Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 cz.XIV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Mamusie wrześniowo-październikowe 2013 1 3,23%
Glowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! 12 38,71%
Nasze maluchy biegają i skaczą, a mamy się ciągle za głowę łapią 0 0%
Jemy już wszystko, mamy pełno siły, spokojne chwile już się skończyły! 3 9,68%
Nasze dzieci nie są już małe, to już roczniaki są wspaniałe 0 0%
Wszystkie dzieci roczek mają , teraz drugi zaczynają. 3 9,68%
Za nami pierwsze urodzinki, wszyscy mamy uśmiechnięte minki. 1 3,23%
Każdy "roczniak" rośnie zdrowo, zachowuje się wzorowo. 0 0%
Już po pierwszych urodzinach. Drugi roczek się zaczyna. 3 9,68%
Wszystkie chodzą i gadają , nasze dzieci roczek mają. 2 6,45%
Uśmiechnięte , rozkrzyczane to roczniaki ukochane. 4 12,90%
Pierwszy roczek minął kolorowo, drugi zaczyna się przebojowo. 2 6,45%
Głosujący: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-07, 11:48   #2581
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Ja dzisiaj od 8 z młodą jeżdżę po urzędach i lekarzach (to akurat w mojej sprawie). Niedawno wróciłyśmy,padammmmmm...


Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
No tak niby powinno być ale nie wiem czego dostalysmy bez premii... Wiecie że ja w czwartek później w piątek i dzisiaj w końcu miałam zadzwonić do kadr i przypominam sobie codziennie po 15?
Jutro zadzwonię, oby.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------




Kochana masz mamę

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:37 ----------

Dobra teraz mogę opisać Wam mój dzisiejszy horror..

Często słyszałam jak ktoś mówił że życie przeleciało mu przed oczami, niby rozumiałam co ten ktoś miał na myśli ale dopiero dzisiaj gdy sama to przeżyłam tak naprawdę wiem co miał na myśli. To było straszne, to były sekundy kiedy to musiałam trzeźwo myśleć, reagować a nie wiem jak to możliwe ale właśnie wiele obrazów przewinęło mi się wtedy przez głowę... Ale do rzeczy. Mamy za sobą pierwsza i ostatnią wizytę szpitalnego oddziału ratunkowego...
Eh.
Ola spadla z fotela, niskiego no ale jednak. Byłam wtedy w kuchni i wkladalam torebki herbaty do szklanek i Dawida pytałam czy chce herbatę i tez przyszedł do kuchni. Ola była w dużym pokoju z moją mamą, wcześniej my też tam byliśmy ale po tą głupia herbatę wyszłam... I Ola często na ten fotel wchodzi i schodzi, ja nie wiem dokładnie czy ona się pomyliła przy schodzeniu czy zachwiala się na nim i to spowodowało że się wywrocila. I pognalam do pokoju jak usłyszałam że spadla i ona leżała na tej podłodze ale nie płakała jeszcze i była to dziwna poza nie będę opisywać bo nawet nie wiem jak i nikt by nie zrozumiał i wzięłam ja na ręce i wstałam z nią i ona jakby chciała płakać ale tak nie do końca płakała, ale w końcu jakby zatrybila i bardziej zaczęła, podeszłam więc do lusterka bo przeważnie wtedy odwraca uwagę od placzu ale nie podzialalo i wtedy było najgorsze, ona wygiela mi się w tył, głowę tak daleko i taka dziwna mi się wydawala więc jej ta głowę dałam w przód żeby widzieć a ona mi leci normalnie przez ręce....... Stała się bezwladna jak manekin, jak lalka, nic nie kontaktowała i wtedy zaczęłam krzyczeć Ola Ola i między czasie też nią potrzasalam i krzyczałam do brata i Dawida którzy byli obok żeby dzwonili na pogotowie bo miałam już wizję że ona straci przytomność na długo i będę robić sztuczne oddychanie czy masaż serca...... Na szczęście były to tylko wizje... Boże aż mi się ręce trzęsą jak to pisze. I na szczęście po chwili jakby się przebudzila a ja nigdy nie byłam tak szczęśliwa że ona płacze... Położyłam ja na łóżku bo nadal była taka nie swoja i wręcz kazałam jej płakać bo wiedziałam że to ja rozrusza Aha i w klatkę piersiowa też nacisnelam palcem pare razy tak delikatnie żeby wspomóc jej oddychanie jak jeszcze była taka dziwna. I też ją dotykalam cały czas po twarzy i mówiłam do niej. Po chwili jak już widziałam że jest ok to ja posadzilam ale ona ciągle płakała więc poszłam przed laptopa i włączyłam jej ulubione kaczuszki i dałam pilota do rąk i powoli powoli przestała płakać i cieszyła do tego ekranu i wtedy weszli ludzie ze szpitala i juz było lepiej.. Mi... Jechali na sygnale bo słyszałam i chyba byli nawet szybko ale ciężko powiedzieć bo wtedy to sekundy wydawały się wiecznoscia. Serio ten moment kiedy stała się bezwladna zapamiętam do końca życia....
Tyle dobrze ze zachowalam trzeźwość umysłu mimo wszystko i nie spanikowalam. I chciałam robić wszystko do przyjazdu karetki na szczęście nie musiałam za wiele.... Okropne to było. Wszystko przeleciało mi przed oczami w sekundę. Kocham ją teraz jeszcze milion razy bardziej i wiem ze nie mogłabym bez niej żyć

