Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 20:12   #4861
achilla
Raczkowanie
 
Avatar achilla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś pomysły na wołowinę?
Boję się, że te kurczaki mi się przejedzą. Kupiłam ładny kawałek chudej wołowiny, ale nie wiem czy go zmielić, czy zostawić w całości. Co można wykombinować? Może gulasz? Dziś mamy same proteiny.
Robilam w zeszlym tygodniu - mniamusne: http://dukan.blox.pl/2011/01/Chili-con-carne.html
Tyle, ze kupilam gotowa przyprawe do chili con carne, z kuminem - nadaje specyficzny smaczek. Byla z firmy Kotanyi - jesli dobrze pamietam...

Pauledo droga -witaj! Kusisz jakimis pysznymi babeczkami czekoladowymi. Zdradz co to?
__________________


Edytowane przez achilla
Czas edycji: 2011-01-20 o 20:17
achilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:46   #4862
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Oliath natchnęłaś mnie otuchą Jednak nawet dzieciaki potrafią się zaprzeć Choć 14 lat to już nie dzieciak.
Moja nie umie przeżyć dnia bez żelków. Ja nie kupuję nic słodkiego i zabraniam kupowania, ale mój mąż... idzie po chudy twaróg, a przynosi dodatkowo siatę słodyczy dla dzieci.
Na szczęście moje dzieci zawsze się pytają czy mogą coś wziąć i ile. A więc jakąś kontrolę nad nimi mam.
Jednak Zaokrąglenia Oliwii mi już się nie podobają. Wygląda ładnie, ale... już za okrągło. Chcę to ukrucić, zanim będzie za późno i nabawi się jakiejś depresji.

Ja też uważam, że nic nie zaszkodzi takiemu dziecku bardziej niż McDonald
Moja córka widząc moją i męża fascynację dietą sama zaproponowała, że się przyłączy. Ale ja się nie zgadzam. Tak jak wyczytałam w książce, Dukan poleca od III fazy i tak zrobię.


Dukan w swoijej książce pisze, że nie mamy się co oszukiwać, bo nadal będziemy uwielbiać słodkie i żeby sobie właśnie nie żałować i zastąpić to słodzikami. Tak samo odnośnie dzieci pisze, żeby dawać słodycze na słodziku, że ten słodzik na pewno im nie zaszkodzi bardziej niż cukier. Ja do tej pory traktowałam słodzik jak truciznę przynajmniej dla dzieci. A tu Dukan pisze, że cukier jest gorszy. Więc ja będę dawać dzieciom słodzik.

Postaram się im powoli zastąpić ich słodycze swoimi wyrobami na bazie słodziku, a z czasem może ilość słodkiego będzie mała.
W każdym bądź razie spróbuję


Czy macie jakieś pomysły na wołowinę?
Boję się, że te kurczaki mi się przejedzą. Kupiłam ładny kawałek chudej wołowiny, ale nie wiem czy go zmielić, czy zostawić w całości. Co można wykombinować? Może gulasz? Dziś mamy same proteiny.
co wydanie to inna informacja... w mojej bylo napisane zeby uwazac na produkty slodzone slodzikiem poniewaz ich naduzywanie nie wyrabia dobrych nawykow zywieniowych
ale jak juz mowilas u nas jest wszystko na odwrot cytryny na biegunke a nie na zatwardzenie i inne ale juz nie pamietam...
siala by sie przydala to by mi podpowiedziala
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:51   #4863
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Moje dzisiejsze menu:

- jogurt 1% + 3 łyżki otrąb
- 500g kefiru 0%
- kilka malutkich kawałków ugrillowanych piersi z kurczaka + pół ogórka kiszonego
- pół dużej makreli wędzonej
- 1 całe op. łososia wędzonego z Lidla
- dwa jajka na półmiekko/półtwardo + odrobina szczypiorku + 3-4 plasterki chudej szynki z indyka dla dzieci

