Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 20:38   #931
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja ją widziałam w zeszłym tygodniu w Arkadii,pełna rozmiarówka,także myślę,że nie będzie problemów

o to dziękuję bardzo - jeśli będę miała okazję to właśnie tam zajrzę
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:39   #932
Bezalia
Raczkowanie
 
Avatar Bezalia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 51
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cześć dziewczynki rozpoczął się nowy miesiąc, więc wyruszyłam na łowy Udało mi się zdobyć koszule na którą chorowałam od dobrych paru tygodni i wymarzone czarne kozaki wygodne, niewysoki obcas, miękka nieocieplana cholewka.....super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1370289.jpg (87,5 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7053001040_1_1_3.jpg (8,8 KB, 115 załadowań)
Bezalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:53   #933
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Bezalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki rozpoczął się nowy miesiąc, więc wyruszyłam na łowy Udało mi się zdobyć koszule na którą chorowałam od dobrych paru tygodni i wymarzone czarne kozaki wygodne, niewysoki obcas, miękka nieocieplana cholewka.....super

koszule śliczna, też ją mierzyłam ))

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Te spódnice czarne sa kiepskie, jedynie ta z zamkiem jest ok (na fotkach wyglada na krótszą, ale na zywo az taka krótka nie jest, tyłek jest zakryty spokojnie. Co do złotej to porażka. Fajna jest, ale to wykonanie to szok. 200zł dać za prujaca się kieckę? może to taka koncepcja- niedokończone rzeczy?
Ja z niej zrezygnowałam. Od ciucha za 200zł jednak czegoś oczekuje.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:55   #934
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
a ktora blogerka ma 160 a wyglada na wiecej?
np ta: http://www.cajmel.blogspot.com/
Ogladajac jej zdjęcia miałam wrazenie, że jest wyzsza, a ma 160cm. To samo z Kasią Tusk, wydaje się wyzsza.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:57   #935
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziś na TRF widziałam taki szaliczek, fajnie to wygladało, tylko cena trpochę nie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chustka.jpg (34,2 KB, 52 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:57   #936
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a te woskowane rurki mają tendencję do rozciągania jak inne spodnie z Z ?
Co do rozciagliwosci, to nie doradze, gdyz moje w mniejszym rozmiarze dopiero wczoraj odebralam (prawie 2 tygodnie paczka szla! zawsze jak odbieram w sklepie, to sie slimacza z wysylka, nie cierpie Zary za to!!! ) Te spodnie maja jakas dziwna rozmiarowke Przymierzylam dzisiaj te nowe i 2 razy sprawdzalam na metkach, czy aby na pewno to jest 34. Roznica miedzy 34 a 36 IMO niewielka. Nadal mam troszeczke luzu w pasie Przynajmniej mi sie duzy muffin top nie robi, ale jednak spodziewalam sie wiekszej roznicy miedzy rozmiarami.
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:58   #937
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
np ta: http://www.cajmel.blogspot.com/
Ogladajac jej zdjęcia miałam wrazenie, że jest wyzsza, a ma 160cm. To samo z Kasią Tusk, wydaje się wyzsza.

ja tego nie pojmuje mam 161a wygladam na nizsza od nich
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 20:59   #938
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Bezalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki rozpoczął się nowy miesiąc, więc wyruszyłam na łowy Udało mi się zdobyć koszule na którą chorowałam od dobrych paru tygodni i wymarzone czarne kozaki wygodne, niewysoki obcas, miękka nieocieplana cholewka.....super
Świetna koszula
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
koszule śliczna, też ją mierzyłam ))