To się uzewnetrznilam.. Chyba dopiero emocje ze mnie schodzą.
straszna sytuacja niby się uczyłam co robić w takiej sytuacji, ale ciągle mam wrażenie,że coś bym źle zrobiła. Oby żadnej z nas już nigdy to nie spotkało.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 11:52   #2582
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jejku piszecie o tych molach ja nawet nie wiem jak wyglądają te spożywcze i teraz się lękam, że na mnie gdzieś czyhają
dopadną Cię we śnie
nie no żartuję
Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Wróciliśmy. Jak przyszłam to pola sie bawiła z dziećmi. Nic ponoć nie płakała i nawet sie uśmiechala i Piła ze swojego bidonu z dziećmi przy stoliku. Jak mnie zobaczyła to od razu wyciągnęła łapki i zaczęła jęczeć ale na moich rekach juz roześmiana. Na spacerze to samo. Także nie taki diabeł straszny chyba jej sie podobało.
Teraz szaleje po mieszkaniu pluje na panele i ogląda swoje plujki chyba sie naczytala wizażu wczoraj o waszych maluchavh jak plują


Sent from my iPhone using Tapatalk
dla Polusi, dzielna dziewczynka


Miszella witaj nowa mamusiu, napisz coś o Was
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:02   #2583
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Podałam dziś pierwszy raz Małemu kiwi i powiem wam ze hit,jak się skończyło to płakał że już nie ma
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:11   #2584
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Kaska Miki nie ściąga tych kapci?
no właśnie nie wszystko ściąga, ale tych butków nie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:23   #2585
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Dziewczyny które maja namiot TOMY czy wasze dzieci ogarniaja te klucze?
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Podałam dziś pierwszy raz Małemu kiwi i powiem wam ze hit,jak się skończyło to płakał że już nie ma
Ja tydzień temu dałam i mega smakówalo! Tylko nie zdziw sie ze zastaniesz je w pielusze haha
Chcialam jeszcze polecić żółte kiwi z biedronki jest pyszne!
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no właśnie nie wszystko ściąga, ale tych butków nie
Wyglądaja na takie co długo nie pobeda na nogach
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:25   #2586
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Wróciliśmy. Jak przyszłam to pola sie bawiła z dziećmi. Nic ponoć nie płakała i nawet sie uśmiechala i Piła ze swojego bidonu z dziećmi przy stoliku. Jak mnie zobaczyła to od razu wyciągnęła łapki i zaczęła jęczeć ale na moich rekach juz roześmiana. Na spacerze to samo. Także nie taki diabeł straszny chyba jej sie podobało.
Teraz szaleje po mieszkaniu pluje na panele i ogląda swoje plujki chyba sie naczytala wizażu wczoraj o waszych maluchavh jak plują


Sent from my iPhone using Tapatalk
dla Poli i dzielnej mamy.