Mam nadzieję, że jutro spadnie chociaż 100g
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:02   #4864
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

zdajesz sobie sprawę, ze wędzone potrawy zatrzymują sól w organizmie? najlepiej jeść je do 12 to tylko taka mała rada.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:05   #4865
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez achilla Pokaż wiadomość
Pauledo droga -witaj! Kusisz jakimis pysznymi babeczkami czekoladowymi. Zdradz co to?
hej achilla, milo cie widziec, jak tam twoje kociaki?
a babeczki to przez przypadek wyszly... wczoraj wieczorem przypomnialam sobie ze nie jadlam jeszcze otrebow i nie wiedzialam jak zrobic a mialam parcie na slodkie...
wiec zrobilam tak:
3 lyzki otrebow
1 lyzka kakao
slodzik na oko
1 jajko
mleko na oko (zeby masa byla troche plynna)
zmiksowalam wszystko, poczekalam troche az otreby napecznieja (ok 5 minut) dalam do foremek silikonowych (wypelnilam mniej niz pol)
dalam na niecale 10 minut do piekarnika na 180 stopni... zjdlam jeszcze cieple robilam w mini piekarniku elektrycznym co ma grzejniki u gory i u dolu.
pycha, wyprobuje jeszcze z aromatem rumowym, moze pojutrze bo jutro albo pizza albo ciacho marchewkowe
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:06   #4866
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Masz faktycznie niską wagę i mało do ewentualnego zrzucenia mogłabyś spróbować.
To nie jest głupie.
Może się nieco wydłuży w czasie ale to zdrowy tryb życia.
Samo wykluczenie białego pieczywa, smażonego itp jest dobre dla naszego organizmu.
Możesz jak najbardziej trzymać się PW.
Ewentualnie zrobić sobie 1 dzień czystych protein wtedy będziesz miała bardzo łagodnego mini Dukana
A kg teraz będa leciały baardzo wolno bo masz niską wagę. Ile masz wzrostu?
Organizm się buntuję już
No właśnie w tym sęk że przy moim wzroście -> 155cm waga 50 kg to wcale nie jest mało... myślałam że jak zejdę do 48 kg z 53 kg to będzie dobrze ale wcale tak nie jest, tzn. teraz waga waha mi się w granicach 50 kg jednak moje nogi to moja zmora.... mam grube łydki i uda i coś mi się wydaje że jeżeli nawet dojdę do tych 48 kg to wiele się nie zmieni od początku roku jestem na dukanie i schudłam zaledwie 2 kg, już sama nie wiem co mam myśleć... wydaje mi się ze to jest mało...
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:12   #4867
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
zdajesz sobie sprawę, ze wędzone potrawy zatrzymują sól w organizmie? najlepiej jeść je do 12 to tylko taka mała rada.
Dlatego modlę się choć o malusi spadek

Ogólnie nie przejmuję się solą zatrzymującą wodę... nie spadnie teraz, spadnie później Ale faktycznie piiiiić mi się chce teraz
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 21:12   #4868
achilla
Raczkowanie
 
Avatar achilla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
hej achilla, milo cie widziec, jak tam twoje kociaki?
a babeczki to przez przypadek wyszly... wczoraj wieczorem przypomnialam sobie ze nie jadlam jeszcze otrebow i nie wiedzialam jak zrobic a mialam parcie na slodkie...
wiec zrobilam tak:
3 lyzki otrebow
1 lyzka kakao
slodzik na oko
1 jajko
mleko na oko (zeby masa byla troche plynna)
zmiksowalam wszystko, poczekalam troche az otreby napecznieja (ok 5 minut) dalam do foremek silikonowych (wypelnilam mniej niz pol)
dalam na niecale 10 minut do piekarnika na 180 stopni... zjdlam jeszcze cieple robilam w mini piekarniku elektrycznym co ma grzejniki u gory i u dolu.
pycha, wyprobuje jeszcze z aromatem rumowym, moze pojutrze bo jutro albo pizza albo ciacho marchewkowe
aaa... to ja tez takie robie czasem, dodaje jeszcze troche skrobii

No a koty wporzadalku - wlasnie banda pieciu bodajze przebiegla galopem przez mojego laptopa... teraz ich czas polowan, hehhe.....
__________________

achilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:24   #4869
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
No właśnie w tym sęk że przy moim wzroście -> 155cm waga 50 kg to wcale nie jest mało... myślałam że jak zejdę do 48 kg z 53 kg to będzie dobrze ale wcale tak nie jest, tzn. teraz waga waha mi się w granicach 50 kg jednak moje nogi to moja zmora.... mam grube łydki i uda i coś mi się wydaje że jeżeli nawet dojdę do tych 48 kg to wiele się nie zmieni od początku roku jestem na dukanie i schudłam zaledwie 2 kg, już sama nie wiem co mam myśleć... wydaje mi się ze to jest mało...
Ja mam 156cm i nie wyobrażam sobie siebie w wadzę 48 kg...
A na uda to lepsze ćwiczenia będą
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:29   #4870
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez achilla Pokaż wiadomość
aaa... to ja tez takie robie czasem, dodaje jeszcze troche skrobii

