Ćwiczenia na płaski brzuch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 14:58   #1
marta630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 283

ćwiczenia na płaski brzuch


hej, zbliżają się wakacje, a mój brzuch wygląda po zimie... masakrycznie !!
chce coś szybko z nim zrobić, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku...
zastanawiam się w jaki sposób się motywujecie do codziennych ćwiczeń, i co powiecie na temat 6 Wejdera ? a może macie jakieś inne pomysły na płaski brzuch ?
marta630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:21   #2
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Masakrycznie? Jest otłuszczony? Bo jeśli tak to a6w nic nie da bo rzeźbi,a nie spala,a pod warstwą tłuszczu twój "kaloryfer" nie będzie widoczny.Było już sporo podobnych tematów,wystarczy poszukać.A6W nie jest dobre na kręgosłup

Edytowane przez Karo121
Czas edycji: 2013-02-22 o 15:23
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:10   #3
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Dokładnie, jeżeli masz "oponkę" a6w nic nie da. Proponuję wtedy spalić tłuszczyk przez aeroby, czyli np. biegając, na orbitreku, rowerku
I przy okazji oczywiście wzmacniać mięśnie i tu 6 weidera będzie ok ale ona obciąża mocno kręgosłup
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:35   #4
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez marta630 Pokaż wiadomość
a może macie jakieś inne pomysły na płaski brzuch ?
zmiana diety ;-) a ćwiczenia jako dodatek
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:18   #5
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Najlepsze ćwiczenia na brzuch wykonuje się w kuchni i przy stole
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 00:08   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

ja skończyłam a6w i schudłam 8kg
a brzuch płasciutki jak deska ,mięsnie się zarysowały i pozbyłam się boczków
nie słuchaj osob które nie zrobiły a6w a tylko gdzieś tam coś czytały albo słyszały ,zrób i sama się przekonaj że daje efekty!!!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 06:48   #7
marta630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 283
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez IsabellexD Pokaż wiadomość
Dokładnie, jeżeli masz "oponkę" a6w nic nie da. Proponuję wtedy spalić tłuszczyk przez aeroby, czyli np. biegając, na orbitreku, rowerku
I przy okazji oczywiście wzmacniać mięśnie i tu 6 weidera będzie ok ale ona obciąża mocno kręgosłup
Z tym bieganiem u mnie to jest mały problem, jestem po kontuzji kolana i po operacji, wiec nie mogę obciążać za bardzo kkd.fakt zrobił sie taki brzydki fałd i jestem wsciekla...

A co z motywacją u Was?
marta630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 08:06   #8
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

No to może rower lub rolki na wiosnę?są to aeroby nieobciążające kolan
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 08:23   #9
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez marta630 Pokaż wiadomość
Z tym bieganiem u mnie to jest mały problem, jestem po kontuzji kolana i po operacji, wiec nie mogę obciążać za bardzo kkd.fakt zrobił sie taki brzydki fałd i jestem wsciekla...

A co z motywacją u Was?
Ja kiedyś też miałam taką fałdkę ale rok temu zebrałam się w sobie i zaczęłam ćwiczyć. Teraz dzień bez ćwiczeń to dla mnie dzień stracony to baaardzo uzależnia
Zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, ciasteczek i innych pysznych rzeczy ale nie głodź się, bo to też nie ma sensu
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:51   #10
madziullaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziullaaaaa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 48
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

a6w mozesz oczywiscie spróbować efekty będą zadziwiające na brzuch najlepsze są ćwiczenia z 2kg piłką lekarską. jeśli takiej nie posiadasz możesz posłużyć sie butelką 2l wypełnioną wodą
madziullaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:51   #11
AgleRkowa
Rozeznanie
 
Avatar AgleRkowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Walthamstow
Wiadomości: 787
GG do AgleRkowa
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Ja jestem aktualnie na 9 dniu a6w, jeśli chcesz na priv mogę wysłać Ci zdjęcia zrobione po 1 tygodniu ćwiczeń, co tydzień robię zdjęcie, no i mierzyłam się, ale dopiero w 7 dniu, bo wcześniej nie miałam możliwości.

