Wesolych Swiat!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-24, 13:27   #1
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Talking

Wesolych Swiat!!!!


***Wszystkim razem i kazdej z osobna zycze cudownych Swiat,spelnienia wszystkich marzen,przychylnosci wszechswiata,sily w ramionach i czystego ognia w sercu,co zapali wszystko wokol Was szczesciem i radoscia.Niech wszystko,czego sie dotkniecie,stanie sie pomocne w spelnieniu marzen,a kazda najdrobniejsza nawet czynnosc przybliza Was do bycia najszczesliwszymi i najbardziej usmiechnietymi osobami na swiecie.

betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 18:21   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Dolaczam sie do zyczen
Zycze Wam Wszytkim Wesolych i Zdrowych Swiat i spelnienia wszystkich Marzen w nadchodzacym Nowym Roku

WESOLYCH SWIAT
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 19:36   #3
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Wesolych Swiat

__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 20:38   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

wesolych swiat wszystkim emigrantkom i nie tylko

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 22:10   #5
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Rowniez zycze wszystkim emigrantkom i nieemigrantkom - wesolych, radosnych swiat!!!
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 22:17   #6
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Zycze wszystkim emigrantkom, abysmy byly silne i zeby spelnily sie nasze marzenia!
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 23:32   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

wszystkiego naj.. spelnienia marzen!!! i zdrowia!!

p.s a u mnie swieta Wielkanocne tzn tak wyglada.. na stole tulipany a za oknem slonce.. a jeszcze wczoraj padalo a dzisiaj jakby wiosna.. ach, nie czuje sie tych swiat bez sniegu...
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 05:59   #8
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez jenn
Zycze wszystkim emigrantkom, abysmy byly silne !
ja chyba jednak jestem silna,bo przetrwalam ta tragiwigilie

no dziewczyny kochane duuuuuzo milosci Wam zycze,szczescia i pogody ducha
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:07   #9
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Ja prawie przetrwalam ta Wigilie, a raczej jej brak, a raczej totalne, dobijajace osamotnienie. Teraz moze byc juz tylko lepiej. Dziewczyny, to byl zdecydowanie najgorszy wigilijny wieczor w moim zyciu.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:10   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez jenn
Ja prawie przetrwalam ta Wigilie, a raczej jej brak, a raczej totalne, dobijajace osamotnienie. Teraz moze byc juz tylko lepiej. Dziewczyny, to byl zdecydowanie najgorszy wigilijny wieczor w moim zyciu.
jenn... tak mi przykro, ale ciesze sie, ze przetrwalas... i zycze Ci, zebys za rok byla szczesliwsza w ten dzien...
ja niby mialam ludzi dookola (mama, brat) ale Wigilii nie bylo, nie obchodzilismy. i same jakies dolujace przemyslenia jestem z Toba...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:13   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

My tez nie mielismy Wigilii typowej-w sumie poszlismy do downtown pospacerowac i do restauracjii na obiad.Do rodziny Tz nie pojechalismy bo wyjezdzali do innej rodziny na swieta.Chcialabym miec taka Wigilie jak w Polsce.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 06:13   #12
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Dzieki Vanilla, w przyszlym roku musi byc lepiej, to sie jakos tak wszystko zlozylo, rozpad zwiazku, przeprowadzka, mieszkanie u obcych ludzi, nowa praca, niepewnosc jutra, brak znajomych... i do tego jeszcze Wigilia... no nie...
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:42   #13
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez jenn
Ja prawie przetrwalam ta Wigilie, a raczej jej brak, a raczej totalne, dobijajace osamotnienie. Teraz moze byc juz tylko lepiej. Dziewczyny, to byl zdecydowanie najgorszy wigilijny wieczor w moim zyciu.


