dąbrowa górnicza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 15:59   #1
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415

dąbrowa górnicza


witam
proponuje podzielić się wszelkimi informacjami dot. dąbrowy górniczej tzn. co się dzieje, co gdzie załatwić itp. zapraszam

Edytowane przez Misiata
Czas edycji: 2010-09-06 o 16:02
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:23   #2
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

to ja zapytam.

może ktoś się orientuje gdzie w dąbrowie jest jakiś ciekawy lumpeks? albo w okolicy?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:34   #3
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: dąbrowa górnicza

nie jestem z D.G. wiec sie podepne, znacie jakas dobra szkole jazdy( kategoria b)? potrzebuje paru godzin korepetycji przed egzaminem na prawo jazdy. jesli wiecie jaka jest cena za 1 h to tez jestem ciekawa
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:35   #4
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
to ja zapytam.

może ktoś się orientuje gdzie w dąbrowie jest jakiś ciekawy lumpeks? albo w okolicy?
Na Redenie pod przejściami podziemnymi jest duży lumpeks, dostawy są co trzy tygodnie i można tam wyszperać coś fajnego
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:07   #5
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Na Redenie pod przejściami podziemnymi jest duży lumpeks, dostawy są co trzy tygodnie i można tam wyszperać coś fajnego
dzięki na informacje.

a wiesz może coś o tym obok salonu hyundaia[?], na przeciwko cmentarza na alejach?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:46   #6
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: dąbrowa górnicza

kiedys mieszkalam tam przez okolo 8 lat
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:48   #7
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
kiedys mieszkalam tam przez okolo 8 lat
i jak to wspominasz?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 20:08   #8
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
i jak to wspominasz?
z lezka w oku ach te czasy kiedy bylo sie dzieckiem mieszkal/mieszka ktos w okolicy ulicy 3 maja?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 15:08   #9
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
z lezka w oku ach te czasy kiedy bylo sie dzieckiem mieszkal/mieszka ktos w okolicy ulicy 3 maja?
3 maja to nasza główna ulica kiedyś kojarzyła mi się ze sklepami z butami teraz są już tam niestety prawie same banki.... i jakoś nie mogę przyzwyczaić się do tego centrum handlowego

co do lumka to też słyszałam o tym w przejściu podziemnym na redenie

Edytowane przez Misiata
Czas edycji: 2010-09-09 o 15:09
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:27   #10
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez Misiata Pokaż wiadomość
3 maja to nasza główna ulica kiedyś kojarzyła mi się ze sklepami z butami teraz są już tam niestety prawie same banki.... i jakoś nie mogę przyzwyczaić się do tego centrum handlowego

co do lumka to też słyszałam o tym w przejściu podziemnym na redenie
ostatnio w D.G. bylam jakies 5, 7 lat temu, cos kolo tego. 3 Maja faktycznie sie zmienila, mieszka tam moja ciocia, pamietam dawniej na przeciwko jej bloku byly jakies takie warzywniaki czy cos, a jak bylam, to pusto i cos tam robili tylko. Ja mieszkalam na 3 maja ale kolo szkoly 1, teraz juz tej szkoly nie ma, cos tam innego zrobili. Moze ktos mieszkal kolo mnie bo bloki stoja nadal
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:11   #11
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

skoro już druga osoba poleca reden to wybiorę się tam po weekendzie
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 14:05   #12
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: dąbrowa górnicza

Czy ktos wie gdzie w DG odebrać dyskietke do lekarza ??
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 14:32   #13
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dzięki na informacje.

a wiesz może coś o tym obok salonu hyundaia[?], na przeciwko cmentarza na alejach?
tam na alejach już nie ma tego lumpeksu. został przeniesiony do Czeladzi. byłam tam ostatnio i jakoś nie było nic ciekawego. a jak był u nas w Dąbrowie to zawsze sobie coś zakupiłam. właścicielka pozostała ta sama, ale myślę, że chce się dostosować do poziomu nowych klientek- głównie są to kobiety po 50 ;/ no cóż, szkoda...
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 23:32   #14
Dinka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 865
Dot.: dąbrowa górnicza

Ja mieszkałam w Dąbrowie 15lat
od urodzenia
Przeprowadziłam się do Żar
ale tęsknię za DG
Dinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 23:59   #15
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: dąbrowa górnicza

Ktoś tam pytał o jazdy "L"-godzina jeżdżenia po Dąbrowie z instruktorem to koszt 35-45 zł/1h. Polecam WOJCAR-szkoła znajduje się w centrum dzielnicy Gołonóg.

