Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 17:46   #4171
Indios
Raczkowanie
 
Avatar Indios
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 327
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
ja dzis jadlam sernik na zimno i taki deser monte,ale jakos mi nie pochodzily dziś.Podaj przepis,moze jakies inne ciacho mi pomoze
proszę http://dukan.blox.pl/2010/05/Sernikobrownies.html

smak jest nie do opisania
__________________
...na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
kilku frajerów rządzi świata tego polityką
najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką...


Indios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:32   #4172
Latina19
Raczkowanie
 
Avatar Latina19
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Proteinki a jak to jest z pałeczkami Surimi? Dziś znalazłam z zamrażarce i mam taką ochotę Czytałam na jakimś forum, że zawierają dużo konswerwantów i nie są wskazane w diecie... Mowa była też o szynce, której PODOBNO zawiera mnóstwo konserwantów ale Dukan piszę, że można jeść spokojnie. Ja kupiłam moją w jednej z sieciówek na wagę. Jest to szynka z indyka, podobno odtłuszczona. Mam nadzieję, że nie zrobiłam błedu jedząc ją
ponawiam
__________________
" wszystko przyjemne jest zakazane, tuczy albo grozi ciążą "
Latina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:43   #4173
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Latina19 Pokaż wiadomość
Proteinki a jak to jest z pałeczkami Surimi? Dziś znalazłam z zamrażarce i mam taką ochotę Czytałam na jakimś forum, że zawierają dużo konswerwantów i nie są wskazane w diecie... Mowa była też o szynce, której PODOBNO zawiera mnóstwo konserwantów ale Dukan piszę, że można jeść spokojnie. Ja kupiłam moją w jednej z sieciówek na wagę. Jest to szynka z indyka, podobno odtłuszczona. Mam nadzieję, że nie zrobiłam błedu jedząc ją
ponawiam
Z tego co pamiętam Dukan pozwala na surimi, ale te dostępne w Polsce niewiele mają wspólnego z prawdziwymi. Też kiedyś kupiłam, ale po obejrzeniu składu dałam sobie spokój
Co do szynki - lepiej kupować paczkowane, bo jest na nich skład. Bardzo dobre są morlinki - szynka drobiowa, ale kosztuje 8zl za 200g. Kupuję też w lidlu szynkę z piersi kurczaka lub indyka, a teraz mam nawet wieprzową (węgle ok. 3g, tłuszcz ok. 3g) i jest bardzo dobra
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg

Edytowane przez Nikita_8
Czas edycji: 2011-01-12 o 18:46
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:47   #4174
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Kurcze, a ja za malo jem i nie moge wyrobic jakiejs przyzwoitej ilosci kcal Wiem ze nie o kcal tu chodzi ale jest ich za malo ( Nie sadzilam ze kiedys bede miala problem ze za malo jem
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:52   #4175
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja za malo jem i nie moge wyrobic jakiejs przyzwoitej ilosci kcal Wiem ze nie o kcal tu chodzi ale jest ich za malo ( Nie sadzilam ze kiedys bede miala problem ze za malo jem
Hahaha mam to samo
U mnie owsianka na śniadanie, wieśniak w południe, na obiad udko wędzone albo kawałek piersi z kurczaka i na deser wieśniak. Nijak mi więcej nie wychodzi, a i tak mam wrażenie że za dużo jem
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:57   #4176
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Indios Pokaż wiadomość
proszę http://dukan.blox.pl/2010/05/Sernikobrownies.html

smak jest nie do opisania

Nom nawet łatwy ten przepis,może jutro zrobie go
A ja zjadłam na kolacje udko i warzywa z patelni.Jestem strasznie najedzona.Moje dziecie jadło rogala z masłem,tak mi pachniał dzis ten rogal,że gryza wzielam.Co za dzień Niech juztro będzie juz fajnie.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:22   #4177
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Hahaha mam to samo
U mnie owsianka na śniadanie, wieśniak w południe, na obiad udko wędzone albo kawałek piersi z kurczaka i na deser wieśniak. Nijak mi więcej nie wychodzi, a i tak mam wrażenie że za dużo jem
wyglada to jak moj jadlospis, ale to jest ile? 400 kcal? 500? zdecydowanie za malo potrzebuje jakiegos bodzca i nowych pomyslow
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 19:33   #4178
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ja tez na poczatku mialam problem z kaloriami, ale jakos powoli wychodze na prosto. Na poczatku to max 500 sie uzbieralo, ale juz jest lepiej. Np moj dzisiejszy jadlospis jestem na 2 fazie, ale na samych proteinach - na sniadanie 2 jajka na twardo, potem kolo 10 jogurt naturalny, o 12.30 na lunch pulpety gotowane, kolo 15 serek homo ze slodzikiem i cynamonem, o 17 kawalek galaretki z kurczaka i ok 19 placki otrebowe z szynka. Mam jeszcze teraz smaka na rolmopsa z Lidla, ale sobie dzis juz chyba podaruje
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:57   #4179
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

dziewczyny a czy wy kiedys robylyscie z czerstwego chleba panierowane tosty z serem? ja wlasnie zrobilam ale pychaaa... zostala mi porcja chleba dukanowego roztrzepalam jajo z mlekiem i sola, namoczylam w tym kanapki a nastepnie na teflon po obroceniu dalam wiorka z mozzarelli i troche keczupu...
i'm happy
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg

Edytowane przez pauledda
Czas edycji: 2011-01-12 o 20:08
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:03   #4180
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wy kiedys robylyscie z czerstwego chleba panierowane tosty z serem? ja wlasnie zrobilam ale pychaaa... zostala mi porcja chleba dukanowego roztrzepalam jajo z mlekiem i sola, namoczylam w tym kanapki a nastepnie na teflon po obruceniu dalam wiurka z mozzarelli i troche keczupu...
i'm happy
Próbowałam, ale mi takie coś nie smaczy...
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:08   #4181
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
Ja tez na poczatku mialam problem z kaloriami, ale jakos powoli wychodze na prosto. Na poczatku to max 500 sie uzbieralo, ale juz jest lepiej. Np moj dzisiejszy jadlospis jestem na 2 fazie, ale na samych proteinach - na sniadanie 2 jajka na twardo, potem kolo 10 jogurt naturalny, o 12.30 na lunch pulpety gotowane, kolo 15 serek homo ze slodzikiem i cynamonem, o 17 kawalek galaretki z kurczaka i ok 19 placki otrebowe z szynka. Mam jeszcze teraz smaka na rolmopsa z Lidla, ale sobie dzis juz chyba podaruje
To ładny masz jadłospis! Ale ja jakoś psychicznie nie mogę się przekonać, że jak będę tyle jadła to schudnę... Mam głęboko zakorzenioną pewność, że chudnę jak jestem głodna - czyli w pracy i w nocy :P Muszę się zmusić żeby jeść więcej, ale wtedy to nie dieta, a jak nie dieta to mogę jeść co chcę ah te przekonania!
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 20:09   #4182
Latina19
Raczkowanie
 
Avatar Latina19
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wy kiedys robylyscie z czerstwego chleba panierowane tosty z serem? ja wlasnie zrobilam ale pychaaa... zostala mi porcja chleba dukanowego roztrzepalam jajo z mlekiem i sola, namoczylam w tym kanapki a nastepnie na teflon po obruceniu dalam wiurka z mozzarelli i troche keczupu...
i'm happy
ja uwielbiałam w wersji kalorycznej pyyyyyszne, chlebek obtoczony w jajku z odrobiona mleka i soli i na patelnie
Dukanowe też brzmią świetnie, chyba wypróbuje
__________________
" wszystko przyjemne jest zakazane, tuczy albo grozi ciążą "

Edytowane przez Latina19
Czas edycji: 2011-01-12 o 20:12
Latina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:13   #4183
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Latina19 Pokaż wiadomość
ja uwielbiałam w kalorycznej pyyyyyszne, chlebek obtoczony w jajku z odrobiona mleka i soli i na patelnie
Dukanowe też brzmią świetnie, chyba wypróbuje
ja pamietam jak go rodzicom robilam, smazone na oleju, mowilam na to chlebus jasne ze w smaku tamte byly 100 razy lepsze ale te tez nie byly gorsze... gdybym byla na PW to bym pomidora dala tak jak zawsze
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:21   #4184
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
To ładny masz jadłospis! Ale ja jakoś psychicznie nie mogę się przekonać, że jak będę tyle jadła to schudnę... Mam głęboko zakorzenioną pewność, że chudnę jak jestem głodna - czyli w pracy i w nocy :P Muszę się zmusić żeby jeść więcej, ale wtedy to nie dieta, a jak nie dieta to mogę jeść co chcę ah te przekonania!
Ja tez mialam takie przekonanie, poki nie odwiedzil mnie efekt jojo swego czasu, "wyglodzony" organizm przy kazdej lepszej okazji gdy tylko mu sie troszke wiecej kalorii niz zwykle dostarczy, na sile je kumuluje. Dlatego teraz strasznie sie pilnuje, zeby dieta byla bardziej urozmaicona. Przy ostatnim podejsciu do dukania moj jadlospis tez opieral sie na serkach wiejskich, jogurtach, nawet plackow nie smazylam tylko dzien w dzien z jogurtem otreby wcinalam. Czasem standardowo losos wedzony, salatka byla albo piers z kurczaka gotowana. Zero slodkosci, bo wychodzilam z zalozenia, ze nie mam zamiaru sie oszukiwac, i ze jak dieta to zero lakoci. Teraz jest mi duzo latwiej zniesc Dukana - robie sobie deserki, ciasteczka, rozne serki na slodko, itp. Staram sie tez wlasnie bardziej urozmaicic posilki - np nie tylko losos wedzony, ale ostatnio wedzonego pstraga kupilam, czy rolmopsy wlasnie w lidlu. Duzo lepiej teraz znosze Dukana i duzo latwiej mi potraktowac te posilki jako sposob zywienia a nie meczaca dieta
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:21   #4185
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Wrzucę Wam przepis na dukanowe bajaderki:

Bajaderki dukanowe

Pół szklanki mleka mieszam z łyżką kakao, odrobiną aromatu waniliowego i rumowego oraz ze słodzikiem ( ok 5 tabletek), dodaję 3 łyżki otrąb pszennych i 5 owsianych. Mieszam na kuchence do zgęstnienia i odstawiam. Jak ostygnie to formuję je w kulki.Mogą potem jeszcze chwile postac w lodówce, to są smaczniejsze.


Zrobiłam je dzisiaj, są pyszne
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:34   #4186
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
Ja tez mialam takie przekonanie, poki nie odwiedzil mnie efekt jojo swego czasu, "wyglodzony" organizm przy kazdej lepszej okazji gdy tylko mu sie troszke wiecej kalorii niz zwykle dostarczy, na sile je kumuluje. Dlatego teraz strasznie sie pilnuje, zeby dieta byla bardziej urozmaicona. Przy ostatnim podejsciu do dukania moj jadlospis tez opieral sie na serkach wiejskich, jogurtach, nawet plackow nie smazylam tylko dzien w dzien z jogurtem otreby wcinalam. Czasem standardowo losos wedzony, salatka byla albo piers z kurczaka gotowana. Zero slodkosci, bo wychodzilam z zalozenia, ze nie mam zamiaru sie oszukiwac, i ze jak dieta to zero lakoci. Teraz jest mi duzo latwiej zniesc Dukana - robie sobie deserki, ciasteczka, rozne serki na slodko, itp. Staram sie tez wlasnie bardziej urozmaicic posilki - np nie tylko losos wedzony, ale ostatnio wedzonego pstraga kupilam, czy rolmopsy wlasnie w lidlu. Duzo lepiej teraz znosze Dukana i duzo latwiej mi potraktowac te posilki jako sposob zywienia a nie meczaca dieta
Wlasnie ja czasem robilam jakies ciasto, lody, ciasteczka owsiane czy placuszki, ale jak zrobie placuszki to moglyby mi rownie dobrze starczyc na caly dzien bo juz wiecej jesc mi sie nie chce Rano przewaznie zjadam owsianke, na obiad piers z kurczaka i wiecej nie umiem wcisnac
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:36   #4187
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dunka, na dukanie, żeby schudnąć, to trzeba JEŚĆ (PARADOKALNE, PRAWDA?)
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:46   #4188
Indios
Raczkowanie
 
Avatar Indios
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 327
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Wrzucę Wam przepis na dukanowe bajaderki:

Bajaderki dukanowe

Pół szklanki mleka mieszam z łyżką kakao, odrobiną aromatu waniliowego i rumowego oraz ze słodzikiem ( ok 5 tabletek), dodaję 3 łyżki otrąb pszennych i 5 owsianych. Mieszam na kuchence do zgęstnienia i odstawiam. Jak ostygnie to formuję je w kulki.Mogą potem jeszcze chwile postac w lodówce, to są smaczniejsze.


Zrobiłam je dzisiaj, są pyszne
o ja, ale mi smaka narobiłaś, w sobotę się za nie wezmę (bo w I fazie nie można kakao, prawda?)
__________________
...na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
kilku frajerów rządzi świata tego polityką
najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką...


Indios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:47   #4189
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Dunka, na dukanie, żeby schudnąć, to trzeba JEŚĆ (PARADOKALNE, PRAWDA?)
Uwierz mi ze wiem Tylko od dobrych dwoch tygodni cierpie na straszny brak apetytu i ochoty na cokolwiek i siedze przewaznie dwie godziny nad piersia z kurczaka zeby ja w calosci zjesc, tragedia
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 21:00   #4190
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Nutelka dukanowa
ok 14 łyżek mleka w proszku, solidna porcja kakao, słodzik, mieszam razem (ten lidlowski rozkruszam), a potem ubijam mikserem z gorącym mlekiem na gładką masę, czasem też dodaję surowe żółtko (jajko sparzam), ale nie zawsze, konsystencja musi być niezbyt gęsta, bo jak zakrzepnie, to zgęstnieje, mleka dodaję tak "na oko", żeby miało konsystencję niezbyt gęstej śmietany, bo jak stężeje, da się rozsmarować, moja córka, także dukanka się nią zajada, a zajada


