Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 18:09   #4891
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Moze pomoze w ocenie
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? opalam sie bardzo szybko od razu na brazowo.



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor brązowy.Oprawa oczu ciemna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
zero piegow.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ciepły, złotawy I rumienię się ma czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Czarne
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
chyba różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czarny,bialy,braz.czerwon y
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:34   #4892
Eleonora92
Przyczajenie
 
Avatar Eleonora92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Widzę,że nie tylko ja mam problem z określeniem typu urody...
Mam miedziane włosy, brązowe oczy,hmm cerę mam raczej w odcieniu beżowym ze skłonnością do czerwonych rumieńców;/
Jaki to typ ?
Eleonora92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:10   #4893
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość


ciemny blond, masz jasne refleksy i to wiele tłumaczy na korzyść jednak blondu[COLOR=Silver]
Dzięki A tonacja jaka? Chłodna czy ciepła?
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:16   #4894
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Dzięki A tonacja jaka? Chłodna czy ciepła?

zdjęcie jest słabej jakości, w dodatku zabłysnął flesz lub skądś padało pobieżne światło, przez co uwydatniły się jasne ciepłe refleksy, patrząc jednak na górę włosów, możnaby wnioskować, że jednak masz chłodny odcień. Twoja skóra na zdjęciu jest beżowa, o ile to znów nie efekt sztucznego oświetlenia, równiez przemawia za chłodną tonacją urody.
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:22   #4895
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
zdjęcie jest słabej jakości, w dodatku zabłysnął flesz lub skądś padało pobieżne światło, przez co uwydatniły się jasne ciepłe refleksy, patrząc jednak na górę włosów, możnaby wnioskować, że jednak masz chłodny odcień. Twoja skóra na zdjęciu jest beżowa, o ile to znów nie efekt sztucznego oświetlenia, równiez przemawia za chłodną tonacją urody.
Tak właśnie stawiałam na chłodny typ Strasznie trudna ta analiza typu urody
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:26   #4896
Mary_buum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Jaki to typ urody ?

Mam problem z okresleniem mojego typu urody,dlatego bardzo prosze o pomoc moj naturalny kolor wlosow jest bardzo zblizony do tego na zdjeciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (62,4 KB, 91 załadowań)
Mary_buum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:41   #4897
Mary_buum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Móglby mi ktos doradzic jaki to typ urody ? Bylabym bardzo wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (66,3 KB, 27 załadowań)
Mary_buum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 15:01   #4898
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Jaki to typ urody ?

Zamiast zaśmiecać forum radzę zapytać : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=164
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 17:04   #4899
blacknblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Też bym prosiła o określenie typu, samej mi bardzo ciężko określić co to

1. Jak się opalasz- na początku na czerwono, potem na złocisty, ale ogólnie to bardzo ciężko się opalam

2. Kolor oczu - ciemnozielone, ale nie bardzo wyrazista barwa, często zmieniają swój odcień

3. Piegi- nie mam

4. Cera- blada, czasem może lekko żółtawa. ogólnie wszyscy mówią żem blada

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond-jasny brąz ale o złocistym połysku, nie taki mysi

6. Kolor ust - jasno koralowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze: czarny, granatowy, czerwony, ciemno zielony, niebieski
źle: beżowy, złoty

I nie wiem co to może być.. jestem blada i lubię kolory 'zimy' ale moje naturalne włosy nie są ciemne.
blacknblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:48   #4900
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy ja też mogłabym prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz- ciężko. Przypalam się na różowo lub czerwono, długo długo brązowieję, a często zanim zbrązowieję złazi mi skóra. W zasadzie opalić się mogę tylko przez zylion krótkich opalań, ale zazwyczaj nie jestem rozsądna i się przypiekam na czerwono.

2. Kolor oczu - zawsze mówię, że niebieskie, ale w rzeczywistości są szaro-niebieskie (nawet bardziej szare niż niebieskie)

3. Piegi - nie mam żadnych nawet latem

4. Cera - jasna, ale nie biała jak ściana. Trudno mi określić koloryt - ani żółta, ani różowa, raczej neutralna.

5. Naturalny kolor włosów - średni blond w kierunku jasnego, latem jaśniejszy z dużą ilością naturalnych refleksów. Brwi ciemny blond, rzęsy jasne.