A ja jestem wkurzona, Kornel jest jedynym dzieckiem które zaczeło niedawno chodzić w żłobku, inne albo chodzą od pół roku, albo nie chodzą jeszcze. Więc nie wiem jak 4 baby nie potrafią ich ogarnąć na placyku zabaw. dzieci jest 20.
Młody dzisiaj wrócił z obdartym okiem i to tak nieładnie, ma całe czerwone oko i obok skóre. Bo się wywrócił chwilkę przed przyjściem TŻ, szkoda, że w ddomu mu to sinieć zaczęło.
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Mysle
Ze skoro mogą cebule to syrop tez





Rosół

Hmmm powiem wprost. Dwa wątki byłam na bakier i cie nie znam napiszesz cos o sobie?
Hmmm, ja jestem w miare na bieżąco, a też nie znam koleżanki
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:26   #2587
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Hej wszystkim Jestem z Kielc. Mój Synek ma prawie 13 miesięcy. Ciekawe rzeczy piszecie to się chętnie dołączę. Teraz biedactwo jest chore. Ma anginę a niedawno przechodził trzydniówkę także zalegamy w domu
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 12:31   #2588
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem z Kielc. Mój Synek ma prawie 13 miesięcy. Ciekawe rzeczy piszecie to się chętnie dołączę. Teraz biedactwo jest chore. Ma anginę a niedawno przechodził trzydniówkę także zalegamy w domu
witaj, napisz do naszej Księżnej Kate (kaśka87) to dopiszę Cię do listy jeśli chcesz z nami zostać na dłużej.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:33   #2589
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
witaj, napisz do naszej Księżnej Kate (kaśka87) to dopiszę Cię do listy jeśli chcesz z nami zostać na dłużej.

wiesz, że Piotrek czasem tak na mnie mówi jak leń ze mnie wychodzi albo księżna von dupensztajn
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:37   #2590
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

wiesz, że Piotrek czasem tak na mnie mówi jak leń ze mnie wychodzi albo księżna von dupensztajn
nie miałam nic złego na myśli
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:42   #2591
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie miałam nic złego na myśli
spoko, wiesz że Kejt się nie obraża

ej! co za picze biedny Korn! byliście u tych pań pogadać?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 12:48   #2592
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co do kapci to Mikiś ma takie:
http://www.gliko.pl/userdata/gfx/7ed...e34a5e7d6d.jpg

bo u nas wszędzie kafle i panele

Lulka syrop z cebuli może

uwielbiam moją teściową przywiozła nam świeżutko- jeszcze ciepłą zupkę- krem z dyni a na drugie robię potrawkę z kurczaka z ziemniaczkami i szpinak
dobrze masz wczoraj dzisiaj pozazdrościć
Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
dla Poli i dzielnej mamy.

A ja jestem wkurzona, Kornel jest jedynym dzieckiem które zaczeło niedawno chodzić w żłobku, inne albo chodzą od pół roku, albo nie chodzą jeszcze. Więc nie wiem jak 4 baby nie potrafią ich ogarnąć na placyku zabaw. dzieci jest 20.
Młody dzisiaj wrócił z obdartym okiem i to tak nieładnie, ma całe czerwone oko i obok skóre. Bo się wywrócił chwilkę przed przyjściem TŻ, szkoda, że w ddomu mu to sinieć zaczęło.


Hmmm, ja jestem w miare na bieżąco, a też nie znam koleżanki
rozumiem ale tez rozumiem babki w żłobku jakbym miała 5 pod opieką nie ważne czy chodliwe czy turlające sie to bym pewnie nie dała rady jak będzie antoś raczkował a kornel rozrabiał to będziesz wiedziała co mam na mysli adi ma 4 lata ponad a ja czasem nie ogarniam i obaj poobijani z sebkiem
Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem z Kielc. Mój Synek ma prawie 13 miesięcy. Ciekawe rzeczy piszecie to się chętnie dołączę. Teraz biedactwo jest chore. Ma anginę a niedawno przechodził trzydniówkę także zalegamy w domu
witaj
Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
witaj, napisz do naszej Księżnej Kate (kaśka87) to dopiszę Cię do listy jeśli chcesz z nami zostać na dłużej.