Lumpeksy- największy pod przejściem na Redenie. Ale dużo dziadostwa i starych szmat. Czasami się coś trafi. Fajne były jeszcze w centrum -ul.3Maja-po schodkach nad Drogerią Naturą, ale nie mam pojęcia czy dalej tam jest. I ten na obok Huandya-rewelacja, ale już go nie ma:-(

Dyskietka do lekarza była wydawana z tego co wiem przez "macierzystą"przychod nię. O szczegóły pytaj w dąbrowskim NFZ lub w okienku swojej przychodni
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 06:50   #16
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez aniolek19 Pokaż wiadomość

Dyskietka do lekarza była wydawana z tego co wiem przez "macierzystą"przychod nię. O szczegóły pytaj w dąbrowskim NFZ lub w okienku swojej przychodni
Ale gdzie jest ten NFZ na jakiej ulicy którędy tam dojść od Centrum ????
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:46   #17
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: dąbrowa górnicza

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2501000 3]Ale gdzie jest ten NFZ na jakiej ulicy którędy tam dojść od Centrum ????[/QUOTE]
http://www.dabrowa.pl/dg_sluzba-zdrowia_nfz.htm
na twoim miejscu zadzwonilabym japierw do osiedlowej/macierzystej przychodni zapytac o szczegoly( moze da sie u nich zalatwic a oni sami wysla papiery). pisze o zadzwonieniu bo te babki jakies takie milsze sa przez telefon w recepcji( albo tylko ja tak mam, bo mnie jako studentki nie traktuja powaznie a tak to nei wiedza kto dokladnie dzwoni)

co do jazd to nie polecam szkoly na Z( kolo targu). poznalam w ciagu 30 h 5 instruktorow( duzo zastepstw w cyklu nauczania). z wiekszosci nie bylam zadowolona( nie mowiac mi uzywali swoich pedalow hamujac przed skyzowaniem zamaist mi powiedziec ze jednak za szybko jade czy cos, spoznienia, zastepstwa- idac na jazdy nie wiesz z kim tak naprawde bedziesz jezdzic bo 'cos wypadlo' nty raz z rzedu)

takie pytanie mam, pogoria w centrum to jedyne centrum handlowe w dabrowie? czy jest jeszcze cos? albo rozbudowany pod wzgledem bocznych sklepow sklep? szukam sukienki na wesele kuzynki i zwiedzam wszystkie boczne sklepy jakie mi wpadna w oczy

pyt 2 czy jest w dabrowie pub ktory serwuje mojito?
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 23:14   #18
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
http://www.dabrowa.pl/dg_sluzba-zdrowia_nfz.htm
na twoim miejscu zadzwonilabym japierw do osiedlowej/macierzystej przychodni zapytac o szczegoly( moze da sie u nich zalatwic a oni sami wysla papiery). pisze o zadzwonieniu bo te babki jakies takie milsze sa przez telefon w recepcji( albo tylko ja tak mam, bo mnie jako studentki nie traktuja powaznie a tak to nei wiedza kto dokladnie dzwoni)

co do jazd to nie polecam szkoly na Z( kolo targu). poznalam w ciagu 30 h 5 instruktorow( duzo zastepstw w cyklu nauczania). z wiekszosci nie bylam zadowolona( nie mowiac mi uzywali swoich pedalow hamujac przed skyzowaniem zamaist mi powiedziec ze jednak za szybko jade czy cos, spoznienia, zastepstwa- idac na jazdy nie wiesz z kim tak naprawde bedziesz jezdzic bo 'cos wypadlo' nty raz z rzedu)

takie pytanie mam, pogoria w centrum to jedyne centrum handlowe w dabrowie? czy jest jeszcze cos? albo rozbudowany pod wzgledem bocznych sklepow sklep? szukam sukienki na wesele kuzynki i zwiedzam wszystkie boczne sklepy jakie mi wpadna w oczy

pyt 2 czy jest w dabrowie pub ktory serwuje mojito?
Pogoria to jedyne centrum handlowe, może w Realu na Alejach, na pasażu można coś znaleźć, ale szczerze mówiąc sto lat nie byłam i nie pamiętam.

