Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 10:22   #2341
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
gratki i trzymaj sie przez weekend


brawo brawo sporo masz juz na liczniku



gratulacje po@ ja tez mialam spektakularny spadeczek
oby tak dalej

dziewczyny mam nieodparte wrazenie ze jak nie jem po 18 to chudnę bardziejwiem, ze to żle ale jak sie najem wieczorem nawet czystego bialka rano efekty mizerne a jak jem do gora 18-19 (a spac chodze kolo 22-23) to rano efekt duuuzo wiekszy, sama nie wiem bo wszystkie sie tu raczej najadacie wieczorem bialeczka i sa ladne spadki...nie wiem co robic
A ja też po 18 nie jem Dzięki temu nawet efekt psychologiczny większy, bo "czuję" że chudnę gdy mam pusty żołądek
Zresztą lepiej się śpi na "głodnego", choć tylko na początku dietki czułam głód przed snem.
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:30   #2342
Shakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hej Dziewczynki
Nie pisalam tu juz chwile, ale to nie znaczy, ze odpuscilam diete, wrecz przeciwnie.
Niestety zastoje ostatnio mnie dopadly, 3 tydzien na diecie a na liczniku ciągle 61,4 kg
No ale nic, trzymam sie dzielnie, zmieniam diete urozmaicam ją jak moge zeby sprawdzac co moglo byc przyczyną zastoju. Teraz jestem na etapie zwiekszenia ilosci miesa
Pozdrawiam was i gratuluje sukcesow
__________________
65 62,3 62 61,4 60,2 59 58 57 56 55



Shakta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:07   #2343
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

czesc dziewczynki wczoraj pisalalam, ze byl spadek wagi. Dzisiaj sie wazylam rnao jak zwykle i co? szok znowu spadek....60,4 <jupi>
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:17   #2344
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

u mnie dziś wzrost o 200g, ale nadal jestem 900g na minusie od początku tyg i od jutra P

idę na 13.30 na pobranie krwi, od rana nic nie jadłam i ledwo co piłam

gratuluję spadków a tym bez spadków/z wzrostami wytrwałości życzę !
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:39   #2345
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć dziewczyny

Ja miałam troszkę, hmmm można powiedzić "przerwy" w diecie, ale to była siła wyższa
O dziwo, przybył tylko kilogram, który już zrzuciłam, zresztą z nawiązką
Dukam dalej, tym razem już nic nie stanie mi na przeszkodzie

Gratuluję spadków i życzę dalszych sukcesów
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:39   #2346
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

witam obiadowo
jestem super happy bo w koncu przyszla paczka z otrebami a juz sie martwilam ze bede musiala isc do apteki. poza tym zamowilam kakao o obnizonej zawartosci tluszczu i budyn bez cukru
troche smiesznie wyglada ta dziesiecio kilowa torba otrebow. co najmniej jak bym w piekarni pracowala
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:49   #2347
joasska
Raczkowanie
 
Avatar joasska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Jakiś czas nie pisałam, bo póki co leżę strasznie chora, dopiero wczoraj spadła mi kilkudniowa gorączka... Niestety z tego też powodu z dietą nienajlepiej. Mimo tego, w ciągu tygodnia z powodu wstrętnego choróbska spadło 1,5 kg, czyli nie dość, że usunęłam wcześniejszy wzrost, to jeszcze o 0,6 przekroczyłam wagę najniższą Dziś jest 62,1 W poniedziałek mam nadzieję, że będę już zdrowa, wtedy też grzecznie ruszam z PW

Buziaki i gratuluję spadków!!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

pauledda, ja się ostatnio jednak skusiłam na zakup skrobii kukurydzianej na allegro Przyszedł 4-kilogramowy wór Całą rodzina miała ubaw
__________________
Ćwiczę z Ewą od 25.08.2012!