Ja a6w polecam, jestem zadowolona, oczywiście mój brzuch w 1 dniu nie był mega zatłuszczony, ale troszkę tego tłuszczyku było, różnicę lekką ale widać. Tak jak mówię jak chcesz odezwij się do mnie na GG, maila, zdjęcie porównawcze po 1 tygodniu ćwiczeń mogę przesłać.

Tylko sęk w tym, że ja samej a6w nie robię, dodatkowo robię brzuszki systemem który poleciła mi moja babka z WF, oraz nożyce + rowerek.

A co do motywacji.. hm, na początku na pewno jest ciężko, bo od razu efektów nie widać, ale jak już zauważysz pierwsze efekty to motywacja przychodzi sama bo chcesz dojść do celu "płaskiego brzucha" i wiesz, że to jest możliwe.

Pozdrawiam!
__________________
@ - 28.08...

czekanie...
AgleRkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 20:59   #12
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Najlepsze ćwiczenia na brzuch wykonuje się w kuchni i przy stole
Brakuje mi w tym momencie przycisku "lubię to!"
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:42   #13
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Najlepsze ćwiczenia na brzuch wykonuje się w kuchni i przy stole
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 11:55   #14
aszer
Raczkowanie
 
Avatar aszer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ja skończyłam a6w i schudłam 8kg
a brzuch płasciutki jak deska ,mięsnie się zarysowały i pozbyłam się boczków
nie słuchaj osob które nie zrobiły a6w a tylko gdzieś tam coś czytały albo słyszały ,zrób i sama się przekonaj że daje efekty!!!

Nie schudłaś od a6w 8 kg, schudłaś dlatego, że dzięki temu marnemu programowi wystąpił deficyt kaloryczny, tyle. To nie zmienia faktu, że jest masa innych bardziej efektywnych programów, chociażby siłowy całego ciała wystarczy, żeby spalić tłuszcz (biorąc pod uwagę, że mięśnie brzucha biorą udział praktycznie w każdym ćwiczeniu chcąc nie chcąc). Poza tym nie ukrywajmy, jeżeli jeść dobrze nie będzie to może machać i tysiąc pińcet sto dziewińcet brzuszków i nie da to i tak zadowalających efektów.
__________________

aszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 12:22   #15
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Jest fizjologicznie niemożliwe, żeby za pomocą ćwiczeń angażujących tak mało mięśni spalić w takim czasie 64.000 kcal

Wypowiadając się na temat A6W wypowiadam się nie tylko jako trener ale też jako osoba która kiedyś A6W zrobiła, żeby sprawdzić jej rzeczywistą wartość.


Rzekłam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:45   #16
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

może macie racje nie wiem
faktem jest że schudłam nie robiąc nic innego tylko a6w i mam super brzuszek więc polecam
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:17   #17
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez aszer Pokaż wiadomość

Nie schudłaś od a6w 8 kg, schudłaś dlatego, że dzięki temu marnemu programowi wystąpił deficyt kaloryczny, tyle. To nie zmienia faktu, że jest masa innych bardziej efektywnych programów, chociażby siłowy całego ciała wystarczy, żeby spalić tłuszcz (biorąc pod uwagę, że mięśnie brzucha biorą udział praktycznie w każdym ćwiczeniu chcąc nie chcąc). Poza tym nie ukrywajmy, jeżeli jeść dobrze nie będzie to może machać i tysiąc pińcet sto dziewińcet brzuszków i nie da to i tak zadowalających efektów.

Dokładnie tak, a potem przez takie teorie, że samo a6w starcza na osiąganie pięknego brzucha masę kobiet podejmuje tą próbę i zdziwienie, że brak efektów.

Mam takie samo zdanie jak większości odpowiedzi : dieta redukcyjna + aeroby (jak nie możesz biegać to basen + szybkie chodzenie przez dłuższą ilość czasu niż spacerek 15 minutowy) + trening siłowy na całe ciało i dopiero wtedy dodatkowe ćwiczenia na brzuch by przyśpieszyć spalanie w tym miejscu tłuszczu i zbudować nowe mięśnie.

