Rozstępy- problem każdej kobiety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 20:42   #1
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72

Rozstępy- problem każdej kobiety


Hej dziewczyny chyba każda z Was zmaga się z odwiecznym problemem jakim są rozstępy. Zbliżają się wakacje, gdzie trzeba będzie wskoczyć w bikini, ale jak tu paradować skoro na nogach bądź innej części ciała widnieją czerwone a czasem fioletowe paseczki.
Ja sama wybieram się nad morze i jak sobie pomyślę, że mam wystąpić w bikini to już mi słabo Staram się chodzić w dłuższych spódnicach, bo bardzo się wstydze ich Czytałam już o różnych sposobach walki z rozstępami, ale ja poprzestałam tylko na masażach balsamem ujędrniającym. Staram się opalić, żeby nie było ich tak widać. Napewno każda z Was ma jakieś sposoby, dlatego chciałabym żebyście się nimi podzieliły.
Jakie kosmetyki do pielęgnacji należy używać? Może jakieś ćwiczenia pomogą? Czekam na odpowiedzi Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 06:07   #2
anetaswdn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Mam 16 lat . Też mam rozstępy na udach nad kolanami oraz na pośladkach , ale po bokach . Moje rozstępy są białe widać je jak nogę zegnę , ale ja się tym nie przejmuje to ludzi problem niech nie patrzą . Nie wiem ile masz lat , ale nie powinnaś się przejmować najwyżej kup 1 częsciowy , albo tak jak ja 2 cześciowy , ale zamiast slipków takie jakby boxerki i nic nie widać u mnie Pozdrawiam|!
anetaswdn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:01   #3
bleeding_masacra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Ja tam nie potrafię tego olać. Wiem, że sa one ludzka rzeczą ale strasznie mnie irytują. Czytam wiele na ten temat. Wszyscy polecają kremy ale ja w te mazidła nie wierze. Jedynie je zmniejszą lub wybielą a na białe rozstępy nie ma rady. Wiele osób usuwa je laserowo. I nad ta metoda się zastanawiam
bleeding_masacra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:53   #4
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Zgadzam się z koleżanką, rozstępy trudno olewać. Moje najgorsze są na udach prawie na całej długości. Najgorsze co mnie denerwuje to, że jest ciepło laski latają w spodenkach czy krótkich spódnicach a ja choć już padam z gorąca to zakładam leginsy lub długą sukienkę. Smarowałam je rożnymi specyfikami, masowałam ale nic nie dało. Teraz codziennie robię im peeling ale nie taki gruboziarnisty, żeby sobie za bardzo skóry nie podrażnić. Są mniej takie "fioletowe". Zastanawiam się nad kupnem jakiś kremów przeznaczonych dla kobiet w ciąży, napewno są mocniejsze od tych z drogerii. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:47   #5
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

kremy dla kobiet w ciązy nie mogą być mocniejsze..właśnie przeciwnie-są delikatniejsze i zawierają takie substancje, które nie mogą zaszkodzić dzieciaczkowi..stosuje się je dla bezpieczeństwa od 4 miesiąca ciąży..
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:39   #6
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

To jaki dziewczyny polecacie krem ??? Sama już nie wiem jaki kupić, tyle ich jest na rynku.
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:37   #7
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

bleeding_masacra sama zastanawiam się nad usuwaniem laserowym, jakbyś podjęła się tego to daj znać jak rezultaty bo chciałam o tym poczytać ale nigdzie nie znalazłam jakiejś wypowiedzi gdzie dziewczyna pokazałaby zdjęcia jak przed i po i opowiedziała coś ze szczegółami chyba że znalazłaś coś na ten temat to może podrzucisz mi linka?
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 09:21   #8
NatkaZzzz
Raczkowanie
 