Skalpel: 6
Killer: 0
Tiffany back/waist: 6
Fitappy ramiona: 6

biceps: 32 xm
biust: 97 cm
talia: 78 cm
brzuch: 95 cm
biodra: 98 cm
udo: 53 cm
joasska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 12:58   #2348
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez joasska Pokaż wiadomość
pauledda, ja się ostatnio jednak skusiłam na zakup skrobii kukurydzianej na allegro Przyszedł 4-kilogramowy wór Całą rodzina miała ubaw
ja stety niestety musialam tyle zamowic, bo inaczej nie przyslaliby nic. musi byc minimum zamowienia ale i tak to zuzyje
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:07   #2349
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Kostka jesli chodzisz spac o 22 to kolacja o 19 jest jak najbardziej ok Ja tez staram sie jesc do 19 i kolacje starac sie jesc jak najbardziej bialkowa.

Gratuluje wszystkim spadkow
U mnie dzis waga taka sama jak wczoraj, ale to przed porcelanka i moj organizm sie msci bo nic nie jadlam od 15 do 19.30 ale musialam jechac po butki i torebke na dzisiejsza impreze wiec jestem usprawiedliwiona

Dzis czeka mnie ciezki wieczor bo idziemy do wloskiej knajpy, ale ze ja jestem 'szczffany lis' jak to mnie Sparta nazwala to im nasciemnialam, ze maki jesc nie moge i maja mi zrobic salatke z grillowanym kurczakiem, bez dressingu i lody jogurtowe na deser - moze nie bedzie tak zle Fajnie bedzie bo jestem jedyna niepijaca osoba
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:15   #2350
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Kostka jesli chodzisz spac o 22 to kolacja o 19 jest jak najbardziej ok Ja tez staram sie jesc do 19 i kolacje starac sie jesc jak najbardziej bialkowa.

Gratuluje wszystkim spadkow
U mnie dzis waga taka sama jak wczoraj, ale to przed porcelanka i moj organizm sie msci bo nic nie jadlam od 15 do 19.30 ale musialam jechac po butki i torebke na dzisiejsza impreze wiec jestem usprawiedliwiona

Dzis czeka mnie ciezki wieczor bo idziemy do wloskiej knajpy, ale ze ja jestem 'szczffany lis' jak to mnie Sparta nazwala to im nasciemnialam, ze maki jesc nie moge i maja mi zrobic salatke z grillowanym kurczakiem, bez dressingu i lody jogurtowe na deser - moze nie bedzie tak zle Fajnie bedzie bo jestem jedyna niepijaca osoba
a ja nie dam rady jesc tak wczesnie :/ z glodu umieram... a jak siedze do pozna to zdaza mi sie jakiegos wiesniaka przegrysc o 22.00
co do wyjscia to bedzie dobrze napewno dasz rade ja jutro mam impreze typowo wloska idziemy na pizze do znajomych bedzie ze 20 osob :/ ale juz powiedzialam ze ja pizzy nie jem i przyniose sobie miecho zeby na grillu zrobic chyba ze zrobie pizze dukana
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg

Edytowane przez pauledda
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:21
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:32   #2351
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

ja chodzę spać o 2, 3 nad ranem/w nocy jakbym zjadła ostatni posiłek o 18 to kolejnego bym chyba nie dożyła
nie no ale jedząc o 18 to ja o 22 muszę jeszcze coś wsunąć bo jak usiłowałam kiedyś wytrzymać bez to źle się to skończyło... napadem na zwykły chleb, szynke, majonez...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:38   #2352
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ja chodzę spać o 2, 3 nad ranem/w nocy jakbym zjadła ostatni posiłek o 18 to kolejnego bym chyba nie dożyła
nie no ale jedząc o 18 to ja o 22 muszę jeszcze coś wsunąć bo jak usiłowałam kiedyś wytrzymać bez to źle się to skończyło... napadem na zwykły chleb, szynke, majonez...
twoje teksty mnie rozwalaja
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:56   #2353
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ja chodzę spać o 2, 3 nad ranem/w nocy jakbym zjadła ostatni posiłek o 18 to kolejnego bym chyba nie dożyła
nie no ale jedząc o 18 to ja o 22 muszę jeszcze coś wsunąć bo jak usiłowałam kiedyś wytrzymać bez to źle się to skończyło... napadem na zwykły chleb, szynke, majonez...
Nie no to przeciez oczywiste, ze jesli sie chodzi spac o 2/3 to kolacje sie zjada okolo 23/polnocy. Tak na 3 godzinki przed snem
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:07   #2354
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Gratuluję wszystkim spadków

A u mnie dziś będzie królewska uczta Pizza a do tego dziś sobie kupiłam w cukierni po wąziutkim plasterku tiramisu, ciasta gruszkowego, orfeusza i takiej kremówki Oczywiście każdy pasek jeszcze na pół z mężem Jak królewsko to królewsko.

