Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 20:54   #4771
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ja muszę się zmotywować, bo niedługo polegnę. +1 kg na wadze, a już się szczyciłam, ze jestem poniżej 60...
Straszliwy potwór na mnie czyha a mianowicie: Brakus Pieniędzosus. A jak taki potwór dopada to nie ma to tamto, bo na samych jajkach to człowiekowi aż niedobrze się robi. A i na jajka czasami nie stać. Chyba czas na ostre oszczędzanie... Tuż przed urodzinami . Cóż za straszliwy los spotkał dukanową księżniczkę...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:10   #4772
monichora
Raczkowanie
 
Avatar monichora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
GG do monichora
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
U mnie podobnie, tyle, że sesja od poniedziałku dopiero Pamiętam, że ci którzy kończyli naszą uczelnię 2 lata temu mieli ostatni rok taki lajtowy, praktycznie zero projektów, a u nas to jakaś masakra
I jutro ciężki dzień będzie. Na dodatek się pokłóciłam z dwoma laskami z grupy i nie mam ochoty ich oglądać

Idę sobie zrobić jakąś sałatkę z kurczakiem na jutrzejsze zajęcia.

A u nas normalnie najcięższ przedmioty pozostawiali nam na koniec. Ja nie rozumiem kto pracuje am w toku studiów, jakieś jełopowate bezmózgi. Aj szkoda mi sie denerwować.
Najbardziej jestem zadowolona że dieta idzie świetnie poza tym że z tego stresu jeść nie mogę. Za tydzień staję na wagę... normalnie nie moge się doczekać
__________________
Wiek- (jeszcze) 24lat / 26lat
Waga- 80kg / 111kg
Wzrost- 169cm /178cm

Start- 3.01.2011
15.01.2011- 76kg/ 109kg
12.02.2011- 72kg/ 104kg

Edytowane przez monichora
Czas edycji: 2011-01-19 o 21:11
monichora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:49   #4773
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu dla naiwności tych, którzy sądzą że samą dietą coś długofalowo zrobią. Trzeba ruszyć tyłek drogie Panie!!!

Dodatkowy plus z tego ruchu to większa energia do życia, zdrowie i radość. Kolega jak trenował do maratonu spalał dziennie 4 tys kalorii, jadł co popadnie w ogromnych ilościach i schudł8 kg mimo tego.
no to idz sobie pobiegaj
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:11   #4774
paulinka89p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu dla naiwności tych, którzy sądzą że samą dietą coś długofalowo zrobią. Trzeba ruszyć tyłek drogie Panie!!!

Dodatkowy plus z tego ruchu to większa energia do życia, zdrowie i radość. Kolega jak trenował do maratonu spalał dziennie 4 tys kalorii, jadł co popadnie w ogromnych ilościach i schudł8 kg mimo tego.

Dokladnie... jak chcesz to idz i sobie pobiegaj
I przede wszystkim nie krytykuj.
Jesli sadzisz ze jestesmy naiwne to jest to raczej nasz a nie Twoj problem
paulinka89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:11   #4775
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Też się uczę, ciężko będzie w weekend. Właśnie przerobiłam psychologię.
Niedziela to będzie masakra, także idę po zajęciach się odstresować na browara ze Spiża. Mam wrażenie, że piwo mi na diecie nie szkodzi (raz, dwa w miesiącu)
No dobra, wiem, że szkodzi

Fajna jest ta nasza dieta
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:17   #4776
JeannyGd
Raczkowanie
 
Avatar JeannyGd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu dla naiwności tych, którzy sądzą że samą dietą coś długofalowo zrobią. Trzeba ruszyć tyłek drogie Panie!!!

Dodatkowy plus z tego ruchu to większa energia do życia, zdrowie i radość. Kolega jak trenował do maratonu spalał dziennie 4 tys kalorii, jadł co popadnie w ogromnych ilościach i schudł8 kg mimo tego.
Hmmm....może w weekend pobiegnę sobie jakiś maratonik....
Nie masz racji....to naprawdę jest dieta , która pozwala schudnąć bez maratonów.... nordic, marsze są ok pomagają...ale nie potrzeba tu ekstremalnego wysiłku....który nie jest obojętny dla zdrowia...
Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
no to idz sobie pobiegaj
__________________
Początek 08.10.11 : 99,0
Dzisiaj : 94,6
od początku: -4,4
Icel- 85kg (3 m-ce)