---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

a ja niedlugo po adriana do przedszkola a potem na 17 musze isć do kościoła na różaniec z adim i sebkiem...będzie ciekawie oj bedzie i tak codziennie
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:50   #2593
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

wiesz, że Piotrek czasem tak na mnie mówi jak leń ze mnie wychodzi albo księżna von dupensztajn


---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A tak a propos księżnej Kate, to oni po nas papugują Ślub mieli chyba miesiąc przed nami, 1 dziecko 2 miesiące, a teraz z drugim to samo. SKANDAL
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:50   #2594
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem z Kielc. Mój Synek ma prawie 13 miesięcy. Ciekawe rzeczy piszecie to się chętnie dołączę. Teraz biedactwo jest chore. Ma anginę a niedawno przechodził trzydniówkę także zalegamy w domu
Hej! Jak synek ma na imię?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:52   #2595
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

kur,,.................wcz oraj rozwalilam głęboki talerz /miałam 4/i tyle co wyniosłam szkło a dzisiaj przed momentem kolejny kupno nowej zastawa sie klania
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:00   #2596
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Ja te skarpecioszki kupiłam na targu, ale są też w Superpharm (tylko ze skórzaną podeszwą).
Ja mam konkretnie takie z piłeczkami
http://allegro.pl/skarpeto-kapcie-bu...633235156.html

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Hej! Jak synek ma na imię?
Adrian. Mówimy na niego "Adik"
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:04   #2597
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
kur,,.................wcz oraj rozwalilam głęboki talerz /miałam 4/i tyle co wyniosłam szkło a dzisiaj przed momentem kolejny kupno nowej zastawa sie klania
znam ten ból, mi małych zostały 3, głębokich 4, tylko duże płytkie się utrzymały. Mam jeszcze zastawę na 12 osób, ale to są okazyjne, więc nie używam na co dzień Za to sztućce giną nagminnie z 12 nowych łyżeczek zostało 9 ze starszych 8 zostały 4 Widelce też giną z 12 zostało 7. Ale już wiem co się z nimi stało Jak Kamil jadł jogurty, to z opakowaniem wyrzucał łyżeczkę, a Wojtek jak zamawiał obiad w pojemniku styropianowym, to w koszu lądował z widelcem
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:06   #2598
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Jak myślicie moge zrobić krokiety w tym tyg i zamrozić na tydzień? Czy beda niedobre? Siedzę nad menu na roczek i myślę co prócz lecza moge wczesniej przygotować.
Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Ja te skarpecioszki kupiłam na targu, ale są też w Superpharm (tylko ze skórzaną podeszwą).
Ja mam konkretnie takie z piłeczkami
http://allegro.pl/skarpeto-kapcie-bu...633235156.html

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Adrian. Mówimy na niego "Adik"
Nie to ja mam inne te skarpetki jednak ze spod jest wylany taka guma, ale ogólnie wygodne to...

