Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 19:42   #2701
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Bardzo prosimy o pisanie offtopów na szaro.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 19:43   #2702
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
dziękuję

Wklejam link do niezbędnika ślubnego Karoliny Zientek https://www.youtube.com/watch?v=hgrV...ature=youtu.be
Dużo fajnych rzeczy pokazuje, ale zdziwił mnie brak baz pod makijaż i to, że jako bazy na powieki używa paint pota z MACa - on serio jest taki dobry w tej roli
Nie podobało mi się na koniec wygłoszenie objawionej prawdy 'pamiętajcie, że to będzie najważniejszy dzień w waszym życiu' - zawsze mnie ta fraza rozbraja. Byle do ślubu, potem to już nie ma na co za bardzo liczyć
Niee. Co prawda mam tylko 1 ale zupełnie się nie sprawdza jako baza. Mam tłuste powieki i nawet niektóre bazy wysiadają a to już całkiem po chwili się zbiera w załamaniu. Na powieki bez takich problemów dla podbicia koloru jest super ale dla przedłużenia trwałości makijażu nie, nie i jeszcze raz nie.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 19:46   #2703
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam ten film i byłam w szoku, jak zobaczyłam te plamiska - jakim cudem ona ich nie roztarła od razu, nie mam pojęcia
roztarcie i tak jakoś mocno nie pomogło
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 19:49   #2704
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy tylko mi konturowanie PannyJoanny wyglądajak brudne czoło?
w każdym razie efekt mi się mega nie podoba.
Dwa pierwsze zdjęcia (jeśli sie komus nie chce męczyc z całym GRWM) są już po roztarciu. Potem po zrobieniu oka doszła do wniosku, że jeszcze rozetrze może troche i wyszedł efekt z trzeciego zdjęcia.
nie tylko Tobie. Czasami się zastanawiam, czy dziewczyny wychodzące z takimi plamami ich nie widzą, czy może pasuje im taki efekt. Jeżeli to pierwsze, to mam nadzieję, że nie mam tego samego problemu i nie chodzę z efektem nieroztartego podkładu
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 20:00   #2705
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV


Aga Grzelak o olejkach


kolejny rossmanowy filmik, gdyby wam jeszcze było mało


Nesja i zakupy spożywcze z Polski
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 20:41   #2706
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej

Apropo tamtego makijażu który wrzuciłam - mam taka skórę ktora naprawdę czuje gdy przedobrze z nakładaniem ilości kosmetyków -warstw.W takim makijazu moja skóra by zwariowała ( upociła sie też na pewno XD ) i pewnie pod koniec dnia miałabym mnóstwo małych podskórnych zmian. Poza tym jak nie czuć w takiej ilości tynku ściągniętej skory... Na zdjęciach pewnie wow a w rzeczywistości szpachla dosłownie . Jeszcze ten dziwny kolor podkładu :-/
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 20:45   #2707
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej

Apropo tamtego makijażu który wrzuciłam - mam taka skórę ktora naprawdę czuje gdy przedobrze z nakładaniem ilości kosmetyków -warstw.W takim makijazu moja skóra by zwariowała ( upociła sie też na pewno XD ) i pewnie pod koniec dnia miałabym mnóstwo małych podskórnych zmian. Poza tym jak nie czuć w takiej ilości tynku ściągniętej skory... Na zdjęciach pewnie wow a w rzeczywistości szpachla dosłownie . Jeszcze ten dziwny kolor podkładu :-/
Mnie się nie podoba efekt, jaki daje rozświetlacz nałożony nad górną wargą. Bigosia wygląda, jakby się spociła lekko.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 20:52   #2708
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Za bardzo kombinuje z ustami, ja bym dała jakiś lekki róż albo pociągnęła tylko błyszczykiem, chyba że próbuje je dopasować kolorystycznie do bukietu
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 20:54   #2709
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba efekt, jaki daje rozświetlacz nałożony nad górną wargą. Bigosia wygląda, jakby się spociła lekko.
Jak do rozswietlacza na samym brzegu gornej wargi nie mam nic, tak nie kumam maziania całej przestrzeni od nosa do wargi.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:12   #2710
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jak do rozswietlacza na samym brzegu gornej wargi nie mam nic, tak nie kumam maziania całej przestrzeni od nosa do wargi.
No dokładnie, a po tym efekt jak te spocone kobitki z siłowni robią zdjęcia "jak to się z nich leje"
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:25   #2711
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jak do rozswietlacza na samym brzegu gornej wargi nie mam nic, tak nie kumam maziania całej przestrzeni od nosa do wargi.
mnie chodzi o ten efekt, który widać u Bogusi
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 21:28   #2712
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej

Apropo tamtego makijażu który wrzuciłam - mam taka skórę ktora naprawdę czuje gdy przedobrze z nakładaniem ilości kosmetyków -warstw.W takim makijazu moja skóra by zwariowała ( upociła sie też na pewno XD ) i pewnie pod koniec dnia miałabym mnóstwo małych podskórnych zmian. Poza tym jak nie czuć w takiej ilości tynku ściągniętej skory... Na zdjęciach pewnie wow a w rzeczywistości szpachla dosłownie . Jeszcze ten dziwny kolor podkładu :-/
nie są tak do końca czerwone ja widziałam kilka panien młodych, które miały subtelne oko i piękne, krwiście czerwone usta i wyglądały mega dobrze ale w tym przypadku nie wygląda to fajnie z tą pomadką

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy tylko mi konturowanie PannyJoanny wyglądajak brudne czoło?
w każdym razie efekt mi się mega nie podoba.
Dwa pierwsze zdjęcia (jeśli sie komus nie chce męczyc z całym GRWM) są już po roztarciu. Potem po zrobieniu oka doszła do wniosku, że jeszcze rozetrze może troche i wyszedł efekt z trzeciego zdjęcia.
nie tylko Tobie, okropnie to wygląda, ja w ogóle wątpię w to, że ona się umie dobrze pomalować

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13eGDYo05u/
Taka tam makijażystka
Pytanie :czy według Was to tapeta czy makeup godny pozazdroszczenia ? XD
oko mistrzowskie, ale na buzi za dużo się dzieje, brr, jeszcze ten ciemny podkład do tych jasnych włosów
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:29   #2713
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