-
JeannyGd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:45   #4777
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
no to idz sobie pobiegaj
Cytat:
Napisane przez paulinka89p Pokaż wiadomość
Dokladnie... jak chcesz to idz i sobie pobiegaj
I przede wszystkim nie krytykuj.
Jesli sadzisz ze jestesmy naiwne to jest to raczej nasz a nie Twoj problem
Cytat:
Napisane przez JeannyGd Pokaż wiadomość
Hmmm....może w weekend pobiegnę sobie jakiś maratonik....
Nie masz racji....to naprawdę jest dieta , która pozwala schudnąć bez maratonów.... nordic, marsze są ok pomagają...ale nie potrzeba tu ekstremalnego wysiłku....który nie jest obojętny dla zdrowia...

Nie za ostro? Nie należy linczować kogoś za udzielanie dobrych rad .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 22:45   #4778
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez JeannyGd Pokaż wiadomość
Hmmm....może w weekend pobiegnę sobie jakiś maratonik....
Nie masz racji....to naprawdę jest dieta , która pozwala schudnąć bez maratonów.... nordic, marsze są ok pomagają...ale nie potrzeba tu ekstremalnego wysiłku....który nie jest obojętny dla zdrowia...

moj mietek uprawial kiedys maratony... w przyszlym tygodniu bedzie operowany na kolano.. no bo sport to SAMO zdrowie... ale jak wiadomo wszystko z umiarem...
ja jakbym zaczela biegac wazac 92 kg to po kilometrze bylabym nizsza o pol metra bo nogi by mi weszly do doopy
poza tym daaaaaawno temu jak bylam dzieckiem trenowalam plywanie, przez 4 lata, 1 godzine przed lekcjami i 3 godziny wieczorem... codziennie oprocz niedziel i zawsze "przy kosci" bylam.. trener sie ze mnie nabijal ze wygladam jak w ciazy itp
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:58   #4779
JeannyGd
Raczkowanie
 
Avatar JeannyGd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie za ostro? Nie należy linczować kogoś za udzielanie dobrych rad .
Ło Matko...... nikogo nie linczujemy

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
moj mietek uprawial kiedys maratony... w przyszlym tygodniu bedzie operowany na kolano.. no bo sport to SAMO zdrowie... ale jak wiadomo wszystko z umiarem...
ja jakbym zaczela biegac wazac 92 kg to po kilometrze bylabym nizsza o pol metra bo nogi by mi weszly do doopy
poza tym daaaaaawno temu jak bylam dzieckiem trenowalam plywanie, przez 4 lata, 1 godzine przed lekcjami i 3 godziny wieczorem... codziennie oprocz niedziel i zawsze "przy kosci" bylam.. trener sie ze mnie nabijal ze wygladam jak w ciazy itp
Nie mam lat 18-stu lat , przerobiłam wiele diet , wiele aerobiców, stepów,joggingów itp.... i uważam ,że żadne "zrywy wysiłkowe" nie maja sensu. Po intenesywnych ćwiczeniach miałam problemy z kręgosłupem, stawami .Nie oszukujmy się, nie każda (-dy) z nas ma sportowe predyspozycje..... mierz siły na zamiary.......dzisaj szybkie marsze, pływanie, łyżwy....nawet rolki...ale bez wyczynu...
__________________
Początek 08.10.11 : 99,0
Dzisiaj : 94,6
od początku: -4,4
Icel- 85kg (3 m-ce)


-
JeannyGd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 23:05   #4780
bestyjazlaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 90
GG do bestyjazlaaa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu dla naiwności tych, którzy sądzą że samą dietą coś długofalowo zrobią. Trzeba ruszyć tyłek drogie Panie!!!

Dodatkowy plus z tego ruchu to większa energia do życia, zdrowie i radość. Kolega jak trenował do maratonu spalał dziennie 4 tys kalorii, jadł co popadnie w ogromnych ilościach i schudł8 kg mimo tego.
ja tam sobie chodze na basen bo lubie i ćwicze w domu, ale jak ktoś nie chce, albo wręcz nie może (np. właśnie przez problem z kolanami itp) to przecież się go nie zmusi.

sport owszem zdrowy, ale żeby nie przesadzac.

a trenowanie w połączeniu z "jedzeniem co popadnie w ogromnych ilosciach" chyba tez do najzdrowszych nie należy.
__________________
... i będę szczęśliwa...
bestyjazlaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 00:24   #4781
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu dla naiwności tych, którzy sądzą że samą dietą coś długofalowo zrobią. Trzeba ruszyć tyłek drogie Panie!!!