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
znam ten ból, mi małych zostały 3, głębokich 4, tylko duże płytkie się utrzymały. Mam jeszcze zastawę na 12 osób, ale to są okazyjne, więc nie używam na co dzień Za to sztućce giną nagminnie z 12 nowych łyżeczek zostało 9 ze starszych 8 zostały 4 Widelce też giną z 12 zostało 7. Ale już wiem co się z nimi stało Jak Kamil jadł jogurty, to z opakowaniem wyrzucał łyżeczkę, a Wojtek jak zamawiał obiad w pojemniku styropianowym, to w koszu lądował z widelcem
Haha to znalazłaś winnych
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:13   #2599
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
znam ten ból, mi małych zostały 3, głębokich 4, tylko duże płytkie się utrzymały. Mam jeszcze zastawę na 12 osób, ale to są okazyjne, więc nie używam na co dzień Za to sztućce giną nagminnie z 12 nowych łyżeczek zostało 9 ze starszych 8 zostały 4 Widelce też giną z 12 zostało 7. Ale już wiem co się z nimi stało Jak Kamil jadł jogurty, to z opakowaniem wyrzucał łyżeczkę, a Wojtek jak zamawiał obiad w pojemniku styropianowym, to w koszu lądował z widelcem
tez mam taki okazyjny serwis doslownie pare razy użyty bo to porcelana która dostałam w prezencie ślubnym od mojej sis no ale musowo będę musiała kupić coś do codziennego użytku bo jak wrócę do pracy to jak t. bedzie zostawała z chłopakami to na pore obiadu jak sie wszyscy zejdziemy to bedzie musiala wyciągać porcelane
własnei przeglądam na allegro ale jestem żyd i wszystko dla mnie drogie
a co do wyzucania łyżeczek to mi się zdaza obierak do ziemniaków lub nóż wyrzucić....;/
miszell a wiesz ze wszystkie adriany to łobuziaki
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 13:20   #2600
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Teraz to już wiem, że Adriany to łobuziaki....
Mój dzisiaj szalał w przychodni, tak mu się podobało, że nie chciał wychodzić... doborowe towarzystwo... dużo przestrzeni...
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:24   #2601
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Teraz to już wiem, że Adriany to łobuziaki....
Mój dzisiaj szalał w przychodni, tak mu się podobało, że nie chciał wychodzić... doborowe towarzystwo... dużo przestrzeni...
ja mam starszego synka adriana i jak w pracy powiedzialam że adi ma na imie to mi powiedzieli zebym zmieniła póki moge no ale tuuu lejt
a w szkole uczyłam dwóch adrianów i obaj ...hmmmm grzeczni inaczej sa /byli
drugi łobuz sebastian mi rośnie no i ta sama historia w pracy była
mam co chciałam
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:26   #2602
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja mam starszego synka adriana i jak w pracy powiedzialam że adi ma na imie to mi powiedzieli zebym zmieniła póki moge no ale tuuu lejt
a w szkole uczyłam dwóch adrianów i obaj ...hmmmm grzeczni inaczej sa /byli
drugi łobuz sebastian mi rośnie no i ta sama historia w pracy była
mam co chciałam
Omajgad to widzę, że się dopiero zaczyna
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:08   #2603
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

cześć kobietki!

laryska- jak przeczytałam twoją "przygodę" to aż mnie w dołku coś ścisnęło, dzięki Bogu że nic Oli się nie stało i kochana super się zachowałaś najważniejsze że nie spanikowałaś i cały czas utrzymywałaś kontakt z małą, jessu całe szczęście ze już po wszystkim ,strachu to się najadłaś że na długo długo Ci wystarczy, oby się to nigdy więcej nie przytrafiło ani tobi abi żadnej z nas

a u nas dopiero pierwsza drzemka po dwóch dawkach ibuprofemu, i czterokrotnym smarowaniu dziąseł, normalnie padam i znikąd pomocy tz w delegacji, teściowa chora, rodzice wyjechali, sama z dwójką dzieci na placu boju pozostałam, boshe niech mnie ktoś przytuli bo oszaleję

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Miszella Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem z Kielc. Mój Synek ma prawie 13 miesięcy. Ciekawe rzeczy piszecie to się chętnie dołączę. Teraz biedactwo jest chore. Ma anginę a niedawno przechodził trzydniówkę także zalegamy w domu
hej hej witamy nową mamusię

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

wiesz, że Piotrek czasem tak na mnie mówi jak leń ze mnie wychodzi albo księżna von dupensztajn


Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
dla Poli i dzielnej mamy.

A ja jestem wkurzona, Kornel jest jedynym dzieckiem które zaczeło niedawno chodzić w żłobku, inne albo chodzą od pół roku, albo nie chodzą jeszcze. Więc nie wiem jak 4 baby nie potrafią ich ogarnąć na placyku zabaw. dzieci jest 20.
Młody dzisiaj wrócił z obdartym okiem i to tak nieładnie, ma całe czerwone oko i obok skóre. Bo się wywrócił chwilkę przed przyjściem TŻ, szkoda, że w ddomu mu to sinieć zaczęło.