co do mojito - piłam w Komitywie.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 23:42   #19
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: dąbrowa górnicza

Ja mojito piłam w Gondoli- może być, ale nie zawsze mają mięte. Swego czasu było też w Graffiti-ale odradzam!
Pogoria to jedyne nasze c.h (prócz starego Reala). Sukienek na wesele (prócz sklepów w Pogorii) możesz poszukać na Redenie ("Lala" chyba i jeszcze jeden-nazwy nie pamiętam), w centrum (ul.3maja na przeciwko prawie banku ing). Wiem też, że duży i trendy wybór mają stosika w M1 w czeladzi, a to od Dąbrowy zaledwie 10min. autem.
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 14:01   #20
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez aniolek19 Pokaż wiadomość
Ja mojito piłam w Gondoli- może być, ale nie zawsze mają mięte. Swego czasu było też w Graffiti-ale odradzam!
Pogoria to jedyne nasze c.h (prócz starego Reala). Sukienek na wesele (prócz sklepów w Pogorii) możesz poszukać na Redenie ("Lala" chyba i jeszcze jeden-nazwy nie pamiętam), w centrum (ul.3maja na przeciwko prawie banku ing). Wiem też, że duży i trendy wybór mają stosika w M1 w czeladzi, a to od Dąbrowy zaledwie 10min. autem.

oo, sukienki też polecam poszukać w M1, swego czasu kupiłam tam sukienkę na studniówkę, wybór jest, moim zdaniem, większy niż w Pogorii.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:23   #21
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: dąbrowa górnicza

dziekuje za odpowiedzi, ruszam na polowanie wiec;D
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:41   #22
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi, ruszam na polowanie wiec;D
powodzenia.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:57   #23
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: dąbrowa górnicza

Podbijam wątek z nadzieją na znajdowanie dobrych dusz chętnych na wspólne zamówienia, celem ograniczenia kosztów wysyłki

Jeśli chodzi o lumpeksy. Z tym że post nie do końca na czasie, bo z tego co widzę lumpeks koło zielarskiego na Sobieskiego chyba kończy swój żywot.

Lumpeks na Piłsudskiego
.

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2011-02-12 o 17:00
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:36   #24
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: dąbrowa górnicza

ale sie ta dabrowa pozmienialamial am jazdy(niestety prawko wciaz w toku w dabrowskim w wordzie) i kurcze wszystko jest inaczej, remonty co chwile, nowe swiatla( od centrum w kierunku hm przeciwnym niz plac kultury). nie poznaje miasta
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 15:37   #25
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ostatnio w D.G. bylam jakies 5, 7 lat temu, cos kolo tego. 3 Maja faktycznie sie zmienila, mieszka tam moja ciocia, pamietam dawniej na przeciwko jej bloku byly jakies takie warzywniaki czy cos, a jak bylam, to pusto i cos tam robili tylko. Ja mieszkalam na 3 maja ale kolo szkoly 1, teraz juz tej szkoly nie ma, cos tam innego zrobili. Moze ktos mieszkal kolo mnie bo bloki stoja nadal
Teraz na miejscu dawnej szkoły 1 jest Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej i mieszkam bardzo blisko niego

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
http://www.dabrowa.pl/dg_sluzba-zdrowia_nfz.htm
na twoim miejscu zadzwonilabym japierw do osiedlowej/macierzystej przychodni zapytac o szczegoly( moze da sie u nich zalatwic a oni sami wysla papiery). pisze o zadzwonieniu bo te babki jakies takie milsze sa przez telefon w recepcji( albo tylko ja tak mam, bo mnie jako studentki nie traktuja powaznie a tak to nei wiedza kto dokladnie dzwoni)

co do jazd to nie polecam szkoly na Z( kolo targu). poznalam w ciagu 30 h 5 instruktorow( duzo zastepstw w cyklu nauczania). z wiekszosci nie bylam zadowolona( nie mowiac mi uzywali swoich pedalow hamujac przed skyzowaniem zamaist mi powiedziec ze jednak za szybko jade czy cos, spoznienia, zastepstwa- idac na jazdy nie wiesz z kim tak naprawde bedziesz jezdzic bo 'cos wypadlo' nty raz z rzedu)