Dodatkowy plus z tego ruchu to większa energia do życia, zdrowie i radość. Kolega jak trenował do maratonu spalał dziennie 4 tys kalorii, jadł co popadnie w ogromnych ilościach i schudł8 kg mimo tego.
chwilunia.. to jest wątek o diecie dukana ;] a nie o zaletach sportu ani o Twoim koledze.
A te 4 tys kalorii to chyba spalał w piecu.. ale kij mnie to z resztą
Biegał, niech biega, je co popadnie - na zdrowie tylko co nas to obchodzi na wątku diety dr Dukana ?
Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie za ostro? Nie należy linczować kogoś za udzielanie dobrych rad .
Niech udziela dobrych rad odnośnie dukana bo od tego jest wątek a nie nagle wyskakuje jak kij z mopa i gada "biegajcie naiwne grubasy"

No gdybym ja zaczęłam teraz biegać.. co by w ciężkim zapale trwało może z 3 dni xD to po raz.. po 3 metrach bym umarła na zawał, kolana bym miała w kostkach i zostałabym okazem "bezpiszczelowym" bo taka masa jak naciśnie to tylko "chrup" i po kościach... udusiłabym się z zadyszki i tyle by było tej energii i zdrowia a standardowo to kręgosłup by mi się zgiął w chińskie osiem i dziecko własne bym sadzała nie "na barana" tylko na garba

Jak schudnę do "normalnych" rozmiarów to nie wykluczone że biegać będę niesiona pędem wiatru w plecy
oo i to chyba na pewno bo zanim schudnę to moje dziecię już będzie popierdzielać a ja za nim
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 00:38   #4782
paulinka89p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
chwilunia.. to jest wątek o diecie dukana ;] a nie o zaletach sportu ani o Twoim koledze.
A te 4 tys kalorii to chyba spalał w piecu.. ale kij mnie to z resztą
Biegał, niech biega, je co popadnie - na zdrowie tylko co nas to obchodzi na wątku diety dr Dukana ?

Niech udziela dobrych rad odnośnie dukana bo od tego jest wątek a nie nagle wyskakuje jak kij z mopa i gada "biegajcie naiwne grubasy"

No gdybym ja zaczęłam teraz biegać.. co by w ciężkim zapale trwało może z 3 dni xD to po raz.. po 3 metrach bym umarła na zawał, kolana bym miała w kostkach i zostałabym okazem "bezpiszczelowym" bo taka masa jak naciśnie to tylko "chrup" i po kościach... udusiłabym się z zadyszki i tyle by było tej energii i zdrowia a standardowo to kręgosłup by mi się zgiął w chińskie osiem i dziecko własne bym sadzała nie "na barana" tylko na garba

Jak schudnę do "normalnych" rozmiarów to nie wykluczone że biegać będę niesiona pędem wiatru w plecy
oo i to chyba na pewno bo zanim schudnę to moje dziecię już będzie popierdzielać a ja za nim
W 100% sie z Toba zgadzam
paulinka89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 05:40   #4783
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry
Jeśli chodzi o bieganie to z chęcią bym to robiła ale niestety kolano twierdzi inaczej i wygląda na to ze znów będę musiała ściągać wodę z niego ale mimo wszystko spaceruje jak tylko mogę i teraz zaczęłam chodzić na zumbę 2 razy w tygodniu - zobaczymy co na to moje kolano

A tak poza tym to kolejny spadek - tylko o 200 ale to i tak super bo oznacza, że kolejny zastój za mną Ale jak znam życie następny będzie za 2 kg tzn. przy wadze 63 bo długo utrzymywałam kiedyś te wagę ale ja się nie da i dojdę do moich 58kg - a jak!