Hmmm, ja jestem w miare na bieżąco, a też nie znam koleżanki
bidulek Kornel,ale 5 takich pełzaków i niepełzaków na osobę to sporo

Edytowane przez Isabell12
Czas edycji: 2014-10-07 o 14:33
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:12   #2604
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
cześć kobietki!

laryska- jak przeczytałam twoją "przygodę" to aż mnie w dołku coś ścisnęło, dzięki Bogu że nic Oli się nie stało i kochana super się zachowałaś najważniejsze że nie spanikowałaś i cały czas utrzymywałaś kontakt z małą, jessu całe szczęście ze już po wszystkim ,strachu to się najadłaś że na długo długo Ci wystarczy, oby się to nigdy więcej nie przytrafiło ani tobi abi żadnej z nas

a u nas dopiero pierwsza drzemka po dwóch dawkach ibuprofemu, i czterokrotnym smarowaniu dziąseł, normalnie padam i znikąd pomocy tz w delegacji, teściowa chora, rodzice wyjechali, sama z dwójką dzieci na placu boju pozostałam, boshe niech mnie ktoś przytuli bo oszaleję

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



hej hej witamy nową mamusię






bidulek Kornel
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:31   #2605
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

kaśka- czytałam twojego wczorajszego posta jeśli Cię to pocieszy nie jesteś sama, mój maluch też łobuzuję strasznie, wszystko ściąga, wszędzie zagląda, muszę ciągle za nim chodzić krok w krok, ciągle go pilnować ooooo masakra, teraz nie łobuzuje przez tę żeby ale za to prawie 24H wisi na rękach i wyje, ale ściskam go i przytulam i noszę bo wiem że cierpi,
kręgosłup mi wysiada to już 10 kg.
i też nie odkurzam w domu pitole, nie mam mocy
także kochana nie jesteś sama

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dzięki od razu lepiej

ewcia i miszela - nasi znajomi też mają Adrianka ma 8 lat i jest bardzo bardzo grzecznym chłopcem, no także ten.....jest nadzieja..........nigdy nic nie wiadomo
ewcia- ale znam Sebcia sześciolatka no to bardzo żywiołowy chłopaczek jest

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja mam starszego synka adriana i jak w pracy powiedzialam że adi ma na imie to mi powiedzieli zebym zmieniła póki moge no ale tuuu lejt
a w szkole uczyłam dwóch adrianów i obaj ...hmmmm grzeczni inaczej sa /byli
drugi łobuz sebastian mi rośnie no i ta sama historia w pracy była
mam co chciałam


---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A tak a propos księżnej Kate, to oni po nas papugują Ślub mieli chyba miesiąc przed nami, 1 dziecko 2 miesiące, a teraz z drugim to samo. SKANDAL


---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
kur,,.................wcz oraj rozwalilam głęboki talerz /miałam 4/i tyle co wyniosłam szkło a dzisiaj przed momentem kolejny kupno nowej zastawa sie klania
ojjjj, ja niedawno, rozbiłam jednego dnia przy zmywaniu 3 talerzyki ,SAMA, od mojego "świątecznego " serwisu do kawy i tak mi z tym żle ech

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dobrze masz wczoraj dzisiaj pozazdrościć

rozumiem ale tez rozumiem babki w żłobku jakbym miała 5 pod opieką nie ważne czy chodliwe czy turlające sie to bym pewnie nie dała rady jak będzie antoś raczkował a kornel rozrabiał to będziesz wiedziała co mam na mysli adi ma 4 lata ponad a ja czasem nie ogarniam i obaj poobijani z sebkiem

witaj



---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

a ja niedlugo po adriana do przedszkola a potem na 17 musze isć do kościoła na różaniec z adim i sebkiem...będzie ciekawie oj bedzie i tak codziennie
jessu ewcia codziennie, z obydwoma, jak ty to przetrwasz, wysiedzą chłopaki , mój starszak też chodzi często sam , tak jak rok temu, czasem ze mną, ale małego nie planuję zabierać bo boję się ze będzie się niecierpliwił
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:40   #2606
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
A tak a propos księżnej Kate, to oni po nas papugują Ślub mieli chyba miesiąc przed nami, 1 dziecko 2 miesiące, a teraz z drugim to samo. SKANDAL
no faktycznie odgapiacze tylko płci im się nie udało skopiować bo oni synka mają, ale w sumie jak u Was by teraz był chłopczyk, a u nich dziewczynka to by się zgodziło
Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
kur,,.................wcz oraj rozwalilam głęboki talerz /miałam 4/i tyle co wyniosłam szkło a dzisiaj przed momentem kolejny kupno nowej zastawa sie klania
uuuu czasem są fajne w biedrze- do codziennego użytku ja mam takie zwykłe białe, a jak jest jakaś okazja to wyciągam takie ładne, które dostałam od rodziców na ślub
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
znam ten ból, mi małych zostały 3, głębokich 4, tylko duże płytkie się utrzymały. Mam jeszcze zastawę na 12 osób, ale to są okazyjne, więc nie używam na co dzień Za to sztućce giną nagminnie z 12 nowych łyżeczek zostało 9 ze starszych 8 zostały 4 Widelce też giną z 12 zostało 7. Ale już wiem co się z nimi stało Jak Kamil jadł jogurty, to z opakowaniem wyrzucał łyżeczkę, a Wojtek jak zamawiał obiad w pojemniku styropianowym, to w koszu lądował z widelcem
Ja-ika u nas też zaginęły 4 łyżki takie dłuższe do kawy ale raczej nikt nie wyrzucił, za szafkę nie wpadły no to jest chyba problem każdego domu
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jak myślicie moge zrobić krokiety w tym tyg i zamrozić na tydzień? Czy beda niedobre? Siedzę nad menu na roczek i myślę co prócz lecza moge wczesniej przygotować.
możesz zamrozić, ale jak już zwiniesz farsz w naleśnika i obtoczysz w bułce to nie smaż tylko tak zamroź to będą jak świeże ja w niedzielę właśnie 4 zamroziłam