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



Ja z niej zrezygnowałam. Od ciucha za 200zł jednak czegoś oczekuje.
Ja też, nie ma co, skreślam ja z listy.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:28   #939
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Na blogu Oliwii stylizacja ze słynnym szlafroczkiem
http://oliwiora.blogspot.com/2011/09/kimono-jacket.html
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:39   #940
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Moja mała fotorelacja (mierzyłam tylko to czym byłam zainteresowana) Generalnie się zawiodłam, jechałam specjalnie po złotą spódnice, ale mnie rozczarowała
  • Złota dresiara - fajna, ale jakoś do mnie nie przemawia, raczej jej nie kupię. Były też srebrne, ale nie w moim stylu, za bardzo świecące.
  • Jakaś czarna spódnica 149zł chyba (szukałam prostej), nie ma jej na stronie, rozmiar xs, ale jest za duża.
  • Czarna spódnica z zamkiem - kupiłam, ale teraz się zastanawiam, jest dosć krótka, ale w sumie nie mam prostej spódniczki czarnej z cienkiego materiału, wszystkie rozkloszowane lub bombki. Kosztowała 99zł
  • Srebrny żakiet, wersja ciemniejsza. Nastawiłam się na wersję jasniejsza, ale na żywo mnie rozczarowała, ta jest ciekawsza.
  • Czarna rozkloszowana spódnica z takimi wytłoczeniami - żle wyglada moim zdaniem - a to już kolejna rzecz, na która byłam nastawiona.
  • Złota spódnica - po pierwsze była za duża (rozmiar xs), a poza tym wygladała na niewykończoną. Nie wiem czy tak ma być? Wszystkie spódnice miały wystające nitki, wygladały na poprute.
swietna relacja

co do spodniczki: wersje, ktora przymierzalam miala nitki i wygladala jak niedopracowana (za 199zl mozna oczekiwac chyba wiecej..) no i zauwazylam, ze rozmiarowka jest jakas zanizona w Z. Normalnie nosze 36, spodnie woskowane wzielam 34, ale powinny byc 32, to samo z ta spodniczka-mierzylam 34 i moglaby byc jeszcze mniejsza
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:45   #941
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Co do rozciagliwosci, to nie doradze, gdyz moje w mniejszym rozmiarze dopiero wczoraj odebralam (prawie 2 tygodnie paczka szla! zawsze jak odbieram w sklepie, to sie slimacza z wysylka, nie cierpie Zary za to!!! ) Te spodnie maja jakas dziwna rozmiarowke Przymierzylam dzisiaj te nowe i 2 razy sprawdzalam na metkach, czy aby na pewno to jest 34. Roznica miedzy 34 a 36 IMO niewielka. Nadal mam troszeczke luzu w pasie Przynajmniej mi sie duzy muffin top nie robi, ale jednak spodziewalam sie wiekszej roznicy miedzy rozmiarami.
Ja mierzyłąm 36, ogólnie były dobre, tylko w pasie odstawały ,a tego akurat nie lubię. Może zmkierzę następnym razem 34 skoro mała różnica między nimi.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 21:52   #942
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny! Wiem, ze tutaj szybko mi odpowiecie i że była tutaj kiedyś rozmowa na temat torebek.
Mogę dostać torebkę i nie wiem jaką. Kolor czarny ew. granatowy.
Czy wybrać Romę Sabiny Pilewicz czy Furle divide-it?
Furla w zasadzie bardziej renomowana i klasyczna, ale czy warta? Z drugiej strony się boje, że Pilewicz jest przereklamowana i będzie passe, a to ma być torebka na 'lata'. Podpowiedzcie proszę
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 22:32   #943
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Moja mała fotorelacja (mierzyłam tylko to czym byłam zainteresowana) Generalnie się zawiodłam, jechałam specjalnie po złotą spódnice, ale mnie rozczarowała
  • Złota dresiara - fajna, ale jakoś do mnie nie przemawia, raczej jej nie kupię. Były też srebrne, ale nie w moim stylu, za bardzo świecące.
  • Jakaś czarna spódnica 149zł chyba (szukałam prostej), nie ma jej na stronie, rozmiar xs, ale jest za duża.
  • Czarna spódnica z zamkiem - kupiłam, ale teraz się zastanawiam, jest dosć krótka, ale w sumie nie mam prostej spódniczki czarnej z cienkiego materiału, wszystkie rozkloszowane lub bombki. Kosztowała 99zł
  • Srebrny żakiet, wersja ciemniejsza. Nastawiłam się na wersję jasniejsza, ale na żywo mnie rozczarowała, ta jest ciekawsza.
  • Czarna rozkloszowana spódnica z takimi wytłoczeniami - żle wyglada moim zdaniem - a to już kolejna rzecz, na która byłam nastawiona.
  • Złota spódnica - po pierwsze była za duża (rozmiar xs), a poza tym wygladała na niewykończoną. Nie wiem czy tak ma być? Wszystkie spódnice miały wystające nitki, wygladały na poprute.
Złota spódniczka faktycznie kiepsko wygląda na żywo - jakby ją✂ktoś porządnie oskubał