Siala.... jak tam wielki come back?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:06   #4784
monichora
Raczkowanie
 
Avatar monichora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
GG do monichora
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witajcie z rana
__________________
Wiek- (jeszcze) 24lat / 26lat
Waga- 80kg / 111kg
Wzrost- 169cm /178cm

Start- 3.01.2011
15.01.2011- 76kg/ 109kg
12.02.2011- 72kg/ 104kg
monichora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:09   #4785
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hej Dziewczyny!
Kolejny mały spadeczek o -0,2kg. Cel I już na wyciągnięcie ręki i po cichu liczę, że jutro lub pojutrze zostanie osiągnięty! Wczoraj wzięłam xennę, ale efektów za bardzo nie ma. Hmmmm... Trzeba będzie makrelę przyrządzić
Zdaje się, że to było przedwczoraj - miałam takiego pakmana, że o mało nie zgrzeszyłam, ale pomyślałam że jeszcze trochę wytrzymam, że najpierw zjem obiad dukanowy, a dopiero potem pomyślę czy na pewno muszę zjeść coś niedozwolonego. Podziałało, bo tak się zapchałam że już na nic nie miałam ochoty
Wczoraj upiekłam serniczek. Wyrósł jak marzenie i równie spektakularnie padł... Ale jak ja będę go tyle wsuwać to nie ma szans na ładne spadki wagi
Wczoraj obiadek był dosyć zacny, bo jakieś 250-300g cycka kurzęciego w sosie jogurtowym. Chyba dostateczna dawka mięcha?
Dziś sałatka z tuńczyka z twarogiem i cebulką, a na obiad pewnie udko wędzone. Chemii tam od za.... ale smaczne i można się najeść. Zresztą więcej chemii pewnie było w tych wszystkich chlebach, chipsach itp które wcześniej żarłam, więc chyba wątroba i tak czuj się nieco lepiej. Zwłaszcza że nie musi codziennie trawić promili

Miłego dnia, spadeczków i... spięcia pośladów przez siala_bala !
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:13   #4786
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry z rana
Dzisiaj dzień ważenia więc wpadłam przekazać info .
Dziś moja droga waga pokazała 74,2kg czyli o 1,1kg mniej niż w zeszłym tygodniu
jeszcze spora droga przede mną ale dobrze że poszło bo myślałam że czeka mnie po sylwestrowy zastój
gratuluje dziewczęta spadeczków iżyczę miłego dzionka
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:15   #4787
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
H
Zdaje się, że to było przedwczoraj - miałam takiego pakmana, że o mało nie zgrzeszyłam, ale pomyślałam że jeszcze trochę wytrzymam, że najpierw zjem obiad dukanowy, a dopiero potem pomyślę czy na pewno muszę zjeść coś niedozwolonego. Podziałało, bo tak się zapchałam że już na nic nie miałam ochoty
Wczoraj upiekłam serniczek. Wyrósł jak marzenie i równie spektakularnie padł...

Mój zawsze pięknie rośnie a potem spada. Za każdym mam nadzieję, że tym razem nie klapnie
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:32   #4788
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć dziewczyny! To i ja przyleciałam się pochwalić spadkiem

4 dzień uderzeniówki i -0,3kg na wadze. Malutko, ale szczerze mówiąc jestem i tak zaskoczona, że coś ruszyło

Gratuluję Wam spadków i oby tak dalej

A co do sernika... nie wiem jak dukanowy, bo jeszcze nie robiłam, ale normalny sernik zawsze opada w pieczeniu... najpierw rośnie gigant a później klapnie
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:34   #4789
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17



U mnie 200g mniej. Ważę 61,0kg. Wg Dukana pod koniec stycznia miałam ważyć 56,8kg

Miłego dnia biegaczki (nienawidzę biegać, cycki obijają mi się o twarz Chyba musiałabym się bandażować )
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 08:38   #4790
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
nienawidzę biegać, cycki obijają mi się o twarz Chyba musiałabym się bandażować
mam to samo... przez to nie lubię, nie znoszę nie cierpię... za to lubię pływać. Zaniechałam, bo się wstydziłam w stroju pokazać, ale już niebawem

Wszystkim gratuluję (i zazdroszczę) spadków!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:39   #4791
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! To i ja przyleciałam się pochwalić spadkiem

4 dzień uderzeniówki i -0,3kg na wadze. Malutko, ale szczerze mówiąc jestem i tak zaskoczona, że coś ruszyło