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja mam starszego synka adriana i jak w pracy powiedzialam że adi ma na imie to mi powiedzieli zebym zmieniła póki moge no ale tuuu lejt
a w szkole uczyłam dwóch adrianów i obaj ...hmmmm grzeczni inaczej sa /byli
drugi łobuz sebastian mi rośnie no i ta sama historia w pracy była
mam co chciałam
zapamiętam, w razie gdyby był drugi synek, żeby go nie nazywać Adi

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
kaśka- czytałam twojego wczorajszego posta jeśli Cię to pocieszy nie jesteś sama, mój maluch też łobuzuję strasznie, wszystko ściąga, wszędzie zagląda, muszę ciągle za nim chodzić krok w krok, ciągle go pilnować ooooo masakra, teraz nie łobuzuje przez tę żeby ale za to prawie 24H wisi na rękach i wyje, ale ściskam go i przytulam i noszę bo wiem że cierpi,
kręgosłup mi wysiada to już 10 kg.
i też nie odkurzam w domu pitole, nie mam mocy
także kochana nie jesteś sama
no już dziewczyny pisał, że mają to samo, mąż też mi dzisiaj z pracy przyniósł info, że jego kolegi córka (tydzień młodsza od Myszki) też tak łobuzuje trzeba przeczekać
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:58   #2607
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Właśnie oddałam Pole do złoba. Płakała jak wychodziłam szybko wyszłam, bo sama bym sie rozpłakała. Jejciu, jakie to ciężkie.. Godzinke ma być, chyba że by było źle to Pani będzie dzwonić.
dzielne jesteście dziewczyny
Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci chodzą po domu w kapciach. Ja słyszałam, że powinno jak najdłużej chodzić w skarpetkach antypoślizgowych. Teściowa się kłóci, że tak nie można, bo ciągnie od podłogi. My w pokoju mamy panele i dywan, oni tylko panele.
mamy kapcie, coś podobnego jak kaśka, ale nie ma opcji by mały w nich chodził- ściąga ledwie zdążę mu założyć, zasuwa w skarpetach najczęściej, ale też fajnie u nas sprawdzają się takie "skarpety" sporo za kostkę ze skórzaną podeszwą albo z podeszwą antypoślizgową, w rossmanie mają być niedługo takie,widziałam w tej gazecie "Skarbie" ale nie jest napisane kiedy i w jakiej cenie

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jejku piszecie o tych molach ja nawet nie wiem jak wyglądają te spożywcze i teraz się lękam, że na mnie gdzieś czyhają
kaśka ty sruchu, Ty to niezła jesteś

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

Ja-ika u nas też zaginęły 4 łyżki takie dłuższe do kawy ale raczej nikt nie wyrzucił, za szafkę nie wpadły no to jest chyba problem każdego domu
możesz zamrozić, ale jak już zwiniesz farsz w naleśnika i obtoczysz w bułce to nie smaż tylko tak zamroź to będą jak świeże ja w niedzielę właśnie 4 zamroziłam
co do krokietów to ja też tak robię i też nie smażę dopiero po odmrożeniu i są o wiele lepsze, tak jak kaśka pisze, jak świeże