Ale mój maż to jest najlepszy! Wczoraj przyznał mi się, że czasami sobie podjada cukierki czekoladowe a jakby tego było mało okazało się, że: zjadł Grześka, a na wieczór zrobił się głodny to zrobił sobie białą bułkę (kupioną dla dziecka). Ja się twardo trzymałam. Jak on chce grzeszyć to proszę bardzo.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:09   #2355
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witam obiadowo
jestem super happy bo w koncu przyszla paczka z otrebami a juz sie martwilam ze bede musiala isc do apteki. poza tym zamowilam kakao o obnizonej zawartosci tluszczu i budyn bez cukru
troche smiesznie wyglada ta dziesiecio kilowa torba otrebow. co najmniej jak bym w piekarni pracowala

pauledda, to może pomyśl o tej piekarni



joassko
- ile masz wzrostu, jeśli można spytać, bo do podobnej wagi dążę (58kg max) i ciekawa jestem


wróciłam z pobrania i było super, daaawno nie byłam i chyba coś mi się pokręciło, bo nic w tym strasznego, a pielęgniarka zwinna i szybka, wieczorem pewnie nawet śladu po wkłuciu nie będę mogła znaleźć, pędzę wsuwać wreszcie mój 1 posiłek dnia dzisiejszego, przez tą przymusową głodówkę pewnie waga jutro nie spadnie :/

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim spadków

A u mnie dziś będzie królewska uczta Pizza a do tego dziś sobie kupiłam w cukierni po wąziutkim plasterku tiramisu, ciasta gruszkowego, orfeusza i takiej kremówki Oczywiście każdy pasek jeszcze na pół z mężem Jak królewsko to królewsko.
okrutnica!
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:27   #2356
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim spadków

A u mnie dziś będzie królewska uczta Pizza a do tego dziś sobie kupiłam w cukierni po wąziutkim plasterku tiramisu, ciasta gruszkowego, orfeusza i takiej kremówki Oczywiście każdy pasek jeszcze na pół z mężem Jak królewsko to królewsko.

Ale mój maż to jest najlepszy! Wczoraj przyznał mi się, że czasami sobie podjada cukierki czekoladowe a jakby tego było mało okazało się, że: zjadł Grześka, a na wieczór zrobił się głodny to zrobił sobie białą bułkę (kupioną dla dziecka). Ja się twardo trzymałam. Jak on chce grzeszyć to proszę bardzo.
jejku błagam nie kuś
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:34   #2357
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

oj, sorki dziewczyny.

Ale następnym razem jak napiszecie co Wy jecie na królewskie danie to będziemy kwita.

Zresztą myślę, że jak jutro wejde na wagę to to będzie mój jedyny taki bogaty królewki posiłek
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:37   #2358
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
oj, sorki dziewczyny.

Ale następnym razem jak napiszecie co Wy jecie na królewskie danie to będziemy kwita.

Zresztą myślę, że jak jutro wejde na wagę to to będzie mój jedyny taki bogaty królewki posiłek
zartujemy
ja bym chciała móc już napisac co jem na to danie pierwszy raz
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:41   #2359
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

mam pytanie do dłużej dukajacych... ile trwal wasz najdłuższy zastój (bez grzeszny) i potem jak ruszyło to w jakim tempie??
U mnie dziś mijają 3 tyg (z czego 2,5 bez produktów zastojowych po za nutelka 2x w akcie desperacji)
Jestem dopiero 53 dni na diecie... a planowałam przynajmniej 100 II fazy i zobaczyć co dalej...
Natomiast tracę motywacje... od zeszlego piatku mam na dodatek +0,6 na koncie (dodam ze według doktora zostało mi 11kg do zgubienia!!!)
Trace wiarę a na prawdę się staram... nie wiem ile wytrwam bez efektów...
__________________
13.10 -
Pilates z JF

