Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 10:51   #4051
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
strach pomyslec co było w tych scenach, które wycięła
czemu ona to sobie robi .... ? nie pojmuję zupełnie.
przynajmniej dzisiaj make up ma nie najgorszy, i włosy czyste i takie świeze
w domu siedzi pogotowałaby - proste przepisy, ale u mnie sie często sprawdzały
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Edytowane przez juli_jka
Czas edycji: 2015-05-24 o 10:54
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 10:51   #4052
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ale za to prowokowała do chwalenia Beyonce. Better?

*promowała Beyonce



Fuj, teraz będę bała się odpalać filmiki Szusz
Serio, skutecznie mnie to obrzydziło. Nie cierpię jak komuś przypadkowo się przy mnie odbije, mimo że to ludzka rzecz i blablabla a jeszcze oglądanie filmu gdzie ktoś to robi i nie pomyśli o tym, żeby wyciąć... no przegięcie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 10:52   #4053
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie sądzę. Gdyby tak było moja babcia już dawno by je zmarnowała a do 60 nie wyglądałaby jak o dekadę starsza siostra mojej mamy. Ona regularnie się opala i korzysta zimą z solarium, co już podobno ma być masakrą dla młodego wyglądu (AC by się załamała ). Nie wspominając o stresującym i bardzo zapracowanym, często w dymie papierosowym + sam nałóg przez lata, życiu. A jej pielęgnacja to właściwie tłuste kremiki Ziaji - głównie masło kakaowe. Czyli tak naprawdę nie robi nic sensownego by pomóc tym genom a jednak do 60 wyglądała rewelacyjnie. No chyba, że historie o szkodliwości słońca i solarium oraz nikotyny to jakieś bzdury, w co nie wierzę No nie przeskoczymy tego. Niektórzy to mają, inni będą się katować zdrową dietą, kilkoma maseczkami na jeden rytuał, masażami tanaki a i tak nie uzyskają tego efektu ;c

W ogóle moja babcia to jakiś genowy ewenement. Ona nigdy nie miała włosów na nogach i rękach. Nie wie co to depilacja. A ja natomiast już jestem owłosiona jak arabka ;C #boskaloteria
Moze twoja babcia to wyjatek, Poza tym twojej babci genow wystarczylo tylko do 60. Sama napisalas ze owal zaczal drastycznie spadac w dol.

Znam wiele osob ktore na cudownych genach sie przejechaly
Znam pare dziewczyn ktore mialy cud geny i mogly pożerać wszystko, a dalej byly szczuple. Tylko potem po 30 szybko przytyly, bo wlasnie wtedy metabolizm spada. Te dziewczyny ktore zdrowo i lekko jadly jakos bolesnie tej granicy nie odczuly i nie przytyly.
Tak samo z cera. Po prostu niedbanie o nia sie kiedys na nas odbije. U kogos nastapi to kolo 30, u innego kolo 50, a u kogos dopiero po 60.
Swoja droga zauwazylam ze te kobiety "z gorszymi genami" lepiej sie starzeja od tych co maja "dobre geny". Te co maja problemy i dbaja o nia maja potem ladniejsza cere niz te ktore mialy ladna i nie dbaly o nia zbyt, bo nie musialy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:00   #4054
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Właśnie sobie to uświadomiłam przed chwilą - kochane Zielone Świątki.
Nadal nie wiem co to święto robi w naszym kalendarzu, ale ok.
adit: Aha, inna jego nazwa to Zesłanie Ducha Świętego, czyli nie tylko czczenie gałęzi.
Hahahaha <3

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
a idź panie z takim tym.
czekam z niecierpliwością na następny rok.
kogo tym razem wynajdą...
jest ograniczenie wiekowe? Bo dzieci jeszcze nie było, a ostatnio wszyscy szaleją na punkcie tych programów z utalentowanymi dzieciakami...a ja uciekam i zasłaniam oczy i uszy ;-;
Oj, to nie ostatnio, a od dobrych kilku lat. Śpiewające/tańczące dzieci muszą wygrać, bo... są dziećmi! (choć umówmy się, Bianca Ryan to miazgator https://www.youtube.com/watch?v=XcEo5H97CLM)