takie pytanie mam, pogoria w centrum to jedyne centrum handlowe w dabrowie? czy jest jeszcze cos? albo rozbudowany pod wzgledem bocznych sklepow sklep? szukam sukienki na wesele kuzynki i zwiedzam wszystkie boczne sklepy jakie mi wpadna w oczy

pyt 2 czy jest w dabrowie pub ktory serwuje mojito?
Mojito serwowali na mojej osiemnastce w Eleonorze i było całkiem niezłe oprócz tego w Komitywie, ale podchodziło mi już mniej.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
ale sie ta dabrowa pozmienialamial am jazdy(niestety prawko wciaz w toku w dabrowskim w wordzie) i kurcze wszystko jest inaczej, remonty co chwile, nowe swiatla( od centrum w kierunku hm przeciwnym niz plac kultury). nie poznaje miasta
światła koło biblioteki i w centrum są koszmarne i szczerze mówiąc nie wiem czemu je zrobili, bo w tej okolicy wcale nie było wielu wypadków ani nie tworzyły się korki (za to teraz to co innego...).

żałuję, że w DG nie ma miejsca, w które można by się wybrać w piątkowy wieczór, żeby posiedzieć ze znajomymi i trochę potańczyć...
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:43   #26
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Teraz na miejscu dawnej szkoły 1 jest Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej i mieszkam bardzo blisko niego


to ja mieszkalam zaraz w tych wysokich blokach co sa kolo szkoly, widziesz szkole przez okno - bezcenne
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:33   #27
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość

żałuję, że w DG nie ma miejsca, w które można by się wybrać w piątkowy wieczór, żeby posiedzieć ze znajomymi i trochę potańczyć...
fakt, nie ma w DG fajnych miejsc, a co do tańczenia, byłam kiedyś zupełnie przypadkiem w metro [w piątek albo w sobotę, nie pamiętam już] i kilka osób sobie densiło. byłam w szoku.


Alicja - miałaś już jakiś egzamin w DG? jeśli tak, to jak było?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:40   #28
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
żałuję, że w DG nie ma miejsca, w które można by się wybrać w piątkowy wieczór, żeby posiedzieć ze znajomymi i trochę potańczyć...

Malibu i Graffiti
potańczyć się da, z posiedzeniem trochę gorzej. bo jeśli nie przyjdziesz o 20.00 i nie zajmiesz miejscówki to później można tylko pomarzyć o loży/stoliku. no i wiadomo, przez całą imprezę musi być ktoś kto miejscówki będzie pilnował, bo wystarczy, że się na chwilę odejdzie i... wiadomo

w sumie często chodzę do Malibu. DJ są spoko. ludzie, którzy tam przychodzą to kategoria wiekowa tak od 16-20 lat. głównie uczniowie dąbrowskich techników/zawodówek/liceów.

atmosfera spoko.
szatnia obowiązkowa - 2 zł.
piwo - 5.00/5.50 zł.
także wydaje mi się, że nie jest najgorzej.

co do Grafa, no to się nie wypowiadam, bo ostatnio byłam tak rok temu.

no i jest jeszcze Metro. coś na granicy pubu, a miejsca gdzie można się trochę pobawić. z tym, że tam już spokojniej jest.
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:02   #29
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
to ja mieszkalam zaraz w tych wysokich blokach co sa kolo szkoly, widziesz szkole przez okno - bezcenne
to ja mieszkam po drugiej stronie ulicy niż ty mieszkałaś w takich czteropiętrowcach.

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
fakt, nie ma w DG fajnych miejsc, a co do tańczenia, byłam kiedyś zupełnie przypadkiem w metro [w piątek albo w sobotę, nie pamiętam już] i kilka osób sobie densiło. byłam w szoku.


Alicja - miałaś już jakiś egzamin w DG? jeśli tak, to jak było?
W Metrze przesiaduje sporo ludzi z mojej dawnej szkoły, za częścią nie za bardzo przepadam, więc miejsca raczej unikam ;p z resztą kiedyś z braku opcji chciałam się tam wybrać z koleżanką to ok. godziny 20 nie było jak złapać miejsca siedzącego i ewakuowałyśmy się do Komitywy ostatecznie.