6. Kolor ust - trudno nazwać, taki średni, chłodny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
No właśnie tego chciałabym się dowiedzieć Generalnie lubię wszystkie kolory, szczególnie kontrasty, ubieram się wyraziście. Nie lubię szarości, beżu, brązu (chociaż te kolory w połączeniu np. z oczodajnym różem czy pomarańczem już mi się podobają).
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 21:01   #4901
margo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 34
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hej!
Możecie i mi pomóc?Mam dylemat z makijażem oczu. Jestem bardzo blada..kiedy pomaluję oczy delikatnie buzia jest taka nijaka...bez wyrazu, jakbym była chora; z kolei kiedy podkreslam oczy mocniej wygląda to nienaturalnie i mam wrazenie ze makijaż jest "przerysowany". Jako że mój typ urody jest dość delikatny staram sie unikać czarnych kredek i eyelinerów, stosuję raczej szare - przy brązowych wyglądam jakbym była chora..Sama juz nie wiem jak sie malować...pomóżcie...
Może doradzicie coś w kwestii koloru włosów?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- raczej ciężko, zawsze jestem biała, jak juz sie opale to na czerwono, potem "opalenizna" schodzi, nie brązowieje..

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- oczy niebiesko-szaro-zielone, trudno okreslic ich kolor, obwódka jest taka niebieskawa. Kolor oczu nie jest jednolity, mam takie drobne plamki. Oprawa oczu dość ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

- nie ma, czasami latem od słońca pojawia sie kilka na nosie

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

- odcień jest chłodny, porcelanowy, bardzo blady, rumieńców brak

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

- średni blond ale taki mysi, prawde mówiąc od 12 roku zycia farbuję wiec tak do konca nie pamietam ...w każdym razie taki nijaki..

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

- usta są w odcieniu takiego średniego różu, ani blade ani nasycone...

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

- źle wyglądam w czerni, brązie - ogólnie ciemnych kolorach-ponoć wyglądam smutno i beżach, ecru - z tymi z kolei moja twarz się zlewa i wyglądam nijak...
Dobrze sie czuję w żywych kolorach, bardzo lubię róż, malinowy, kobalt, chabrowy, turkus, musztardowy.
margo87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 21:20   #4902
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam nadzieję, że ktoś, kto się zna zajmie się też i moim przypadkiem. Z góry dziękuje ;*

1. Jak się opalasz?
opalam się raczej szybko, odrazu na brązik a jak przesadzę i za długo sie opalam najpierw skóra jest czerwona ale potem brązowieje

2. Kolor oczu?
Niebiesko - zielono - szare. zależy od dnia, oświetlenia. nastroju? :P
oprawa raczej jasna, brwi mam w jasnym kolorze, latem wyglądają prawie jakby ich nie było. rzęsy ciemne, jak to u ciemnej blondynki.

3. Piegi?
mam, drobne, na nosie ale prawie niewidoczne, które pojawiają się tylko jak wyjdę na słońce

4. Cera?
jasna, raczej w ciepłym kolorze, ale sama nie wiem. mam też skłonność do niebieskich cieni pod oczami

5. Naturalny kolor włosów?
ciemny blond, na samej górze, ku dołowi są jaśniejszcze w ciepłym, złotym odcieniu.

6. Kolor ust?
różowy, lekko czerwonawy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle
dobrze się czuje w takich kolorach jak:
koralowy, beżowy, czerwony, musztardowy, żółty, czarny, turkusowy, jasny zielony, granatowy.

źle się czuje w jasno niebieskich ciuchach, to na pewno, w ciemnym fiolecie wyglądam dziwnie, wszelkich barwach typu khaki, oliwka, zgniła zieleń itd.


zdjęcie włosów:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=126390

zdjęcia twarzy w typowo dziennym, zwykłym świetle niestety nie ma, a do tego jakoś wstyd mi pokazywać tu moją niezbyt urodziwą facjatę :p