Nie zaczynaj od końca robiąc tylko ćwiczenia na brzuch.

jeśli jesteś po operacji kolana to zapytaj lekarza jakie ćwiczenia aerobowe możesz wykonywać by wzmocnić stawy kolanowe, które pewnie długi czas były bezczynne i też przez to są osłabione. Pewnie najlepszą opcją jest basen
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:51   #18
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Zazwyczaj to działa tak, że jak ktoś zaczyna ćwiczyć to podświadomie zaczyna kontrolować co je i nagle się okazuje, że dziennie wpada jeden batonik mniej (średnio 400 kcal) i 5 ciasteczek mniej (500 kcal) i załóżmy zaokrąglając moooocnooo w górę że w późniejszych dniach A6W spala około 100 kcal dziennie.

Nagle okazuje się że taka osoba jest do tyłu 1000 kcal dziennie w stosunku do tego co było wcześniej.

I tak to objawia się A6W
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:05   #19
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
może macie racje nie wiem
faktem jest że schudłam nie robiąc nic innego tylko a6w i mam super brzuszek więc polecam
A ja bym chciała zobaczyć foto jeśli można
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 11:00   #20
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Polecam abs workout. Z 6w zrezygnowałam juz dawno- słabe efekty i czasochłonne...
__________________
Keep calm and fu*k this world !
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:15   #21
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez wiktoria112233 Pokaż wiadomość
Polecam abs workout. Z 6w zrezygnowałam juz dawno- słabe efekty i czasochłonne...
A6W i słabe efekty? Albo ktoś nie przestrzegał zaleceń treningu albo oczekuje, że tylko ćwiczenia zgubi nadmiar tłuszczu.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:59   #22
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Patrycja_Jas Pokaż wiadomość
A6W i słabe efekty? Albo ktoś nie przestrzegał zaleceń treningu albo oczekuje, że tylko ćwiczenia zgubi nadmiar tłuszczu.
Nie jestem amatorka i nie mam zbytniego nadmiaru tłuszczu. od kilku lat robie brzuszki z przerwami, szukałam czegos co mi miesnie ładnie ukształtuje i przez to spłaszczy brzuch gdyz moj problem z nieładnym wygladem opierał sie głownie na słabych miesniach. Gdy dłuzej nei cwicze- o zgrozo jakbym w ciazy była W porownianiu z ABS czy nawet zwykłymi brzuszkami A6W dawała marne efekty. A nawet robiłam kilka podejsc zeby sie przekonac. Wiec stwierdziłam ze nie bede sie meczyc skoro pomaga mi cos innego, przyjemniejszego. Wiekszosc moich znajomych ktorzy cwicza regularnie tez nie poleca. No cóż, kazdy ma inne upodobania, na kazdego działa co innego. Ja tylko napisałam ze mi A6W nie odpowiada i tu nie ma o czym dyskutowac. A inne cwiczenia tak jak w moim przypadku wielu moga dac lepszy efekt. Tu trzeba troche pocwiczyc i sie samemu przekonac a nie na zasadzie: o ktos mi mowił ze to fajne to ufam w ciemno i juz nic innego nie szukam.
A jesli chodzi o niewłasciwe odzywianie hmm nie jadam co popadnie i mam raczej niedowage.
__________________
Keep calm and fu*k this world !

Edytowane przez wiktoria112233
Czas edycji: 2013-02-27 o 15:05
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:30   #23
Karolcia_96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Question Ćwiczenia na brzuch i boczki!

Hej Chciałabym się dowiedzieć, jakie są dobre ćwiczenia na brzuch i boczki ? Czy zwykłe brzuszki pomogą, lecz słyszałam , że bardzo plecy po nich bolą Idzie wiosna i przydałoby się jakoś zadbać o brzuch, bo troche tuszczyku się zebrało Pomóżcie !
Karolcia_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:21   #24
marthez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 41
Dot.: Ćwiczenia na brzuch i boczki!