No a koty wporzadalku - wlasnie banda pieciu bodajze przebiegla galopem przez mojego laptopa... teraz ich czas polowan, hehhe.....
no wiem ty weteranka jestes, ja dopiero odkrywam kulinarne tajemnice dukana
fajnie takie koty biegajace po calym domu
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg

Edytowane przez pauledda
Czas edycji: 2011-01-20 o 21:30
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:00   #4871
monichora
Raczkowanie
 
Avatar monichora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
GG do monichora
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witajcie,
nie mogę nigdzie znaleźć przepisu na majonez Dukanowski... znacie może? Bardzo Was proszę wyślijcie mi.
__________________
Wiek- (jeszcze) 24lat / 26lat
Waga- 80kg / 111kg
Wzrost- 169cm /178cm

Start- 3.01.2011
15.01.2011- 76kg/ 109kg
12.02.2011- 72kg/ 104kg
monichora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 23:20   #4872
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Dzień dobry z rana
Dzisiaj dzień ważenia więc wpadłam przekazać info .
Dziś moja droga waga pokazała 74,2kg czyli o 1,1kg mniej niż w zeszłym tygodniu
jeszcze spora droga przede mną ale dobrze że poszło bo myślałam że czeka mnie po sylwestrowy zastój
gratuluje dziewczęta spadeczków iżyczę miłego dzionka
ty ty ty niedobra ty!
Zaraz się rozpłaczę jak dziecko chyba...
zaczynałyśmy niemal razem.. z niemal identyczną wagą... mój 1 cel to było 72kg! Z taką wagą czułam się dobrze, znośnie, nie narzekałam za bardzo i byłam taka akurat. i jak pomyślę, że Ty tę wagę już osiągasz to mnie normalnie coś trafia ;(
Dukan mi wyprorokował, że ok 61 kg to jest max jaką mogę mieć wagę - mieszczącą się na dolnej granicy BMI.. to był mój drugi cel - z warunkiem, że jeśli go nie osiągnę to świat się nie zawali.. chciałam ostatecznie dobić najchętniej do 65.... jezuuuuuu jak mnie normalnie złości moja głupota i brak zawzięcia..
no i brakuje jeszcze tylko milimetr do dnia "bum" o którym ostatnio pisałam, wystarczy mała iskierka by podpalić to co się kumuluje od pewnego czasu..

wiem, że wynik nie będzie miarodajny ale aż wejdę na wagę by ujrzeć to co zaprzepaściłam...
japierdaczę... waga pokazała 90,2kg! A to oznacza, że te niemal 10 kilo, które zgubiłam właśnie odrobiłam.. zostało mi pół kilo "luzu" i wrócę do wagi wyjściowej.
No to ku** właśnie stało się bum i chrzanię wszystko.. choćbym miała zdechnąć, choćbym miała chodzić słaba na kolanach i choćby moje zdrowie miało się zrujnować to będę żreć te kurczaki i rzygać nimi pod siebie. Niech się świat wali i dzieje co chce a ja zapcham się na śmiertkę kurakiem, jajem i twarogiem. Nie macie pojęcia jaka jestem wściekła! Tak wściekła, że jakby ktoś mnie podnerwił to chyba bym się rzuciła na niego z pięściami. Ale w tym przypadku to sama sobie powinnam podbić oczy.
Z rana ruszam po wieśniaki! Na śniadanie zjem przeterminowany twaróg bo tyle dukanowego w lodówce mam :[
A dziś dobiję te brakujące pół kilo paczką czipsów. Na złość sobie!
Wiem.. to z leksza chore jest co robię ale trudno, każdy jest wariatem na swój sposób
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:28
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:37   #4873
paulinka89p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ty ty ty niedobra ty!
Zaraz się rozpłaczę jak dziecko chyba...
zaczynałyśmy niemal razem.. z niemal identyczną wagą... mój 1 cel to było 72kg! Z taką wagą czułam się dobrze, znośnie, nie narzekałam za bardzo i byłam taka akurat. i jak pomyślę, że Ty tę wagę już osiągasz to mnie normalnie coś trafia ;(
Dukan mi wyprorokował, że ok 61 kg to jest max jaką mogę mieć wagę - mieszczącą się na dolnej granicy BMI.. to był mój drugi cel - z warunkiem, że jeśli go nie osiągnę to świat się nie zawali.. chciałam ostatecznie dobić najchętniej do 65.... jezuuuuuu jak mnie normalnie złości moja głupota i brak zawzięcia..
no i brakuje jeszcze tylko milimetr do dnia "bum" o którym ostatnio pisałam, wystarczy mała iskierka by podpalić to co się kumuluje od pewnego czasu..

