miała dupsko czerwone itp.) jako przyzwolenie na przemoc. Bo przecież to „normalne”.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:42   #4042
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

(...) Było już

Edytowane przez 201607131028
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:44
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:43   #4043
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Munia, ale Twoja Babcia jest postępowa w kuchni - moja od lat jest wierna zestawowi sól i pieprz, w porywach czosnek i majeranek.
Babcia Hildka <3 Do korzeni Ślązaczka z zamiłowaniem do azjatyckiej kuchni. Jednak rolady i panczkraut bez wschodnich dodatków ogarnia idealnie

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:46
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:45   #4044
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]Babcia Hildka
Łooo super brzmi!
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:02   #4045
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

U maxi wyniki, Dg prezentuje prezent XL, a ja nie mam czasu skupić się na filmikach jak co poniedziałek rano.W domu mam wojnę z molami spożywczymi.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:09   #4046
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
U maxi wyniki, Dg prezentuje prezent XL, a ja nie mam czasu skupić się na filmikach jak co poniedziałek rano.W domu mam wojnę z molami spożywczymi.
[=COLOR=SILVER]Moja mama sobie to przywlekla w mące z Biedry.. szajs.. potem u mnie w domu rodzinnym były potem zniknely a teraz znow sa.. jak z tym walczyc..[/COLOR]
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:18   #4047
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
[=COLOR=SILVER]Moja mama sobie to przywlekla w mące z Biedry.. szajs.. potem u mnie w domu rodzinnym były potem zniknely a teraz znow sa.. jak z tym walczyc..[/COLOR]
Do boju, Dziołszki
Garść rad z super expressu
"Jeśli chcesz się całkiem pozbyć intruzów, zastosuj kilka domowych sposobów:
- Naczynie z gorącym octem wstaw do szafki, w której zalęgły się mole, zamknij ją i poczekaj, aż ocet wystygnie. Zabieg ten kilka razy powtórz.
- Mole uciekają od zapachu goździków, mięty lub liści laurowych, umieść ich gorący napar w szafce i pozostaw do wystygnięcia.
- Przepędzi je również zapach wanilii, pomarańczy i cytryny. Warto kupić esencje do ciasta o tych zapachach, nasączyć nimi waciki i położyć obok żywności.
- Skutecznie je odstraszy także skórka pomarańczy czy cytryny położona w szafce."
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:18   #4048
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
[=COLOR=SILVER]Moja mama sobie to przywlekla w mące z Biedry.. szajs.. potem u mnie w domu rodzinnym były potem zniknely a teraz znow sa.. jak z tym walczyc..[/COLOR]
u mnie w domu tez byly;/ i tez przyszly ze stara maka ze sklepu ;/ ciezko to wytepic. musielismy wyrzucic wszystko sypkie
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:18   #4049
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
U maxi wyniki, Dg prezentuje prezent XL, a ja nie mam czasu skupić się na filmikach jak co poniedziałek rano.W domu mam wojnę z molami spożywczymi.
najgorsze są
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:33   #4050
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
U maxi wyniki, Dg prezentuje prezent XL, a ja nie mam czasu skupić się na filmikach jak co poniedziałek rano.W domu mam wojnę z molami spożywczymi.
Współczuje, w tamtym roku to przerabialiśmy :/ zagotowany ocet w szafce powinien pomóc, zawartość szafki lepiej wywalić bo lubi się to dziadostwo roznosić.

Karolina - Zniszcz ten dziennik.
https://www.youtube.com/watch?v=VC93sKfTt58

Jakoś do mnie nie przemawia ta cała akcja
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy


Edytowane przez pesstka90
Czas edycji: 2015-02-16 o 11:35
pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.