Inna sprawa, że nie przepadam za panią, która jest właścicielką Metra, bo wycięła mi niemiły numer przed imprezą osiemnastkową.

Cytat:
Napisane przez muzeumolbrzymuf Pokaż wiadomość
Malibu i Graffiti
potańczyć się da, z posiedzeniem trochę gorzej. bo jeśli nie przyjdziesz o 20.00 i nie zajmiesz miejscówki to później można tylko pomarzyć o loży/stoliku. no i wiadomo, przez całą imprezę musi być ktoś kto miejscówki będzie pilnował, bo wystarczy, że się na chwilę odejdzie i... wiadomo

w sumie często chodzę do Malibu. DJ są spoko. ludzie, którzy tam przychodzą to kategoria wiekowa tak od 16-20 lat. głównie uczniowie dąbrowskich techników/zawodówek/liceów.

atmosfera spoko.
szatnia obowiązkowa - 2 zł.
piwo - 5.00/5.50 zł.
także wydaje mi się, że nie jest najgorzej.

co do Grafa, no to się nie wypowiadam, bo ostatnio byłam tak rok temu.

no i jest jeszcze Metro. coś na granicy pubu, a miejsca gdzie można się trochę pobawić. z tym, że tam już spokojniej jest.
w Graffiti byłam parę miesięcy temu, jakoś na koniec listopada i raczej mi nie przypasowało - jakaś wrażliwa jestem na widok upitych nieletnich (dobra, żeby nie wiało hipokryzją przyznam, że sama mam dowód dopiero od niedawna, ale łał, jeszcze nie doprowadziłam się chyba nigdy do takiego stanu...).

Malibu jest na Kościuszki, prawda? Kurcze, dla mnie to kwestia przejścia paruset metrów, ale nigdy tam nie byłam
nie orientujesz się, czy serwują tam jakieś dobre drinki?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:03   #30
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: dąbrowa górnicza

hoppipolla
miałam, niestety nie skończył się on dobrze ilość jednokierunkowych w labiryncie domków jednorodzinnych w tym mieście mnie pogrążyła, zamotałam się totalnie.. próbuje dalej ale mam pietra przed kolejnym terminemstara baba, a boi się egzaminu, matura, sesja,po przejściu nic tociekawa jestem jakiego typu będzie kolejny egzamin, przed którym będę mieć większy zgonpewnie obrona licencjacka(praco ! pisz sie sama!) ale to taki mały OT, wybaczcie gadulstwo, jak panikuje to za dużo gadam, egzamin w tym tygodniu to już widać skutkii zapomniałam- wg mnie legendy o wrednych egzaminatorach w DG to mit, albo mam mega szczęście albo nie wiem trafiam na jakiś młodszych nie "zwredniałych", ale 2 razy na 2 podejścia miałam miłych i bardzo wyrozumiałych egzaminatorów, jasne zadania, pozytywnie nastawieni, <40 lat, których bardziej bolało że oblałam niż wtedy mnie(statystyki pod koniec roku czy jak?)



wracając do tematu wątku, ze szkół nauki jazdy odradzam szkołę na Z koło targowiska- niezadowolona byłam(a poznałam az 4-5 instruktrów w trakcie kursu u nich), jeździłam jeszcze (2-4 h) w szkole na S na centrum i o wiele lepiej wspominam a teraz szkole sie w swoim mieście. bo nie jestem z dąbrowy i jak już TROCHE umiem to dojazd do dąbrowy nie zajmuje pół jazdwięc nie musze dojeżdzać do osk



podoba mi sie Pogoria, a mam do niej o wiele bliżej niż do tej w Katowicach Silesii( czy jak to się tam nazywało), i jest zdecydowanie lepszy dojazd dla osób spoza miasta, tych bez prawa jazdy(może tym razem)



a w sprawie zblizającego się lata co możecie polecić z jezior?wiele dobrego słyszałam o pogoriach, jakiejś nowej 4(?), one są raczej do spacerów(3 stawy w Katowicach) czy też opalania na piasku( Morawa na granicy Katowic i Sosnowca)? bo nie iwem czego się spodziewać, gdzie jest bezpieczniej, a chciałam na wiosne pozwiedzać je na rowerze, ocenić letnie miejsca na piknik;D

Edytowane przez Alicja z Krainy Czarow
Czas edycji: 2011-02-13 o 21:13
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.