wiem, że wynik nie będzie miarodajny ale aż wejdę na wagę by ujrzeć to co zaprzepaściłam...
japierdaczę... waga pokazała 90,2kg! A to oznacza, że te niemal 10 kilo, które zgubiłam właśnie odrobiłam.. zostało mi pół kilo "luzu" i wrócę do wagi wyjściowej.
No to ku** właśnie stało się bum i chrzanię wszystko.. choćbym miała zdechnąć, choćbym miała chodzić słaba na kolanach i choćby moje zdrowie miało się zrujnować to będę żreć te kurczaki i rzygać nimi pod siebie. Niech się świat wali i dzieje co chce a ja zapcham się na śmiertkę kurakiem, jajem i twarogiem. Nie macie pojęcia jaka jestem wściekła! Tak wściekła, że jakby ktoś mnie podnerwił to chyba bym się rzuciła na niego z pięściami. Ale w tym przypadku to sama sobie powinnam podbić oczy.
Z rana ruszam po wieśniaki! Na śniadanie zjem przeterminowany twaróg bo tyle dukanowego w lodówce mam :[
A dziś dobiję te brakujące pół kilo paczką czipsów. Na złość sobie!
Wiem.. to z leksza chore jest co robię ale trudno, każdy jest wariatem na swój sposób

To ja trzymam mocno kciuki za spadki... i gratuluje wkoncu wlasciwej decyzji...Jestesmy z Toba i dopingujemy...
Wkrecilam w Dukanie mame... ma kilka kg wiecej niz Ty i od jutra zaczyna
paulinka89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:47   #4874
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Siala_Bala, wiem, że jesteś wściekła na siebie, nie dziwie Ci się... ale wiesz... nie ma co się porównywać, wzrostu macie tyle samo? Inaczej z 90kg chudnie 160cm a inaczej 180cm...

Oczywiście obojętnie jaką decyzję podejmiesz będziemy Cię wspierać, ale może warto odpocząć od Dukana? Tym bardziej jeśli już nie możesz patrzeć na kurczaka i inne? Przemyśl sobie to wszystko...

I wiesz, jeśli szybko odzyskałaś swoją wagę - to pewnie też szybko się tego pozbędziesz, większość to pewnie woda. Bo rozumiem, że zważyłaś się i masz 90, a nie przypuszczasz?

Trzymam kciuki obojętnie co postanowisz!!!
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 00:18   #4875
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Siala_Bala, wiem, że jesteś wściekła na siebie, nie dziwie Ci się... ale wiesz... nie ma co się porównywać, wzrostu macie tyle samo? Inaczej z 90kg chudnie 160cm a inaczej 180cm...

Oczywiście obojętnie jaką decyzję podejmiesz będziemy Cię wspierać, ale może warto odpocząć od Dukana? Tym bardziej jeśli już nie możesz patrzeć na kurczaka i inne? Przemyśl sobie to wszystko...

I wiesz, jeśli szybko odzyskałaś swoją wagę - to pewnie też szybko się tego pozbędziesz, większość to pewnie woda. Bo rozumiem, że zważyłaś się i masz 90, a nie przypuszczasz?