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

moje dziecko po tym nurofenie i smarowaniu zębów śpi już 1,5 h- długo -chyba mu troszkę wreszcie ulżyło, ostatnio drzemki trwały góra 15-20 min 2x dziennie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

napiszę wam jeszcze ze przy tym całym szale w domu , odzywają się kandydatki na nianię w odpowiedzi na ogłoszenie, były już u mnie 3 i jestem załamana, a naprawdę nie nam aż tak wygórowanych wymagań,ale nie załamuję się bo mam jeszcze "chwilę" czasu na poszukiwania więc jeszcze mam nadzieję

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

uciekam bo moja bidula wstał

buziaczki dla wszystkich solenizantów,
-trochę spóźnione
przepraszam ze tak bardzo ogólnie , ale nie daję rady być na bieżąco
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 15:07   #2608
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

http://allegro.pl/buciki-dzieciece-k...640520112.html a co myślicie o takich kapciach?
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 15:22   #2609
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no faktycznie odgapiacze tylko płci im się nie udało skopiować bo oni synka mają, ale w sumie jak u Was by teraz był chłopczyk, a u nich dziewczynka to by się zgodziło

uuuu czasem są fajne w biedrze- do codziennego użytku ja mam takie zwykłe białe, a jak jest jakaś okazja to wyciągam takie ładne, które dostałam od rodziców na ślub

Ja-ika u nas też zaginęły 4 łyżki takie dłuższe do kawy ale raczej nikt nie wyrzucił, za szafkę nie wpadły no to jest chyba problem każdego domu
możesz zamrozić, ale jak już zwiniesz farsz w naleśnika i obtoczysz w bułce to nie smaż tylko tak zamroź to będą jak świeże ja w niedzielę właśnie 4 zamroziłam

zapamiętam, w razie gdyby był drugi synek, żeby go nie nazywać Adi

no już dziewczyny pisał, że mają to samo, mąż też mi dzisiaj z pracy przyniósł info, że jego kolegi córka (tydzień młodsza od Myszki) też tak łobuzuje trzeba przeczekać
musze sie w takim razie w biedrze rozejrzec
ej ja tam uważam ze adrian to calkiem oryginalne imie i jest ich mało/ może przez to że łobuzy/ jak w szkole pracuje 8 rok tak było tylko dwóch/jeden jeszcze jest/....ja zwracałam uwage przy wyborze imienia zeby nie było takich 5 w klasie .....żart bo imię wybrane na porodówce
ale fakt jesli jest adrian to jest albo łobuz albo super fajny gosc



isabell dzisiaj moja sis chyba zabierze adriana oni dostaja za to naklejki ...na całą msze nie musze isc ty;lko na sam różaniec a ze zz sebkiem ...no cóż życie adi będzie grzezcny bo wysle go do siostry zakonnej w kościele a seba.... zdam sie na jego łaske bedzie wesoło gadal po swojemu albo będzie krzyk bo mu ktoś nie spasi
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 15:36   #2610
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę! Mamy IX-X 2013 c

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Podobne są do Attipas'owych bucików
Ja chwalę sobie skarpety z rossmanna - mamy takie http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=22 i takie http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=22 oczywiście inne wzory (krowę i sowę). Kupiliśmy też wczoraj w H&M takie kapcie (do samochodu w sam raz) http://www.hm.com/pl/product/42554?article=42554-A - daliśmy Mai prawo wyboru - pingwinki lub kotki (?) - wybrała pingwiny Kupiliśmy także takie kapcie https://www.google.pl/search?q=kapci...ml%3B400%3B267 a kozaczki zimowe dostaniemy z odzysku - mierzyliśmy wczoraj Elefanten'y w sklepie i akurat był fajny model z ubiegłego sezonu za 59zł, ale nie było rozmiaru Mai. Podeszła do nas taka pani i powiedziała, że ma po córce takie same (starsza o równy rok od Mai), da je nam za "Bóg-zapłać", więc zrobiliśmy deala
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run

Edytowane przez agusiamaskota
Czas edycji: 2014-10-07 o 15:39
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 06:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.