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-05-24 o 11:01
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:05   #4055
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Dziewczyny obejrzala ktoras do momentu opowiadan o melisach? Ja ogladam i nie kumam,to ile razy Ona zaplacila za te melisy ( 400 zl ),trzy razy?Tak opowiada,ze nic z tego nie rozumiem.
Za Kotki zapłaciła dwa razy w dwóch sklepach. Za te, które nie przyszły to trzeci sklep, ale z melisami by mel? Nie za bardzo idzie jej słuchać.
W ogóle ja nie wiem jak można tak znanej vlogerce wysyłać używane buty z ekspozycji. Wiadomo, że nagłośni sprawę. Cała Polska ją zna, ale to pewnie jakiś praktykant pakował paczkę.
Ona jest wyrozumiała, ale żeby nie odpisywać na jej wiadomości... no już chciała odpuścić, ale dziewczyny ją ZAINSPIROWAŁY do zwrotu a nie reklamacji butów. Tylko teraz biedna nie wie ile czasu będzie czekać na zwrot kasy. MASAKRA

Ogólnie nie odpalam filmów Szusz, a dziś włączyłam, poszłam zrobić śniadanie i leciała w tle... to co usłyszałam zabiło moje uszy.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:05   #4056
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Bothi Pokaż wiadomość
Munka, już dawno nie nazwałaś Britney czitosem
Czuję się lekko zaniepokojona (śledzisz mnie już?)
Nie bądź niegrzeczna!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:06   #4057
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość

*promowała Beyonce



Fuj, teraz będę bała się odpalać filmiki Szusz
Serio, skutecznie mnie to obrzydziło. Nie cierpię jak komuś przypadkowo się przy mnie odbije, mimo że to ludzka rzecz i blablabla a jeszcze oglądanie filmu gdzie ktoś to robi i nie pomyśli o tym, żeby wyciąć... no przegięcie
filmy na YT mają być rozrywką i relaksem, jakoś nie relaksuje mnie bekanie na video albo odbijanie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 11:12   #4058
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość

*promowała Beyonce
Właśnie! Prowokować to ja mogę ewentualnie do gnębienia Britney, nauczcie się w końcu

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Munka, można napisać do Ciebie prywatną wiadomość? Mam 2 pytania, a nie są związane z wątkiem, więc nie chcę tu
No pewnie! Czemu się pytasz wogóle Pisz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
haha W sumie może być wszystko co chcesz Ja miałam pieczarki, mięsko i miąższ z cukinii
Zamierzam zrobić w przyszłości Muniopapryki - tak rozreklamowałaś, że muszę spróbować (Munka-profit dla Rózi jakiś będzie? )
Daj znać, jak wyszły

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
noooo, Munia - mogę nawet skrzynkę pocztową założyć

a ja zawsze wyrzucałam ten miąższ


Pani z ogródka to już przeszłość.
Nadchodzi Pani z Wenecji
https://www.youtube.com/watch?v=Pae2AMg50_4
Dogadamy się

/
To by było coś- jakby ktoś założył na yt kanał o wycieczkach po świecie na google maps

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Wiem, że jest tu dużo fanek p. Bogusławy, ja właśnie zaczęłam przeglądać jej filmiki i zastanawiam się czy ona gdzieś przyznała się do jakichś interwencji chirurga, wypełniaczy, cokolwiek? Z tego co wiem to jest między 50 a 60 r.ż. i aż trudno uwierzyć, że można tak wyglądać szyja, dłonie, dekolt - nawet tam brak zmarszczek
Wiem, że już do tego doszłyście, ale chciałam dodać, że pani Bogusława od wielu lat ma pracę z tych spokojnych, no i wspomniana przez Was pielęgnacja + geny to wszystko na pewno korzystnie wpływa na jej urodę Swoją drogą jestem naprawdę tak po prostu ciekawa, jak wyglądała 20lat temu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:14   #4059
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
fujkaaa
niech mi ktoś jeszcze pisze ile to ona traci czasu na obrabianie filmów
nie wierze w to, że tego nie wycieła ;-;
nie wycięła beknięcia, bo jest kontrowersyjna. Nie wiem co Cię tak dziwi
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:15   #4060
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie praca Szusz to obecnie tylko YT to bardzo się dziwię, że mając tak komfortowe warunki życia i formy zarobkowania, nie pokazuje w swoich codziennych filmach ciekawszych rzeczy niż popijania zimnej, zielonej herbaty i przywoływania psa. Jakieś proste DYI, gotowanie (wiem, ma drugi kanał, zarzuciła), poruszenie bardziej ambitnego tematu niż kolor lakieru do paznokci (przykład: pogadanki Nissiax np. o depilacji laserowej); zaprezentowanie swojej pasji... Choć z tym ostatnim mam wrażenie byłby problem, Szusz sprawia wrażenie osoby, której pasji brak, nie dąży do niczego, nie ma werwy, jest znudzona życiem.
Oj tak, przecież wystarczyłoby, żeby zrobiła jakąś serię opartą na jednej ze swoich pasji - już byłoby widać, że się stara, myśli o tym kanale, COŚ robi i ma na to jakiś pomysł. Nie wiem, przecież to mogłyby być banały - mogłaby zrobić serie o książkach, filmach, już nawet tych serialach - no cokolwiek, jesli nie ma innych zainteresować bardziej takich nietypowych
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:15   #4061
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