---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Indios Pokaż wiadomość
proszę http://dukan.blox.pl/2010/05/Sernikobrownies.html

smak jest nie do opisania
Fajnie wyglądają te flaczki i ciekawie brzmią
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III

Edytowane przez frais
Czas edycji: 2011-01-12 o 20:55
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:06   #4191
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Latina19 Pokaż wiadomość
Proteinki a jak to jest z pałeczkami Surimi? Dziś znalazłam z zamrażarce i mam taką ochotę Czytałam na jakimś forum, że zawierają dużo konswerwantów i nie są wskazane w diecie... Mowa była też o szynce, której PODOBNO zawiera mnóstwo konserwantów ale Dukan piszę, że można jeść spokojnie. Ja kupiłam moją w jednej z sieciówek na wagę. Jest to szynka z indyka, podobno odtłuszczona. Mam nadzieję, że nie zrobiłam błedu jedząc ją
ponawiam
O nie! Nie wiedziałam, że polskie surimi nie nadają się do naszej diety . Zjadam ich całe mnóstwo...
Dlatego mam zastój. Kurna no!
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:12   #4192
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
O nie! Nie wiedziałam, że polskie surimi nie nadają się do naszej diety . Zjadam ich całe mnóstwo...
Dlatego mam zastój. Kurna no!
Te nasze polskie, to zwykła ryba aromatyzowana i zawierają b często cukier! A CUKIER, TO NASZ WRÓG!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:22   #4193
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

To, że to mięsko z białych ryb to ja wiem. Ale głupia nigdy nie spojrzałam na skład. Co za udręka, teraz pewnie tydzień będę się męczyć zanim waga zacznie spadać.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:25   #4194
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
To, że to mięsko z białych ryb to ja wiem. Ale głupia nigdy nie spojrzałam na skład. Co za udręka, teraz pewnie tydzień będę się męczyć zanim waga zacznie spadać.
Ale spadnie w końcu, nie bojaj się!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:29   #4195
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzięki za pocieszenie .
Jeszcze tylko 5 kg i będę szczęsliwa!
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:49   #4196
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie .
Jeszcze tylko 5 kg i będę szczęsliwa!
Ja też już ku końcowi!

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

I mam nadzieję, że za kilka tygodni wejdę w III fazę...

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Mykam już, dobranoc!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 00:29   #4197
otoszadok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam,

Czytając te i różne problemy z potrawami, wychodzi mi że chyba jestem jakiś dziwak Nie nudzą mi się te same potrawy ( mogę jest te same potrawy przez miesiąc i nie mam z tym problemu ), za słodkim i wypiekami nie tęsknię ( szczęściem i tak nie słodziłem kawy / herbaty ). Generalnie jem dosyć sporo, tylko że właściwie.

Najfajniejszy był ostatni weekend - faworkowy. Udało się nawet nie
przytyć od nich W umiarze jeść, i wszystko będzie dobrze. Na Dukanie na razie schudłem 35 kg, i powolutku powolutku w rocznicę rozpoczęcia walki ( połowa marca 2011 ) powinno być 45 mniej.

Powodzenia ! Jak się naprawdę chce to można !
otoszadok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 04:48   #4198
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17



Dziewczyny, jak można zwęzić stanik (obwód)? Coś obciąć?
Później sobie poszukam na necie, a teraz Was pytam

Miłego dnia Wszystkim
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 06:31   #4199
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Dziewczyny, jak można zwęzić stanik (obwód)? Coś obciąć?
Później sobie poszukam na necie, a teraz Was pytam

Miłego dnia Wszystkim
Lepiej nie obcinaj nic,tylko tak jakby podłóż materiał i zaszyjAle najlepiej kup sobie nowy,nagrodzisz się za to co już osiągnęłaś i będziesz miała pewność,że dobrze leży.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 06:33   #4200
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry!
Ja to chyba jakiś rekord pobiję :P Dziś na wadze 90,8kg, a więc kolejne 900g dorzucone i w sumie 5,4 kg zrzucone w 4 dni!! Jak zaczynałam w listopadzie na uderzeniówce zeszło mi 5,5 kg, ale w ciągu 8 dni! Heh
Prawdopodobnie imprezy pożegnalnej nie będzie - tzn. alkoholowej, więc przerwy w dukaniu na koniec miesiąca nie będę musiała robić.
Jestem w szoku, choć zadowolona, ale z lekką obawą patrzę w przyszłość, bo przecież kiedyś stanie... Jutro wchodzą warzywka, więc spektakularnych spadków już nie będzie

(może do jutra uda się osiągnąć pierwszy cel? ) we'll see
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.