Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 19:39   #3811
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
znam ten bol, u nas jeszcze chyba gorzej
ja sernik robie na serku linessa a kupuje go w lidlu on chyba jest niemiecki wiec moze sprobuj z nim pokombinowac
Linessa jest sprobuje.
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
a bylas w Aldim?? tam prawie wszystko jest w wersji light...w moim tylko w Polsce np. jest ser homogenizowany 0% ale konsystencja zwyklego sera nie homo, swietny na serniki i serek ze szczypiorkiem moze taki znajdziesz, albo w lidlu ale ztego co wiem to u was lidle sa gorzej zaopatrzone niz aldiki a u nas odwrotnie...
nie lubie ani aldika ani lidla
Do aldika chodze tylko po mieso, ale teraz poszukam jeszcze tego serka homogenizowanego.

Uff! Drugi dzien diety za mna

Wybaczcie, ze was tak zameczam pytaniami, ale...
na liscie nr 2 nie ma salaty lodowej, czy to znaczy ze nie mozna? Bo inne salaty sa.

i drugie pytanie:
czym polewacie salaty np. roszponke?
Bo oliwy nie mozna, wiec chyba jakies sosy jogurtowe?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:39   #3812
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dziś 7 dzień dukania.Jestem kompletnie zafascynowana ta dietą.Zwariowalam na jej punkcie

powiedzcie mi prosze bo nie mogę tego nigdzie znaleśc ile można dziennie skrobi kukurydzienej??i czy na IIfazie i na P i na PW można ją stosowac??
oj kochana słabo czytasz
1 łyżka na 2 fazie i na P i PW jeśli oczywiście waga spada jeśli nie trzeba by było zaprzestać korzystania
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:44   #3813
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

A ja już mykam na dobre, dobranocka!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:44   #3814
bestyjazlaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 90
GG do bestyjazlaaa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Ja na ochojcu pracuję, a jestem z ligoty

A ja mam babcię z ochojca
__________________
... i będę szczęśliwa...
bestyjazlaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:22   #3815
JeannyGd
Raczkowanie
 
Avatar JeannyGd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość


Moze nie muffinki , ale otrebowe ciasteczka -
3 lyzki otrab owsianych, 1 jajko, 3/4 lyzeczki proszku do pieczenia, kakao/kawa/cynamon/aromat zalezy na co mamy ochote no i slodzik do smaku. Mieszamy wszystko razem, wykladamy lyzka na blache wylozona papierem do pieczenia i pieczemy 15-20 minut w 180*C
Simply dziekuję za przepis dzisiaj już nie zdąże, ale wyprobuję na pewno. Jak znajdę fajny przepis na muffunki to napiszę. Ktoś kiedyś podawał , ale nie mogę odszukać
__________________
Początek 08.10.11 : 99,0
Dzisiaj : 94,6
od początku: -4,4
Icel- 85kg (3 m-ce)


-
JeannyGd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:31   #3816
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dziewczynki mam jeszcze 2 pytanka

Czy stosujecie na 2 fazie kostki rosolowe, jesli tak to jakie sa odpowiednie?

Na jakim miesku robicie rosolek.wywar? Mam smaka na galert z kurczaka, chce zrobic wywar warzywno mięsny - chyba z kurczaka, ale tak z piersi? Czy moze z cwiartki normalnie ale bez skory? Albo ze skora? Jak robicie?
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:41   #3817
monichora
Raczkowanie
 
Avatar monichora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
GG do monichora
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Wpadłam poinformować o dwóch sprawach.
1. @ przyszła dziś więc sprawa się wyjaśniła.
2. Jutro z rana wynoszę się z synkiem od męża do rodziców, nie wiem na jak długo, może na stałe, więc kontakt z Wami będę miała utrudniony. Na pewno nie dam rady nadrabiać ale zajrzę czasami

Życzę Wam powodzenia w diecie

Wszystkiego dobrego, powodzenia z całego serca Ci życzę

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dziś 7 dzień dukania.Jestem kompletnie zafascynowana ta dietą.Zwariowalam na jej punkcie