obejrzałam z ciekawości najnowszy film szusz i nie moge jej słuchać. ma taki sposób mówienia, że mnie to męczy zszokowało mnie, że 90tys. ma ją w subskrypcji
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 11:17   #4062
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. dziewczyny, pytam bo zastanawiam się czy znów zainwestować w coś droższego czy zadowolić się psikaczem z Rossmanna w podobnym stylu Na nadmiar kasy teraz nie narzekam z drugiej strony niestety wydaje mi się, że to co droższe jest też trwalsze więc wcale te tanie odpowiedniki nie wychodzą tak tanio jak trzeba zużywać pół butelki na raz.


Jeśli chodzi o trwałość to bardzo zaskoczyły mnie zapachy La Rive - także męski Brave, który siedzi od 6 rano do 18:00 ;o
Wąchałam kilka odpowiedników znanych marek i nuty naprawdę są podobne, ładnie skomponowane. Niuchnij
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:17   #4063
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie wycięła beknięcia, bo jest kontrowersyjna. Nie wiem co Cię tak dziwi
aaa! rzeczywiście!
No i słynne przełamania!
smęcę smęcę smęcę odbija mi się smęcę smęcę smęcę

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-05-24 o 11:19
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:19   #4064
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Moze twoja babcia to wyjatek, Poza tym twojej babci genow wystarczylo tylko do 60. Sama napisalas ze owal zaczal drastycznie spadac w dol.

Znam wiele osob ktore na cudownych genach sie przejechaly
Znam pare dziewczyn ktore mialy cud geny i mogly pożerać wszystko, a dalej byly szczuple. Tylko potem po 30 szybko przytyly, bo wlasnie wtedy metabolizm spada. Te dziewczyny ktore zdrowo i lekko jadly jakos bolesnie tej granicy nie odczuly i nie przytyly.
Tak samo z cera. Po prostu niedbanie o nia sie kiedys na nas odbije. U kogos nastapi to kolo 30, u innego kolo 50, a u kogos dopiero po 60.
Swoja droga zauwazylam ze te kobiety "z gorszymi genami" lepiej sie starzeja od tych co maja "dobre geny". Te co maja problemy i dbaja o nia maja potem ladniejsza cere niz te ktore mialy ladna i nie dbaly o nia zbyt, bo nie musialy.
to tak jak moja mama mowi, ze jak piekna kobieta sie zastarzeje to czesto traci swoja urode i wszyscy na to zwracaja uwage, a te brzydkie sa zawsze brzydkie, wiec whatever
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:20   #4065
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
obejrzałam z ciekawości najnowszy film szusz i nie moge jej słuchać. ma taki sposób mówienia, że mnie to męczy zszokowało mnie, że 90tys. ma ją w subskrypcji
Ma ponad 700 filmów na kanale, także liczba subskrypcji nie jest jakaś ogromna, patrząc także na to, jak dlugo juz ma kanal
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:22   #4066
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

madzik probuje byc zmyslowa https://instagram.com/p/3DyGG6iuyV/ sory, ale jak dla mnie zawsze w sumie jak widze ja w takiej seksi-fleksi pozie- wydete usta i te sprawy to mam mieszane uczucia (po prostu mam beke)
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:25   #4067
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ma ponad 700 filmów na kanale, także liczba subskrypcji nie jest jakaś ogromna, patrząc także na to, jak dlugo juz ma kanal
to prawda, ale to nie zmienia faktu, że masa ludzi chce ją oglądać, co mnie dziwi troszkę
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:26   #4068
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
2:40 Jaki bulwers, bo Królowa Karolina I nagrywa