przybij piatke Jenn Ja niby tez mialam wystawna kolacje,pelno ludzi w domu,ale szczerze wszystko mialam w nosie...bo co to za wigilia bez oplatka z widokiem ludzi obrzerajacych sie miechem.Ja zuplenie nie czuje klimatu z rodzina meza,Ci ludzie sa jacys dziwni,sa tutaj bo musza,zeby matce zrobic przyjemnosc.A tesciowa to juz wogole,myslalam ze jej przywale w glowe jakims ciezkim narzedziem.Boze dla tej kobiety wigilia to tylko prezenty......co za pusta,materialistyczna baba....jednym slowem odtsawilismy teart szczesliwej rodzinki....hehehhe
duzo bardziej wolalam wigilie z samym mezem na Florydzie.Bylo przyjemnie,wesolo,bez popisowki i przede wszystkim bez rozpieszczonych bachorow wydzierajacych sie co 2 minuty....bleeeee
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:44   #14
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez jenn
Dzieki Vanilla, w przyszlym roku musi byc lepiej, to sie jakos tak wszystko zlozylo, rozpad zwiazku, przeprowadzka, mieszkanie u obcych ludzi, nowa praca, niepewnosc jutra, brak znajomych... i do tego jeszcze Wigilia... no nie...

Jenn na szczescie te wszystkie zle rzeczy wydarzyly sie w starym roku,ktory juz sie konczy i mozesz o tym zapomniec.Za kilka dni nowy rok pelen niespodzianek glowa do gory,na pewno bedzie lepiej))))
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:47   #15
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Mam nadzieje, nastepny rok musi byc wspanialy!!
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 06:51   #16
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez sunapee
przybij piatke Jenn Ja niby tez mialam wystawna kolacje,pelno ludzi w domu,ale szczerze wszystko mialam w nosie...bo co to za wigilia bez oplatka z widokiem ludzi obrzerajacych sie miechem.Ja zuplenie nie czuje klimatu z rodzina meza,Ci ludzie sa jacys dziwni,sa tutaj bo musza,zeby matce zrobic przyjemnosc.A tesciowa to juz wogole,myslalam ze jej przywale w glowe jakims ciezkim narzedziem.Boze dla tej kobiety wigilia to tylko prezenty......co za pusta,materialistyczna baba....jednym slowem odtsawilismy teart szczesliwej rodzinki....hehehhe
duzo bardziej wolalam wigilie z samym mezem na Florydzie.Bylo przyjemnie,wesolo,bez popisowki i przede wszystkim bez rozpieszczonych bachorow wydzierajacych sie co 2 minuty....bleeeee
A tym to sie nie przejmuj, w koncu jestemy na emigracji w USA, wiec sztucznosci i materializmu tu na pewno wiecej niz w PL. Dlatego wlasnie wszystkim dziewczynom zyczylam sily, zeby sobie min. z tym radzic.
Wigilia, Wigilia i po Wigilii. Mamy to za soba.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 16:28   #17
sanja
Przyczajenie
 
Avatar sanja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 19
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Co prawda troszkę spóźnione - życzenia Wesołych Świąt
To mój debiut na wizażu, aczkolwiek często czytam wizażowe posty, zwłaszcza z działu "emigrantki".
Dziewczyny jesteście wspaniałe! Sama dzielę los emigrantki i dziękuję Wam bardzo, bo niejednokrotnie - to co tu przeczytałam podniosło mnie na duchu.
W nadchodzącym Nowym Roku - dużo miłości, radości, cieprliwości i realizacji wszystkich planów.
sanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 16:36   #18
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez sanja
Co prawda troszkę spóźnione - życzenia Wesołych Świąt
To mój debiut na wizażu, aczkolwiek często czytam wizażowe posty, zwłaszcza z działu "emigrantki".
Dziewczyny jesteście wspaniałe! Sama dzielę los emigrantki i dziękuję Wam bardzo, bo niejednokrotnie - to co tu przeczytałam podniosło mnie na duchu.
W nadchodzącym Nowym Roku - dużo miłości, radości, cieprliwości i realizacji wszystkich planów.
o, jak fajnie witam na forum masz cudny avatarek
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 20:53   #19
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez sanja
Co prawda troszkę spóźnione - życzenia Wesołych Świąt
To mój debiut na wizażu, aczkolwiek często czytam wizażowe posty, zwłaszcza z działu "emigrantki".
Dziewczyny jesteście wspaniałe! Sama dzielę los emigrantki i dziękuję Wam bardzo, bo niejednokrotnie - to co tu przeczytałam podniosło mnie na duchu.
W nadchodzącym Nowym Roku - dużo miłości, radości, cieprliwości i realizacji wszystkich planów.
Dzieki za zyczenia
I witaj na wizazu Kolejna emigrantka sie ujawnila A skad dokladnie jestes??
Pozdrawiam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 13:14   #20
sanja
Przyczajenie
 
Avatar sanja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 19
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Dzięki za miłe powitanie