Edytowane przez Martiza3346
Czas edycji: 2012-06-23 o 21:39
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 23:31   #4903
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

kochane moje, prosta rzecz - nie obraźcie się, ale nawet najbardziej wprawni koloryści nie odpowiedzą wam na pytanie jakim typem kolorystycznym jesteście, jeśli was nie widzą! wasze subiektywne odczucia względem tego -na przykład -na jaki kolor się opalacie mogą nie znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości, nie mówię, że każda się myli, chodzi o to, że to co dla was jest czerwonawe lub brązowawe, dla wprawionego oka może okazać się inne, albo piegi - porównywałyście swoje piegi z plamkami przynajmniej 4 innych osób że jesteście w stanie stwierdzic na 100% czy są w tonacji ciepłej czy szarej? ...no właśnie. Dlatego nie liczcie, że ktokolwiek wprawnie okresli wasz typ na podstawie samych odpowiedzi na zaledwie kilka pytań zdziwilysbyscie się, ale nawet wewnętrzne części dłoni zdradzają bardzo wiele. zdolny kolorysta wypyta o dziesiątki rzeczy pozdrawiam
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:00   #4904
blacknblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A to wiadomo, że po kilku pytaniach nikt nie będzie wiedział jakim typem jesteśmy na 100%. Ale można się dowiedzieć mniej więcej i wtedy próbować znaleźć najlepsze dla siebie kolory
blacknblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:01   #4905
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blacknblack Pokaż wiadomość
A to wiadomo, że po kilku pytaniach nikt nie będzie wiedział jakim typem jesteśmy na 100%. Ale można się dowiedzieć mniej więcej i wtedy próbować znaleźć najlepsze dla siebie kolory
zanim zaczynałam swoja przygodę z podobną tematyką, dawno temu poddałam się analizie kolorystycznej. Wizażysta patrząc na mnie widział mieszankę lata i jesieni ze względu na połysk włosów, z większym naciskiem na lato, kiedy kazał mi wypełnić rubryki z moimi subiektywnymi wrażeniami odnośnie mojej urody, wyszło, że jestem zimą...! Czyli rozbieżna kwestia. rozumiesz kontekst? - jako laik, miałam typowe odniesienie i typowe rozumowanie odcieni kolorów.
Przeprowadziliśmy nastepnie szczegółowe oględziny włosów, skóry szyi, ramion, pleców, a także stóp i dloni i porównaliśmy z kolorystyką twarzą. wyszło: 100% lato. I moje wrażenia nagle legły w gruzach, zaczęłam dostrzegac, że to co dla mnie było po prostu cieple, brązowe, jest ta naprawdę szarym mysim brązem. I o dziwo jest to kolosalna róznica. Kolory to trudna rzecz wbrew pozorom. Kolorysta jest do swojej pracy przyszykowywany bardzo dokładnie, aby umiec wychwycić kazdy drobiazg urody To taka moja wskazówka. pozdrawiam
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:12   #4906
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
zanim zaczynałam swoja przygodę z podobną tematyką, dawno temu poddałam się analizie kolorystycznej. Wizażysta patrząc na mnie widział mieszankę lata i jesieni ze względu na połysk włosów, z większym naciskiem na lato, kiedy kazał mi wypełnić rubryki z moimi subiektywnymi wrażeniami odnośnie mojej urody, wyszło, że jestem zimą...! Czyli rozbieżna kwestia. rozumiesz kontekst? - jako laik, miałam typowe odniesienie i typowe rozumowanie odcieni kolorów.
Przeprowadziliśmy nastepnie szczegółowe oględziny włosów, skóry szyi, ramion, pleców, a także stóp i dloni i porównaliśmy z kolorystyką twarzą. wyszło: 100% lato. I moje wrażenia nagle legły w gruzach, zaczęłam dostrzegac, że to co dla mnie było po prostu cieple, brązowe, jest ta naprawdę szarym mysim brązem. I o dziwo jest to kolosalna róznica. Kolory to trudna rzecz wbrew pozorom. Kolorysta jest do swojej pracy przyszykowywany bardzo dokładnie, aby umiec wychwycić kazdy drobiazg urody To taka moja wskazówka. pozdrawiam

Swoją droga przeprowadzając analize kolorystyczną najpierw należałoby ustalić, czy jesteś typem chłodnym, czy ciepłym. I tak pomylić lato z zimą nie jest trudno, ale lato z jesienią, to już trochę dał czadu ;-)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:24   #4907
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Swoją droga przeprowadzając analize kolorystyczną najpierw należałoby ustalić, czy jesteś typem chłodnym, czy ciepłym. I tak pomylić lato z zimą nie jest trudno, ale lato z jesienią, to już trochę dał czadu ;-)

haha, prawda?
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:46   #4908
Sylvia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 58
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również mam duży problem z okresleniem swojego typu.
Cera- jasna, lekko żółtawa, z rumieńcami, brak piegów, opalam się na tzw. oliwkę
Oczy- brązowe z czrnymi obwódkami
Usta- jasny, dosłonie pastelowy róż
włosy- naturalny to jasny, ciepły brąz, od kilku lat farbuje na czekoladke
Nie mam pojęcia jaki to typ. Może mieszanka dwóch?
Zalezy mi, zeby się dowiedzieć, bo mogłabym tarfniej określać w jakich kolorach mi do twarzy.