Wszystko na Tobie się ładnie prezentuje, spódnice są dla Ciebie stworzone!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych kurteczka z TRF w różnych wariantach
Bardziej podoba mi się bez futerka, ale jak się zrobi chłodniej to będzie dobrze grzało

Cytat:
Napisane przez angeel_ Pokaż wiadomość
a czy wyprzedaże już się skończyły?
Chyba jeszcze coś smutno wisi, ale nie jestem pewna czy to jest warte uwagi

Cytat:
Napisane przez pyszotka87 Pokaż wiadomość
Hej kochane, jeszcze raz sie powtorze, bo czytalam, ze ktoras z was na allegro a'la shoppera za 150zl wylicytowala.. tutaj mozna za niecala stowke miec z wysylka juz.. http://www.lovelyshoes.net/Simulatio...wn-g52676.html
To jest jakiś shopper Japan - nie ryzykowałabym

Cytat:
Napisane przez Bezalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki rozpoczął się nowy miesiąc, więc wyruszyłam na łowy Udało mi się zdobyć koszule na którą chorowałam od dobrych paru tygodni i wymarzone czarne kozaki wygodne, niewysoki obcas, miękka nieocieplana cholewka.....super
Koszula na Ciebie szyta

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Na blogu Oliwii stylizacja ze słynnym szlafroczkiem
http://oliwiora.blogspot.com/2011/09/kimono-jacket.html
Ja w tym kimonie wyglądałam jak w szlafroku - ona rewelacyjnie Ma świetną✂figurę do prezentowania ubrań. Lubię ją i jej styl

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wiem, ze tutaj szybko mi odpowiecie i że była tutaj kiedyś rozmowa na temat torebek.
Mogę dostać torebkę i nie wiem jaką. Kolor czarny ew. granatowy.
Czy wybrać Romę Sabiny Pilewicz czy Furle divide-it?
Furla w zasadzie bardziej renomowana i klasyczna, ale czy warta? Z drugiej strony się boje, że Pilewicz jest przereklamowana i będzie passe, a to ma być torebka na 'lata'. Podpowiedzcie proszę
Jeśli chodzi o kolor to czerń, jeśli chodzi o Markę to Furla. Pilewicz to dla mnie przereklamowana "inspiracja" niemałej wielkości. Wygląda jak waliza. Jak to ma być torebka na lata to poszukałabym innych modeli na spokojnie. Na szybko człowiek nie ma się jak zastanowić a torebek od groma
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 22:45   #944
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych kurteczka z TRF w różnych wariantach
Mam jąjest piękna!!!
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 23:08   #945
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

byłam dziś na małym rekonesansie i wpadła mi w oko bluzeczka (sweterek?) z Woman, cena 199 zł, przód ma sweterkowy a tył bluzeczkowy na guziki, połączenie bardzo ciekawe, ale fason nieteges (może dlatego, że Ski nie było i mierzyłam Mkę) - przód krótki, szeroka i taka jakby w literę A. szukałam też sweterka czarnego ze złotym nadrukiem (pióra), ale nie było
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 23:43   #946
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Jak myślicie uznają mi na lotnisku bagaż podręczny + shopper jako torebka ? On w sumie jest prawie wymiarów podręcznego, więc się boje, że mi każą przepakować w 1 i go pogniotę


I przy okazji, która z tych toreb wybrać
1 Mały shopper zarowy
2 Kuferek zarowy
3,4 Kuferek z parfois

Chcę jakaś w miarę tanią torebkę na uczelnie, której nie będzie żal rzucić pod krzesło Mam dużo toreb beżowych, czarnych mniej, granatowej żadnej + żadnego kuferka. Zastanawiam się czy kuferek będzie wygodny na uczelnie? I z czym nosić granatową torebkę, nie mam nic w tym kolorze w szafie, nie gryzie się z czarnym butami i ciuchami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8415004040_1_1_3.jpg (16,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8375004105_1_1_3.jpg (15,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_529812.jpg (16,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z8993750X,Parfois--nowosci-wiosna-2011--139-90-zl.jpg (28,4 KB, 88 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 00:01   #947
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Ja w tym kimonie wyglądałam jak w szlafroku - ona rewelacyjnie Ma świetną✂figurę do prezentowania ubrań. Lubię ją i jej styl