Obecnie mieszkam w Duisburgu (NRW), a przybyłam tu z W-wy.
Vanilla_sky cieszę się, że podoba ci się mój avatar hehehehe
Ja mam słabość do takich cudaków
sanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 16:27   #21
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez sanja
Dzięki za miłe powitanie

Obecnie mieszkam w Duisburgu (NRW), a przybyłam tu z W-wy.
Vanilla_sky cieszę się, że podoba ci się mój avatar hehehehe
Ja mam słabość do takich cudaków
Ja rowniez witam na naszym forum
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 16:34   #22
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez sanja
Dzięki za miłe powitanie

Obecnie mieszkam w Duisburgu (NRW), a przybyłam tu z W-wy.
Vanilla_sky cieszę się, że podoba ci się mój avatar hehehehe
Ja mam słabość do takich cudaków
widzialam takie maskotki w sklepach, nazywaly sie "ugly dolls" czy jakos tak chcialam kupic, ale niestety byly dosc drogie, wiec poskapilam
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:17   #23
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Kochani juz prawie po swietach, wiec zloze Wam zyczenia Noworoczne, bo kto wie moze sie zdarzyc ze wpadne dopiero po Nowym Roku
Zycze Wam DUZO ZDRÓWKA ( do niedawna wydawalo mi sie to tylko sloganem, ale teraz wiem ze zdrowie na prawde najwazniejsze), SZCZESCIA, SPELNIENIA MARZEN (nawet tych najdziwniejszych), ciekawego zycia, pomyslnosci na kazdy dzien, usmiechu, radosci , CIERPLIWOSCI (tego zyczylabym sobie tez) i wszystkiego czego pragniecie. Samotnym wizazankom aby nigdy nie byly juz samotne, tym niesamotnym aby trwalo tak nadal i w ogole wszystkim ktorzy maja jakies problemy albo przechodza ciezkie chwile aby sie wszystko wyjasnilo i bylo dobrze. Ja Wigilie, i Swieto spedzilam w pracy, dzis tez ide i wroce po polnocy Moze i malo mialam powodow do radosci bo znowu swieta bez rodziny, kryzys z TZ, moj lokator nie przyjal ode mnie prezentu ani oplatka, mam powaznie chora babcie w Polsce, nie mialam choinki, ani Wigilli itp Ale zamiast sie dolowac pomyslalam sobie ze swieta trzeba przezywac w sercu, nawet jak wszystko sie wali Swieta sa dla kazdego Wiele obcych ludzi okazalo mi duzo serca i zyje nadzieją na przyszlosc. Udało nam sie zjesc z mezem (jeszcze) swiateczne sniadanie, nawet jak poszlam po 3 latach do kosciola to ksiadz mnie zaczepil bo stwierdzil ze wygladam na osobe ktora mowi po ang a on szuka kogos do czytania na Mszy ciekawe jak mnie wylowil sposrod Quebeców POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I USZY DO GÓRY
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:59   #24
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Postanowilam odswiezyc watek bo zrobil sie znowu aktualny

Chcialabym zyczyc wszystkim wam Wizazanki Wesolych, Kolorowych i Rodzinnych Swiat. Pysznosci na Wigilijnym Stole, ciepla w sercach i usmiechow na twarzy. Oby wam sie spelnily wszystkie prezentowe marzenia Niech Nowy 2007 rok bedzie lepszy niz poprzedni, niech nam wszystkim w Nowym Roku nie zabraknie zdrowia, humoru i pieniedzy.

Jutro lece do Polski zobaczyc sie z rodzina i spedzic z nimi Swieta. Huraaa!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:42   #25
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

To ja takze dolaczam sie do tych swiatecznych zyczen!WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU MOI EMIGRANCI!!!!!Jestem nowa Wizazanka i musze wam powiedziec ze podoba mi sie!Pozdrawiam Was wszystkich i buzka!!!
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:48   #26
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Postanowilam odswiezyc watek bo zrobil sie znowu aktualny

Chcialabym zyczyc wszystkim wam Wizazanki Wesolych, Kolorowych i Rodzinnych Swiat. Pysznosci na Wigilijnym Stole, ciepla w sercach i usmiechow na twarzy. Oby wam sie spelnily wszystkie prezentowe marzenia Niech Nowy 2007 rok bedzie lepszy niz poprzedni, niech nam wszystkim w Nowym Roku nie zabraknie zdrowia, humoru i pieniedzy.