Edytowane przez Sylvia91
Czas edycji: 2012-06-28 o 10:48
Sylvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:08   #4909
tycharka
Przyczajenie
 
Avatar tycharka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mnie też od dawna nurtuje, jakim jestem typem. Wciąż nie wiem, jak się ubierać malować, może pomożecie?
1.Jak się opalasz: przeważnie na brązowo, bardzo rzadko zdarza się na początku czerwony, który później ciemnieje

2.Kolor oczu: bardzo bardzo błękitne bez plamek, uwielbiam, rzęsy i brwi ciemne

3.Piegi: brak, nie ma ani w zimie ani w lecie

4.Cera: szarawa, kiedy się opalam, to też na szarawy odcień

5.Naturalny kolor włosów: jednolicie brązowe, nie jaśnieją od słońca

6.Kolor ust: raczej koralowy kolor

7.W jakich kolorach czujesz się dobrze: najlepiej w brązach, intensywnych niebieskich i granatowych, odcienie czerwieni, biele
źle: w zieleniach, pomarańczach, żółciach

I zdjęcia, jeśli coś pomogą:
image201207010005.jpg

image201207020009.jpg
tycharka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 10:52   #4910
Sylvia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 58
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nie wiem czy było (trudno szukać 164 stronach postów :P)
http://moda.wieszjak.pl/zelazne-zasa...-typ-foto.html
Podział na 8 typów urody. Warte przeczytania.

tycharka: wydaje mi się, że jesteś zimą
Jednak łatwiej rozpoznać kogoś typ urody niż swój

Edytowane przez Sylvia91
Czas edycji: 2012-07-02 o 10:54
Sylvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:03   #4911
lodousta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

kurde mozecie mi powiedziec jaką mam twarz?? okrągłą ?
i jaka bd odpowiednia fryzura ?- dajcie jakieś foty
z gory dziękuje ;D

Edytowane przez lodousta
Czas edycji: 2012-07-10 o 22:51
lodousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:02   #4912
Sylvia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 58
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez lodousta Pokaż wiadomość
kurde mozecie mi powiedziec jaką mam twarz?? okrągłą ?
Lepiej jakbys dała zdjęcie z buzią prosto do aparatu. Bo tak trudno określic
Sylvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:39   #4913
Tocia
Przyczajenie
 
Avatar Tocia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Heidelberg
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć

Mam problem z moim typem kolorystycznym, dlatego proszę Was o pomoc.
Załączam zdjęcie zrobione moze z 2 lata temu. Jestem na nim trochę może zbyt różowa (chyba mnie słońce wtedy złapało). Generalnie cere mam bardzo jasną, trudno mi znaleźć pasujący podkład.
Moja skóra ma lekko różowy odcień, jest też tak jakby przeźroczysta - zwłaszcza na nadgarstkach.
Oczy szaro-niebiesko-zielonkawe z ciemnym obramowaniem.
Włosy na zdjęciu mam farbowane, ale po lewej widać mój naturalny kolor (nie licząc końcówek Jest on taki brązowy, wpada troche w złoto, trochę mysi.
Mam dużo znamion w kolorze rudawo-brązowym lub też ciemnegobrązu.
Opalam się słabo, słońce łapię na czerwony a po kilku dniach opalenizna jest ledwo widoczna (na pewno nie brązowa).

Potraficie coś doradzić ) Będę bardzo bardzo wdzięczna )
__________________
Bądź dzielny, dąż do szczęścia.