powiedzcie mi prosze bo nie mogę tego nigdzie znaleśc ile można dziennie skrobi kukurydzienej??i czy na IIfazie i na P i na PW można ją stosowac??
Witaj, ja też od poniedziałku zaczęłam Dukać więc jesteśmy dwie nowe Skrobii możesz tylko łyżeczkę albo łyżkę i to od drugiej fazy, ja też wszystko zapominam co tam pisało i dziennie 10 razy to czytam Trwam dzielnie z Wami i czuje się świetnie
monichora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 20:41   #3818
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
...Czy stosujecie na 2 fazie kostki rosolowe, jesli tak to jakie sa odpowiednie?
Na jakim miesku robicie rosolek.wywar? Mam smaka na galert z kurczaka, chce zrobic wywar warzywno mięsny - chyba z kurczaka, ale tak z piersi? Czy moze z cwiartki normalnie ale bez skory? Albo ze skora? Jak robicie?
Ja osobiście robię wywar na ćwiartkach bez skóry z włoszczyzną a czasem bez. Możesz też zrobić wywar z wołowinki Osobiście kostek nie polecam choć zdarzyło mi się użyć bulionetki wołowej do kapusty z grzybami Ta bulionetka chyba najbardziej dla nas pasuje w ostateczności oczywiście...
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:45   #3819
Latina19
Raczkowanie
 
Avatar Latina19
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam dziewczyny, to mój pierwszy post na forum od jutra mam zamiar przejść na dietkę. Wygląda zachęcająco, a już w moim przypadku gorzej wagowo być nie może
Trochę boję się, że nic z tego nie będzie bo mam słabą wolę Pozdrawiam wszystkie proteinki
Latina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:48   #3820
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Ja osobiście robię wywar na ćwiartkach bez skóry z włoszczyzną a czasem bez. Możesz też zrobić wywar z wołowinki Osobiście kostek nie polecam choć zdarzyło mi się użyć bulionetki wołowej do kapusty z grzybami Ta bulionetka chyba najbardziej dla nas pasuje w ostateczności oczywiście...
Dzięki za odpowiedz - tak zrobie, z cwiartki bez skory i na wloszczyznie. Strasznego smaka mam na taka galaretke
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:58   #3821
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Latina19 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, to mój pierwszy post na forum od jutra mam zamiar przejść na dietkę. Wygląda zachęcająco, a już w moim przypadku gorzej wagowo być nie może
Trochę boję się, że nic z tego nie będzie bo mam słabą wolę Pozdrawiam wszystkie proteinki
Ile masz wzrostu, ile teraz ważysz i ile chcesz zrzucić? Teścik zrobiony? Książka przeczytana? I pierwsze posty również? Zakupy dukanowe zrobione?
A tak poza tym to WITAJ
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 22:25   #3822
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witajcie!!!! jestem nowa.

jestem w trakcie czytania ksiażki,a le testu nie zrobiłam tzn. ktos mnie tu przestraszył ze dużo kosztuje więc nie dokończyłam. Ja chce zrzucic jakieś 8 kg. Dobic do 50 kg przy wzroscie 164. I mam zamiar zacząć te dietę. Mam pytanie dotyczące serka O%, obawiam sie że w najbliższej okolicy takiego nie znajde. U nas sa takie homo łowickie. można go czymś zastąpić robiąc chleb dukanowy badz placuszki???

czy ten test jest koniecznoscia?
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:36   #3823
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć dziewczynki
Siala, oby się wszystko ułożyło
Latina, czekamy na więcej informacji i witaj

ja dziś zrobiłam sernik i polałam nutellą pycha wyszło...nawet mój TŻ, któremu rzadko coś smakuje z Dukana powiedział, że jak prawdziwy
poza tym, miałam kiepski dzień. W ogóle od dłuższego czasu borykam się ze strasznymi huśtawkami nastroju i nie wiem dlaczego im mniej na wadze tym...wydaje mi sie, ze jestem grubsza mieszcze się w mniejsze ubrania (dziś kupiłam spodnie 42, w maju 2009 kupowałam 50), ale patrząć w lustro cały czas widze wały tłuszczu i rzucam ciuchami, i wszystkim bo twierdze, że nie mam się w co ubrac bo we wszystkim grubo wyglądam

biedny TŻ...musi to wszystko znosić Mama to juz się nawet woli nie odzywac

zastanawiam się nawet, czy nie iść z tym do psychologa miałam bardzo ciężki rok, straciłam 3 bardzo bliskie mi osoby, w pracy układa się średnio i tak sobie tłumacze, że może dopiero teraz gdzieś się to odbija.. sama nie wiem

od jutra warzywka chyba zrobie taką zapiekanke z kurczakiem i bakłażanem, musze coś pomyślec
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:48   #3824
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
fajnie to masz zabawe z dzieciakamiswiat jest maly


jak zrobilas lasagne w wersji dukan
bez makaronu zrobilam sos ragù, jestem na PW wiec przecier pomidorowy, cebula, seler i marchew moge mieso to wiadomo, beszamele ze skrobii i mleka, na koniec tarta mozzarella linessa light.. no i przekladalam sos, beszamela i ser...do piekarnika na 15 minut i gotowe...
przepyszne danie ... na deser piernik dukanowy