Zgadzam się. Oczywiście co do Oliwii, a nie co do Twojego wyglądu w kimonie

E, nie umiem zacytować skomplikowanego postu, ale pierwsza wypowiedź jest foxxxy.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2011-09-06 o 00:06
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 00:28   #948
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Jak myślicie uznają mi na lotnisku bagaż podręczny + shopper jako torebka ? On w sumie jest prawie wymiarów podręcznego, więc się boje, że mi każą przepakować w 1 i go pogniotę


I przy okazji, która z tych toreb wybrać
1 Mały shopper zarowy
2 Kuferek zarowy
3,4 Kuferek z parfois

Chcę jakaś w miarę tanią torebkę na uczelnie, której nie będzie żal rzucić pod krzesło Mam dużo toreb beżowych, czarnych mniej, granatowej żadnej + żadnego kuferka. Zastanawiam się czy kuferek będzie wygodny na uczelnie? I z czym nosić granatową torebkę, nie mam nic w tym kolorze w szafie, nie gryzie się z czarnym butami i ciuchami?

mozna miec tylko jedna sztuke bagazu podrecznego i torebka zalicza sie jako jedna sztuka wiec jakakolwiek nie bedzie, bedziesz musiala zapakowac ja do torby (bagazu).
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 06:42   #949
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Na blogu Oliwii stylizacja ze słynnym szlafroczkiem
http://oliwiora.blogspot.com/2011/09/kimono-jacket.html
O
muszę tak spróbować go zestawić strasznie podobało mi się Strachulcowe zestawienie na sportowo
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 07:34   #950
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja w tym kimonie wyglądałam jak w szlafroku - ona rewelacyjnie Ma świetną✂figurę do prezentowania ubrań. Lubię ją i jej styl

Zgadzam się. Oczywiście co do Oliwii, a nie co do Twojego wyglądu w kimonie

E, nie umiem zacytować skomplikowanego postu, ale pierwsza wypowiedź jest foxxxy.
Oliwia ma ciekawą urodę - nie klasyczną, ale jak ona się ubierze to aż miło się ogląda. Dziewczyna ma ciekawy gust (trochę klasyczny), który do niej idealnie pasuje, ale jak ona w tych wszystkich butach na obcasie na co dzień się porusza to nie wiem

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Jak myślicie uznają mi na lotnisku bagaż podręczny + shopper jako torebka ? On w sumie jest prawie wymiarów podręcznego, więc się boje, że mi każą przepakować w 1 i go pogniotę


I przy okazji, która z tych toreb wybrać
1 Mały shopper zarowy
2 Kuferek zarowy
3,4 Kuferek z parfois

Chcę jakaś w miarę tanią torebkę na uczelnie, której nie będzie żal rzucić pod krzesło Mam dużo toreb beżowych, czarnych mniej, granatowej żadnej + żadnego kuferka. Zastanawiam się czy kuferek będzie wygodny na uczelnie? I z czym nosić granatową torebkę, nie mam nic w tym kolorze w szafie, nie gryzie się z czarnym butami i ciuchami?
Moim zdaniem kuferki na co dzień są średnie jeśli chodzi o wygodę na uczelni. Skłaniałabym się na opcję nr 1 - tylko przydałoby się ją obejrzeć z bliska

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
mozna miec tylko jedna sztuke bagazu podrecznego i torebka zalicza sie jako jedna sztuka wiec jakakolwiek nie bedzie, bedziesz musiala zapakowac ja do torby (bagazu).
To zależy od linii i od kierunku - pamiętam, że w Lufthansie wpuszczają z torebką i podręcznym, w wizzairze w Polsce wpuszczą z torebką✂i podręcznym, ale już✂w UK nie i trzeba mieć jeden bagaż. Myślę, że jeśli linia nie jest z tych tanich, to wtedy można wnieść i torebkę i bagaż. Z resztą wszystko jest dobrze opisane na stronie linii

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
O
muszę tak spróbować go zestawić strasznie podobało mi się Strachulcowe zestawienie na sportowo
A gdzie można Strachulca w tym wydaniu oglądać ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 07:51   #951
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Oliwia ma ciekawą urodę - nie klasyczną, ale jak ona się ubierze to aż miło się ogląda. Dziewczyna ma ciekawy gust (trochę klasyczny), który do niej idealnie pasuje, ale jak ona w tych wszystkich butach na obcasie na co dzień się porusza to nie wiem