Gratuluję Wam spadków i oby tak dalej

A co do sernika... nie wiem jak dukanowy, bo jeszcze nie robiłam, ale normalny sernik zawsze opada w pieczeniu... najpierw rośnie gigant a później klapnie
co do normalnego sernika zawsze mi mówione żeby nie dawać do pieczenia sernika proszku i dostałam przepis bez proszku i nie opadł i nie rósł gigant normalnych wielkości serniczek wyszedł
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:44   #4792
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć Wam Znowu mało piszę no ale wiadomo sesja się zbliża wielkimi krokami u mnie dzisiaj rano ( po 5 dniach PW i 1 P) 49,8 kg Centymetry ładnie spadają i zobaczę czy przy 47 będę chciała jeszcze iść w dół To zależy od tego czy spadnie troche z tyłka bo jak będę miała te 90 w tym miejscu to już będę zadowolona Na śniadanie wieśniak a teraz idę makrelę z serkiem bialym i jogurtem w trabanić ( we wtorek zjadłam pół opakowania kiszonej kapusty, zapomniałam o otrębach a wczoraj mnie tak przeczyściło że... )
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:45   #4793
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
co do normalnego sernika zawsze mi mówione żeby nie dawać do pieczenia sernika proszku i dostałam przepis bez proszku i nie opadł i nie rósł gigant normalnych wielkości serniczek wyszedł
To podaj przepis! Ja mam taki: 7jaj, 1kg twarogu, łyżka proszku do pieczenia i słodzik.
Można po prostu wyrzucić z tego proszek i będzie dobry?
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:55   #4794
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
To podaj przepis! Ja mam taki: 7jaj, 1kg twarogu, łyżka proszku do pieczenia i słodzik.
Można po prostu wyrzucić z tego proszek i będzie dobry?
janapisałam o normalnym serniczku bo dukanowy też mi opada
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:58   #4795
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
janapisałam o normalnym serniczku bo dukanowy też mi opada
Aaaa Podejrzewam że dukanowy odpada bo jest strasznie mokry. Może na termoobiegu go piec? Muszę spróbować, choć boję się że się przypali.
Gratuluję spadku!! Już blisko jesteś
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:04   #4796
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Aaaa Podejrzewam że dukanowy odpada bo jest strasznie mokry. Może na termoobiegu go piec? Muszę spróbować, choć boję się że się przypali.
Gratuluję spadku!! Już blisko jesteś
nom mokry mokry ..
bliżej niż dalej ale jeszcze trochę zostało tych kg
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:08   #4797
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
mam to samo... przez to nie lubię, nie znoszę nie cierpię... za to lubię pływać. Zaniechałam, bo się wstydziłam w stroju pokazać, ale już niebawem
O, to-to. Mam identycznie. Chcę bardzo pływać, ale się wstydzę brzucha, pupy i ud Miałam propozycję iść do Aquaparku w weekend... i wstydzę się powiedzieć, że się wstydzę
Mój dwuczęściowy strój to tankini (czyli zakrywa brzuch ).
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj rano ( po 5 dniach PW i 1 P) 49,8 kg
Waga marzenie

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-01-20 o 09:13
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:10   #4798
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Waga marzenie
No mi jeszcze jakieś 2 kg do szczęścia brakuje no może 3, ale ja malutka jestem więc to dlatego :d Po sesji musze zacząć ćwiczyć i ujędrniać skórę i na wakacje w stroju powinnam się juz prezentować jak ta lala Niktóre z Was narzekaja na zbyt duży biust do biegania, ja chce jakiekolwiek cycki
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:14   #4799
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
No mi jeszcze jakieś 2 kg do szczęścia brakuje no może 3, ale ja malutka jestem więc to dlatego :d Po sesji musze zacząć ćwiczyć i ujędrniać skórę i na wakacje w stroju powinnam się juz prezentować jak ta lala Niktóre z Was narzekaja na zbyt duży biust do biegania, ja chce jakiekolwiek cycki
To Ci mogę połowę swoich oddać
Ile masz wzrostu?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:18   #4800
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To Ci mogę połowę swoich oddać
Ile masz wzrostu?
Mi też! mi też!
Założyłam dziś bluzkę ze sporym dekoltem i jakoś tak... pusto! Nawet mój ojciec powiedział że mam za mały biust do niej. Hehhh... Muszę sobie jakieś wkładki kupić, bo w tej bluzce wyglądam jakbym w ogóle nic nie miała, a coś tam jednak pod lupą można znaleźć
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.