oko mistrzowskie, ale na buzi za dużo się dzieje, brr, jeszcze ten ciemny podkład do tych jasnych włosów
Dzisiaj byłam świadkiem, jak pani w Rossmanie doradzała klientce kolor podkładu i stwierdziła, że "pani taka jaśniutka, to proszę wziąć ten ciemniejszy kolor, żeby ocieplić buzię
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:40   #2714
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam świadkiem, jak pani w Rossmanie doradzała klientce kolor podkładu i stwierdziła, że "pani taka jaśniutka, to proszę wziąć ten ciemniejszy kolor, żeby ocieplić buzię
ogólnie często niektóre Panie pracujące w drogeriach prezentują się tak, jakby to ktoś powinien in pomóc/doradzić, a nie wyglądają na takie, co powinny doradzać...wiele z nich albo w ogóle się nie maluje, ale ma źle coś tam nałożone dobrane, no i weź tu zaufaj
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:42   #2715
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Któraś się orientuje czy Klaudia klara ma nowy kanał na yt i ja nic nie wiem, czy dalej nic nie wrzuca?
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:42   #2716
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam świadkiem, jak pani w Rossmanie doradzała klientce kolor podkładu i stwierdziła, że "pani taka jaśniutka, to proszę wziąć ten ciemniejszy kolor, żeby ocieplić buzię
Panie z Rossmanów to temat rzeka. Raz słyszałam, jak zielona klientka chciała kupić róż i nie wiedziała co wybrać. Pani z R. doradziła jej, aby najpierw kupiła sobie na policzki bronzer, że taki kolor na początek będzie lepszy, a jak nabierze wprawy, niech zamieni na różowy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:46   #2717
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Panie z Rossmanów to temat rzeka. Raz słyszałam, jak zielona klientka chciała kupić róż i nie wiedziała co wybrać. Pani z R. doradziła jej, aby najpierw kupiła sobie na policzki bronzer, że taki kolor na początek będzie lepszy, a jak nabierze wprawy, niech zamieni na różowy.
cooooo.. no nie. To ja już wiem skąd się biorą te dziewczyny z bronzerem na polikach. Matko, na jakiej zasadzie oni wybierają te pracownice. Nigdy jeszcze mi nie doradzono w Rossmanie. Dziś też pani podeszła do pracownicy i zapytala czy mogłaby polecić jej jakikolwiek podkład bo ona nie wie co dobre nie zna firm itd. Na co Pani Rossmannowska " oj niestety nie pomogę Pani, ja wcale nie używam takich kosmetyków"
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:47   #2718
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Panie z Rossmanów to temat rzeka. Raz słyszałam, jak zielona klientka chciała kupić róż i nie wiedziała co wybrać. Pani z R. doradziła jej, aby najpierw kupiła sobie na policzki bronzer, że taki kolor na początek będzie lepszy, a jak nabierze wprawy, niech zamieni na różowy.
Wcześniej wspomniana pani, kiedy podeszłam zapytać o tester korektora z l'oreala, stwierdziła, że testerów nie dostali, ale pokaże mi kolor na produkcie do sprzedaży, który później odłożyła na półkę . A, i próbowała mnie namówić na odcień, który był dla mnie o jakieś 2 tony za ciemny
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:50   #2719
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Panie z Rossmanów to temat rzeka. Raz słyszałam, jak zielona klientka chciała kupić róż i nie wiedziała co wybrać. Pani z R. doradziła jej, aby najpierw kupiła sobie na policzki bronzer, że taki kolor na początek będzie lepszy, a jak nabierze wprawy, niech zamieni na różowy.
Nie wiem dziewczyny, czy wiecie ale akurat rossman nie szkoli swoich pracownic, z wiedzy czy nawet produktów. A praca tam to bardziej jak supermarket a nie sklep z fachową obsługą. Nawet nie trzeba byc zainteresowanym kosmetykami, zeby tam pracować. Z tego co mi koleżanka mówiła to cały dzień to obługa kasy i wykładanie towaru a pytający klienci "przeszkadzają w pracy" .Wolę więc wcześniej sama obczaić produkt niż zapytać o to sprzedawcę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 21:53   #2720
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny, czy wiecie ale akurat rossman nie szkoli swoich pracownic, z wiedzy czy nawet produktów. A praca tam to bardziej jak supermarket a nie sklep z fachową obsługą. Nawet nie trzeba byc zainteresowanym kosmetykami, zeby tam pracować. Z tego co mi koleżanka mówiła to cały dzień to obługa kasy i wykładanie towaru a pytający klienci "przeszkadzają w pracy" .Wolę więc wcześniej sama obczaić produkt niż zapytać o to sprzedawcę
ale jak to... ostatnio za każdym razem jakaś pani ochoczo podbiegała, gdy stawałam przed szafą z kolorówką i pytała, w czym może mi pomóc...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:57   #2721
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy tylko mi konturowanie PannyJoanny wyglądajak brudne czoło?
w każdym razie efekt mi się mega nie podoba.
Dwa pierwsze zdjęcia (jeśli sie komus nie chce męczyc z całym GRWM) są już po roztarciu. Potem po zrobieniu oka doszła do wniosku, że jeszcze rozetrze może troche i wyszedł efekt z trzeciego zdjęcia.
Dzięki za foty bo przebrnięcie przez te marne produkcje to istna katorga i droga przez mękę. Najwyraźniej Dżołana wpisała się w irlandzki, makijażowy klimat o którym jeszcze nie tak dawno dyskutowała w filmie na swoim kanale.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:57   #2722
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
cooooo.. no nie. To ja już wiem skąd się biorą te dziewczyny z bronzerem na polikach. Matko, na jakiej zasadzie oni wybierają te pracownice. Nigdy jeszcze mi nie doradzono w Rossmanie. Dziś też pani podeszła do pracownicy i zapytala czy mogłaby polecić jej jakikolwiek podkład bo ona nie wie co dobre nie zna firm itd. Na co Pani Rossmannowska " oj niestety nie pomogę Pani, ja wcale nie używam takich kosmetyków"
ha ha, pracownica roku
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:57   #2723
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej
Mi się podoba ten makijaż w połączeniu z tym kolorem ust, ale ja osobiście bałabym się tak mocnej pomadki na wesele, i to jeszcze swoje- martwiłabym się, co z niej zostanie po zjedzeniu rosołku

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
ogólnie często niektóre Panie pracujące w drogeriach prezentują się tak, jakby to ktoś powinien in pomóc/doradzić, a nie wyglądają na takie, co powinny doradzać...wiele z nich albo w ogóle się nie maluje, ale ma źle coś tam nałożone dobrane, no i weź tu zaufaj
To prawda, ale ogólnie świadomość kosmetyczno - makijażowa kobiet, którą zauważam, jest często bardzo kiepska. Ja tam za eksperta się nie uważam, ale jak słyszę czasem niektóre farmazony choćby od moich koleżanek, to... Dobrze chociaż, że jest ten nasz urodowy jutub
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:04   #2724
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mnie chodzi o ten efekt, który widać u Bogusi
No dla mnie też u Bogusi za dużo tego błysku nad wargą mimo, ze sama lubię ten efekt

