Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 22:43   #1
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221

Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??


Witam, mam duzo pieprzykow i chcialabym sie kilku pozbyc przynajmniej z buzi bo jest ich duzo. I mam pytanie do osob ktore juz usuwaly czy zostaja jakies slady? Szczegolnie po usuwaniu laserowym. Czytalam gdzies kiedys ze zostaja biale plamki. Prosze o odp jesli byl juz taki watek to przepraszam ale ja jakos nie umiem tu nic znalezc chybaze przez przypadek
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:27   #2
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

ja usuwałam... zostaja małe czerwone plamki, które potem zamieniają się w białe plamki z biegiem czasu... z tym że usuwałam na ramieniu, więc myślę że na twarzy też zostaną, jednak również chciałabym usunąć z twarzy więc podłączam się.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 09:44   #3
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

To chyba zależy w jaki sposób są pieprzyki usuwane. Mi dermatolog mówiła, że 2, które mam na ramieniu mogę usunąć laserowo, a te małe z twarzy musieliby wycinać. Dlatego ja na twarz się nie zdecydowałam, już wolę pieprzyki niż blizny.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 17:04   #4
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Ja jako dziecko miałam wycinany na czole, z boku tuż przy włosach. Jak się przyjrzeć to mam bliznę, ale to naprawdę musi ktoś wiedzieć czego szukać.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:21   #5
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Z natury mam strasznie bladą cerę. Można powiedzieć, że trupio-ziemistą ;p. Czy takie białe plamki u mnie będę bardzo widoczne? Czy może nawet w ogóle? Mam do usunięcia 3 pieprzyki (dekolt, ramię i na łokciu, od wewnętrznej) i nie nadają się do usunięcia laserowego. Czy podczas wycinania i po już w domu może to miejsce boleć?
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:30   #6
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Ja miałam wycinany pieprzyk o średnicy niecałego jednego centymetra, nie wiem czy trafiłam na jakiegoś chirurga-rzeźnika, czy zawsze tak się to kończy, ale mam w tym miejscu trzy razy większą, wypukłą bliznę...
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 19:26   #7
szarpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Gandi prawdopodobnie zrobił Ci się coś na deseń bliznowca Moja siostra cioteczna takiego miała poszła do zwykłego chirurga, żeby jej go usunął, a on znowu odrósł. Chyba jedyna Twoja szansa to plastyk, ale taki z zapleczem dermatologicznym. Sis wybrała ten sposób i się udało. Plastyk jeżeli uzna, że jest to bezpieczne ładnie usunie a dermatolog zadba, aby nie było tego rozrostu. Albo chociaż nie aż taki.
Tak samo z pieprzykami. Mało który nie ma komponentów barwnikowych, a tylko takie można usunąć laserem itp. Żaden dobry dermatolog nie usunie pieprzyka z barwnikiem metodą z której nie będzie miał materiału do badania. Dlatego jeżeli usuwać coś z twarzy to też bezpieczniej u chirurga plastyka. Resztę ciała można przykryć, twarz nie za bardzo.

Edytowane przez szarpa
Czas edycji: 2011-08-04 o 19:28
szarpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 16:01   #8
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Jak wygląda cała procedura odnośnie usuwania pieprzyków? Idę do lekarza i co dalej? Lekarz może mi odmówić badania? Czy NFZ pokrywa koszty zabiegu czy mam płacić sama?
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:08   #9
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Ja jakoś w tamtym tyg poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie do takiego szpitala 1 dniowego gdzie usuwają pieprzyki żeby obejrzeli i ewentualnie usunęli, termin będę miec jakoś październik listopad bo duzo ludzi, jeszcze mają później dzwonić kiedy dokładnie to będzie. Noi czekam. Okaże się jak będzie, ja narazie idę na NFZ.
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:31   #10
szarpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

No tak tylko, że lekarz na kontrakcie NFZ nie da skieroweania nausunięcie piperzyków ze względów estetycznych. Musi byćniepokojący bądź znajdować się w miejscu narazonym na częste podrażnianie.
szarpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:00   #11
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Czy po usuwaniu pieprzyków zostaja slady??

Owszem, z tym że mam 2 pieprzyki z białą obwódką które mnie martwią, 1 zmienił kolor i wgl, martwię się więc jeśli te trzeba by było usunąć to niech robią na NFZ, i mam też 2 które obciera stanik i bolą :/ a teraz na łopatce wyskoczyło mi niewiadomo co takie coś w kolorze skóry jakby kokosianka czy coś noi też boli bo szelka od stanika obciera masakra no jak pójdę na 1 wizytę to się rozeznam ile kosztuje usuwanie dla estetyki, jeśli niedużo to będę płacić. Chodzi o to że to co się da to zrobię za NFZ
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.