Jutro lece do Polski zobaczyc sie z rodzina i spedzic z nimi Swieta. Huraaa!
To ja takze jako nowa Wizazanka-emigrantka zycze Wam wszystkim Emigrantom i nie Emigrantom WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO 2007 ROKU!!!!!!!!
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 07:45   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Ale szybko rok minal.....Zycze wszystkim Wesolych Swiati Szczesliwego Nowego roku
I znowu nastepne swieta spedzam tutaj a chcialabym w Polsce.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 15:02   #28
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Ja tez sie dolacze-Wesolych Swiat oraz szczesliwego Nowego Roku
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:36   #29
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Dolaczam sie do zyczen Wesolych Swiat i Najlepszego w Nowym Roku Ja na Swieta zostaje w Szkocji, ale za to mam ulop i spedze go goszczac moja rodzine tutaj Juz sie nie moge doczkac
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 23:21   #30
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Wesolych Swiat!!!!

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Kochani juz prawie po swietach, wiec zloze Wam zyczenia Noworoczne, bo kto wie moze sie zdarzyc ze wpadne dopiero po Nowym Roku
Zycze Wam DUZO ZDRÓWKA ( do niedawna wydawalo mi sie to tylko sloganem, ale teraz wiem ze zdrowie na prawde najwazniejsze), SZCZESCIA, SPELNIENIA MARZEN (nawet tych najdziwniejszych), ciekawego zycia, pomyslnosci na kazdy dzien, usmiechu, radosci , CIERPLIWOSCI (tego zyczylabym sobie tez) i wszystkiego czego pragniecie. Samotnym wizazankom aby nigdy nie byly juz samotne, tym niesamotnym aby trwalo tak nadal i w ogole wszystkim ktorzy maja jakies problemy albo przechodza ciezkie chwile aby sie wszystko wyjasnilo i bylo dobrze. Ja Wigilie, i Swieto spedzilam w pracy, dzis tez ide i wroce po polnocy Moze i malo mialam powodow do radosci bo znowu swieta bez rodziny, kryzys z TZ, moj lokator nie przyjal ode mnie prezentu ani oplatka, mam powaznie chora babcie w Polsce, nie mialam choinki, ani Wigilli itp Ale zamiast sie dolowac pomyslalam sobie ze swieta trzeba przezywac w sercu, nawet jak wszystko sie wali Swieta sa dla kazdego Wiele obcych ludzi okazalo mi duzo serca i zyje nadzieją na przyszlosc. Udało nam sie zjesc z mezem (jeszcze) swiateczne sniadanie, nawet jak poszlam po 3 latach do kosciola to ksiadz mnie zaczepil bo stwierdzil ze wygladam na osobe ktora mowi po ang a on szuka kogos do czytania na Mszy ciekawe jak mnie wylowil sposrod Quebeców POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I USZY DO GÓRY
Az mi sie lezka w oku zakrecila jak przeczytalam caly watek.
Coz nowego moge Wam zyczyc, po prostu mam nadzieje ze moje zyczenia dla Was sie spelnily i rzeczywiscie 2006 rok byl duuzo lepszy od poprzedniego.
U mnie bylo ciut lepiej.
Rozstalam sie z mezem, nie warto bylo ciagnac tego zwiazku. Dostalam staly pobyt w Kanadzie. Bylam w Polsce na wakacjach (wrzesien, pazdziernik), teraz chodze do collegu na intesywny kurs francuskiego, troche pracuje.
Mieszkam u znajomych, poki co jest tak lepiej. Szykuje sie do przeprowadzki ale prace remontowe jeszcze trwaja.
W tym roku swieta spedze z szefem i jego rodzina (u ktorych mieszkam), Wigilii raczej nie planujemy, zreszta nic specjalnego nie planujemy. Ot takie kilka dni relaksu w domowym zaciszu.
Moim marzeniem jest za rok przezyc swieta tak jak kiedys. Zeby znowu wszystko mialo ten gleboki sens. A moze pojade do Polski? Gdyby nie to ze mam egz w styczniu chyba bym sie nie zastanawiala teraz.
Ogolnie idzie wszystko do przodu w moim skomplikowanym zyciu

Dla wszystkich Emigrantek

Jenn!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co u Ciebie?????? Odezwij sie!!!!!
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.