Trzymam kciuki obojętnie co postanowisz!!!
Tak, zaczynając Dukana ważyłam 90,7 schudłam ok 8 kilo i zaprzestałam diety.. w chwili pisania postu wlazłam na wagę i pokazała wynik 90,2. Wszystko zaprzepaściłam.
Zawezmę się i dam radę. Ale jak ktoś kto wie o mojej diecie, o trudach i wyrzeczeniach podsunie mi i będzie namawiał do ciastka, batona czy czekoladki to żywcem pojadę z nim jak z kupą gnoju
wiem, wiem.. to, że ktoś mi podsuwa cokolwiek nie znaczy, że mam to jeść ale do jasnej anielki mógłby uszanować to, że się staram i bez jego podsuwek mi ciężko
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-01-21 o 00:22
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 06:33   #4876
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Tak, zaczynając Dukana ważyłam 90,7 schudłam ok 8 kilo i zaprzestałam diety.. w chwili pisania postu wlazłam na wagę i pokazała wynik 90,2. Wszystko zaprzepaściłam.
Zawezmę się i dam radę. Ale jak ktoś kto wie o mojej diecie, o trudach i wyrzeczeniach podsunie mi i będzie namawiał do ciastka, batona czy czekoladki to żywcem pojadę z nim jak z kupą gnoju
wiem, wiem.. to, że ktoś mi podsuwa cokolwiek nie znaczy, że mam to jeść ale do jasnej anielki mógłby uszanować to, że się staram i bez jego podsuwek mi ciężko
WRESZCIE kolejna córka marnotrawna powraca!!
Szkoda że musiałaś takiego kopa dostać, ale skoro był potrzebny to dobrze że się pojawił w porę.
Jedziemy podobnie Ja schudłam 10kg, odbiłam 8kg. Dziś na wadze 89,3 kg (od wczoraj spadek -1kg - to zasługa xenny), także zaczynamy prawie od takiej samej wagi
I nie łam się!! Masz nas, masz szafę pełną za małych ciuchów - pamiętaj o tym
na zachętę (tylko nie zeżryj )

P.S. Pierwszy cel osiągnięty!
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg

Edytowane przez Nikita_8
Czas edycji: 2011-01-21 o 06:36
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:06   #4877
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dzień dobry.
Zaraz mam klientkę więc trzeba było wstać
Popijam kawkę i spróbowałam 1 trufla- niebo w gebie
Zaraz śniadanko zaserwuję ogarnę się i na 8.30 ma być klientka
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:45   #4878
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
.
chrzanię wszystko.. choćbym miała zdechnąć, choćbym miała chodzić słaba na kolanach i choćby moje zdrowie miało się zrujnować to będę żreć te kurczaki i rzygać nimi pod siebie. Niech się świat wali i dzieje co chce a ja zapcham się na śmiertkę kurakiem, jajem i twarogiem. Nie macie pojęcia jaka jestem wściekła! Tak wściekła, że jakby ktoś mnie podnerwił to chyba bym się rzuciła na niego z pięściami. Ale w tym przypadku to sama sobie powinnam podbić oczy.
Z rana ruszam po wieśniaki! Na śniadanie zjem przeterminowany twaróg bo tyle dukanowego w lodówce mam :[
A dziś dobiję te brakujące pół kilo paczką czipsów. Na złość sobie!
Wiem.. to z leksza chore jest co robię ale trudno, każdy jest wariatem na swój sposób
Babbbbbooooooo! Tyłek w troki i jeść twaróg!!!!:bacik :
Trzymam za Ciebie kciuki! Mocno!
Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dziś na wadze 89,3 kg
Pierwszy cel osiągnięty!
Gratuluję!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:52   #4879
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Melduję, że dukanowe śniadanie zeżarte.. z wrażenia się nie zważyłam na czczo ;] no ale kij, będę się ważyć bez względu na porę dnia ale tylko wtedy jak mnie dopadnie dołek albo nie będę mogła wytrzymać z ciekawości
I ruszam na zakupy i do rodziców ;] cycki kurzęce zabieram ze sobą więc mamusiny obiad niech trzyma się ode mnie z daleka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-01-21 o 07:53
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 07:59   #4880
bestyjazlaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 90
GG do bestyjazlaaa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Siala_Bala trzymam kciuki
__________________
... i będę szczęśliwa...
bestyjazlaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:43   #4881
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć Dukaneczki Melduję spadeczek -400g Niby nic a cieszy Liczyłam na to, że na uderzeniowej 4kg mi spadną, a to chyba raczej niemożliwe już - ale to nic i tak jest nieźle!