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
Witajcie!!!! jestem nowa.

jestem w trakcie czytania ksiażki,a le testu nie zrobiłam tzn. ktos mnie tu przestraszył ze dużo kosztuje więc nie dokończyłam. Ja chce zrzucic jakieś 8 kg. Dobic do 50 kg przy wzroscie 164. I mam zamiar zacząć te dietę. Mam pytanie dotyczące serka O%, obawiam sie że w najbliższej okolicy takiego nie znajde. U nas sa takie homo łowickie. można go czymś zastąpić robiąc chleb dukanowy badz placuszki???

czy ten test jest koniecznoscia?
za sam test sie nie placi wiec zmykaj smialo na stronke i rob tescik

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Siala, oby się wszystko ułożyło
Latina, czekamy na więcej informacji i witaj

ja dziś zrobiłam sernik i polałam nutellą pycha wyszło...nawet mój TŻ, któremu rzadko coś smakuje z Dukana powiedział, że jak prawdziwy
poza tym, miałam kiepski dzień. W ogóle od dłuższego czasu borykam się ze strasznymi huśtawkami nastroju i nie wiem dlaczego im mniej na wadze tym...wydaje mi sie, ze jestem grubsza mieszcze się w mniejsze ubrania (dziś kupiłam spodnie 42, w maju 2009 kupowałam 50), ale patrząć w lustro cały czas widze wały tłuszczu i rzucam ciuchami, i wszystkim bo twierdze, że nie mam się w co ubrac bo we wszystkim grubo wyglądam

biedny TŻ...musi to wszystko znosić Mama to juz się nawet woli nie odzywac

zastanawiam się nawet, czy nie iść z tym do psychologa miałam bardzo ciężki rok, straciłam 3 bardzo bliskie mi osoby, w pracy układa się średnio i tak sobie tłumacze, że może dopiero teraz gdzieś się to odbija.. sama nie wiem

od jutra warzywka chyba zrobie taką zapiekanke z kurczakiem i bakłażanem, musze coś pomyślec
ja tez mam ciagle zmienny nastroju... raz jestem szczesliwa i tancze jak powalona, za 10 minut rycze w poduszke... jakies przesilenie zimowe jest....
przykro mi z powodu tego zdarzenia... duzo przeslac i pewnie ciezko ci jest pogodzic sie z tym... jesli czujesz ze powinnas isc do psychologa do idz, zle ci nie zrobi... trzymaj sie mocno...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg

Edytowane przez pauledda
Czas edycji: 2011-01-09 o 23:34
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 06:34   #3825
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Ja też ją kocham! A Pierrota Dukana, to bym uściskała z radości!A teraz mykam, bo muszę plan pracy do pracy napisać, narka...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------


Ze skrobią trzeba ostrożnie, bo może powodować zastoje, wszystko zależy od danego organizmu, podobnie jest z kakao, i nie ma znaczenia s w II fazie czy jesteś na P, czy na PW, sama musisz u siebie zaobserwować, jak w/w produkty na Ciebie działają, jak będzie wolno spadać, lub zastoje, to je odstaw

Dzięki za odp,to na razie używam i zobaczę jak mój organizm będzie reagował.
Ja dziś ważyłam się 7 dni dukania i prawie 2 kg na minusie,w cm też ubyło.bardzo sie cieszę
Największym minusem są straszne zaparcia.Nie pomaga picie wody ani otreby:/
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 06:36   #3826
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry!
U mnie niestety kolejny wzrost Powoli sił mi brak.... Za kilka dni powinno być 58 a jest 66,6 :/ Normalnie zastoje mnie kochają...
Pysia chyba każdy ma humorki A tak poważnie to niestety kiedyś organizm musi odreagować nasze stresy. U mnie to był 01.01.2011 - po ciężkiej sylwestrowej nocy wszystko puściło i cały dzień spędziłam z nosem w poduszce.
Najlepiej się wykrzyczeć, wypłakać a potem głowa do góry i hej do przodu
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 06:38   #3827
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez monichora Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego, powodzenia z całego serca Ci życzę