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
Mogę wyjść z domu bez makijażu, ale z czymś takim na głowie nie poszlabym nawet do warzywniaka #nieznamsie#niejestemfasz yn#anitrendy
coraz więcej dziewczyn na ulicy widzę z taką fryzurą, sama nie wiem czy mi sie podoba czy nie

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
a co polecisz z kiko? nic jeszcze nie miałam w tej firmy i nie wiem od czego zacząć ;p
Mają fajne lakiery, ja pokochałam cienie w kredce- są nie do zdarcia<3 czaje się też na cienie te faliste bo mają dobre opieni

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13eGDYo05u/
Taka tam makijażystka
Pytanie :czy według Was to tapeta czy makeup godny pozazdroszczenia ? XD
oczy wow twarz hmm... dużo tego wszystkiegi i bardzo sztucznie wyglada ale na zdjęciach jestem na tak, na żywo zapewne na nie

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zdziwiła Agnieszka Grzelak, gdy w filmie o przedłużeniu trwałości cieni na powiekach powiedziała, że raczej nie używa baz pod cienie - i radziła, by na powieki nakładać podkład A myślałam, że u profesjonalnego makijażysty baza to podstawa.
moja nauczycielka wizazu też polecałą cieńką warstwę podkładu, korektor i to ugruntowane pudrem zamiast bazy i odkąd tak zaczęłam działać pracowało mi się cieniami o wiele lepiej niż z niektórymi bazami. Z makijażem trochę tak jest, nie ważne co i jak głupio to brzmi ale ważne jak działa
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:10   #2725
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej
A moim zdaniem sniezno biala suknia, kreski na powiekach i chlodna czerwien na ustach to bardzo stylowy slubny look. Szkoda tylko ze niepraktyczny. Jedzenie, picie, "buziaczki" z siostra szwagierki cioci Kasi z Pcima to nie najlepsi partnerzy do czerwonych ust. Ale na sesje slubna to co innego. Na slub z weselem najlepsze sa mniej wyraziste usta, ktore mozna poprawic raz dwa.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:14   #2726
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Jakim cudem to zostało pominięte?

https://www.youtube.com/watch?v=Ze0AMuwwUAI
ja mam jeszcze w subach i nawet obejrzałam jak się malowałam wyjątkowo nudne bo nawet nie zapamiętałam co mówiła

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej

oczy i usta ładne ale osobno mi się podoba taki bardzo naturalny wygląd (usta pociągnięte tylko balsamem )
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:17   #2727
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ale jak to... ostatnio za każdym razem jakaś pani ochoczo podbiegała, gdy stawałam przed szafą z kolorówką i pytała, w czym może mi pomóc...
Nie spotkałam się z tym w moim rossmanie, ale mogę się wypowiadac tylko o rossie w którym pracowała moja znajoma w Wwie. Chyba, ze przy promocjach dużych to zawsze jakaś kobieta stoi i "doradza" No ale cóż, szkoleń nie ma, wiedzy nie ma to nie ma co oczekiwać dobrej porady niestety. W rossmanie są bardziej sprzedawczynie niż konsultantki.. taka prawda taka kiepska polityka firmy
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:21   #2728
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/13kq6mKlLx/
Mowię nie czerwonym ustom u panny młodej
O nie, nie, nie. Bogu już za bardzo kombinuje. Jeszcze troche i wykombinuje jakiś koszmarek, które wybierze na ślub. Coś w stylu usta w identycznym odcieniu jak oczy, albo dopasowane do muchy Bartka
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:27   #2729
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

no i mi sie nie widza te usta

SALIX gratulejszyn!
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:47   #2730
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
O nie, nie, nie. Bogu już za bardzo kombinuje. Jeszcze troche i wykombinuje jakiś koszmarek, które wybierze na ślub. Coś w stylu usta w identycznym odcieniu jak oczy, albo dopasowane do muchy Bartka

Ale przecież ona już to robi...
"aniolnaresorach @karolinakraska róż? Nie pasuje do bordowych kwiatów i dodatków jakie mam. W grę wchodzi czerwień lub nude"

Bordowe usta do bordowych kokałd, bordowej muchy Bartka, bordowych zaproszeń i bordowego kwiatka na talerzu. Niektórzy nadal myślą, że jak założą panterkowe spodnie, panterkową bluzkę, panterkowe buty, okulary i torebkę, to wszystko pięknie pasuje, a w pokoju zielone ściany, zasłony, dywan, kanapa, lampeczki i wszystkie ☠☠☠☠☠☠☠oty, to szczyt dopasowania.

Swoją drogą, kiedyś ktoś mnie umalował brązową szminką, bo "pani ma takie brązowe oczy, to będzie pasować".
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 17:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.