Avatar NatkaZzzz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Dziewczyny, jak wiadomo nie ma żadnego sposobu skutecznego usuwania rozstępów... ale ja zbieram wytrwale na laser na razie smaruję ciało Tołpą i jestem w szoku, gdyż są dużo płytsze i wyglądają dużo bardziej estetycznie Tołpa - Eliminator rozstępów, ale pamiętajcie o systematyczności!
__________________
Zapraszam na mojego modowego bloga http://blonde-shopaholic.blogspot.com
NatkaZzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 19:15   #9
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

ja w żadne kremiki nie wierze..a stosowałam każdy, naprawde..od eveline po takie za 450zł..także załamana faktem, że rozstępy obsypały mi łydki umówiłam się za laser fraxel w poniedziałek do warszawy..mam nadzieje, że nie jestem stracona..
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:40   #10
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Cytat:
Napisane przez dobrawrozka Pokaż wiadomość
ja w żadne kremiki nie wierze..a stosowałam każdy, naprawde..od eveline po takie za 450zł..także załamana faktem, że rozstępy obsypały mi łydki umówiłam się za laser fraxel w poniedziałek do warszawy..mam nadzieje, że nie jestem stracona..
a rozstępy masz stare białe czy jeszcze czerwone?
daj znać jak po laserze
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 11:10   #11
b0006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Pomocne będą maści na blizny. Ja stosowałam wiele droższych i tańszych, a jednak mi pomógł zwykły polski cepan (śmierdzi cebulą). Robiłam okłady na noc, najlepsze wtedy są efekty, czyli duża ilość maści, na to plaster.
b0006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 10:09   #12
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

ja mam rozstepy na udach uzywam kremu ziajka na rozstepy i widac efekty trzeba go stosowac codziennie 2 razy rozstepy staly sie jasniejsze i mniej widoczne. ja go szczerze polecam.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 10:56   #13
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

dobrawrozka daj znać jak po laserze bo sama chce pójść bo mam te cholerstwa nawet na łydkach i wszędzie mam już stare z okresu dojrzewania więc mają już ok 10 lat i już żadne kremy maści itd.nie pomogą. Używam z perfecty kremu na rozstępy i niby zrobiły się trochę płytsze ale i tak widać białe szramy, może ten laser pomoże. Daj znać jak tam cenowo jest u Ciebie bo wyczytałam że bodajże w Wilanowie 3000zł kosztuje usuwanie z łydek więc na razie tylko na to bym sie zdecydowała a jakby faktycznie były efekty to zrobiłabym całą resztę.
A może któraś z Was wie coś więcej na ten temat i mogłaby coś powiedzieć?
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:37   #14
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Walka z rozstępami jest ciężka i długotrwała. I żadne kremy nie dadzą spektakularnych efektów, jedynie mogą być uzupełnieniem terapii Z rozstępami walczy się podobnie jak z bliznami. Ja leczyłam blizny laserem Exelo2 i jestem bardzo zadowolona. Niestety 1 zabieg z reguły nie wystarcza i trzeba powtarzać.
Na tym filmiku jest wyjaśniona zasada działania lasera.
http://www.youtube.com/watch?v=-_KL1rxAZf8
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:40   #15
anetaswdn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Kurde powiem , że jest tyle kremów na świecie niby taka wielka technologia to niech że do chu.. pana wymyślą taki co likwiduje , a nie maskuje . Kurde skoro wiedzą już jak zmienia się płeć , likwiduje rozstępy , przeszczep serca no do kur.y nedzy niech zrobią krem do likwidowania , a nie mamy wydawać tysiące żeby się ich pozbyć .Dla mnie to jest chore .
anetaswdn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:25   #16
Rossenkaa
Przyczajenie
 
Avatar Rossenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Mam-Problem/Rozstepy

Przeczytajcie sobie moje sposoby na rozstępy, jakiś czas temu o tym pisałam. Może komuś pomoże
Pozdrawiam.


Rossenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:31   #17
Veilla
Przyczajenie
 
Avatar Veilla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 12
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Ja mam dużo rozstępow na nogach i na piersiach przez co nie moge teraz wychodzić w bikini a nawet krótkich spodenkach. Widziałam jednak, że dobre na rozstępy jest opalanie lub dla leniwcow - samoopalacze. Mnie niestety nie stać na takie "laserowe cuda" i próbuje innych sposobów. Pamietam pomogł mi peeling ale bardzo mocno tarłam skóre i pomogło, rozstępy mi trochę zanikły. Najpierw spróbujcie "domowych sposobów" dłużej a potem gdy nie będzie pomagało to iść pod skalpel. dobrawrozka hmm... jestem ciekawa jak ci pójdzie ;p.
Veilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:35   #18
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

ja tak jak Veilla używam peelingu nie jest jakiś super extra jakości, tylko zwykły do ciała za 9zł. Ma jakieś mikrogranulki. Codziennie podczas kąpieli robię im "zabieg". Widzę lekką różnicę. Jak narazie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś dobrego kremu na rozstępy. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:25   #19
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

ale wszystkie peelingi itd.robicie na te jeszcze czerwone rozstępy prawda? I wtedy jest szansa na ich usunięcie a z moimi już starymi dziadami poradzić sobie może chyba tylko laser.
Coś umilkł ten wątek, szkoda, bo myślałam, że wypowiecie się jak tam po laserze czy są efekty i gdzie najlepiej robić w jakim mieście itd.
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 10:59   #20
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Zmniejszyć widoczność rozstępów... Trudne, ale możliwe. Mocny masaż gąbką, a następnie smarowanie serum do szybkiej redukcji rozstępów Perfecta extra slim Dax Cosmetics. I tak co 2 dni. Po miesiącu - prawie ich nie widać. A skóra bardzo poprawiona jędrność i gładziutka. W Rossmanie w promocji 9 zł spore opakowanie.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 19:20   #21
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

mig25 mam ten sam krem i smarowalam ale pozniej mialam wyjazd skonczyla sie systematycznosc i znów lipa. No i to chyba zmniejsza widoczność tych czerwonych rozstepów bo na białe już chyba to nie pomoże?
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 09:31   #22
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Hej Dziewczyny zakupiłam ostatnio krem na rozstępy Eveline Slim 3D, na razie smaruje dopiero kilka dni, więc nic konkretnego nie mogę powiedzieć. Może któraś z Was już go miała??? jakieś opinie Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:59   #23
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Cytat:
Napisane przez Dominis79 Pokaż wiadomość
mig25 mam ten sam krem i smarowalam ale pozniej mialam wyjazd skonczyla sie systematycznosc i znów lipa. No i to chyba zmniejsza widoczność tych czerwonych rozstepów bo na białe już chyba to nie pomoże?
Pomoże o tyle, że napina skórę i poprawia jej jakość. Ogólnie wygląda się lepiej. Ja jeszcze robię (po wcześniejszym masażu do czerwoności gąbką i rolkami) mazidło:samoopalacz+maść cynkowa+balsam antycelulit. Do tego trening z płyty z Shape'a fatburning i do przodu
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:44   #24
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

mig25a po co do rozstępów maść cynkowa? Przecież ona wysusza a tu chyba chodzi a nawilżenie? Z resztą sama nie wiem bo nie bardzo się na tym znam nic z tymi rozstępami nie robiłam oprócz smarowania kremem na rozstępy, który i tak nic nie dał. W takim razie muszę zakupić te rolki i gąbkę, bo używam myjki i nią zawsze tarłam jak coś, możesz polecić jakieś fajne rolki? Pewnie te z rossmanna?

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny zakupiłam ostatnio krem na rozstępy Eveline Slim 3D, na razie smaruje dopiero kilka dni, więc nic konkretnego nie mogę powiedzieć. Może któraś z Was już go miała??? jakieś opinie Pozdrawiam
tego akurat nie używałam jedynie gerbera dla kobiet w ciąży i teraz mam perfecta ten o którym pisze mig25 i uważam że jest o tyle lepszy że jak na lato i te upalne dni to chłodzenie jakie daje jest nieocenione
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:07   #25
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Ja dostałam fajny " roler-masażer " przy zakupie balsamu Garniera. Masć cynkowa łagodzi podrażnienia po masażu i likwiduje taką gęsią skórkę i podrażnienia, która robi mi się na udach, pośladkach i łokciach. Czasem zamiast maści cynkowej dodaję Alantan. Poza tym w te upały robią mi się takie krostki-potówki i maśc cynkowa skutecznie je likwiduje.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:54   #26
slonce_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