Witaj, ja też od poniedziałku zaczęłam Dukać więc jesteśmy dwie nowe Skrobii możesz tylko łyżeczkę albo łyżkę i to od drugiej fazy, ja też wszystko zapominam co tam pisało i dziennie 10 razy to czytam Trwam dzielnie z Wami i czuje się świetnie
Witaj
Miło,że jest ktoś nowy jak ja(i nie doczytamy)Trzymam za ciebie kciuki jak wyniki i wrażenia po tygodniu??
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 06:39   #3828
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry Dziewczęta i Chłopcy!
W sobotę przyznaję, że start mi jednak nie wypalił, bo po południu rzuciłam się na jedzenie jak głupia, ale wczoraj już byłam grzeczniutka i od razu widać efekty -2,2 kg
Za to właśnie kocham tą dietę! Zaczynam i od razu są efekty. Jasne - to tylko woda, ale efekt psychologiczny... bezcenny

Spadeczków życzę i miłego dnia
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 06:47   #3829
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczęta i Chłopcy!
W sobotę przyznaję, że start mi jednak nie wypalił, bo po południu rzuciłam się na jedzenie jak głupia, ale wczoraj już byłam grzeczniutka i od razu widać efekty -2,2 kg
Za to właśnie kocham tą dietę! Zaczynam i od razu są efekty. Jasne - to tylko woda, ale efekt psychologiczny... bezcenny

Spadeczków życzę i miłego dnia
Super spadekGratuluje,to na pewno wielka motywacja.Nie ma jak pierwsze efekty.Trzymam kciuki i powodzenia
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 06:58   #3830
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzien dobry !
wcale się nie wyspałam bo praktycznie nie spałam dłużej niż pół godziny... syn miał katar i ciągle się rzucał i płakał masakra bo na pleckach jak spał było ok gorzej że on woli a brzuchu i co chwila to samo normalnie jestem padnięta ... aż mi się nawet nie chce myśleć jeść i wogóle ale zaraz wsue wieśniaka później upiekę chlebek z kubka jakas pasta z makreli a poziej se zobaczy...
miłego dzionka

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczęta i Chłopcy!
W sobotę przyznaję, że start mi jednak nie wypalił, bo po południu rzuciłam się na jedzenie jak głupia, ale wczoraj już byłam grzeczniutka i od razu widać efekty -2,2 kg
Za to właśnie kocham tą dietę! Zaczynam i od razu są efekty. Jasne - to tylko woda, ale efekt psychologiczny... bezcenny

Spadeczków życzę i miłego dnia
klask i:
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:10   #3831
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witajcie
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Linessa jest sprobuje.

nie lubie ani aldika ani lidla
Do aldika chodze tylko po mieso, ale teraz poszukam jeszcze tego serka homogenizowanego.
nie ma salaty lodowej, czy to znaczy ze nie mozna? Bo inne salaty sa.
czym polewacie salaty np. roszponke?
Bo oliwy nie mozna, wiec chyba jakies sosy jogurtowe?
polecam lidla i aldika, jest duzo produktow wlasnie na dietkę bo odtłuszczonych i u nas naprawde dobrych jakosciowo i smacznych
sałaty mozna wszystkie, sosy jogurtowe lub na bazie oleju parafinowego

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
Czy stosujecie na 2 fazie kostki rosolowe, jesli tak to jakie sa odpowiednie??
ja uzywam, chociaz jak tylko mam okazje to kupuje te o obnizonej zawartosci soli i tłuszczu z winiar są, uzywam tez maggi jest bez cukru...lub sosu sojowego ale to trzeba wszystko z umiarem bo jest slone..wywar zrob na czym chcesz ja robie galaretki najczesciej z udek bez skory lub z indyka (z takich palek lub z miesa z uda) pycha wszystko obieram ze skory gotuje z warzywami, potem obuieram kroje cieniutko i galaretke robie z wywaru, wole takie galaretki od prawie kazdej wedliny

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nawet, czy nie iść z tym do psychologa miałam bardzo ciężki rok, straciłam 3 bardzo bliskie mi osoby, w pracy układa się średnio i tak sobie tłumacze, że może dopiero teraz gdzieś się to odbija.. sama nie wiem
jak czujesz, ze ci to pomoze to sie nie zastanawiaj...naprawde czasem warto i szkoda isc dalej w taki nastroj
Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
bez makaronu zrobilam sos ragù, jestem na PW wiec przecier pomidorowy, cebula, seler i marchew moge mieso to wiadomo, beszamele ze skrobii i mleka, na koniec tarta mozzarella linessa light.. no i przekladalam sos, beszamela i ser...do piekarnika na 15 minut i gotowe...
ale ta lasagnia brzmikusisz chyba zrobie na najblizsza okazje

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
U mnie niestety kolejny wzrost Powoli sił mi brak.... Za kilka dni powinno być 58 a jest 66,6 :/ Normalnie zastoje mnie kochają...
trzymaj sie kochana musisz przetrwac u mnie piekny zastoj od ponad tygodnia