Moim zdaniem kuferki na co dzień są średnie jeśli chodzi o wygodę na uczelni. Skłaniałabym się na opcję nr 1 - tylko przydałoby się ją obejrzeć z bliska



To zależy od linii i od kierunku - pamiętam, że w Lufthansie wpuszczają z torebką i podręcznym, w wizzairze w Polsce wpuszczą z torebką✂i podręcznym, ale już✂w UK nie i trzeba mieć jeden bagaż. Myślę, że jeśli linia nie jest z tych tanich, to wtedy można wnieść i torebkę i bagaż. Z resztą wszystko jest dobrze opisane na stronie linii



A gdzie można Strachulca w tym wydaniu oglądać :) ?
mi się wydaje że w poprzednich edycjach się pojawiła ale trochę sie w tym zamotałam
W każdym razie miała takie białe luźniejsze spodnie i trampki conversy też białe rewelacja
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 07:58   #952
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
A czy widujecie jeszcze w sklepach te bluzeczki - nie wiem kiedy się wybiorę do zary (muszę jechać specjalnie 100 km do innego miasta, bo w mojej zarce tego modelu nie było i nie będzie ) i boję się, że nie zdążę jej kupić?
Widziałam je w Arkadii w weekend, było kilka sztuk, ale nie patrzałam na rozmiarówkę, bo pomacałam i nie byłam zainteresowana
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:11   #953
pyszotka87
Raczkowanie
 
Avatar pyszotka87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 458
GG do pyszotka87
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

To jest jakiś shopper Japan - nie ryzykowałabym

Tutaj jest real fotka blogerki http://daisysheels.blogspot.com/

cały czas biję się z myślami
__________________

Dbam i zapuszczam włosy - mój cel do łokci !

PILNE : Oddam cielaczki peeptoe 38 z sigmy w dobre ręce
pyszotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:12   #954
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Oliwia ma ciekawą urodę - nie klasyczną, ale jak ona się ubierze to aż miło się ogląda. Dziewczyna ma ciekawy gust (trochę klasyczny), który do niej idealnie pasuje, ale jak ona w tych wszystkich butach na obcasie na co dzień się porusza to nie wiem



Moim zdaniem kuferki na co dzień są średnie jeśli chodzi o wygodę na uczelni. Skłaniałabym się na opcję nr 1 - tylko przydałoby się ją obejrzeć z bliska



To zależy od linii i od kierunku - pamiętam, że w Lufthansie wpuszczają z torebką i podręcznym, w wizzairze w Polsce wpuszczą z torebką✂i podręcznym, ale już✂w UK nie i trzeba mieć jeden bagaż. Myślę, że jeśli linia nie jest z tych tanich, to wtedy można wnieść i torebkę i bagaż. Z resztą wszystko jest dobrze opisane na stronie linii



A gdzie można Strachulca w tym wydaniu oglądać ?
no właśnie - mi się akurat nie przydarzyło, żeby nie można było poza torebką mieć jeszcze bagażu podręcznego (a w którym miejscu podróży dokonują weryfikacji tego ile masz podręcznych toreb?)
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:16   #955
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Jak myślicie uznają mi na lotnisku bagaż podręczny + shopper jako torebka ? On w sumie jest prawie wymiarów podręcznego, więc się boje, że mi każą przepakować w 1 i go pogniotę


I przy okazji, która z tych toreb wybrać
1 Mały shopper zarowy
2 Kuferek zarowy
3,4 Kuferek z parfois

Chcę jakaś w miarę tanią torebkę na uczelnie, której nie będzie żal rzucić pod krzesło Mam dużo toreb beżowych, czarnych mniej, granatowej żadnej + żadnego kuferka. Zastanawiam się czy kuferek będzie wygodny na uczelnie? I z czym nosić granatową torebkę, nie mam nic w tym kolorze w szafie, nie gryzie się z czarnym butami i ciuchami?
a widziałaś już może tego shoppera w sklepie?
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:17   #956
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Widziałam je w Arkadii w weekend, było kilka sztuk, ale nie patrzałam na rozmiarówkę, bo pomacałam i nie byłam zainteresowana
a co jest nie tak z tym materiałem? z jakością, czy jakiś nie bardzo w dotyku?
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:19   #957
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
a co jest nie tak z tym materiałem? z jakością, czy jakiś nie bardzo w dotyku?
Nie o to chodzi, że coś nie tak, tylko Strachulec pisała, że się łatwo zaciąga, pomacała i rzeczywiście taki delikatniutki, szmatka taka, a że nie byłam przekonana do koloru, to kupiłam co innego
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:27   #958
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez pyszotka87 Pokaż wiadomość
Tutaj jest real fotka blogerki http://daisysheels.blogspot.com/