Siala_Bala, trzymam za Ciebie kciuki, Nikita, za Ciebie też - macie ciut więcej na "licznikach" ode mnie, ale zaczynamy podobnie to i wspierać się wspólnie możemy POWODZENIA LASKI

A jak u innych spadki?
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:15   #4882
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Klientka poszła więc mam chwilę wolnego, później wybieram się na spacer z psem
I do biblioteki bym poszła

Pokazuje moje trufle z tego przepisu http://dukan.blox.pl/2011/01/Trufle.html Polecam sa pyszniutkie !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trufle.jpg (47,8 KB, 28 załadowań)
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:22   #4883
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

O jaaa

Muszą być PYCHA ... albo były

__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:33   #4884
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
O jaaa

Muszą być PYCHA ... albo były

Nie no zjadłam 2 i wystarczy. Zawierają otręby więc nie ma co przeginać
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:42   #4885
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez achilla Pokaż wiadomość
Robilam w zeszlym tygodniu - mniamusne: http://dukan.blox.pl/2011/01/Chili-con-carne.html
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość

Pokazuje moje trufle z tego przepisu http://dukan.blox.pl/2011/01/Trufle.html Polecam sa pyszniutkie !
Ale dziewczyny smaka robicie

U mnie waga nadal spada
I jak po około miesięcznym zastoju ruszyła, to naprawdę z wielkim impentem - w ciągu trzech dni = dwa kilogramy lżejsza
Dziś waga pokazała 66 kg

I niby tylko kilogram pozostał mi, do mojej poczatkowo wymarzonej wagi, ale ja dalej czuję, że to jeszcze, jeszcze za mało No ale nic, na II fazie "posiedzimy" do końca miesiąca, może troszkę mniej, a później III faza plus ćwiczenia, myślę, że zbije jeszcze troszkę

Bardzo jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na tę dietę
Nigdy nie sądziłam, że uda mi się schudnąć i tyle wytrwać
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:49   #4886
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość

A jak u innych spadki?
No to ja się pochwalić muszę że też odnotowałam spadek 0,5 kg Czyli jest 49,5 kg a więc coraz bliżej, coraz bliżej.......... Tylko, że już powoli coraz częściej mnie nachodzą myśli zgrzeszenia
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:49   #4887
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Bardzo jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na tę dietę
Nigdy nie sądziłam, że uda mi się schudnąć i tyle wytrwać
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:50   #4888
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Szczerze gratuluję i zazdroszczę, że już na III fazę zaraz będziesz zmykać... znaczy cel osiągnięty! Czytałam, że dziewczyny często jeszcze na III chudną 3-4 a nawet 5 kg więc nie ma co przedłużać II

Dziewczyny, znalazłam do kupienia ketchup Linessa z Lidla... ale nie znam składu - można go? Tyle wiem:

Light Tomaten-Ketchup - Linessa
Objętość netto: 500 ml
B=1,8 W=6,3 T=0,1

- 60% mniej kalorii
- nie zawiera cukru krystalicznego
__________________
Odliczam do wakacji

Edytowane przez myrmyr
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:52
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:01   #4889
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17



Ja dzisiaj miałam dzień mierzenia. I wyszło tak:
Łydka - miałam 39cm, mam 37cm
Udo - miałam 57cm, mam 53cm
Biodra - miałam 107cm, mam 100cm
Brzuch - miałam 92cm, mam 86cm
Talia - miałam 84cm, mam 75,5cm
Pod biustem - miałam 80,5cm, mam 76cm
W biuście - miałam 98cm, mam 93cm
Ramię - miałam 28cm, mam 26cm

Także jestem zadowolona Zaraz się jeszcze zważę, ciekawe czy coś spadło.

Dzisiaj mam dzień nauki... w weekend egzaminy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:02   #4890
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość

I przyznam szczerze, gdyby nie Wy, nie forum, nie wiem czy udałoby mi się wytrwać
Gdy nie zaglądałam na forum, zdarzały się grzeszki, ale jak tylko tu weszłam i czytałam o waszych spadkach, zaparciu ( w sensie silnej woli rzecz jasna) od razu dostawałam takiego kopa w tyłek, że hej
Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Szczerze gratuluję i zazdroszczę, że już na III fazę zaraz będziesz zmykać... znaczy cel osiągnięty! Czytałam, że dziewczyny często jeszcze na III chudną 3-4 a nawet 5 kg więc nie ma co przedłużać II
I mam taką cichą nadzieję, że i u mnie tak bedzie
Tylko, że wtedy chyba bedę musiała zacząć zbierać kase na powiększenie piersi
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.