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczęta i Chłopcy!
W sobotę przyznaję, że start mi jednak nie wypalił,
dobrze, ze jednak wrocilas na ta jedyna sluszna droge oplacilo sie widze pieknie chudnieszi trzymam kciuki zebys zostala na dluzej, pomysl jak milo bedzie powitac lato z talia komara
witam swierzynki dementuje plotki jako, że test jest platnyi uwazam, ze jest niezbedny do sensownego zaczecia diety

u mnie zastoj jak ta lala, zatrzymalo sie na 76,4 i nie chce isc w dół wieczorami nawet 77,7tzet tez ma zastoj wiec upatruje wine niestety w skrobi i kakao z ktorym ostatnio sobie pofolgowalismy..
i musze z tym testowo w tym tygodniu skonczyc
dzisiaj proteinki po wczorajszym grzechu i pieknie dukam dalej..
milego dnia dukanki

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-01-10 o 07:11
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:51   #3832
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ależ naskrobałyście w weekend! po zastoju forum'owym szok... Witam wszystkie nowe koleżanki życzę wytrwałości!

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
-2,2 kg
Za to właśnie kocham tą dietę! Zaczynam i od razu są efekty. Jasne - to tylko woda, ale efekt psychologiczny... bezcenny
klask i:kibicuję Ci gorąco! Dasz radę!

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
u mnie zastoj jak ta lala, zatrzymalo sie na 76,4 i nie chce isc w dół
Będzie lepiej... czasem są liczby sponsorujące dany okres u mnie przez jakiś czas było 66,6 a teraz od tygodnia 63,3... ale... PRZECZEKAMY! I SPADNIE!!!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:54   #3833
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzien dobry

Nikita grtauluje mega spadku

Na mnie szklana sie dzis zemscila za to, ze wczoraj zjadlam jedynie placki otrebowe z twarozkiem o 12.30 (wstalam o 12.00 ) i 2 piersi z kurczaka w przyprawie gyros o 18.30 i dzis mam + 700 na liczniku

Boli mnie zoladek, ogolnie to mam jakis dziwny jadlowstret i jak zjem porzadne sniadanie to w polowie juz mam dosc a na mysl o lunchu to mi sie w zoladku przewraca
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:23   #3834
bestyjazlaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 90
GG do bestyjazlaaa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam i gratuluję wam spadków. Jak wierzyć mojej wadze to mam już 58 na liczniku Czyli jednak coś ruszyło
__________________
... i będę szczęśliwa...
bestyjazlaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:53   #3835
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

witam i ja
po wczorajszych gosciach zasplalysmy do przedszkola
gratuluje spadeczkow a za zastojowe trzymam ksiuki
Nikita ciesze sie ze powoli wracasz do nas.
ja jutro sie waze ale marnie to widze...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:00   #3836
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez bestyjazlaaa Pokaż wiadomość
Witam i gratuluję wam spadków. Jak wierzyć mojej wadze to mam już 58 na liczniku Czyli jednak coś ruszyło

ile Ty masz wzrostu, ze chcesz wazyc 45kg?
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:09   #3837
imgo
Raczkowanie
 
Avatar imgo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 60
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

dawno mnie nie było, ile nadrabiania

dziewczyny odkrylam cos cudownego, serio
placuszki z odzywka bialkowa, jezu smakuje lepiej niz racuchy i samo bialko w tym,bo bez skrobi,otrebow
wlasnie jem i sie rozplywam <3
imgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:12   #3838
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez imgo Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było, ile nadrabiania

dziewczyny odkrylam cos cudownego, serio
placuszki z odzywka bialkowa, jezu smakuje lepiej niz racuchy i samo bialko w tym,bo bez skrobi,otrebow
wlasnie jem i sie rozplywam <3
co to za odzywka bialkowa?
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:14   #3839
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
ile Ty masz wzrostu, ze chcesz wazyc 45kg?
jak dobrze pamiętam koleżanka ma 150 cm ale na 100% nie wiem

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez imgo Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było, ile nadrabiania

dziewczyny odkrylam cos cudownego, serio
placuszki z odzywka bialkowa, jezu smakuje lepiej niz racuchy i samo bialko w tym,bo bez skrobi,otrebow
wlasnie jem i sie rozplywam <3
o ile pamiętam doktorek nie poleca sztucznych odżywek
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:14   #3840
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
jak dobrze pamiętam koleżanka ma 150 cm ale na 100% nie wiem
aha)
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.