A do tego zauważyłam, że ona często robi minę, jakby to Bałtroczyk ujął ''jakby na gówno patrzyła '' (podpowiedź w załączniku )


Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Kolejny filmik nt. YT
Spoko dziewczyna.
Jeśli komuś nie chcę się oglądać- w skrócie Pani Peany mówi o tym,że:
-boogiesielver jedzie po dziewczynach,które zapraszają pod jej filmami na swoje kanały, a sama Boogie wybiła się tylko na tym,że wypromowała ją Oleska i Karola.
-pannajoanna wypromowała RLM, ale sukces Ewy polega głównie na tym,że jej filmy same się bronią formą i treścią,
-dużo fajnych dziewczyn pozamykało kanały (np.Lulu),bo teraz jest era innego jutuba niż kiedyś,czyli czy sporo filmów to tylko ukryta reklama i nic ciekawego. (czyli chodzi pewnie o stylizacje,susz i rlm,oleskę)


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Cytat:

Ona chyba lubi Wenecję. Gdzieś był filmik jak na twarzy "narysowała" sobie maskę Wenecką
Matkooo czy ona pokazuje Wenecję przez google street view?

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Nowa Szusz - haul
Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
czyli coś dla masochistów
Czyli dla mnie Ostatnio jakoś chętnie ją oglądam,aby się ponabijać z tego jej błędnego założenia,że jest wyśmienitą beauty guru.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy tylko ja słyszę tam jakby irytującego dzięcioła w tle? :/
what?

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2015-05-24 o 11:27
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:27   #4069
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Munka, na Eska TV jest weekend w Beyonce

Ni mam telewizora To znaczy mam - ale tylko przedmiot, nie działa od dawna i w sumie nie brakuje mi go.
A weekend z Beyonce robię sobie często sama

Swoją drogą teraz i tak nie obejrzałabym nic, bo byłam wczoraj calutki dzień we Wrocławiu i chciałam tutaj wszystkim wrocławskim dziołszkom powiedzieć, że żyją w pięknym i bardzo ciekawym mieście! Dużo kontrastów - czyli to co lubię. Akurat ja wolę klimat blokowisk niż starówek, ale Wasze Stare Miasto jest obłędne. Czułam się tam dużo lepiej niż w Krakowie, choć i Kraków jest piękny - wiadomo.
Przede wszystkim dwa punkty mojego wyjazdu zapadną mi w pamięć na lata - Okręty przy Powstańców Śląskich, które wywołały we mnie tak skrajne emocje, że nie mogłam się otrząsnąć dłuższą chwilę https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...8c&oe=5563E139 oraz Sedesowce, które po zwiedzeniu środka, przestają być dla mnie tym, czym były na zdjęciach https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...1f&oe=55643547. Nadal fascynują, ale to najbardziej ohydne budynki, jakie widziałam i mówię tu o wnętrzu. Nie wiem, czy któraś dziołszka mieszka w sedesie, ale jeśli tak - chętnie wypytam o kilka spraw
No i od razu pomyślałam o Czocherku, bo prawie w każdej z tych betonowych szczelin, w zagięciach balkonów są ptasie gniazda. Na tym osiedlu jest tyle ptaków, że dostałabym do głowy od codziennego hałasu ptasiego. No fascynujące, ale odrzucające jednocześnie. Za to okręty cudne! Także udało nam się poprosić panią o wjechanie na to wolne piętro i nie chciałam zjeżdżać na dół
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 11:31   #4070
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
to prawda, ale to nie zmienia faktu, że masa ludzi chce ją oglądać, co mnie dziwi troszkę
w jej przypadku mysle ze nalezy brac pod uwage, ze sporo to mogą byc puste suby - ludzie, którzy oglądali ją x lat temu czy ludzie, którzy dostali jej kanał w "propozycjach" przy zakładaniu konta
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:32   #4071
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
madzik probuje byc zmyslowa https://instagram.com/p/3DyGG6iuyV/ sory, ale jak dla mnie zawsze w sumie jak widze ja w takiej seksi-fleksi pozie- wydete usta i te sprawy to mam mieszane uczucia (po prostu mam beke)
Wciąż bardziej seksowna niż szusz przygryzajaca wargę.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:33   #4072
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość

Matkooo czy ona pokazuje Wenecję przez google street view?

tego jest więcej
polecam park rozrywki:
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:34   #4073
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

A muszę się podzielić z wami, że wczoraj w pracy(w galerii) widziałam Kretkę. wyglądała bardzo ładnie, mam wrażenie, ze młodziej niż na filmach. Uśmiechnięta, pozytywna, aż się sama do siebie uśmiechnęłam A figura cudo
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:37   #4074
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
to tak jak moja mama mowi, ze jak piekna kobieta sie zastarzeje to czesto traci swoja urode i wszyscy na to zwracaja uwage, a te brzydkie sa zawsze brzydkie, wiec whatever
Dlatego ja się starości nie boję ale obawiam się, że trądzik będzie powracał aż do mojej śmierci Chyba walnę sobię drugą serię Isotretinoinum. Po niej miałam przez kilka lat piękną cerę

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
madzik probuje byc zmyslowa https://instagram.com/p/3DyGG6iuyV/ sory, ale jak dla mnie zawsze w sumie jak widze ja w takiej seksi-fleksi pozie- wydete usta i te sprawy to mam mieszane uczucia (po prostu mam beke)
Ja natomiast wciąż nie rozumiem tego fenomenu, że są tutaj osoby które lubią ją oglądać i za nią tęsknią. To znaczy fajnie, że znaleźli się fani. To miłe No kurcze, ale ja jej filmików nie byłam w stanie oglądać.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:37   #4075
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Coś mi tu mignęło o spodach do serników na zimno i muszę to napisać! Gniecione oreo z odrobiną rozpuszczonej czekolady - padniecie, jak zjecie. Serniki na takich spodach są w Małym Kredensie w Katowicach, myślę o nich często https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...c9&oe=556446A2
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:40   #4076
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
to prawda, ale to nie zmienia faktu, że masa ludzi chce ją oglądać, co mnie dziwi troszkę
Czy ja wiem? Nie zdziwiłabym się jakby spory procent z tych subskrybentów zapomniało o jej kanale i zwyczajnie nie chciałoby się klikać unsuba albo nawet dawno nie logowało się na swój kanał. Tak miałam z Katosu. Kiedyś regularna widzka. Potem przestałam oglądać. Dopiero po roku, przy okazji odsubskrybowałam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:41   #4077
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Madzik wygląda spoko, ale wiecie ja mam do niej słabość także ten

Szusz przeżywa melissy,też bym się wkurzyła gdybym dostała but z ekspozycji.
Ja w melisach nie mogę znieść jednej rzeczy- tego zapachu gum do żucia.Cały dzień go czuję zdarza się,że aż mnie głowa od niego boli. Według mnie to nie jest taki fajny zapach gum,tylko takie chemiczny zapaszek tych pachnących chińskich gumek do ścierania,hitu lat 90tych.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:42   #4078
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość


what?
Na początku filmiku przez dłuższy moment ciągle słyszałam u niej w tle dość głośny dźwięk, jakby dzięcioł czy inne stukanie. Nie wiem czy to ona rękami stukała o biurko czy co ale mnie to drażniło. Nie mów, że nie słyszałaś bo zacznę się bać
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:51   #4079
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Coś mi tu mignęło o spodach do serników na zimno i muszę to napisać! Gniecione oreo z odrobiną rozpuszczonej czekolady - padniecie, jak zjecie. Serniki na takich spodach są w Małym Kredensie w Katowicach, myślę o nich często https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...c9&oe=556446A2
Gdzie ten Mały Kredens? Narobiłaś mi ochoty!

Umarłam na tym haulu Szuszowym i w końcu cofnęłam suba Bekaniem rozwaliła system
340
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:56   #4080
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Gdzie ten Mały Kredens? Narobiłaś mi ochoty!
340

https://www.facebook.com/pages/Pub-M...394458?fref=ts

A jeśli nie masz fejsa, to przy Stanisława 5 (boczna od Mariackiej).
Fajne ceny i przyjemny klimat, sernik ze snickeresem i białą czekoladą oraz z malinami i białą czekoladą polecam mocno!

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-05-24 o 11:57
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.