Edytowane przez legalna_blondynka
Czas edycji: 2010-12-10 o 14:43
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 15:01   #2360
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

witam przy kubku goracej kawki z mleczkiem i slodzkiem, w piekarniku piecze sie sernik i pieknie pachnie w calym domu poczulam chyba atmosfere świąt
na śniadanko owsianka z wieśniakiem i cynamonem, potem wędzony łosoś i jajo na twardo, na obiad piers z kurczaka w przyprawach i na deser galertka z syropu z lidla, a potem bedzie sernik na podwieczorko-kolacje zapewne mama piecze kurczaka w rekawie na kolacje to jak bede glodna to zjem sobie
wczoraj znowu od dwoch osob uslyszalam jak to schudlam i zebym nie przesadziła, ale dukam grzecznie dzisiaj to nawet na grzeszki ochoty nie mam ;P
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:02   #2361
kamisiag84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witajcie kobitki
ja dzisiaj rano po siusku 62 czyli wzrost od wczoraj. jakos dziwnie sie czuje brzuch mnie boli i niedobrze mi czasami, mam nadzieje ze to przed @. ja od jutra zaczynam III, dupcia mi spadla brzuch tez(wg mojego meza ) ja czuje sie dobrze z tym wiec czas na koleja faze.
a mam pytanko czy na III fazie moge robic sobie sama chleb wg przepisu Dukana zamiast ten pelnoziarnisty? ziemniakow mi nie brakuje wiec mysle ze sie obejde, gorzej z pizza i kebabem
no i oczywiscie ciasta raczej tez bede robic Dukanowe
kamisiag84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:10   #2362
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dłużej dukajacych... ile trwal wasz najdłuższy zastój (bez grzeszny) i potem jak ruszyło to w jakim tempie??
U mnie dziś mijają 3 tyg (z czego 2,5 bez produktów zastojowych po za nutelka 2x w akcie desperacji)
Jestem dopiero 53 dni na diecie... a planowałam przynajmniej 100 II fazy i zobaczyć co dalej...
Natomiast tracę motywacje... od zeszlego piatku mam na dodatek +0,6 na koncie (dodam ze według doktora zostało mi 11kg do zgubienia!!!)
Trace wiarę a na prawdę się staram... nie wiem ile wytrwam bez efektów...
Na Twoim miejscu to ja bym zrobila sobie 2 - 3 dni weglowodanowe i pozniej zaczela od Protein ale bez dodatkow z III listy - moze wtedy ruszy? Mi takie 4 dni wegli bardzo pomogly chociaz waga wahala mi sie tylko tydzien, ale juz 6 miesiecy dukalam i wiem ze pewnie rzucilabym to w cholere jakbym jeszcze raz stanela na wage i zobaczyla to samo co 2 dni wczesniej Fakt, ze wzroslo mi o 2,5 kg ale teraz spada 500 jednego dnia, potem 100, potem 700, potem 100, wczoraj znow 700 a dzis stoi, ale to dlatego bo wczoraj mialam dluga przerwe miedzy obiadem a kolacje i sie na mnie msci
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:13   #2363
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hej dziewczyny Ja jak to na piątkowy obiad przystało właśnie zjadła rybkę w sosie jogurtowym z czosnkiem i koperkiem PYCHOTKA Teraz mam ochotę na jakieś słodkości. Już od kilku dni za mną chodzą a muszę Wam się pochwaliś, że odkąd zaczęłam dietę ni słodkiego nie jadłam. Nawet kawy i herbaty nie słodzę. generalnie z mojego menu zniknął cukier i słodzik też. Ale tak sobie myślę, że może coś bym dzisiaj upichciła Może te cynamonowe ciasteczka? Macie może jakiś łatwy i szybki pomysł na słodką przekąskę?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:15   #2364
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja jak to na piątkowy obiad przystało właśnie zjadła rybkę w sosie jogurtowym z czosnkiem i koperkiem PYCHOTKA Teraz mam ochotę na jakieś słodkości. Już od kilku dni za mną chodzą a muszę Wam się pochwaliś, że odkąd zaczęłam dietę ni słodkiego nie jadłam. Nawet kawy i herbaty nie słodzę. generalnie z mojego menu zniknął cukier i słodzik też. Ale tak sobie myślę, że może coś bym dzisiaj upichciła Może te cynamonowe ciasteczka? Macie może jakiś łatwy i szybki pomysł na słodką przekąskę?
najszybciej to kogel-mogel, wiesniak ze slodzikiem i cynamonem, albo homo nat ze slodzikiem, odrobina kawy rozpuszczalnej albo z kakao !
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:36   #2365
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
wiecie co, wymyslilam ciasteczka cynamonowe, pewnie juz takie robilyscie i moje to rzadne odkrycie a tak nosilo mnie na jakies ciacho wiec zrobilam:
2 jajka, 3 lychy otrab (otrebow?) owsianych, cynamon (na oko) i slodzik tez na oko zmiksowalam wszystko. nastepnie rozgrzalam piekarnik na 180-200° C. na blasze pokrytej papierem do pieczenia poukladalam roznego rodzaju foremki do ciastek, nastepnie chochelka wlewalam ciasto (1,3 foremki) wstawilam do piekarnika na 20-30 minut. nastepnym razem zrobie fotki. pychotka normalnie...
pauledda powiedz mi proszę czy to ciasto wychodzi bardzo rzadkie i wyrasta? Pytam, bo nie mam żadnych foremek tylko takie małe na babeczki i nie wiem czy lepiej w nich zrobić czy po prostu ciasto wylać na papier?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:45   #2366
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dłużej dukajacych... ile trwal wasz najdłuższy zastój (bez grzeszny) i potem jak ruszyło to w jakim tempie??
U mnie dziś mijają 3 tyg (z czego 2,5 bez produktów zastojowych po za nutelka 2x w akcie desperacji)
Jestem dopiero 53 dni na diecie... a planowałam przynajmniej 100 II fazy i zobaczyć co dalej...
Natomiast tracę motywacje... od zeszlego piatku mam na dodatek +0,6 na koncie (dodam ze według doktora zostało mi 11kg do zgubienia!!!)
Trace wiarę a na prawdę się staram... nie wiem ile wytrwam bez efektów...
wiesz co, ja mialam chyba tydzien, albo ponad tydzien zastoju...waga wahala sie miedzy 62,5-64 roznie...codziennie wzrost powrot itp...alw wczoraj czy przedwczroaj bylo 61,4 a dzisiaj 60,4 badz wytrwala!!
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:47   #2367
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
pauledda powiedz mi proszę czy to ciasto wychodzi bardzo rzadkie i wyrasta? Pytam, bo nie mam żadnych foremek tylko takie małe na babeczki i nie wiem czy lepiej w nich zrobić czy po prostu ciasto wylać na papier?