Polecam skakankę i hula-hop z masażerem Tanio i efektownie. No i oczywiście zero słodyczy;p
A brzuszki to nie takie zwykłe 'pełne' tylko takie jak przy 8min ABS- filmiki na youtube. Kręgosłup nie cierpi, a efekty te same

Edytowane przez marthez
Czas edycji: 2013-03-23 o 15:22
marthez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:02   #25
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Ćwiczenia na brzuch i boczki!

Na boczki polecam Tiffany Rothe booty shaking waist, hula hop, skłony na boki i oczywiście masaże
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:09   #26
kac_haxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
ćwiczenia na płaski brzuch

Cześć dziewczyny!
Mam taki problem, że rano jak wstaje mój brzuch jest płaski, wystarczy że zjem kanapkę na śniadanie od razu mi się powiększa i to dość dużo. Próbowałam A6W ale nic nie dało. Jakie ćwiczenia poradzicie na to ?
Pomocy !!!
kac_haxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:18   #27
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Skoro Ci się "powiększa" po śniadaniu, to nie jest problem, który można typowo rozwiązać ćwiczeniami. Złe trawienie, zła dieta. Spróbuj jeść codziennie wieczorem płatki owsiane, może to by pomogło na trawienie, bo zawierają dużo błonnika.
A6W nie da Ci sama w sobie nic, bo najpierw trzeba zrzucić "tłuszcz", a A6W raczej buduje same mięśnie i na dodatek nie jest polecana, ze względu na to, że jest szkodliwa na kręgosłup. Ze swojej strony polecam serdecznie hula hop - genialnie wyrobiło mi talię.
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 14:38   #28
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Biala magia Pokaż wiadomość
Skoro Ci się "powiększa" po śniadaniu, to nie jest problem, który można typowo rozwiązać ćwiczeniami. Złe trawienie, zła dieta. Spróbuj jeść codziennie wieczorem płatki owsiane, może to by pomogło na trawienie, bo zawierają dużo błonnika.
A6W nie da Ci sama w sobie nic, bo najpierw trzeba zrzucić "tłuszcz", a A6W raczej buduje same mięśnie i na dodatek nie jest polecana, ze względu na to, że jest szkodliwa na kręgosłup. Ze swojej strony polecam serdecznie hula hop - genialnie wyrobiło mi talię.
Dokładnie!

Najlepiej opisz co jesz przez cały dzień i po jakich produktach masz właśnie takie wrażenie - z czym jesz kanapki, w jakiej ilości i jaki to jest chleb. Może Twój organizm nie toleruje jakiegoś produktu. A masz problemy z wzdęciami? czujesz się gorzej czy tylko zmianę widzisz na brzuchu?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:29   #29
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Ja mam ten sam problem już długi czas. Tyle, że u mnie na brzuchu też znajduje się trochę tłuszczu i to wydęcie poteguje efekt no i ostatecznie wyglądam jak w wiecznej ciąży.
Mi pomogły ćwiczenia na brzuch-ławeczka głównie bo brzuszki uwrażliwiły mi bardzo kręgosłup. Nie odchudziły one tłuszczu bo tak się nie da, ale mocniejsze mięśnie pomagają trzymać brzuch w ryzach i sam się potem wciąga. No i pomogło też picie codziennie herbatki z kopru włoskiego, ale tylko podczas picia. Gdy przestałam problem wrócił, a tej herbaty podobno długo pić nie można.
Przestałam ćwiczyć, przestałam pić ziółka i znowu to samo...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:31   #30
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Czasem takie wzdęcie może być spowodowane chorobą, może warto byłoby porobić badania czy nie chorujesz na celiakie, chorobe drazliwego jelita etc. Przy których bardzo często od jedzenia posilku zawierajacego dana substancje, ktora dziala negatywnie w danej chorobie moze dochodzic do wzdec.
Albo mogą to być tak jak wcześniej dziewczyny powiedziały niezdrowa dieta, ale i wszystko. Postaraj sie zauwazyc czy za kazdym razem tak jest czy czasami brzuch nie reaguje w ten sposob.
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 10:53:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.