cały czas biję się z myślami

o i jak ładnie jej z szoperem, nawet nie wygląda na za duży
ja to bym przerobiła tego szopera zary, zostawiło to co ma najlepsze a zmieniła jego wady, tzn.:
- zmniejszyłabym nieznacznie rozmiary - niewiele, tylko kilka cm z szerokości i z wysokości
- zmieniłabym nieznacznie rozstaw i długość rączek tak, aby można go było swobodnie nosić na ramieniu
- zorganizowałabym wnętrze: wszyła na stałe jakąś podszewkę, zrobiła kieszonki i jakieś zamknięcie: może suwak?
- zostawiłabym kolory: zwłaszcza karmel, bo dla mnie to największy plus tej torebki
- wykonanie ze skóry naturalnej też jest jego plusem
I wtedy na pewno bym go kupiła (a teraz to niestety ma dla mnie więcej minusów niż plusów)

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, że coś nie tak, tylko Strachulec pisała, że się łatwo zaciąga, pomacała i rzeczywiście taki delikatniutki, szmatka taka, a że nie byłam przekonana do koloru, to kupiłam co innego
no to trochę kiepsko z tym zaciąganiem (już nie raz mi się zdarzyło takie nieświadome zniszczenie jakiegoś ciucha: bo zahaczyłam o suwak, o kosz na zakupy, o biżuterię)
a ja się tak nastawiłam na tę bluzkę
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:27   #959
pyszotka87
Raczkowanie
 
Avatar pyszotka87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 458
GG do pyszotka87
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
o i jak ładnie jej z szoperem, nawet nie wygląda na za duży
ja to bym przerobiła tego szopera zary, zostawiło to co ma najlepsze a zmieniła jego wady, tzn.:
- zmniejszyłabym nieznacznie rozmiary - niewiele, tylko kilka cm z szerokości i z wysokości
- zmieniłabym nieznacznie rozstaw i długość rączek tak, aby można go było swobodnie nosić na ramieniu
- zorganizowałabym wnętrze: wszyła na stałe jakąś podszewkę, zrobiła kieszonki i jakieś zamknięcie: może suwak?
- zostawiłabym kolory: zwłaszcza karmel, bo dla mnie to największy plus tej torebki
- wykonanie ze skóry naturalnej też jest jego plusem
I wtedy na pewno bym go kupiła (a teraz to niestety ma dla mnie więcej minusów niż plusów)

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



no to trochę kiepsko z tym zaciąganiem (już nie raz mi się zdarzyło takie nieświadome zniszczenie jakiegoś ciucha: bo zahaczyłam o suwak, o kosz na zakupy, o biżuterię)
a ja się tak nastawiłam na tę bluzkę

No bo to jest ten japan shopper za 30 dolcow z przesyłka
__________________

Dbam i zapuszczam włosy - mój cel do łokci !

PILNE : Oddam cielaczki peeptoe 38 z sigmy w dobre ręce
pyszotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:31   #960
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wiem, ze tutaj szybko mi odpowiecie i że była tutaj kiedyś rozmowa na temat torebek.
Mogę dostać torebkę i nie wiem jaką. Kolor czarny ew. granatowy.
Czy wybrać Romę Sabiny Pilewicz czy Furle divide-it?
Furla w zasadzie bardziej renomowana i klasyczna, ale czy warta? Z drugiej strony się boje, że Pilewicz jest przereklamowana i będzie passe, a to ma być torebka na 'lata'. Podpowiedzcie proszę
ja tez wciąż poszukuję swojej "torebki idealnej"
a jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel?
i co musi koniecznie mieć ta torebka?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pyszotka87 Pokaż wiadomość
No bo to jest ten japan shopper za 30 dolcow z przesyłka
wiem wiem, ale mi chodziło tak ogólnie o ten zarowy
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.