hej dziewczyny ja usunęłam rostepy laserem frakcyjnym efekt super ale niestety kosztowny. teraz walczę z cellulitem pozdrawiam
slonce_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:51   #27
Dominis79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Cytat:
Napisane przez slonce_1987 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja usunęłam rostepy laserem frakcyjnym efekt super ale niestety kosztowny. teraz walczę z cellulitem pozdrawiam
możesz powiedzieć coś więcej na temat tego laseru? Jak efekty? Usuwałaś stare rozstępy i na prawdę taki super efekt? Gdzie byłaś na zabiegach? Sama wybieram się na ten laser tyle że nie wiem gdzie najlepiej pojechać.
Z jakich części ciała usuwałaś, jak były głębokie i ilu potrzebowałaś zabiegów? Czekam niecierpliwie na odpowiedź
Dominis79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 17:11   #28
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

dziewuszki, 22 sierpnia wizyta w Elite w Wawce wiec napisze co i jak jeśli chodzi o laser..narazie potraktuje laserem tylko łydki..co ciekawe,ostatnio p.doktor powiedziała mi,że powstawanie rozstępów to nie takie 'ni z gruchy ni z pietruchy' a mogą być powodem poważnych chorób :
warto zrobić badania:
kortyzolu
pco
nadnercza
czekam właśnie na badania kortyzolu i dopiero będę mogła mieć wykonany zabieg(mam nadzieje)

ps.myślicie,że po usunięciu laserem nie pojawią się nowe rozstępy w tym samym miejscu? tzn..nie odżyją te niby usunięte? dziewczyny opiszcie coś wiecej a nie tylko USUNĘŁAM ROZSTĘPY...cena,czy faktycznie da się usunąć,jaka jest skóra po,kiedy pierwsze efekty widać?czy nie pojawiły się nowe?
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:01   #29
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Laser frakcyjny "dziurkuje skórę" na mikroskopijne kanaliki, można powiedzieć, że uszkadza ją, by mogła się odbudować na nowo. Rozstępy nie powinny się "odnawiać", chyba że to jakieś szczególne miejsce, narażone na "rozciąganie i zwężanie" skóry. Ale myślę, że odpowiednie nawilżanie skóry poradzi sobie z tym.
Cena zabiegu bardzo zależy od wielkości leczonego obszaru. Ja za leczenie buzi (blizny potrądzikowe) płaciłam 1200zł ale rozstępy wielkości dłoni to może być nawet połowa tej ceny.
A jak wygląda skóra po zabiegu? do 24 -36 h po zabiegu jest znaczny rumień, potem skóra wraca do normalnego koloru, ale na skórze pozostaje taka siateczka - po tym mikrokanalikach, od 3-4 dnia skóra się złuszcza i po ok. 7-9 dniach wraca do normalności. Oczywiście wszystko zależy od wartości zastosowanych parametrów i mocy zabiegu. Po jednym zabiegu już po 5 dniach wyglądałam ładnie, a po innym potrzebowałam 10 dni..
Efekty widać już po złuszczeniu wierzchniego naskórka, ale odbudowa kolagenu może trwać nawet do paru miesięcy.
To chyba wszystko Powodzenia!
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 13:00   #30
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Rozstępy- problem każdej kobiety

Miałam robiony fraxel na rozstępy (roczne) równy miesiąc temu. Efektów jeszcze nie ma w ogóle co mnie bardzo,bardzo martwi... Pani doktor zmieniała parametry żeby dotrzeć na różne głębokości skóry. Ale moja pupa dopiero kilka dni temu wróciła do normalności bo tak to przez ponad 3 tygodnie miałam ciągle właśnie te dziurki, o których pisze aspring. W tym tyg. idę do pani dr pokazać jej pupę, zobaczymy co powie. Kolejny zabieg i tak nie wchodzi w grę bo przez min. 2 m-ce nie można wystawiać skóry potraktowanej laserem na słońce a ja wybieram się na dłuuugi urlop... Dam znać co powie pani dr
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.