3 lyzki otrebow owsianych + 1 jajko + slodzik + cynamon - wymieszac lyzka, piec przez 15-20 minut w 180 stopniach (wylozyc lyzka na blache pokryta papierem do pieczenia)

tutaj zdjecie ciasteczek:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...3538.556480630
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:57   #2368
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
3 lyzki otrebow owsianych + 1 jajko + slodzik + cynamon - wymieszac lyzka, piec przez 15-20 minut w 180 stopniach (wylozyc lyzka na blache pokryta papierem do pieczenia)

tutaj zdjecie ciasteczek:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...3538.556480630
dziękuję ślicznie na pewno zrobię wyglądają pysznie i pewnie równie dobrze smakują
zapomniałam zapytać ile ciasteczek wychodzi z tej ilości składników?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.

Edytowane przez gitmartusia
Czas edycji: 2010-12-10 o 17:03
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:13   #2369
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ha! I obiadek za mną! A była ćwiartka z kurczaka gotowana, moskaliki, 2 jajka na miękko, 3 plasterki wędlinki, jako deser wieśniak ze słodzikiem, a teraz została tylko herbatka na dopełnienie i... koniec na dzisiaj (A podejrzewam, że wcześniej jak za 6 godzin raczej spać nie pójdę )
Można jak się chce
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:00   #2370
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam ponownie zjadłąm na obiadek dddddddużo ryby miruny z brokułowymi kolecikami właściwie jednym bo reszte zjadłam w ciągu dnia
Acha co do tego wczorajszego tematu zrobiłam test i na szczęscie NEGATYW
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.