Edytowane przez Tocia
Czas edycji: 2012-07-22 o 16:58
Tocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:34   #4914
Drozdowianka
Raczkowanie
 
Avatar Drozdowianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 318
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez lodousta Pokaż wiadomość
kurde mozecie mi powiedziec jaką mam twarz?? okrągłą ?
i jaka bd odpowiednia fryzura ?- dajcie jakieś foty
z gory dziękuje ;D

moim zdaniem owalna i chyba ładnie byłoby Ci w tej fryzurce http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/artykul...e-1_889_11.jpg ale to tylko moje zdanie
__________________
kocham gotować mój blog: http://wariacjesmaku.blogspot.com/
Drozdowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:02   #4915
lodousta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez Drozdowianka Pokaż wiadomość
moim zdaniem owalna i chyba ładnie byłoby Ci w tej fryzurce http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/artykul/108/jak-dobrac-fryzure-1_889_11.jpg ale to tylko moje zdanie
dziekuje a jaki myślisz? jaki kolor bd dobry ?
lodousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:05   #4916
lodousta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez Sylvia91 Pokaż wiadomość
Lepiej jakbys dała zdjęcie z buzią prosto do aparatu. Bo tak trudno określic
teraz lepsze jest zdj ?

Edytowane przez lodousta
Czas edycji: 2012-07-10 o 22:51
lodousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:34   #4917
tycharka
Przyczajenie
 
Avatar tycharka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Sylvia91: Dziękuję na pewno mi to pomoże
tycharka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:26   #4918
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pomoże mi ktoś ?
1. Jak się opalasz- Bardzo długo, na brąz. Twarz i łydki ciężko mi opalić.

2. Kolor oczu - wokół źrenic piwna obwódka, wokół piwnej obwódki zielona obwódka

3. Piegi - nie mam

4. Cera -bardzo jasna

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, w lecie czasem kilka troszkę jaśniejszych refleksów

6. Kolor ust - średni róż raczej

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w - czerwieni, brązach, beżach, różu, bieli
źle w - zieleni, czerni, fioletach

zdjęcie włosów - https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=131314
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:06   #4919
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Prosiłam już wcześniej o analizę typu urody, ale się przypomnę (jakby ktoś był pomocny i pomógł w określeniu kształtu twarzy, to byłabym wdzięczna, mi się wydaje, że to owal):

1. Jak się opalasz - na początku na czerwono, trudno mi opalić niektóre części ciała (brzuch itp.) na brąz. Po maksymalnie dniu opalenizna robi się brązowa, bez złocistego połysku.

2. Kolor oczu - zielono-szaro-brązowe. Z ang. 'hazel', zmieniają kolor.

3. Piegi - mam lekkie, brązowe, koło oczu, robią mi się sezonowo, od słońca.

4. Cera - bardzo jasna, widać na zdjęciu.

5. Naturalny kolor włosów - brąz z lekko rudawym połyskiem, na zdjęciu mam przyciemnione farbą do 28 myć w kolorze brązu; mam za to naturalne czarne brwi.

6. Kolor ust - różowy. Na zdjęciu mam tylko pomadkę ochronną.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Wg mnie dobrze mi w zdecydowanych kolorach: czerwonym, białym, czarnym, amarantowym, fioletowym, źle mi w zgniłych zieleniach, a tragicznie w żółtym kolorze w każdym wydaniu. Ostatnio zauważyłam, że nieźle wyglądam w pudrowym różu i raczej chłodnym kolorach.

Załączam zdjęcie robione do dyplomu u fotografa (stan na chwilę obecną).

Proszę uprzejmie o pomoc

Edytowane przez 2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:07
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 15:45   #4920
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - raczej szybko, na brąz.

2. Kolor oczu - ciemno niebieski, ludzie mi mówią że mam oczy koloru morza.

3. Piegi - brak.

4. Cera - trudno mi określić, raczej ciemnej karnacji.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, szatynka.

6. Kolor ust - różowy, i tutaj odcień ciężko mi określić , chyba brudny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Świetnie się czuję, i wyglądam z tego co widzę, i co ludzie mi mówią, w niebieskim (od jasnego po ciemny) , słyszałam też , że pasują mi mocne kolory typu czerwień.


kiedyś na stronie internetowej wyszło mi że jestem zimą, ale z tego co mi się zdaje są chyba różne rodzaje. . i patrząc np. na zdjęcia którejś z zim (chyba południowej) jednak różniłam sie .
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.

Edytowane przez lazurrowaa
Czas edycji: 2012-07-15 o 15:53
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.